Alex170288

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.2.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26554115220801
Ø Taso8,639,479,468,86
Voitot1276348,06%5850,43%11250,91%39048,69%
Häviöitä1341350,51%5446,96%10547,73%39849,69%
Tasapelejä3781,42%32,61%31,36%131,62%
Taisteluja selvitty666625,10%2622,61%5022,73%17822,22%
Vaunuja tuhottu173850,65970,841820,835680,71
Tuhoamissuhde0,871,091,070,91
Vaunuja havaittu278511,052562,234642,1114041,75
Vahinkoa aiheutettu1.352,711.584,831.613,151.327,49
Valtauspisteitä250950,95390,341430,657280,91
Puolustuspisteitä64240,24230,20670,30970,12
Kokemus652,61862,55863,10781,00
WN7928,041184,601189,361008,64
WN81241,771662,461721,031460,38
Yhteensä
Taisteluja26554
Ø Taso8,63
Voitot1276348,06%
Häviöitä1341350,51%
Tasapelejä3781,42%
Taisteluja selvitty666625,10%
Vaunuja tuhottu173850,65
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu278511,05
Vahinkoa aiheutettu1.352,71
Valtauspisteitä250950,95
Puolustuspisteitä64240,24
Kokemus652,61
WN7928,04
WN81241,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja115
Ø Taso9,47
Voitot5850,43%
Häviöitä5446,96%
Tasapelejä32,61%
Taisteluja selvitty2622,61%
Vaunuja tuhottu970,84
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu2562,23
Vahinkoa aiheutettu1.584,83
Valtauspisteitä390,34
Puolustuspisteitä230,20
Kokemus862,55
WN71184,60
WN81662,46
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja220
Ø Taso9,46
Voitot11250,91%
Häviöitä10547,73%
Tasapelejä31,36%
Taisteluja selvitty5022,73%
Vaunuja tuhottu1820,83
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu4642,11
Vahinkoa aiheutettu1.613,15
Valtauspisteitä1430,65
Puolustuspisteitä670,30
Kokemus863,10
WN71189,36
WN81721,03
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja801
Ø Taso8,86
Voitot39048,69%
Häviöitä39849,69%
Tasapelejä131,62%
Taisteluja selvitty17822,22%
Vaunuja tuhottu5680,71
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu14041,75
Vahinkoa aiheutettu1.327,49
Valtauspisteitä7280,91
Puolustuspisteitä970,12
Kokemus781,00
WN71008,64
WN81460,38
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot535,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä964,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty535,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu141,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.654,210,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä674,7900,0000,0000,00
Kokemus649,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot535,71%
Häviöitä964,29%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty535,71%
Vaunuja tuhottu60,43
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu141,00
Vahinkoa aiheutettu1.654,21
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä674,79
Kokemus649,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja633008
Voitot30047,39%00,00%00,00%562,50%
Häviöitä33052,13%00,00%00,00%337,50%
Tasapelejä30,47%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22435,39%00,00%00,00%225,00%
Vaunuja tuhottu3490,5500,0000,0060,75
Tuhoamissuhde0,850,000,001,00
Vaunuja havaittu3950,6200,0000,0020,25
Vahinkoa aiheutettu1.631,410,000,001.661,13
Valtauspisteitä19893,1400,0000,00313,88
Puolustuspisteitä23473,7100,0000,0040,50
Kokemus734,240,000,001.016,75
Yhteensä
Taisteluja633
Voitot30047,39%
Häviöitä33052,13%
Tasapelejä30,47%
Taisteluja selvitty22435,39%
Vaunuja tuhottu3490,55
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu3950,62
Vahinkoa aiheutettu1.631,41
Valtauspisteitä19893,14
Puolustuspisteitä23473,71
Kokemus734,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja8
Voitot562,50%
Häviöitä337,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu60,75
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu20,25
Vahinkoa aiheutettu1.661,13
Valtauspisteitä313,88
Puolustuspisteitä40,50
Kokemus1.016,75

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja196000
Voitot9447,96%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9850,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6935,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1450,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,140,000,000,00
Vaunuja havaittu1000,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.718,380,000,000,00
Valtauspisteitä1170,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä580,3000,0000,0000,00
Kokemus673,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja196
Voitot9447,96%
Häviöitä9850,00%
Tasapelejä42,04%
Taisteluja selvitty6935,20%
Vaunuja tuhottu1450,74
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu1000,51
Vahinkoa aiheutettu1.718,38
Valtauspisteitä1170,60
Puolustuspisteitä580,30
Kokemus673,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (170)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Leopard Prototyp A91483,75586293047,92%1284,63
T-1506768,01448232350,75%1245,55
Super Conqueror101793,84670187845,47%1258,39
IS-381367,15733109748,86%1515,44
Bat.-Châtillon 25 t101512,57705100548,46%1167,10
IS-4101735,5467698846,66%1202,19
Predatore 91772,7180964848,61%1464,52
Leopard 1101527,0762356847,01%1065,78
Object 277101894,2770649242,89%1416,80
AMX 13 909706,5868648045,42%893,48
FV230 Canopener102152,0581848047,71%1506,46
T-103 81360,7766245452,64%1470,37
AMX 13 105101063,2573741747,72%1118,21
60TP Lewandowskiego101846,6367941548,67%1263,10
53TP Markowskiego81308,3767037746,95%1465,33
ST-I9815,8548937640,96%462,50
Indien-Panzer8642,2137336141,27%547,63
T-4481245,1777635147,01%1715,59
IS-7101986,7777128547,37%1495,91
KV-48590,9642727551,27%500,27
Bat.-Châtillon 12 t8461,4058426648,87%706,56
KR-1112414,7099325752,53%1613,57
KV-37514,5434625645,70%432,27
Lorraine 40 t 8928,8357325051,20%986,29
Carro da Combattimento 45 t 101565,9156423843,70%1053,68
M4A3(76)W Sherman 6662,4244623350,64%1045,64
T803111934,4285122347,09%1192,21
FV227 Conceiver81077,7670822245,95%1149,85
Škoda T 5091035,4449621947,03%752,05
TS-6 91779,3884218747,06%1563,55
Char Futur 4 91449,1569317349,13%1205,27
Tiger-Maus 91597,7478416946,15%1230,72
Jagdtiger91238,0159016847,02%892,50
Type 4 Heavy92147,6796316556,36%2142,36
Maus102275,0187016546,67%1598,44
Bat.-Châtillon 25 t AP9986,1659415045,33%830,20
Object 25791303,7262214944,97%1050,12
VK 100.01 (P)81294,0581314450,69%1426,94
Vz. 60S Dravec 102193,7689814351,05%1371,90
Object 43091501,8581314351,05%1312,18
O-Ho81574,2875014156,74%2003,69
FV229 Contender91517,0176413943,17%1198,67
TVP VTU Koncept8770,6645513144,27%829,89
Ferdinand81114,1165413148,85%1026,61
VK 30.02 (D)7607,9750312747,24%761,21
Caernarvon8767,6449612542,40%627,65
KV-15479,5842812547,20%880,38
AMX 13 757471,1859412449,19%928,40
Ares 7581200,9170912246,72%1352,64
T9591573,8981412149,59%1192,64
50TP Tyszkiewicza91453,6778711849,15%1295,03
T-5491683,8585511855,08%1742,27
T54E191674,2071811847,46%1438,15
AS-XX 40 t111851,5475711543,48%1357,07
T110E5101547,2479411347,79%1011,89
T-1091461,7375911352,21%1460,17
TVP T 50/51101234,4359411239,29%774,71
Wz. 64GC Bzyg 102208,7581110847,22%1527,47
Conqueror9857,1966910454,81%612,32
M-III-Y81492,688099858,16%1829,59
Type 5 Heavy102325,387699647,92%1544,93
BZ-75101952,728369248,91%1429,55
T6981281,086299152,75%1538,95
GSOR 3301 AVR FS9792,867249143,96%1085,10
Emil II91642,548728755,17%1461,63
Ares 8591326,897958447,62%1143,84
T3281325,128238349,40%1477,00
M-VI-Y91680,678778252,44%1636,80
Škoda T 256596,314668148,15%1085,68
Versuchspanzer 5791900,908668141,98%1434,33
Tiger (P)71132,997838048,75%1534,14
AMX 50 12091671,707747745,45%1531,80
WZ-111 model 1-491622,828947656,58%1611,07
TNH T Vz. 5191597,378447647,37%1412,42
Konštrukta T-34/1007595,053477545,33%701,89
Emil I81418,498507454,05%1639,01
T207987,045557047,14%1422,31
Pz.Kpfw. 5581971,2510156847,06%1830,89
Taschenratte112715,0610016651,52%1583,28
T95/FV4201 Chieftain 101981,038586650,00%1230,54
Jagdpanther7614,893646536,92%538,07
LHMTV8667,717036552,31%1152,97
VK 30.02 (M)6435,733486434,38%515,22
AMX M4 mle. 5191820,119306462,50%1627,01
T-4371013,197496346,03%1815,87
AMX 65 t81428,298646358,73%1800,10
M-II-Y71418,278966357,14%2193,06
AMX 12 t6404,245046246,77%1026,83
Object 430U101940,558655850,00%1488,18
Mäuschen91487,448385752,63%1221,36
T2881101,117145350,94%1106,93
11081326,838555255,77%1610,67
AMX 50 10081323,346955034,00%1274,48
KV-26114,342115046,00%76,52
Pawlack Tank61070,556684959,18%1979,23
T-284325,693014845,83%837,59
FV224 Chopper71079,607324839,58%1199,50
Škoda T 245475,662824751,06%1209,39
DBV-152 101964,626124740,43%1104,67
45TP Habicha7808,836494656,52%991,14
Jagdpanzer E 100101334,876034645,65%725,31
FV3046508,134064553,33%712,62
M4A3E8 Sherman6954,866574452,27%1913,46
TNH 105/100081108,377584353,49%1257,04
IS-271225,778123560,00%1654,65
O-Ni71516,798573452,94%1978,07
Jagdpanzer IV6543,774863158,06%900,46
Vz. 55101701,007923151,61%1216,50
Strv 746934,906043033,33%1548,52
VK 30.01 (H)5412,902373043,33%778,75
M36 Jackson6853,935492948,28%1305,66
Black Rock 111969,216572920,69%887,40
M446365,933692839,29%359,17
AMX M4 mle. 4571077,857852748,15%1517,27
FV225 Collector 92116,7810092751,85%1920,48
IS7539,734622638,46%446,22
Crusader 5.5-in. SP7484,315862657,69%590,16
WZ-120G FT 91794,736232634,62%1156,83
WZ-111 model 5A101628,608682556,00%1345,22
VK 30.01 (P)6959,847372556,00%1840,68
Object 283 9652,004242528,00%308,69
M415260,462292420,83%131,52
Leo71070,708562365,22%1812,06
Kampfpanzer 67101705,358432352,17%1218,57
M4A1 Sherman5672,055432245,45%1678,35
Black Prince7658,736322259,09%858,14
T110E3101439,367792259,09%962,98
Object 140101378,387912157,14%1076,69
Tiger 131 6667,296032147,62%980,54
GSR 3301 Setter7591,865492133,33%1143,46
Vz. 44-171170,458422055,00%1613,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5652,556052060,00%1865,30
M-V-Y101970,957312035,00%1439,41
BT-53258,852642045,00%411,87
Brennos 8878,804462055,00%841,04
M127319,424791957,89%314,59
40TP Habicha6470,944241844,44%688,73
ARL 446953,946941844,44%1954,11
Patton the Tank 91198,115501866,67%1210,96
M10 Wolverine5684,764491741,18%1413,12
Tiger I71424,608851546,67%1706,70
Strv m/425606,334921560,00%1734,89
T57 Heavy101525,138611560,00%1169,38
Manticore10706,206411540,00%557,86
VK 36.01 (H)61149,939191471,43%2114,25
BDR G1 B5895,147201450,00%1728,21
Bishop5267,932781457,14%452,27
Saryuda 91242,717581457,14%955,39
Kranvagn102819,2310071353,85%2674,03
Churchill VII6366,544851353,85%496,69
BZ-16681366,089191369,23%1556,84
Ares 90101574,086521330,77%945,22
Ashbringer 102234,468301353,85%1343,82
Crusader6683,586181258,33%2249,94
Type 586622,755251241,67%900,80
O-I6850,405761040,00%1431,36
StuG III Ausf. G5396,22250944,44%668,70
Covenanter5258,38400862,50%765,15
T25 AT7903,38626862,50%1180,67
Matilda4370,83309683,33%1179,25
25TP KSUST II5332,75463475,00%846,35
Lago4500,67461366,67%1809,35
Churchill I583,00127333,33%0,00
Husarz 8844,67751366,67%838,47
Cobra 9428,33419333,33%57,42
Kolohousenka180,006310,00%135,70
StuG III Ausf. B40,004310,00%0,00
T-50-2 6356,005541100,00%868,20
Char de transition 6212,004521100,00%286,56
AMX ELC 901 6336,005451100,00%959,31

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.2.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 14.10.2022
Lähti: 18.2.2026
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 14.10.2022
Lähti: 24.12.2024