BESTER_82

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 23.9.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja54310017295
Ø Taso8,190,0010,129,90
Voitot2502546,08%00,00%1164,71%13545,76%
Häviöitä2841252,31%00,00%635,29%15151,19%
Tasapelejä8731,61%00,00%00,00%93,05%
Taisteluja selvitty1323624,37%00,00%952,94%7324,75%
Vaunuja tuhottu352980,6500,00100,591570,53
Tuhoamissuhde0,860,001,250,71
Vaunuja havaittu452450,8300,00110,653011,02
Vahinkoa aiheutettu911,990,001.294,821.250,95
Valtauspisteitä449650,8300,0000,002060,70
Puolustuspisteitä259180,4800,0000,0020,01
Kokemus528,980,00892,29709,92
WN7773,680,00880,16669,50
WN8857,330,001216,40915,61
Yhteensä
Taisteluja54310
Ø Taso8,19
Voitot2502546,08%
Häviöitä2841252,31%
Tasapelejä8731,61%
Taisteluja selvitty1323624,37%
Vaunuja tuhottu352980,65
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu452450,83
Vahinkoa aiheutettu911,99
Valtauspisteitä449650,83
Puolustuspisteitä259180,48
Kokemus528,98
WN7773,68
WN8857,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja17
Ø Taso10,12
Voitot1164,71%
Häviöitä635,29%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty952,94%
Vaunuja tuhottu100,59
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu110,65
Vahinkoa aiheutettu1.294,82
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus892,29
WN7880,16
WN81216,40
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja295
Ø Taso9,90
Voitot13545,76%
Häviöitä15151,19%
Tasapelejä93,05%
Taisteluja selvitty7324,75%
Vaunuja tuhottu1570,53
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu3011,02
Vahinkoa aiheutettu1.250,95
Valtauspisteitä2060,70
Puolustuspisteitä20,01
Kokemus709,92
WN7669,50
WN8915,61
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja290000
Voitot12643,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15954,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,72%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9733,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1580,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu1490,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.040,560,000,000,00
Valtauspisteitä3941,3600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä870,3000,0000,0000,00
Kokemus431,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja290
Voitot12643,45%
Häviöitä15954,83%
Tasapelejä51,72%
Taisteluja selvitty9733,45%
Vaunuja tuhottu1580,54
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu1490,51
Vahinkoa aiheutettu1.040,56
Valtauspisteitä3941,36
Puolustuspisteitä870,30
Kokemus431,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot342,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä457,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,140,000,000,00
Vaunuja havaittu91,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu453,430,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä324,5700,0000,0000,00
Kokemus374,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot342,86%
Häviöitä457,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,14
Tuhoamissuhde0,14
Vaunuja havaittu91,29
Vahinkoa aiheutettu453,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä324,57
Kokemus374,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot233,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä466,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty350,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu71,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu135,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,8300,0000,0000,00
Kokemus134,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot233,33%
Häviöitä466,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty350,00%
Vaunuja tuhottu20,33
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu71,17
Vahinkoa aiheutettu135,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä50,83
Kokemus134,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja540000
Voitot19135,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä34563,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13925,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2680,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu3430,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu713,790,000,000,00
Valtauspisteitä9341,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6391,1800,0000,0000,00
Kokemus344,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja540
Voitot19135,37%
Häviöitä34563,89%
Tasapelejä40,74%
Taisteluja selvitty13925,74%
Vaunuja tuhottu2680,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu3430,64
Vahinkoa aiheutettu713,79
Valtauspisteitä9341,73
Puolustuspisteitä6391,18
Kokemus344,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja681000
Voitot33148,60%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32748,02%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä233,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty26038,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4440,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,050,000,000,00
Vaunuja havaittu5510,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu987,870,000,000,00
Valtauspisteitä8671,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä13111,9300,0000,0000,00
Kokemus589,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja681
Voitot33148,60%
Häviöitä32748,02%
Tasapelejä233,38%
Taisteluja selvitty26038,18%
Vaunuja tuhottu4440,65
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu5510,81
Vahinkoa aiheutettu987,87
Valtauspisteitä8671,27
Puolustuspisteitä13111,93
Kokemus589,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja379000
Voitot16042,22%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä21456,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,32%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11831,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1750,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu3220,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu694,000,000,000,00
Valtauspisteitä4011,0600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9932,6200,0000,0000,00
Kokemus345,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja379
Voitot16042,22%
Häviöitä21456,46%
Tasapelejä51,32%
Taisteluja selvitty11831,13%
Vaunuja tuhottu1750,46
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu3220,85
Vahinkoa aiheutettu694,00
Valtauspisteitä4011,06
Puolustuspisteitä9932,62
Kokemus345,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus26,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus26,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (319)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 8821,79557444445,34%964,89
KV-5 81017,23667338647,84%1181,25
IS-38955,14501218145,71%1012,87
E 25 7667,23481150145,24%802,59
KV-26583,98371122048,11%868,56
Bat.-Châtillon 155 5810802,88563121849,18%563,25
IS-7101202,45539111343,85%810,36
Object 261101236,88711107049,25%1000,52
T110E5101203,59546101842,73%726,59
Object 268101428,3250096840,29%840,41
FV4005 Stage II101203,8856989346,70%771,38
M18 Hellcat6562,0842677047,27%913,26
Waffenträger auf E 100101821,8458474845,99%1193,85
Manticore10790,8165071644,69%733,58
T-62A101054,0052770643,77%737,97
E 100101435,6559670045,00%1043,66
T-103 81022,8655668947,61%1047,31
T-109989,8455566444,28%789,77
T-34-856330,8525463345,02%423,62
Bat.-Châtillon 25 t101184,0659660147,25%856,85
IS-4101301,9559359947,25%891,98
T-345221,6423355946,33%420,74
T-549794,8950255646,22%647,76
Bat.-Châtillon 155 559955,7641953344,65%867,48
Object 70491562,0849850745,36%1200,41
KV-15269,8522949443,72%331,94
AMX 50 Foch (155) 101393,8258448742,09%820,56
Grille 15101120,5052847444,73%627,79
AMX 13 10510941,2268546647,42%950,03
AMX 13 909412,7547343246,06%401,85
TVP T 50/51101206,2064842445,28%795,65
M10391109,6559041545,06%914,66
T110E3101418,4461740645,07%795,68
Waffenträger auf Pz. IV91260,2658037139,62%916,51
ST-I91139,0357536942,82%901,31
Pz.Kpfw. III/IV5173,8525135747,34%274,90
Lorraine 155 mle. 518781,2342735446,89%804,93
T-448627,2341733748,66%746,40
BT-7471,0318933348,65%95,92
KR-1112079,2489033249,10%1301,37
T28 Prototype81112,6652432448,77%1154,92
SU-130PM 81226,2466232444,14%1042,15
UDES 03 Alt 3 91295,6673632451,23%1101,87
T-100 LT10699,4465432341,49%604,50
Bat.-Châtillon 25 t AP9869,9250331741,96%638,82
IS7567,8633630546,89%599,78
FV215b (183) 101388,7960929645,95%852,06
Rhm.-Borsig Waffenträger81179,1261928645,80%1151,45
M24E2 Super Chaffee 6302,9236328545,61%621,67
SDP wz 66 Grom 81257,4177027454,38%1355,15
E 7591222,1671427152,77%1089,47
T-1506354,9126026845,15%366,00
ISU-15281009,8949526346,01%967,95
Škoda T 509587,3749125343,48%296,97
T803111784,1878825140,24%1016,18
Leichter Kpz. 70 (K) 8594,6055824648,78%824,94
60TP Lewandowskiego101405,6659524442,21%869,26
T-50581,2121124348,97%91,69
Tiger II8703,4952523344,64%628,22
T959968,9553922949,78%625,64
T1 Cunningham133,5611722757,71%141,64
Hirschkäfer111809,9272022250,45%1101,04
M41 Walker Bulldog8260,4936621643,06%213,03
AE Phase I 91070,9760120148,76%819,22
113 Beijing Opera 101244,9568719642,35%816,01
T328850,0353919348,19%872,72
Lorraine 155 mle. 507708,1937819345,08%792,06
KV-48908,6854719047,89%1011,08
Hummel6388,9632718839,36%358,20
AMX 13 F3 AM6563,9535618746,52%750,03
Vz. 60S Dravec 101708,2382018050,56%1047,30
T-284115,1615317645,45%135,56
AMX 12 t6180,9222217342,20%235,01
STG Guard 8752,9453517247,67%752,57
BZT-70 101759,6678515848,73%1003,42
Controcarro 1 Mk. 291261,9068715749,04%944,66
AMX 50 B101453,1765015742,68%909,60
SU-1527572,9235815644,23%647,66
SMV CC-678887,8669215657,05%914,54
Vz. 71 Tesák10757,4168115445,45%687,58
T288906,3456115446,75%766,74
AMX 50 Foch B101785,9077015349,02%1192,25
Projet Louis 9594,1758915139,74%529,26
BT-2290,5618815046,00%240,97
Chrysler K GF 8873,0863815045,33%857,16
50TP Tyszkiewicza91054,3763014743,54%743,79
T57 Heavy101516,1272214748,30%1022,71
E 77 91282,9975314751,70%1045,94
Leopard Prototyp A9872,7357614641,10%531,62
T25/27506,6437814342,66%484,69
Sturer Emil7585,4543014140,43%550,81
Churchill III 5434,2854113843,48%771,15
T-437408,0740413746,72%467,18
Nashorn6395,8639213750,36%542,89
ELC EVEN 90 8402,0758113745,99%583,69
TVP VTU Koncept8356,2140013641,18%204,95
53TP Markowskiego8592,4851713644,85%422,71
G.W. E 10010966,7258012846,88%697,96
G.W. Tiger9817,0752912745,67%594,90
Progetto M40 mod. 65101284,5963112339,84%770,92
Char Mle. 75 9594,6063012349,59%635,60
Super Hellcat 7460,9733512346,34%466,02
Type 6891312,4371512046,67%1037,30
Tiger I7630,4947611744,44%621,47
AMX 30 B101101,1060011641,38%699,71
VK 36.01 (H)6368,6331311448,25%443,29
Ferdinand81063,8462711446,49%989,98
T-46384,8413511050,00%183,66
AMX 13 757180,6333011044,55%152,09
T297835,0857710842,59%908,96
NC 70 Błyskawica101319,2061010846,30%845,80
IS-2-II8485,6439410844,44%323,27
KV-37537,6036210744,86%490,10
Object 4168716,8060210548,57%725,83
T376378,1045110553,33%935,47
Jagdpanzer E 100101865,1673410453,85%1204,73
MS-1141,189810255,88%128,60
AMX 67 Imbattable111874,6882010150,50%1240,35
SU-1006524,713119739,18%733,88
Coccodrillo 101632,336729736,08%987,85
M-III-Y8797,136149744,33%686,06
SDP 60 Gonkiewicza91405,617629553,68%1158,65
M-V-Y101422,467149543,16%944,90
Ares 90101224,517589553,68%848,78
SDP 58 Kilana81076,365829437,23%879,06
G.W. Panther7591,925609148,35%561,11
Škoda T 256375,253508852,27%571,33
SU-263119,561158434,52%69,71
TT-130M 91395,457828353,01%1302,25
A-20556,111678149,38%103,10
Churchill I5329,402558144,44%507,17
AMX 50 12091200,356508047,50%987,61
T698800,435628041,25%792,45
AMX 50 10081131,927037949,37%1152,69
Pz.Kpfw. III Ausf. J484,151477944,30%42,36
Type 5781140,047087843,59%1217,85
M446311,472987841,03%254,94
Ares 8591114,017647751,95%913,95
LHMTV8407,965717750,65%605,75
M4A3(76)W Sherman 6712,996267650,00%1140,36
Jagdtiger91653,117627451,35%1311,09
Panhard AMD 178B6356,433647459,46%934,95
K-91101185,766297440,54%711,24
KV-856390,992917343,84%413,05
M24 Chaffee5293,292937350,68%866,59
Charioteer8705,414647336,99%498,71
AMX M4 mle. 457764,654807152,11%917,32
SDP 57 Gowika7936,466377054,29%1167,54
Object 705A101246,046646842,65%776,20
Type 4 Ju-To7858,036846654,55%1145,87
Indien-Panzer8685,915256636,36%580,91
K-91-PT 91005,145486645,45%728,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4280,232516553,85%678,23
Semovente M43 Bassotto6513,514526553,85%708,44
IS-M8873,526476446,88%860,85
Char de transition 6895,116706349,21%1446,44
T1 HMC287,371186050,00%352,39
Prototipo Standard B91227,005666026,67%861,23
SMV CC-567764,986175752,63%934,66
DBV-152 101668,657025756,14%1011,05
Hotchkiss EBR7287,152885534,55%310,87
40TP Habicha6454,882915244,23%661,26
Taschenratte111650,888615149,02%879,79
Churchill Crocodile 6768,656885149,02%1124,13
Mäuschen91289,426735042,00%1067,96
M-VI-Y9732,885795036,00%382,71
T28 Concept 7780,306095044,00%1032,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E345,181114948,98%90,27
Object 70591271,457114942,86%996,82
AMX ELC bis5107,752524852,08%202,93
Cobra 91262,966644841,67%884,18
SU-855221,282314746,81%319,25
AMX 404137,832004669,57%502,91
Leopard 1101025,136484650,00%624,25
M-II-Y71029,878064654,35%1483,30
Jagdpanzer E 90 91347,936824645,65%970,30
GSR 3301 Setter7282,484654636,96%325,57
T-26285,361704548,89%261,29
Kunze Panzer 91177,937644562,22%1194,53
Achilles6193,072594443,18%98,23
1108730,166344351,16%709,11
IS-27769,775724341,86%755,98
Controcarro 3 Minotauro101273,306524346,51%677,69
45TP Habicha7410,174064136,59%235,77
T3 HMC2114,322284143,90%318,65
M5 Stuart498,951794040,00%13,83
G.W. Tiger (P)8738,606984062,50%908,73
Carro da Combattimento 45 t 101548,857364052,50%1028,00
M3 Stuart377,851373943,59%74,26
Leichttraktor149,28813943,59%26,70
Challenger7551,694323948,72%548,97
GSOR 3301 AVR FS9490,545103740,54%457,28
M127642,756473650,00%716,34
FV215b 10996,376763545,71%596,25
VK 100.01 (P)8783,506983458,82%864,14
StuG IV 5417,393593342,42%892,54
VK 30.01 (H)5333,502573240,63%590,11
SU-18280,59843237,50%221,70
Maus101338,166253237,50%761,44
Black Rock 111187,506883234,38%457,26
Type T-345151,581863132,26%117,24
T2 Medium Tank292,291733148,39%314,86
P.43 bis6710,875163033,33%1186,08
M2 Light265,171523060,00%178,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C3321,144072958,62%1939,66
Ares 758779,036342937,93%688,46
TS-60 91143,597022955,17%983,84
Object 777 Version II 91371,008932958,62%1249,34
Tiger (P)7811,256162842,86%888,73
WZ-111 model 1-49730,416492751,85%502,59
M3 Lee4139,221452740,74%227,32
Pz.Kpfw. II270,581502650,00%117,71
M5A1 Stuart4163,653682657,69%503,70
Renault FT120,16702552,00%101,14
M7559,481652532,00%0,76
T309845,636612458,33%632,72
SDP 44 Burza6748,715312450,00%1195,04
VK 30.01 (P)6617,675532450,00%923,05
M2 Medium Tank398,861562250,00%192,87
AMX 38339,641262245,45%50,84
Renault FT 75 BS2109,141042128,57%367,68
A-447748,526762157,14%1117,92
ARL 446532,754042050,00%747,10
WZ-111 model 5A101587,107442045,00%996,91
SZDV Vz. 50 81045,377091957,89%960,29
P.44 Pantera8844,786181850,00%893,28
Type 3 Ju-Nu6982,567461850,00%1538,06
Type 7110916,065941844,44%416,49
WZ-120G FT 91465,396271833,33%821,35
CS-5381012,475841735,29%1001,58
Valentine3218,762221764,71%832,33
Object 590 91157,186941747,06%910,00
Mitsu 1085663,946121675,00%1417,48
Panhard AML Lynx 6x68147,313261637,50%8,37
Windhund 8806,814991643,75%572,20
121B 101137,196521643,75%649,18
Sturmpanzer I Bison393,671131553,33%181,06
T1 Heavy5145,533101546,67%71,16
Object 268 Version V 101271,077251553,33%864,98
CS-447651,006111457,14%911,90
M37451,36771435,71%0,36
T56 GMC378,791611428,57%3,28
Pawlack Tank6673,005771435,71%950,66
T-116 3215,643621471,43%991,10
KV-1SA 5418,695341361,54%766,55
Konštrukta T-34/1007299,002951258,33%348,95
M40/M438459,504941241,67%253,06
Strv S1 8515,834701250,00%348,44
Prototipo 6 81568,088821258,33%1699,79
P.435373,553771145,45%822,86
Type 97 Chi-Ha3124,272171145,45%216,77
LTP 3142,911931136,36%409,74
Chrysler K 8907,207861060,00%1011,68
Vz. 64 Blesk8417,33409922,22%368,33
T675151,89260944,44%104,05
SMV CC-64 Vipera 81713,78613922,22%1643,08
T92 8418,11383933,33%469,41
25TP KSUST II593,00202862,50%216,55
Patton the Tank 9864,13619850,00%780,34
Škoda T 27 8552,75372825,00%331,92
TBT 91216,75471812,50%605,38
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6629,75486850,00%1055,17
Somua SAu 40457,00225728,57%0,00
AMR 35 2108,00123728,57%219,45
Saryuda 91371,57596728,57%857,24
Stridsyxa 81058,00690757,14%853,98
AMX 13 105 AM mle. 505236,50300650,00%338,85
T-29 3285,33294616,67%699,88
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5311,00276633,33%484,29
BT-7 artillery 3375,83491666,67%1614,64
P.43 ter71072,60705540,00%1440,92
SDP 40 Zadymka5499,60376540,00%842,65
Gabler’s Destroyer 5292,80421540,00%589,68
GSOR the TANK 9893,0035550,00%589,20
Caernarvon Action X 8584,207025100,00%643,75
Renault Otsu1110,00186425,00%289,86
M14/412158,50231475,00%614,48
M66159,5012440,00%0,00
Vickers Mk. E Type B260,00236475,00%262,50
S35 CA5162,25243450,00%168,79
AMBT 8832,25516425,00%607,42
Type 1 Ho-Ni II 4552,75393450,00%928,59
Fantôme 9733,75421425,00%403,87
Type 2597 Chi-Ha3154,67194333,33%314,04
Ares 90 C111271,67617333,33%585,77
T-50-2 6255,00154333,33%356,61
Tiger 131 6380,67409333,33%286,59
Lago M38 3319,00447333,33%545,36
T-45 295,0013630,00%174,76
T1E6 2147,33195333,33%495,36
Light Mk. VIC 2100,0010730,00%249,97
Cromwell B 6264,33532366,67%426,21
AMX 13 (FL 11) 5146,33467333,33%191,38
Hotchkiss H3520,0083250,00%73,08
SU-54111,0012520,00%0,00
Renault FT AC2203,50238250,00%736,03
Bat.-Châtillon 12 t811,50350250,00%132,33
StuG III Ausf. B40,003520,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5557,007712100,00%1441,67
ARMT 51000,0058920,00%3106,48
T 55A 91488,50851250,00%1242,06
T78 6281,50258250,00%207,56
Straussler V–4/40 3712,507602100,00%3017,47
Strv m/38239,006210,00%0,00
14TP40,001741100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 20,002651100,00%261,00
Panzerjäger I20,001041100,00%261,00
AT-120,00910,00%0,00
Panzerwagen 39 387,008710,00%75,21
Pz.Kpfw. II Luchs40,006810,00%0,00
LTTB8326,009310,00%258,13
Black Prince II 7314,008521100,00%365,44
T7 Combat Car 20,001810,00%0,00
AMX ELC 901 60,0013110,00%0,00
Excalibur 6750,0033810,00%940,52
T26E3 Eagle 7 7960,0041710,00%928,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2123,005011100,00%573,78
M10 RBFM 51040,0060310,00%2307,19
A7E3 345,003201100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 23.9.2022
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 23.9.2022
Lähti: 24.12.2024