10mati

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.4.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8764000
Ø Taso6,320,000,000,00
Voitot435749,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä433149,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä760,87%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty214924,52%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu68590,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu74190,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu842,100,000,000,00
Valtauspisteitä59730,6800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä52380,6000,0000,0000,00
Kokemus415,210,000,000,00
WN71034,190,000,000,00
WN81259,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8764
Ø Taso6,32
Voitot435749,71%
Häviöitä433149,42%
Tasapelejä760,87%
Taisteluja selvitty214924,52%
Vaunuja tuhottu68590,78
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu74190,85
Vahinkoa aiheutettu842,10
Valtauspisteitä59730,68
Puolustuspisteitä52380,60
Kokemus415,21
WN71034,19
WN81259,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu63,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.482,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus479,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu63,00
Vahinkoa aiheutettu2.482,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus479,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot327,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä763,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä19,09%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty218,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu90,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu962,730,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,3600,0000,0000,00
Kokemus264,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot327,27%
Häviöitä763,64%
Tasapelejä19,09%
Taisteluja selvitty218,18%
Vaunuja tuhottu60,55
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu90,82
Vahinkoa aiheutettu962,73
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä40,36
Kokemus264,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot444,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä555,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty222,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,2200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,290,000,000,00
Vaunuja havaittu111,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu568,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus443,110,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot444,44%
Häviöitä555,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty222,22%
Vaunuja tuhottu20,22
Tuhoamissuhde0,29
Vaunuja havaittu111,22
Vahinkoa aiheutettu568,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus443,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja342000
Voitot12737,13%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20660,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä92,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11333,04%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2440,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,070,000,000,00
Vaunuja havaittu2370,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu973,040,000,000,00
Valtauspisteitä3280,9600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3741,0900,0000,0000,00
Kokemus356,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja342
Voitot12737,13%
Häviöitä20660,23%
Tasapelejä92,63%
Taisteluja selvitty11333,04%
Vaunuja tuhottu2440,71
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu2370,69
Vahinkoa aiheutettu973,04
Valtauspisteitä3280,96
Puolustuspisteitä3741,09
Kokemus356,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot2139,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3056,60%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,77%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1120,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu460,8700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu591,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.985,700,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,1300,0000,0000,00
Kokemus434,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot2139,62%
Häviöitä3056,60%
Tasapelejä23,77%
Taisteluja selvitty1120,75%
Vaunuja tuhottu460,87
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu591,11
Vahinkoa aiheutettu1.985,70
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä70,13
Kokemus434,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (120)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
O-I6912,1249860555,54%1775,71
Škoda T 5091468,8350351749,52%1339,71
TVP T 50/51102095,6255850646,25%1773,72
TVP VTU Koncept8721,4741344545,84%791,84
Konštrukta T-34/1007672,5939034444,19%908,91
UDES 0381392,6748231950,16%1529,62
T-34-85M 6903,5253029655,74%1661,90
Škoda T 256501,6237927948,75%869,23
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4458,8334227256,99%1473,23
Strv 103-091994,2558824055,42%1974,19
Škoda T 245340,4826519949,25%848,67
Ikv 90 Typ B7914,9138918742,25%1263,68
Hummel6515,5727818143,65%626,71
G.W. Panther7926,7840418050,56%1175,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5165,5118618041,11%170,36
IS71071,2257214956,38%1625,78
Ikv 65 Alt II6616,0235314156,03%1084,75
TNH T Vz. 5191384,0166713943,88%1123,13
ST vz. 394356,3930813850,00%1205,07
Grille5320,0021613243,18%498,92
Ikv 1035382,4128512449,19%884,17
O-Ho81292,2359711749,57%1510,72
Type 3 Chi-Nu5273,9226511346,90%582,89
LT vz. 383439,5136011136,94%1869,28
45TP Habicha71180,4861211050,91%1744,08
Pz.Kpfw. I Ausf. C3220,5532810855,56%1175,37
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.477,2917810350,49%94,16
Sturmpanzer II4152,3313110250,98%357,77
Škoda T 177575,2449210250,00%1130,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5682,1962010146,53%1769,68
TNH 105/100081049,0555510045,00%1069,22
O-I Experimental5650,224069853,06%1415,33
O-Ni71109,385689561,05%1618,46
Object 252U 81223,596939550,53%1275,81
Strv 103B102164,606428762,07%1832,71
Vz. 44-171005,875887948,10%1311,75
IS-381145,665486841,18%1151,25
G.W. Tiger (P)8841,794256341,27%806,23
Type 4 Heavy91375,285306149,18%1169,13
M5A1 Stuart4181,672735763,16%620,44
T-284161,701975662,50%446,99
Bishop5535,093455552,73%1331,02
Pz.Kpfw. 38 (t)384,761385444,44%79,76
Super Hellcat 71073,965714654,35%1538,11
T-46389,501544452,27%219,25
SU-122-44 71071,585954351,16%1445,90
40TP Habicha6888,885054233,33%1592,73
Type 95 Heavy4191,212084235,71%362,63
KV-856923,104474148,78%1858,76
Type 5 Ke-Ho4203,232513951,28%538,18
Sav m/434255,862493754,05%619,80
Birch Gun4295,242803759,46%1197,28
Renault FT140,971243351,52%98,99
Pz.Kpfw. 35 (t)245,821033330,30%0,93
Type T-345360,472663243,75%776,57
Marder II3129,781443240,63%165,48
Type 98 Ke-Ni3127,552153167,74%537,81
Sexton II3184,002193158,06%793,50
Type 2597 Chi-Ha3218,522482951,72%760,64
KV-1S6533,863682937,93%787,54
Strv m/425432,003272759,26%1169,51
Leichttraktor183,501602634,62%154,08
Lago4440,443812560,00%1888,34
Vz. 55101450,366332540,00%811,09
Covenanter5179,132622458,33%531,32
LT vz. 352205,783032369,57%1198,38
Type 97 Chi-Ha3130,261992347,83%267,18
25TP KSUST II5474,434272339,13%985,40
Sturmpanzer I Bison385,391282352,17%147,16
StuG IV 5469,383192161,90%1194,39
Kolohousenka1176,052412055,00%874,22
Type 1 Chi-He4174,111851936,84%256,75
Type 95 Ha-Go279,721221844,44%143,96
14TP4234,443151850,00%747,44
Ikv 723223,222361855,56%626,81
T1 Cunningham146,531261758,82%164,40
KV-15693,136661681,25%1722,49
MTLS-1G14 3374,876041566,67%1756,91
Panzerjäger I230,92951258,33%148,74
T-29 3296,923031258,33%1169,71
M3 Light 377,83104128,33%83,63
Strv m/40L3171,272301154,55%530,03
MS-1150,181311145,45%41,83
Pz.Kpfw. II Luchs4213,643041136,36%585,51
Type 91 Heavy3182,901851040,00%377,78
T-262148,22152944,44%600,15
Wespe3172,56190955,56%557,10
Cruiser Mk. IV4217,67246955,56%585,74
Loyd Gun Carriage2103,22134944,44%483,91
Vickers Medium Mk. I159,13101862,50%238,91
Chi-Ni2118,13149837,50%353,94
Renault Otsu172,13126862,50%257,67
10TP3257,38262850,00%869,21
AT-12152,25194862,50%613,85
G.Pz. Mk. VI (e)298,88106825,00%366,43
Vickers Mk. E Type B2128,14224742,86%344,38
Cruiser Mk. III3148,14207757,14%597,93
Renault FT 75 BS2248,00171633,33%1434,26
Pvlvv fm/42265,8398633,33%3,10
43 M. Toldi III 3148,67164633,33%511,31
B14268,00249540,00%559,59
Strv fm/211140,50291475,00%822,50
TKS z n.k.m. 20 mm 2325,00388450,00%1846,57
4TP1335,50266425,00%1618,00
Renault NC-31169,00107425,00%106,68
7TP2183,7513940,00%452,57
T1 HMC286,00160450,00%352,72
Lorraine 39L AM3290,003174100,00%1059,21
Type 89 I-Go/Chi-Ro2184,25256475,00%809,02
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6486,00301425,00%803,14
MKA 2305,00447475,00%1411,91
Strv m/382210,33303366,67%959,54
Pz.Sfl. IVb4353,00258366,67%1171,30
SU-182186,502782100,00%1270,73
Vickers Medium Mk. II2101,005410,00%228,99
M2 Light20,00910,00%0,00
Cruiser Mk. I1186,009110,00%689,09
SU-263194,0010010,00%279,38
AMR 35 2212,004651100,00%955,13
L-60 225,005710,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 30.4.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.4.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.1.2019
Lähti: 15.1.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.9.2017
Lähti: 16.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.3.2016
Lähti: 8.1.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 28.1.2016
Lähti: 12.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.1.2018
Lähti: 31.5.2018
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 12.1.2017
Lähti: 23.1.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.11.2017
Lähti: 13.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.1.2018
Lähti: 20.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.1.2017
Lähti: 22.3.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.8.2018
Lähti: 15.9.2018