Alex170288

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.2.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2677722153598
Ø Taso8,6310,058,888,93
Voitot1286648,05%1150,00%7247,06%29950,00%
Häviöitä1353050,53%1150,00%8052,29%28948,33%
Tasapelejä3811,42%00,00%10,65%101,67%
Taisteluja selvitty671325,07%313,64%3220,92%13522,58%
Vaunuja tuhottu175390,6690,41910,594480,75
Tuhoamissuhde0,870,470,750,97
Vaunuja havaittu281581,05241,092231,469281,55
Vahinkoa aiheutettu1.351,731.530,271.173,971.406,97
Valtauspisteitä252590,9400,001110,734380,73
Puolustuspisteitä64290,2400,0050,03970,16
Kokemus653,26783,36715,73799,71
WN7927,84747,32833,351046,05
WN81242,44987,291216,651516,40
Yhteensä
Taisteluja26777
Ø Taso8,63
Voitot1286648,05%
Häviöitä1353050,53%
Tasapelejä3811,42%
Taisteluja selvitty671325,07%
Vaunuja tuhottu175390,66
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu281581,05
Vahinkoa aiheutettu1.351,73
Valtauspisteitä252590,94
Puolustuspisteitä64290,24
Kokemus653,26
WN7927,84
WN81242,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja22
Ø Taso10,05
Voitot1150,00%
Häviöitä1150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty313,64%
Vaunuja tuhottu90,41
Tuhoamissuhde0,47
Vaunuja havaittu241,09
Vahinkoa aiheutettu1.530,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus783,36
WN7747,32
WN8987,29
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja153
Ø Taso8,88
Voitot7247,06%
Häviöitä8052,29%
Tasapelejä10,65%
Taisteluja selvitty3220,92%
Vaunuja tuhottu910,59
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu2231,46
Vahinkoa aiheutettu1.173,97
Valtauspisteitä1110,73
Puolustuspisteitä50,03
Kokemus715,73
WN7833,35
WN81216,65
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja598
Ø Taso8,93
Voitot29950,00%
Häviöitä28948,33%
Tasapelejä101,67%
Taisteluja selvitty13522,58%
Vaunuja tuhottu4480,75
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu9281,55
Vahinkoa aiheutettu1.406,97
Valtauspisteitä4380,73
Puolustuspisteitä970,16
Kokemus799,71
WN71046,05
WN81516,40
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot535,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä964,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty535,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu141,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.654,210,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä674,7900,0000,0000,00
Kokemus649,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot535,71%
Häviöitä964,29%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty535,71%
Vaunuja tuhottu60,43
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu141,00
Vahinkoa aiheutettu1.654,21
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä674,79
Kokemus649,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja633008
Voitot30047,39%00,00%00,00%562,50%
Häviöitä33052,13%00,00%00,00%337,50%
Tasapelejä30,47%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22435,39%00,00%00,00%225,00%
Vaunuja tuhottu3490,5500,0000,0060,75
Tuhoamissuhde0,850,000,001,00
Vaunuja havaittu3950,6200,0000,0020,25
Vahinkoa aiheutettu1.631,410,000,001.661,13
Valtauspisteitä19893,1400,0000,00313,88
Puolustuspisteitä23473,7100,0000,0040,50
Kokemus734,240,000,001.016,75
Yhteensä
Taisteluja633
Voitot30047,39%
Häviöitä33052,13%
Tasapelejä30,47%
Taisteluja selvitty22435,39%
Vaunuja tuhottu3490,55
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu3950,62
Vahinkoa aiheutettu1.631,41
Valtauspisteitä19893,14
Puolustuspisteitä23473,71
Kokemus734,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja8
Voitot562,50%
Häviöitä337,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu60,75
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu20,25
Vahinkoa aiheutettu1.661,13
Valtauspisteitä313,88
Puolustuspisteitä40,50
Kokemus1.016,75

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja196000
Voitot9447,96%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9850,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6935,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1450,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,140,000,000,00
Vaunuja havaittu1000,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.718,380,000,000,00
Valtauspisteitä1170,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä580,3000,0000,0000,00
Kokemus673,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja196
Voitot9447,96%
Häviöitä9850,00%
Tasapelejä42,04%
Taisteluja selvitty6935,20%
Vaunuja tuhottu1450,74
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu1000,51
Vahinkoa aiheutettu1.718,38
Valtauspisteitä1170,60
Puolustuspisteitä580,30
Kokemus673,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (174)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Leopard Prototyp A91483,75586293047,92%1284,65
T-1506768,01448232350,75%1245,43
Super Conqueror101793,73670188345,41%1257,47
IS-381367,15733109748,86%1515,47
Bat.-Châtillon 25 t101512,57705100548,46%1167,39
IS-4101735,5467698846,66%1202,28
Predatore 91782,9081265848,63%1479,95
Leopard 1101534,9662757647,22%1075,68
Object 277101894,2770649242,89%1416,80
AMX 13 909709,9068848745,59%903,80
FV230 Canopener102152,0581848047,71%1508,06
T-103 81360,7766245452,64%1470,72
AMX 13 105101049,0372644546,52%1080,08
60TP Lewandowskiego101846,6367941548,67%1263,43
53TP Markowskiego81308,3767037746,95%1463,88
ST-I9815,8548937640,96%462,54
Indien-Panzer8642,2137336141,27%547,58
T-4481245,1777635147,01%1715,69
IS-7101961,9477029547,46%1469,95
KV-48590,9642727551,27%500,31
Bat.-Châtillon 12 t8461,4058426648,87%706,71
KR-1112414,7099325752,53%1619,43
KV-37514,5434625645,70%432,29
Lorraine 40 t 8928,8357325051,20%986,44
Carro da Combattimento 45 t 101565,9156423843,70%1055,31
M4A3(76)W Sherman 6662,4244623350,64%1045,47
T803111934,4285122347,09%1196,24
FV227 Conceiver81077,7670822245,95%1150,11
Škoda T 5091035,4449621947,03%752,13
TS-6 91779,3884218747,06%1567,76
Char Futur 4 91449,1569317349,13%1205,59
Tiger-Maus 91594,9478117045,88%1224,67
Maus102257,3487016947,34%1590,00
Jagdtiger91238,0159016847,02%892,42
Type 4 Heavy92147,6796316556,36%2141,59
Bat.-Châtillon 25 t AP9986,1659415045,33%829,93
Object 25791303,7262214944,97%1050,17
VK 100.01 (P)81294,0581314450,69%1427,15
Vz. 60S Dravec 102193,7689814351,05%1377,66
Object 43091501,8581314351,05%1312,44
O-Ho81574,2875014156,74%2003,19
FV229 Contender91517,0176413943,17%1199,49
TVP VTU Koncept8770,6645513144,27%829,71
Ferdinand81114,1165413148,85%1027,00
VK 30.02 (D)7607,9750312747,24%761,07
Caernarvon8767,6449612542,40%627,63
KV-15479,5842812547,20%880,33
AMX 13 757471,1859412449,19%928,20
Ares 7581200,9170912246,72%1356,38
T9591573,8981412149,59%1192,56
50TP Tyszkiewicza91453,6778711849,15%1294,45
T-5491683,8585511855,08%1742,13
T54E191674,2071811847,46%1438,31
AS-XX 40 t111851,5475711543,48%1358,79
T110E5101547,2479411347,79%1012,46
T-1091461,7375911352,21%1460,30
TVP T 50/51101234,4359411239,29%774,91
Wz. 64GC Bzyg 102208,7581110847,22%1531,94
Conqueror9857,1966910454,81%612,24
Type 5 Heavy102294,7377410248,04%1521,60
M-III-Y81492,688099858,16%1829,66
BZ-75101952,728369248,91%1431,09
T6981281,086299152,75%1539,04
GSOR 3301 AVR FS9792,867249143,96%1085,57
Emil II91642,548728755,17%1461,44
Ares 8591326,897958447,62%1146,61
T3281325,128238349,40%1477,31
M-VI-Y91680,678778252,44%1637,28
Škoda T 256596,314668148,15%1085,80
Versuchspanzer 5791900,908668141,98%1444,65
Tiger (P)71132,997838048,75%1534,03
AMX 50 12091671,707747745,45%1530,21
WZ-111 model 1-491622,828947656,58%1610,66
TNH T Vz. 5191597,378447647,37%1411,52
Konštrukta T-34/1007595,053477545,33%701,79
Emil I81418,498507454,05%1638,97
T207987,045557047,14%1422,39
Pz.Kpfw. 5581971,2510156847,06%1829,97
Taschenratte112685,939916850,00%1550,81
T95/FV4201 Chieftain 101981,038586650,00%1232,17
Jagdpanther7614,893646536,92%538,10
LHMTV8667,717036552,31%1151,97
VK 30.02 (M)6435,733486434,38%515,19
AMX M4 mle. 5191820,119306462,50%1627,75
T-4371013,197496346,03%1815,73
AMX 65 t81428,298646358,73%1798,58
M-II-Y71418,278966357,14%2194,28
FV225 Collector 91751,688886346,03%1413,43
CS-5381075,717116250,00%1340,66
AMX 12 t6404,245046246,77%1027,19
Object 430U101940,558655850,00%1488,05
Mäuschen91487,448385752,63%1221,89
T2881101,117145350,94%1106,92
11081326,838555255,77%1610,65
AMX 50 10081323,346955034,00%1274,21
KV-26114,342115046,00%76,52
Pawlack Tank61070,556684959,18%1977,69
T-284325,693014845,83%837,89
FV224 Chopper71079,607324839,58%1199,30
Škoda T 245475,662824751,06%1209,18
DBV-152 101964,626124740,43%1106,37
45TP Habicha7808,836494656,52%991,08
Jagdpanzer E 100101334,876034645,65%725,44
FV3046508,134064553,33%712,76
M4A3E8 Sherman6954,866574452,27%1913,82
TNH 105/100081108,377584353,49%1256,43
IS-271225,778123560,00%1654,34
O-Ni71516,798573452,94%1977,71
Jagdpanzer IV6543,774863158,06%900,77
Vz. 55101701,007923151,61%1217,31
Strv 746934,906043033,33%1548,42
VK 30.01 (H)5412,902373043,33%778,87
M36 Jackson6853,935492948,28%1305,23
Black Rock 111969,216572920,69%895,50
M446365,933692839,29%359,39
AMX M4 mle. 4571077,857852748,15%1517,06
IS7539,734622638,46%446,16
Crusader 5.5-in. SP7484,315862657,69%590,21
WZ-120G FT 91794,736232634,62%1157,14
WZ-111 model 5A101628,608682556,00%1345,37
VK 30.01 (P)6959,847372556,00%1839,57
Object 283 9652,004242528,00%308,46
M415260,462292420,83%131,67
Leo71070,708562365,22%1811,78
Kampfpanzer 67101705,358432352,17%1226,48
M4A1 Sherman5672,055432245,45%1677,73
Black Prince7658,736322259,09%857,93
T110E3101439,367792259,09%963,27
CS-4471134,148712161,90%2002,41
Object 140101378,387912157,14%1076,46
Tiger 131 6667,296032147,62%979,80
GSR 3301 Setter7591,865492133,33%1141,57
Vz. 44-171170,458422055,00%1613,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5652,556052060,00%1865,51
M-V-Y101970,957312035,00%1440,30
BT-53258,852642045,00%407,51
Brennos 8878,804462055,00%841,59
M127319,424791957,89%314,60
40TP Habicha6470,944241844,44%688,41
ARL 446953,946941844,44%1954,12
Patton the Tank 91198,115501866,67%1212,12
Manticore10633,336281838,89%447,92
M10 Wolverine5684,764491741,18%1413,39
Tiger I71424,608851546,67%1704,47
Strv m/425606,334921560,00%1734,41
T57 Heavy101525,138611560,00%1169,63
VK 36.01 (H)61149,939191471,43%2114,33
BDR G1 B5895,147201450,00%1728,27
Bishop5267,932781457,14%452,36
Saryuda 91242,717581457,14%957,83
Kranvagn102819,2310071353,85%2674,00
Churchill VII6366,544851353,85%496,70
BZ-16681366,089191369,23%1556,85
Ares 90101574,086521330,77%947,20
Ashbringer 102234,468301353,85%1344,21
Crusader6683,586181258,33%2249,55
Type 586622,755251241,67%900,67
DS PZInż5785,705511050,00%1874,60
B.U.G.I.6890,005861040,00%1423,21
O-I6850,405761040,00%1431,41
StuG III Ausf. G5396,22250944,44%668,66
Covenanter5258,38400862,50%765,35
T25 AT7903,38626862,50%1180,83
Matilda4370,83309683,33%1179,03
25TP KSUST II5332,75463475,00%845,20
Lago4500,67461366,67%1803,77
Churchill I583,00127333,33%0,00
Husarz 8844,67751366,67%843,73
Cobra 9428,33419333,33%57,56
Kolohousenka180,006310,00%134,39
StuG III Ausf. B40,004310,00%0,00
T-50-2 6356,005541100,00%868,56
Char de transition 6212,004521100,00%286,74
AMX ELC 901 6336,005451100,00%959,92

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.2.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 14.10.2022
Lähti: 18.2.2026
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 14.10.2022
Lähti: 24.12.2024