Boncev

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 1.11.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja594580210656
Ø Taso7,820,009,849,66
Voitot3397857,15%00,00%10449,52%34752,90%
Häviöitä2458141,34%00,00%10248,57%30045,73%
Tasapelejä8991,51%00,00%41,90%91,37%
Taisteluja selvitty1921432,32%00,00%4923,33%16224,70%
Vaunuja tuhottu618051,0400,001410,674520,69
Tuhoamissuhde1,540,000,880,91
Vaunuja havaittu891721,5000,006282,9917442,66
Vahinkoa aiheutettu1.317,830,001.059,661.286,07
Valtauspisteitä798181,3400,001160,555960,91
Puolustuspisteitä467140,7900,00470,221130,17
Kokemus664,600,00788,09821,52
WN71424,570,001018,991104,47
WN81820,320,001192,421376,43
Yhteensä
Taisteluja59458
Ø Taso7,82
Voitot3397857,15%
Häviöitä2458141,34%
Tasapelejä8991,51%
Taisteluja selvitty1921432,32%
Vaunuja tuhottu618051,04
Tuhoamissuhde1,54
Vaunuja havaittu891721,50
Vahinkoa aiheutettu1.317,83
Valtauspisteitä798181,34
Puolustuspisteitä467140,79
Kokemus664,60
WN71424,57
WN81820,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja210
Ø Taso9,84
Voitot10449,52%
Häviöitä10248,57%
Tasapelejä41,90%
Taisteluja selvitty4923,33%
Vaunuja tuhottu1410,67
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu6282,99
Vahinkoa aiheutettu1.059,66
Valtauspisteitä1160,55
Puolustuspisteitä470,22
Kokemus788,09
WN71018,99
WN81192,42
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja656
Ø Taso9,66
Voitot34752,90%
Häviöitä30045,73%
Tasapelejä91,37%
Taisteluja selvitty16224,70%
Vaunuja tuhottu4520,69
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu17442,66
Vahinkoa aiheutettu1.286,07
Valtauspisteitä5960,91
Puolustuspisteitä1130,17
Kokemus821,52
WN71104,47
WN81376,43
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja267000
Voitot14353,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11342,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä114,12%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10539,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2030,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,250,000,000,00
Vaunuja havaittu1840,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.649,260,000,000,00
Valtauspisteitä2570,9600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2130,8000,0000,0000,00
Kokemus637,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja267
Voitot14353,56%
Häviöitä11342,32%
Tasapelejä114,12%
Taisteluja selvitty10539,33%
Vaunuja tuhottu2030,76
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu1840,69
Vahinkoa aiheutettu1.649,26
Valtauspisteitä2570,96
Puolustuspisteitä2130,80
Kokemus637,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja177000
Voitot11464,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5430,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä95,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9251,98%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1360,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,600,000,000,00
Vaunuja havaittu1991,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.154,010,000,000,00
Valtauspisteitä3331,8800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3021,7100,0000,0000,00
Kokemus635,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja177
Voitot11464,41%
Häviöitä5430,51%
Tasapelejä95,08%
Taisteluja selvitty9251,98%
Vaunuja tuhottu1360,77
Tuhoamissuhde1,60
Vaunuja havaittu1991,12
Vahinkoa aiheutettu1.154,01
Valtauspisteitä3331,88
Puolustuspisteitä3021,71
Kokemus635,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja32000
Voitot2062,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1237,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1443,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu150,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu260,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu259,190,000,000,00
Valtauspisteitä752,3400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus251,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja32
Voitot2062,50%
Häviöitä1237,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1443,75%
Vaunuja tuhottu150,47
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu260,81
Vahinkoa aiheutettu259,19
Valtauspisteitä752,34
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus251,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6221000
Voitot437170,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä176928,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä811,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty249640,12%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu38410,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu62061,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu595,630,000,000,00
Valtauspisteitä103741,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä74591,2000,0000,0000,00
Kokemus571,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6221
Voitot437170,26%
Häviöitä176928,44%
Tasapelejä811,30%
Taisteluja selvitty249640,12%
Vaunuja tuhottu38410,62
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu62061,00
Vahinkoa aiheutettu595,63
Valtauspisteitä103741,67
Puolustuspisteitä74591,20
Kokemus571,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2818000
Voitot214376,05%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä60821,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä672,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty159456,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu26490,9400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,160,000,000,00
Vaunuja havaittu32921,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.257,520,000,000,00
Valtauspisteitä31491,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä103473,6700,0000,0000,00
Kokemus833,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2818
Voitot214376,05%
Häviöitä60821,58%
Tasapelejä672,38%
Taisteluja selvitty159456,56%
Vaunuja tuhottu26490,94
Tuhoamissuhde2,16
Vaunuja havaittu32921,17
Vahinkoa aiheutettu1.257,52
Valtauspisteitä31491,12
Puolustuspisteitä103473,67
Kokemus833,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1270000
Voitot80163,07%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä46036,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä90,71%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty53842,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8770,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu15641,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu950,850,000,000,00
Valtauspisteitä21591,7000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä27072,1300,0000,0000,00
Kokemus601,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1270
Voitot80163,07%
Häviöitä46036,22%
Tasapelejä90,71%
Taisteluja selvitty53842,36%
Vaunuja tuhottu8770,69
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu15641,23
Vahinkoa aiheutettu950,85
Valtauspisteitä21591,70
Puolustuspisteitä27072,13
Kokemus601,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja161000
Voitot7848,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8049,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,86%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5634,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1000,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu1600,9900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.378,240,000,000,00
Valtauspisteitä1260,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1360,8400,0000,0000,00
Kokemus508,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja161
Voitot7848,45%
Häviöitä8049,69%
Tasapelejä31,86%
Taisteluja selvitty5634,78%
Vaunuja tuhottu1000,62
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu1600,99
Vahinkoa aiheutettu1.378,24
Valtauspisteitä1260,78
Puolustuspisteitä1360,84
Kokemus508,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (336)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81392,16726262454,76%1990,70
Type 59 81284,07797232661,31%2169,65
MS-1163,39437153565,54%291,54
Bat.-Châtillon 25 t102071,61766146657,44%2235,15
Object 140102216,54757134254,84%2425,36
ELC EVEN 90 8549,65676133452,17%1067,78
IS-381347,85750129665,97%1930,21
FV215b (183) 102603,19713107455,49%2617,81
IS-7101869,2376990156,16%1751,33
MT-256262,6755584455,21%718,59
AMX 13 909779,5264576764,02%1329,96
E 25 71399,6793274866,84%2846,58
T1 Cunningham1144,8945573865,04%1015,11
AMX 50 Foch (155) 103146,0979170258,12%3415,75
E 100102559,1875168759,10%2620,18
KV-15467,5134468550,80%915,42
Object 261101590,4055265950,53%1618,62
Bat.-Châtillon 155 58101518,8654264553,33%1593,80
A-436688,9766963671,38%1728,74
T-100 LT10761,8967260749,09%804,93
T2 Light Tank 2167,3451058863,10%863,00
Grille 15102042,2952557547,83%1549,62
T110E5102050,4976657456,45%1954,64
M18 Hellcat6694,4463355773,25%1438,05
Manticore101067,3275352548,57%1209,46
T-62A101917,7571050853,74%1932,46
E 50 Ausf. M102432,3879550559,21%2639,36
S-5171223,1049047353,70%1825,33
Lorraine 155 mle. 5071170,1159345357,84%1818,26
T92 HMC101640,0752244957,02%1779,23
Bat.-Châtillon 25 t AP91178,8158843251,16%1280,47
Object 268102407,9670442154,16%2122,85
T-5491625,8087942059,29%2118,74
IS-4102115,1279541855,50%2032,82
212A91648,0452641553,25%1849,53
T57 Heavy102341,2774241357,14%2158,02
AMX 50 B102232,8866640753,56%2091,89
T34 81398,2769636558,08%1932,41
ISU-15281328,5058936350,41%1460,51
Tortoise92203,4165335960,45%2378,95
XM551 Sheridan101060,7471635650,00%1156,64
Lorraine 155 mle. 5181586,8063035550,14%2254,01
KR-1111869,9388235454,24%1295,62
T-54 ltwt.91034,2059734257,31%1868,07
Spähpanzer Ru 2519906,5270233054,24%1508,08
AMX 50 10081432,8980232969,60%1995,08
M53/M5591837,9367331460,83%2571,19
AMX 50 Foch91646,2973631255,77%1544,99
Waffenträger auf E 100102809,0577631161,74%2490,83
T-1091563,5358030947,90%1696,32
STB-1101665,0461730351,49%1408,50
WZ-111 81607,0989130065,67%2554,10
M41 Walker Bulldog81053,6674229961,54%2667,70
K-91101646,5868429747,81%1393,02
KV-856803,7751229473,81%1698,89
WZ-12091652,3076129061,72%1982,73
Type 6191973,3490529056,90%2557,66
Centurion Action X102399,4278329057,24%2614,73
T3091826,4267328852,78%1787,66
FV3046673,5250727771,48%1516,97
T3281157,8566727254,78%1415,54
T28 Prototype81541,7873527055,93%2119,50
Tiger II81187,8965326469,32%1710,37
T-505130,3831626051,92%297,40
T54E191766,7183226056,92%2046,26
AMX AC mle. 4881353,9272025556,47%1782,64
T-1506519,8233725145,82%705,60
Object 70491843,9670624952,61%1769,59
T6981183,5777724966,27%1808,17
M1271542,0654824257,44%2595,72
AMX 30 1er prototype92170,4092524259,09%2748,84
IS7789,9943223848,32%1036,81
Centurion Mk. 7/191827,3179223562,98%2158,76
Valentine II 4306,8434123450,85%1129,16
T499835,7077022554,67%1316,31
Object 430102399,8590422061,36%2655,48
Waffenträger auf Pz. IV92552,3395421862,39%2966,10
E 5091600,3874621450,93%1687,32
Cruiser Mk. III3294,3547821366,67%1948,89
G.W. Tiger (P)81113,7751021351,17%1500,75
E 7592129,9789921261,32%2654,55
T110E4102441,3971921057,14%2301,36
T297857,0048120243,07%1013,81
M40/M4381358,0957520253,47%1931,32
M10391427,2477619658,16%1552,93
Rheinmetall Panzerwagen10963,4068419650,00%1021,45
WZ-111 model 1-491982,3685019164,40%2599,92
Leopard Prototyp A91787,6881019063,16%2155,49
AMX 50 12092249,3985218958,20%2878,57
T-34-281152,2183118862,23%1952,83
T3 HMC2316,5539818764,17%1963,78
SU-263585,0840318558,92%2260,66
KV-26892,7561718355,19%1630,10
T-448878,1066718152,49%1270,94
113102058,0272318149,17%1916,95
Object 430 Version II91768,9084318159,12%2170,02
AT 1581729,6383917964,25%2538,97
Leopard 1101674,1252517548,00%1342,94
M46 Patton91932,0888317454,60%2393,97
Panther II81166,4975717254,07%1696,13
AMX 13 F3 AM61109,5657916952,07%2010,09
T9591853,2573316959,76%1646,60
Centurion Mk. I81442,9581116765,27%2395,96
SU-1527871,7049816157,14%1370,65
AMX 30 B101971,1958815954,72%2023,42
Type 586630,8560815868,35%1453,31
Vz. 71 Tesák10994,1267715646,15%1031,96
SU-855290,5021915044,00%462,61
SU-1006705,3451215054,00%1348,32
Škoda T 5091722,5977514748,30%1509,58
T-345312,7333314646,58%773,48
M4151202,1461514650,68%2596,82
FV4202 8867,5859214650,00%1074,20
Bat.-Châtillon Bourrasque 81342,5281214562,07%1660,90
AMX 50 Foch B101826,3571814357,34%1273,44
leKpz Borkenkäfer111129,4879913447,76%1162,15
T-437605,6050013158,02%1032,68
FV4005 Stage II101427,1561013043,85%890,09
Panhard EBR 909529,4472613054,62%693,94
AMX 12 t6227,5731912950,39%477,06
AMX M4 mle. 4571025,6672812856,25%1615,66
T2071177,3276312458,87%2197,67
Nashorn6722,4244712367,48%1467,79
Type 4 Chi-To6588,0267012277,05%1342,88
STA-181417,8183312161,98%2576,65
T-34-171141,9488811764,10%2497,77
M48A5 Patton101809,0262411749,57%1513,41
T-34-856502,2746511665,52%1047,18
FV2078817,4860511451,75%900,96
121102358,2172211361,06%2690,02
Object 252U 81097,4579011357,52%1245,72
BT-2296,8516911254,46%352,50
T-284153,6718311149,55%312,80
T25/27974,8462511154,95%1624,55
T71 DA7839,7079611163,06%2199,58
ARL 446592,4935510851,85%945,09
AMX 13 105 AM mle. 505567,3329510848,15%1381,47
AMX 13 757433,9756910854,63%880,48
T2881661,0284310859,26%2238,26
Object 26391410,5670710852,78%1254,98
T1 Heavy5338,1934310550,48%587,23
FV217 Badger101690,7268410549,52%1088,99
FV229 Contender91405,6281710551,43%1277,50
AMX AC mle. 467903,2558610354,37%1422,73
IS-2-II8846,0356410246,08%761,12
VK 28.016712,3675910048,00%2461,37
SU-130PM 81410,467089950,51%1321,36
Cromwell6450,966849879,59%998,08
Jagdtiger91300,446409750,52%1046,00
T-832 81438,978899755,67%1491,43
T1 HMC2129,161409655,21%742,35
Sturer Emil71215,836819653,13%2088,72
Panther7968,167949562,11%1884,28
Jagdpanzer E 100101785,016889554,74%1187,79
Hotchkiss EBR7386,105149453,19%742,99
G.W. Panther71056,866519167,03%1581,89
ARL V396669,744789047,78%1320,40
T110E3102112,996278960,67%1675,90
Tiger I71226,897848750,57%1702,80
WZ-1328670,906148742,53%1071,07
M75307,424838658,14%1228,56
AT 771730,0310068667,44%3197,47
Crusader 5.5-in. SP7820,404808646,51%1214,13
Emil II91566,047858542,35%1349,78
BT-7476,631588450,00%106,82
SU-100M171205,856338465,48%2267,62
Jagdpanther II81279,775048453,57%1328,54
O-Ho81380,875898353,01%1898,52
M4A3E2 Sherman Jumbo6545,667458387,95%1183,23
M-VI-Y91283,177348355,42%1210,64
VK 30.01 (H)5801,407238265,85%2726,91
Lorraine 40 t 81182,386178245,12%1308,11
Kunze Panzer 91336,467108145,68%1202,37
Type 5 Chi-Ri71219,138348058,75%2576,96
IS-271499,448808063,75%2972,21
Type 4 Heavy91223,667408052,50%995,35
M66414,734617744,16%444,37
Churchill VII6725,216447558,67%1429,62
FV4004 Conway91621,487767557,33%1392,78
O-Ni71403,657647456,76%2339,41
FV227 Conceiver81305,127857444,59%1553,55
M7 Priest3670,264547356,16%2212,61
T376729,847507350,68%2391,01
T216472,195987250,00%1387,75
T-463121,631717154,93%422,82
VK 30.02 (D)7974,017887157,75%1845,86
BDR G1 B5470,032937143,66%788,28
T1E6 2158,424517161,97%848,46
AT 86983,908256965,22%2566,21
SU-10181153,185096850,00%1320,17
Crusader6538,526476755,22%1923,10
Leichttraktor1123,113016657,58%571,03
Jagdpanther71305,826266672,73%2362,70
TVP VTU Koncept81048,467536563,08%1492,01
A-20599,711936544,62%112,75
Type T-345556,696476569,23%1965,71
Rhm.-Borsig Waffenträger82315,5110296563,08%3319,70
SU-85B4259,892016442,19%480,74
Charioteer81619,807356446,88%1718,09
Pz.Sfl. IVc5417,063736459,38%1012,20
Panhard EBR 10510563,026926347,62%489,74
M-III-Y81157,486846349,21%1295,51
M3 Lee4183,711886243,55%459,07
A-4471495,2410006264,52%3302,58
Tetrarch 2212,373566262,90%1196,32
Leo7930,266926154,10%1449,18
VK 16.02 Leopard5326,216596172,13%1307,12
O-I6973,666846145,90%1929,97
Aufklärungspanzer Panther 7874,157826157,38%2371,53
LTTB81083,539376056,67%2490,76
Konštrukta T-34/1007891,056215954,24%1421,75
Object 41681636,377705961,02%2700,10
Marder II3478,134135667,86%2322,66
Hummel6667,185255565,45%1197,94
WZ-1317807,278745569,09%2112,51
M26 Pershing81430,859465574,55%2306,96
Object 430U101575,337585457,41%1344,17
Emil I81219,237745250,00%1422,92
TVP T 50/51101994,827755147,06%1642,18
M374264,672335152,94%897,33
Pz.Kpfw. I Ausf. C3323,406035052,00%2276,19
Renault NC-311198,535124961,22%1288,10
GSOR 3301 AVR FS9673,278884963,27%1075,13
Rheinmetall Skorpion 81231,925954946,94%1115,96
Comet71186,179834866,67%2504,87
Challenger71186,317634854,17%1706,19
45TP Habicha71081,948184765,96%1625,37
Renault G15598,856004748,94%1847,98
M4A3E8 Sherman6393,673764650,00%630,85
Type 64 6609,025534660,87%1720,49
CS-447883,296884553,33%1312,28
Object 268 Version 4101281,224484551,11%742,67
Lorraine 39L AM3423,182204443,18%1746,24
T675466,824824459,09%1171,60
LHMTV8443,677114358,14%724,83
53TP Markowskiego81099,606874238,10%1124,53
Pz.Kpfw. 5581716,9510304266,67%1588,23
VK 36.01 (H)6974,378204165,85%2266,29
Jagdpanzer IV6766,686104052,50%1499,23
11081593,439674072,50%2285,12
Škoda T 256556,424053860,53%1071,70
GSR 3301 Setter7550,087143857,89%1262,62
Achilles6991,116553759,46%2020,77
FV224 Chopper71058,817023748,65%1247,74
M5 Stuart4144,334033655,56%300,09
Grille5679,644413644,44%1598,43
Churchill I5636,866273554,29%1584,46
M5A1 Stuart4422,376373568,57%2179,70
UDES 14 Alt 581311,578443554,29%1750,54
TBT 91499,037423240,63%1029,08
Alecto4472,525453167,74%1621,67
O-I Experimental51021,637873050,00%2385,78
FV230 Canopener101810,076903033,33%1066,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4301,975522965,52%922,10
AT 25608,175762958,62%1802,49
M-II-Y71162,937682948,28%1591,70
Škoda T 245421,323122846,43%1040,24
Panhard AMD 178B6285,644492853,57%702,94
Panhard AML Lynx 6x68385,185322853,57%582,13
Ares 758985,867762864,29%1234,49
StuG III Ausf. G5690,675782762,96%2179,11
Type 3 Chi-Nu5529,935622759,26%1690,25
G.W. Tiger91221,895272751,85%1090,57
59-166535,548042657,69%1913,59
SARL 424428,884872657,69%1622,76
M-V-Y101787,358922657,69%1348,92
Black Prince7878,407862564,00%1344,40
Bishop5522,364392556,00%1209,04
Strv 746648,134702339,13%997,32
T2 Medium Tank2112,221742343,48%374,57
SU-76M4192,351982360,87%498,61
Pz.Kpfw. III/IV5573,436252356,52%2070,59
40TP Habicha6696,736322259,09%1446,97
M2 Medium Tank3104,271992263,64%347,16
WZ-132A9833,867012245,45%1003,67
M24 Chaffee5436,185982268,18%1834,05
SU-182167,621392157,14%1033,09
T23E3 71007,905512161,90%2090,58
Covenanter5626,057721952,63%3014,25
IS-3-II9938,166981942,11%623,10
LTP 3261,634781963,16%1488,84
B.U.G.I.6838,787381866,67%1807,82
T 55A 91555,225831861,11%1645,63
25TP KSUST II5417,123761752,94%921,11
Birch Gun4385,763631752,94%1402,74
FV38059730,655871741,18%472,08
Pawlack Tank6755,736421573,33%1365,66
CS-538807,295661442,86%788,96
T-26278,501481450,00%232,59
AMX 383118,212151450,00%232,42
G.W. E 100101376,148591464,29%1217,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4453,583411250,00%1329,58
T-103 81274,087391250,00%1239,92
M3 Stuart3103,732701136,36%160,10
DS PZInż5570,915431163,64%1431,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3215,733911163,64%750,64
Controcarro 3 Minotauro101454,646511136,36%703,51
AMX ELC bis5439,706341070,00%1760,81
Valentine3220,11333933,33%594,37
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6440,44599955,56%1125,04
Somua S353436,00670850,00%1553,70
Valentine AT4404,86559771,43%1484,10
T-127 3351,71574757,14%1397,51
StuG IV 5555,14527742,86%1460,19
Vickers Mk. E Type B2278,83485666,67%1437,62
AMX 40432,5041616,67%0,00
Sturmpanzer II4308,67331666,67%1175,46
LT vz. 383281,40322580,00%1503,44
ST vz. 394125,40159540,00%128,94
FCM 362229,60378540,00%857,50
Carro da Combattimento 45 t 101344,80509520,00%722,26
T7 Combat Car 285,40195560,00%356,27
Char Futur 4 91162,00599540,00%757,16
M10 RBFM 5350,60625580,00%680,86
Hotchkiss H352210,50192425,00%858,75
HWK 128124,25202425,00%0,00
Object 283 9677,75667450,00%468,46
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8735,00410425,00%510,98
BT-7 artillery 3246,25239425,00%728,43
Renault FT10,0066333,33%0,00
Strv m/425278,33393366,67%680,64
Pz.Kpfw. II2185,00423366,67%915,25
Renault R352153,33378366,67%756,14
T28 Concept 71366,00833366,67%1868,91
Kranvagn10919,50742250,00%526,04
Type 97 Te-Ke 2153,0030420,00%517,47
KV-371111,007402100,00%1303,58
IS-6 8782,505682100,00%759,25
Pz.Kpfw. T 25 5206,5032520,00%266,21
Light Mk. VIC 2224,50515250,00%1411,67
Super Hellcat 7640,504232100,00%1015,59
Vickers Medium Mk. I1203,0026510,00%1201,29
T-29 3113,003331100,00%369,25
M24E2 Super Chaffee 60,006151100,00%261,00
L-60 248,003051100,00%261,00
AMX ELC 901 61068,007381100,00%3340,26

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 1.11.2025
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 28.8.2025
Lähti: 30.10.2025
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 14.6.2025
Lähti: 28.8.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.6.2025
Lähti: 11.6.2025
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 27.1.2025
Lähti: 10.6.2025
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 7.1.2025
Lähti: 25.1.2025