Benmester

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.7.2015

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja32944751122
Ø Taso7,078,868,658,60
Voitot1644849,93%00,00%1835,29%5343,44%
Häviöitä1616149,06%7100,00%3364,71%6956,56%
Tasapelejä3351,02%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty912427,70%00,00%1019,61%3327,05%
Vaunuja tuhottu238040,7200,00190,37550,45
Tuhoamissuhde1,000,000,460,62
Vaunuja havaittu309200,9430,43320,63950,78
Vahinkoa aiheutettu847,71575,86975,631.024,35
Valtauspisteitä276960,8400,001502,942462,02
Puolustuspisteitä207760,6300,0000,0000,00
Kokemus585,69293,29596,57671,61
WN7959,7111,90424,18594,73
WN81104,86166,41575,63705,76
Yhteensä
Taisteluja32944
Ø Taso7,07
Voitot1644849,93%
Häviöitä1616149,06%
Tasapelejä3351,02%
Taisteluja selvitty912427,70%
Vaunuja tuhottu238040,72
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu309200,94
Vahinkoa aiheutettu847,71
Valtauspisteitä276960,84
Puolustuspisteitä207760,63
Kokemus585,69
WN7959,71
WN81104,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja7
Ø Taso8,86
Voitot00,00%
Häviöitä7100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu30,43
Vahinkoa aiheutettu575,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus293,29
WN711,90
WN8166,41
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja51
Ø Taso8,65
Voitot1835,29%
Häviöitä3364,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1019,61%
Vaunuja tuhottu190,37
Tuhoamissuhde0,46
Vaunuja havaittu320,63
Vahinkoa aiheutettu975,63
Valtauspisteitä1502,94
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus596,57
WN7424,18
WN8575,63
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja122
Ø Taso8,60
Voitot5343,44%
Häviöitä6956,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3327,05%
Vaunuja tuhottu550,45
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu950,78
Vahinkoa aiheutettu1.024,35
Valtauspisteitä2462,02
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus671,61
WN7594,73
WN8705,76
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot550,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä550,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty330,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,3000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,430,000,000,00
Vaunuja havaittu30,3000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu524,700,000,000,00
Valtauspisteitä151,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus493,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot550,00%
Häviöitä550,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty330,00%
Vaunuja tuhottu30,30
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu30,30
Vahinkoa aiheutettu524,70
Valtauspisteitä151,50
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus493,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu55,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu429,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus114,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu55,00
Vahinkoa aiheutettu429,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus114,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot110,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä990,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,100,000,000,00
Vaunuja havaittu60,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu123,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus86,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot110,00%
Häviöitä990,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,10
Tuhoamissuhde0,10
Vaunuja havaittu60,60
Vahinkoa aiheutettu123,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus86,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja142000
Voitot6747,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7351,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,41%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4833,80%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu700,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu1200,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu968,310,000,000,00
Valtauspisteitä4212,9600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5273,7100,0000,0000,00
Kokemus602,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja142
Voitot6747,18%
Häviöitä7351,41%
Tasapelejä21,41%
Taisteluja selvitty4833,80%
Vaunuja tuhottu700,49
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu1200,85
Vahinkoa aiheutettu968,31
Valtauspisteitä4212,96
Puolustuspisteitä5273,71
Kokemus602,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja730000
Voitot39854,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32043,84%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä121,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty24833,97%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3990,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu10461,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu542,930,000,000,00
Valtauspisteitä16392,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9091,2500,0000,0000,00
Kokemus473,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja730
Voitot39854,52%
Häviöitä32043,84%
Tasapelejä121,64%
Taisteluja selvitty24833,97%
Vaunuja tuhottu3990,55
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu10461,43
Vahinkoa aiheutettu542,93
Valtauspisteitä16392,25
Puolustuspisteitä9091,25
Kokemus473,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot111,11%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä888,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu91,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.166,560,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus107,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot111,11%
Häviöitä888,89%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu91,00
Vahinkoa aiheutettu1.166,56
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus107,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (178)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81139,28708160949,84%1326,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81357,91693103952,84%1517,11
Tiger (P)7907,1065690652,87%1221,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5331,0437780650,74%828,96
E 7591246,3364979048,61%1107,54
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3307,7247875462,33%949,47
Tiger II8904,8558574947,26%949,08
Nashorn6800,9254274048,92%1465,19
Marder 38T4509,7949973256,56%1604,86
VK 30.01 (P)6597,1655771051,69%1014,32
Lorraine 155 mle. 518878,8060370447,02%901,05
S35 CA5705,5356564756,11%1948,70
G.W. Tiger (P)8888,4053364546,51%1018,64
AMX Chasseur de chars 8941,0571063451,74%1281,27
ISU-15281216,5262061251,96%1316,48
Super Hellcat 7742,3361451152,84%1024,44
Leopard Prototyp A91018,8656446240,26%698,95
E 75 TS 8939,3671643154,52%1007,33
Waffenträger auf Pz. IV91661,4269441950,60%1488,34
Indien-Panzer8880,6060941648,80%1065,69
Panther II8783,3058341246,84%880,70
E 100101538,3564440246,52%1147,67
T376436,6854640052,50%1162,35
UDES 0381068,3260839748,36%1122,93
VK 30.02 (D)7752,0164838950,64%1152,78
IS71028,5967538251,05%1493,49
Tiger I7702,9155738146,46%735,01
UDES 14 Alt 58897,2162338148,03%1006,37
AMX 50 Foch91337,9766936247,24%1070,24
AMX AC mle. 4881117,7462436046,67%1225,77
T54E191400,4172034852,01%1301,34
Bisonte C45 81027,0872033849,70%990,70
Progetto CC55 mod. 5481040,7267832648,77%1043,40
FV4004 Conway91164,6260632644,79%888,35
IS-381202,9671532353,25%1448,37
VK 36.01 (H)6401,7544031045,16%502,69
Hummel6892,8748729751,52%1470,95
Sturer Emil7971,9959128750,87%1480,47
GSOR 1010 FB 8831,5258027446,35%760,95
Rheinmetall Skorpion G 8878,5958327045,19%766,12
G.W. Panther7998,6857826652,26%1346,15
MT-256365,1849926245,80%973,71
StuG III Ausf. G5523,5741925647,66%1183,03
Progetto C50 mod. 6691159,5167725147,81%951,77
Panther7545,5551824245,45%653,99
T-1506810,7261824055,42%1561,50
T28 Concept 7898,5370023658,47%1316,57
T698976,7969022650,44%1235,60
AMX AC mle. 467879,9058321754,38%1217,96
Grille5648,1140920550,73%1514,62
KV-15613,9456920354,19%1465,09
leKpz M 41 90 mm GF 8394,4853919348,19%519,73
Škoda T 177532,5656019246,88%923,41
SMV CC-64 Vipera 8915,2663718347,54%871,91
Pz.Kpfw. 35 (t)2110,8122718150,28%450,69
Object 70491624,6269917647,16%1368,02
ARL V396654,4945917542,86%1104,54
T71 DA7492,8562217553,14%892,32
Type 4 Chi-To6615,8452916547,88%1120,71
AMX 12 t6473,3550116549,09%1165,54
Lorraine 155 mle. 507818,4262215850,63%1066,68
T2 Light Tank 2108,9929815742,68%284,13
M4A1 Revalorisé 8816,9159515744,59%834,66
Leo7671,3158015451,30%1002,14
KV-856795,7161315452,60%1394,67
Konštrukta T-34/1007861,4565615250,66%1317,24
Waffenträger auf E 100101699,5156714843,24%1030,24
Bretagne Panther 6615,4361514855,41%1035,53
IS-M8920,6868014454,86%989,28
Charioteer8942,9662314052,14%919,94
Ares 859835,5164714045,71%562,76
Pz.Kpfw. 38 (t)3194,9526813854,35%678,80
E 5091011,5562113847,10%819,90
Object 70591168,7266713646,32%898,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5527,4158713654,41%1198,99
Pz.Sfl. IVc5691,7156513360,90%2044,23
Bat.-Châtillon Bourrasque 8824,1162613249,24%776,18
ShPTK-TVP 100 8705,7558013246,21%586,55
Challenger7600,3152313148,85%692,77
Jagdpanther II8897,2557113047,69%787,63
Ikv 90 Typ B7665,4152212549,60%882,16
Progetto M35 mod. 46 8872,4159612543,20%767,33
UDES 03 Alt 3 91025,5661512441,13%719,35
UDES 1691255,8973412253,28%1186,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4108,5320811751,28%202,79
Strv 746546,3650411146,85%905,73
GSOR 1008 81124,5168411151,35%1065,10
SDP 58 Kilana8856,6954710838,89%632,76
Panhard AML Lynx 6x68587,2156110843,52%810,94
StuG IV 5450,6340210750,47%1174,18
T-50-2 6336,9249710648,11%752,01
T216277,5449910152,48%639,78
T57 Heavy101292,795319435,11%710,84
Type 3 Chi-Nu5403,774139244,57%1064,99
Ikv 65 Alt II6615,285309060,00%1167,44
Škoda T 256679,736148854,55%1373,03
SDP 44 Burza6555,494608550,59%843,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J4211,413328346,99%422,73
Pz.Kpfw. 5581056,046688339,76%752,61
M75318,984638155,56%1189,87
LPT-67 Šelma9445,995498141,98%375,20
SMV CC-567775,636258053,75%923,38
Panhard EBR 10510692,215957841,03%522,47
Pz.Kpfw. II Ausf. G3133,482897753,25%409,17
Achilles6666,205647648,68%1189,43
Panhard EBR 909687,015857045,71%765,84
Emil I8958,847176857,35%1059,53
Versuchspanzer 5791121,127066844,12%718,22
AMX 13 F3 AM6650,925346645,45%947,28
M41 Walker Bulldog8503,065216640,91%668,17
T-832 81111,537246643,94%947,72
Vz. 64 Blesk8256,465026547,69%226,73
Windhund 8867,906106051,67%820,96
T-345588,396145955,93%2053,48
Panhard AMD 178B6482,545235947,46%1378,68
Hotchkiss EBR7652,276025954,24%1343,15
Rinoceronte101092,526375843,10%619,52
Sturmpanzer II4304,142685651,79%1077,90
AMX M4 mle. 457769,876485558,18%942,69
Ikv 1035378,944035354,72%866,61
M18 Hellcat6681,115595352,83%1190,82
TVP VTU Koncept8638,865155139,22%580,56
Strv m/425389,963814928,57%882,42
Type 1 Chi-He4308,553764951,02%890,66
Type 5 Chi-Ri7782,735634847,92%1052,41
Valentine3358,145034261,90%1654,03
Type 3 Ju-Nu6606,715164143,90%688,06
IS-2-II8838,156484156,10%927,49
AMX ELC 901 6246,884224148,78%446,14
Jagdpanther7690,485074050,00%819,35
KJPZ TIII Jäger 91211,886974050,00%891,93
Škoda T 245498,564763943,59%1397,95
Type 97 Chi-Ha3234,643403951,28%795,04
Object 268101510,675823636,11%883,25
M5 Stuart498,093583548,57%85,66
Archer5532,834373545,71%1234,20
Ares 758593,095903548,57%473,35
Somua SAu 404330,003513450,00%907,31
ARL 446645,815693151,61%1042,58
Jagdpanzer IV6622,505003043,33%1014,29
SDP 57 Gowika7674,505203036,67%642,26
Type 4 Ju-To7911,177102352,17%1055,38
T-505388,485482369,57%1607,09
Sturmpanzer I Bison378,451232236,36%5,10
BT-7 artillery 3128,772312236,36%217,55
Fantôme 91069,956302240,91%869,54
M24 Chaffee5261,525042161,90%844,36
Pz.Sfl. IC 4285,904682060,00%888,01
Object 705A101399,477451952,63%1002,70
Kolohousenka1167,652951735,29%771,18
Maus101217,657251747,06%699,77
Black Prince II 7564,535211729,41%462,12
ST vz. 394386,564591656,25%1535,40
Leichttraktor176,731271546,67%174,88
TOG II* 6357,834171266,67%532,67
43 M. Toldi III 3276,914511154,55%1724,53
Mitsu 1085523,303691040,00%688,34
T1E6 257,401091050,00%94,64
Lago4359,44504944,44%1182,17
GSOR the TANK 9726,38610837,50%433,67
AMX ELC bis5300,43385757,14%878,27
Gabler’s Destroyer 5290,86447742,86%670,66
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8724,29410728,57%488,46
Strv m/40L3190,17536683,33%741,91
T2 Medium Tank266,60110540,00%79,21
Mäuschen91172,40742560,00%900,58
VK 100.01 (P)8941,4038950,00%714,61
Sav m/434247,75265425,00%411,15
Renault FT AC296,33192333,33%123,46
KV-1SA 5509,67491333,33%746,44
LTP 3100,00264250,00%294,55
Valiant 5443,0031520,00%751,78
Vickers Medium Mk. I146,002210,00%0,00
Strv fm/21146,0012010,00%0,00
Fiat 3000125,002710,00%0,00
Renault NC-311121,001901100,00%656,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E30,001510,00%0,00
FCM 2C 3352,0021610,00%745,31

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.7.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.7.2015
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.10.2014
Lähti: 16.4.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.4.2015
Lähti: 25.7.2015