BAHO_75

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.10.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7930002164
Ø Taso7,920,0010,009,24
Voitot4054351,13%00,00%2100,00%7344,51%
Häviöitä3757647,38%00,00%00,00%8853,66%
Tasapelejä11811,49%00,00%00,00%31,83%
Taisteluja selvitty2083126,27%00,00%150,00%2716,46%
Vaunuja tuhottu689760,8700,0031,501000,61
Tuhoamissuhde1,180,003,000,73
Vaunuja havaittu1070241,3500,0000,002181,33
Vahinkoa aiheutettu1.220,210,001.472,001.349,43
Valtauspisteitä644460,8100,0000,002181,33
Puolustuspisteitä369740,4700,0000,00140,09
Kokemus660,800,001.069,50713,60
WN71161,170,001322,90811,44
WN81498,870,00794,601162,96
Yhteensä
Taisteluja79300
Ø Taso7,92
Voitot4054351,13%
Häviöitä3757647,38%
Tasapelejä11811,49%
Taisteluja selvitty2083126,27%
Vaunuja tuhottu689760,87
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu1070241,35
Vahinkoa aiheutettu1.220,21
Valtauspisteitä644460,81
Puolustuspisteitä369740,47
Kokemus660,80
WN71161,17
WN81498,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja2
Ø Taso10,00
Voitot2100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu31,50
Tuhoamissuhde3,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.472,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.069,50
WN71322,90
WN8794,60
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja164
Ø Taso9,24
Voitot7344,51%
Häviöitä8853,66%
Tasapelejä31,83%
Taisteluja selvitty2716,46%
Vaunuja tuhottu1000,61
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu2181,33
Vahinkoa aiheutettu1.349,43
Valtauspisteitä2181,33
Puolustuspisteitä140,09
Kokemus713,60
WN7811,44
WN81162,96
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.171,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä82,0000,0000,0000,00
Kokemus315,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.171,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä82,00
Kokemus315,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja565000
Voitot24843,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä30654,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä111,95%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty19133,81%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3290,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu1660,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu808,240,000,000,00
Valtauspisteitä4110,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3240,5700,0000,0000,00
Kokemus421,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja565
Voitot24843,89%
Häviöitä30654,16%
Tasapelejä111,95%
Taisteluja selvitty19133,81%
Vaunuja tuhottu3290,58
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu1660,29
Vahinkoa aiheutettu808,24
Valtauspisteitä4110,73
Puolustuspisteitä3240,57
Kokemus421,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja290000
Voitot13245,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15453,10%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,38%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8629,66%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1350,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,660,000,000,00
Vaunuja havaittu2290,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu857,460,000,000,00
Valtauspisteitä4081,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10873,7500,0000,0000,00
Kokemus520,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja290
Voitot13245,52%
Häviöitä15453,10%
Tasapelejä41,38%
Taisteluja selvitty8629,66%
Vaunuja tuhottu1350,47
Tuhoamissuhde0,66
Vaunuja havaittu2290,79
Vahinkoa aiheutettu857,46
Valtauspisteitä4081,41
Puolustuspisteitä10873,75
Kokemus520,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja443001
Voitot18641,99%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä24354,85%00,00%00,00%1100,00%
Tasapelejä143,16%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13129,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2240,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu3190,7200,0000,0011,00
Vahinkoa aiheutettu994,970,000,001.312,00
Valtauspisteitä4871,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4280,9700,0000,0000,00
Kokemus544,720,000,00117,00
Yhteensä
Taisteluja443
Voitot18641,99%
Häviöitä24354,85%
Tasapelejä143,16%
Taisteluja selvitty13129,57%
Vaunuja tuhottu2240,51
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu3190,72
Vahinkoa aiheutettu994,97
Valtauspisteitä4871,10
Puolustuspisteitä4280,97
Kokemus544,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu1.312,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus117,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu42,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde4,000,000,000,00
Vaunuja havaittu31,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu4.471,500,000,000,00
Valtauspisteitä199,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.160,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu42,00
Tuhoamissuhde4,00
Vaunuja havaittu31,50
Vahinkoa aiheutettu4.471,50
Valtauspisteitä199,50
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.160,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (322)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
G.W. Panther71312,03541302452,61%2055,84
Bat.-Châtillon 155 58101734,43578237453,07%1934,63
E 7591560,03736232051,42%1564,97
AMX 13 909809,95653209450,86%1213,47
TVP T 50/51101696,20697198048,99%1426,59
CS-52 LIS 81391,88806160351,22%1767,35
Charioteer Nomad 81597,83789159351,79%1826,07
T-62A101481,51636149547,29%1243,53
Progetto M40 mod. 65101788,64683142148,63%1498,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81513,54656134552,27%1704,76
T-5491230,42725121449,84%1249,23
Felice 91710,78788120049,92%1753,50
T110E3101881,70688117649,40%1389,67
Tiger II81210,97666113450,35%1560,92
VK 45.02 (P) Ausf. B91605,51663106350,71%1802,77
T-832 81481,92884102254,40%1704,66
T92 8610,94724100348,85%1117,14
G.W. Tiger91694,4863089650,45%2142,01
Type 3 Ju-Nu61240,9385585856,64%2206,12
Object 140101710,8269580848,02%1450,02
T57 Heavy101737,4067780348,32%1316,66
50TP Tyszkiewicza91705,6977579250,63%1578,04
VK 30.02 (D)7659,7152771853,76%1032,18
T-50-2 6630,4871271854,18%2100,17
Tiger I7729,6941065547,33%842,14
Conqueror91442,0165665548,85%1321,50
Waffenträger auf Pz. IV91855,5474462352,33%1714,58
Hummel6981,0541159750,42%1750,12
Object 261101466,6373857551,13%1239,12
Grille 15101799,2667155251,27%1280,38
Lorraine 155 mle. 5181323,0963853552,15%1712,29
T-4481020,3867152348,18%1469,16
T54E191576,4765851850,97%1585,95
Maus101786,9466850544,36%1400,88
T-34-856633,1953450451,79%1239,06
G.W. E 100101840,5059750048,80%1946,24
M36 Jackson6729,6049549854,82%1348,30
P.43 bis6761,8365947352,01%1580,38
Caernarvon81186,9574746049,35%1352,85
Carro d'assalto P.887977,7273044852,46%1381,49
B.U.G.I.6769,3161744850,67%1374,23
VK 30.01 (H)5625,7146644751,90%1610,44
STB-1101563,6172443847,26%1182,03
Leopard Prototyp A91288,2668343145,48%1077,84
T6981053,2360742852,10%1375,74
M10391589,9081140348,39%1436,12
Škoda T 5091521,9274840251,99%1530,45
M2 Light2508,1049439758,19%2571,44
LTP 3243,9529239351,65%1314,00
TNH 105/100081181,6070938842,78%1310,51
ST-I91558,8486138454,17%1485,50
AMX 50 Foch91774,4079138450,26%1533,61
AMX 30 1er prototype91457,4573138347,00%1387,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5508,5741438352,22%1425,71
SU-1527993,3967238058,16%1455,89
SMV CC-6781262,6373136750,95%1450,22
M18 Hellcat6685,4443036753,13%1219,67
Pz.Kpfw. III Ausf. J4293,1734535752,66%729,79
S-517806,5962935349,01%877,42
KV-15949,3172033756,08%2295,72
T-437757,4144533353,75%1264,97
E 100101683,8862833345,65%1382,29
GSOR 3301 AVR FS9897,9485232757,80%1497,83
VK 30.01 (P)6612,2946732652,15%1008,90
Rheinmetall Panzerwagen10967,4674632351,39%1031,92
Indien-Panzer81005,0052231949,53%1336,65
T25 AT71146,4265231654,75%1897,66
WZ-12091507,8882331552,70%1574,21
T376569,4662431353,99%1793,36
T3281337,2580730951,46%1541,44
T71 DA7608,0857430843,83%1229,63
T9591516,8362330345,54%1270,59
Panther II8852,4667330251,66%1024,76
IS-7101977,2682930149,50%1596,59
Type 5 Chi-Ri7808,1964330052,67%1330,81
T207625,2166629447,96%852,94
T-100 LT101019,8272528745,30%1107,17
Object 430 Version II91302,5576828051,07%1367,45
Pz.Kpfw. II2227,0130627950,54%1015,44
UDES 1691699,2380127350,92%1679,30
Object 26391785,5379226853,73%1684,79
T2881311,6861626549,81%1526,60
AMX 13 F3 AM61073,4163026451,52%1978,98
53TP Markowskiego81222,2074826347,91%1362,31
Jagdtiger91826,6276226249,24%1535,73
A46 6475,6963726250,76%1570,73
LHMTV8652,5871326250,00%1201,82
Strv 103-091591,2468326147,89%1412,16
UDES 14 Alt 58892,9768925551,37%1037,44
Progetto C50 mod. 6691367,8665525248,02%1213,45
IS-381097,8978425155,78%1274,11
FV601 Saladin81185,8875124848,39%1453,78
IS-6 81244,4868624744,53%1299,45
Type 6191361,7871324650,81%1313,49
UDES 15/16101719,5569124251,65%1385,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91112,7761024245,45%1009,64
Controcarro 3 Minotauro102189,4483923951,88%1619,43
Leopard 1101738,3073523748,95%1322,77
Object 25791617,0583123348,50%1497,20
Charioteer81407,1773422857,02%1648,54
Type 95 Ji-Ro6983,0561022250,00%1906,96
Hotchkiss EBR7578,7963322252,25%1240,62
M46 Patton91453,0177321850,92%1327,11
Type 4 Chi-To6604,2538521645,83%1167,48
Object 41681035,2566521644,91%1242,25
UDES 0381254,5262321544,19%1356,66
STA-18996,4864620747,34%1322,33
Emil I81240,7574420649,03%1374,58
Black Prince7861,5971320552,68%1252,15
SU-85B4678,4747320553,66%1982,32
AMX 13 757599,6862620453,92%1368,18
TVP VTU Koncept8859,8165420350,25%1069,56
LTTB8605,9966320145,77%1003,48
M48A5 Patton101708,9076120051,50%1293,20
Chimera 81536,9884719754,31%1676,27
Lorraine 50 t 91640,3079119647,96%1600,66
Emil II91208,1570719547,18%964,16
Object 432U111810,1475819440,21%1200,38
KV-856789,9759318850,53%1358,38
T-345334,3341618650,54%831,01
T2971197,5281918455,98%1614,81
WZ-132A9788,8774218349,73%1029,26
Lorraine 155 mle. 5071701,4971817958,66%2704,43
K-91-PT 91847,0875617842,70%1618,18
T92 HMC101348,8965517753,11%1211,25
Kunze Panzer 91671,3183517656,82%1692,51
Char de transition 6990,9673917652,84%1719,57
Super Hellcat 7955,3060817642,61%1335,57
Rambo 91650,9486417455,17%1599,89
Leichttraktor1323,1728217352,02%1745,76
Churchill VII6739,6165917258,72%1573,81
LTG7606,2769216749,10%1222,83
SU-1006775,4662516459,15%1528,99
Type 3 Chi-Nu5414,1432716343,56%1119,36
Panhard AMD 178B6500,1459215855,70%1536,80
M10 Wolverine5690,9058815758,60%1938,84
AMX 13 105101203,3672815453,25%1360,99
KV-1SA 5776,2872215251,32%1774,52
Sturer Emil7740,6747915044,00%886,71
Ikv 1035456,7745214949,66%1151,97
BZ-58-2 91674,9382814852,03%1449,67
M4A3(76)W Sherman 6992,3683414654,11%1962,42
MT-256457,5552814449,31%1412,45
T3 HMC2285,8331714356,64%1315,11
CS-5991567,3380914353,15%1590,07
T-34-171072,8186314262,68%1965,38
Ho-Ri 191639,9670014146,81%1269,37
Challenger7938,9060713745,99%1248,43
Object 430U101758,1779113550,37%1382,65
Churchill I5675,6958313452,99%1612,77
Nashorn6758,5954213355,64%1399,14
Type 1 Chi-He4242,4827613256,06%708,33
T 55A 91380,2277713053,08%1363,47
Konštrukta T-34/1007865,6458712952,71%1484,91
AMX 13 105 AM mle. 505649,8142212948,06%1684,88
FV4004 Conway91537,7967012948,84%1346,64
Nergal 81426,4183712856,25%1560,96
WZ-1317658,4275412750,39%1442,43
A-436774,0371112657,94%1750,44
Type 586844,7381612470,97%1976,46
M41 Walker Bulldog8495,0659212440,32%665,81
Panhard AML Lynx 6x68593,9461112447,58%938,43
AMX 12 t6478,8461312260,66%1473,58
IMT 81367,8877412047,50%1556,16
Strv 103B101448,1260011948,74%896,36
T404592,5046511952,94%1818,89
FV4005 Stage II101544,5367711852,54%1091,64
Matilda4445,9539611746,15%1239,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E364,0416011753,85%135,93
Spähpanzer Ru 2519689,6563711742,74%821,81
M4A1 Sherman5616,0963911663,79%1911,49
T-463238,0535911451,75%1004,56
T1 Heavy51087,2184011462,28%2864,37
T56 GMC3259,6437211456,14%1021,22
StuG IV 5533,3641211348,67%1392,76
Centurion Mk. 7/191617,8181811247,32%1588,74
KV-371051,3572911147,75%1368,84
SU-10181037,6866511151,35%1089,76
Marder 38T4501,3955410759,81%1581,29
Ikv 90 Typ B7916,0559010647,17%1433,30
CS-5381033,1964210643,40%1268,50
T25/27823,6159510652,83%1101,91
Hotchkiss H352180,2734810559,05%886,40
E 5091616,5786410558,10%1568,10
WZ-111-1G FT81421,6570110348,54%1508,24
A-20536,2216910243,14%45,16
A-447583,7560710147,52%833,88
T216364,7754410154,46%1019,45
Leo7860,336249848,98%1419,33
HWK 128422,486419848,98%591,63
CS-63101799,297779648,96%1349,57
Controcarro 1 Mk. 291761,428509656,25%1875,93
ISU-15281180,136269657,29%1189,93
Staghound Mk. III6837,227949659,38%1743,46
Excalibur 6987,556769451,06%1708,65
LPT-67 Šelma9555,116629253,26%667,99
Achilles6720,916009252,17%1401,04
Strv fm/211336,212799056,67%2161,53
Panhard EBR 909739,036829047,78%971,50
M75279,874308953,93%1063,82
Ferdinand81069,176308951,69%992,80
T499639,076708950,56%810,34
GSR 3301 Setter7326,006178448,81%598,66
Strv 746586,765438253,66%1030,01
IS-2 shielded 71117,657028247,56%1391,64
P.44 Pantera81086,887498057,50%1484,81
Cruiser Mk. II2493,844367967,09%2758,20
Pz.Sfl. IC 4401,625537962,03%1349,37
60TP Lewandowskiego101591,697187545,33%1001,77
M661213,298327258,33%2254,28
Vz. 64 Blesk8588,856587254,17%946,23
40TP Habicha6689,706147058,57%1444,80
KPz 3 Projekt 07 HK 91576,837407050,00%1502,85
Ikv 723334,474456857,35%1211,80
Progetto CC55 mod. 5481476,438686755,22%1896,04
Comet7984,018156753,73%1756,14
Prototipo Standard B91331,057616653,03%1239,15
4TP1344,323496547,69%1875,94
T-1506949,627516553,85%1856,75
Pz.Sfl. IVc5542,254486453,13%1212,72
AMX AC mle. 4881204,026556344,44%1227,22
T-54 ltwt.9802,637606353,97%1229,19
M24E2 Super Chaffee 6643,726836055,00%1880,19
T3091269,837105957,63%1035,93
P.43 ter7854,956915858,62%1388,67
SU-100M171323,438095855,17%2051,33
Chi-Ni2418,753765749,12%2343,87
T1 Cunningham1230,582505740,35%1395,59
Strv m/425476,755205754,39%1420,83
AMX ELC bis5212,705045768,42%702,78
WZ-132-1101237,277765648,21%1380,16
Object 260 101879,618885658,93%1357,15
Type 97 Chi-Ha3333,152965549,09%1191,62
Churchill Crocodile 61018,188565556,36%1767,89
Convert. Medium Tank T3 3505,506925457,41%1854,42
Marder II3313,212965356,60%1161,15
Spähpanzer SP I C7672,756935354,72%1396,22
M4A3E8 Sherman6862,657005248,08%1935,73
Super Conqueror101263,886595240,38%690,01
AEC Armoured Car5621,885975251,92%1543,26
FSV Scheme A7904,908075150,98%1634,31
IS7812,516364963,27%1163,16
59-166654,357014957,14%2260,69
Centurion Mk. I81230,637714951,02%1899,69
T28 Concept 7881,065464946,94%1174,59
T-116 3391,514804744,68%1786,09
WZ-1328798,487954667,39%1484,11
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6472,595644652,17%1110,76
Lago4494,736304560,00%2098,65
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6903,648354564,44%1889,65
Archer5625,075154456,82%1746,88
Cavalier5521,475334360,47%1327,44
Vz. 44-17979,487184245,24%1241,86
T-34-2G FT71114,027054252,38%1661,19
DS PZInż5658,705554050,00%1600,17
Vickers Medium Mk. III3331,364013969,23%1545,81
AMX 404216,543653951,28%764,75
KV-1S6716,056463964,10%1508,27
Cromwell6822,507533863,16%1941,83
Manticore101312,748003842,11%1525,63
KR-1111764,057773847,37%948,76
M53/M559819,146503756,76%722,90
Valentine3382,065063669,44%1887,51
T71 CMCD7727,177963655,56%1843,79
45TP Habicha71142,917443447,06%1815,49
Type 71101886,678233345,45%1383,89
SU-855524,194243250,00%1220,61
Škoda T 177834,737953056,67%2047,93
Cruiser Mk. I1250,133323033,33%1464,89
AMX 383424,774473053,33%1697,90
Bat.-Châtillon 12 t8392,206743046,67%526,49
T7 Combat Car 288,671723056,67%358,24
Cobra 91575,977602944,83%1249,35
Strv m/40L3290,753882853,57%1120,72
K-91102191,938142751,85%1949,47
Object 283 91574,749662762,96%1854,50
Valiant 5575,635312733,33%1045,47
TT-130M 91524,678142748,15%1527,11
Object 70492152,969082665,38%2024,49
WZ-111G FT91820,738952673,08%1641,03
Panzerjäger I2251,632692466,67%1210,92
Renault FT1160,652092365,22%930,27
Bat.-Châtillon 25 t101337,226822343,48%856,67
Patton the Tank 91250,767722161,90%1323,80
Kanonenjagdpanzer 105 81655,707872055,00%1995,83
Vickers Medium Mk. II2159,742931947,37%689,56
BT-22267,833131850,00%1299,74
Sav m/434503,116681877,78%1710,50
Universal Carrier 2-pdr2278,444611866,67%1561,39
AMX 13 (FL 11) 5429,766121747,06%1433,32
TS-60 91689,007681643,75%1431,80
MTLS-1G14 3293,943211656,25%1321,75
Object 268101395,604841526,67%730,98
M16/43 Sahariano 3631,338751580,00%2460,27
Chi-To SP71819,7911261485,71%2521,85
GSOR the TANK 91798,297491435,71%1899,88
Renault Otsu1272,172851258,33%1415,06
BT-7448,422211275,00%262,74
Object 430101012,176621250,00%706,83
Concept No. 5102049,257391250,00%1541,12
Ho-Ri 281515,408361050,00%2178,25
ELC EVEN 90 8892,508751070,00%1845,06
Brennos 81450,609851080,00%1914,99
WZ-131G FT61098,89709955,56%1938,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5634,33736955,56%1505,58
AMX ELC 901 6537,78533944,44%1374,46
Gabler’s Destroyer 5766,88764862,50%3122,88
L-60 2105,00314850,00%462,11
T3E2 Medium Tank 3374,00667666,67%2037,21
MS-11290,80325580,00%1981,30
BT-7 artillery 3135,80192540,00%267,64
Fiat 30001381,00330450,00%2020,92
Vickers Medium Mk. I1173,00243333,33%829,83
ARMT 5458,67575333,33%925,89
Panzerwagen 39 3523,007522100,00%2818,06
FV230 Canopener10633,50630250,00%251,58
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2297,005832100,00%1557,31
Straussler V–4/40 3856,5067920,00%4445,28
AMX 30 B10410,0044010,00%22,03
T-29 3698,009111100,00%3032,21
43 M. Toldi III 3132,006010,00%330,57
Fantôme 9318,008481100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.10.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.10.2022
Lähti: 24.12.2024