1Kr3yp3to7n

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 28.2.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4979431172556
Ø Taso8,538,198,948,67
Voitot2791456,06%2270,97%12874,42%35964,57%
Häviöitä2135742,89%929,03%4325,00%19234,53%
Tasapelejä5231,05%00,00%10,58%50,90%
Taisteluja selvitty1591031,95%1032,26%6940,12%20937,59%
Vaunuja tuhottu602141,21581,873231,8810041,81
Tuhoamissuhde1,782,763,142,89
Vaunuja havaittu681021,37632,033301,9210891,96
Vahinkoa aiheutettu1.977,603.027,323.502,653.022,97
Valtauspisteitä328910,6600,00560,331730,31
Puolustuspisteitä316820,641003,232631,537451,34
Kokemus752,561.410,191.387,691.262,54
WN71608,902696,742605,902432,62
WN82396,715214,564938,074795,70
Yhteensä
Taisteluja49794
Ø Taso8,53
Voitot2791456,06%
Häviöitä2135742,89%
Tasapelejä5231,05%
Taisteluja selvitty1591031,95%
Vaunuja tuhottu602141,21
Tuhoamissuhde1,78
Vaunuja havaittu681021,37
Vahinkoa aiheutettu1.977,60
Valtauspisteitä328910,66
Puolustuspisteitä316820,64
Kokemus752,56
WN71608,90
WN82396,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja31
Ø Taso8,19
Voitot2270,97%
Häviöitä929,03%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1032,26%
Vaunuja tuhottu581,87
Tuhoamissuhde2,76
Vaunuja havaittu632,03
Vahinkoa aiheutettu3.027,32
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1003,23
Kokemus1.410,19
WN72696,74
WN85214,56
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja172
Ø Taso8,94
Voitot12874,42%
Häviöitä4325,00%
Tasapelejä10,58%
Taisteluja selvitty6940,12%
Vaunuja tuhottu3231,88
Tuhoamissuhde3,14
Vaunuja havaittu3301,92
Vahinkoa aiheutettu3.502,65
Valtauspisteitä560,33
Puolustuspisteitä2631,53
Kokemus1.387,69
WN72605,90
WN84938,07
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja556
Ø Taso8,67
Voitot35964,57%
Häviöitä19234,53%
Tasapelejä50,90%
Taisteluja selvitty20937,59%
Vaunuja tuhottu10041,81
Tuhoamissuhde2,89
Vaunuja havaittu10891,96
Vahinkoa aiheutettu3.022,97
Valtauspisteitä1730,31
Puolustuspisteitä7451,34
Kokemus1.262,54
WN72432,62
WN84795,70
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13280014
Voitot64448,49%00,00%00,00%750,00%
Häviöitä63047,44%00,00%00,00%642,86%
Tasapelejä544,07%00,00%00,00%17,14%
Taisteluja selvitty39029,37%00,00%00,00%642,86%
Vaunuja tuhottu9640,7300,0000,0070,50
Tuhoamissuhde1,030,000,000,88
Vaunuja havaittu23221,7500,0000,00100,71
Vahinkoa aiheutettu1.604,530,000,001.050,21
Valtauspisteitä12790,9600,0000,00493,50
Puolustuspisteitä7460,5600,0000,0000,00
Kokemus686,950,000,00684,64
Yhteensä
Taisteluja1328
Voitot64448,49%
Häviöitä63047,44%
Tasapelejä544,07%
Taisteluja selvitty39029,37%
Vaunuja tuhottu9640,73
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu23221,75
Vahinkoa aiheutettu1.604,53
Valtauspisteitä12790,96
Puolustuspisteitä7460,56
Kokemus686,95
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja14
Voitot750,00%
Häviöitä642,86%
Tasapelejä17,14%
Taisteluja selvitty642,86%
Vaunuja tuhottu70,50
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu100,71
Vahinkoa aiheutettu1.050,21
Valtauspisteitä493,50
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus684,64

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja627000
Voitot35456,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä24639,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä274,31%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty24639,23%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4680,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu6311,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.164,270,000,000,00
Valtauspisteitä9761,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6501,0400,0000,0000,00
Kokemus618,370,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja627
Voitot35456,46%
Häviöitä24639,23%
Tasapelejä274,31%
Taisteluja selvitty24639,23%
Vaunuja tuhottu4680,75
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu6311,01
Vahinkoa aiheutettu1.164,27
Valtauspisteitä9761,56
Puolustuspisteitä6501,04
Kokemus618,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja322000
Voitot19359,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11936,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä103,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11836,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2390,7400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu3571,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu686,970,000,000,00
Valtauspisteitä2480,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4611,4300,0000,0000,00
Kokemus441,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja322
Voitot19359,94%
Häviöitä11936,96%
Tasapelejä103,11%
Taisteluja selvitty11836,65%
Vaunuja tuhottu2390,74
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu3571,11
Vahinkoa aiheutettu686,97
Valtauspisteitä2480,77
Puolustuspisteitä4611,43
Kokemus441,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20000
Voitot945,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1155,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty735,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu170,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,310,000,000,00
Vaunuja havaittu30,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu524,300,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus381,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot945,00%
Häviöitä1155,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty735,00%
Vaunuja tuhottu170,85
Tuhoamissuhde1,31
Vaunuja havaittu30,15
Vahinkoa aiheutettu524,30
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus381,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2168000
Voitot118154,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä94343,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä442,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty82838,19%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu17050,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,270,000,000,00
Vaunuja havaittu21180,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.211,550,000,000,00
Valtauspisteitä38611,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä68273,1500,0000,0000,00
Kokemus592,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2168
Voitot118154,47%
Häviöitä94343,50%
Tasapelejä442,03%
Taisteluja selvitty82838,19%
Vaunuja tuhottu17050,79
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu21180,98
Vahinkoa aiheutettu1.211,55
Valtauspisteitä38611,78
Puolustuspisteitä68273,15
Kokemus592,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja45470022
Voitot239252,61%00,00%00,00%1045,45%
Häviöitä205745,24%00,00%00,00%1150,00%
Tasapelejä982,16%00,00%00,00%14,55%
Taisteluja selvitty147632,46%00,00%00,00%627,27%
Vaunuja tuhottu34150,7500,0000,00140,64
Tuhoamissuhde1,110,000,000,88
Vaunuja havaittu61601,3500,0000,00311,41
Vahinkoa aiheutettu1.297,130,000,001.074,59
Valtauspisteitä34110,7500,0000,00271,23
Puolustuspisteitä48961,0800,0000,00130,59
Kokemus621,280,000,00691,86
Yhteensä
Taisteluja4547
Voitot239252,61%
Häviöitä205745,24%
Tasapelejä982,16%
Taisteluja selvitty147632,46%
Vaunuja tuhottu34150,75
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu61601,35
Vahinkoa aiheutettu1.297,13
Valtauspisteitä34110,75
Puolustuspisteitä48961,08
Kokemus621,28
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja22
Voitot1045,45%
Häviöitä1150,00%
Tasapelejä14,55%
Taisteluja selvitty627,27%
Vaunuja tuhottu140,64
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu311,41
Vahinkoa aiheutettu1.074,59
Valtauspisteitä271,23
Puolustuspisteitä130,59
Kokemus691,86

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3239008
Voitot185157,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä137542,45%00,00%00,00%8100,00%
Tasapelejä130,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty90828,03%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu24620,7600,0000,0030,38
Tuhoamissuhde1,060,000,000,38
Vaunuja havaittu63441,9600,0000,0010,13
Vahinkoa aiheutettu1.816,680,000,001.693,13
Valtauspisteitä19540,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä24470,7600,0000,0000,00
Kokemus781,130,000,00183,63
Yhteensä
Taisteluja3239
Voitot185157,15%
Häviöitä137542,45%
Tasapelejä130,40%
Taisteluja selvitty90828,03%
Vaunuja tuhottu24620,76
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu63441,96
Vahinkoa aiheutettu1.816,68
Valtauspisteitä19540,60
Puolustuspisteitä24470,76
Kokemus781,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja8
Voitot00,00%
Häviöitä8100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu30,38
Tuhoamissuhde0,38
Vaunuja havaittu10,13
Vahinkoa aiheutettu1.693,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus183,63
Anzeigen

Vaunut (280)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-381580,30667179856,62%2195,53
IS-7102240,32686174652,63%2121,36
T95/FV4201 Chieftain 103541,761116159064,09%3000,26
Grille 15102790,57669142356,64%2594,41
FV4005 Stage II102630,76719135254,59%2408,87
AMX Chasseur de chars 81546,19740126155,11%2657,25
AMX 50 B102378,40671122650,90%2282,63
KV-856720,56432110153,95%1331,61
Object 261101774,64492104747,85%1734,73
ISU-15281516,65559101548,77%1697,58
Panhard EBR 105101870,9796395961,31%3002,34
AMX 13 9091136,3161981456,14%2101,26
E 5093378,16130077364,94%4576,81
T675673,3150975759,97%1926,41
VK 72.01 (K) 103313,8797369663,36%2855,76
Panhard EBR 75 (FL 10) 81905,63112166362,14%4540,39
Object 907 102947,1697765256,75%2852,09
Strv 103B103109,2882463157,21%2743,10
AMX 30 B102378,5570061454,07%2439,66
T-1091485,7555860151,25%1418,31
212A91290,2639459146,36%1091,92
T110E5102662,2178455957,78%2803,48
TVP T 50/51102958,9890152456,30%3156,62
Super Conqueror103236,2399951860,81%3404,02
Rhm.-Borsig Waffenträger81701,6056051652,33%1825,68
Object 268 Version 4103502,0399450865,16%3574,75
SU-14-281200,8644748150,31%1342,89
T-44-100 82524,94127148063,13%4338,01
AMX 50 10081350,2055846550,32%1610,04
KV-26986,4857945956,64%2068,61
IS7850,8446844349,21%1151,08
Progetto M35 mod. 46 82439,36120044059,32%3521,18
Bat.-Châtillon 25 t102385,5470943952,62%2540,15
T-54 ltwt.91251,3171442555,29%2227,38
Object 70492089,2954341448,79%1753,35
AMX 50 12091499,9563440945,97%1391,05
T 55A 92924,65116140366,00%3790,72
T4991829,1276034463,08%3628,52
Object 430U102875,2593232955,93%2914,66
Emil II92793,94114632562,46%3172,82
Object 260 102757,6691831655,38%2476,13
Kampfpanzer 50 t 92121,52100331355,59%1848,79
Concept 1B 92388,86104631358,15%2083,23
113103062,2294330954,69%3114,42
S-517810,8645230554,43%995,03
Bat.-Châtillon Bourrasque 81892,4798730553,11%2298,85
FV215b 103092,7098830462,17%3067,78
Waffenträger auf Pz. IV91874,1052529950,50%1599,76
AMX ELC bis5293,2744128951,56%992,37
STB-1102481,6794028656,64%2245,85
AMX 30 1er prototype91704,4973328647,90%1823,94
SU-130PM 82248,5999228162,99%2709,40
T-100 LT101488,8383228058,57%2280,65
Object 705A103125,8687127560,73%2987,17
Charioteer81700,1265726756,18%2356,85
SU-1527701,2641025145,02%863,88
Dicker Max 6804,3751624754,66%1526,29
Chieftain/T95 81460,1379124658,13%2389,00
AMX 13 105102061,3677924450,82%3042,12
AMX 50 Foch B102863,8089324059,58%2572,54
AMX 12 t6634,4955423546,81%1857,10
WZ-111 model 5A103548,23102723461,97%3551,51
KV-15372,2928923449,57%672,67
AMX AC mle. 4881546,4969023452,99%1833,09
T110E4103227,7793523062,61%2958,25
AMX M4 mle. 54103951,81110521754,38%3986,08
Object 279 early 103160,58109521763,13%2202,23
Sturer Emil71019,2347221353,05%1499,78
TOG II* 6971,6958421346,01%1826,03
WZ-111 model 1-492610,6190421154,98%3064,34
M10391826,4286820956,94%1999,90
FV4004 Conway91721,7369120955,98%1740,40
Object 268102862,1478020458,82%2327,30
Leopard 1103366,4898220460,78%3504,35
Strv 103-092385,8073719862,12%2592,81
LTTB8926,9058719456,19%2130,46
AE Phase I 92624,63107319458,25%3113,20
Kranvagn102580,2892918953,44%2054,03
AMX 13 757527,1248118652,69%1152,83
Škoda T 256894,3750918251,65%2037,50
KV-481196,5855718158,56%1574,83
SU-1006707,9146617658,52%1337,43
UDES 0381979,7476017160,23%2840,98
AMX 50 Foch92601,1396416749,10%2825,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5562,5239016457,32%1827,64
Object 43092616,33110416362,58%3157,00
Object 277102820,1395316066,25%2700,36
T2971384,7963815958,49%2028,08
AMX M4 mle. 457924,8763715853,80%1242,75
Bat.-Châtillon 25 t AP91830,9690115658,97%2396,87
Object 26392703,40104815062,00%3253,34
Manticore102026,04100514862,84%2756,23
AMX M4 mle. 5192752,41115614667,12%3133,09
XM551 Sheridan102674,4569814558,62%4369,21
Conqueror92329,6198314456,25%2785,52
ELC EVEN 90 81065,6584214258,45%2570,66
Caernarvon81400,4687113658,09%1740,93
T3092743,3997213555,56%2844,18
IS-271230,0054313554,07%1758,44
Vz. 55102742,7793713356,39%2085,30
UDES 15/16103690,71106113155,73%4133,21
CS-63103660,09117313067,69%3814,11
11081815,2588412556,80%2700,11
Type 586866,9950212554,40%2071,62
M41 Walker Bulldog81474,5698912464,52%3641,19
Object 70592545,6570812363,41%3014,80
Cromwell61072,6964812259,84%2719,28
Škoda T 5092675,90107812264,75%3494,36
AMX 50 Foch (155) 102933,5190712064,17%2689,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4202,1917311346,02%342,84
Nashorn6753,2754711355,75%1336,25
Achilles6950,1445111349,56%1977,36
KV-371126,1453611157,66%1667,56
AMX 65 t81379,7382211154,05%1787,11
M60 102804,8787610949,54%2828,57
T25/271108,7067110759,81%1878,46
M18 Hellcat6659,2552710444,23%1069,53
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.438,8319210363,11%199,54
ARL 446686,8756110252,94%1214,79
Pz.Sfl. IVc5527,4530210247,06%1258,86
TVP VTU Koncept81432,8578210156,44%2283,10
T3281610,417889861,22%2157,60
SU-855266,952389651,04%480,93
IS-M82032,818339652,08%3209,89
S35 CA5498,922949549,47%1042,09
Ikv 90 Typ B71276,137239351,61%2359,91
T-4481770,389899361,29%2983,12
BDR G1 B5506,954959147,25%1006,36
Panhard EBR 9091541,2610259067,78%2985,90
T28 Concept 71223,935878955,06%1988,94
T1 Cunningham1137,852488750,57%804,15
T-28488,761548650,00%96,14
Waffenträger auf E 100102359,235718652,33%1747,04
Škoda T 56 81478,227928646,51%1221,61
Object 780 103913,5811078356,63%3602,72
SU-10182063,069788160,49%2885,21
StuG III Ausf. G5271,382228050,00%472,88
Challenger71071,537317963,29%1703,75
MT-256512,714477951,90%1732,81
Panhard AML Lynx 6x681482,7710397968,35%3841,51
Prototipo Standard B92909,6911307858,97%3842,71
Black Prince71144,928277860,26%1771,38
Ikv 65 Alt II61082,687087648,68%2488,81
LT-432 81305,899277557,33%2879,68
M75275,233947450,00%935,84
M3 Light 3117,311657452,70%461,90
ST-I93019,7412336876,47%3370,84
T71 CMCD71178,709786765,67%3427,05
T95E6 102708,388616150,82%2646,13
Progetto M40 mod. 65103017,479675763,16%2907,42
Type 3 Chi-Nu5555,983955664,29%1854,24
leKpz M 41 90 mm GF 81693,969885658,93%4302,52
Strv S1 82428,9110185664,29%3472,64
T1 Heavy Tank5779,357145464,81%2372,78
Conqueror Gun Carriage101042,256555251,92%773,86
Pz.Kpfw. 38 (t)3110,121885152,94%245,56
TNH T Vz. 5192273,3210185060,00%2243,59
Churchill VII6925,947985068,00%2024,89
M24 Chaffee5741,237264860,42%3656,91
Somua SAu 404291,942444755,32%812,77
M4461012,648114770,21%1913,75
M54 Renegade 81513,678284643,48%1508,72
Škoda T 245557,604134548,89%1636,21
T376901,498264571,11%3684,74
T-1506799,495684353,49%1649,55
Archer5662,213554360,47%1623,91
M5 Stuart4187,452994254,76%774,70
SU-100M171744,2210584158,54%3103,14
M3 Stuart3190,182304032,50%704,70
Ikv 1035630,985434062,50%2050,48
Alecto4240,902624042,50%515,33
CS-52 LIS 81402,567763951,28%1435,86
M66902,724863661,11%1772,13
SU-85B4162,642063661,11%340,48
Bat.-Châtillon 155 5810874,067383461,76%718,87
Leopard Prototyp A91593,767133450,00%1320,74
Caernarvon Action X 81866,6311153256,25%3213,83
Leichttraktor1116,741523154,84%497,63
M8A14324,684163161,29%912,19
CS-5992517,3310143056,67%2899,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6720,207683073,33%1931,46
T-46396,541392846,43%211,01
Rheinmetall Skorpion 81428,397122842,86%1409,32
Churchill I5723,335602751,85%1591,46
AMX 13 F3 AM61090,937762755,56%1870,99
Bishop5670,193782762,96%1934,07
AMX 13 57 71033,1510382673,08%2231,37
SU-76M4107,001322536,00%74,37
T110E3101832,048332556,00%1306,54
VK 30.01 (P)6971,047252445,83%2321,77
B1479,431792360,87%193,08
T-22 medium 102065,916982365,22%1739,72
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,181522240,91%390,18
AT 25428,643652259,09%1089,69
P.44 Pantera82016,4311302176,19%3398,09
ARL V396606,102892133,33%906,83
T21695,333622147,62%102,31
Sturmpanzer I Bison381,35802025,00%14,96
Type 97 Chi-Ha3239,112461947,37%777,36
Object 140101456,957351947,37%1075,72
M40/M438882,725861844,44%726,18
M1271187,398931861,11%1521,56
BT-7 artillery 3208,612141838,89%616,70
CS-5381221,448351656,25%1907,00
G.W. Panther7588,446541656,25%623,86
Tetrarch 2171,062071650,00%823,45
T25 Pilot Number 1 81308,638301656,25%1722,56
M2 Light Tank2278,532791533,33%1277,67
Marder II3173,131661520,00%307,78
Bisonte C45 82245,2711961573,33%2868,40
Chimera 82186,7911581478,57%2634,88
D23117,461751338,46%217,29
Pz.Kpfw. II231,31901338,46%0,39
Matilda4683,924711266,67%3005,89
Valentine AT4259,753371258,33%897,54
Valentine3266,002061145,45%721,49
Universal Carrier 2-pdr2105,271491163,64%398,21
ShPTK-TVP 100 81294,559771172,73%1418,49
T26E5 81274,4011201070,00%1816,81
Chi-Ni2158,89183944,44%633,39
Type 1 Chi-He4226,22267955,56%640,24
Cruiser Mk. II2292,00377977,78%1651,80
43 M. Toldi III 384,89154955,56%286,17
45TP Habicha7902,63626837,50%831,29
AT-12143,13139862,50%539,66
Kampfpanzer 07 RH 81378,63648837,50%1418,76
E 25 71088,75768850,00%1607,84
Char Futur 4 91832,13849850,00%1452,63
MS-11108,43109728,57%355,36
Panzerjäger I247,7167728,57%0,00
IS-4102877,43988771,43%2365,86
King Tiger (Captured) 7982,71748742,86%1079,26
T-26242,6754616,67%0,00
Tiger (P)71102,17726650,00%1354,95
T1 HMC268,40105560,00%301,99
T56 GMC3378,80519580,00%1813,16
Renault UE 573207,40293580,00%797,94
Bat.-Châtillon 155 559963,20491520,00%616,80
Rheinmetall Skorpion G 81400,60485520,00%1205,50
T-34-85M 61424,00875540,00%2147,04
Super Hellcat 71423,0010655100,00%2426,57
Type 62 7439,50632425,00%724,53
Renault Otsu1101,50186475,00%604,12
D1222,75107450,00%83,52
Type 97 Te-Ke 2118,25256475,00%609,63
TNH 105/10008729,50543425,00%500,11
Controcarro 1 Mk. 292471,751312475,00%2910,96
T9591817,001073475,00%1639,35
M56 Scorpion 7808,50625450,00%975,04
Renault FT131,00112366,67%222,70
T-34-171081,3310133100,00%1658,94
STA-18939,33669366,67%1227,33
M3 Lee4149,3391333,33%243,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E30,002030,00%0,00
Pawlack Tank6473,33598366,67%680,57
Strv K 91802,6751430,00%1235,78
KV-2 (R) 6354,6720430,00%227,29
Vickers Medium Mk. I130,0069250,00%78,88
Vickers Medium Mk. II2133,008320,00%411,22
Vickers Mk. E Type B271,007120,00%65,27
Cruiser Mk. I1258,50270250,00%1302,13
T2 Medium Tank2122,5010320,00%414,05
T3 HMC2125,00131250,00%381,93
Renault FT AC2357,00347250,00%1908,26
KV-137190,5010920,00%7,98
FV38059201,50528250,00%136,16
Pz.Kpfw. I Ausf. C393,00250250,00%285,55
LTP 3185,50251250,00%765,97
Excalibur 61244,00775250,00%1752,38
Strv fm/21198,0017310,00%290,58
TKS z n.k.m. 20 mm 20,002910,00%0,00
SU-1820,00951100,00%261,00
G.W. Tiger (P)814,0019210,00%0,00
Panhard AMD 178B6325,0011431100,00%974,45
T-29 3218,002561100,00%751,42
Object 252U Defender 83297,0019131100,00%4480,11
T2 Light Tank 2124,0013310,00%381,44
Chrysler K GF 81612,0010801100,00%1575,32
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2218,0032110,00%836,72
StuG IV 5203,0017710,00%195,26

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 28.2.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.2.2022
Lähti: 26.2.2022
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 15.11.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.8.2021
Lähti: 14.11.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 12.2.2021
Lähti: 2.8.2021
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 12.5.2020
Lähti: 24.5.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.4.2020
Lähti: 11.4.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 21.11.2018
Lähti: 16.3.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 29.7.2020
Lähti: 13.9.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 1.9.2019
Lähti: 4.4.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 9.4.2019
Lähti: 31.8.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 8.11.2018
Lähti: 20.11.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 13.10.2017
Lähti: 30.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.4.2017
Lähti: 5.7.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 4.4.2019
Lähti: 7.4.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.2.2017
Lähti: 7.2.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.11.2016
Lähti: 21.1.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 17.11.2015
Lähti: 8.11.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 9.12.2014
Lähti: 15.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 6.12.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.9.2014