omarcit

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.3.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25024000
Ø Taso7,110,000,000,00
Voitot1318252,68%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1159646,34%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2460,98%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty667926,69%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260861,0400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,420,000,000,00
Vaunuja havaittu308471,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.220,890,000,000,00
Valtauspisteitä268951,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä134770,5400,0000,0000,00
Kokemus601,350,000,000,00
WN71349,350,000,000,00
WN81831,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25024
Ø Taso7,11
Voitot1318252,68%
Häviöitä1159646,34%
Tasapelejä2460,98%
Taisteluja selvitty667926,69%
Vaunuja tuhottu260861,04
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu308471,23
Vahinkoa aiheutettu1.220,89
Valtauspisteitä268951,07
Puolustuspisteitä134770,54
Kokemus601,35
WN71349,35
WN81831,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1356000
Voitot83761,73%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä47735,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä423,10%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty51537,98%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11490,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,370,000,000,00
Vaunuja havaittu15921,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.759,350,000,000,00
Valtauspisteitä13531,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä13120,9700,0000,0000,00
Kokemus855,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1356
Voitot83761,73%
Häviöitä47735,18%
Tasapelejä423,10%
Taisteluja selvitty51537,98%
Vaunuja tuhottu11490,85
Tuhoamissuhde1,37
Vaunuja havaittu15921,17
Vahinkoa aiheutettu1.759,35
Valtauspisteitä13531,00
Puolustuspisteitä13120,97
Kokemus855,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja634000
Voitot37859,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä23537,07%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä213,31%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty26041,01%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4990,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu6931,0900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.146,090,000,000,00
Valtauspisteitä19583,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8861,4000,0000,0000,00
Kokemus767,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja634
Voitot37859,62%
Häviöitä23537,07%
Tasapelejä213,31%
Taisteluja selvitty26041,01%
Vaunuja tuhottu4990,79
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu6931,09
Vahinkoa aiheutettu1.146,09
Valtauspisteitä19583,09
Puolustuspisteitä8861,40
Kokemus767,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja154000
Voitot8756,49%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6441,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,95%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5334,42%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1210,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu1791,1600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu678,130,000,000,00
Valtauspisteitä2491,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1320,8600,0000,0000,00
Kokemus542,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja154
Voitot8756,49%
Häviöitä6441,56%
Tasapelejä31,95%
Taisteluja selvitty5334,42%
Vaunuja tuhottu1210,79
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu1791,16
Vahinkoa aiheutettu678,13
Valtauspisteitä2491,62
Puolustuspisteitä1320,86
Kokemus542,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja288000
Voitot10235,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18463,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,69%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7726,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2100,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu2410,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu557,680,000,000,00
Valtauspisteitä3701,2800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1970,6800,0000,0000,00
Kokemus250,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja288
Voitot10235,42%
Häviöitä18463,89%
Tasapelejä20,69%
Taisteluja selvitty7726,74%
Vaunuja tuhottu2100,73
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu2410,84
Vahinkoa aiheutettu557,68
Valtauspisteitä3701,28
Puolustuspisteitä1970,68
Kokemus250,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja165000
Voitot9155,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6841,21%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä63,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7243,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1370,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,470,000,000,00
Vaunuja havaittu1851,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.148,530,000,000,00
Valtauspisteitä3091,8700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6994,2400,0000,0000,00
Kokemus601,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja165
Voitot9155,15%
Häviöitä6841,21%
Tasapelejä63,64%
Taisteluja selvitty7243,64%
Vaunuja tuhottu1370,83
Tuhoamissuhde1,47
Vaunuja havaittu1851,12
Vahinkoa aiheutettu1.148,53
Valtauspisteitä3091,87
Puolustuspisteitä6994,24
Kokemus601,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5273000
Voitot318160,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä202538,40%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä671,27%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty206739,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu46250,8800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,440,000,000,00
Vaunuja havaittu64591,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu930,560,000,000,00
Valtauspisteitä74461,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä81561,5500,0000,0000,00
Kokemus613,090,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5273
Voitot318160,33%
Häviöitä202538,40%
Tasapelejä671,27%
Taisteluja selvitty206739,20%
Vaunuja tuhottu46250,88
Tuhoamissuhde1,44
Vaunuja havaittu64591,22
Vahinkoa aiheutettu930,56
Valtauspisteitä74461,41
Puolustuspisteitä81561,55
Kokemus613,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja933000
Voitot51154,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä41644,59%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä60,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty31333,55%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7480,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu9881,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.726,160,000,000,00
Valtauspisteitä12271,3200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10941,1700,0000,0000,00
Kokemus701,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja933
Voitot51154,77%
Häviöitä41644,59%
Tasapelejä60,64%
Taisteluja selvitty31333,55%
Vaunuja tuhottu7480,80
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu9881,06
Vahinkoa aiheutettu1.726,16
Valtauspisteitä12271,32
Puolustuspisteitä10941,17
Kokemus701,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (194)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-381551,71699178653,08%2100,46
Grille5850,28547138057,97%2110,40
E 100102638,83797137756,06%2546,55
IS-7102229,7472294450,95%2112,30
Cromwell61010,6968590760,31%2701,18
KV-15610,6046783453,84%1502,21
KV-856614,2035180144,44%1028,37
T-54 first prototype 81524,3394273960,62%2511,99
T-5491859,3469967853,83%2376,76
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,5638761856,15%1214,75
T-1091394,4654559343,34%1357,79
Object 140102279,5381852852,46%2190,22
VK 30.01 (P)6455,0334743948,06%676,26
G.W. Tiger (P)81131,4844540648,28%1387,61
Bat.-Châtillon 25 t102701,7584238952,96%2967,10
E 25 71289,7373337956,73%2163,59
IS7796,6946737448,66%1070,77
E 7591464,0265837044,32%1392,92
Cromwell B 6975,0773632958,05%2274,52
T57 Heavy102897,3286532857,32%2809,13
Tiger II81024,8754931348,56%1090,08
T-345383,2232831146,62%1031,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81519,6464929552,88%1711,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5291,8426129149,14%690,95
G.W. Tiger91700,4668929053,10%1781,60
Tiger (P)7828,1246523049,13%1065,58
WZ-1317822,8461122351,57%1855,74
Hummel6743,5539922054,09%1087,86
AMX 13 9091482,0588621954,34%2897,24
T-54 ltwt.91381,3581121952,51%2461,75
T71 DA7628,9150421645,83%1346,45
T-4481157,6974921257,55%1744,93
G.W. Panther7884,0548821154,50%1100,21
Waffenträger auf Pz. IV92076,1365620446,57%1816,74
T28 Prototype81486,1768520351,23%1774,22
T54E191942,6282920252,48%2156,20
WZ-1328874,3863719149,21%1658,15
Sturer Emil7841,4246019041,58%1125,96
M18 Hellcat6559,0037918251,10%918,37
WZ-111 model 1-492380,5798017061,18%3059,32
T6981232,2268317051,18%1725,09
T-1506744,8150615448,70%1280,27
Conqueror91165,7177514955,03%1012,76
AMX 12 t6807,5068314757,14%2601,82
Tiger I71060,6851414651,37%1523,29
Bat.-Châtillon 12 t81079,3880614257,04%2523,07
Pz.Sfl. IVc5297,2022713439,55%458,00
A-205100,5216713246,21%132,58
Bat.-Châtillon 25 t AP92161,42102212661,11%2792,82
T26E4 SuperPershing 81267,8384111948,74%1767,39
T1 Cunningham1104,5723411545,22%463,56
M10391685,8379811552,17%1623,18
T25/27889,3159510057,00%1406,38
Nashorn6641,0241710042,00%1008,36
StuG III Ausf. G5457,943229946,46%1023,31
G.W. E 100101903,696129953,54%1703,10
11081314,948119656,25%1519,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4285,512639443,62%615,27
Type T-345394,273839354,84%1135,45
Object 252U 81853,4710198967,42%2293,17
T3281549,658898861,36%2040,44
T-437939,346098549,41%1630,79
BDR G1 B5748,055878355,42%1812,60
T-284147,261808046,25%257,65
Dicker Max 6793,944398050,00%1446,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4175,912457858,97%518,94
Emil I81682,069787764,94%2169,79
SU-855410,383067142,25%842,75
IS-271403,798757055,71%2208,42
AMX 13 7571045,317917051,43%2745,46
VK 28.016533,874577050,00%1491,22
T675323,043146960,87%738,38
T-46393,561446844,12%166,17
ARL 446900,096536654,55%1817,54
M75339,653696643,94%1222,37
Škoda T 245659,205326060,00%2455,30
AMX M4 mle. 4571262,737665959,32%2116,56
T56 GMC3188,531985540,00%463,57
59-166472,445595448,15%1449,72
Object 277102552,788205444,44%2605,31
AMX 50 10081821,928435349,06%2300,61
T-34-856652,274755253,85%1397,05
SU-100Y 6733,274495242,31%1078,05
VK 16.02 Leopard5395,294625158,82%1398,22
M8A14204,692005139,22%280,03
Black Prince71150,908375058,00%1711,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3163,601905050,00%453,79
Matilda4365,563294852,08%1050,42
T2971377,428474854,17%1953,11
M2 Medium Tank367,701294738,30%3,10
KV-371003,216624761,70%1527,07
Marder II3143,941564744,68%236,65
Type 3 Chi-Nu5412,183704553,33%1112,29
Valentine3141,042164560,00%473,75
Konštrukta T-34/1007930,236984358,14%1507,87
T1 Heavy5842,485634257,14%2051,67
SU-76M4159,121614242,86%224,27
M66943,666604163,41%1710,83
Škoda T 256953,456264065,00%2570,14
TVP VTU Koncept81040,907003943,59%1350,96
M5 Stuart4230,213513961,54%657,86
MT-256556,215353855,26%1739,32
Type 2597 Chi-Ha372,301203743,24%25,92
M5A1 Stuart4106,222433652,78%218,79
Pz.Kpfw. III Ausf. J4198,892283655,56%449,07
T2 Medium Tank280,391293650,00%247,84
Cruiser Mk. II2178,002483650,00%715,97
Churchill VII6824,036873560,00%1639,46
BT-7468,001493452,94%130,70
Pz.Kpfw. II274,261553438,24%54,32
Škoda T 5092055,389323452,94%2321,13
Panzer 58 Mutz 81239,417883452,94%1662,39
Covenanter5192,673033354,55%561,29
M24 Chaffee5635,885963354,55%2675,10
M46 Patton KR 81651,5210423360,61%2893,83
M3 Stuart393,091393234,38%104,01
WZ-111 model 5A102504,558723164,52%2186,82
AMX ELC bis5243,102903138,71%582,57
Crusader6362,933712955,17%1153,48
Cruiser Mk. IV497,311492937,93%36,90
M60 102343,078492958,62%2523,98
Strv 746778,367162846,43%1684,38
Churchill I5494,185042860,71%1184,79
Pz.Kpfw. II Luchs4255,793722857,14%998,17
Pz.Kpfw. III/IV5216,212422853,57%471,61
T3 HMC2210,932322755,56%1010,42
T3091213,087192653,85%1041,00
Cruiser Mk. III382,881952673,08%394,41
T7 Combat Car 288,361662528,00%198,31
45TP Habicha71521,839512462,50%2515,49
53TP Markowskiego81448,648602250,00%1857,35
Type 586586,245102142,86%1008,03
Super Conqueror102181,957712157,14%1808,38
SU-85B4311,852712050,00%649,31
Type 5 Ke-Ho4363,795001963,16%1473,02
B14305,394381866,67%1006,67
Leo7890,786111861,11%1552,67
Vickers Medium Mk. III376,561331850,00%109,06
T14 5288,943761643,75%356,14
LTP 3155,132091650,00%636,89
40TP Habicha6808,876701560,00%1715,83
SU-182139,931521573,33%904,59
Pz.Kpfw. 35 (t)2121,212091435,71%387,49
AT-1240,00761442,86%13,19
Spähpanzer SP I C7804,926981353,85%1686,48
Leichttraktor190,582301266,67%433,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E3142,751811241,67%234,75
Marder 38T4267,751941225,00%481,69
T-100 LT101160,336131241,67%1181,98
BT-2275,731411154,55%227,12
Cruiser Mk. I185,18991127,27%178,51
Pz.Kpfw. II Ausf. G3179,553321181,82%803,47
T216254,364581163,64%645,55
Vickers Mk. E Type B2105,601321060,00%382,41
Loyd Gun Carriage290,601281050,00%418,13
Pz.Kpfw. I234,801211040,00%18,13
Vickers Medium Mk. II288,00183977,78%445,85
Lansen C 81742,78763933,33%2015,26
Tetrarch 2163,67174933,33%589,60
MS-1195,00143837,50%272,87
Panzerjäger I280,63113862,50%235,59
T1 HMC252,7192728,57%22,13
Type 97 Te-Ke 2151,5710870,00%571,89
Vickers Medium Mk. I143,3395633,33%3,10
Sturmpanzer I Bison344,5078650,00%89,84
Sav m/434387,17374650,00%964,42
Universal Carrier 2-pdr2104,17144666,67%409,46
G.Pz. Mk. VI (e)227,8339616,67%0,00
25TP KSUST II5584,40585580,00%1762,79
Renault FT AC28,4084560,00%162,24
T376482,80595560,00%1496,55
FV215b 101758,25825450,00%1429,83
Renault FT1148,672543100,00%1025,05
M2 Light273,33151333,33%37,15
T-262213,33205366,67%1174,01
TOG II* 6785,33621333,33%1152,13
T25 Pilot Number 1 8817,67753366,67%931,01
StuG IV 5547,335293100,00%1690,89
Renault Otsu1128,50172250,00%418,23
Type 4 Chi-To61090,5010412100,00%2910,97
Valentine AT434,009520,00%3,10
Light Mk. VIC 267,5011220,00%83,70
AMX M4 mle. 49 82022,007462100,00%2103,10
AMX Chasseur de chars 8979,508812100,00%1486,36
FCM 50 t 81074,50708250,00%1170,96
Type 62 7600,008461100,00%1130,05
D23325,006211100,00%1423,93
Chi-Ni270,0015610,00%72,87
Renault NC-311141,0015910,00%616,89
D12108,009210,00%229,00
Type 3 Chi-Nu Kai 5651,007751100,00%2221,74
Heavy Tank No. VI 61340,0069510,00%3109,55
IS-3A 81267,0050710,00%1314,39
BT-7 artillery 3187,002791100,00%663,93

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.3.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 29.8.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.1.2016
Lähti: 28.1.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 30.1.2016
Lähti: 20.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.11.2015
Lähti: 29.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.6.2016
Lähti: 8.9.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 12.9.2016
Lähti: 23.5.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 25.5.2018
Lähti: 11.1.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.4.2020
Lähti: 10.8.2023
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 15.1.2020
Lähti: 5.3.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.7.2014
Lähti: 30.8.2015