7romano

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1365800184
Ø Taso7,150,000,008,37
Voitot660348,35%00,00%00,00%9652,17%
Häviöitä690850,58%00,00%00,00%8546,20%
Tasapelejä1471,08%00,00%00,00%31,63%
Taisteluja selvitty285620,91%00,00%00,00%5630,43%
Vaunuja tuhottu78370,5700,0000,00970,53
Tuhoamissuhde0,730,000,000,76
Vaunuja havaittu134530,9800,0000,002001,09
Vahinkoa aiheutettu731,390,000,00904,23
Valtauspisteitä75040,5500,0000,00220,12
Puolustuspisteitä31750,2300,0000,0000,00
Kokemus430,230,000,00578,28
WN7771,190,000,00783,27
WN8832,290,000,00875,75
Yhteensä
Taisteluja13658
Ø Taso7,15
Voitot660348,35%
Häviöitä690850,58%
Tasapelejä1471,08%
Taisteluja selvitty285620,91%
Vaunuja tuhottu78370,57
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu134530,98
Vahinkoa aiheutettu731,39
Valtauspisteitä75040,55
Puolustuspisteitä31750,23
Kokemus430,23
WN7771,19
WN8832,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja184
Ø Taso8,37
Voitot9652,17%
Häviöitä8546,20%
Tasapelejä31,63%
Taisteluja selvitty5630,43%
Vaunuja tuhottu970,53
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu2001,09
Vahinkoa aiheutettu904,23
Valtauspisteitä220,12
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus578,28
WN7783,27
WN8875,75
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot650,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä650,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty433,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu90,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.264,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus562,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot650,00%
Häviöitä650,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty433,33%
Vaunuja tuhottu40,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu90,75
Vahinkoa aiheutettu1.264,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus562,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus30,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus30,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10350014
Voitot42641,16%00,00%00,00%750,00%
Häviöitä60358,26%00,00%00,00%750,00%
Tasapelejä60,58%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty30429,37%00,00%00,00%428,57%
Vaunuja tuhottu5310,5100,0000,0080,57
Tuhoamissuhde0,730,000,000,80
Vaunuja havaittu8200,7900,0000,00120,86
Vahinkoa aiheutettu1.278,850,000,00951,93
Valtauspisteitä22362,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä27602,6700,0000,001138,07
Kokemus570,900,000,00642,21
Yhteensä
Taisteluja1035
Voitot42641,16%
Häviöitä60358,26%
Tasapelejä60,58%
Taisteluja selvitty30429,37%
Vaunuja tuhottu5310,51
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu8200,79
Vahinkoa aiheutettu1.278,85
Valtauspisteitä22362,16
Puolustuspisteitä27602,67
Kokemus570,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja14
Voitot750,00%
Häviöitä750,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty428,57%
Vaunuja tuhottu80,57
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu120,86
Vahinkoa aiheutettu951,93
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1138,07
Kokemus642,21

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja256000
Voitot12247,66%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13251,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,78%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6826,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1550,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu1310,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.557,380,000,000,00
Valtauspisteitä3401,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä450,1800,0000,0000,00
Kokemus741,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja256
Voitot12247,66%
Häviöitä13251,56%
Tasapelejä20,78%
Taisteluja selvitty6826,56%
Vaunuja tuhottu1550,61
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu1310,51
Vahinkoa aiheutettu1.557,38
Valtauspisteitä3401,33
Puolustuspisteitä450,18
Kokemus741,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (121)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-34-856636,12426107450,47%1251,51
T28 Prototype8978,6746777352,26%997,95
T110E4101437,2046574646,78%894,70
Bat.-Châtillon Bourrasque 8868,3462757648,09%851,45
T-34 shielded 5499,3849454052,59%1291,83
Tiger I7741,6142643545,52%812,28
T309980,1140743445,39%649,03
M18 Hellcat6353,6327443048,37%429,48
T25/27454,8430742844,86%434,67
Tiger II8893,8745141045,37%842,99
T-505207,5129040848,04%553,80
G.W. Panther7865,5346439650,51%1090,91
G.W. Tiger (P)81016,9946431049,35%1118,80
T9591184,8053128849,65%875,79
E 759988,9145328847,57%740,18
VK 30.01 (H)5276,0925427145,39%481,54
VK 36.01 (H)6393,9334325755,64%575,17
E 100101419,1553124945,38%956,18
T675290,2725224548,57%494,05
T-54 ltwt.9576,1257522246,85%622,24
Grille5467,0127521948,86%1005,67
G.W. Tiger9996,6347521647,22%801,92
Bat.-Châtillon 12 t8496,1152520745,41%688,96
T2881090,5644420650,49%1093,35
T-345274,9427020349,75%590,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91178,6660519542,05%986,07
Hummel6504,5429117549,71%654,36
MT-256291,4333114847,30%706,25
T-448835,7158614749,66%961,37
M8A14215,8222413158,78%489,53
T-437673,0343912950,39%1066,92
LTTB8360,8841812945,74%423,22
T56 GMC3109,2414212850,78%201,57
AMX 13 757427,4643412643,65%713,91
Cromwell6381,5831112443,55%528,72
IS-2-II8752,8241711842,37%648,52
Object 430U101385,0969110848,15%998,81
Crusader6170,0920610044,00%263,74
SDP 58 Kilana81104,084999244,57%946,44
T-549806,746578654,65%693,33
M446758,274138652,33%1311,49
Object 43091002,727438654,65%809,84
LTG7417,413988542,35%633,57
IS-38883,816697847,44%824,91
M-V-Y101113,666037740,26%546,41
53TP Markowskiego81127,966757552,00%1250,85
IS-7101211,966857142,25%734,42
Durchbruchswagen 24162,651846946,38%258,42
T3 HMC2111,951296536,92%247,30
Conqueror91020,236196139,34%649,24
T110E3101159,405895754,39%700,69
Pz.Sfl. IVb4260,292045554,55%725,19
45TP Habicha7760,695345457,41%933,88
Object 140101244,717095248,08%925,39
50TP Tyszkiewicza91199,146155042,00%860,15
Black Prince7891,335894942,86%1121,02
Windhund 8877,314734856,25%838,51
Type 578922,055674158,54%918,71
Object 25791247,837624148,78%1003,07
Sturer Emil7682,205394057,50%854,45
T1 Cunningham164,111743860,53%301,09
M40/M438689,324103836,84%456,19
AMX 12 t6313,593103737,84%619,66
M127598,814603745,95%584,05
Caernarvon8930,097273562,86%1051,16
Covenanter5169,562253246,88%377,84
43 M. Toldi III 3115,141982955,17%499,91
P26/404102,261452740,74%16,04
AMX 404205,292222152,38%645,60
Lorraine 155 mle. 507659,105372147,62%653,04
T-46396,551572060,00%322,45
Nashorn6489,854252065,00%846,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E354,051671952,63%124,15
AMX ELC bis587,161521936,84%0,00
Churchill VII6546,674551838,89%669,26
AMX 13 F3 AM6588,506021656,25%762,20
M15/423182,672001560,00%485,71
SDP 57 Gowika7833,735681553,33%959,93
Wespe3202,542221338,46%550,66
Type 4 Ju-To7815,157121369,23%1066,26
G.Pz. Mk. VI (e)237,92791233,33%3,10
M374213,361371127,27%474,03
Cruiser Mk. IV468,821451163,64%210,15
AT-1283,701081050,00%155,39
BT-7 artillery 3174,101691050,00%507,60
Vickers Medium Mk. I164,4494933,33%88,38
Pz.Sfl. IC 4223,89233944,44%481,05
M14/41292,88124825,00%87,08
Cruiser Mk. III379,88148862,50%286,76
KR-111903,88489812,50%259,57
LT vz. 38324,57101728,57%0,00
40TP Habicha6193,83296633,33%58,30
Leichttraktor1200,67261650,00%929,53
T-29 380,00109616,67%3,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 236,80147560,00%176,91
KV-37249,7515040,00%20,07
Kolohousenka180,6799333,33%160,45
14TP425,33125333,33%0,00
T-50-2 6163,33272333,33%150,18
StuG IV 512,678430,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 296,5015420,00%230,65
MS-1136,502212100,00%262,48
M-III-Y8975,50645250,00%1000,90
M-VI-Y9809,00681250,00%530,10
Rheinmetall Skorpion G 81386,00405250,00%1155,19
Fiat 3000158,001741100,00%281,77
LT vz. 352250,002911100,00%1184,09
Renault FT10,001001100,00%261,00
ST vz. 39453,002710,00%0,00
4TP131,006310,00%0,00
7TP2109,006210,00%138,61
Pz.Kpfw. II297,004141100,00%430,28
FCM 362124,0010610,00%294,35
M-II-Y7787,0031110,00%770,35
Gabler’s Destroyer 5501,007941100,00%1809,29
AMR 35 2193,003421100,00%971,97
MKA 20,001101100,00%261,00
Tiger 131 61164,0033110,00%1445,10
T-45 2193,0016510,00%639,82
L-60 234,004801100,00%261,00
Super Hellcat 7749,0026210,00%718,31

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.9.2026
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 6.9.2026
Lähti: 26.9.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.8.2026
Lähti: 5.9.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.7.2026
Lähti: 29.7.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 5.7.2026
Lähti: 28.7.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.5.2026
Lähti: 7.7.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.5.2026
Lähti: 19.5.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.1.2026
Lähti: 7.5.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.7.2016
Lähti: 26.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.1.2021
Lähti: 3.10.2021