Andu2012

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.7.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19134060120
Ø Taso6,480,007,356,77
Voitot959650,15%00,00%3050,00%5646,67%
Häviöitä933548,79%00,00%2846,67%6050,00%
Tasapelejä2031,06%00,00%23,33%43,33%
Taisteluja selvitty482825,23%00,00%1626,67%2823,33%
Vaunuja tuhottu148620,7800,00320,53690,58
Tuhoamissuhde1,040,000,730,75
Vaunuja havaittu200781,0500,00651,081251,04
Vahinkoa aiheutettu813,750,00943,07869,53
Valtauspisteitä181450,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä85750,4500,00210,35730,61
Kokemus518,550,00662,60549,88
WN71019,360,00882,38886,04
WN81229,440,001127,771156,40
Yhteensä
Taisteluja19134
Ø Taso6,48
Voitot959650,15%
Häviöitä933548,79%
Tasapelejä2031,06%
Taisteluja selvitty482825,23%
Vaunuja tuhottu148620,78
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu200781,05
Vahinkoa aiheutettu813,75
Valtauspisteitä181450,95
Puolustuspisteitä85750,45
Kokemus518,55
WN71019,36
WN81229,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja60
Ø Taso7,35
Voitot3050,00%
Häviöitä2846,67%
Tasapelejä23,33%
Taisteluja selvitty1626,67%
Vaunuja tuhottu320,53
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu651,08
Vahinkoa aiheutettu943,07
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä210,35
Kokemus662,60
WN7882,38
WN81127,77
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja120
Ø Taso6,77
Voitot5646,67%
Häviöitä6050,00%
Tasapelejä43,33%
Taisteluja selvitty2823,33%
Vaunuja tuhottu690,58
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu1251,04
Vahinkoa aiheutettu869,53
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä730,61
Kokemus549,88
WN7886,04
WN81156,40
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja170000
Voitot8851,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7342,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä95,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6538,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu940,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu1680,9900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.522,720,000,000,00
Valtauspisteitä2881,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1911,1200,0000,0000,00
Kokemus661,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja170
Voitot8851,76%
Häviöitä7342,94%
Tasapelejä95,29%
Taisteluja selvitty6538,24%
Vaunuja tuhottu940,55
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu1680,99
Vahinkoa aiheutettu1.522,72
Valtauspisteitä2881,69
Puolustuspisteitä1911,12
Kokemus661,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot440,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä660,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty440,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu60,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.303,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus412,100,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot440,00%
Häviöitä660,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty440,00%
Vaunuja tuhottu60,60
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu60,60
Vahinkoa aiheutettu1.303,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus412,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot320,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1280,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,430,000,000,00
Vaunuja havaittu100,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu408,470,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus186,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot320,00%
Häviöitä1280,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty16,67%
Vaunuja tuhottu60,40
Tuhoamissuhde0,43
Vaunuja havaittu100,67
Vahinkoa aiheutettu408,47
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus186,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja171000
Voitot6437,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10561,40%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4626,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1090,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu1170,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu727,370,000,000,00
Valtauspisteitä1951,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1741,0200,0000,0000,00
Kokemus417,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja171
Voitot6437,43%
Häviöitä10561,40%
Tasapelejä21,17%
Taisteluja selvitty4626,90%
Vaunuja tuhottu1090,64
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu1170,68
Vahinkoa aiheutettu727,37
Valtauspisteitä1951,14
Puolustuspisteitä1741,02
Kokemus417,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja585000
Voitot34859,49%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä23039,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä71,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22438,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3560,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,990,000,000,00
Vaunuja havaittu5760,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu783,710,000,000,00
Valtauspisteitä22313,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6661,1400,0000,0000,00
Kokemus613,950,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja585
Voitot34859,49%
Häviöitä23039,32%
Tasapelejä71,20%
Taisteluja selvitty22438,29%
Vaunuja tuhottu3560,61
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu5760,98
Vahinkoa aiheutettu783,71
Valtauspisteitä22313,81
Puolustuspisteitä6661,14
Kokemus613,95
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja87000
Voitot3944,83%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4855,17%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2528,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu530,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu840,9700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.172,020,000,000,00
Valtauspisteitä2552,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1171,3400,0000,0000,00
Kokemus386,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja87
Voitot3944,83%
Häviöitä4855,17%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2528,74%
Vaunuja tuhottu530,61
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu840,97
Vahinkoa aiheutettu1.172,02
Valtauspisteitä2552,93
Puolustuspisteitä1171,34
Kokemus386,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (279)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-6 81385,2370380347,95%1649,89
KV-856898,9960963351,50%1698,15
M4A1 Sherman5534,6241648059,58%1607,27
ISU-15281546,4968241446,62%1702,16
KV-15585,8952836853,80%1330,28
IS-381079,0066232846,65%1155,50
KV-481176,3358031853,14%1400,87
IS7979,7061430554,10%1372,63
M10391379,7973929652,03%1261,70
T54E191819,6180928051,43%1914,31
Object 70492257,1180026150,19%2091,27
T-1091595,2374525645,70%1517,67
IS-7101633,4167225151,39%1280,96
Heavy Tank No. VI 6753,1652124155,19%1370,23
T25/27982,0557924053,33%1488,38
T6981256,8475723748,95%1713,60
O-Ni71010,9449123452,56%1478,06
T28 Prototype81268,1161022746,26%1354,15
Jagdpanther7893,2248121244,34%1085,98
SU-1006711,3251520848,56%1233,70
T71 DA7615,6453120648,54%1215,55
Tiger (P)71028,4951019553,33%1480,95
M41 Walker Bulldog8560,3643719548,72%880,59
StuG III Ausf. G5430,4734318942,86%879,76
AMX 12 t6390,6856118846,28%922,30
AMX 13 909806,9868418748,66%1163,83
Black Prince7741,0554317653,41%936,55
T1 Cunningham1168,8536416649,40%1094,78
Jagdpanzer IV6638,0244016445,73%1062,95
M18 Hellcat6672,1536716443,29%1060,26
T2971278,0878016256,79%1791,88
Ferdinand81535,5667516053,75%1752,49
Object 4168967,9468915455,84%1255,45
AMX 13 757442,4261615051,33%784,83
Bat.-Châtillon 25 t AP91208,5661414945,64%1141,90
Škoda T 256644,5740614452,08%1349,88
T3281314,3673714455,56%1647,79
VK 30.01 (P)6570,5938414447,92%884,30
FV3046675,9039214158,87%1299,45
M4A3E2 Sherman Jumbo6500,6537013951,08%899,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4234,2023013847,10%473,98
A-447884,6474213756,93%1582,01
Caernarvon8901,7557313553,33%976,14
T-1506666,2854613347,37%1039,54
SU-1527792,9557013152,67%1018,22
Comet7696,9049412944,19%1017,22
O-I Experimental5657,9839012953,49%1348,66
Conqueror91210,1473612652,38%1014,15
M46 Patton91033,5166012442,74%760,68
ARL 446669,3448911847,46%1100,67
T216379,0643011751,28%1011,93
T3091152,9058611540,00%738,60
T675505,3634111548,70%1081,57
O-I6825,5649311457,89%1515,10
AMX 13 F3 AM6703,8646611145,05%1043,03
M446636,6843311150,45%1094,10
VK 45.02 (P) Ausf. A81086,7545610953,21%1174,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5334,6834110842,59%753,10
T376485,7048610054,00%1420,59
T1 Heavy5409,763589952,53%706,72
Lorraine 155 mle. 507930,865679855,10%1310,86
Škoda T 245451,712879737,11%1126,96
M26 Pershing8731,495069746,39%726,20
A-436477,275309749,48%862,48
T28 Concept 7885,866299745,36%1111,33
T207552,393549644,79%657,44
T57 Heavy102134,286719545,26%1694,98
T-345344,474259459,57%980,87
Cromwell6530,795539058,89%1069,74
Sherman III5488,123249048,89%1396,46
T2881013,635938953,93%997,79
AMX ELC bis5277,633358855,68%875,03
SU-855400,123858650,00%771,07
Grille5692,334358454,76%1669,27
ST-I91308,997478451,19%1191,65
M8A14294,222988245,12%663,38
M10 Wolverine5504,112848148,15%1027,40
P.435352,102767948,10%780,50
Marder II3153,681547949,37%327,13
BDR G1 B5542,185137954,43%1175,59
Crusader 5.5-in. SP7708,684507941,77%988,06
IS-M8767,465277937,97%594,21
Churchill VII6652,176117852,56%1229,25
Nashorn6915,035027848,72%1668,91
Pz.Sfl. IVc5470,443877851,28%965,43
KV-37920,796427647,37%1077,48
SMV CC-6781201,607737554,67%1307,65
P26/404264,182677464,86%723,83
Churchill I5359,534187252,78%670,95
P.43 ter7831,155716839,71%1073,71
M75250,063566646,97%752,22
VK 16.02 Leopard5177,372936547,69%423,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J4129,362656446,88%142,62
FSV Scheme A7776,606516251,61%1115,79
Panhard AMD 178B6331,593296139,34%736,63
M66532,675565865,52%875,09
M3 Lee4173,712935850,00%488,56
M48A5 Patton101125,556375843,10%650,01
Crusader6256,754175759,65%769,90
KV-26732,614965742,11%1126,93
LTTB8405,513885745,61%523,43
AMX M4 mle. 4571074,136565549,09%1476,51
P.43 bis6665,025915457,41%1237,64
Centurion Mk. I8584,525155459,26%725,59
Super Hellcat 7791,785055455,56%1169,69
SU-85B4334,983445345,28%739,79
Ikv 1035342,312675145,10%674,50
M24 Chaffee5268,714025156,86%908,79
M415578,695254963,27%1104,92
AT 25423,224304961,22%1094,13
T-284263,793034852,08%753,64
Carro d'assalto P.8871001,237134854,17%1325,10
Bishop5404,253054847,92%808,59
FV601 Saladin8826,626184753,19%903,27
122 TM 8824,475654744,68%696,73
A-205139,302604656,52%370,86
Sherman Firefly6539,743654654,35%902,79
Sturmpanzer II4277,742154654,35%980,64
SU-54376,462864641,30%769,81
Pz.Kpfw. III/IV5293,383194546,67%607,17
T110E4101016,515404548,89%540,11
SU-86540,644004431,82%552,46
Birch Gun4212,392504443,18%651,71
P.44 Pantera8809,705554339,53%773,74
T404469,932874348,84%1241,82
SMV CC-567875,796824266,67%1247,08
M36 Jackson6807,215974254,76%1533,90
SU-263175,192204252,38%370,30
Renault UE 573209,741524238,10%469,44
StuG IV 5492,883974257,14%1195,22
Object 268101891,497294151,22%1360,81
Pz.Kpfw. II2102,081944050,00%266,71
FCM 36 Pak 40 3333,003154047,50%835,72
LTG7666,536634055,00%1407,52
FV224 Chopper71066,056754037,50%1147,27
B14378,925043953,85%1214,53
T-463135,262403844,74%388,24
M5 Stuart4164,323173860,53%406,46
T-50561,662663828,95%3,53
T-602139,343543863,16%657,77
BT-22116,533103644,44%378,38
AT 86406,474473650,00%565,66
Covenanter5244,313293545,71%710,43
Pz.Kpfw. I Ausf. C3187,863923568,57%1081,50
Alecto4325,684183452,94%922,21
Vickers Medium Mk. III3116,192133243,75%220,82
Pz.Kpfw. III Ausf. E378,061933246,88%72,86
Somua SAu 404434,093053246,88%1232,39
Staghound Mk. III6591,635253240,63%860,22
M374368,163363138,71%1147,69
Hummel6848,973583046,67%1184,01
AT 77637,074793040,00%530,52
SU-76M4216,502402835,71%414,94
T-50-2 6361,044042842,86%825,47
Valentine AT4271,302932744,44%668,06
Marder 38T4476,044582748,15%1228,97
Semovente M415480,923302638,46%789,45
Pz.Kpfw. II Luchs4247,813152638,46%822,06
S-517720,445792532,00%657,69
Leichttraktor1102,882292540,00%264,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4178,962782524,00%383,09
S35 CA5503,963232564,00%1186,24
Sturmpanzer I Bison3175,081302445,83%476,97
T56 GMC3143,251952450,00%322,62
M127415,543672462,50%491,08
SU-100M17772,583762445,83%881,62
MT-256304,255032458,33%823,10
KV-1SA 5662,615572365,22%1431,81
Pz.Kpfw. 35 (t)2103,822352240,91%309,36
Semovente M43 Bassotto6816,095502250,00%1249,29
Grant4319,192462152,38%1105,97
T110E3101173,337332157,14%693,59
SU-122A5314,103662171,43%698,57
LT vz. 383195,702802040,00%658,61
Matilda4144,952412050,00%230,77
M5A1 Stuart4226,502752060,00%760,25
Panzerjäger I2186,651362035,00%537,92
Type 95 Heavy4265,102842055,00%881,29
T-45 2152,702162055,00%713,21
M2 Light2136,793441957,89%522,40
Ikv 723241,323131942,11%615,97
Cruiser Mk. IV4191,163591952,63%487,08
AT 1581237,117101942,11%1096,20
Pz.Sfl. IC 4397,683511936,84%1270,29
Chrysler K 8779,796051952,63%695,39
Lago4253,891821838,89%564,45
IS-4101218,506601850,00%846,29
T3 HMC2128,441171838,89%320,34
T-100 LT10703,896131833,33%553,54
M15/423257,592851776,47%888,23
Type 97 Te-Ke 2186,182651770,59%1062,22
FV2078556,944971747,06%470,36
Sturer Emil7634,633531643,75%698,21
AMX 105 AM mle. 474330,192871637,50%1032,47
43 M. Toldi III 3150,562471637,50%507,31
ST vz. 394212,134091573,33%701,18
Sav m/434323,002941560,00%878,51
Lorraine 39L AM3177,672251546,67%433,61
M7 Priest3253,272841546,67%574,83
Type 91 Heavy3169,531661540,00%361,46
M2 Medium Tank3183,642121435,71%450,20
AMX ELC 901 6409,213221442,86%821,41
Stuart I-IV3205,313021353,85%880,28
Type 1 Chi-He4311,622461323,08%794,99
Black Prince II 7789,466711369,23%1150,26
Vickers Medium Mk. I1111,831941275,00%669,91
BT-7471,252121250,00%106,55
VK 36.01 (H)6594,336671275,00%1071,75
Type 2597 Chi-Ha3177,751861241,67%460,88
Controcarro 1 Mk. 291182,925701233,33%734,10
Object 430 Version II9763,836441250,00%563,02
Type 97 Chi-Ha3215,002411145,45%578,78
Sexton II3101,731721136,36%175,64
SU-182223,912121136,36%1273,60
T-26262,181641136,36%49,82
T-703311,093961154,55%1247,56
M24E2 Super Chaffee 6304,454471154,55%670,77
T-448600,904201030,00%484,59
Pz.Kpfw. 38 (t)3268,11357933,33%978,75
Renault FT AC2212,00220977,78%973,87
Pz.Kpfw. I292,00184944,44%214,14
Bat.-Châtillon 12 t8369,89299922,22%361,05
AEC Armoured Car5444,56445955,56%940,27
Caliban 8823,89478922,22%661,72
Fantôme 9847,00639944,44%592,19
AT-12178,88258875,00%779,15
Gabler’s Destroyer 5190,50436862,50%494,27
T1 HMC2249,57167757,14%1520,03
Type 89 I-Go/Chi-Ro2153,14215785,71%664,06
T959437,29365742,86%87,41
Matilda LVT 4402,71458757,14%797,93
D23109,50325683,33%411,94
Vickers Medium Mk. II220,00136650,00%90,63
M4A3E8 Sherman6209,00211633,33%104,28
Cruiser Mk. III391,00257666,67%383,48
Universal Carrier 2-pdr2111,83156666,67%461,80
TOG II* 6858,83630650,00%1454,69
Strv m/382149,60314580,00%758,81
M14/412166,80234560,00%575,07
Durchbruchswagen 24142,20189540,00%141,51
GSOR the TANK 9817,80627560,00%738,24
L-60 2156,00344580,00%906,52
T7 Combat Car 266,00266560,00%258,38
Pz.Kpfw. II Ausf. D 297,60212560,00%390,32
Fiat 30001136,75219475,00%786,95
LT vz. 352151,25269450,00%570,80
Hotchkiss H35271,25243475,00%332,86
Vickers Mk. E Type B2207,00234450,00%900,05
Pvlvv fm/422130,00230450,00%449,55
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6389,75323450,00%782,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5349,50317450,00%654,97
AM 39 Gendron-Somua 2339,75394450,00%1493,14
LTP 3122,50184425,00%302,72
M22377,33654366,67%2380,65
Renault NC-31179,67117333,33%177,42
T2 Medium Tank2243,67390333,33%1498,25
Wespe3285,67208333,33%899,17
SDP 57 Gowika7455,6719630,00%295,00
Object 430U10689,33491333,33%238,01
MKA 2148,332723100,00%600,00
Löwe 819,67213366,67%264,10
Light Mk. VIC 256,00219366,67%282,63
Chi-Ni2340,00427250,00%1978,68
Strv m/40L3223,5013020,00%503,44
Renault FT 75 BS2110,5094250,00%504,89
Type 95 Ji-Ro61293,5043620,00%2897,75
M4-85 50,00303250,00%126,70
T1E6 241,502122100,00%261,00
Kolohousenka1110,001941100,00%551,24
Strv fm/2110,002131100,00%261,00
Renault FT131,001910,00%0,00
Renault Otsu1386,009911100,00%2641,46
D120,002791100,00%261,00
MS-11230,006161100,00%1651,23
SDP 44 Burza60,002341100,00%261,00
T110E5101155,0027810,00%493,34
T-804160,0021110,00%390,39
TS-54 80,007021100,00%261,00
Chi-Go 71101,008071100,00%1235,43

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.7.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 20.12.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.2.2016
Lähti: 10.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2013
Lähti: 20.12.2014