Ali_Wrath

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.4.2016

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14868000
Ø Taso7,170,000,000,00
Voitot737249,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä738349,66%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1130,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty367724,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu107580,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu152651,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu874,980,000,000,00
Valtauspisteitä82570,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä49380,3300,0000,0000,00
Kokemus536,460,000,000,00
WN7940,270,000,000,00
WN81183,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14868
Ø Taso7,17
Voitot737249,58%
Häviöitä738349,66%
Tasapelejä1130,76%
Taisteluja selvitty367724,73%
Vaunuja tuhottu107580,72
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu152651,03
Vahinkoa aiheutettu874,98
Valtauspisteitä82570,56
Puolustuspisteitä49380,33
Kokemus536,46
WN7940,27
WN81183,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot538,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä861,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty538,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu120,9200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.200,540,000,000,00
Valtauspisteitä60,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus446,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot538,46%
Häviöitä861,54%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty538,46%
Vaunuja tuhottu120,92
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu120,92
Vahinkoa aiheutettu1.200,54
Valtauspisteitä60,46
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus446,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16000
Voitot425,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1275,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty212,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,790,000,000,00
Vaunuja havaittu171,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu549,310,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus296,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja16
Voitot425,00%
Häviöitä1275,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty212,50%
Vaunuja tuhottu110,69
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu171,06
Vahinkoa aiheutettu549,31
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus296,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21000
Voitot1361,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä838,10%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty942,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu200,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.061,710,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä482,2900,0000,0000,00
Kokemus505,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21
Voitot1361,90%
Häviöitä838,10%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty942,86%
Vaunuja tuhottu120,57
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu200,95
Vahinkoa aiheutettu1.061,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä482,29
Kokemus505,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja741000
Voitot38451,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä35748,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty27737,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5410,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu11251,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.056,880,000,000,00
Valtauspisteitä4790,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä33904,5700,0000,0000,00
Kokemus807,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja741
Voitot38451,82%
Häviöitä35748,18%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty27737,38%
Vaunuja tuhottu5410,73
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu11251,52
Vahinkoa aiheutettu1.056,88
Valtauspisteitä4790,65
Puolustuspisteitä33904,57
Kokemus807,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1148000
Voitot38833,80%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä74965,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä110,96%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty26222,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5510,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,620,000,000,00
Vaunuja havaittu14941,3000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu573,220,000,000,00
Valtauspisteitä8320,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15921,3900,0000,0000,00
Kokemus322,520,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1148
Voitot38833,80%
Häviöitä74965,24%
Tasapelejä110,96%
Taisteluja selvitty26222,82%
Vaunuja tuhottu5510,48
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu14941,30
Vahinkoa aiheutettu573,22
Valtauspisteitä8320,72
Puolustuspisteitä15921,39
Kokemus322,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja167000
Voitot8349,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8450,30%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6538,92%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1060,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu2781,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu962,620,000,000,00
Valtauspisteitä2381,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2961,7700,0000,0000,00
Kokemus253,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja167
Voitot8349,70%
Häviöitä8450,30%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty6538,92%
Vaunuja tuhottu1060,63
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu2781,66
Vahinkoa aiheutettu962,62
Valtauspisteitä2381,43
Puolustuspisteitä2961,77
Kokemus253,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (160)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-6 81220,48687120150,96%1406,38
T-5491262,2966859945,41%1253,31
T34 8943,1459557346,77%978,11
T-54 ltwt.9789,9354051750,48%1063,81
T499965,9759549347,26%1309,52
leKpz M 41 90 mm GF 8706,1661248950,31%1162,00
Škoda T 40 6689,9353541446,62%1287,69
IS-381045,9956340548,40%1172,53
M10391147,8267530048,67%1007,75
T216164,8233129735,02%159,80
T376318,4643829147,77%685,66
KV-856437,0939428942,56%499,03
T-1091612,3677828751,22%1569,26
T54E191741,6679228551,93%1657,06
Type 4 Heavy91666,8173924458,61%1790,36
IS7775,2154223350,21%957,88
Strv 103-091946,5061622353,81%1908,60
AMX ELC bis5582,2541121260,85%2591,03
Caernarvon81010,8455321055,24%1158,24
UDES 0381657,8465420956,46%2220,36
LTTB8247,0545420542,93%192,12
Conqueror91656,8875719552,82%1482,88
AMX 50 10081304,0758119457,22%1554,56
O-Ho81415,5557319451,55%1700,20
T328807,6663218847,34%780,61
O-I6723,0658318549,19%1215,60
M127900,3443617857,87%1225,35
MT-256155,0140017150,29%276,58
M41 Walker Bulldog8489,5155916943,79%669,39
M40/M4381171,7752815848,10%1173,96
T297673,0460115651,28%700,80
M446551,6242814850,00%802,10
Ikv 90 Typ B7828,8444214745,58%1166,74
M75119,6126213739,42%140,10
AMX 12 t6593,5050513356,39%1804,88
ARL 446656,8052213244,70%1042,69
T-345110,0426912944,19%55,08
Ikv 65 Alt II6743,1137712548,00%1410,02
O-Ni7973,1774512553,60%1401,64
KV-26827,2653912364,23%1687,76
Black Prince7910,2158911360,18%1321,59
KV-1S6303,8935411344,25%307,00
Dicker Max 6809,1955011354,87%1534,28
VK 30.01 (P)6685,7144311254,46%1330,34
T25 Pilot Number 1 8949,6662311041,82%1165,87
AMX M4 mle. 457882,0166010754,21%1186,72
AMX 13 757904,7556210656,60%2372,60
KV-15402,1440310139,60%602,21
Bat.-Châtillon 12 t8906,416589656,25%1813,50
T82 HMC4189,812409344,09%407,52
M5 Stuart469,402749145,05%47,28
Object 140102197,785649051,11%2056,03
IS-7101905,605638550,59%1508,03
T-1506646,045628551,76%1047,43
T57 Heavy102192,635647850,00%1945,02
Churchill VII6480,444887545,33%655,53
M415225,622917354,79%253,72
Škoda T 256724,744607252,78%1555,68
T110E5102060,136157045,71%1690,36
Tiger (P)7985,256576855,88%1454,31
Nashorn6733,154906858,82%1352,98
Ikv 1035500,302946743,28%1121,41
T-80493,152546546,15%134,63
KV-37902,645796451,56%1239,52
M3 Stuart337,401496349,21%89,10
Churchill I5223,873576250,00%292,33
Pz.Sfl. IVc5580,063676245,16%1409,68
M66369,824116142,62%340,23
Type T-345420,353656045,00%1239,48
O-I Experimental5449,704505446,30%733,46
T-70381,212155349,06%114,44
Konštrukta T-34/1007753,944705036,00%1052,49
T1 Heavy5351,924614955,10%625,03
BDR G1 B5504,895144753,19%942,94
M2 Light259,651234339,53%0,80
Panhard AMD 178B6446,733254153,66%1186,55
Sturer Emil7810,204014037,50%983,82
T675609,973933860,53%1515,12
AMX 13 F3 AM6581,653893740,54%681,91
Strv 103B102264,544673754,05%1756,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5802,705093764,86%3215,79
Škoda T 245444,533503658,33%1332,65
Covenanter5130,232733551,43%271,36
Crusader6298,093343363,64%919,53
T-284173,562973250,00%397,59
Tiger 131 6928,816723148,39%1792,06
Type 95 Heavy4105,032373060,00%266,80
Cromwell6785,555262958,62%1716,34
Sav m/434324,863472850,00%846,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4357,963422762,96%1006,12
M3 Lee4215,192632740,74%539,52
T-100 LT101058,674852751,85%1302,64
P.435498,424962661,54%1487,43
Type 91 Heavy358,211592445,83%69,38
M5A1 Stuart4253,874042356,52%877,55
Matilda4230,733002240,91%396,08
Type 89 I-Go/Chi-Ro270,50942236,36%22,35
SU-76M460,761752152,38%114,36
M18 Hellcat6444,552582035,00%535,11
Durchbruchswagen 24315,704312050,00%843,56
ST vz. 394543,054311952,63%2445,69
VK 45.02 (P) Ausf. A8965,475641942,11%1020,67
Strv 746351,502341833,33%356,23
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4290,943551861,11%1156,00
Marder 38T4610,394001872,22%1866,38
P26/404493,654791752,94%1637,64
T1 Cunningham132,94871650,00%75,29
Strv m/425675,004951637,50%1932,71
Pz.Kpfw. 38 (t)3130,471951553,33%349,84
Sexton II387,641771457,14%264,15
Renault Otsu118,54691323,08%0,00
Type 5 Heavy102401,387221338,46%1825,43
SU-85B4131,152451346,15%122,20
Vickers Medium Mk. III3128,421521258,33%385,51
M24 Chaffee594,502991233,33%24,02
XM551 Sheridan101511,336841266,67%1854,33
LT vz. 38397,601401020,00%114,43
T-46355,602361050,00%96,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E321,801181030,00%0,00
T92 8717,606031030,00%1199,82
Type 2597 Chi-Ha397,56206944,44%118,24
VK 30.01 (H)5171,00326850,00%229,03
M2 Medium Tank333,88241875,00%261,00
AMX 383201,13252862,50%706,06
P.43 bis6663,715167100,00%1338,39
Pz.Kpfw. II2181,00201742,86%584,46
T-262130,43213785,71%710,08
Alecto4126,83182633,33%68,61
Pz.Kpfw. I2113,17134616,67%230,98
T-60241,83177650,00%71,62
Vickers Medium Mk. II271,20154560,00%271,41
Pz.Kpfw. 35 (t)282,40130520,00%162,39
M15/423256,803895100,00%845,79
MS-1146,40102520,00%0,00
Panzerjäger I246,6088520,00%0,00
Tetrarch 277,60150540,00%112,57
Strv m/382114,2515840,00%243,20
T2 Medium Tank2223,00312425,00%1145,17
T3 HMC255,00139450,00%82,28
Marder II377,25240475,00%261,00
Loyd Gun Carriage2209,25237450,00%1302,41
StuG IV 5517,00547450,00%1212,57
Lago4277,33308333,33%631,78
Cruiser Mk. III3126,003803100,00%619,34
Vickers Medium Mk. I118,0081250,00%77,53
L6/402116,50250250,00%234,88
Renault FT132,50150250,00%83,60
D1212,0080250,00%85,92
Pvlvv fm/42260,009320,00%0,00
Cruiser Mk. IV4273,50347250,00%822,79
Valentine AT4290,00280250,00%638,79
FCM 362132,003202100,00%669,06
Light Mk. VIC 268,00203250,00%196,03
T28 Concept 71198,007922100,00%2213,03
Strv fm/211213,003571100,00%1522,57
Fiat 3000182,0014310,00%154,52
Leichttraktor1160,004941100,00%908,11
Universal Carrier 2-pdr20,002010,00%0,00
T-29 3171,0015910,00%305,04
T-45 2147,0017610,00%478,33

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.4.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.4.2016
Lähti: 24.12.2024