007_Baur

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja38911081123
Ø Taso8,380,009,969,97
Voitot1984351,00%00,00%4049,38%6149,59%
Häviöitä1856747,72%00,00%4049,38%6149,59%
Tasapelejä5011,29%00,00%11,23%10,81%
Taisteluja selvitty1156929,73%00,00%2227,16%3226,02%
Vaunuja tuhottu345350,8900,00921,141331,08
Tuhoamissuhde1,260,001,561,46
Vaunuja havaittu519791,3400,001091,351861,51
Vahinkoa aiheutettu1.406,110,001.938,582.054,29
Valtauspisteitä193100,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä186740,4800,0000,0030,02
Kokemus573,100,00792,09836,01
WN71187,570,001215,001244,49
WN81655,510,001803,181986,71
Yhteensä
Taisteluja38911
Ø Taso8,38
Voitot1984351,00%
Häviöitä1856747,72%
Tasapelejä5011,29%
Taisteluja selvitty1156929,73%
Vaunuja tuhottu345350,89
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu519791,34
Vahinkoa aiheutettu1.406,11
Valtauspisteitä193100,50
Puolustuspisteitä186740,48
Kokemus573,10
WN71187,57
WN81655,51
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja81
Ø Taso9,96
Voitot4049,38%
Häviöitä4049,38%
Tasapelejä11,23%
Taisteluja selvitty2227,16%
Vaunuja tuhottu921,14
Tuhoamissuhde1,56
Vaunuja havaittu1091,35
Vahinkoa aiheutettu1.938,58
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus792,09
WN71215,00
WN81803,18
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja123
Ø Taso9,97
Voitot6149,59%
Häviöitä6149,59%
Tasapelejä10,81%
Taisteluja selvitty3226,02%
Vaunuja tuhottu1331,08
Tuhoamissuhde1,46
Vaunuja havaittu1861,51
Vahinkoa aiheutettu2.054,29
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä30,02
Kokemus836,01
WN71244,49
WN81986,71
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä337,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä112,50%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty450,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu20,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.593,630,000,000,00
Valtauspisteitä91,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä637,8800,0000,0000,00
Kokemus588,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot450,00%
Häviöitä337,50%
Tasapelejä112,50%
Taisteluja selvitty450,00%
Vaunuja tuhottu60,75
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu20,25
Vahinkoa aiheutettu1.593,63
Valtauspisteitä91,13
Puolustuspisteitä637,88
Kokemus588,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu756,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus535,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu756,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus535,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4700000
Voitot232249,40%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä235650,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä220,47%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty175437,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu31410,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,070,000,000,00
Vaunuja havaittu59541,2700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu981,960,000,000,00
Valtauspisteitä68311,4500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä170823,6300,0000,0000,00
Kokemus521,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4700
Voitot232249,40%
Häviöitä235650,13%
Tasapelejä220,47%
Taisteluja selvitty175437,32%
Vaunuja tuhottu31410,67
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu59541,27
Vahinkoa aiheutettu981,96
Valtauspisteitä68311,45
Puolustuspisteitä170823,63
Kokemus521,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot430,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä969,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty323,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu40,3100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu688,540,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus285,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot430,77%
Häviöitä969,23%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty323,08%
Vaunuja tuhottu90,69
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu40,31
Vahinkoa aiheutettu688,54
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus285,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (212)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX Chasseur de chars 81076,65626212350,78%1564,73
M53/M5591321,20495181850,17%1337,92
Grille 15102380,99553167447,55%1907,47
FV4005 Stage II102073,13577125450,48%1691,57
Bat.-Châtillon 25 t102338,50687125052,96%2246,24
Panhard EBR 105101096,62636114150,66%1338,04
ELC EVEN 90 8774,94792103152,86%1763,60
IS-381235,4253780151,81%1523,22
Object 140102086,5666178148,66%1795,91
Leopard Prototyp A92363,2581473053,84%2631,36
Object 260 102287,4176572954,18%1867,63
T-54 ltwt.9838,9650471751,32%1231,52
KV-856717,8639971351,33%1271,14
Progetto M40 mod. 65102230,3766869351,23%2024,08
M40/M4381089,5438765952,20%1252,00
T92 HMC101580,9147860152,25%1461,40
Cobra 92530,5388456855,63%2834,84
T499624,2841950245,82%743,88
60TP Lewandowskiego102495,0977349853,21%2207,04
IS7860,1443049348,88%1132,71
T-1091214,0244548743,53%1052,15
Lorraine 40 t 81837,2789647656,93%2504,88
Rhm.-Borsig Waffenträger81281,9744943248,38%1313,19
Škoda T 5091960,7361142255,69%2196,11
M41 Walker Bulldog8617,1744542246,92%1062,05
T54E191758,7855439451,02%1780,48
Charioteer81408,6955939151,92%1773,98
TVP T 50/51102497,8668337447,86%2224,28
T-5491227,7452236952,30%1269,28
T-100 LT101332,1174536147,65%1792,67
Waffenträger auf Pz. IV91619,4155335450,56%1429,21
M127669,3630835247,73%773,25
T57 Heavy102325,8066735251,42%1884,06
XM551 Sheridan101383,2870233450,00%1606,02
T110E4102542,9970132648,16%1993,58
Indien-Panzer8862,9446231949,53%1007,38
T675662,7746830959,22%1816,73
Object 279 early 102608,4087329155,33%1858,89
AMX 13 909690,8446129050,69%937,01
AS-XX 40 t112687,8091728555,79%2504,32
VK 30.01 (D)6441,4732527448,91%732,91
O-Ni7941,4460726159,00%1298,32
AMX ELC bis5186,2234525954,44%538,73
T-103 81748,5780225150,20%2212,00
Vz. 55102564,5481025052,80%2119,06
SU-130PM 82177,3191424959,04%2542,24
VK 30.02 (D)7594,0140024647,15%799,06
CS-63102668,6987124653,66%2486,91
FV4004 Conway91493,7847824545,31%1336,11
Sturer Emil7722,0134623944,35%845,68
TVP VTU Koncept8888,6147223650,00%1089,75
Bat.-Châtillon 25 t AP91520,8056222750,66%1720,04
M446544,1728622746,70%778,01
Panhard EBR 909795,4656922055,91%1301,16
STB-1102473,8386221954,34%2198,09
LTTB8526,6844321254,72%963,12
KV-15437,7832020652,43%899,14
FV215b 102433,7876220353,20%2180,61
T-1506586,3036619550,26%916,30
AMX 13 757395,4642118956,08%761,55
Prototipo Standard B91763,6657718654,30%1896,92
Vz. 71 Tesák101553,8284818250,55%1864,66
T-34-17729,3744718051,11%1098,78
Konštrukta T-34/1007884,3946217449,43%1376,77
M18 Hellcat6433,5630516940,83%520,49
Type 586491,6835615548,39%902,50
Challenger71088,2248314753,06%1697,81
MT-256246,1732414548,28%584,81
Black Rock 112514,0483214243,66%1713,49
Pz.Kpfw. III/IV5237,0922914151,06%512,02
AMX 12 t6407,4937213749,64%984,79
T803113191,7995113545,19%2387,80
Type 4 Heavy9874,9543513236,36%499,75
BZ-75102292,1580613253,79%1802,25
ISU-1528871,3836913146,56%779,38
SU-1527931,7040613044,62%1301,03
Nashorn6557,8229412743,31%741,96
T110E5102787,27100412351,22%2444,85
VK 20.01 (D)499,1616112344,72%75,47
LPT-67 Šelma91499,4281111757,26%2697,15
E 5091763,8982311756,41%1870,12
Type 6192102,9188611652,59%2518,57
Char Futur 4 92096,7083011557,39%2259,24
Škoda T 256546,4241111351,33%1058,99
O-I6532,8633911349,56%785,43
Type T-345324,5026910949,54%779,10
Achilles6781,2041010650,94%1555,30
T376360,0235310144,55%847,53
SU-1006701,893599942,42%1171,91
S-5171061,666319857,14%1326,91
Maus102248,738649853,06%1947,58
P.44 Pantera81325,046279746,39%1705,03
Pz.Sfl. IVc5497,622739245,65%1080,09
M415335,692229048,89%420,79
Spähpanzer Ru 2519634,627449056,67%883,03
P.43 bis6720,844198857,95%1441,49
Bishop5322,482298856,82%633,49
Panhard AML Lynx 6x68698,615398856,82%1454,86
Ikv 1035357,573338755,17%859,96
T-284176,651858548,24%386,05
KV-26426,913088552,94%624,31
53TP Markowskiego81256,567368148,15%1473,61
ST-I92071,319098055,00%2356,25
Archer5671,243687949,37%1761,42
TNH T Vz. 5191659,285857853,85%1584,96
VK 100.01 (P)81276,428207757,14%1434,67
FV3046433,832937660,53%785,22
M24 Chaffee5143,622677450,00%317,04
SU-100M171180,216177248,61%1757,28
T-50-2 6589,674877060,00%2154,17
Chimera 82011,499606864,71%2397,62
T-345206,042816744,78%350,78
Char Mle. 75 91442,908286761,19%2156,39
M5A1 Stuart496,082486549,23%144,76
T71 DA7639,634606460,94%1588,92
O-I Experimental5427,853626149,18%709,48
Birch Gun4163,511666144,26%409,92
M10 Wolverine5336,432416043,33%518,82
Spähpanzer SP I C7879,725376051,67%1812,52
AE Phase I 92057,338076050,00%2233,98
Type 95 Heavy4155,531855843,10%284,50
M374219,332035848,28%592,85
Vz. 60S Dravec 102621,239375655,36%1830,08
Panhard AMD 178B6396,644005653,57%1211,74
M5 Stuart4171,803225560,00%435,82
LTP 386,951695552,73%248,66
CS-5992006,179085459,26%2294,32
T28 Concept 71020,285255440,74%1503,95
STA-181386,427765341,51%1831,73
AMX 404181,412375149,02%571,17
SU-855294,022275034,00%439,48
CS-5381234,347295044,00%1724,79
T404283,102614955,10%654,20
VK 16.02 Leopard5178,233354753,19%458,50
T-4481888,918604548,89%2830,62
Pz.Kpfw. II Luchs4134,732404553,33%358,11
SU-14-281210,807884450,00%1266,41
Ares 7581450,228794160,98%1939,69
VK 28.016301,333194045,00%680,88
T-50583,622193953,85%137,47
AMX AC mle. 4881764,427203641,67%2161,66
TNH 105/100081158,164863250,00%1306,95
O-Ho8570,473833250,00%443,70
Hotchkiss EBR7241,313543237,50%219,02
Sav m/434298,102653060,00%893,35
Strv m/425310,832752958,62%826,20
T-46383,751852850,00%180,83
T28 Prototype81151,967142850,00%1219,19
P26/404394,193922762,96%1320,08
Sexton II378,461202650,00%157,72
P.43 ter7867,004512552,00%1337,95
Škoda T 245404,003822356,52%1097,99
Pz.Kpfw. II Ausf. G380,272912250,00%134,37
Bat.-Châtillon 12 t8489,553412231,82%605,92
T 55A 91477,685042245,45%1293,75
M7 Priest3119,951382152,38%227,34
Lago4347,202862040,00%947,04
Valentine3201,752462060,00%728,66
BT-7 artillery 3158,631841968,42%574,27
Somua SM 81453,957781936,84%1556,91
P.435494,724801866,67%1495,76
StuG IV 5366,413451764,71%990,84
ST vz. 394160,382001637,50%261,33
50TP Tyszkiewicza91771,805771560,00%1772,42
M2 Medium Tank3109,131411533,33%148,83
Cruiser Mk. III365,471571573,33%295,32
Object 252U 82104,8010691573,33%3008,84
T78 61051,798051464,29%1951,91
MS-1152,85851338,46%15,88
Cruiser Mk. IV4146,171781241,67%223,81
AMX 38352,301101040,00%3,64
G.W. Panther7629,303711050,00%622,71
T-45 2162,402201040,00%577,61
Hummel6533,11404944,44%617,76
Vickers Mk. E Type B2133,11179955,56%504,58
45TP Habicha71125,78892977,78%1637,55
Covenanter5146,33198966,67%473,98
Pz.Kpfw. II263,38212850,00%85,14
Leichttraktor160,5770714,29%28,20
M3 Stuart341,83137633,33%0,71
LT vz. 383132,50214666,67%529,77
M15/423213,83239666,67%622,83
Loyd Gun Carriage267,67105650,00%282,94
T-29 3343,17344666,67%1436,77
T-26244,40323560,00%172,43
Pz.Kpfw. I Ausf. C387,00143540,00%148,53
Vickers Medium Mk. I147,759840,00%0,00
T56 GMC3103,50154450,00%179,11
Light Mk. VIC 2106,75181450,00%455,73
T1 Cunningham174,67173333,33%201,12
Hotchkiss H35265,00140366,67%251,29
Marder II3164,33117333,33%295,13
Panther II81148,33999366,67%1825,55
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6464,67231333,33%824,56
LT vz. 352286,503202100,00%1675,42
M14/412303,00287250,00%1152,37
Ikv 65 Alt II6595,50356250,00%969,63
T3281178,5050120,00%1089,88
Type 2597 Chi-Ha3238,50291250,00%866,08
T2 Medium Tank2252,50263250,00%1141,71
Patton the Tank 91376,50535250,00%1315,46
Excalibur 61325,007352100,00%2889,57
Pz.Kpfw. II Ausf. D 274,002602100,00%343,27
Fiat 3000130,001201100,00%261,00
Renault Otsu10,003110,00%0,00
Renault NC-31132,001011100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2206,0019010,00%876,07
SU-1820,00691100,00%261,00
Waffenträger auf E 100101454,0053910,00%680,06
MTLS-1G14 3224,0010510,00%578,58
Pz.Kpfw. T 15 3785,0011511100,00%4600,93
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81935,0046910,00%2420,55

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 26.6.2023
Lähti: 22.2.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 26.6.2023
Lähti: 24.12.2024