010101

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.1.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36862000
Ø Taso8,090,000,000,00
Voitot1936452,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1698546,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä5131,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty992726,93%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu372711,0100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,380,000,000,00
Vaunuja havaittu347770,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.510,160,000,000,00
Valtauspisteitä288050,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä153330,4200,0000,0000,00
Kokemus582,740,000,000,00
WN71284,660,000,000,00
WN81803,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja36862
Ø Taso8,09
Voitot1936452,53%
Häviöitä1698546,08%
Tasapelejä5131,39%
Taisteluja selvitty992726,93%
Vaunuja tuhottu372711,01
Tuhoamissuhde1,38
Vaunuja havaittu347770,94
Vahinkoa aiheutettu1.510,16
Valtauspisteitä288050,78
Puolustuspisteitä153330,42
Kokemus582,74
WN71284,66
WN81803,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja200000
Voitot10854,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7638,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä168,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8743,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1380,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu1370,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.073,950,000,000,00
Valtauspisteitä2441,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4352,1800,0000,0000,00
Kokemus642,280,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja200
Voitot10854,00%
Häviöitä7638,00%
Tasapelejä168,00%
Taisteluja selvitty8743,50%
Vaunuja tuhottu1380,69
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu1370,69
Vahinkoa aiheutettu2.073,95
Valtauspisteitä2441,22
Puolustuspisteitä4352,18
Kokemus642,28
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja52000
Voitot2853,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2344,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2038,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu430,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,340,000,000,00
Vaunuja havaittu80,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.422,830,000,000,00
Valtauspisteitä130,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1282,4600,0000,0000,00
Kokemus588,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja52
Voitot2853,85%
Häviöitä2344,23%
Tasapelejä11,92%
Taisteluja selvitty2038,46%
Vaunuja tuhottu430,83
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu80,15
Vahinkoa aiheutettu1.422,83
Valtauspisteitä130,25
Puolustuspisteitä1282,46
Kokemus588,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot1173,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä426,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty320,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu151,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,250,000,000,00
Vaunuja havaittu90,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu717,600,000,000,00
Valtauspisteitä835,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä644,2700,0000,0000,00
Kokemus460,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot1173,33%
Häviöitä426,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty320,00%
Vaunuja tuhottu151,00
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu90,60
Vahinkoa aiheutettu717,60
Valtauspisteitä835,53
Puolustuspisteitä644,27
Kokemus460,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja236000
Voitot12753,81%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10243,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä72,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7531,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1920,8100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,190,000,000,00
Vaunuja havaittu1730,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu887,630,000,000,00
Valtauspisteitä3161,3400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4561,9300,0000,0000,00
Kokemus430,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja236
Voitot12753,81%
Häviöitä10243,22%
Tasapelejä72,97%
Taisteluja selvitty7531,78%
Vaunuja tuhottu1920,81
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu1730,73
Vahinkoa aiheutettu887,63
Valtauspisteitä3161,34
Puolustuspisteitä4561,93
Kokemus430,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja344000
Voitot18252,91%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15444,77%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä82,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12335,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2720,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu3491,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.426,970,000,000,00
Valtauspisteitä8312,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11133,2400,0000,0000,00
Kokemus710,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja344
Voitot18252,91%
Häviöitä15444,77%
Tasapelejä82,33%
Taisteluja selvitty12335,76%
Vaunuja tuhottu2720,79
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu3491,01
Vahinkoa aiheutettu1.426,97
Valtauspisteitä8312,42
Puolustuspisteitä11133,24
Kokemus710,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja391000
Voitot23359,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14938,11%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä92,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16943,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2930,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,320,000,000,00
Vaunuja havaittu2350,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.390,140,000,000,00
Valtauspisteitä4321,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8112,0700,0000,0000,00
Kokemus558,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja391
Voitot23359,59%
Häviöitä14938,11%
Tasapelejä92,30%
Taisteluja selvitty16943,22%
Vaunuja tuhottu2930,75
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu2350,60
Vahinkoa aiheutettu1.390,14
Valtauspisteitä4321,10
Puolustuspisteitä8112,07
Kokemus558,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (138)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M18 Hellcat6943,38504256853,58%1936,02
IS-7102173,20714212354,07%1966,14
M10 Wolverine5668,12413208957,01%1874,54
T92 HMC101868,70519205549,25%1991,21
AMX 50 Foch (155) 102461,44693129353,36%2185,28
T110E4102506,95727129253,79%2113,60
IS-6 81693,12773123157,35%2301,79
T110E3102454,3573889957,06%2056,85
T9592066,0475079055,82%1942,46
M40/M4381563,2844478950,32%1961,95
T28 Prototype81515,6454177450,78%1821,10
IS-381671,3481268660,50%2379,36
IS71125,7873559455,89%1728,35
121102124,3258859349,75%1882,65
G.W. E 100102064,5551758254,30%2192,68
Type 586745,5155553354,78%1630,92
M1271285,4639549149,49%1983,51
STB-1102176,7261148149,27%1894,78
T-1091544,1571447654,83%1509,81
Grille 15101875,9856645052,89%1434,07
KV-8561010,9969344255,20%2092,45
Type 6191598,1867442253,79%1645,64
E 7592079,2371241955,61%2312,61
WZ-12091517,1760540752,58%1661,24
Hirschkäfer112129,8563339951,38%1396,37
AMX 50 Foch91448,0368938947,56%1159,87
Centurion Mk. I81316,2161236754,77%2036,88
E 100102354,0761736252,76%2081,19
T25/27763,2833535448,31%1024,68
T2881395,9543534951,29%1595,98
STA-181063,8170234750,72%1407,10
T3092032,8667134055,29%1948,39
M415921,7832333751,93%1824,56
ARL V396667,4848433648,21%1207,70
AMX 50 B102008,0457331345,05%1520,55
Tiger II81459,3866330557,70%1912,85
T-34-28963,7365128950,87%1265,41
Waffenträger auf E 100102588,3254428151,60%2050,46
AMX 13 909736,3046127944,44%895,10
G.W. Tiger91679,4762126747,19%1776,10
G.W. Tiger (P)81423,6862126548,30%1878,95
AMX AC mle. 4881170,8362426045,77%1279,95
Grille5578,1525325848,84%1364,00
Rhm.-Borsig Waffenträger81602,3869525856,20%1822,35
Waffenträger auf Pz. IV91996,8064825550,98%1803,67
Object 277102061,8365725449,61%1647,65
Bat.-Châtillon 12 t8787,4945625050,40%1404,29
Centurion Mk. 7/191488,5556524544,90%1394,59
KV-15649,1549824251,24%1565,80
M7 Priest3412,9719824143,98%1275,30
G.W. Panther71246,8944224053,75%1837,22
WZ-111 Alpine Tiger 81378,0775222954,59%1775,95
Nashorn6830,1852722747,58%1493,20
T-5491114,1253121946,58%980,42
AMX 50 12091736,4151521347,89%1771,53
Type 4 Chi-To6600,1051819945,23%1135,80
Cromwell6589,9956119852,53%1193,44
AMX AC mle. 467827,1952619545,13%1048,25
KR-1112098,2766119452,06%1382,97
AMX 50 10081596,0063718248,35%2099,37
T28 Concept 71096,8358217960,89%1863,47
Hummel61059,1637017655,68%1995,21
Jagdtiger91603,4953816844,64%1309,04
Comet7933,7865116150,93%1669,94
Type 5 Chi-Ri7916,4065016050,00%1470,90
T-4481055,1348615743,31%1252,52
Ferdinand81318,8253615353,59%1323,99
Object 70591455,5162414263,38%1448,66
Sturer Emil7986,9255713344,36%1470,72
Maus101835,2672912755,91%1387,14
Taschenratte112044,0366912743,31%1126,51
T56 GMC3145,9318312139,67%262,97
T-34-171021,7078111660,34%1761,87
Bat.-Châtillon 25 t AP91502,7459611258,04%1625,45
WZ-111 81389,0067810355,34%1737,93
ARL 446882,394849654,17%1803,64
IS-M81293,225469445,74%1488,63
Bat.-Châtillon 25 t101421,114969242,39%968,26
Tiger I71110,827539153,85%1593,02
T 55A 91623,246258947,19%1578,38
T404209,051798842,05%306,05
T-437938,145168562,35%1643,13
VK 168.01 Mauerbrecher 81366,516578258,54%1726,16
Type 3 Chi-Nu5418,774188145,68%1140,38
Jagdpanther71209,415548165,43%1849,89
Type T-345404,214298050,00%1100,56
M374253,481607946,84%817,44
AMX 12 t6713,674757962,03%2363,85
AMX 13 105101262,615657652,63%1363,46
T-34-856879,994567352,05%1777,19
Centurion Action X101675,635107346,58%1259,35
T-284388,082367237,50%1121,53
Jagdpanzer IV6937,414206953,62%1788,10
Wespe3342,701796743,28%1282,24
AMX M4 mle. 4571196,956316651,52%2024,83
S35 CA5728,146036566,15%1988,30
Jagdpanzer E 100101640,194896339,68%1034,56
AMX 13 757663,965395556,36%1531,59
AMX 50 Foch B102015,564825545,45%1552,77
Somua SAu 404186,762925457,41%424,69
T1E6 2124,901535133,33%399,84
T1 HMC2203,481605054,00%1312,27
Crusader6418,784994656,52%1397,66
Object 705A101821,005954351,16%1466,05
E 75 TS 81260,185742857,14%1344,13
AMX M4 mle. 49 Liberté 8959,386452653,85%1038,80
T-463178,761772544,00%611,40
Type 62 7392,735511580,00%854,03
IS-2M 71276,367191457,14%1713,33
Leichttraktor161,90791040,00%33,98
MS-1147,50781010,00%0,02
T3 HMC267,101171080,00%289,54
ST-II101081,805651050,00%643,19
Renault NC-31183,88130862,50%405,18
T-262141,75165850,00%630,63
Pz.Kpfw. II228,14114757,14%148,02
T77 8970,40595540,00%793,18
Patton the Tank 91716,25500450,00%1969,39
T1 Cunningham10,0046333,33%0,00
Object 283 92148,001089366,67%2672,99
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4129,0016530,00%37,87
TOG II* 6636,67537333,33%854,52
LTP 3127,002833100,00%584,23
KV-1SA 51123,50653250,00%3449,94
M16/43 Sahariano 3540,5024020,00%1437,39
T7 Combat Car 264,0010620,00%41,42
StuG IV 5370,503382100,00%832,71
43 M. Toldi III 3138,5021620,00%446,60
Vickers Medium Mk. I10,001091100,00%261,00
Type 1 Chi-He4724,009091100,00%3214,22
Strv m/31 3325,003741100,00%953,05
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6702,0042010,00%1998,39
Tiger 131 6473,0036810,00%423,43
Caliban 8464,005701100,00%462,68
SU-100Y 6881,004211100,00%1324,37
Dicker Max 6149,003111100,00%261,00
Super Hellcat 71247,0019710,00%1703,81
AMX Chasseur de chars 8508,0037010,00%314,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.1.2021
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.1.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.11.2020
Lähti: 3.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.12.2014
Lähti: 10.6.2015
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 27.10.2015
Lähti: 2.11.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.11.2014
Lähti: 26.12.2014
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 12.6.2015
Lähti: 24.7.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.8.2014