chechabu

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 2.12.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26750440477
Ø Taso7,558,008,408,09
Voitot1343450,22%4100,00%1947,50%24250,73%
Häviöitä1287848,14%00,00%1947,50%22647,38%
Tasapelejä4381,64%00,00%25,00%91,89%
Taisteluja selvitty679225,39%250,00%717,50%11323,69%
Vaunuja tuhottu207070,7710,25330,834090,86
Tuhoamissuhde1,040,501,001,12
Vaunuja havaittu284491,0610,25471,185511,16
Vahinkoa aiheutettu1.087,681.079,251.729,601.573,81
Valtauspisteitä185820,6900,00521,302530,53
Puolustuspisteitä120870,4500,0000,00100,02
Kokemus604,39881,00853,40855,40
WN71048,96824,661144,791196,20
WN81351,661084,541822,241840,76
Yhteensä
Taisteluja26750
Ø Taso7,55
Voitot1343450,22%
Häviöitä1287848,14%
Tasapelejä4381,64%
Taisteluja selvitty679225,39%
Vaunuja tuhottu207070,77
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu284491,06
Vahinkoa aiheutettu1.087,68
Valtauspisteitä185820,69
Puolustuspisteitä120870,45
Kokemus604,39
WN71048,96
WN81351,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja4
Ø Taso8,00
Voitot4100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty250,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu1.079,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus881,00
WN7824,66
WN81084,54
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja40
Ø Taso8,40
Voitot1947,50%
Häviöitä1947,50%
Tasapelejä25,00%
Taisteluja selvitty717,50%
Vaunuja tuhottu330,83
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu471,18
Vahinkoa aiheutettu1.729,60
Valtauspisteitä521,30
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus853,40
WN71144,79
WN81822,24
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja477
Ø Taso8,09
Voitot24250,73%
Häviöitä22647,38%
Tasapelejä91,89%
Taisteluja selvitty11323,69%
Vaunuja tuhottu4090,86
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu5511,16
Vahinkoa aiheutettu1.573,81
Valtauspisteitä2530,53
Puolustuspisteitä100,02
Kokemus855,40
WN71196,20
WN81840,76
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu50,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu67,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus24,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot00,00%
Häviöitä6100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu50,83
Vahinkoa aiheutettu67,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus24,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu72,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu66,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus35,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu72,33
Vahinkoa aiheutettu66,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus35,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu20,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu672,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä448,8000,0000,0000,00
Kokemus401,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu10,20
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu20,40
Vahinkoa aiheutettu672,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä448,80
Kokemus401,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja985004
Voitot46847,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä50951,68%00,00%00,00%4100,00%
Tasapelejä80,81%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty34935,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6500,6600,0000,0010,25
Tuhoamissuhde1,020,000,000,25
Vaunuja havaittu9520,9700,0000,0030,75
Vahinkoa aiheutettu1.477,430,000,001.379,50
Valtauspisteitä18751,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä34473,5000,0000,0000,00
Kokemus621,240,000,00150,50
Yhteensä
Taisteluja985
Voitot46847,51%
Häviöitä50951,68%
Tasapelejä80,81%
Taisteluja selvitty34935,43%
Vaunuja tuhottu6500,66
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu9520,97
Vahinkoa aiheutettu1.477,43
Valtauspisteitä18751,90
Puolustuspisteitä34473,50
Kokemus621,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu30,75
Vahinkoa aiheutettu1.379,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus150,50

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu50,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.724,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus152,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot00,00%
Häviöitä6100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu20,33
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu50,83
Vahinkoa aiheutettu1.724,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus152,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (430)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
leKpz M 41 90 mm GF 8628,8155486152,61%1103,66
Lorraine 40 t 81364,8565575048,53%1714,39
Char Murat 91593,3173568350,95%1544,22
T-34-856650,2039743949,89%1300,63
Jagdpanther II81069,4645736047,50%1033,98
G.W. E 100101293,4965534849,43%1103,75
T-103 81409,9665533949,85%1610,56
Object 252U 81463,5082832157,63%1688,48
Jagdpanther7641,7336529848,66%800,98
Leopard Prototyp A91202,2853529246,92%974,83
Jagdpanzer E 100101615,7756926344,49%1020,57
Leox 91839,1785325950,58%1736,59
Grille 15101680,6164224647,56%1098,47
TS-54 81609,5379924548,98%1834,38
KV-856821,5644623454,70%1478,21
Centurion Mk. 7/191255,6960923449,57%1094,41
Vz. 71 Tesák101077,7868823447,86%1166,31
Tiger-Maus 91737,7582823154,55%1644,22
Jagdpanzer IV6289,2923222443,30%300,19
LPT-67 Šelma9735,1663821952,05%987,20
IS-381093,7560321745,16%1139,27
Bat.-Châtillon 12 t8574,6762321448,60%969,78
Spähpanzer Ru 2519587,6559520750,72%764,18
G.W. Tiger (P)8925,2151620048,50%967,27
HWK 128548,7753519751,78%939,12
Leopard 1101802,5768519648,47%1331,23
Jagdtiger91691,5454419351,81%1482,11
Cromwell6444,3634718749,73%783,49
StuG III Ausf. G5241,5119918242,31%330,05
Waffenträger auf Pz. IV91423,1757118144,75%1089,02
M10 RBFM 5917,1961517550,29%2156,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4166,0717316953,85%318,12
Emil II91638,5071616245,68%1446,40
Conqueror91646,8785716249,38%1536,83
Crusader6319,3431015346,41%913,30
GSOR the TANK 91423,0870815251,97%1401,89
Rheinmetall Panzerwagen101048,8672414849,32%1122,32
Rhm.-Borsig Waffenträger81298,5156114644,52%1255,10
M53/M5591244,3969014452,08%1185,79
IS71041,2251214252,11%1564,76
Leo7777,7757614251,41%1261,75
Škoda T 5091333,4269813950,36%1208,29
TVP VTU Koncept81050,6960813643,38%1367,06
Vz. 64 Blesk8766,1865813652,94%1296,09
VK 45.02 (P) Ausf. B9956,4551613641,18%675,05
TNH T Vz. 5191556,7183413558,52%1576,09
Tiger I71233,1566313452,99%1778,69
Panhard AML Lynx 6x68422,3457013347,37%583,29
Ares 8591492,5282113048,46%1332,49
BZ-6891351,4974012950,39%1145,49
Emil I81397,3083612852,34%1727,93
Progetto C50 mod. 6691747,7583812749,61%1647,74
Centurion Mk. I8919,0350712756,69%1271,93
SDP 60 Gonkiewicza91758,5879412749,61%1611,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5813,2054512746,46%2251,72
AMX 50 12091733,0879812657,14%1730,87
E 5091467,3968412649,21%1313,43
VK 45.02 (P) Ausf. A8917,0266212250,82%966,84
IS-7101966,4285911656,03%1626,09
G.W. Tiger91160,7467811649,14%979,04
T207903,0462411553,04%1396,19
IS-3-II91782,5789711555,65%1657,00
Brennos 81284,5252711549,57%1370,08
BZ-1668982,1857511451,75%1147,01
T-345275,5925711344,25%597,32
M4A1 Sherman5429,5034511351,33%1145,41
Type 4 Heavy91919,2775911341,59%1837,52
Tiger II81183,2866911356,64%1416,67
Object 26391472,3275311250,00%1168,10
Tiger 131 6984,9264211250,00%1800,81
AMX 13 909799,7868311145,95%1143,96
Panhard EBR 909707,8278211157,66%1098,81
E 75 TS 81519,1086911153,15%1909,40
TNH 105/100081121,4567610848,15%1309,49
WZ-111G FT91905,6177710545,71%1559,83
Lorraine 120 Alby 82052,3896210553,33%1989,82
Prototipo Standard B91519,7775310445,19%1353,41
Comet7513,0536210445,19%635,72
UDES 1691493,4974310342,72%1435,62
Hummel6809,7243410251,96%1205,08
Bat.-Châtillon 25 t102058,0379210249,02%1717,93
T3281343,0184810252,94%1656,90
Object 274a 81551,4291510052,00%2273,96
SU-10181409,487289938,38%1587,32
Ares 7581313,087519844,90%1659,50
FV4005 Stage II101867,776309739,18%1387,29
VK 100.01 (P)81376,767529753,61%1708,49
T675346,362669640,63%607,07
Marder II3170,021649553,68%405,61
AMX 50 Foch92059,368469554,74%1957,01
M3 Lee4188,742279451,06%566,70
Sturmpanzer II4202,871549448,94%544,45
M26 Pershing81141,167319350,54%1440,77
E 50 Ausf. M101478,117519351,61%1124,01
FV229 Contender91929,809129354,84%1749,82
Škoda T 256524,494319146,15%923,04
Panther II8927,355708845,45%1075,74
E 7591489,417758752,87%1321,09
A-20583,381738647,67%90,06
Vz. 44-17990,135958650,00%1321,81
T3092249,548758253,66%2059,36
Bat.-Châtillon 25 t AP91301,207118247,56%1201,29
FV217 Badger102205,129078159,26%1659,17
M40/M4381246,597068050,00%1329,95
BDR G1 B5458,743237745,45%832,13
IS-2-II81620,738097757,14%2237,08
Indien-Panzer8782,576107653,95%898,40
Pz.Kpfw. III/IV5310,822647452,70%762,95
Maus102202,738947454,05%1729,58
T110E5102350,419687460,81%2036,78
Sturer Emil7749,764537451,35%904,94
Strv m/425343,142617349,32%803,66
SDP 58 Kilana81345,148077356,16%1699,20
ARL 446754,505257259,72%1367,20
AMX 50 10081665,727797254,17%2032,21
Hotchkiss EBR7654,745987244,44%1320,88
FV227 Conceiver81371,978437251,39%1718,63
Panther7777,655667146,48%1170,73
FV215b (183) 101333,465207143,66%809,50
Pz.Kpfw. 5581742,829407149,30%1717,18
KV-1S6419,593127044,29%620,66
T28 Concept 71017,365667051,43%1591,17
FV4004 Conway91618,747156950,72%1371,70
Windhund 81507,136916943,48%1718,12
B14214,262396848,53%480,29
VK 16.02 Leopard5217,602506845,59%574,54
T28 Prototype81544,308246749,25%1754,45
KV-15425,223286750,75%788,78
BZ-587886,236166640,91%1030,55
Black Prince71188,318406564,62%2013,96
AMX 50 B102413,787956547,69%1923,77
T6981207,717096540,00%1437,84
AMX M4 mle. 5191267,235436546,15%919,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5183,231956538,46%197,31
Pz.Kpfw. III Ausf. J4101,521696443,75%38,37
UDES 14 Alt 581369,947146445,31%1734,82
G.W. Panther7822,976066448,44%948,76
IS-M8925,664706440,63%972,89
Konštrukta T-34/1007989,496546349,21%1565,23
M8A14225,002306352,38%477,92
Panhard AMD 178B6407,624966358,73%1210,57
Strv 746722,694146145,90%1457,66
AMX 65 t81150,797256154,10%1423,50
T-50-2 6418,923756157,38%1190,32
Mäuschen91403,757956056,67%1258,00
P.43 bis6936,717055959,32%1945,82
Grille5467,632525932,20%825,70
Somua SAu 404139,851625942,37%141,27
AMX AC mle. 4881564,768645856,90%2244,68
Vz. 55101866,777125740,35%1244,00
FV601 Saladin81242,548435757,89%1679,16
WZ-1317618,846315639,29%1139,84
ISU-15281642,987345633,93%1719,84
WZ-111-1G FT81485,798075666,07%1792,84
M24 Chaffee5411,213765653,57%1602,22
Charioteer81400,917715660,71%1683,81
T2971294,938895556,36%1816,55
Covenanter5215,252745554,55%679,51
Lorraine 155 mle. 5181119,627945558,18%1305,66
M75352,463245453,70%1444,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4112,962205455,56%253,22
AMX ELC bis5414,073705450,00%1576,80
StuG IV 5599,853745349,06%1623,48
Panzerjäger I2114,291305251,92%282,44
UDES 0381606,447965255,77%1764,41
59-166438,404265265,38%1462,09
O-Ho81685,319505259,62%2395,82
SDP 44 Burza6866,104805248,08%1438,23
VK 30.01 (P)6742,924425242,31%1296,52
BZ-75102005,837625248,08%1442,94
Löwe 81599,108965145,10%1758,58
T25/271282,008015056,00%1904,40
FV224 Chopper71267,947075042,00%1515,27
Caernarvon81447,088044942,86%1654,00
Lorraine 155 mle. 507904,985424938,78%1022,38
SDP 57 Gowika7975,596934957,14%1298,43
M127845,577044951,02%1046,38
M18 Hellcat6702,204754946,94%1228,84
Pz.Kpfw. VII102029,737864951,02%1455,09
M4A3E2 Sherman Jumbo6400,312954835,42%513,61
AMX M4 mle. 54101768,468074850,00%1294,37
AMX 50 Foch (155) 101910,806784645,65%1384,96
53TP Markowskiego81439,428114553,33%1732,51
M5A1 Stuart4360,472774548,89%1317,48
M5 Stuart4250,272984551,11%657,21
Type T-345556,143674447,73%1764,65
KV-371460,668154450,00%2189,93
AMX M4 mle. 4571193,935914456,82%1655,37
Type 3 Chi-Nu5537,634164337,21%1360,59
T-284324,883104351,16%1094,82
SU-15271288,007534351,16%1950,26
FSV Scheme A71333,0710454367,44%2642,33
Carro d'assalto P.8871495,199824257,14%2587,08
T25 AT71279,907284250,00%1900,23
ARL V396852,385364254,76%1731,76
VK 36.01 (H)6969,936174151,22%1709,62
Škoda T 177643,665994146,34%1333,96
VK 30.02 (M)6854,075464148,78%1680,80
AMX 13 10510940,247764158,54%1075,80
M-III-Y81301,348314148,78%1594,72
AMX 13 757675,037114055,00%1451,38
T-109929,736784057,50%864,27
Fantôme 92047,759154057,50%2369,39
T-34-171181,387883948,72%1935,76
Pz.Kpfw. III Ausf. E3177,382123938,46%373,83
T-34-2G FT71296,517003951,28%1874,84
Chi-Go 71514,749883961,54%2444,52
BT-7455,921433852,63%128,34
NC 70 Błyskawica101638,637603857,89%1300,43
SU-100M171135,187253852,63%1674,12
D2393,391653644,44%131,49
Ikv 65 Alt II6837,225693636,11%1540,10
Type 5 Heavy102605,948393652,78%1980,09
S-517892,517713560,00%1071,56
Progetto CC55 mod. 5482085,4010753562,86%2722,00
T-34-85M 6904,206823542,86%1372,18
Type 1 Chi-He4414,293733444,12%1141,87
Kranvagn101861,687993455,88%1522,14
M2 Medium Tank371,681323447,06%61,45
Tiger (P)7668,414953438,24%619,74
AMX 105 AM mle. 474337,062173452,94%1281,14
Spähpanzer SP I C7556,264513464,71%1104,98
Churchill Crocodile 6830,625423467,65%1394,61
VK 30.01 (H)5688,124913357,58%2023,59
FV3046618,424993363,64%1119,78
Pz.Kpfw. 38 (t)361,311393246,88%57,65
SU-10061050,847143268,75%2061,66
AMX 13 F3 AM6676,665613259,38%1112,10
SDP 40 Zadymka5618,503773243,75%1319,53
AT-FV230 Breaker111619,445883234,38%736,18
AT 25598,263453135,48%1310,01
E 100102058,458783161,29%1751,92
M446484,294153161,29%796,34
14TP4401,633533033,33%1526,47
CS-63101623,477363043,33%1122,44
T71 CMCD7846,709293063,33%2568,29
Sexton II3137,211852951,72%470,12
Pz.Kpfw. II Luchs4121,721892951,72%301,72
Challenger71420,218862951,72%2242,77
AMX ELC 901 6522,726772965,52%1689,85
T803111819,797392934,48%963,62
SU-76M4166,961672842,86%253,91
M-V-Y101929,117982842,86%1315,42
T-34-281338,268202744,44%1704,63
Sturmpanzer I Bison394,071092737,04%74,65
SU-86734,524992748,15%926,17
Renault UE 573172,742662755,56%472,59
KV-481527,199322762,96%2098,12
MT-256517,746482755,56%1737,49
P.44 Pantera81522,279102661,54%2154,69
Churchill VII61300,429732661,54%2827,42
Cruiser Mk. IV4102,651852638,46%59,24
leKpz Borkenkäfer111351,816462638,46%1230,59
M66986,287472564,00%1737,59
TVP T 50/51101814,047422544,00%1548,19
T-46358,961352556,00%149,50
M36 Jackson61203,967832560,00%2433,28
M4 Improved 5415,443602552,00%1035,87
Lago4306,502882454,17%1077,40
Ikv 90 Typ B71279,837462458,33%1856,44
O-I6887,635652441,67%1348,94
SU-76G FT4650,923752458,33%1769,72
VK 28.016274,463382445,83%604,81
Pz.Kpfw. 35 (t)2125,351682352,17%556,80
Sav m/434284,482672365,22%839,33
Ikv 1035619,913992356,52%1492,08
T-4481341,047952343,48%1754,31
T56 GMC394,781472356,52%195,94
Type 3 Ju-Nu61194,789592373,91%2277,21
AMX AC mle. 4671297,917672352,17%2224,71
M-II-Y71563,9110302352,17%2460,60
Semovente M43 Bassotto6956,596852263,64%1593,50
SMV CC-5671152,917932254,55%1588,79
Semovente M4151024,686452250,00%2757,83
M415527,813262147,62%760,36
Centurion Action X101635,868602180,95%1376,91
WZ-131G FT6966,577482176,19%1851,88
Type 4 Ju-To71552,338362147,62%1924,18
VK 30.01 (D)6562,764162157,14%1175,14
Object 705A101785,295492123,81%1087,57
P26/404501,054432055,00%1544,58
P.435676,555892050,00%2035,50
Type 5861313,259802065,00%3600,87
O-Ni71569,1510412080,00%2335,36
SU-122A5389,703702050,00%752,65
KV-1 shielded 5683,505552060,00%1477,84
Chrysler K 81160,307962055,00%1294,98
KR-1111997,909402055,00%1306,18
Renault FT AC296,891151936,84%124,38
T92 HMC101270,117841973,68%1099,73
Durchbruchswagen 24422,893441952,63%1362,58
T376484,894331963,16%1495,87
Staghound Mk. III61099,539311973,68%2326,62
FV225 Collector 91835,059181952,63%1780,26
Pz.Kpfw. II269,831591850,00%114,27
Bishop5614,224081850,00%1258,63
P.43 ter7841,826231741,18%1166,24
Ikv 723126,471741764,71%354,08
AMX 13 105 AM mle. 505604,763711735,29%1190,81
Pz.Sfl. IC 4625,065641752,94%2216,87
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6433,713841729,41%514,08
D1233,25811631,25%0,00
AMX 404302,193261662,50%1373,96
IS-271747,3810511668,75%2940,34
AMX 12 t6635,446851668,75%2150,62
Black Rock 112104,448361643,75%1263,72
M3 Stuart3119,402041546,67%275,69
Strv m/40L3164,071721546,67%397,86
45TP Habicha71808,6711821560,00%3883,76
Mitsu 10851221,079181573,33%3060,34
Type 1 Ho-Ni II 4470,804561580,00%1119,21
Super Hellcat 71118,205721553,33%1753,58
Škoda T 245747,433661450,00%2195,73
Lorraine 39L AM3143,861341442,86%266,35
T-26248,71861428,57%0,00
Cruiser Mk. III364,641531464,29%234,82
T-15061100,798211457,14%1971,59
Crusader 5.5-in. SP7482,363991435,71%395,79
Nashorn6732,005511457,14%1291,28
Achilles61001,717961464,29%2079,39
Object 277102494,798061435,71%1970,30
Leopard 120 Verbessert111151,366331442,86%600,11
M-IV-Y 8844,006471450,00%792,24
Leichttraktor162,921271338,46%45,83
T1 Heavy5881,317801353,85%2324,01
T-4371598,4610661369,23%3209,37
T-703177,082671369,23%715,61
BT-2254,081321233,33%3,10
40TP Habicha61084,508691258,33%2680,65
Type 2597 Chi-Ha3198,502091250,00%610,43
Birch Gun4208,331441233,33%492,19
Ares 90101383,506131241,67%772,85
Carro da Combattimento 45 t 101982,428481275,00%1427,75
T26E3 Eagle 7 7908,086691250,00%1089,70
Type 64 6596,927091266,67%1653,15
Durendal 101387,085811233,33%772,93
T95/FV4201 Chieftain 101908,559301154,55%1209,62
M2 Light267,401891060,00%188,48
60TP Lewandowskiego101893,108391060,00%1394,51
Type 5781342,207281050,00%4319,62
T26E5 8953,108431050,00%1084,68
T26E5 Patriot 81181,305261050,00%1225,94
ST vz. 394354,22251922,22%1170,58
T2 Medium Tank248,00197977,78%264,10
AMX 383116,44187977,78%378,44
Vz. 60S Dravec 101397,67565933,33%553,69
AEC Armoured Car5924,78657955,56%2470,47
Kanonenjagdpanzer 105 81229,22527922,22%1087,22
T7 Combat Car 2145,67180922,22%511,43
M4A3E8 Thunderbolt VII 6973,33868944,44%1929,68
Panzer 58 Mutz 8408,56307944,44%302,67
M15/423408,00324850,00%1418,59
AT-12135,50135825,00%349,75
113101685,88826875,00%1522,10
Pz.Kpfw. I276,63186850,00%179,55
T1 HMC233,2987728,57%3,10
25TP KSUST II5908,71815771,43%3036,17
IS-4101855,001051771,43%1664,74
60G FT5605,00480771,43%1388,94
Super Conqueror101526,86934771,43%1105,95
AMX 50 Foch B102263,29506728,57%1327,99
M22 Locust 3209,14192742,86%626,44
Progetto M40 mod. 65101682,50804666,67%1243,17
M7 Priest3194,33175666,67%532,89
Ram II 5538,50389633,33%1402,44
T-44-100 81122,67616650,00%1093,43
Vickers Medium Mk. II267,0079520,00%61,11
Vickers Medium Mk. III3160,40153540,00%362,75
MS-1113,0075520,00%0,00
SU-182131,4095520,00%543,35
UDES 15/16101888,40770540,00%1289,79
T3 HMC2149,20214560,00%623,63
T110E4103439,001018560,00%3034,05
T-62A10896,60642540,00%448,76
AMX 30 B101752,20432540,00%1047,39
Pz.Kpfw. 38 (K) 5787,00725560,00%1678,73
SU-100Y 6965,80606540,00%1248,56
IS-3A 81844,401235580,00%2185,80
M4A1 FL 10 61338,001004580,00%2583,17
Type 95 Ha-Go2153,25187450,00%566,97
Type 98 Ke-Ni3114,00129425,00%216,91
SU-263183,00169450,00%382,17
T-80443,50153425,00%2,56
MKA 2370,75450425,00%1228,49
Strv m/38276,67153366,67%297,94
T1 Cunningham137,0092333,33%1,65
Renault FT 75 BS261,67117366,67%326,07
Vickers Mk. E Type B2110,00184366,67%461,61
Rinoceronte101628,0035130,00%783,07
Cruiser Mk. I178,67109333,33%132,07
Cruiser Mk. II2178,33250333,33%603,14
Valentine AT4141,33129333,33%128,09
Universal Carrier 2-pdr2159,67171366,67%643,47
Panhard EBR 105101074,6710593100,00%1382,14
Object 268 Version 410505,0030930,00%47,49
Vickers Medium Mk. I122,001422100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2151,0013520,00%516,73
M14/412356,50338250,00%1485,73
Hotchkiss H352119,50184250,00%439,50
O-I Experimental51547,001056250,00%4853,05
Pawlack Tank6596,005982100,00%861,65
Gabler’s Destroyer 5149,50529250,00%254,88
ST-II10863,0029620,00%292,07
FCM 2C 3712,50795250,00%2728,52
Char Futur 4 91024,00424250,00%731,30
AMX M4 mle. 49 8767,5038120,00%527,71
121B 102069,0011012100,00%2065,53
M3A3 Stuart 3598,0011282100,00%2217,30
Strv fm/211322,005241100,00%2345,75
Renault FT1123,002141100,00%772,90
Renault Otsu195,009510,00%169,93
4TP10,005610,00%0,00
Renault NC-31184,003461100,00%484,85
Pvlvv fm/422207,004111100,00%1010,57
WZ-113G FT101555,0010711100,00%902,29
Loyd Gun Carriage2371,006721100,00%3506,17
T-602246,003341100,00%1316,86
FV230 Canopener102099,0035110,00%1022,26
BT-53766,006951100,00%2146,21
Black Prince II 71466,0014001100,00%1760,64
M4-85 5329,006471100,00%682,90
AM 39 Gendron-Somua 2168,0020610,00%368,69
AMR 35 2872,0014761100,00%7802,96
T-29 3103,002001100,00%335,19
T2 Light Tank 212,003610,00%0,00
L-60 247,0012110,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4108,002681100,00%261,00
Valentine II 4143,005311100,00%488,40
T1E6 227,001810,00%0,00
Tetrarch 21088,0012591100,00%8099,05

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 2.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.12.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.5.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.5.2024
Lähti: 1.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.4.2024
Lähti: 3.5.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.3.2015
Lähti: 17.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.4.2019
Lähti: 23.6.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 28.6.2019
Lähti: 13.11.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.1.2019
Lähti: 23.3.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.11.2019
Lähti: 3.6.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.12.2018
Lähti: 5.1.2019