cookie_text Lue lisää

ALTMIK

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.6.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua28079063279
Ø Taso7,850,009,709,35
Voitot1561555,61%00,00%3657,14%16559,14%
Häviöt1229743,79%00,00%2641,27%10939,07%
Tasapelit1670,59%00,00%11,59%51,79%
Taisteluja selvitty825629,40%00,00%1523,81%6322,58%
Tankkeja tuhottu327961,1700,00851,353901,40
Tuhoamis suhde1,650,001,771,81
Tankkeja havaittu441071,5700,00971,545802,08
Vahinkoa aiheutettu1.755,730,002.905,872.748,65
Valtaus pisteitä171320,6100,0000,00280,10
Puollustus pisteet200510,7100,0010,02420,15
Kokemus704,200,00943,731.024,05
WN71636,340,001735,781878,64
WN82466,630,002515,382861,31
Yhteensä
Taistelua28079
Ø Taso7,85
Voitot1561555,61%
Häviöt1229743,79%
Tasapelit1670,59%
Taisteluja selvitty825629,40%
Tankkeja tuhottu327961,17
Tuhoamis suhde1,65
Tankkeja havaittu441071,57
Vahinkoa aiheutettu1.755,73
Valtaus pisteitä171320,61
Puollustus pisteet200510,71
Kokemus704,20
WN71636,34
WN82466,63
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua63
Ø Taso9,70
Voitot3657,14%
Häviöt2641,27%
Tasapelit11,59%
Taisteluja selvitty1523,81%
Tankkeja tuhottu851,35
Tuhoamis suhde1,77
Tankkeja havaittu971,54
Vahinkoa aiheutettu2.905,87
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet10,02
Kokemus943,73
WN71735,78
WN82515,38
Viimeiset 30 päivää
Taistelua279
Ø Taso9,35
Voitot16559,14%
Häviöt10939,07%
Tasapelit51,79%
Taisteluja selvitty6322,58%
Tankkeja tuhottu3901,40
Tuhoamis suhde1,81
Tankkeja havaittu5802,08
Vahinkoa aiheutettu2.748,65
Valtaus pisteitä280,10
Puollustus pisteet420,15
Kokemus1.024,05
WN71878,64
WN82861,31
Luotu: 31.3.2014 15.20
Viime taistelu: 17.8.2018 11.32
Päivitetty viimeksi: 18.8.2018 15.17

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua141000
Voitot8459,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöt5438,30%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit32,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5035,46%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu900,6400,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,990,000,000,00
Tankkeja havaittu1270,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.055,140,000,000,00
Valtaus pisteitä1461,0400,0000,0000,00
Puollustus pisteet50,0400,0000,0000,00
Kokemus880,350,000,000,00
Yhteensä
Taistelua141
Voitot8459,57%
Häviöt5438,30%
Tasapelit32,13%
Taisteluja selvitty5035,46%
Tankkeja tuhottu900,64
Tuhoamis suhde0,99
Tankkeja havaittu1270,90
Vahinkoa aiheutettu2.055,14
Valtaus pisteitä1461,04
Puollustus pisteet50,04
Kokemus880,35
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöt150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamis suhde1,000,000,000,00
Tankkeja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu737,500,000,000,00
Valtaus pisteitä3417,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet00,0000,0000,0000,00
Kokemus265,000,000,000,00
Yhteensä
Taistelua2
Voitot150,00%
Häviöt150,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Tankkeja tuhottu10,50
Tuhoamis suhde1,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu737,50
Valtaus pisteitä3417,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus265,00
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöt00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,000,000,000,00
Tankkeja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtaus pisteitä00,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöt00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,000,000,000,00
Tankkeja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtaus pisteitä00,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua61000
Voitot3455,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöt2744,26%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2337,70%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu550,9000,0000,0000,00
Tuhoamis suhde1,450,000,000,00
Tankkeja havaittu530,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.560,070,000,000,00
Valtaus pisteitä971,5900,0000,0000,00
Puollustus pisteet1963,2100,0000,0000,00
Kokemus679,390,000,000,00
Yhteensä
Taistelua61
Voitot3455,74%
Häviöt2744,26%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty2337,70%
Tankkeja tuhottu550,90
Tuhoamis suhde1,45
Tankkeja havaittu530,87
Vahinkoa aiheutettu1.560,07
Valtaus pisteitä971,59
Puollustus pisteet1963,21
Kokemus679,39
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua4270019
Voitot27263,70%00,00%00,00%1052,63%
Häviöt15235,60%00,00%00,00%947,37%
Tasapelit30,70%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16638,88%00,00%00,00%631,58%
Tankkeja tuhottu3280,7700,0000,00120,63
Tuhoamis suhde1,260,000,000,92
Tankkeja havaittu5231,2200,0000,00482,53
Vahinkoa aiheutettu1.495,510,000,001.481,63
Valtaus pisteitä3420,8000,0000,0000,00
Puollustus pisteet5401,2600,0000,0000,00
Kokemus828,730,000,00769,53
Yhteensä
Taistelua427
Voitot27263,70%
Häviöt15235,60%
Tasapelit30,70%
Taisteluja selvitty16638,88%
Tankkeja tuhottu3280,77
Tuhoamis suhde1,26
Tankkeja havaittu5231,22
Vahinkoa aiheutettu1.495,51
Valtaus pisteitä3420,80
Puollustus pisteet5401,26
Kokemus828,73
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua19
Voitot1052,63%
Häviöt947,37%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty631,58%
Tankkeja tuhottu120,63
Tuhoamis suhde0,92
Tankkeja havaittu482,53
Vahinkoa aiheutettu1.481,63
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus769,53

Linnakkeen puollustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua471000
Voitot23549,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöt23449,68%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit20,42%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13027,60%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu2870,6100,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,840,000,000,00
Tankkeja havaittu7211,5300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.908,460,000,000,00
Valtaus pisteitä1500,3200,0000,0000,00
Puollustus pisteet3900,8300,0000,0000,00
Kokemus767,800,000,000,00
Yhteensä
Taistelua471
Voitot23549,89%
Häviöt23449,68%
Tasapelit20,42%
Taisteluja selvitty13027,60%
Tankkeja tuhottu2870,61
Tuhoamis suhde0,84
Tankkeja havaittu7211,53
Vahinkoa aiheutettu1.908,46
Valtaus pisteitä1500,32
Puollustus pisteet3900,83
Kokemus767,80
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Tankit (177)

Tankin nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaisteluaVoitotWN8
Type 59 81820,72790143456,62%3014,36
Lorraine 40 t 82316,301115107859,74%3225,89
FV215b (183) 102271,9752592949,30%1839,62
Bat.-Châtillon 25 t103134,9089492858,94%3347,92
IS-381844,9570785157,23%2626,17
AMX ELC bis5444,6239977052,08%1709,60
Tortoise91600,6550359949,25%1369,63
Centurion Action X102991,2281157757,02%3072,99
FV4202 81656,8679857656,94%2576,38
Centurion Mk. 7/191894,7561955654,32%2189,74
IS-7102554,9069254154,16%2477,90
Comet7636,2842151049,22%953,98
WZ-111 model 5A103658,79107649060,61%3363,86
Centurion Mk. I81066,2849048752,57%1412,47
Alecto4210,1422647849,37%460,81
T499965,6754947253,60%1513,59
FV20781096,7836745548,13%1263,77
Škoda T 2561175,5463545157,65%3373,09
T-44-100 81767,8386344558,88%2953,53
FV3046632,2033142355,08%1200,43
Object 140103306,70105541656,01%3513,34
AMX 13 9091668,3682239661,62%3378,29
TVP T 50/51103230,68100337059,73%3121,47
T-100 LT102301,8898933657,14%3431,36
Crusader 5.5-in. SP7806,8033632946,50%1253,56
Object 907 103805,91119131563,49%3834,99
T-5492578,37110630759,61%3519,86
T-1092303,7969130656,21%2641,48
Bat.-Châtillon 25 t AP92066,0361529157,39%2590,02
M41 Walker Bulldog8865,8651928554,04%1836,86
AT 158990,6546328247,52%942,01
FV380591660,0650128053,57%1689,73
T54E192169,9565128056,43%2404,36
T57 Heavy Tank103130,6169327355,31%2974,38
AMX 12 t6490,2841126250,38%1392,08
Škoda T 5092543,9699025852,71%2675,54
T-4481771,04100924355,97%3140,80
TVP VTU Koncept81521,7758623456,41%2554,04
T376600,2844323352,36%1835,23
Super Conqueror103893,11114022059,55%3505,42
T25 Pilot Number 1 81745,88104121454,21%2756,64
E 5093197,57125121368,08%4346,93
Rhm.-Borsig Waffenträger82191,6274620166,17%2621,88
WZ-111 model 1-492948,40117019764,97%3867,58
AT 86473,8434819747,72%729,65
Progetto M35 mod. 46 81975,49100519451,03%2440,39
113103591,70106219355,96%3722,06
IS71308,9057619159,69%2150,91
AT 77784,7844718050,56%930,42
Sturer Emil71368,4348417846,63%2152,29
Cromwell6429,7633717253,49%759,02
Pz.Sfl. IVc5565,3330316950,30%1352,79
AT 25296,9727915853,80%630,80
T 55A 92956,31121315865,19%4034,21
Waffenträger auf Pz. IV92463,5489215256,58%2440,25
KV-856853,0044815157,62%1563,80
Object 43092789,87118115167,55%2811,77
AMX 13 7571008,8957114956,38%2596,07
O-I6991,4753214559,31%1932,21
E 50 Ausf. M103210,74105414365,73%3236,52
M18 Hellcat6883,4648313861,59%1866,25
Object 26392670,86101013554,81%2508,42
O-Ni71342,2961013354,89%2067,32
T9592587,4299213358,65%2695,64
11081699,75103712967,44%2372,57
Grille 15103377,8888112362,60%3246,94
AMX Chasseur de chars 81691,97102412256,56%2624,81
LTTB81515,98104012166,12%3405,83
T-54 ltwt.91984,51104512061,67%4004,26
Conqueror93173,21120011966,39%4019,36
SU-10181945,4799111855,93%2657,64
Crusader5213,7122711744,44%402,27
Bishop5323,9821711748,72%596,25
T25/271392,9263411350,44%2559,37
Konštrukta T-34/10071327,9359111060,00%2562,66
Conqueror Gun Carriage102097,5976110955,05%1845,63
MT-256858,6277410456,73%3417,60
StuG IV 5593,8133510147,52%1756,47
Emil I82267,7411469561,05%2979,82
LTG71339,9410408961,80%3681,96
Dicker Max 61292,476678957,30%3030,27
Cruiser Mk. IV3123,771778742,53%256,94
KV-1S5629,244148353,01%1510,14
Leo71524,189748258,54%3049,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4440,793178151,85%1434,52
Panther II81631,849697958,23%2659,76
T-34-8561156,448157861,54%3120,14
Nashorn6987,524527755,84%1980,76
Object 268 Version 4103214,209907560,00%2349,07
M24 Chaffee5485,185097456,76%2007,17
O-Ho81686,748887048,57%1987,68
T2881629,168727060,00%2050,47
Object 25793594,2913446863,24%4401,46
Strv 7461074,156366756,72%2367,33
M5 Stuart4274,663296550,77%1349,38
Cruiser Mk. III2103,151746152,46%384,46
Churchill I5296,602596046,67%454,67
Panther71521,629935855,17%3096,21
AMX 13 F3 AM6773,793175844,83%1093,91
Covenanter4143,282145850,00%421,29
T-4371719,3710825754,39%4155,90
Marder 38T4385,842615747,37%941,14
Caernarvon82467,8512735567,27%3606,27
Pz.Kpfw. II Luchs4237,852855444,44%730,94
T-345691,044525347,17%2233,00
TOG II* 6934,404745358,49%1734,53
Matilda4169,212075251,92%343,30
SU-100M171499,569455255,77%2491,13
KV-15542,173725250,00%1211,62
Sexton II376,40975038,00%69,86
Black Prince71469,8010334965,31%2557,33
VK 30.02 (M)61134,789684967,35%3226,83
T28 Concept 71317,426714566,67%2246,93
AMX 404200,772224341,86%820,92
StuG III Ausf. G5728,864064264,29%2153,15
T-284330,712544245,24%1023,99
IS-271803,0010974271,43%2845,77
T1 Cunningham1178,132813961,54%1264,17
Marder II3264,822113961,54%865,30
Birch Gun4238,132413857,89%881,99
T28 Prototype81846,7010673770,27%2607,82
Vickers Medium Mk. III348,861013644,44%33,36
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81329,084683641,67%1455,03
Strv m/425670,294443557,14%2497,40
SU-10061082,837593554,29%2308,82
Jagdpanzer IV6682,253593253,13%1190,12
O-I Experimental5916,844883164,52%2115,40
Matilda Black Prince 5696,974033036,67%2036,47
Heavy Tank No. VI 61279,869272962,07%3038,90
M2 Light Tank2175,252932860,71%920,83
T-463212,482222748,15%1008,44
Type 586867,587952661,54%2067,44
Vickers Medium Mk. I138,481102556,00%132,54
Valentine AT3120,921432441,67%164,28
T675639,464172462,50%1785,28
Loyd Gun Carriage287,381082445,83%381,48
Škoda T 245715,096372369,57%3119,27
T-62A102942,9110512254,55%3366,21
M8A14353,382642142,86%897,56
AMX 13 105102397,528462161,90%2750,59
Ikv 1035806,455642055,00%2818,90
T-34-85M 6958,477481947,37%1808,25
Vickers Medium Mk. II258,781151850,00%111,59
Renault FT160,241371758,82%257,00
Universal Carrier 2-pdr254,001251758,82%149,30
T110E3103002,278501553,33%2318,53
BT-7 artillery 3217,072061540,00%1025,29
FV217 Badger102807,508231233,33%1894,02
VK 30.01 (H)5757,457391163,64%1931,03
Sav m/434377,095451172,73%1429,96
Light Mk. VIC 2108,642021145,45%467,93
Emil II92357,2010011050,00%2563,18
T-505418,703551060,00%1699,64
M3 Stuart3175,33237944,44%759,78
M5A1 Stuart4381,44591944,44%1832,17
Type 95 Heavy4402,89361966,67%1877,72
D1237,1460714,29%0,00
Leichttraktor116,4350728,57%0,00
AMX 38333,00140742,86%8,63
Lago4693,67570666,67%4108,19
MS-1112,83102650,00%80,62
Churchill VII6783,008136100,00%1744,69
Hotchkiss H352113,00156540,00%332,62
T3 HMC2255,60260580,00%1384,58
Cruiser Mk. I289,258740,00%166,26
Kolohousenka1107,00164366,67%599,18
Renault NC-31161,672043100,00%335,38
Vickers Mk. E Type B2229,00318366,67%1257,76
T-29 3197,67260333,33%526,07
T-45 2147,672873100,00%968,13
Renault FT 75 BS20,0061250,00%89,21
Type 97 Te-Ke 2170,50179250,00%910,24
Panzerjäger I2216,002672100,00%1106,64
Type 91 Heavy3197,002022100,00%748,87
L-60 2236,004241100,00%1435,10
Valentine II 4186,004951100,00%604,43
43 M. Toldi III 344,009810,00%0,00

Diagrammit

WN8

Anzeigen

Klaanin historia

Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.10.2016