BigFootPRD

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.5.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja394530170777
Ø Taso7,550,009,939,12
Voitot2233956,62%00,00%11165,29%52267,18%
Häviöitä1672242,38%00,00%5834,12%25132,30%
Tasapelejä3920,99%00,00%10,59%40,51%
Taisteluja selvitty1281432,48%00,00%8047,06%35145,17%
Vaunuja tuhottu515381,3100,002841,6713881,79
Tuhoamissuhde1,930,003,163,26
Vaunuja havaittu559611,4200,002921,7212981,67
Vahinkoa aiheutettu1.806,920,003.856,343.472,21
Valtauspisteitä135390,3400,00370,22730,09
Puolustuspisteitä364370,9200,002481,467470,96
Kokemus728,660,001.190,011.258,74
WN71784,290,002318,822402,70
WN82710,410,004569,104418,57
Yhteensä
Taisteluja39453
Ø Taso7,55
Voitot2233956,62%
Häviöitä1672242,38%
Tasapelejä3920,99%
Taisteluja selvitty1281432,48%
Vaunuja tuhottu515381,31
Tuhoamissuhde1,93
Vaunuja havaittu559611,42
Vahinkoa aiheutettu1.806,92
Valtauspisteitä135390,34
Puolustuspisteitä364370,92
Kokemus728,66
WN71784,29
WN82710,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja170
Ø Taso9,93
Voitot11165,29%
Häviöitä5834,12%
Tasapelejä10,59%
Taisteluja selvitty8047,06%
Vaunuja tuhottu2841,67
Tuhoamissuhde3,16
Vaunuja havaittu2921,72
Vahinkoa aiheutettu3.856,34
Valtauspisteitä370,22
Puolustuspisteitä2481,46
Kokemus1.190,01
WN72318,82
WN84569,10
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja777
Ø Taso9,12
Voitot52267,18%
Häviöitä25132,30%
Tasapelejä40,51%
Taisteluja selvitty35145,17%
Vaunuja tuhottu13881,79
Tuhoamissuhde3,26
Vaunuja havaittu12981,67
Vahinkoa aiheutettu3.472,21
Valtauspisteitä730,09
Puolustuspisteitä7470,96
Kokemus1.258,74
WN72402,70
WN84418,57
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22000
Voitot836,36%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1254,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä29,09%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty940,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu291,3200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.265,680,000,000,00
Valtauspisteitä803,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä100,4500,0000,0000,00
Kokemus476,090,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22
Voitot836,36%
Häviöitä1254,55%
Tasapelejä29,09%
Taisteluja selvitty940,91%
Vaunuja tuhottu140,64
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu291,32
Vahinkoa aiheutettu1.265,68
Valtauspisteitä803,64
Puolustuspisteitä100,45
Kokemus476,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot571,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä228,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty342,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu50,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu542,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus438,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot571,43%
Häviöitä228,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty342,86%
Vaunuja tuhottu60,86
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu50,71
Vahinkoa aiheutettu542,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus438,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja27000
Voitot311,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2488,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty311,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,460,000,000,00
Vaunuja havaittu401,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu519,810,000,000,00
Valtauspisteitä1154,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä682,5200,0000,0000,00
Kokemus155,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja27
Voitot311,11%
Häviöitä2488,89%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty311,11%
Vaunuja tuhottu110,41
Tuhoamissuhde0,46
Vaunuja havaittu401,48
Vahinkoa aiheutettu519,81
Valtauspisteitä1154,26
Puolustuspisteitä682,52
Kokemus155,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja229000
Voitot12052,40%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10847,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8838,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1550,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu2311,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.041,030,000,000,00
Valtauspisteitä2791,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2341,0200,0000,0000,00
Kokemus599,030,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja229
Voitot12052,40%
Häviöitä10847,16%
Tasapelejä10,44%
Taisteluja selvitty8838,43%
Vaunuja tuhottu1550,68
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu2311,01
Vahinkoa aiheutettu1.041,03
Valtauspisteitä2791,22
Puolustuspisteitä2341,02
Kokemus599,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.310,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus68,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.310,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus68,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (268)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 64 6907,09629210355,68%2742,19
T110E5102820,62742169255,44%2841,39
Leopard 1102781,04771156856,06%2767,27
M4A1 Sherman5801,19543145959,36%2938,66
T-34-8561151,56661117760,66%3114,92
T-62A102900,2280693553,90%3061,02
T3281877,4583576258,66%2820,84
Bat.-Châtillon 25 t102868,3673870053,29%2896,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3284,0238469657,18%1766,29
KV-261173,1059966061,67%2656,48
FV30461024,0752659154,99%2291,78
T57 Heavy Tank102897,3169652353,92%2654,74
M18 Hellcat6810,2152850552,48%1609,20
TVP T 50/51103086,4285850057,60%3123,65
T3 HMC2209,6124250054,00%1016,52
M48A5 Patton102946,1481349956,51%2980,04
M10391995,8366949654,03%2365,27
Indien-Panzer81545,9970647552,42%2391,58
M54 Renegade 82860,25132946766,17%3907,09
FV215b 102847,0975145855,46%2771,05
Centurion Mk. 7/192489,4878745257,30%3029,25
T2971388,5369145153,88%2075,71
STB-1103347,7898543555,86%3262,49
Object 263102769,3977440155,36%2384,45
T-345655,4343338556,62%2441,50
Aufklärungspanzer Panther 7468,3139237446,26%885,19
AMX 13 105102071,9285036855,71%2862,98
AMX 13 9091181,0765335349,86%2094,80
AMX ELC bis5595,4563533364,56%2570,46
Kampfpanzer 50 t 93454,86136632967,17%3950,60
AMX 13 757780,5060332254,35%1735,55
T-50-2 6822,1160931558,73%2781,62
Centurion Action X102863,7472231256,73%2814,32
T4991833,0892330954,37%3557,74
T54E192306,2683930853,25%2610,07
M446640,4533530745,93%1068,61
T 55A 92693,8095430761,24%3277,46
T-5492386,75100230065,33%3380,20
Super Conqueror103036,8180729953,51%2809,16
T25/27606,0936029347,10%763,85
M46 Patton92232,2868229055,52%2666,16
Object 260 103763,81110128561,05%3930,25
T26E5 Patriot 82084,42114728557,89%3361,88
Object 268 Version 4103071,4076927858,63%2720,34
AMX 12 t6646,1958727654,71%2135,02
Centurion Mk. I81882,2684327561,09%3286,30
Leopard Prototyp A92496,9674627349,45%2713,26
Chimera 83084,83143426665,79%4438,51
Conqueror92500,34100225560,39%2671,94
T28 Prototype81332,7756825552,16%1433,98
T675507,5035225154,98%1302,35
M4A3E8 Sherman61100,1881124461,48%2907,42
M127911,6340923752,32%1270,18
M26 Pershing81573,1662622955,46%2411,95
M41 Walker Bulldog81025,9156722249,10%2110,31
Object 277103205,87102621962,56%3433,26
M41 HMC5392,0026521445,79%478,59
Object 705A103225,0795421355,87%3088,02
VK 28.016208,1627619741,12%335,17
Object 274a 82584,34130519264,58%3997,92
TVP VTU Koncept81728,7568518957,67%2919,81
Type 6192470,3877618758,82%2898,75
Bat.-Châtillon 25 t AP91975,8087518551,89%2528,93
T71 DA71172,8678518555,14%3147,11
M4A3E8 Thunderbolt VII 61401,61111318061,11%3708,63
Object 140103383,92110517464,94%3767,24
122 TM 82611,45122917265,12%3650,31
Caernarvon82160,07111716164,60%3383,06
CS-52 LIS 82789,60130716166,46%4339,17
Object 70592446,52103015758,60%2932,78
Object 430U103573,71108514759,86%3855,49
T71 CMCD71190,5265414654,11%3261,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4238,4622914451,39%547,46
M66570,3234114346,85%944,91
Škoda T 2561213,5288214156,03%3125,65
Emil II93134,31120014065,71%4121,78
T6981575,4279813949,64%2302,36
StuG III Ausf. G5417,5027613545,93%926,71
113103729,10118213566,67%4296,26
T2071473,6464913167,18%3034,63
T110E4103685,0396713153,44%3847,54
Konštrukta T-34/10071529,7165313060,77%3161,91
T-4481734,0599313059,23%3129,74
SU-122-5492006,0380613053,08%2048,56
IS-382371,16110712860,94%3511,40
Pz.Kpfw. II Luchs4186,3727812752,76%576,55
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82432,58124312772,44%4525,03
50TP prototyp 82808,96131612272,13%4203,06
M10 Wolverine5294,9123611844,92%486,39
Comet71177,6160311758,12%2109,28
E 5093585,18139711774,36%4802,63
WZ-111 model 5A104021,67115311665,52%4410,01
Valentine AT4185,7019811553,91%535,45
Škoda T 5092805,31101211456,14%3008,56
Type 5 Chi-Ri71174,5864111353,98%2085,09
Chrysler K GF 82560,47125211163,96%4087,56
M40/M4381295,9758011050,00%1367,74
Object 43092972,21123411066,36%3643,68
SU-10181702,1083010954,13%2316,31
IS-M81967,45100610956,88%3129,61
T-1093141,87119410661,32%4326,18
VK 16.02 Leopard5200,0931010551,43%535,44
Jagdpanther71172,8765210459,62%1794,66
60TP Lewandowskiego104006,83111810366,02%3971,19
Kranvagn104366,00121410273,53%5143,07
E 50 Ausf. M103810,00111810262,75%4137,96
T1 Heavy Tank5447,0332910142,57%845,81
Somua SM 83038,6614059469,15%4599,95
Jagdpanther II82422,6510479263,04%3417,02
M3 Lee4263,852529149,45%947,44
Concept 1B 93598,0413359169,23%3477,32
STA-181232,895159048,89%1591,09
E 7593551,6313108870,45%4687,95
AE Phase I 93925,9014008662,79%5040,99
M374266,421968551,76%933,68
45TP Habicha72125,8911458455,95%3875,47
Black Prince71353,598418350,60%2217,20
T1 Cunningham1104,141588153,09%515,93
KV-856947,984658161,73%1726,52
WZ-111 model 1-493300,0412578070,00%4283,45
T404158,771887946,84%201,79
53TP Markowskiego82597,9611557858,97%3907,92
50TP Tyszkiewicza93429,7613127871,79%4553,71
T26E4 SuperPershing 82533,1913677865,38%4796,58
KV-1S6819,745287870,51%2378,86
IS-7104084,0511887664,47%5049,35
SU-100M171548,588767655,26%2901,30
SU-10061015,006727454,05%2093,88
Cromwell61011,656517262,50%2756,38
T-437780,204727154,93%1247,87
M36 Jackson6531,103077042,86%741,91
M75422,823806747,76%1734,00
Jagdpanzer IV61010,615966648,48%2005,97
Alecto4153,861686541,54%189,75
Matilda4247,972636355,56%658,79
Tiger II82905,2912516355,56%4740,09
T216608,655896357,14%1908,14
T28 Concept 71617,497145972,88%3219,79
Škoda T 245579,884465856,90%1957,27
AMX 404179,071925843,10%642,12
Churchill I5488,054085745,61%955,13
King Tiger (Captured) 71949,2111425658,93%3426,92
Pz.Kpfw. 38 (t)3310,083764858,33%1478,14
T56 GMC385,921304845,83%64,85
T-804299,433044763,83%1440,74
VK 100.01 (P)81665,879324759,57%2086,10
Type 4 Chi-To6901,896384652,17%1765,70
Churchill VII6979,467914656,52%2194,73
AT 25294,532384542,22%513,10
TOG II* 61156,147494346,51%2073,63
TS-5 82397,4911854158,54%2919,93
T1 HMC2130,631224047,50%570,00
Marder II3142,881774062,50%390,65
M24E2 Super Chaffee 61212,5011453868,42%4850,69
M8A14147,941963647,22%206,05
M2 Light Tank269,311173545,71%107,74
Type 3 Chi-Nu5673,685923450,00%2150,42
Rheinmetall Skorpion G 82116,298563438,24%2450,08
Excalibur 61575,359923464,71%2992,32
Crusader6648,734283363,64%2411,23
Covenanter5216,002333250,00%839,19
Type 95 Ha-Go2179,192713170,97%1126,15
ST vz. 394484,453823164,52%2363,15
Vickers Medium Mk. I149,381052948,28%70,04
IS71271,827672857,14%2164,13
Crusader 5.5-in. SP71053,155982657,69%1893,38
FV1066 Senlac 81194,238322657,69%2608,93
BT-74326,283792556,00%2061,84
Renault NC-31170,081002556,00%263,65
M2 Medium Tank378,641352548,00%99,21
M5 Stuart4136,043012544,00%401,45
SU-26386,831402462,50%228,02
Hotchkiss EBR7442,545332445,83%835,98
DS PZInż5917,176192352,17%2364,87
SU-76M4134,001392138,10%185,57
Marder 38T4460,293202157,14%1390,07
Universal Carrier 2-pdr282,001022055,00%215,67
B14380,003291957,89%1233,83
AT-12104,53991942,11%196,44
AMX 383102,161511952,63%279,95
Bishop5748,376381973,68%2019,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5579,634141952,63%1906,99
Type 3 Chi-Nu Kai 5665,836391861,11%2023,26
SU-855398,653861747,06%894,36
M3 Stuart3125,631991643,75%352,31
Type 5 Ke-Ho4346,003591668,75%1543,07
Sexton II3167,381501643,75%606,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3204,562491656,25%744,74
KV-15921,195901650,00%2212,85
Panzerjäger I2129,471041526,67%289,62
Cruiser Mk. III333,47661526,67%0,00
T-703196,802131546,67%616,58
L-60 2202,473271546,67%1198,77
Renault FT 75 BS2177,501791450,00%1027,59
Sturmpanzer I Bison371,211101435,71%4,60
Lansen C 82330,3612111478,57%3445,56
Caernarvon Action X 82302,5012311464,29%3949,53
Super Hellcat 71124,575331450,00%1593,39
Lago4536,234091353,85%2367,78
Pz.Kpfw. II299,542481369,23%525,05
Durchbruchswagen 24306,312911353,85%950,20
Vickers Medium Mk. III393,171701266,67%341,61
Cromwell B 61280,929621250,00%2719,37
Vickers Medium Mk. II2114,181151136,36%332,42
Strv m/4251021,556361154,55%3443,44
T2 Medium Tank283,361221163,64%374,97
Cruiser Mk. IV4118,271741136,36%211,43
Birch Gun4358,642521118,18%1015,40
Pz.Kpfw. I280,551351136,36%160,60
Pz.Kpfw. II Ausf. G388,731901163,64%322,29
Panhard AMD 178B6222,552341127,27%336,79
LTP 364,551291145,45%73,14
14TP4882,107441070,00%4918,95
M24 Chaffee5505,33361955,56%1736,42
SU-182211,63181862,50%1425,94
BDR G1 B5792,88417837,50%1690,06
Charioteer81539,88879862,50%1936,04
T-116 3400,63409837,50%1946,93
BT-7 artillery 3191,00220862,50%775,84
Cruiser Mk. II2108,00121728,57%183,69
Renault UE 57377,43110742,86%10,16
Loyd Gun Carriage2218,00134714,29%1466,62
T-29 3327,43329785,71%1583,64
Strv m/40L3430,00350633,33%1972,75
Pz.Kpfw. 35 (t)2180,33172650,00%837,80
Wespe3169,83283650,00%514,13
T-284842,60731560,00%3857,99
Emil I81799,4060350,00%1771,24
25TP KSUST II51674,001117580,00%6273,53
Leichttraktor113,6076560,00%164,21
Object 25792294,401050560,00%2466,17
MTLS-1G14 3300,20253560,00%1281,41
Light Mk. VIC 299,40134520,00%336,79
StuG IV 5313,40374560,00%675,55
Renault Otsu141,25239475,00%264,10
T3091247,50801475,00%1121,52
MS-1128,7571425,00%1,66
Cruiser Mk. I1146,25149475,00%718,63
Hotchkiss H35213,331730,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3161,6711830,00%344,10
Vickers Mk. E Type B231,6755333,33%0,00
Type 98 Ke-Ni3509,005103100,00%2822,96
M7 Priest3235,3311330,00%429,19
T-60272,677830,00%117,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2250,67489366,67%1298,58
Fiat 30001290,00348250,00%2176,44
VK 30.01 (H)5518,50407250,00%945,60
T34 80,009620,00%0,00
T-26245,007520,00%0,00
SU-5460,50137250,00%137,81
G.Pz. Mk. VI (e)20,0056250,00%95,61
AMR 35 2292,0014720,00%1044,98
MKA 2301,00326250,00%1156,22
Progetto M35 mod. 46 81470,0010172100,00%1675,97
T92 8882,00879250,00%1622,69
Kolohousenka146,003910,00%0,00
Strv fm/211226,0019710,00%1263,08
Chi-Ni2132,008910,00%531,61
Renault FT153,001501100,00%310,40
BT-22151,002731100,00%886,66
4TP1190,0016710,00%910,43
T-46372,001831100,00%309,62
Type 2597 Chi-Ha3146,0012710,00%347,33
Renault FT AC2208,002141100,00%910,81
T-45 2276,004021100,00%1968,87
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5504,0029310,00%1100,14
Dicker Max 62505,0018471100,00%8101,29
43 M. Toldi III 384,009910,00%111,38

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.5.2021
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 2.11.2020
Lähti: 29.4.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.5.2020
Lähti: 31.10.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.8.2016
Lähti: 5.2.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.5.2016
Lähti: 12.8.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 22.3.2016
Lähti: 22.5.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 22.2.2016
Lähti: 15.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.12.2015
Lähti: 2.2.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.9.2015
Lähti: 6.12.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 24.5.2015
Lähti: 3.9.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 1.1.2015
Lähti: 16.5.2015