| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1056,71 | 697 | 216 | 47,69% | 1070,12 | |||||
| Kame | 9 | 1297,28 | 695 | 183 | 43,72% | 952,89 | |||||
| Projet Louis | 9 | 923,42 | 685 | 165 | 40,61% | 1092,36 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1365,12 | 603 | 155 | 41,29% | 754,45 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 942,01 | 610 | 143 | 44,06% | 796,49 | |||||
| T110E4 | 10 | 1929,82 | 730 | 142 | 42,96% | 1202,85 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1465,56 | 743 | 132 | 47,73% | 961,89 | |||||
| T30 | 9 | 1700,55 | 782 | 126 | 50,79% | 1430,34 | |||||
| E 75 | 9 | 1517,02 | 834 | 120 | 51,67% | 1418,81 | |||||
| Tiger I | 7 | 1303,09 | 890 | 116 | 59,48% | 1832,29 | |||||
| T-34-85M | 6 | 839,53 | 652 | 94 | 43,62% | 1261,00 | |||||
| Tiger II | 8 | 1272,42 | 784 | 88 | 52,27% | 1416,59 | |||||
| M60 | 10 | 1239,86 | 648 | 88 | 43,18% | 792,48 | |||||
| IS-7 | 10 | 1688,25 | 744 | 81 | 40,74% | 1269,59 | |||||
| BZT-70 | 10 | 1758,40 | 688 | 77 | 36,36% | 885,99 | |||||
| IS-3 | 8 | 1130,80 | 724 | 70 | 47,14% | 1124,72 | |||||
| KR-1 | 11 | 1647,30 | 828 | 67 | 44,78% | 959,52 | |||||
| Strv S1 | 8 | 686,89 | 541 | 66 | 51,52% | 546,36 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 784,68 | 650 | 66 | 28,79% | 1298,88 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 671,07 | 675 | 58 | 46,55% | 1156,89 | |||||
| IS | 7 | 979,68 | 713 | 47 | 51,06% | 1243,83 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1125,20 | 669 | 46 | 41,30% | 1176,97 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 709,05 | 690 | 44 | 52,27% | 1665,30 | |||||
| Object 257 | 9 | 1332,81 | 729 | 43 | 46,51% | 1156,43 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1470,00 | 765 | 42 | 45,24% | 1201,62 | |||||
| TS-54 | 8 | 925,83 | 731 | 40 | 52,50% | 879,57 | |||||
| Ares 85 | 9 | 937,38 | 712 | 40 | 52,50% | 750,69 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 908,08 | 696 | 39 | 61,54% | 1692,41 | |||||
| Hummel | 6 | 574,62 | 525 | 39 | 61,54% | 848,67 | |||||
| KV-1 | 5 | 779,43 | 621 | 37 | 56,76% | 1733,19 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1312,19 | 729 | 37 | 59,46% | 1491,98 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 725,78 | 775 | 36 | 63,89% | 2335,59 | |||||
| Comet | 7 | 730,20 | 676 | 35 | 48,57% | 1043,76 | |||||
| T26E5 | 8 | 1020,51 | 747 | 35 | 45,71% | 1080,37 | |||||
| Fantôme | 9 | 1017,87 | 700 | 30 | 50,00% | 807,58 | |||||
| Crusader | 6 | 374,21 | 516 | 29 | 58,62% | 1012,87 | |||||
| SU-152 | 7 | 758,45 | 555 | 29 | 44,83% | 893,82 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 933,07 | 689 | 27 | 48,15% | 745,03 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1060,19 | 624 | 27 | 40,74% | 652,64 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 420,41 | 315 | 27 | 48,15% | 904,36 | |||||
| KV-2 | 6 | 1012,80 | 719 | 25 | 64,00% | 1811,85 | |||||
| KV-1S | 6 | 756,96 | 706 | 25 | 60,00% | 1398,04 | |||||
| Nashorn | 6 | 645,13 | 406 | 24 | 33,33% | 766,27 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1139,08 | 775 | 24 | 54,17% | 920,85 | |||||
| Cromwell | 6 | 632,23 | 640 | 22 | 63,64% | 1195,29 | |||||
| Matilda | 4 | 743,68 | 580 | 19 | 52,63% | 2605,16 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 537,89 | 460 | 19 | 68,42% | 1212,35 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 556,06 | 487 | 18 | 44,44% | 1354,90 | |||||
| Gorilla | 11 | 1630,33 | 757 | 18 | 50,00% | 911,58 | |||||
| Cavalier | 5 | 536,18 | 602 | 17 | 64,71% | 1420,08 | |||||
| Churchill I | 5 | 601,56 | 523 | 16 | 43,75% | 1115,01 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 678,88 | 558 | 16 | 37,50% | 837,27 | |||||
| TS-5 | 8 | 1063,80 | 660 | 15 | 33,33% | 809,05 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 553,60 | 579 | 15 | 66,67% | 2126,64 | |||||
| Buryan | 9 | 1882,29 | 811 | 14 | 35,71% | 1157,80 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 534,36 | 559 | 14 | 42,86% | 436,22 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 331,46 | 412 | 13 | 38,46% | 1149,51 | |||||
| Leox | 9 | 1308,69 | 728 | 13 | 53,85% | 1089,31 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1065,31 | 813 | 13 | 61,54% | 1845,70 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1388,58 | 1035 | 12 | 66,67% | 3055,67 | |||||
| Grille | 5 | 302,33 | 354 | 12 | 58,33% | 564,56 | |||||
| TBT | 9 | 962,33 | 539 | 12 | 33,33% | 429,23 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 700,55 | 580 | 11 | 45,45% | 1210,89 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1846,40 | 1034 | 10 | 70,00% | 1926,25 | |||||
| BT-7 | 4 | 233,00 | 276 | 10 | 50,00% | 650,44 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 798,10 | 629 | 10 | 40,00% | 2467,04 | |||||
| T-28 | 4 | 893,75 | 776 | 8 | 75,00% | 3523,48 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 620,57 | 909 | 7 | 42,86% | 3343,08 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 730,14 | 677 | 7 | 71,43% | 2083,59 | |||||
| Pudel | 6 | 568,83 | 595 | 6 | 33,33% | 841,89 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 1844,00 | 807 | 6 | 50,00% | 1640,28 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1170,67 | 940 | 6 | 83,33% | 2029,53 | |||||
| Valentine AT | 4 | 406,60 | 337 | 5 | 60,00% | 1127,43 | |||||
| StuG IV | 5 | 338,60 | 377 | 5 | 40,00% | 574,11 | |||||
| AMX 40 | 4 | 802,20 | 700 | 5 | 80,00% | 4342,49 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 432,80 | 593 | 5 | 80,00% | 1580,17 | |||||
| BT-5 | 3 | 358,75 | 444 | 4 | 75,00% | 861,82 | |||||
| T6 Medium | 4 | 740,00 | 664 | 4 | 75,00% | 2270,01 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 786,25 | 749 | 4 | 100,00% | 2350,22 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 651,67 | 592 | 3 | 66,67% | 3085,47 | |||||
| AMX 38 | 3 | 650,50 | 586 | 2 | 50,00% | 2542,43 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 453,50 | 534 | 2 | 100,00% | 1816,16 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 713,00 | 311 | 1 | 0,00% | 541,55 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 985,00 | 812 | 1 | 100,00% | 7521,27 |
AchLaberNich
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 3472 | 41 | 347 | 382 | ||||
| Ø Taso | 8,11 | 7,41 | 8,63 | 8,60 | ||||
| Voitot | 1667 | 48,01% | 21 | 51,22% | 150 | 43,23% | 165 | 43,19% |
| Häviöitä | 1764 | 50,81% | 20 | 48,78% | 193 | 55,62% | 212 | 55,50% |
| Tasapelejä | 41 | 1,18% | 0 | 0,00% | 4 | 1,15% | 5 | 1,31% |
| Taisteluja selvitty | 819 | 23,59% | 11 | 26,83% | 66 | 19,02% | 75 | 19,63% |
| Vaunuja tuhottu | 2235 | 0,64 | 38 | 0,93 | 226 | 0,65 | 256 | 0,67 |
| Tuhoamissuhde | 0,84 | 1,27 | 0,80 | 0,83 | ||||
| Vaunuja havaittu | 3607 | 1,04 | 39 | 0,95 | 490 | 1,41 | 517 | 1,35 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.138,98 | 1.152,05 | 1.249,95 | 1.270,88 | ||||
| Valtauspisteitä | 1962 | 0,57 | 2 | 0,05 | 39 | 0,11 | 39 | 0,10 |
| Puolustuspisteitä | 567 | 0,16 | 1 | 0,02 | 2 | 0,01 | 2 | 0,01 |
| Kokemus | 689,59 | 683,83 | 713,39 | 718,35 | ||||
| WN7 | 887,38 | 1120,73 | 837,73 | 847,77 | ||||
| WN8 | 1108,23 | 1426,88 | 1148,82 | 1195,07 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 3472 | |
| Ø Taso | 8,11 | |
| Voitot | 1667 | 48,01% |
| Häviöitä | 1764 | 50,81% |
| Tasapelejä | 41 | 1,18% |
| Taisteluja selvitty | 819 | 23,59% |
| Vaunuja tuhottu | 2235 | 0,64 |
| Tuhoamissuhde | 0,84 | |
| Vaunuja havaittu | 3607 | 1,04 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.138,98 | |
| Valtauspisteitä | 1962 | 0,57 |
| Puolustuspisteitä | 567 | 0,16 |
| Kokemus | 689,59 | |
| WN7 | 887,38 | |
| WN8 | 1108,23 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 41 | |
| Ø Taso | 7,41 | |
| Voitot | 21 | 51,22% |
| Häviöitä | 20 | 48,78% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 11 | 26,83% |
| Vaunuja tuhottu | 38 | 0,93 |
| Tuhoamissuhde | 1,27 | |
| Vaunuja havaittu | 39 | 0,95 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.152,05 | |
| Valtauspisteitä | 2 | 0,05 |
| Puolustuspisteitä | 1 | 0,02 |
| Kokemus | 683,83 | |
| WN7 | 1120,73 | |
| WN8 | 1426,88 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 347 | |
| Ø Taso | 8,63 | |
| Voitot | 150 | 43,23% |
| Häviöitä | 193 | 55,62% |
| Tasapelejä | 4 | 1,15% |
| Taisteluja selvitty | 66 | 19,02% |
| Vaunuja tuhottu | 226 | 0,65 |
| Tuhoamissuhde | 0,80 | |
| Vaunuja havaittu | 490 | 1,41 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.249,95 | |
| Valtauspisteitä | 39 | 0,11 |
| Puolustuspisteitä | 2 | 0,01 |
| Kokemus | 713,39 | |
| WN7 | 837,73 | |
| WN8 | 1148,82 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 382 | |
| Ø Taso | 8,60 | |
| Voitot | 165 | 43,19% |
| Häviöitä | 212 | 55,50% |
| Tasapelejä | 5 | 1,31% |
| Taisteluja selvitty | 75 | 19,63% |
| Vaunuja tuhottu | 256 | 0,67 |
| Tuhoamissuhde | 0,83 | |
| Vaunuja havaittu | 517 | 1,35 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.270,88 | |
| Valtauspisteitä | 39 | 0,10 |
| Puolustuspisteitä | 2 | 0,01 |
| Kokemus | 718,35 | |
| WN7 | 847,77 | |
| WN8 | 1195,07 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 33 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 12 | 36,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 21 | 63,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 8 | 24,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 20 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 22 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 692,30 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 104 | 3,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 132 | 4,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 481,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 33 | |
| Voitot | 12 | 36,36% |
| Häviöitä | 21 | 63,64% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 8 | 24,24% |
| Vaunuja tuhottu | 20 | 0,61 |
| Tuhoamissuhde | 0,80 | |
| Vaunuja havaittu | 22 | 0,67 |
| Vahinkoa aiheutettu | 692,30 | |
| Valtauspisteitä | 104 | 3,15 |
| Puolustuspisteitä | 132 | 4,00 |
| Kokemus | 481,73 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen