1XERSON1

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja24416044158
Ø Taso8,360,009,369,23
Voitot1253351,33%00,00%2045,45%7547,47%
Häviöitä1149947,10%00,00%2454,55%8251,90%
Tasapelejä3841,57%00,00%00,00%10,63%
Taisteluja selvitty748730,66%00,00%1227,27%4931,01%
Vaunuja tuhottu226300,9300,00340,771240,78
Tuhoamissuhde1,340,001,061,14
Vaunuja havaittu257051,0500,00300,681170,74
Vahinkoa aiheutettu1.386,220,001.697,201.655,04
Valtauspisteitä269691,1000,0000,0070,04
Puolustuspisteitä122070,5000,0000,0020,01
Kokemus589,940,00780,11755,13
WN71172,530,00900,10948,64
WN81620,640,001271,681353,58
Yhteensä
Taisteluja24416
Ø Taso8,36
Voitot1253351,33%
Häviöitä1149947,10%
Tasapelejä3841,57%
Taisteluja selvitty748730,66%
Vaunuja tuhottu226300,93
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu257051,05
Vahinkoa aiheutettu1.386,22
Valtauspisteitä269691,10
Puolustuspisteitä122070,50
Kokemus589,94
WN71172,53
WN81620,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja44
Ø Taso9,36
Voitot2045,45%
Häviöitä2454,55%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1227,27%
Vaunuja tuhottu340,77
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu300,68
Vahinkoa aiheutettu1.697,20
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus780,11
WN7900,10
WN81271,68
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja158
Ø Taso9,23
Voitot7547,47%
Häviöitä8251,90%
Tasapelejä10,63%
Taisteluja selvitty4931,01%
Vaunuja tuhottu1240,78
Tuhoamissuhde1,14
Vaunuja havaittu1170,74
Vahinkoa aiheutettu1.655,04
Valtauspisteitä70,04
Puolustuspisteitä20,01
Kokemus755,13
WN7948,64
WN81353,58
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja318000
Voitot15047,17%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15749,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä113,46%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10031,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1960,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu1390,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.677,770,000,000,00
Valtauspisteitä3020,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2940,9200,0000,0000,00
Kokemus540,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja318
Voitot15047,17%
Häviöitä15749,37%
Tasapelejä113,46%
Taisteluja selvitty10031,45%
Vaunuja tuhottu1960,62
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu1390,44
Vahinkoa aiheutettu1.677,77
Valtauspisteitä3020,95
Puolustuspisteitä2940,92
Kokemus540,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot654,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä545,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty327,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu151,3600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu813,820,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä494,4500,0000,0000,00
Kokemus475,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot654,55%
Häviöitä545,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu70,64
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu151,36
Vahinkoa aiheutettu813,82
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä494,45
Kokemus475,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot555,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä444,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty555,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,750,000,000,00
Vaunuja havaittu131,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu521,220,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä262,8900,0000,0000,00
Kokemus377,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot555,56%
Häviöitä444,44%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty555,56%
Vaunuja tuhottu70,78
Tuhoamissuhde1,75
Vaunuja havaittu131,44
Vahinkoa aiheutettu521,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä262,89
Kokemus377,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja139000
Voitot9366,91%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4532,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,72%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6848,92%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1260,9100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,770,000,000,00
Vaunuja havaittu670,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu647,220,000,000,00
Valtauspisteitä2011,4500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä680,4900,0000,0000,00
Kokemus405,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja139
Voitot9366,91%
Häviöitä4532,37%
Tasapelejä10,72%
Taisteluja selvitty6848,92%
Vaunuja tuhottu1260,91
Tuhoamissuhde1,77
Vaunuja havaittu670,48
Vahinkoa aiheutettu647,22
Valtauspisteitä2011,45
Puolustuspisteitä680,49
Kokemus405,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja472000
Voitot24952,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22347,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty19441,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3050,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu6791,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu955,360,000,000,00
Valtauspisteitä2680,5700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä25345,3700,0000,0000,00
Kokemus655,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja472
Voitot24952,75%
Häviöitä22347,25%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty19441,10%
Vaunuja tuhottu3050,65
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu6791,44
Vahinkoa aiheutettu955,36
Valtauspisteitä2680,57
Puolustuspisteitä25345,37
Kokemus655,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja869000
Voitot35340,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä50057,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä161,84%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty23126,58%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4160,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu6900,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.215,390,000,000,00
Valtauspisteitä5510,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12951,4900,0000,0000,00
Kokemus488,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja869
Voitot35340,62%
Häviöitä50057,54%
Tasapelejä161,84%
Taisteluja selvitty23126,58%
Vaunuja tuhottu4160,48
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu6900,79
Vahinkoa aiheutettu1.215,39
Valtauspisteitä5510,63
Puolustuspisteitä12951,49
Kokemus488,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja531000
Voitot24846,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä27852,35%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä50,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17833,52%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3580,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu3240,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.726,990,000,000,00
Valtauspisteitä2460,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6851,2900,0000,0000,00
Kokemus566,510,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja531
Voitot24846,70%
Häviöitä27852,35%
Tasapelejä50,94%
Taisteluja selvitty17833,52%
Vaunuja tuhottu3580,67
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu3240,61
Vahinkoa aiheutettu1.726,99
Valtauspisteitä2460,46
Puolustuspisteitä6851,29
Kokemus566,51
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (308)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T92 HMC101772,72566137549,67%1633,64
T4991221,57582125754,89%2046,72
AMX Chasseur de chars 81254,28615125554,74%1959,99
T110E4102236,31639101251,48%1753,13
TVP T 50/51101883,0754690747,85%1616,69
T54E192024,3168274351,28%2144,45
M4A1 Revalorisé 81335,7762573450,68%1812,71
WZ-111 model 5A102043,9761962047,90%1698,59
SU-122-44 71218,0552757551,30%1944,60
Progetto M40 mod. 65102091,5760857152,19%1842,08
LTTB8817,7061150154,49%1667,10
Object 140101875,2864647648,95%1584,33
T-100 LT101000,4857044943,88%1056,21
ELC EVEN 90 8689,8166442145,84%1319,23
M53/M5591294,6962241747,72%1177,93
Prototipo Standard B91656,4151139546,08%1486,70
T25 Pilot Number 1 81315,0373438456,25%2042,49
Super Conqueror102033,5259236845,11%1582,18
T3091846,1356335450,56%1613,25
T57 Heavy102212,6258334352,19%1900,74
KV-15739,1950833058,48%2041,52
Strv 103-091975,5977229355,29%1997,46
M40/M4381225,0047628049,64%1340,38
T28 Prototype81259,2452027650,00%1366,80
Strv 103B102058,6354427052,22%1569,07
T376697,1153725255,16%2316,59
T 55A 91725,2973023555,74%1790,62
11081283,1254521851,83%1484,15
XM551 Sheridan101556,0968221251,42%2000,16
T3281472,9464018254,40%1894,06
Leopard 1101874,8771217943,02%1411,67
Ram II 5574,7841717853,93%1718,07
M446861,9741017255,23%1727,53
UDES 0381451,0376116553,94%1806,52
IS-271242,8555616258,02%1815,27
AE Phase I 91578,3669516051,88%1438,50
T675683,2643115855,06%1860,20
T-5491544,5877515754,78%1758,60
M127986,5439514948,99%1413,96
Konštrukta T-34/1007956,4057614756,46%1734,56
T-1506769,8644414556,55%1429,46
P.44 Pantera81191,0150214346,85%1482,70
FV215b (183) 101446,0164114146,10%889,83
M41 Walker Bulldog8970,7459913657,35%2128,55
Škoda T 256727,9642513546,67%1509,01
SU-130PM 81404,6879413556,30%1452,84
T2971190,0059213362,41%1799,76
Chrysler K GF 81115,1454413246,21%1164,74
Type 586769,7846112951,16%1741,96
AMX M4 mle. 49 Liberté 81099,6953312943,41%1137,84
CS-4471033,5755712760,63%1647,72
T25/27974,7953412452,42%1540,37
CS-5381156,1753311248,21%1450,44
Conqueror92098,096319948,48%2125,66
T-44-100 Igrovoy 81294,168149948,48%1652,94
BZT-70 101841,267549446,81%1048,99
Ikv 65 Alt II6671,283669043,33%1163,94
WZ-111 model 1-491068,185018949,44%901,11
Ares 90101758,397438839,77%1268,18
KV-371107,954888751,72%1521,28
M24E2 Super Chaffee 6574,955298654,65%1876,80
Vz. 64 Blesk8737,076808350,60%1234,14
IS7948,336368149,38%1327,28
Ikv 90 Typ B7957,236318153,09%1475,86
Vz. 71 Tesák101056,077508153,09%1113,69
Projet Louis 9942,287977955,70%1419,36
Taschenratte112198,918937742,86%1151,38
M4A3E2 Sherman Jumbo6616,214117557,33%1285,53
M18 Hellcat6672,733717159,15%1230,30
Ares 90 C111882,818007044,29%1204,72
Maus101681,527336942,03%1081,72
KV-856625,624226861,76%1072,02
SU-122A5582,403136550,77%1590,66
MT-256401,064066547,69%1124,18
Object 260 101278,285066546,15%787,66
ARL 446519,764546342,86%694,17
M10391129,006206347,62%953,14
Ares 8591479,378056245,16%1329,95
Object 277102132,568056154,10%1714,58
Škoda T 5091353,375836046,67%1201,09
Panhard AML Lynx 6x68469,275906053,33%738,60
M4A1 Sherman5435,173275846,55%1044,19
Coccodrillo 102030,337705846,55%1488,72
AMX M4 mle. 4571009,906945848,28%1430,02
Kpz. Erich Konzept I 91603,976915844,83%1399,04
Caernarvon81541,149785768,42%2102,57
T-54 ltwt.91161,795945764,91%1909,79
Churchill VII6637,805875455,56%1164,61
UDES 1691743,567685444,44%1478,24
Buryan 91950,989955466,67%1694,91
Ares 7581144,127585048,00%1203,85
Renault G15369,713104951,02%939,45
Panhard EBR 105101080,497504955,10%1259,26
T-284297,683044759,57%927,41
M5 Stuart4203,832634751,06%467,59
Strv 81 81145,156984647,83%1443,53
121B 101470,436214647,83%1114,99
SU-86516,872984557,78%711,87
M24 Chaffee5308,303774353,49%995,40
Panhard EBR 909808,597594160,98%1188,68
AMX 105 AM mle. 474414,832734057,50%1504,67
P26/404231,322163844,74%436,90
Wz. 64GC Bzyg 102102,299293863,16%1558,32
M374334,032193748,65%1023,88
UDES 14 Alt 581275,977733759,46%1757,66
IS-38943,116643647,22%903,38
KJPZ TIII Jäger 91830,447443647,22%1406,17
Churchill I5423,234173545,71%709,56
14TP4162,501983452,94%487,98
VK 30.01 (H)5279,822773452,94%573,60
Type T-345612,794483458,82%2202,55
T-29 3127,261693452,94%299,38
T1 Cunningham1179,223033253,13%1211,01
Emil I81346,567913253,13%1422,49
Type 5 Heavy102536,759073256,25%1863,34
P.435412,743563161,29%1087,13
Strv 746737,144732955,17%1390,21
M5A1 Stuart4261,453022948,28%829,19
Black Prince7633,005532951,72%696,15
Schwertwal 101975,077002937,93%1203,45
M3 Lee4293,572162835,71%885,03
AMX 50 1008949,793292832,14%767,84
Ikv 1035369,114602871,43%937,91
Pz.Kpfw. II Luchs4240,113372755,56%848,13
Tiger 131 6823,334602751,85%1414,83
TBT 91268,817562751,85%923,83
122 TM 81397,307602740,74%1314,30
Škoda T 245455,083502653,85%1277,59
M415432,232892665,38%747,84
KV-1S6847,355292653,85%1976,53
T-50-2 6568,003692650,00%1555,78
M4A2E4 Sherman 5366,733382661,54%1128,66
AMX 13 57 GF 71009,008692556,00%2213,10
SU-54158,571702339,13%135,72
T110E5101619,487822347,83%1033,88
KV-48701,094232343,48%539,70
AltProto AMX 30 81155,307612352,17%1303,36
AMBT 81424,527332339,13%1348,69
T28 Concept 7849,224682339,13%982,92
CS-5991620,238422254,55%1506,19
SARL 424312,772582250,00%988,24
MBT-B 102100,558282254,55%1375,83
T-345372,903192142,86%840,33
P.43 bis6595,813292147,62%983,56
CC-46 Pancernik 91618,058242152,38%1328,76
Emil II91494,808342060,00%1288,22
Durchbruchswagen 24224,852832075,00%645,19
Kranvagn101709,118691952,63%1273,62
M48A2 Räumpanzer 81093,636711936,84%1096,44
Lorraine 120 Alby 81914,799841957,89%1931,44
A-205324,783321855,56%1219,42
AAT60 81460,068161861,11%1608,22
25TP KSUST II557,881701735,29%0,00
GSOR 1008 81628,418211747,06%1678,95
LT vz. 383152,311851643,75%451,27
B.U.G.I.6830,693621643,75%1256,16
SU-263158,252081656,25%368,67
MS-11148,531911533,33%680,70
LPT-67 Šelma91234,807591553,33%1678,09
Škoda T 56 81662,879281560,00%1733,96
BT-74192,932811442,86%490,27
ST vz. 39451,361361450,00%96,26
Pz.Kpfw. III Ausf. E3240,071861435,71%587,94
E 77 91938,719701464,29%1854,58
Pz.Kpfw. VII101979,547701346,15%1198,92
Jagdpanzer E 90 91427,386981353,85%1013,96
Super Hellcat 7920,465441369,23%1462,68
M3 Stuart3220,422921275,00%959,42
M15/423158,582181275,00%497,10
Lorraine 39L AM3150,831381225,00%236,63
O-Ho82244,1711201266,67%3344,75
SDP wz 66 Grom 81142,007051250,00%1027,45
Turtle Mk. I 81612,426801225,00%1406,79
DS PZInż5900,367471181,82%2527,04
KV-26378,82331119,09%353,00
VK 45.02 (P) Ausf. A81589,189531163,64%1974,09
E 65 Zwilling 81367,279301172,73%1259,26
ShPTK-TVP 100 81495,559841172,73%2024,16
T-463197,603651060,00%870,53
BZ-16681512,809241060,00%2131,99
Kampfpanzer 07 RH 81073,808831060,00%1567,18
STG Guard 8807,503531040,00%690,93
T77 8866,005251040,00%710,46
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81078,504981010,00%950,94
Bat.-Châtillon Bourrasque 81444,207191040,00%1457,97
AMX 13 105 AM mle. 505489,11251944,44%816,07
M2 Medium Tank3155,78180955,56%501,44
Pz.Kpfw. I Ausf. C3162,22201922,22%579,99
TS-54 81417,331009977,78%1612,41
Patton the Tank 91215,56694944,44%1112,53
T-262152,38162862,50%809,38
T-45 2195,00253862,50%969,33
Durendal 101590,75562825,00%756,42
Matilda4284,43425785,71%807,47
VK 36.01 (H)6611,57562742,86%825,00
Type 91 Heavy3175,00217771,43%647,22
59-166433,00512742,86%977,45
CS-53/56 Wojtek 8978,86555728,57%720,10
Predatore 91323,57691757,14%946,39
Stridsyxa 8794,29719757,14%715,71
TS-5 8652,57881785,71%611,34
T-28E with F-30 4173,00343757,14%298,67
WZ-120G FT 91424,14742757,14%1040,93
Lago4173,67170633,33%260,01
10TP3255,50189616,67%839,85
CS-63102061,50791650,00%1479,55
T3 HMC2233,50271683,33%1157,78
SDT-58 Vlkodav 91448,83766633,33%1126,79
TS-6 91090,33633650,00%871,87
Lätt Stridsfordon 120 91884,00625633,33%1238,14
Strv m/42-57 Alt A.2 6607,33715683,33%1047,79
Vz. 58 Medvěd 91651,17895666,67%1386,03
T-44-100 81023,17864666,67%1357,41
Charioteer Nomad 81419,17709650,00%1318,43
Pz.Kpfw. II2146,60191560,00%601,28
IS-7102394,80971560,00%2240,84
BZ-6891213,20674540,00%942,21
Chieftain Mk. 6 102097,40863560,00%1370,89
Gorilla112648,00669520,00%1522,39
Type 5 Ka-Ri 82221,40727540,00%1861,77
Caernarvon Action X 81208,60790540,00%1328,57
Yong Bing 91587,60777560,00%1205,71
Strv m/40L3246,754924100,00%1016,90
VK 16.02 Leopard5232,00233425,00%433,17
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92324,75913450,00%2019,48
BZ-75101928,50721425,00%1126,68
AMX 65 t8965,00460450,00%980,16
FV225 Collector 91002,75710450,00%570,75
XM66F 8613,00525450,00%470,14
SMV CC-64 Vipera 81173,50759475,00%1251,30
SFAC 105 8477,00356425,00%131,28
Fantôme 91203,75555425,00%875,45
OCP Peacekeeper 91941,75919450,00%1823,14
TKS z n.k.m. 20 mm 244,331853100,00%261,00
BT-22274,00320366,67%1717,70
Hotchkiss H352150,00173366,67%671,92
Type 97 Chi-Ha3112,00142333,33%122,37
Ikv 723250,33281333,33%570,91
Sav m/434159,33253366,67%422,69
Type 2597 Chi-Ha3330,005113100,00%1656,98
AMX 50 Foch (155) 101368,67656366,67%1012,92
Kanonenjagdpanzer 2 8625,00389333,33%261,85
Pz.Kpfw. Neu112551,331014366,67%1462,27
Vz. 68 Squall 8872,00580333,33%1425,70
Prototipo 6 82052,331018366,67%2006,48
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8944,67536333,33%693,26
Sentinelle 91243,3343630,00%735,01
M14/412117,5010320,00%186,83
Renault FT 75 BS2150,00130250,00%786,60
7TP2137,50232250,00%369,84
M2 Light2248,005262100,00%1204,44
Vickers Mk. E Type B234,5089250,00%82,88
Vickers Medium Mk. III3198,0016720,00%576,95
45TP Habicha7685,00515250,00%768,39
Panzerjäger I2125,00149250,00%315,72
SU-182330,503122100,00%3012,15
Vz. 60S Dravec 101513,50806250,00%835,39
M4 Improved 5221,003882100,00%543,22
Pz.Kpfw. I2263,005192100,00%1366,57
T-703411,5017120,00%1750,86
Panhard AMD 178B60,00223250,00%112,29
Hotchkiss EBR7932,0010292100,00%2652,55
ISU-122-2 8770,007692100,00%749,59
Lorraine 50 t 91160,00596250,00%923,11
Pz.Sfl. IC 4244,00202250,00%591,96
L-60 276,50127250,00%243,94
Type 63 81569,0052220,00%1576,94
Serpente 9585,00488250,00%246,17
Husarz 8633,50417250,00%408,85
Chrysler MTC 2TC 81336,5010902100,00%1411,47
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2190,004182100,00%1047,59
GSOR 1010 FB 81768,00825250,00%2061,75
M-VII-Y 92330,501015250,00%2169,66
KB-52 91812,009712100,00%1576,76
Strv fm/211358,0063310,00%2435,34
Fiat 30001180,0019810,00%796,04
Strv m/3820,003210,00%0,00
4TP1147,003291100,00%785,86
T1 HMC281,002471100,00%456,50
Škoda T 177473,0045210,00%598,52
SDP 44 Burza6940,008581100,00%1909,03
Projekt ION 8845,0051810,00%405,51
Loyd Gun Carriage20,001010,00%0,00
Indien-Panzer80,005181100,00%261,00
VK 100.01 (P)81333,009561100,00%1336,12
Black Prince II 7291,008551100,00%337,12
Kampfpanzer 67102560,0052110,00%1385,97
T-34 with L-11 4339,0026310,00%962,06
T-34 shielded 5307,0014810,00%419,78
Churchill III 565,005661100,00%261,00
AC 1 Sentinel 4217,0026010,00%430,78
Lansen C 81052,0025710,00%821,50
UDES 03 Alt 3 9985,0032610,00%568,68
Vz. 62 Jasan 91237,0011271100,00%876,14
KV-220-2 5102,0016410,00%0,00
Kame 90,0017910,00%0,00
A46 6114,0018310,00%37,89
Ambassador 91744,0052710,00%1255,23
VK 75.01 (K) 81526,0054610,00%1251,03
FV1066 Senlac 8536,008331100,00%969,78
Großtraktor - Krupp 30,006610,00%0,00
Valiant 5520,0023410,00%1097,06
StuG IV 5268,003511100,00%597,99
Gonsalo 8966,008841100,00%868,65
BT-7 artillery 3346,0030010,00%1236,89
SPHT 91581,0044010,00%786,18
Terrifiant 9903,007161100,00%575,96
Leox 94545,0016761100,00%6628,40

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 12.4.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.3.2026
Lähti: 11.4.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.2.2026
Lähti: 8.3.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.12.2025
Lähti: 3.1.2026