0_Zero

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.11.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja473770777
Ø Taso8,320,009,299,91
Voitot2530453,41%00,00%114,29%3140,26%
Häviöitä2146145,30%00,00%685,71%4355,84%
Tasapelejä6121,29%00,00%00,00%33,90%
Taisteluja selvitty1642434,67%00,00%114,29%2228,57%
Vaunuja tuhottu558011,1800,0020,29781,01
Tuhoamissuhde1,800,000,331,42
Vaunuja havaittu484611,0200,0050,711011,31
Vahinkoa aiheutettu1.591,420,001.328,431.900,55
Valtauspisteitä250350,5300,0000,0030,04
Puolustuspisteitä279700,5900,0000,0000,00
Kokemus759,290,00517,14749,21
WN71403,620,00385,131011,50
WN81919,490,001827,522247,64
Yhteensä
Taisteluja47377
Ø Taso8,32
Voitot2530453,41%
Häviöitä2146145,30%
Tasapelejä6121,29%
Taisteluja selvitty1642434,67%
Vaunuja tuhottu558011,18
Tuhoamissuhde1,80
Vaunuja havaittu484611,02
Vahinkoa aiheutettu1.591,42
Valtauspisteitä250350,53
Puolustuspisteitä279700,59
Kokemus759,29
WN71403,62
WN81919,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja7
Ø Taso9,29
Voitot114,29%
Häviöitä685,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty114,29%
Vaunuja tuhottu20,29
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu50,71
Vahinkoa aiheutettu1.328,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus517,14
WN7385,13
WN81827,52
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja77
Ø Taso9,91
Voitot3140,26%
Häviöitä4355,84%
Tasapelejä33,90%
Taisteluja selvitty2228,57%
Vaunuja tuhottu781,01
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu1011,31
Vahinkoa aiheutettu1.900,55
Valtauspisteitä30,04
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus749,21
WN71011,50
WN82247,64
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja258000
Voitot12448,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12448,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä103,88%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9837,98%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1750,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,090,000,000,00
Vaunuja havaittu2250,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.756,720,000,000,00
Valtauspisteitä2440,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2440,9500,0000,0000,00
Kokemus740,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja258
Voitot12448,06%
Häviöitä12448,06%
Tasapelejä103,88%
Taisteluja selvitty9837,98%
Vaunuja tuhottu1750,68
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu2250,87
Vahinkoa aiheutettu1.756,72
Valtauspisteitä2440,95
Puolustuspisteitä2440,95
Kokemus740,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja40000
Voitot1435,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2665,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty717,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu220,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu380,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.091,050,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1052,6300,0000,0000,00
Kokemus523,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja40
Voitot1435,00%
Häviöitä2665,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty717,50%
Vaunuja tuhottu220,55
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu380,95
Vahinkoa aiheutettu1.091,05
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1052,63
Kokemus523,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot1350,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1246,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1142,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,070,000,000,00
Vaunuja havaittu230,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu548,920,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä80,3100,0000,0000,00
Kokemus527,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot1350,00%
Häviöitä1246,15%
Tasapelejä13,85%
Taisteluja selvitty1142,31%
Vaunuja tuhottu160,62
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu230,88
Vahinkoa aiheutettu548,92
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä80,31
Kokemus527,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19000
Voitot947,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1052,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty631,58%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu130,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.124,210,000,000,00
Valtauspisteitä361,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä874,5800,0000,0000,00
Kokemus793,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja19
Voitot947,37%
Häviöitä1052,63%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty631,58%
Vaunuja tuhottu100,53
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu130,68
Vahinkoa aiheutettu1.124,21
Valtauspisteitä361,89
Puolustuspisteitä874,58
Kokemus793,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja673000
Voitot35252,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä31246,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä91,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty25337,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4700,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu5370,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu788,210,000,000,00
Valtauspisteitä8001,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7851,1700,0000,0000,00
Kokemus558,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja673
Voitot35252,30%
Häviöitä31246,36%
Tasapelejä91,34%
Taisteluja selvitty25337,59%
Vaunuja tuhottu4700,70
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu5370,80
Vahinkoa aiheutettu788,21
Valtauspisteitä8001,19
Puolustuspisteitä7851,17
Kokemus558,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja385000
Voitot18247,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19851,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14136,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2750,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu2950,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.737,220,000,000,00
Valtauspisteitä2940,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3790,9800,0000,0000,00
Kokemus700,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja385
Voitot18247,27%
Häviöitä19851,43%
Tasapelejä51,30%
Taisteluja selvitty14136,62%
Vaunuja tuhottu2750,71
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu2950,77
Vahinkoa aiheutettu1.737,22
Valtauspisteitä2940,76
Puolustuspisteitä3790,98
Kokemus700,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (286)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Cromwell B 6919,35766261159,06%2119,04
Bat.-Châtillon 25 t102233,39766215349,93%2002,08
TVP T 50/51102591,60843183656,75%2525,79
Rheinmetall Skorpion G 81930,30854163954,55%2382,43
Leopard 1102624,34789151653,36%2362,89
Cromwell6998,36819150859,62%2560,83
Grille 15102139,78674142652,24%1674,86
Progetto M35 mod. 46 81821,84902139755,76%2512,40
E 25 71281,63787130457,59%2159,45
SU-130PM 81913,30855110755,92%2192,49
FV4005 Stage II102153,77704104053,75%1735,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81666,12761101051,98%1874,03
ELC EVEN 90 8696,61754100551,24%1467,64
Progetto M40 mod. 65102647,5185586157,26%2490,25
Object 252U Defender 81444,4981483256,01%1706,32
AMX 13 105101387,5872579547,80%1709,99
Object 279 early 102334,9089575857,12%1656,89
MS-11267,6445972662,12%2034,89
AMX 13 57 7978,0575872455,39%2398,45
Bat.-Châtillon Bourrasque 81900,9889865354,52%2593,95
M41 Walker Bulldog8775,2070461250,16%1476,60
STB-1102322,6983160455,96%2114,89
ShPTK-TVP 100 81818,3785757249,48%2220,66
AMX 12 t6716,6268053452,43%2272,46
T-54 ltwt.91078,4473053053,40%1720,74
AMX 13 9091065,9870149747,89%1663,94
IS-7101782,0474949348,88%1428,54
IS-2 71107,6172646155,75%1507,54
Panhard EBR 105101343,2172741851,67%1662,23
AMX 50 B102104,5673840550,12%1775,88
T-34-85 Rudy 6835,7565739657,58%1573,16
T-5491386,8971136945,80%1419,18
FV215b (183) 102146,0671435252,56%1727,64
G.W. E 100101722,3967832546,15%1455,99
Kampfpanzer 50 t 92319,9993831254,49%2370,00
T54E191599,7077027652,90%1578,14
Kranvagn102082,5678527549,82%1708,59
AMX 50 12091614,5976426055,77%1658,93
Emil II91639,2578825352,96%1641,21
IS-381301,4571024945,38%1503,90
XM57 81866,9885923850,84%1814,84
G.W. Tiger91396,4264722851,32%1330,56
AMX Chasseur de chars 81037,0169122750,66%1432,54
Type 64 6715,3860222650,44%1986,84
G.W. Panther7943,9453222547,11%1215,64
G.W. Tiger (P)81070,4962522257,66%1417,87
Dicker Max 6857,5358322255,86%1573,21
HWK 30 81020,3376622056,82%2100,73
UDES 0381500,0172321053,33%1753,50
AMX 50 10081104,5968120953,59%1228,30
Super Hellcat 71330,1269420355,67%2395,20
Strv 103-091797,0869219754,31%1598,19
60TP Lewandowskiego102062,9578119351,30%1556,52
Bat.-Châtillon 25 t AP91472,0976419252,60%1587,21
LPT-67 Šelma91033,0554417948,60%1503,10
Conqueror91877,9177417547,43%1812,29
Strv S1 81924,5276217452,30%2154,34
FV4004 Conway91848,8474317354,91%1777,55
Vz. 71 Tesák101183,3773217151,46%1413,45
SU-100Y 6735,0956817154,39%1393,68
Bat.-Châtillon 155 58101278,4965816850,60%1057,36
Vz. 68 Squall 81019,6680716852,98%2115,19
Emil I81340,3675616448,78%1544,82
50TP Tyszkiewicza91804,7776916149,69%1716,94
Manticore10899,2364915939,62%819,14
Object 261101400,9475814957,05%1223,94
Mäuschen91462,2777914753,74%1419,91
Lion 102378,0772314751,70%2096,23
LT-432 81053,5779414354,55%2218,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81035,5564113746,72%1108,26
T92 HMC101688,3263113446,27%1389,96
Ares 90 C112071,3687313353,38%1599,65
Super Conqueror102111,8977913247,73%1733,86
T376596,9358812941,09%1708,71
T-1091246,1068212747,24%1154,18
CS-63102527,9385412555,20%2454,72
Lorraine 155 mle. 5181065,9963412544,80%1054,92
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3291,9846012560,00%850,06
Charioteer81436,2773112455,65%1661,83
53TP Markowskiego81416,6081212055,83%1829,21
FV380591500,0075411354,87%1691,21
AMX 50 Foch B101992,4578411053,64%1476,66
VK 100.01 (P)81221,0578611054,55%1562,61
Vz. 64 Blesk8675,3249610648,11%1053,15
AMX 13 757827,2772010555,24%1905,61
Bat.-Châtillon 155 5591216,7266210245,10%1086,77
Bisonte C45 81473,5885210253,92%1800,08
Grille5593,9144910053,00%1329,41
M53/M5591702,437239944,44%1598,99
LTTB8646,706619850,00%1162,99
Object 260 101988,428309851,02%1532,92
Strv 103B102287,937269657,29%1755,11
Panhard EBR 9091116,847689654,17%1878,23
AMX 13 F3 AM6788,915709555,79%1414,35
T4991104,577989356,99%1830,28
Char Futur 4 92292,258279347,31%2130,23
BZ-75102253,768619255,43%1734,29
T57 Heavy101775,507119048,89%1321,85
Caernarvon81219,707318955,06%1396,53
Object 703 Version II 81455,998568848,86%1554,03
45TP Habicha71065,216988652,33%1558,59
Object 43092033,338988659,30%2445,58
Lorraine 155 mle. 507871,815888551,76%1187,13
Char Mle. 75 91314,117608250,00%2025,77
Prototipo Standard B92429,339427959,49%2811,24
KV-15580,825387951,90%1284,12
Jagdpanzer E 100101854,337907864,10%1366,10
AMX M4 mle. 49 Liberté 81064,407037847,44%1194,33
BZT-70 102322,088417647,37%1561,50
Maus101622,198107454,05%1232,93
M40/M4381160,766577436,49%1028,00
Caliban 81490,118677459,46%1978,12
FV20781215,867927356,16%1473,42
IS-3A 81485,229167365,75%1882,49
Chimera 81808,929097254,17%2205,34
VK 30.01 (P)6784,446507161,97%1476,55
Vz. 55101991,306797042,86%1295,21
E 65 Zwilling 81285,468887058,57%1246,59
ARL 446757,555476947,83%1220,28
Object 140101788,227426950,72%1429,44
Object 268 Version 4102269,358976966,67%1790,70
Jagdtiger92103,597646851,47%1925,14
Sturer Emil71001,375796852,94%1390,50
40TP Habicha6700,465486746,27%1298,22
Type 6191531,037076747,76%1382,30
Škoda T 56 81735,938516747,76%1894,71
Ikv 90 Typ B7911,656026555,38%1326,73
T95/FV4201 Chieftain 102214,468156350,79%1483,44
Progetto C50 mod. 6692134,559086253,23%2260,05
BZ-79112510,879026149,18%1485,17
AMX 50 Foch (155) 101861,547056155,74%1361,25
Concept No. 5102154,307856053,33%1680,35
Ashigaru 102335,567325944,07%1693,36
Jagdpanther II81678,867495757,89%1981,27
Achilles6740,915475747,37%1392,17
Leopard 120 Verbessert112061,936535740,35%1293,94
Caernarvon Action X 81494,548515747,37%1910,77
T-100 LT101096,278005655,36%1324,20
SFAC 105 81585,557505648,21%1420,76
TNH T Vz. 5192447,879405550,91%2551,62
KV-5 81211,897165538,18%1280,52
Comet71122,137305433,33%1909,10
UDES 15/16102492,598375457,41%2398,54
Object 70591537,577995453,70%1472,90
Projet Louis 91351,258555259,62%2079,69
Object 705A101646,726515038,00%1133,32
Waffenträger auf Pz. IV91563,356654946,94%1303,61
T-34-85M 61250,948654955,10%2613,75
Progetto CC55 mod. 5481932,338854845,83%2455,35
T 55A 91478,676734843,75%1326,96
P.44 Pantera81464,437664654,35%1945,78
Ikv 65 Alt II6664,915614658,70%1313,44
SU-14-281414,988054650,00%1837,85
M-III-Y81433,878354656,52%1844,86
Hummel6666,674064542,22%963,44
E 75 TS 81203,708114459,09%1551,17
Leichttraktor1196,603564252,38%1027,91
SU-14-171252,907724259,52%2080,55
SU-10181314,126904143,90%1480,67
M1271136,288064055,00%1775,39
M446840,285894045,00%1369,62
T-4481397,777353948,72%1932,76
AE Phase I 91920,268193946,15%1748,00
FV4202 81423,298693852,63%2005,63
E 100101924,977183735,14%1247,12
Object 274a 81356,767643745,95%1638,99
GSR 3301 Setter7720,506253641,67%1796,78
Conqueror Gun Carriage101854,067093551,43%1842,55
Object 430U102344,697533545,71%2007,66
STA-181498,007793458,82%2147,37
FV229 Contender91527,277443351,52%1260,13
212A91533,507203246,88%1289,13
KV-220-2 5506,005813253,13%871,37
Rinoceronte102157,717543145,16%1585,08
UDES 1691715,818363154,84%1945,28
Panhard EBR 75 (FL 10) 8812,526693145,16%1223,08
BT-22149,532733050,00%694,71
T-50-2 6875,937923070,00%2999,22
Sherman VC Firefly 61195,438603046,67%2609,22
T26E4 SuperPershing 81133,937642842,86%1372,78
ISU-152K 81529,147032846,43%1514,27
DZT-159 91751,078032850,00%1649,39
O-Ni71087,486892744,44%1391,30
Škoda T 5092348,319242669,23%2702,75
SU-86748,695372646,15%983,36
O-I6575,325032540,00%727,60
M-VI-Y92192,688952544,00%2479,00
122 TM 81401,366632536,00%1337,67
FV226 Contradictious 81480,258892458,33%1470,69
Toro 91586,306922347,83%1393,57
WZ-111 Qilin 102171,307242343,48%1574,80
T-34-28973,415642236,36%1055,98
StuG IV 5578,055262259,09%1656,20
Leo7870,005812050,00%1361,60
Controcarro 1 Mk. 291616,357572050,00%1543,13
Object 25791594,858952060,00%1775,98
TS-5 81486,857912045,00%1702,01
M-II-Y71411,167681947,37%2158,87
Kampfpanzer 67101845,687781947,37%1185,64
leKpz M 41 90 mm 81098,065251822,22%1913,69
T110E3102306,768691764,71%1982,74
FV230 Canopener101801,657541741,18%1183,83
T-22 medium 101844,479661782,35%1662,47
Black Rock 111830,127071741,18%992,12
XM551 Sheridan10979,005701643,75%883,34
AS-XX 40 t111547,696181643,75%859,43
M54 Renegade 81641,507421631,25%1639,24
O-I Experimental5496,274561546,67%787,39
Vz. 60S Dravec 102367,7310441573,33%1698,42
T25 Pilot Number 1 81251,876821533,33%1298,12
T34 B 81417,007661546,67%1582,42
105 leFH18B2 51045,005621464,29%2212,73
Challenger7719,575341450,00%881,36
SZDV Vz. 50 81323,007011353,85%1350,86
Object 26391567,006791346,15%1376,07
Ares 90102340,547461338,46%1598,16
Valentine II 4304,854911338,46%852,39
WZ-120-1G FT 81438,006711346,15%1356,84
VCS 6x6 TS 90 91172,857631346,15%1868,03
59-Patton 8900,257411258,33%1310,41
Pudel 6592,006021163,64%1221,81
AMX ELC bis5299,094511154,55%960,37
Object 780 102411,008211154,55%1989,03
Škoda T 27 81378,456671154,55%1747,53
Tiger (P)7589,504921030,00%506,15
M48A5 Patton102549,708261050,00%2074,66
VK 168.01 Mauerbrecher 8849,605201050,00%766,67
Concept 1B 91982,909421050,00%1762,40
T-62A101985,00733944,44%1654,55
IS71151,13722862,50%1715,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4444,38404837,50%1163,18
AMX M4 mle. 457813,38458825,00%743,15
T110E5102092,00604825,00%1394,30
Type 91 Heavy3328,43358742,86%1176,15
Object 277101700,57748757,14%1469,93
Executor112553,57719728,57%1712,08
T1 Cunningham1175,00387650,00%1145,90
Pz.Kpfw. II Luchs4306,33448650,00%1162,13
DBV-152 101435,67748666,67%903,60
Bofors Tornvagn 81413,67974683,33%1734,40
T28 Concept 7745,6735260,00%902,09
Gryphon 101760,83690666,67%1165,20
Type 95 Heavy4293,80330580,00%951,56
Centurion Mk. I81256,40911580,00%1944,51
MT-256155,00362540,00%180,08
Kampfpanzer 07 P(E) 102015,00564540,00%1446,72
Kunze Panzer 9714,40464520,00%363,44
T77 81149,80612520,00%921,18
Matilda LVT 4536,00665560,00%1322,03
Strv m/425134,75421475,00%325,43
Churchill I5244,25376450,00%307,94
Black Prince7803,50417425,00%880,14
KV-26209,00355450,00%163,17
AMBT 82135,50790425,00%2656,74
BZ-72-1 101182,00689450,00%734,25
Cobra 9922,25360425,00%556,84
T-345626,33464333,33%1638,02
M415545,67436366,67%880,36
T3 HMC2266,67321333,33%1054,02
BDR G1 B5286,00377366,67%518,91
M-IV-Y 81648,00915366,67%1891,26
Heavy Tank No. VI 6861,00671366,67%1353,01
T92 8424,67493333,33%488,71
King Tiger (Captured) 71489,67684333,33%2040,77
Lorraine 40 t 8792,00496333,33%528,19
Type 62 71454,0011562100,00%3561,06
Renault NC-31194,5014020,00%269,98
M-V-Y101569,50669250,00%1172,69
Object 777 Version II 91040,00833250,00%771,73
STA-2 81098,009392100,00%1517,43
TBT 91316,508802100,00%931,72
T-127 3221,50377250,00%658,87
SU-122-44 71981,00990250,00%3098,81
Excalibur 6972,50824250,00%1780,26
Somua SM 81343,5040920,00%949,82
Renault Otsu1639,00101110,00%3946,92
T-2841224,009531100,00%5996,24
Valentine344,001981100,00%261,00
GSOR the TANK 91676,0062410,00%1516,93
IS-2 shielded 70,005151100,00%261,00
T-34 with L-11 4207,005931100,00%637,05
Pz.Sfl. IC 4565,006481100,00%2270,18
Strv m/42-57 Alt A.2 6764,0053610,00%1326,93
Löwe 81969,0015561100,00%3052,81
BT-7 artillery 315,0015010,00%0,00
Fantôme 9687,007771100,00%566,35

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 29.11.2025
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 16.10.2024
Lähti: 28.11.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.10.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.9.2024
Lähti: 10.9.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.9.2024
Lähti: 8.9.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 27.8.2024
Lähti: 4.9.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 24.3.2024
Lähti: 25.8.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.1.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.3.2023
Lähti: 22.1.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 3.11.2022
Lähti: 21.11.2022
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 2.1.2022
Lähti: 22.1.2022
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 16.6.2021
Lähti: 13.10.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.12.2021
Lähti: 1.1.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.1.2021
Lähti: 9.1.2021
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 29.10.2021
Lähti: 30.12.2021
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 11.1.2021
Lähti: 14.6.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.10.2021
Lähti: 28.10.2021
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 22.11.2022
Lähti: 27.2.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.11.2019
Lähti: 28.12.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 8.3.2020
Lähti: 23.5.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.5.2019
Lähti: 6.7.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.6.2020
Lähti: 3.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.6.2020
Lähti: 6.6.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 30.12.2018
Lähti: 12.4.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.8.2019
Lähti: 7.11.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.12.2019
Lähti: 7.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.12.2018
Lähti: 29.12.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.11.2018
Lähti: 12.12.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.10.2018
Lähti: 2.11.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.9.2018
Lähti: 29.9.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.3.2018
Lähti: 19.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.3.2018
Lähti: 11.3.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.10.2017
Lähti: 4.2.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 4.7.2017
Lähti: 16.10.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 8.5.2017
Lähti: 2.7.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.3.2017
Lähti: 6.5.2017
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 19.1.2017
Lähti: 18.3.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.10.2016
Lähti: 6.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.3.2016
Lähti: 29.7.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 24.2.2016
Lähti: 19.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.2.2016
Lähti: 23.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.1.2016
Lähti: 31.1.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 27.12.2015
Lähti: 27.1.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.10.2015
Lähti: 26.11.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.9.2015
Lähti: 20.10.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.7.2015
Lähti: 15.9.2015