BeatM_99

clanlogo
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 27.1.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29658245325
Ø Taso8,1511,009,499,23
Voitot1593853,74%00,00%2146,67%18456,62%
Häviöitä1341545,23%2100,00%2351,11%13641,85%
Tasapelejä3051,03%00,00%12,22%51,54%
Taisteluja selvitty671122,63%00,00%715,56%7523,08%
Vaunuja tuhottu241140,8100,00541,203170,98
Tuhoamissuhde1,050,001,421,27
Vaunuja havaittu486011,6410,50681,515661,74
Vahinkoa aiheutettu1.414,901.376,502.407,912.248,82
Valtauspisteitä63550,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä91930,3100,0000,001960,60
Kokemus702,42305,50990,53979,68
WN71244,23107,621404,311532,64
WN81732,06485,632428,382426,76
Yhteensä
Taisteluja29658
Ø Taso8,15
Voitot1593853,74%
Häviöitä1341545,23%
Tasapelejä3051,03%
Taisteluja selvitty671122,63%
Vaunuja tuhottu241140,81
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu486011,64
Vahinkoa aiheutettu1.414,90
Valtauspisteitä63550,21
Puolustuspisteitä91930,31
Kokemus702,42
WN71244,23
WN81732,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja2
Ø Taso11,00
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu1.376,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus305,50
WN7107,62
WN8485,63
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja45
Ø Taso9,49
Voitot2146,67%
Häviöitä2351,11%
Tasapelejä12,22%
Taisteluja selvitty715,56%
Vaunuja tuhottu541,20
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu681,51
Vahinkoa aiheutettu2.407,91
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus990,53
WN71404,31
WN82428,38
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja325
Ø Taso9,23
Voitot18456,62%
Häviöitä13641,85%
Tasapelejä51,54%
Taisteluja selvitty7523,08%
Vaunuja tuhottu3170,98
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu5661,74
Vahinkoa aiheutettu2.248,82
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1960,60
Kokemus979,68
WN71532,64
WN82426,76
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu22,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu600,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus86,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu22,00
Vahinkoa aiheutettu600,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus86,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja43000
Voitot2148,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2251,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1227,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu340,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu390,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.074,440,000,000,00
Valtauspisteitä70,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2465,7200,0000,0000,00
Kokemus604,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja43
Voitot2148,84%
Häviöitä2251,16%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1227,91%
Vaunuja tuhottu340,79
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu390,91
Vahinkoa aiheutettu1.074,44
Valtauspisteitä70,16
Puolustuspisteitä2465,72
Kokemus604,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja378000
Voitot19551,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä17646,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä71,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12132,01%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2570,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu3210,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu593,340,000,000,00
Valtauspisteitä2840,7500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6011,5900,0000,0000,00
Kokemus413,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja378
Voitot19551,59%
Häviöitä17646,56%
Tasapelejä71,85%
Taisteluja selvitty12132,01%
Vaunuja tuhottu2570,68
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu3210,85
Vahinkoa aiheutettu593,34
Valtauspisteitä2840,75
Puolustuspisteitä6011,59
Kokemus413,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (401)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Spähpanzer Ru 25191013,37670113154,29%1686,65
Leopard 1102049,1571788149,94%1679,20
T34 81233,2558772448,07%1440,53
ELC EVEN 90 8680,2584469658,48%1435,76
T4991184,3976969154,12%1814,96
Bat.-Châtillon Bourrasque 81750,37100165960,09%2363,53
E 7592063,3384762158,29%2187,34
T-34-3 81252,9365361252,45%1626,66
AMX 13 105101549,6780258253,26%1978,35
E 100102260,4177752851,70%1890,69
Vz. 71 Tesák101394,8388751255,47%1797,01
G.W. Tiger (P)81061,4439749752,52%1328,80
E 50 Ausf. M101974,6780544055,45%1697,19
G.W. Panther7816,4536440251,74%1009,45
G.W. E 100101464,4056637551,73%1170,07
Type 64 6595,8855436856,79%1607,40
Panhard EBR 10510772,1663835747,90%737,84
Rheinmetall Skorpion 81647,8780835555,49%1911,39
Rheinmetall Panzerwagen101100,8771735254,26%1243,24
G.W. Tiger91207,8044533345,35%1062,81
AMX ELC bis5460,5244732850,61%1773,58
Lorraine 40 t 81437,1877732055,94%1909,96
VK 28.016343,0336929948,49%950,46
leKpz Borkenkäfer111873,8098427554,91%2259,32
IS-381518,0072926760,67%2110,83
KV-856495,4833524448,36%709,70
Object 252U 81553,5178524454,51%1879,41
FV4005 Stage II102032,0370624252,89%1614,61
Aufklärungspanzer Panther 7577,7349124153,53%1311,26
AMX M4 mle. 54102619,1890923455,56%2084,83
Object 430U102483,5093623054,35%2379,16
Leopard Prototyp A91477,5153621546,05%1380,58
LT-432 8955,7684421563,72%1992,49
SU-100Y 6760,1146121451,40%1318,01
Jagdpanzer E 100102208,5271621050,95%1623,41
O-I6891,3454820951,67%1567,68
Grille 15102106,7070620254,95%1661,36
Pz.Kpfw. II Luchs4208,8330119654,59%717,63
50TP Tyszkiewicza92740,94112019264,06%3050,04
Taschenratte113283,76113119052,11%2198,11
Type 59 81421,4990818856,91%2017,15
KV-26718,4842218755,61%1246,77
Tiger II81084,2755118651,08%1242,34
IS71064,8557418350,82%1457,27
T3 HMC2158,5220018353,55%660,39
T-54 first prototype 81106,2372818057,78%1566,33
Tiger I71111,1857417948,60%1533,28
T110E4102637,6690117562,29%2181,12
Škoda T 56 82085,35105317358,96%2263,75
Char Futur 4 92305,4297816651,81%2412,27
Pz.Kpfw. I Ausf. C3118,9126315756,05%497,15
KV-15356,8930415546,45%567,98
Hummel6473,8728214750,34%634,79
Jagdpanther II81392,6252314648,63%1413,59
60TP Lewandowskiego102347,8981114352,45%1836,85
Vz. 55102483,8987513754,74%1990,71
IS-7102277,2483913752,55%2105,20
SU-130PM 81557,9075013458,21%1713,92
AE Phase I 91991,3793513257,58%2084,29
AMX 12 t6520,4551813050,77%1396,14
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6874,1079612657,94%2593,18
TVP T 50/51101979,0277412451,61%1591,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4142,8015912342,28%132,98
DZT-159 92162,78102212161,16%2333,10
Type 4 Heavy91869,8585911557,39%1772,25
Object 140101986,9679511449,12%1632,11
Progetto M35 mod. 46 81461,3980211447,37%1755,19
Cromwell6746,0355111352,21%1683,40
Bat.-Châtillon 25 t102250,0385911256,25%2026,34
XM57 82016,8298511155,86%2028,07
KR-1113045,29102611049,09%2301,42
STB-1102334,4687310955,05%2177,45
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.496,4021410942,20%79,74
Škoda T 256824,3660410758,88%1942,10
Object 277102042,7277310747,66%1602,48
Grille5335,2922910553,33%634,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5345,7534910140,59%817,84
M47 Iron Arnie 81601,959009951,52%2055,30
Vz. 68 Squall 81019,798199857,14%2193,03
Object 705A101971,158389752,58%1657,33
Manticore101593,889779760,82%2459,68
Jagdtiger92046,307629644,79%1845,27
O-Ho81080,647749561,05%1216,11
Strv S1 81411,806909453,19%1511,84
Type 5 Heavy102421,608479351,61%1818,70
BZT-70 103069,989809251,09%2203,86
T-34-85M 6906,606759153,85%1743,45
Covenanter5130,942078850,00%254,45
AMX 50 12091942,137828743,68%1794,39
CS-52 LIS 81531,949218766,67%1995,79
VK 16.02 Leopard5150,162468645,35%273,75
Kampfpanzer 07 RH 81314,058658555,29%1824,54
S-517677,263578445,24%676,75
BZ-79113239,049878445,24%2147,71
T803113346,0111058458,33%2571,07
StuG III Ausf. G5347,212658253,66%722,36
BZ-6892500,6310028055,00%2604,23
Char Murat 92161,509148051,25%2316,48
O-Ni71227,598007956,96%1725,17
Kpz. Erich Konzept I 92232,2210687870,51%2210,22
Leopard 120 Verbessert112459,188827855,13%2073,79
T-1092142,519867761,04%2653,91
Cruiser Mk. IV4199,322377454,05%572,00
122 TM 81750,569077352,05%2086,75
SFAC 105 81584,488587357,53%1740,15
BZ-176 81606,019957164,79%1741,04
Maus102416,2710347068,57%2253,46
Cobra 91962,969077055,71%1994,44
Object 703 Version II 81512,108756955,07%1670,88
WZ-113G FT102356,408676863,24%1787,16
BZ-75102525,659736860,29%2075,37
T77 81580,348066750,75%1667,79
Škoda T 27 81643,709456761,19%2418,86
Pz.Kpfw. T 25 5594,556296761,19%1840,96
T26E5 81352,199406759,70%2012,25
Kranvagn101902,487916656,06%1408,07
FV3046588,684186538,46%855,64
Bat.-Châtillon 25 t AP91790,919016456,25%1957,65
Pz.Sfl. IVb4206,341756448,44%508,62
Bat.-Châtillon 12 t8599,226806450,00%995,82
E 75 TS 81530,348586459,38%1987,78
Jagdpanzer IV6628,834056361,90%1222,04
Churchill III 5260,433836353,97%388,88
Panhard AML Lynx 6x68706,486436251,61%1199,25
M48A5 Patton102215,669286157,38%2179,17
MBT-B 103129,269856157,38%2283,65
Kunze Panzer 92217,899546159,02%2453,20
Škoda T 5091546,107316043,33%1356,02
Object 432U112962,1510906065,00%2925,84
UDES 15/16102106,257605945,76%1629,50
T1 Cunningham190,971645843,10%351,77
DBV-152 102968,868835658,93%2136,41
FV230 Canopener102570,739465653,57%1941,96
Vz. 60S Dravec 103597,0011445459,26%2898,36
121B 102106,338375453,70%1713,39
Rhm.-Borsig Waffenträger81527,607495356,60%1774,94
T9591872,379055259,62%1639,32
LPT-67 Šelma91098,367825054,00%1751,40
T57 Heavy102949,209805058,00%2639,94
Object 70591796,629025052,00%1805,61
VK 75.01 (K) 81717,3310364965,31%2370,85
T-284118,481384839,58%84,83
Centurion Action X101881,788044660,87%1628,43
Bisonte C45 81326,098394652,17%1386,57
Vz. 64 Blesk8800,897764562,22%1487,78
Type 6191110,756604459,09%1068,80
Concept No. 5102301,367964454,55%1706,61
AMX 13 757917,987024365,12%2485,21
VK 30.02 (M)6722,446164355,81%1464,73
Pz.Kpfw. 38 (t)364,741234240,48%1,92
T110E3102672,109304254,76%1995,38
T-345483,935654168,29%1548,21
ISU-152K 81268,906924143,90%1299,12
Jagdpanzer E 90 92162,339614057,50%2158,01
Fauteur113255,3311684065,00%2657,95
STA-181425,416533935,90%1789,46
Churchill I5360,772853948,72%583,10
Lansen C 81402,188323948,72%1615,76
Matilda4269,423063855,26%711,45
AMX 13 9091245,297783847,37%1911,53
T-100 LT101333,619293855,26%1767,13
XM69 Hacker112066,218863850,00%1308,79
AMX 50 Foch (155) 101868,687243751,35%1280,18
Char Mle. 75 9892,896163740,54%1119,75
T56 GMC358,941153537,14%3,57
Super Hellcat 71029,947493568,57%1695,77
Waffenträger auf Pz. IV91739,187233450,00%1335,31
Predatore 92468,8210713461,76%2375,94
AMX 13 F3 AM6385,913903345,45%409,65
Ho-Ri 3102310,678343348,48%1580,42
BZ-16681565,977743339,39%1768,70
Tiger (P)71321,068863366,67%2056,15
Object 752 92185,489643357,58%1958,60
T92 8522,796363345,45%883,62
Turán III prototípus 5584,525243348,48%1415,51
T14 5285,033083262,50%549,55
M7 Priest3113,191143240,63%88,53
Conqueror92690,9111833268,75%3262,73
WZ-132-1102079,3411003268,75%2989,75
VK 100.01 (P)81501,757133259,38%1714,30
T3092166,5810163174,19%2108,33
T110E5103289,1011423164,52%3015,24
M41 Walker Bulldog8540,037023158,06%923,08
Ares 90102188,2910233170,97%2097,94
Ho-Ri 192314,809413060,00%2152,47
Birch Gun4279,831983053,33%1056,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4206,832183056,67%591,26
Tortoise92933,8010463046,67%2961,94
Somua SM 81461,179213063,33%1741,42
WZ-111G FT92450,389162965,52%2173,81
MT-256375,004992958,62%1081,50
Ares 8591914,248612944,83%1836,17
TS-6 92656,4810622955,17%3047,17
Caliban 81830,768822955,17%2393,53
Panther7901,755382857,14%1636,59
T71 CMCD7782,968072860,71%2056,52
Type 97 Chi-Ha358,301212748,15%71,09
T-46356,81852729,63%0,08
AMX 50 B101884,338322759,26%1427,61
Konštrukta T-34/1007742,154602626,92%1026,44
Panzerjäger I2103,081342657,69%295,56
O-I Experimental5593,083662650,00%1048,83
Wespe3103,961332540,00%131,33
TBT 92424,4810252564,00%2517,01
SU-263106,541322445,83%105,88
WZ-219111626,337732441,67%1534,69
KV-1S6554,173642454,17%1047,53
Ares 7581727,679902450,00%2369,82
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4383,335652466,67%1117,39
Stridsyxa 81999,8311212470,83%2418,26
Pz.Kpfw. 5582618,0412622356,52%3036,69
Sentinelle 92142,619872365,22%2209,67
Jagdpanther7717,864342240,91%748,92
M5 Stuart4219,272962254,55%564,74
CC-46 Pancernik 92664,2710682263,64%2504,03
T376476,055102268,18%1465,66
Object 777 Version II 91929,689672259,09%1917,08
FV4201 Chieftain Proto 92278,5010192263,64%2750,66
AMX 13 57 GF 71416,9112302263,64%3713,39
AMX 50 10081774,439772161,90%2190,83
Ho-Ri Shugo112343,198582152,38%1535,35
Pz.Kpfw. II Ausf. G3257,053582166,67%1186,70
Strv K 91663,718002147,62%1461,88
M54 Renegade 81575,248472147,62%1721,59
Emil I81556,259072050,00%2017,72
AT 25322,302682045,00%543,98
Pz.Sfl. IVc5324,152872040,00%499,17
AMX M4 mle. 5192921,9511892070,00%3329,77
T7 Combat Car 2114,902782050,00%469,51
GSOR 3301 AVR FS91528,6011672075,00%3287,21
Projet Louis 91350,209562055,00%2116,37
M415405,581881921,05%424,44
IS-M81274,688221952,63%1582,92
SU-54117,781151833,33%2,97
M46 Patton92120,179391855,56%2237,34
Panhard AMD 178B6542,725911855,56%1734,47
Nergal 81436,339151861,11%1538,12
SPHT 92835,4411891866,67%2837,13
T25/271312,886941741,18%1934,55
Kanonenjagdpanzer 105 81285,948191764,71%1485,44
Carro da Combattimento 45 t 102232,948471747,06%1662,03
StuG IV 5469,532951752,94%1137,25
GSOR 1010 FB 81433,538541764,71%1997,84
45TP Habicha7790,815311625,00%805,31
M374288,382301631,25%771,57
Coccodrillo 102635,259571656,25%1931,21
Mitsu 1085775,754241625,00%1145,46
Ashigaru 102012,006901650,00%1380,83
Type 2597 Chi-Ha342,801131553,33%112,84
WZ-132A91573,739711553,33%2303,99
Object 43091914,007981540,00%1580,36
Bofors Tornvagn 81367,139191560,00%1545,62
T28 Concept 7930,536861546,67%1263,13
T-28E with F-30 4440,534871566,67%1128,61
WZ-120G FT 92856,8711061560,00%2446,49
Type 95 Heavy4236,291871428,57%584,60
Pz.Kpfw. I229,57901435,71%0,00
Super Conqueror102296,367881442,86%1496,32
Hotchkiss EBR7587,795501450,00%1058,64
Spähpanzer SP I C7529,214711442,86%867,55
EMIL 1951 81904,0711201478,57%2216,13
FCM 50 t 81057,648871464,29%1392,32
T1 HMC262,15861323,08%80,78
Churchill VII6676,775331361,54%1379,48
T40496,151411338,46%1,01
AT 1581535,628531346,15%1697,56
BZ-5871867,0010981369,23%3221,96
Loyd Gun Carriage276,151381361,54%438,63
Crusader 5.5-in. SP7470,853801353,85%553,76
Crusader6251,753101266,67%770,18
Cruiser Mk. III366,581071241,67%43,17
M8A1488,831841258,33%163,98
Bishop5247,752571241,67%315,47
Marder 38T4330,083481258,33%816,09
M18 Hellcat6875,426921266,67%1775,25
T54E192593,759681241,67%2511,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3160,922041250,00%429,01
Executor112321,507551241,67%1397,91
Schwertwal 102834,509711250,00%1946,84
ASTRON Rex 105 mm 81854,009701258,33%2170,70
Chi-Go 71810,1710601266,67%2820,70
Terrifiant 92964,5011781266,67%2593,55
AT-1225,73701145,45%35,50
BDR G1 B5499,825141163,64%1048,61
G.Pz. Mk. VI (e)240,00881136,36%3,10
VCS 6x6 TS 90 91049,5510501172,73%1554,04
Chi-Ni254,601081060,00%170,39
AMX 404300,604901060,00%1273,38
53TP Markowskiego81809,409201060,00%2235,29
Felice 91542,607891050,00%1514,05
Tiger-Maus 92141,309491060,00%1710,51
E 77 91802,808931060,00%1625,72
Wz. 64GC Bzyg 102838,9010831080,00%2246,01
SU-76M4113,11150955,56%185,43
Pz.Kpfw. VII102812,67954955,56%2268,29
Toro 91680,22835955,56%1287,75
LTP 389,89167944,44%192,68
BT-7486,88196837,50%23,66
Pz.Kpfw. 35 (t)274,6393825,00%125,15
T1 Heavy5650,75573862,50%1367,14
Lorraine 39L AM392,88139862,50%272,46
T-262139,00120825,00%477,66
SZDV Vz. 50 82018,131006862,50%2324,55
Marder II3133,50136837,50%171,17
Nashorn6969,88602862,50%1749,74
T-54 ltwt.91372,75996862,50%2565,56
T18 HMC3234,63264875,00%1162,90
VK 36.01 (H)6148,71206728,57%0,00
MS-1146,0075714,29%3,10
AMX 105 AM mle. 474110,57167757,14%259,80
Vickers Medium Mk. III349,83128650,00%84,35
T-26G FT292,507260,00%60,60
Alecto4248,17253666,67%735,50
M24 Chaffee5246,17282650,00%609,79
Durchbruchswagen 24472,67337633,33%1511,79
Tiger 131 61314,83847650,00%2532,42
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81370,17813650,00%1587,13
Rambo 92198,67808633,33%1954,53
40TP Habicha6697,00650580,00%1587,81
Leichttraktor190,80128560,00%348,99
TNH 105/100081303,80878560,00%1514,45
SU-18278,20129540,00%226,87
Controcarro 3 Minotauro101966,00716520,00%1072,75
Lorraine 155 mle. 5071288,8010705100,00%1653,70
Sturer Emil71069,20478520,00%1135,72
FV217 Badger101640,201055580,00%1268,12
FV225 Collector 92491,801102560,00%2382,23
T-29 3240,80334580,00%871,71
GSOR 1008 81123,00892580,00%1130,35
BT-7 artillery 3203,40283540,00%484,26
SU-855358,00284425,00%575,73
D23175,50282475,00%764,56
LT vz. 383117,75144425,00%187,11
A-20552,50201425,00%3,10
Pz.Kpfw. II291,00176450,00%207,88
25TP KSUST II5345,00335450,00%612,81
Sexton II3226,50203475,00%1052,20
T-4481709,751032475,00%3080,84
Universal Carrier 2-pdr265,75167475,00%272,45
AT 772703,0017314100,00%6045,26
Waffenträger auf E 100102140,75575425,00%1189,44
KJPZ TIII Jäger 91819,0011414100,00%1461,81
M-IV-Y 81236,759574100,00%1585,75
MTLS-1G14 3305,00373425,00%1152,30
AC 1 Sentinel 4353,75489450,00%1148,64
UDES 03 Alt 3 91247,75465425,00%802,81
Caernarvon Action X 81780,25805425,00%2394,91
King Tiger (Captured) 7921,2542140,00%1077,23
Vickers Medium Mk. I1120,67164333,33%437,87
Strv m/382143,67220366,67%662,14
Renault FT 75 BS239,6787366,67%234,97
BT-22101,67168333,33%238,03
Renault NC-311142,6716030,00%595,79
Leo71458,33925366,67%2528,19
M2 Light2133,33140333,33%288,10
14TP4736,337073100,00%3534,24
Vickers Mk. E Type B294,332193100,00%408,75
VK 30.01 (H)5349,67184333,33%494,07
VK 30.01 (P)6831,3325130,00%1445,42
VK 45.02 (P) Ausf. A82442,00938333,33%2879,65
AltProto AMX 30 81024,00747366,67%1361,80
AM 39 Gendron-Somua 2328,677503100,00%1807,93
Ambassador 93609,331303366,67%4517,43
M4A1 FL 10 6898,33668333,33%1421,44
M41D 8610,33617366,67%1098,50
ARL 446589,506742100,00%1057,72
Pz.Kpfw. III Ausf. E318,002320,00%0,00
Škoda T 15A 41223,0014562100,00%3502,28
T2 Medium Tank289,50257250,00%315,56
Valentine AT4112,002412100,00%305,61
E 509714,5030920,00%380,31
XM66F 81222,0047120,00%1109,79
Hirschkäfer112446,0053320,00%1253,28
AMR 35 2199,503172100,00%1010,52
L-60 2132,0013320,00%441,08
43 M. Toldi III 3158,00295250,00%719,34
Kolohousenka192,009010,00%196,08
Strv fm/2110,004110,00%0,00
Fiat 30001131,004401100,00%706,89
Vickers Medium Mk. II276,002561100,00%371,42
Strv m/40L3274,002501100,00%939,31
M14/412517,007341100,00%2663,05
ST vz. 394638,007131100,00%2462,91
Škoda T 245110,002941100,00%268,54
D12275,004661100,00%1535,19
Ikv 7230,004110,00%0,00
SU-1006318,0022710,00%277,71
M3G FT3640,005541100,00%2294,08
Panther II8447,0028410,00%239,41
Chieftain/T95 82212,0066010,00%2302,57
Object 2579819,0046110,00%408,09
GSOR the TANK 9640,009651100,00%564,86
T 54D 91283,0060910,00%801,79
T-34 with L-11 41011,0012711100,00%4264,70
T-50-2 6916,0039810,00%2690,99
Pz.Sfl. IC 474,006210,00%0,00
SMV CC-64 Vipera 8386,0035610,00%92,32
M24E2 Super Chaffee 60,0026910,00%0,00
WZ-111 model 6 81445,0056110,00%1026,50
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2258,006721100,00%1388,78
FV226 Contradictious 82049,0011761100,00%2148,07

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 27.1.2023
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 27.1.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.4.2021
Lähti: 23.5.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.4.2017
Lähti: 2.5.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.12.2022
Lähti: 9.12.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.5.2021
Lähti: 28.6.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.6.2022
Lähti: 18.9.2022
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 13.7.2021
Lähti: 27.9.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.9.2021
Lähti: 21.11.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.3.2021
Lähti: 19.3.2021
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 24.11.2021
Lähti: 2.3.2022
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 23.12.2022
Lähti: 21.1.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.12.2015
Lähti: 20.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.3.2016
Lähti: 27.4.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 26.5.2016
Lähti: 5.9.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.11.2016
Lähti: 5.3.2017