Ap0c

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.12.2014

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10007000
Ø Taso6,170,000,000,00
Voitot505050,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä485048,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1071,07%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty193119,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu69480,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu147581,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu622,090,000,000,00
Valtauspisteitä113501,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä61530,6100,0000,0000,00
Kokemus384,710,000,000,00
WN7975,920,000,000,00
WN81012,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10007
Ø Taso6,17
Voitot505050,46%
Häviöitä485048,47%
Tasapelejä1071,07%
Taisteluja selvitty193119,30%
Vaunuja tuhottu69480,69
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu147581,47
Vahinkoa aiheutettu622,09
Valtauspisteitä113501,13
Puolustuspisteitä61530,61
Kokemus384,71
WN7975,92
WN81012,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot960,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä533,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä16,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty853,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,290,000,000,00
Vaunuja havaittu30,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.068,470,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä392,6000,0000,0000,00
Kokemus444,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot960,00%
Häviöitä533,33%
Tasapelejä16,67%
Taisteluja selvitty853,33%
Vaunuja tuhottu90,60
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu30,20
Vahinkoa aiheutettu1.068,47
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä392,60
Kokemus444,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot535,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä964,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty428,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,2900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,400,000,000,00
Vaunuja havaittu211,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu755,290,000,000,00
Valtauspisteitä604,2900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus276,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot535,71%
Häviöitä964,29%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty428,57%
Vaunuja tuhottu40,29
Tuhoamissuhde0,40
Vaunuja havaittu211,50
Vahinkoa aiheutettu755,29
Valtauspisteitä604,29
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus276,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot120,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä480,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu40,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu380,400,000,000,00
Valtauspisteitä112,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus182,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä480,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu30,60
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu40,80
Vahinkoa aiheutettu380,40
Valtauspisteitä112,20
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus182,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja165000
Voitot7646,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8450,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä53,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5030,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1000,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu1951,1800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu944,760,000,000,00
Valtauspisteitä7804,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3442,0800,0000,0000,00
Kokemus433,100,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja165
Voitot7646,06%
Häviöitä8450,91%
Tasapelejä53,03%
Taisteluja selvitty5030,30%
Vaunuja tuhottu1000,61
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu1951,18
Vahinkoa aiheutettu944,76
Valtauspisteitä7804,73
Puolustuspisteitä3442,08
Kokemus433,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu21,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu736,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus173,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu21,00
Vahinkoa aiheutettu736,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus173,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (108)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5486,93389139757,98%1487,09
Dicker Max 6701,5739649651,41%1272,56
T6981018,7153348849,80%1301,68
VK 45.02 (P) Ausf. A8949,1146834844,25%1001,64
VK 45.02 (P) Ausf. B91132,5450733943,66%923,37
11081109,2454933651,19%1260,16
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6645,1744529252,05%1237,44
T-34-28907,3745027344,32%1140,83
IS-27899,7749524953,82%1215,47
Type T-345326,1327124847,18%774,94
T71 DA7401,3939123645,34%651,29
T54E191230,2349122944,54%1085,92
T-505139,9922922743,61%259,84
M40/M4381001,1642822547,56%1107,46
Type 586611,1942322352,02%1257,96
Tiger (P)7736,2240621553,02%933,61
VK 30.01 (P)6398,6329220949,28%544,14
M127973,1644520154,73%1372,38
FCM 36 Pak 40 3428,6638815764,33%1495,14
T216174,9529015552,26%327,55
M75202,1120215441,56%499,94
M18 Hellcat6559,7938015447,40%840,79
WZ-1209799,5343513844,93%594,02
Maus101454,6048812945,74%1001,89
T-34-17802,0149012251,64%1268,50
SU-54611,8726512049,17%1676,68
T376402,3140211549,57%1052,97
ARL V396625,5935111145,95%1114,89
M446659,2341510560,95%1199,14
M41 Walker Bulldog8401,4238510246,08%534,18
Type 3 Chi-Nu5309,792989952,53%732,29
T675379,172919450,00%786,44
StuG III Ausf. G5473,122608354,22%1202,26
Marder II3167,681648250,00%387,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4205,701768144,44%356,20
M5 Stuart4112,462078150,62%154,33
SU-86542,042287634,21%549,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4121,551907546,67%208,95
M415545,453246955,07%904,05
WZ-111 model 1-49549,054346536,92%185,59
MT-256112,192846349,21%139,81
KV-15538,244405964,41%1228,82
Pz.Sfl. IVc5486,963165757,89%1156,15
SU-263167,711305540,00%248,27
AMX ELC bis5130,602875547,27%228,98
Ram II 5362,673525453,70%858,36
Strv 103B10951,175175244,23%440,55
T110E3101357,487005255,77%805,67
Type 4 Chi-To6440,473834942,86%684,25
Type 1 Chi-He4232,283254763,83%752,56
M24 Chaffee5311,184324468,18%1271,25
M5A1 Stuart4206,122124344,19%529,70
S35 CA5676,215714264,29%1844,71
AMX 404234,662594146,34%762,72
M374350,222424160,98%1210,33
M53/M559918,484644052,50%742,84
T-46373,171233540,00%38,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3183,122083452,94%584,71
T-284311,063033369,70%1027,57
Somua SAu 404170,062373243,75%238,72
Marder 38T4354,802713053,33%918,66
SU-182126,03972941,38%522,28
M8A14331,833252962,07%934,23
M3 Stuart359,391492850,00%97,79
TOG II* 6706,383802437,50%998,86
Type 97 Chi-Ha3217,913532263,64%821,50
Renault UE 573125,621212142,86%173,50
M7 Priest3221,551912055,00%607,54
Panzerjäger I298,881041735,29%123,49
T1 Cunningham189,801891553,33%436,28
Jagdpanzer IV6161,471981546,67%85,87
Super Hellcat 7464,403211546,67%472,18
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,931421457,14%420,98
M2 Light264,931441450,00%91,16
T-262116,001581442,86%394,71
B14124,772011369,23%336,20
Type 2597 Chi-Ha3182,822581190,91%745,03
D2374,101241040,00%12,19
D1257,56114933,33%0,00
AMX 383131,11190944,44%246,52
T56 GMC3131,44182944,44%236,11
Chi-Ni2160,13182837,50%649,52
FV215b (183) 10392,38382837,50%10,50
MS-1190,14106714,29%264,51
T25/27423,14247714,29%297,24
Vickers Mk. E Type B2140,83197666,67%581,30
T3 HMC297,33100633,33%175,18
Vickers Medium Mk. I1109,60157560,00%533,30
Leichttraktor1124,20152540,00%387,92
Universal Carrier 2-pdr234,203150,00%0,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8635,8023950,00%427,70
M24E2 Super Chaffee 693,40326580,00%264,10
T7 Combat Car 232,00135560,00%205,39
Vickers Medium Mk. II268,0067425,00%63,47
Type 97 Te-Ke 281,50149450,00%239,28
Loyd Gun Carriage2210,50107425,00%1349,08
T-50-2 60,007540,00%0,00
T1E6 235,0092450,00%93,83
Fantôme 9565,25433450,00%346,05
Renault FT116,0095366,67%229,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 244,673343100,00%263,85
Renault FT AC273,50130250,00%103,61
Cruiser Mk. III312,0093250,00%75,29
Light Mk. VIC 2162,5013720,00%715,76
LTP 3141,00142250,00%469,15
Renault Otsu146,007210,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5653,0050110,00%1143,86
L-60 20,001310,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.12.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.12.2014
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.4.2014
Lähti: 1.12.2014