33grigorij

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 28.6.2016

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja57887838131
Ø Taso6,827,888,269,21
Voitot2998051,79%112,50%1642,11%6650,38%
Häviöitä2719146,97%787,50%2257,89%6549,62%
Tasapelejä7161,24%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1486725,68%112,50%1231,58%4635,11%
Vaunuja tuhottu512620,8950,63300,791210,92
Tuhoamissuhde1,190,711,151,42
Vaunuja havaittu570060,9840,50300,79930,71
Vahinkoa aiheutettu980,271.436,381.448,471.793,98
Valtauspisteitä463060,8000,0000,00250,19
Puolustuspisteitä220080,3800,0000,00110,08
Kokemus491,76500,38687,92746,55
WN71132,87696,81913,731106,93
WN81406,781457,221282,631550,56
Yhteensä
Taisteluja57887
Ø Taso6,82
Voitot2998051,79%
Häviöitä2719146,97%
Tasapelejä7161,24%
Taisteluja selvitty1486725,68%
Vaunuja tuhottu512620,89
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu570060,98
Vahinkoa aiheutettu980,27
Valtauspisteitä463060,80
Puolustuspisteitä220080,38
Kokemus491,76
WN71132,87
WN81406,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso7,88
Voitot112,50%
Häviöitä787,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty112,50%
Vaunuja tuhottu50,63
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu40,50
Vahinkoa aiheutettu1.436,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus500,38
WN7696,81
WN81457,22
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja38
Ø Taso8,26
Voitot1642,11%
Häviöitä2257,89%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1231,58%
Vaunuja tuhottu300,79
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu300,79
Vahinkoa aiheutettu1.448,47
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus687,92
WN7913,73
WN81282,63
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja131
Ø Taso9,21
Voitot6650,38%
Häviöitä6549,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4635,11%
Vaunuja tuhottu1210,92
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu930,71
Vahinkoa aiheutettu1.793,98
Valtauspisteitä250,19
Puolustuspisteitä110,08
Kokemus746,55
WN71106,93
WN81550,56
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja115000
Voitot4841,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6556,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2925,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu440,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,510,000,000,00
Vaunuja havaittu1010,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.328,960,000,000,00
Valtauspisteitä440,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1411,2300,0000,0000,00
Kokemus522,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja115
Voitot4841,74%
Häviöitä6556,52%
Tasapelejä21,74%
Taisteluja selvitty2925,22%
Vaunuja tuhottu440,38
Tuhoamissuhde0,51
Vaunuja havaittu1010,88
Vahinkoa aiheutettu1.328,96
Valtauspisteitä440,38
Puolustuspisteitä1411,23
Kokemus522,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja705000
Voitot35149,79%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32345,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä314,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty21330,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4700,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu6840,9700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.135,300,000,000,00
Valtauspisteitä9571,3600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15692,2300,0000,0000,00
Kokemus496,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja705
Voitot35149,79%
Häviöitä32345,82%
Tasapelejä314,40%
Taisteluja selvitty21330,21%
Vaunuja tuhottu4700,67
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu6840,97
Vahinkoa aiheutettu1.135,30
Valtauspisteitä9571,36
Puolustuspisteitä15692,23
Kokemus496,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja37000
Voitot2054,05%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1745,95%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1129,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu491,3200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu573,160,000,000,00
Valtauspisteitä962,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1574,2400,0000,0000,00
Kokemus388,110,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja37
Voitot2054,05%
Häviöitä1745,95%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1129,73%
Vaunuja tuhottu260,70
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu491,32
Vahinkoa aiheutettu573,16
Valtauspisteitä962,59
Puolustuspisteitä1574,24
Kokemus388,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja90000
Voitot4145,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4954,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3033,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu510,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu1121,2400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu930,280,000,000,00
Valtauspisteitä2142,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä600,6700,0000,0000,00
Kokemus487,720,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja90
Voitot4145,56%
Häviöitä4954,44%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3033,33%
Vaunuja tuhottu510,57
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu1121,24
Vahinkoa aiheutettu930,28
Valtauspisteitä2142,38
Puolustuspisteitä600,67
Kokemus487,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2533000
Voitot110843,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä135453,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä712,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty70027,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu15540,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu24270,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu860,060,000,000,00
Valtauspisteitä23050,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä28311,1200,0000,0000,00
Kokemus386,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2533
Voitot110843,74%
Häviöitä135453,45%
Tasapelejä712,80%
Taisteluja selvitty70027,64%
Vaunuja tuhottu15540,61
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu24270,96
Vahinkoa aiheutettu860,06
Valtauspisteitä23050,91
Puolustuspisteitä28311,12
Kokemus386,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1348000
Voitot65948,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä67950,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty38728,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8220,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu9660,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.460,930,000,000,00
Valtauspisteitä9540,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11960,8900,0000,0000,00
Kokemus515,010,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1348
Voitot65948,89%
Häviöitä67950,37%
Tasapelejä100,74%
Taisteluja selvitty38728,71%
Vaunuja tuhottu8220,61
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu9660,72
Vahinkoa aiheutettu1.460,93
Valtauspisteitä9540,71
Puolustuspisteitä11960,89
Kokemus515,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (442)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
SU-130PM 81431,13646191850,78%1503,22
AMX 12 t6561,81426134350,63%1676,33
ISU-15281361,35510124652,57%1503,83
Jagdtiger91782,06580124153,75%1643,00
KV-856853,15465122256,71%1685,20
Ferdinand81371,46513110851,99%1555,15
IS-381356,94570110052,82%1690,41
KV-15762,87486108555,76%1990,54
Progetto M35 mod. 46 81245,89577105749,95%1414,46
T-1506909,87498105153,19%1786,03
T28 Prototype81313,7749789550,06%1527,12
Cromwell6651,1841984553,14%1292,35
AMX 50 10081200,4447779847,74%1348,93
M40/M4381168,9350069749,35%1328,19
WZ-1328760,4848764250,93%1346,72
Jagdpanther7993,4147160753,71%1479,28
T376516,0740360448,84%1479,13
Centurion Mk. I8870,5446253248,12%1039,78
T110E3101916,3161852553,71%1401,15
M10 RBFM 5739,9754150854,72%1621,89
59-166411,9439649347,06%1085,02
O-I6861,4146448554,02%1669,36
AT 771093,2154147757,02%1564,21
KV-481133,5650646152,06%1385,43
ST-I91467,3256346054,35%1491,50
ELC EVEN 90 8720,0361145549,45%1393,64
Bat.-Châtillon 12 t8688,2453644648,88%1193,71
Tiger II81208,7150844550,79%1426,98
IS-4101714,1056643747,60%1280,62
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4543,0748042756,44%1660,20
IS-7101890,8165641951,79%1581,95
Type 64 6682,7954041457,49%1837,05
T-28E with F-30 4584,4145240153,12%1596,24
TOG II* 6777,0541539050,26%1357,14
105 leFH18B2 5735,7543338850,77%1434,48
M18 Hellcat6682,5442238857,73%1300,64
Tiger I71221,5554637857,41%1895,64
M446807,0645737854,23%1483,94
M415438,2928837149,87%634,33
Object 277101746,6162536650,27%1331,72
KV-26870,2651035251,99%1549,18
Leopard 1101936,7767534951,86%1466,17
IS71139,6854232758,10%1869,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3397,6134131556,83%1621,10
FV217 Badger101981,7969430856,17%1462,35
ARL 446703,1338330545,90%1189,97
Type T-345406,0932630147,18%1115,14
Strv 103B101858,0261630154,49%1238,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4310,7527328057,86%889,42
T675557,1239327849,28%1269,45
T-34 shielded 5531,5242227357,14%1430,92
IS-2-II81185,5758327146,86%1300,92
T2881514,9659326856,72%1817,38
Pz.Kpfw. T 25 5588,0246626758,80%1708,37
AT 86861,2249925656,64%1732,45
Rhm.-Borsig Waffenträger81293,1654225353,36%1291,45
Type 4 Heavy91179,2152425044,40%938,75
G.W. Tiger (P)81169,2448824750,20%1457,54
AE Phase I 91727,2873024657,72%1716,26
SU-1006792,0841024452,46%1619,73
M127939,2851424151,45%1238,25
S35 CA5617,5341024062,92%1668,84
Super Hellcat 7885,6948423245,26%1199,16
M4A3E8 Sherman6642,7243323154,98%1367,40
StuG IV 5520,7435623145,89%1252,57
T1 Heavy5608,8641223052,61%1333,49
Jagdpanzer E 90 92050,6982322858,33%1873,74
Comet7641,6440922445,98%956,67
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2572,1760222459,82%2084,89
T28 Concept 71018,1154722355,16%1509,08
SU-1527897,2843522152,04%1300,05
Centurion Mk. 7/191353,3465422149,77%1199,66
121B 101649,0464122052,73%1334,42
Jagdpanzer IV6559,5033021747,47%937,62
UDES 0381167,4647021348,83%1206,25
VK 30.01 (H)5626,4841320849,52%1698,91
O-Ho81181,1552220851,92%1259,49
T-34-85M 6952,9858620849,52%1570,90
T-100 LT101181,8371720143,28%1319,78
LTG7744,5452320143,78%1502,23
Hummel6717,1442619752,79%1152,25
Grille5572,8335919348,19%1219,85
DZT-159 91704,8070819348,70%1453,12
Ikv 723556,3932519254,69%1917,91
AMX ELC bis5492,8841119056,32%1905,36
Object 26391320,6557618950,79%1053,92
StuG III Ausf. B4401,6030717648,30%1091,34
SU-855514,9029417553,71%1300,40
S-517732,7754617552,00%777,67
Conqueror91527,2862517353,18%1395,09
T-345323,8424817048,82%745,73
WZ-1317684,9843616950,89%1462,78
AMX 13 909946,4663516947,93%1446,95
G.W. Tiger91257,1756216650,00%1105,93
M24E2 Super Chaffee 6464,0842616545,45%1211,93
T-1091363,6850416445,73%1257,90
Achilles6959,7459116454,88%2062,61
AMX 50 Foch91661,8567316252,47%1460,83
Pz.Sfl. IVc5453,9129116149,07%1015,65
T-50-2 6530,2543816153,42%1504,87
AMX M4 mle. 457866,4744215851,27%1201,62
E 7591653,5465015750,96%1589,63
AMX AC mle. 488936,9444015444,81%864,62
Churchill I5677,2545715153,64%1557,22
Coccodrillo 102164,5870815149,67%1565,27
Type 5 Heavy102278,4180314956,38%1658,81
T9591565,3557714951,01%1290,14
KV-37890,3945414751,70%1133,96
Strv 107-12112372,8575014755,10%1582,53
AMX 50 12091537,7756414345,45%1314,99
FV215b 101590,4962914149,65%1175,26
AMX 13 757825,1453813956,12%1952,97
Challenger71125,9759013954,68%1548,53
SU-85B4338,4225413848,55%821,49
FV1066 Senlac 8672,4153713847,83%1129,28
T25/27767,3345313753,28%1087,82
M5A1 Stuart4469,1937413452,99%1804,94
T297988,7449213449,25%1173,38
Strv 103-091423,2748313140,46%1050,29
Type 4 Chi-To6742,6944812944,96%1377,62
E 100102025,8268812955,81%1629,81
Object 140101401,9057712653,97%1061,33
Object 25791666,8456612654,76%1689,75
AMX AC mle. 467846,4440212548,00%1163,10
SU-10181054,7249912346,34%1113,11
Panhard AMD 178B6458,1839712252,46%1280,20
T207733,7943612147,93%984,62
VK 28.016490,0738912050,00%1409,53
KV-4 Kreslavskiy 81330,3665412058,33%1527,59
Caernarvon81293,7660211947,06%1416,46
M4A1 Sherman5440,4834011855,08%1236,07
BDR G1 B5453,5831011851,69%848,03
AT 25486,9437311758,12%1360,31
T-437908,9450011546,09%1702,22
SU-100M17973,4552311351,33%1336,83
IS-M81000,5154011350,44%1106,29
Churchill VII6692,2342911248,21%1284,63
Crusader6251,5022811146,85%559,49
O-Ni71098,3457310956,88%1557,66
ARL V396551,5932510843,52%930,54
Tortoise91823,1874210859,26%1654,67
Semovente M415644,5936610749,53%1449,62
AT 1581154,3957610444,23%1169,67
Tiger (P)7912,9047210448,08%1162,65
T3281053,7755310358,25%1220,02
Chi-To SP71230,7062010350,49%1484,51
Pz.Kpfw. III/IV5524,3634110345,63%1390,62
Matilda4743,1648510256,86%2882,36
Char Futur 4 91671,0661310245,10%1450,16
KR-1112224,2592110250,98%1454,59
VK 20.01 (D)4122,3817810140,59%117,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2137,5829410158,42%644,60
AMX 404337,6227710053,00%1302,84
K-91-PT 91362,5359210052,00%1201,30
Ikv 1035356,512739953,54%791,28
SU-76G FT4675,063629959,60%1771,18
FV215b (183) 101625,926189860,20%1194,84
Type 3 Chi-Nu5469,283239739,18%1303,24
Ikv 65 Alt II6659,533639653,13%1225,04
Pawlack Tank6900,885329661,46%1627,06
BT-7 artillery 3367,463469642,71%1349,08
T110E4102016,317169549,47%1475,58
SDP 44 Burza6783,614599458,51%1423,39
Pz.Kpfw. T 15 3488,785449459,57%2516,91
StuG III Ausf. G5490,662759351,61%1090,53
DS PZInż5647,724009353,76%1669,57
KV-1SA 5667,685789358,06%1490,26
VK 45.02 (P) Ausf. A81276,256719256,52%1502,25
Kunze Panzer 91454,376299150,55%1274,68
Windhund 81247,876379041,11%1199,13
Strv fm/211152,082538948,31%776,19
VK 16.02 Leopard5137,062738952,81%286,25
VK 30.01 (P)6533,403748848,86%787,32
IS-5 (Object 730) 8987,755148848,86%988,31
Marder II3220,312088457,14%696,21
LT vz. 383222,462408346,99%894,65
Spähpanzer SP I C7701,195418348,19%1353,45
Black Prince7897,054958251,22%1212,88
A-447835,795218245,12%1188,98
Škoda T 245401,212998047,50%982,36
Ikv 90 Typ B7707,433878057,50%1043,69
Char Mle. 75 9978,864937939,24%1190,63
Vz. 60S Dravec 102107,737377852,56%1331,10
Rheinmetall Panzerwagen101027,516987751,95%1086,31
Tetrarch 2201,662197749,35%996,16
Lago4354,583027653,95%1173,07
Pz.Kpfw. II2199,572707655,26%843,08
Sturer Emil7827,244217640,79%930,25
B14234,762237545,33%521,71
T-34-856637,504057451,35%1163,57
T-284310,362627356,16%1019,10
M2 Light2334,883187255,56%1558,94
Covenanter5177,932107247,22%419,54
Crusader 5.5-in. SP7732,255257254,17%1033,27
43 M. Toldi III 3187,082427160,56%993,77
M66836,784336952,17%1314,30
AMX 13 F3 AM6791,234686949,28%1155,59
Nashorn6795,394246750,75%1364,70
T14 5710,115856653,03%1517,06
VK 36.01 (H)6616,914166549,23%992,53
T57 Heavy102372,177856556,92%1866,43
Object 777 Version II 91370,695456543,08%1031,10
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6937,176326552,31%1858,99
AMX 65 t8766,634836453,13%740,70
60G FT5639,213546350,79%1398,88
Somua SAu 404248,372276355,56%624,91
M56 Scorpion 71001,864746350,79%1428,91
T26E5 Patriot 81222,006256338,10%1367,77
M3 Stuart3105,361686150,82%265,31
M5 Stuart4161,302396147,54%274,59
53TP Markowskiego8955,505466051,67%959,51
T-5491055,875146038,33%853,13
M24 Chaffee5240,652866041,67%606,72
T-448855,645095944,07%1032,23
O-I Experimental5753,444465962,71%1802,54
IS-2 shielded 71164,935365940,68%1419,17
SPHT 91845,436545848,28%1350,71
WZ-131G FT6917,614785752,63%1560,17
G.W. Panther7946,595555660,71%1195,50
FV224 Chopper71216,807195655,36%1502,58
Patton the Tank 91022,825705653,57%926,36
Strv m/425549,654065558,18%1494,58
Hotchkiss EBR7529,565235549,09%1022,70
SMV CC-6781159,486335448,15%1198,34
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4107,912265450,00%184,67
Panther7987,556025364,15%1775,62
CS-538883,874465341,51%947,25
M26 Pershing81073,705565339,62%1116,01
M3 Lee4343,773375259,62%1525,67
SU-54227,901785246,15%416,74
Type 5 Ke-Ho4414,372865152,94%1502,07
T56 GMC3207,651995150,98%647,74
T-34-2G FT7950,024755145,10%1267,04
M8A14365,252955156,86%1034,94
Dicker Max 6728,533525131,37%1035,82
BT-74123,451694953,06%303,36
SU-76M4218,121764942,86%440,35
Valentine3304,442954862,50%1270,72
VK 100.01 (P)81582,027914856,25%1999,22
Cruiser Mk. IV4197,202054650,00%504,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5563,874644654,35%1328,10
T-463178,002114544,44%641,68
T54E191449,096434551,11%1250,61
Leichttraktor1499,914054454,55%3074,93
Pz.Kpfw. III Ausf. J4566,164394470,45%1919,41
Progetto CC55 mod. 5481332,217004351,16%1487,43
Object 43091608,587474355,81%1524,73
XM66F 81140,916184355,81%1158,07
Škoda T 256758,524924250,00%1611,76
P.435509,984124259,52%1484,40
Mitsu 1085821,144654250,00%1540,42
T-804207,622244252,38%683,03
Lago M38 3702,605384245,24%2275,04
M75315,663354158,54%1144,47
Pz.Kpfw. II Luchs4172,252314047,50%445,42
Type 3 Ho-Ni III5585,003514065,00%1261,82
Alecto4274,702624055,00%709,98
T698904,705574055,00%1060,44
GSOR the TANK 91156,605134042,50%933,46
Renault UE 573134,051433943,59%212,80
M-III-Y8980,906433938,46%982,82
Pz.Sfl. IC 4402,003883953,85%1224,09
Type 1 Ho-Ni II 4789,385803956,41%1727,36
40TP Habicha6806,533713839,47%1444,84
Type 97 Te-Ke 2262,322703839,47%1148,97
Durchbruchswagen 24276,052593844,74%626,23
Type 5 Chi-Ri7637,594473745,95%819,72
Leo7728,244623751,35%996,70
Marder 38T4422,413013748,65%1088,29
Mäuschen91662,957393743,24%1420,92
TS-60 91313,686113743,24%1100,86
T-29 3457,274553759,46%2146,95
MTLS-1G14 3398,034023751,35%1845,76
M15/423303,782733647,22%867,68
Semovente M43 Bassotto6659,364413655,56%962,70
SMV CC-567888,815583650,00%1227,95
T-703188,531963655,56%689,62
Pz.Sfl. IVb4261,831953650,00%831,49
M4A1 Revalorisé 8730,034553647,22%746,09
Vickers Medium Mk. III3221,122193450,00%839,09
50TP Tyszkiewicza91922,218153351,52%1639,67
VK 30.02 (D)7936,586373360,61%1572,00
Type 2597 Chi-Ha3277,272743363,64%1224,69
AEC Armoured Car5673,943993339,39%1373,82
M16/43 Sahariano 3585,005453369,70%1990,72
Stridsyxa 81818,527833348,48%1847,32
BZ-75101960,947473250,00%1494,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3115,941823243,75%334,09
P.43 bis6714,004933154,84%1372,70
TNH 105/100081035,355793145,16%1131,34
Vz. 44-17880,485523154,84%1118,80
Pz.Kpfw. 35 (t)293,671403043,33%252,06
10TP3214,402363060,00%917,07
T78 6956,875853053,33%1483,36
SU-263152,901272944,83%258,47
Pz.Kpfw. II Ausf. G3139,972342958,62%501,47
M36 Jackson6468,543062835,71%592,09
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6486,573952850,00%1111,32
T-34 with L-11 4489,434892860,71%1891,14
CS-447927,895232759,26%1318,23
T404349,963082751,85%814,04
BZ-587871,444752733,33%937,71
Ares 7581295,526652751,85%1659,87
T-116 3402,073972744,44%1705,27
T-45 2248,043022748,15%1155,26
45TP Habicha7672,314112646,15%760,92
Somua S353591,464542673,08%2136,94
T 55A 91343,275722646,15%1193,66
Carro d'assalto P.887999,766272560,00%1506,19
M7 Priest3160,001892568,00%428,12
Bishop5480,322822552,00%979,70
G.Pz. Mk. VI (e)265,76862548,00%225,22
L-60 2115,282452556,00%562,13
Valentine II 4460,284822552,00%1538,76
TKS z n.k.m. 20 mm 2225,583032458,33%1369,66
M374194,081702450,00%517,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5507,673962458,33%1419,43
KV-1 shielded 5648,885502450,00%1323,40
Matilda LVT 4728,755732454,17%1885,33
Object 4168696,525332347,83%717,24
Fantôme 91280,227382360,87%1341,36
Cruiser Mk. III387,681522263,64%342,58
MKA 2402,144222254,55%1821,58
25TP KSUST II5428,523372147,62%1002,01
T34 81210,816372152,38%1295,60
Sexton II3144,381442142,86%433,52
Valentine AT4258,192162138,10%569,32
M-II-Y71076,905922147,62%1287,81
Excalibur 6811,384752147,62%1125,97
Panzerjäger I283,451042045,00%98,32
AMX 383138,151582040,00%205,31
Type 95 Ji-Ro6534,603042035,00%608,81
FV3046710,473451942,11%1173,47
Pz.Kpfw. 5581768,477141952,63%1734,28
LTP 3245,472221942,11%1023,95
T1 Cunningham1553,614491877,78%4486,68
T2 Medium Tank272,671051827,78%113,76
Wespe3256,892361877,78%1036,42
Ares 859908,894841838,89%575,61
Char de transition 6838,614331827,78%1257,93
Cobra 91903,066621838,89%1574,23
A7E3 3370,173681855,56%1457,77
Pz.Kpfw. 38 (t)3216,532481741,18%661,97
M4A3(76)W Sherman 6855,415571758,82%1470,28
Vickers Medium Mk. II2158,191831650,00%727,87
Vickers Mk. E Type B2101,311511662,50%381,30
STA-18767,944821650,00%832,02
SDP 40 Zadymka5632,133391637,50%1201,18
Universal Carrier 2-pdr2101,941101637,50%175,16
AMX 105 AM mle. 474225,752321662,50%745,55
A46 6367,132861625,00%822,18
Type 97 Chi-Ha3311,532151540,00%953,91
Sav m/434207,471731526,67%328,57
AT-12138,401311553,33%416,54
SDP 57 Gowika71474,477161546,67%1813,33
VK 30.01 (D)6718,475281553,33%1373,73
Convert. Medium Tank T3 3587,335661546,67%1923,87
ARMT 5464,404051553,33%950,00
M24 Chaffee No. 594 5725,806801560,00%2492,92
GSR 3301 Setter7401,402831520,00%543,44
Valiant 5555,473641526,67%1096,60
ST vz. 394173,212271464,29%513,53
T1 HMC250,07981457,14%178,59
M2 Medium Tank3239,292511450,00%844,49
L6/402519,004911369,23%2271,39
Stuart I-IV3281,853371361,54%1396,31
Pvlvv fm/422260,381631346,15%997,83
Škoda T 177844,627631361,54%1940,50
Renault FT AC258,461171353,85%112,29
T-50584,382171346,15%67,51
Gabler’s Destroyer 5454,314401346,15%1227,34
Churchill Crocodile 6808,544491330,77%1085,13
M3G FT3323,252771250,00%920,37
T-60278,581561258,33%244,13
AMR 35 2303,423381233,33%1337,76
SARL 424267,452761154,55%817,19
AMX ELC 901 6620,007361172,73%1991,93
Vickers Medium Mk. I191,101671060,00%421,08
D23228,902801060,00%992,85
BT-22126,101601050,00%472,89
Black Prince II 71240,209331080,00%1978,23
Object 274a 81642,708151040,00%2135,98
Object 283 9967,005121050,00%742,72
Heavy Tank No. VI 61012,707451080,00%2123,25
SU-100Y 6789,603381030,00%1180,51
Cromwell B 6666,205061040,00%1034,73
ISU-122S 7429,502841040,00%273,77
Somua SM 81265,904551040,00%1129,02
WZ-120-1G FT 81004,304711040,00%807,84
Kolohousenka1106,78142944,44%322,72
Renault Otsu1189,67400966,67%1028,13
60TP Lewandowskiego101384,89601966,67%1050,95
B.U.G.I.61018,11601955,56%1682,03
Pz.Kpfw. I277,78194955,56%231,65
Ram II 5587,44498955,56%1474,56
AMX Canon d'assaut 105 81589,11446933,33%1401,90
D12104,00126825,00%246,61
Type 98 Ke-Ni3307,50365887,50%1607,09
SU-182158,38169875,00%1041,22
T-26G FT2155,75162850,00%424,36
Caernarvon Action X 8821,38558850,00%767,28
AMX 13 (FL 11) 5377,13447850,00%1245,38
M22163,57183728,57%614,89
Type 5861146,43771785,71%2907,16
T-54 first prototype 8673,29407742,86%612,23
TS-5 81396,57587728,57%1207,18
Cruiser Mk. II2293,50324683,33%1612,79
Straussler V–4/40 3496,50396633,33%2125,06
Renault FT 75 BS255,80106560,00%229,96
4TP178,00147540,00%122,06
Type 1 Chi-He4233,40233560,00%668,40
MS-11141,20206560,00%807,77
T-262184,20222580,00%1161,96
Panzerwagen 39 3197,204035100,00%887,75
Löwe 81404,00802560,00%1751,67
Renault NC-311167,50155425,00%758,56
Hotchkiss H352165,75176450,00%672,71
7TP2190,2512740,00%491,86
Renault G15120,75274450,00%136,80
Cruiser Mk. I1105,00213450,00%386,43
T3 HMC2214,25224475,00%1072,83
M10 Wolverine5186,25296475,00%390,24
KV-1S6657,25474475,00%1394,21
T7 Combat Car 275,00149450,00%211,22
Chrysler K 81288,25746450,00%1530,93
Chi-Ni2175,334263100,00%1028,64
Renault FT146,00144333,33%3,10
Sturmpanzer I Bison3118,33207366,67%411,47
HWK 128867,67836366,67%1713,02
T1E6 2509,67556366,67%2902,58
Fiat 30001182,502152100,00%1022,91
Type 95 Ha-Go2237,00289250,00%940,07
Loyd Gun Carriage29,5073250,00%89,05
Light Mk. VIC 240,001882100,00%261,00
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8968,507232100,00%1271,10
FCM 2C 3581,005152100,00%1959,46
Krupp-Steyr Waffenträger 7627,006032100,00%850,49
Sturmpanzer II4325,003371100,00%1179,46
Type 89 I-Go/Chi-Ro2393,004481100,00%2118,30
FCM 362167,005491100,00%827,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3646,008491100,00%3334,10
Spähpanzer Ru 2519444,008691100,00%601,57

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 28.6.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 28.6.2016
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.1.2016
Lähti: 10.6.2016