AgusiaPL

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.3.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21984000
Ø Taso6,980,000,000,00
Voitot1153152,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1004545,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä4081,86%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty706332,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu218280,9900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,460,000,000,00
Vaunuja havaittu212300,9700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.037,890,000,000,00
Valtauspisteitä229201,0400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä199930,9100,0000,0000,00
Kokemus582,070,000,000,00
WN71255,160,000,000,00
WN81516,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21984
Ø Taso6,98
Voitot1153152,45%
Häviöitä1004545,69%
Tasapelejä4081,86%
Taisteluja selvitty706332,13%
Vaunuja tuhottu218280,99
Tuhoamissuhde1,46
Vaunuja havaittu212300,97
Vahinkoa aiheutettu1.037,89
Valtauspisteitä229201,04
Puolustuspisteitä199930,91
Kokemus582,07
WN71255,16
WN81516,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja214000
Voitot12960,28%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6932,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä167,48%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11754,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1600,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,650,000,000,00
Vaunuja havaittu210,1000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.559,700,000,000,00
Valtauspisteitä1790,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2611,2200,0000,0000,00
Kokemus704,610,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja214
Voitot12960,28%
Häviöitä6932,24%
Tasapelejä167,48%
Taisteluja selvitty11754,67%
Vaunuja tuhottu1600,75
Tuhoamissuhde1,65
Vaunuja havaittu210,10
Vahinkoa aiheutettu1.559,70
Valtauspisteitä1790,84
Puolustuspisteitä2611,22
Kokemus704,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot1178,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä17,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä214,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1392,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu30,2100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu752,000,000,000,00
Valtauspisteitä130,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus454,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot1178,57%
Häviöitä17,14%
Tasapelejä214,29%
Taisteluja selvitty1392,86%
Vaunuja tuhottu20,14
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu30,21
Vahinkoa aiheutettu752,00
Valtauspisteitä130,93
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus454,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot1588,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä211,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1164,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu231,3500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde3,830,000,000,00
Vaunuja havaittu60,3500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu387,820,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus459,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot1588,24%
Häviöitä211,76%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1164,71%
Vaunuja tuhottu231,35
Tuhoamissuhde3,83
Vaunuja havaittu60,35
Vahinkoa aiheutettu387,82
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus459,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja935000
Voitot64669,09%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä27629,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä131,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty49452,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7360,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,670,000,000,00
Vaunuja havaittu2980,3200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.247,580,000,000,00
Valtauspisteitä8690,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12621,3500,0000,0000,00
Kokemus762,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja935
Voitot64669,09%
Häviöitä27629,52%
Tasapelejä131,39%
Taisteluja selvitty49452,83%
Vaunuja tuhottu7360,79
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu2980,32
Vahinkoa aiheutettu1.247,58
Valtauspisteitä8690,93
Puolustuspisteitä12621,35
Kokemus762,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja198000
Voitot14774,24%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4422,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä73,54%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11156,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu890,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,020,000,000,00
Vaunuja havaittu1260,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu499,160,000,000,00
Valtauspisteitä7944,0100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3041,5400,0000,0000,00
Kokemus650,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja198
Voitot14774,24%
Häviöitä4422,22%
Tasapelejä73,54%
Taisteluja selvitty11156,06%
Vaunuja tuhottu890,45
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu1260,64
Vahinkoa aiheutettu499,16
Valtauspisteitä7944,01
Puolustuspisteitä3041,54
Kokemus650,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot660,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä440,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty330,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu646,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus385,700,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot660,00%
Häviöitä440,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty330,00%
Vaunuja tuhottu60,60
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu646,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus385,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (150)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81162,37730129150,89%1471,97
T1 Cunningham1256,5156588362,85%2247,07
Object 261101923,7668075056,27%2296,41
T110E4101345,3049164543,88%812,82
T92 HMC101464,9550463548,35%1457,84
Lorraine 155 mle. 5181774,6767763053,65%2496,63
G.W. Panther71491,4166459256,93%2372,09
212A91804,3564052450,00%2159,07
T3281146,0777244958,13%1540,02
G.W. Tiger91748,8962544051,36%2194,96
T110E5101564,4664342349,17%1198,36
Grille5833,6449339056,41%2279,20
G.W. E 100101941,1068639054,36%2102,50
T2 Light Tank 2228,7251638558,44%1251,48
Hummel61097,2155338254,97%1843,67
M10391107,5559337742,44%966,09
IS-7101241,8262437345,84%859,94
T34 81063,1767636953,12%1238,08
SU-14-281465,4558335444,92%1973,54
IS-381139,4970333453,59%1465,23
M40/M4381842,3469632754,74%2909,73
Bat.-Châtillon 155 58101893,1166131754,57%2190,86
FCM 50 t 81017,6369429249,66%1193,34
T1E6 2226,2540628352,30%1315,49
T-1091593,6673527052,96%1771,41
E 7591425,0372826848,88%1346,58
SU-263556,0836325760,31%2241,38
KV-15477,3049125654,69%962,21
T297654,1555625350,20%713,03
Bat.-Châtillon 25 t AP9664,8839524143,57%441,10
SU-861024,8553024054,17%1669,63
M60 101041,7453723837,82%602,63
AMX 13 909723,2769423551,06%1103,57
Sturmpanzer I Bison3489,3145223462,39%2730,24
MT-256221,9052723350,64%506,55
SU-54509,0127022048,64%1364,39
Bat.-Châtillon 25 t10758,9046420843,27%394,19
Tetrarch 2226,3536320553,66%1287,31
Tiger II81121,9971420054,50%1480,52
M4A3E8 Sherman6406,1252119556,92%738,41
105 leFH18B2 5812,6152519562,05%1979,21
M1271471,3959118948,15%2334,51
T3091553,4065817953,63%1401,40
T-1506514,2450117651,14%736,86
E 100101391,0966217450,00%968,07
M22 Locust 3308,7649617455,75%1584,13
Tiger (P)7877,5168016655,42%1211,80
Caernarvon81127,6369316143,48%1240,65
IS7788,0458215145,03%1006,49
VK 45.02 (P) Ausf. B91323,3269014647,95%1255,28
AMX 13 F3 AM61151,7662914560,00%2174,96
Sturmpanzer II4735,2054113464,93%3859,67
VK 45.02 (P) Ausf. A81229,0677713258,33%1630,32
M7 Priest3673,3140512649,21%2564,92
KV-856558,6449612142,15%727,92
M4151143,9854412152,07%2396,79
M5 Stuart4122,4735712144,63%132,32
AMX 13 757430,6256111947,06%768,04
Lorraine 155 mle. 5071619,8270310857,41%2512,70
ARL 446574,0851610550,48%944,27
IS-4101393,9873810552,38%1075,83
IS-6 81255,1676510352,43%1608,31
T71 DA7533,5668710154,46%1011,49
Ares 859682,786389842,86%369,76
AMX AC mle. 467977,555999344,09%1518,99
Crusader 5.5-in. SP71092,636529265,22%1915,25
T1 Heavy5258,352869151,65%363,05
ARL V396643,844319051,11%1179,14
FV20781248,845838750,57%1878,07
T-345241,493528547,06%472,65
Leichttraktor1186,604088260,98%1084,10
AMX 12 t6304,043838236,59%581,77
AMX M4 mle. 457846,235878150,62%1140,58
M66438,964687949,37%496,35
AMX 50 10081264,337617958,23%1598,00
VK 36.01 (H)6587,326347560,00%1096,57
Type T-345486,885377460,81%1544,04
T-505163,324037445,95%376,45
AMX 105 AM mle. 474519,434247261,11%2510,72
FCM 36 Pak 40 3431,015087160,56%1539,54
Tiger I7645,355736656,06%824,38
T3 HMC2321,144686657,58%1908,05
T6981324,118686459,38%2075,27
M3 Lee4247,412536358,73%984,52
VK 30.01 (P)6466,524516344,44%620,20
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4473,766206353,97%1428,49
M374229,671705851,72%694,03
BDR G1 B5229,503505850,00%276,16
FV30461030,246365856,90%2231,51
SU-182137,381415253,85%799,98
KV-37883,066615158,82%1259,84
Wespe3344,022695149,02%1358,19
Bishop5666,695134961,22%1825,51
M75135,313614557,78%376,10
Grille 1510949,056454450,00%510,68
Ares 758801,656784346,51%774,34
Churchill VII6851,437084254,76%1685,49
FV215b (183) 101116,115733836,84%535,14
T216299,144183743,24%572,69
M2 Medium Tank3139,001933565,71%509,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5367,294093562,86%1018,53
T-127 3114,642503351,52%268,40
Renault FT1152,394972860,71%1020,89
T2 Medium Tank2135,712072867,86%767,16
S35 CA5734,935352860,71%2154,21
T7 Combat Car 2161,864672867,86%948,34
Valentine3261,893962762,96%1071,50
MS-11107,641692552,00%449,71
Object 268 Version V 101204,006802548,00%707,42
Valentine AT4313,133792458,33%1013,30
M3 Stuart374,482242347,83%101,92
T-284111,682422245,45%125,75
SU-855394,863842157,14%946,95
T-46328,301792040,00%5,36
AT 25786,006951968,42%2501,48
Renault NC-311124,442401844,44%523,36
T1 HMC2182,391211833,33%954,11
Type 2597 Chi-Ha3152,612491833,33%336,09
Maus101555,616231844,44%1058,17
M5A1 Stuart4342,714861764,71%1412,27
AMX 404167,073041442,86%464,45
Churchill I5526,935161442,86%1055,15
Pz.Kpfw. II Luchs425,71981428,57%0,22
Somua SAu 404601,215691471,43%2436,96
LTP 3357,294351450,00%1919,72
CS-6310444,676811258,33%253,42
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.486,923211275,00%280,34
Vickers Medium Mk. I1185,822591136,36%930,49
Pz.Kpfw. II2150,001561154,55%525,05
Vickers Mk. E Type B2170,002461127,27%625,51
Type 3 Chi-Nu Kai 5411,803951040,00%878,41
Type 95 Ha-Go290,00233955,56%286,36
Loyd Gun Carriage2239,00329875,00%2199,19
M2 Light264,29171728,57%1,26
Universal Carrier 2-pdr2139,71269771,43%645,57
KV-26274,86228714,29%149,67
T207783,83523633,33%839,95
Sexton I 3335,67450650,00%1071,25
Matilda IV 5295,00481580,00%746,63
Sexton II3256,75231450,00%1071,83
Ferdinand8351,00405450,00%182,77
Light Mk. VIC 2103,25241450,00%382,45
Renault Otsu1298,33747366,67%1746,34
M3 Light 3179,00407366,67%946,18
Cruiser Mk. II2226,003582100,00%1212,86
T-50-2 6131,00324250,00%163,71
Type 97 Te-Ke 2135,0010310,00%388,36
Cruiser Mk. I1218,004361100,00%1432,44
CS-599989,008191100,00%984,02
StuG IV 5119,004011100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.3.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 25.4.2016
Lähti: 5.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.6.2015
Lähti: 19.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 3.1.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.1.2016
Lähti: 19.4.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.1.2015
Lähti: 6.4.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.7.2016
Lähti: 31.7.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.4.2015
Lähti: 3.5.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.1.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.3.2013
Lähti: 4.1.2015