Boerner3012

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.4.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31410072273
Ø Taso6,950,004,014,15
Voitot1396044,44%00,00%2838,89%12345,05%
Häviöitä1694653,95%00,00%4156,94%14151,65%
Tasapelejä5041,60%00,00%34,17%93,30%
Taisteluja selvitty592418,86%00,00%79,72%3813,92%
Vaunuja tuhottu145930,4600,00721,003501,28
Tuhoamissuhde0,570,001,111,49
Vaunuja havaittu191950,6100,001001,392791,02
Vahinkoa aiheutettu597,930,00543,43704,06
Valtauspisteitä499311,5900,00160,223711,36
Puolustuspisteitä77130,2500,001001,394181,53
Kokemus406,800,00297,32339,31
WN7562,940,001078,381376,52
WN8530,960,001080,661464,83
Yhteensä
Taisteluja31410
Ø Taso6,95
Voitot1396044,44%
Häviöitä1694653,95%
Tasapelejä5041,60%
Taisteluja selvitty592418,86%
Vaunuja tuhottu145930,46
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu191950,61
Vahinkoa aiheutettu597,93
Valtauspisteitä499311,59
Puolustuspisteitä77130,25
Kokemus406,80
WN7562,94
WN8530,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja72
Ø Taso4,01
Voitot2838,89%
Häviöitä4156,94%
Tasapelejä34,17%
Taisteluja selvitty79,72%
Vaunuja tuhottu721,00
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu1001,39
Vahinkoa aiheutettu543,43
Valtauspisteitä160,22
Puolustuspisteitä1001,39
Kokemus297,32
WN71078,38
WN81080,66
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja273
Ø Taso4,15
Voitot12345,05%
Häviöitä14151,65%
Tasapelejä93,30%
Taisteluja selvitty3813,92%
Vaunuja tuhottu3501,28
Tuhoamissuhde1,49
Vaunuja havaittu2791,02
Vahinkoa aiheutettu704,06
Valtauspisteitä3711,36
Puolustuspisteitä4181,53
Kokemus339,31
WN71376,52
WN81464,83
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot225,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä675,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty112,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu30,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu671,130,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus434,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot225,00%
Häviöitä675,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty112,50%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu30,38
Vahinkoa aiheutettu671,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus434,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot250,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä250,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty250,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu367,250,000,000,00
Valtauspisteitä6917,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus395,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty250,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu367,25
Valtauspisteitä6917,25
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus395,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja423000
Voitot18643,97%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä23756,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10424,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1220,2900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,380,000,000,00
Vaunuja havaittu2810,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu569,300,000,000,00
Valtauspisteitä7841,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11492,7200,0000,0000,00
Kokemus392,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja423
Voitot18643,97%
Häviöitä23756,03%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty10424,59%
Vaunuja tuhottu1220,29
Tuhoamissuhde0,38
Vaunuja havaittu2810,66
Vahinkoa aiheutettu569,30
Valtauspisteitä7841,85
Puolustuspisteitä11492,72
Kokemus392,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1842000
Voitot66235,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä109459,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä864,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty39421,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5610,3000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,390,000,000,00
Vaunuja havaittu11980,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu559,790,000,000,00
Valtauspisteitä22151,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä23751,2900,0000,0000,00
Kokemus363,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1842
Voitot66235,94%
Häviöitä109459,39%
Tasapelejä864,67%
Taisteluja selvitty39421,39%
Vaunuja tuhottu5610,30
Tuhoamissuhde0,39
Vaunuja havaittu11980,65
Vahinkoa aiheutettu559,79
Valtauspisteitä22151,20
Puolustuspisteitä23751,29
Kokemus363,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu747,200,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus156,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot00,00%
Häviöitä5100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu30,60
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu10,20
Vahinkoa aiheutettu747,20
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus156,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (125)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Ferdinand8785,37472953044,44%612,81
Jagdtiger91018,19564460244,11%647,93
VK 100.01 (P)8600,11422171744,44%449,83
Cromwell6283,73290161943,98%323,51
Pz.Kpfw. T 25 5232,34266150245,87%388,88
Panzerjäger I2371,50241130844,95%1408,63
AT 15A 7386,40354129944,88%308,20
Tiger (P)7425,01329100243,41%308,70
G.W. Panther7487,2646091547,76%430,66
M66813,7159978947,53%1188,43
M2 Light2592,4533756347,25%2924,22
Centurion Mk. I8375,6435047145,01%244,96
VK 45.02 (P) Ausf. A8377,9435946540,22%157,15
Leichttraktor192,3215042149,17%292,32
Maus10714,7746839135,04%217,81
Comet7290,2326835140,46%189,76
AMR 35 2213,5430832941,95%810,96
Cruiser Mk. III380,2713030149,17%182,72
Jagdpanther II8457,3134724438,11%175,28
Cruiser Mk. IV469,6513922348,88%80,94
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3184,3722621051,90%359,70
Covenanter561,7214620945,45%55,24
Pz.Kpfw. VII10713,4240620034,50%199,84
VK 45.02 (P) Ausf. B9577,7745719633,16%234,89
ELC EVEN 90 8152,6445018150,83%133,47
VK 36.01 (H)6618,9949615050,67%898,04
FV215b 10573,0341114930,20%128,54
WZ-111 Alpine Tiger 8416,6950913141,22%205,20
SU-100Y 6230,7923812751,18%207,75
Crusader6133,7718012451,61%217,78
Hummel6335,4827810341,75%262,80
AMX 12 t6124,0226710038,00%37,02
VK 16.02 Leopard5110,181959748,45%166,07
T1 Cunningham141,011139445,74%41,09
Grille5178,071988851,14%224,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.482,311557844,87%49,80
Vickers Medium Mk. II248,71857336,99%1,60
Jagdpanther7225,162296448,44%105,97
T-34-85M 6292,623345841,38%217,15
Centurion Mk. 7/19245,602845529,09%0,22
T-29 3191,922174847,92%523,09
Pz.Kpfw. 38 (t)391,891214636,96%65,11
Matilda4163,111804537,78%173,62
P26/404166,372084160,98%380,09
M3 Stuart3229,132613857,89%828,06
Churchill VII6295,422373842,11%249,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4126,031493641,67%71,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5107,771883158,06%183,45
AMX ELC bis567,372063043,33%53,58
XM57 8789,974693033,33%391,83
Vickers Medium Mk. III356,501332650,00%82,79
MKA 2214,002872642,31%585,98
P.435143,162342564,00%313,99
Churchill I5213,252662458,33%334,56
43 M. Toldi III 376,451152236,36%96,16
Pz.Sfl. IC 4137,902932152,38%257,16
Churchill Crocodile 6539,624862142,86%587,12
Lago4187,211701942,11%359,48
Kunze Panzer 9476,565371850,00%261,70
BT-7425,941201656,25%161,06
A-20570,88811612,50%0,00
M24E2 Super Chaffee 6119,573811457,14%207,72
Pz.Kpfw. 35 (t)292,081531369,23%500,00
Vickers Medium Mk. I153,17981233,33%18,76
T-116 3277,823021118,18%929,69
Löwe 8316,503861020,00%46,73
Semovente M415125,33254966,67%261,00
STG Guard 8417,56473944,44%269,43
T-45 2157,56249922,22%526,59
Valentine II 479,33167944,44%57,29
GSR 3301 Setter742,00309966,67%261,00
KV-26433,86446771,43%752,94
SARL 424117,00124714,29%90,14
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8137,29215714,29%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4181,83231633,33%377,79
Ares 758510,17312650,00%384,72
VK 168.01 Mauerbrecher 8595,00357633,33%384,50
DZT-159 9646,17581666,67%496,11
TKS z n.k.m. 20 mm 288,00142540,00%218,44
Cruiser Mk. I1151,40217580,00%774,28
Char Futur 4 9263,80330520,00%0,00
T207642,75297425,00%591,24
ARL 446263,50228425,00%145,06
Type 97 Te-Ke 2173,50234425,00%661,83
MS-110,0048450,00%77,53
IS-38673,50271425,00%404,88
G.W. Tiger (P)8305,50521450,00%182,21
T-34 with L-11 4306,75447450,00%956,00
T78 6418,50520475,00%544,90
M10 RBFM 5331,75307425,00%354,43
4TP190,3385333,33%175,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J440,67233366,67%239,18
SDP 60 Gonkiewicza9844,67435333,33%361,39
SDP 58 Kilana8265,0021930,00%3,10
Chieftain/T95 8505,33442333,33%312,87
T-34 shielded 5173,00134333,33%115,95
BT-7 artillery 396,33252333,33%73,55
AMX M4 mle. 49 Liberté 8412,0035530,00%155,09
Super Hellcat 7323,33272366,67%414,00
WZ-120-1G FT 8741,67473333,33%487,22
Strv m/40L3114,5013620,00%131,38
Marder II3191,0011720,00%367,98
Jagdpanzer E 10010520,50649250,00%193,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6203,50364250,00%295,59
K-91-PT 9188,0027420,00%0,00
Object 777 Version II 91418,50764250,00%979,12
MTLS-1G14 3152,5012620,00%356,92
Valiant 5114,0016920,00%0,00
Kolohousenka10,002510,00%0,00
Renault Otsu178,0017610,00%96,86
Sturmpanzer I Bison319,001091100,00%261,00
Ikv 1035123,006010,00%7,57
Universal Carrier 2-pdr20,001611100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G30,005310,00%0,00
T26E4 SuperPershing 80,009010,00%0,00
Leopard 1101206,005551100,00%796,63
Mäuschen90,0028210,00%0,00
Windhund 8376,0012210,00%73,24
Convert. Medium Tank T3 377,0033510,00%0,00
Tiger 131 61131,008441100,00%2143,34
Lago M38 3286,005181100,00%721,57
Cromwell B 60,003471100,00%261,00
LTP 3233,0018910,00%801,62
StuG IV 51013,0052510,00%2042,08
AE Phase I 9604,0018510,00%239,24

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.4.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.4.2022
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.4.2015
Lähti: 10.12.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.12.2017
Lähti: 3.11.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.11.2018
Lähti: 2.12.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.11.2020
Lähti: 2.4.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.12.2017
Lähti: 23.12.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.12.2018
Lähti: 3.11.2020