AssMuncher9000

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.8.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22681000
Ø Taso8,110,000,000,00
Voitot1323458,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä914540,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä3021,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty592026,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu282731,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,690,000,000,00
Vaunuja havaittu389981,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.050,450,000,000,00
Valtauspisteitä67160,3000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä147430,6500,0000,0000,00
Kokemus888,480,000,000,00
WN71789,990,000,000,00
WN82822,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22681
Ø Taso8,11
Voitot1323458,35%
Häviöitä914540,32%
Tasapelejä3021,33%
Taisteluja selvitty592026,10%
Vaunuja tuhottu282731,25
Tuhoamissuhde1,69
Vaunuja havaittu389981,72
Vahinkoa aiheutettu2.050,45
Valtauspisteitä67160,30
Puolustuspisteitä147430,65
Kokemus888,48
WN71789,99
WN82822,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja194000
Voitot10051,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9046,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6131,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1410,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,060,000,000,00
Vaunuja havaittu3001,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.913,930,000,000,00
Valtauspisteitä2171,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä650,3400,0000,0000,00
Kokemus820,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja194
Voitot10051,55%
Häviöitä9046,39%
Tasapelejä42,06%
Taisteluja selvitty6131,44%
Vaunuja tuhottu1410,73
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu3001,55
Vahinkoa aiheutettu1.913,93
Valtauspisteitä2171,12
Puolustuspisteitä650,34
Kokemus820,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja41000
Voitot2868,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1229,27%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2048,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu400,9800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,900,000,000,00
Vaunuja havaittu771,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.429,710,000,000,00
Valtauspisteitä70,1700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2295,5900,0000,0000,00
Kokemus927,980,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja41
Voitot2868,29%
Häviöitä1229,27%
Tasapelejä12,44%
Taisteluja selvitty2048,78%
Vaunuja tuhottu400,98
Tuhoamissuhde1,90
Vaunuja havaittu771,88
Vahinkoa aiheutettu1.429,71
Valtauspisteitä70,17
Puolustuspisteitä2295,59
Kokemus927,98
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot116,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä583,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty116,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu30,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu505,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,8300,0000,0000,00
Kokemus274,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot116,67%
Häviöitä583,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty116,67%
Vaunuja tuhottu40,67
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu30,50
Vahinkoa aiheutettu505,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä50,83
Kokemus274,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu521,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3030,0000,0000,0000,00
Kokemus159,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu521,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä3030,00
Kokemus159,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot571,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä228,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty342,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu81,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu50,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.006,860,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä466,5700,0000,0000,00
Kokemus681,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot571,43%
Häviöitä228,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty342,86%
Vaunuja tuhottu81,14
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu50,71
Vahinkoa aiheutettu1.006,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä466,57
Kokemus681,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja298000
Voitot17859,73%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11939,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10434,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2840,9500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,460,000,000,00
Vaunuja havaittu3651,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.016,190,000,000,00
Valtauspisteitä2300,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4481,5000,0000,0000,00
Kokemus664,540,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja298
Voitot17859,73%
Häviöitä11939,93%
Tasapelejä10,34%
Taisteluja selvitty10434,90%
Vaunuja tuhottu2840,95
Tuhoamissuhde1,46
Vaunuja havaittu3651,22
Vahinkoa aiheutettu1.016,19
Valtauspisteitä2300,77
Puolustuspisteitä4481,50
Kokemus664,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja44000
Voitot3375,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1125,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1431,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu370,8400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu851,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.899,090,000,000,00
Valtauspisteitä561,2700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,1100,0000,0000,00
Kokemus972,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja44
Voitot3375,00%
Häviöitä1125,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1431,82%
Vaunuja tuhottu370,84
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu851,93
Vahinkoa aiheutettu1.899,09
Valtauspisteitä561,27
Puolustuspisteitä50,11
Kokemus972,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (292)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81989,3086075555,10%2564,61
leKpz M 41 90 mm GF 81009,8170070051,00%2048,58
Bat.-Châtillon 25 t102656,0977464360,19%3208,45
AMX Chasseur de chars 81501,0487144756,38%2487,44
TVP T 50/51103168,7498344259,50%3306,66
Cromwell B 6996,5377042461,08%2446,17
Super Conqueror103573,14110838359,53%3501,17
Object 260 103393,64107036859,24%3266,56
AMX 50 B103291,9997435159,26%3135,91
Object 277103059,3099935158,40%2922,98
Škoda T 56 82876,31126633364,86%3544,52
BZ-176 82660,43127532963,22%3293,54
AMX ELC bis5534,4457432459,26%2315,82
Leopard 1103277,1691732356,97%3074,65
Vz. 55103798,43106232256,21%3434,54
112 81918,25102530857,14%2809,43
Panhard EBR 105101472,1882029952,84%1904,61
Bat.-Châtillon Bourrasque 82448,87120229763,64%3462,63
SU-122-44 71395,1273629360,07%2507,91
STB-1103523,26111628761,67%3849,93
E 75 TS 82148,31113528662,24%3121,26
E 25 71672,8193427758,84%3400,23
Object 780 103561,3799926355,89%3041,13
T-54 first prototype 81421,9482526152,87%2233,89
T110E5102571,8677926055,38%2587,62
Centurion Action X102854,2298325863,95%2925,04
T-1092498,6482723958,58%3212,79
T-100 LT101485,1683723755,27%2062,10
Progetto M35 mod. 46 82421,60112822356,95%3608,79
T77 82401,89113419462,89%3577,43
M446811,7646619249,48%1571,11
Rhm.-Borsig Waffenträger82392,09100319164,92%2925,16
Object 279 early 104125,74125618768,45%3228,51
UDES 15/16103246,0999118356,83%2949,31
E 50 Ausf. M103375,39105517958,10%3556,05
M1271014,2953617850,00%1394,97
Lion 103365,2899717757,06%3381,37
IS-2 71354,3175317661,36%2262,33
TL-1 LPC 82002,74108616857,74%3316,42
LTTB81136,9974816756,89%2693,18
SU-130PM 82331,89100516259,88%2733,02
ShPTK-TVP 100 82663,19126816272,84%3840,60
Object 140102762,13100715862,66%2880,17
T-34-85 Rudy 6922,3760215857,59%1943,01
Char Futur 4 93263,03120415759,24%3660,13
Object 703 Version II 82380,25124015364,05%3475,00
IS-381835,5580414956,38%2650,49
M40/M4381345,3863614948,99%1653,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 81452,1489714860,14%2007,53
T3281335,4573714756,46%1679,67
T-127 3442,4058314757,82%2202,29
Centurion Mk. 7/191958,6081914355,24%2240,17
HWK 30 81583,38109114362,94%4396,61
Grille 15103191,0487414264,08%2545,03
T-832 82934,46142214170,92%4139,16
T57 Heavy Tank104169,70114414062,86%4022,76
T34 81370,9670913959,71%1876,03
Leopard Prototyp A92845,47105313557,04%3316,73
T-345888,4677913161,07%3743,27
M4A3E2 Sherman Jumbo6896,7769613160,31%2354,76
M41 HMC5518,8427311547,83%804,38
IS-6 82276,28116311560,87%3084,36
Bat.-Châtillon 25 t AP91967,7193411458,77%2715,46
FV4005 Stage II102463,3178411158,56%2307,19
Centurion Mk. I81565,1382910862,04%2525,17
Škoda T 5092238,1490210756,07%2565,53
AMX 12 t6487,0354910762,62%1481,49
M53/M5591731,1780310757,94%1731,20
Comet71221,0366910659,43%2653,44
T2971304,6787210161,39%2004,73
E 100102784,5687310151,49%2347,84
Super Hellcat 71595,0995710166,34%3114,28
Tiger-Maus 93051,5711479561,05%3337,64
Kampfpanzer 50 t 92715,7211679460,64%2827,38
M4A1 Sherman5542,524208754,02%1664,48
T4991636,158938655,81%3115,19
Char Mle. 75 91490,809378666,28%2317,78
Type 64 6816,635508654,65%2341,50
Panhard EBR 909950,317718550,59%1383,74
121B 102625,648558544,71%2261,47
Škoda T 256924,956938354,22%2273,73
Waffenträger auf Pz. IV93833,1812258373,49%4172,15
T1 Cunningham1261,283758058,75%2243,19
KV-856953,895368056,25%1882,57
UDES 1692408,749507766,23%2958,42
T-54 ltwt.91350,837827753,25%2275,53
CS-52 LIS 82128,9710567557,33%2960,38
Konštrukta T-34/10071176,556107451,35%2201,48
AMX 13 757737,786617458,11%1689,00
T376689,016467445,95%2148,98
Panhard AML Lynx 6x681011,617717456,76%1973,34
T3093078,6211627365,75%3452,39
M56 Scorpion 71147,756237251,39%1855,91
AMX 13 9091067,856247152,11%1809,52
ELC EVEN 90 8945,388687147,89%1865,50
Object 268102754,737657055,71%2352,01
E 7592344,199176953,62%2431,11
Type 3 Chi-Nu51092,517596755,22%4380,80
E 5092078,729406453,13%2346,40
KV-15753,416206460,94%1816,11
VK 30.02 (M)61005,095366443,75%2190,90
11082498,9712436371,43%3852,90
M41 Walker Bulldog8920,856826253,23%1769,46
AMX 50 Foch (155) 103144,039336066,67%2657,03
M374328,502535850,00%1107,41
Type T-345535,434285850,00%1721,13
ISU-152K 81925,249675865,52%2431,67
VK 16.02 Leopard5357,844335742,11%1135,27
Charioteer81633,958165749,12%2046,56
T54E192650,5310675764,91%2767,63
Panther71337,707515662,50%2717,29
Chi-To SP72824,5414925678,57%4886,02
T-5491968,9510095660,71%2701,13
TNH T Vz. 5193642,1313655464,81%4419,40
AMX M4 mle. 54104319,2412575466,67%4370,66
KV-1S6627,746365462,96%1624,31
Tortoise93004,4311555464,81%2999,77
Škoda T 245460,343465352,83%1340,78
Emil II93061,2812205366,04%3477,00
Object 43092120,798985349,06%2044,48
T 55A 93019,7911395364,15%3875,92
UDES 0381622,298185259,62%2143,83
UDES 14 Alt 582065,949755154,90%3190,82
Object 70492748,0010025062,00%2716,91
Cromwell6974,948434953,06%2595,03
M24 Chaffee5366,964894951,02%1366,92
Strv K 92508,2910304864,58%2597,70
T2071258,687144751,06%2136,06
M26 Pershing81480,918684759,57%2153,58
Excelsior 5745,477394753,19%2037,77
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 82601,3011394658,70%3557,29
WZ-1328921,367534553,33%1578,13
Challenger71419,387964553,33%2470,63
Strv 746901,435974454,55%1923,56
T110E4102998,169334360,47%2385,75
T675716,076484156,10%1965,14
M47 Iron Arnie 82149,7610984160,98%2844,43
T-4481917,1811024062,50%3552,61
AMX M4 mle. 5193183,7912673964,10%3686,19
Conqueror92753,0011603756,76%3248,59
M10 RBFM 51399,3211193778,38%4660,16
Leo71291,509013663,89%2712,24
M3 Lee4362,113113652,78%1437,51
SU-855674,094763560,00%1915,02
Durchbruchswagen 24381,544703557,14%1269,46
S-5171192,008493458,82%1752,05
M48A5 Patton102683,598623450,00%2367,88
T-284377,583163363,64%1538,04
T6981736,339243348,48%2551,11
AMX 50 10081726,569623265,63%2315,85
Churchill III 5621,888133253,13%1444,34
Hotchkiss EBR7881,658873167,74%2604,03
Emil I82507,7612142965,52%3629,84
Prototipo Standard B92351,699992955,17%2479,14
Matilda4312,183392832,14%701,73
Crusader6516,505602864,29%1813,33
Panhard AMD 178B6805,896702846,43%3069,97
AE Phase I 92601,5410572875,00%2523,29
Marder 38T4559,375552762,96%1843,44
Object 283 92283,709372744,44%2702,86
Kranvagn103437,6210512665,38%3171,67
Progetto M40 mod. 65102506,856272646,15%1928,63
59-166954,588902661,54%3939,25
HWK 1281391,6810652556,00%3880,76
Type 586635,543892441,67%1063,43
T-463275,132642343,48%1176,33
Strv 103-092431,8710252373,91%2279,49
Covenanter5290,784032352,17%1168,27
KV-26899,834782356,52%1688,05
Nashorn61179,746532347,83%2247,51
GSOR 1008 82217,7410632365,22%2992,20
Tiger II8900,915632236,36%747,49
FV4004 Conway92489,2310782277,27%2815,81
GSOR 1010 FB 82576,7310902245,45%4180,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4385,103842161,90%1103,33
WZ-13171248,4311072176,19%3332,86
AMX 50 12092759,4810742161,90%3283,27
Type 63 82563,5211922152,38%3491,48
WZ-120-1G FT 81807,389672161,90%2027,52
Bisonte C45 82066,759752045,00%2516,47
StuG III Ausf. G5705,745431947,37%1793,86
P.43 ter71305,849751973,68%2512,82
M2 Medium Tank3333,635351957,89%1628,64
Pz.Kpfw. II Luchs4315,685091957,89%1193,87
Obsidian 82480,2613891957,89%4212,23
Pz.Kpfw. III Ausf. E3179,832821861,11%576,63
T78 61751,7811281861,11%3383,28
IS-7101695,534641747,06%1218,34
BZ-5871922,4110901770,59%2945,35
M18 Hellcat6880,296111758,82%1537,58
FV2078870,186591752,94%849,38
Škoda T 40 6820,295991735,29%1730,70
T28 Concept 71567,357561747,06%2912,16
SU-76M4421,944911668,75%1658,01
AMX 30 1er prototype92200,566991643,75%2574,08
Pz.Sfl. IVc5776,565991662,50%2425,88
SMV CC-64 Vipera 81958,5010751662,50%2234,27
Chimera 81843,8810621675,00%2004,43
43 M. Toldi III 3120,442141643,75%392,22
LT vz. 383243,872781560,00%994,39
P.43 bis61023,937841566,67%2608,99
TVP VTU Koncept81060,277281566,67%1667,59
A-436759,805821540,00%1716,51
TS-54 82783,4714141553,33%3781,75
40TP Habicha61112,366631450,00%2205,54
AMX 404241,072891457,14%1053,28
M7 Priest3241,153481376,92%701,11
Type 91 Heavy3203,313211346,15%586,73
StuG IV 5743,005931353,85%2367,41
P.44 Pantera82230,0012711275,00%4231,34
Ikv 65 Alt II6977,334831250,00%1583,86
AT-12142,501361216,67%369,83
AMX 383187,272711145,45%730,22
Cruiser Mk. III3127,001941145,45%479,91
Pz.Kpfw. II Ausf. G3224,453041163,64%1050,46
BT-7 artillery 3625,277601181,82%2745,53
Ikv 1035884,905561050,00%2693,93
SU-1006861,104981050,00%1486,21
SU-14-281081,206571050,00%994,74
T92 HMC101376,208341080,00%1195,68
Waffenträger auf E 100103652,608151050,00%2397,34
Object 752 93564,4015771090,00%3510,70
Stuart I-IV3194,56398933,33%673,40
45TP Habicha71933,3314189100,00%3510,90
SMV CC-6781933,56850944,44%2370,12
Marder II3211,22303966,67%678,85
Bishop5365,89348988,89%829,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3207,44279966,67%753,08
SMV CC-5672644,001399875,00%5060,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4183,13216850,00%450,66
T-50-2 6588,25657862,50%1977,59
AMX Canon d'assaut 105 81436,13726850,00%1465,56
VK 30.01 (H)5509,00363742,86%856,32
10TP3160,67254666,67%629,69
Patton the Tank 92396,50684616,67%2368,07
Type 3 Chi-Nu Kai 51409,501398666,67%6289,54
AT 15A 71699,001087666,67%2781,79
Pz.Kpfw. III Ausf. K 51076,50784650,00%3417,49
25TP KSUST II51342,80890560,00%4552,51
Leichttraktor1262,00722560,00%1687,03
Type 89 I-Go/Chi-Ro2242,00266520,00%929,79
Kampfpanzer 07 RH 81429,20964580,00%1847,49
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81368,40778540,00%1813,61
Valiant 5953,80770560,00%1949,17
LT vz. 352153,00208425,00%554,72
M22150,00270425,00%571,49
T1 HMC2248,50346450,00%1605,29
SU-85B4262,25240450,00%492,32
Cruiser Mk. IV4297,75288450,00%1019,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C3112,25241475,00%525,90
King Tiger (Captured) 71670,50805475,00%2334,67
M54 Renegade 82293,251172450,00%3285,90
T14 5835,3345530,00%1650,45
IS7720,33573366,67%1028,01
M14/41270,33147333,33%0,00
7TP2194,67347333,33%624,54
Pz.Kpfw. II2358,67593366,67%1995,35
53TP Markowskiego82314,3314813100,00%2873,86
MS-11222,00350333,33%1389,82
T-262176,332323100,00%1007,57
G.Pz. Mk. VI (e)221,00111333,33%0,00
Valentine II 4273,0025530,00%725,31
TKS z n.k.m. 20 mm 2253,005512100,00%1501,15
M15/423210,0016120,00%394,36
WZ-111 model 1-494874,5018482100,00%8083,75
Churchill I5640,00683250,00%1375,47
AM 39 Gendron-Somua 2427,507122100,00%2284,89
Sherman VC Firefly 6559,00547250,00%813,09
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6613,00516250,00%873,37
Vickers Medium Mk. I1207,004871100,00%1330,01
Kolohousenka147,001321100,00%261,00
Renault FT1202,002271100,00%1172,91
Type 95 Ha-Go20,0012810,00%0,00
Panzerjäger I2568,0010141100,00%4035,17
AMX 13 105 AM mle. 505710,005601100,00%1639,08
Type 95 Heavy4201,004651100,00%641,51
T2 Medium Tank2346,006791100,00%2831,05
Lorraine 155 mle. 5181362,009171100,00%1379,74
VK 28.016419,0020010,00%806,88
Pz.Kpfw. I276,001641100,00%308,58
FCM 362289,006981100,00%1808,05
AMBT 84464,0023541100,00%10051,88
Pz.Sfl. IC 4829,008481100,00%2322,45
T-29 3453,0019410,00%1242,52
T-45 2235,0026410,00%965,91
L-60 2251,007381100,00%1483,44
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2496,0059410,00%1368,91
Matilda Black Prince 51404,0013491100,00%6683,01
Löwe 81511,0015001100,00%1899,33
Object 452K 108299,0020391100,00%9212,24
T26E3 Eagle 7 71443,0017571100,00%2471,99
Somua SM 81157,008901100,00%1017,07

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.8.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.3.2023
Lähti: 22.5.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.3.2023
Lähti: 7.3.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.2.2023
Lähti: 24.2.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.2.2023
Lähti: 15.2.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 29.9.2022
Lähti: 5.2.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 22.5.2022
Lähti: 2.8.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.8.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.7.2021
Lähti: 18.8.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.4.2016
Lähti: 16.7.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.8.2016
Lähti: 15.10.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.2.2016
Lähti: 19.2.2016
Asema: Komentaja
Liittynyt: 18.7.2016
Lähti: 30.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.8.2016
Lähti: 4.8.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.12.2016
Lähti: 18.9.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.10.2019
Lähti: 7.12.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.10.2020
Lähti: 1.2.2021