cBASSallDAY1

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.10.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3262412111436
Ø Taso6,038,678,718,53
Voitot1606649,25%541,67%5549,55%20045,87%
Häviöitä1620249,66%758,33%5448,65%22852,29%
Tasapelejä3561,09%00,00%21,80%81,83%
Taisteluja selvitty772223,67%18,33%2421,62%10022,94%
Vaunuja tuhottu246800,7670,58700,633080,71
Tuhoamissuhde0,990,640,800,92
Vaunuja havaittu282270,8790,75770,693060,70
Vahinkoa aiheutettu645,58976,751.235,881.258,30
Valtauspisteitä194330,6000,00830,752490,57
Puolustuspisteitä182070,5600,0000,0000,00
Kokemus408,95619,33702,68697,94
WN7926,99606,57826,00826,03
WN81007,34692,041023,891062,14
Yhteensä
Taisteluja32624
Ø Taso6,03
Voitot1606649,25%
Häviöitä1620249,66%
Tasapelejä3561,09%
Taisteluja selvitty772223,67%
Vaunuja tuhottu246800,76
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu282270,87
Vahinkoa aiheutettu645,58
Valtauspisteitä194330,60
Puolustuspisteitä182070,56
Kokemus408,95
WN7926,99
WN81007,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja12
Ø Taso8,67
Voitot541,67%
Häviöitä758,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty18,33%
Vaunuja tuhottu70,58
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu90,75
Vahinkoa aiheutettu976,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus619,33
WN7606,57
WN8692,04
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja111
Ø Taso8,71
Voitot5549,55%
Häviöitä5448,65%
Tasapelejä21,80%
Taisteluja selvitty2421,62%
Vaunuja tuhottu700,63
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu770,69
Vahinkoa aiheutettu1.235,88
Valtauspisteitä830,75
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus702,68
WN7826,00
WN81023,89
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja436
Ø Taso8,53
Voitot20045,87%
Häviöitä22852,29%
Tasapelejä81,83%
Taisteluja selvitty10022,94%
Vaunuja tuhottu3080,71
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu3060,70
Vahinkoa aiheutettu1.258,30
Valtauspisteitä2490,57
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus697,94
WN7826,03
WN81062,14
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu739,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus99,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu739,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus99,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja48000
Voitot2245,83%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2654,17%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1122,92%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu240,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu320,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu367,900,000,000,00
Valtauspisteitä390,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,1500,0000,0000,00
Kokemus233,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja48
Voitot2245,83%
Häviöitä2654,17%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1122,92%
Vaunuja tuhottu240,50
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu320,67
Vahinkoa aiheutettu367,90
Valtauspisteitä390,81
Puolustuspisteitä70,15
Kokemus233,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot853,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä746,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty640,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,110,000,000,00
Vaunuja havaittu151,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.105,470,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus514,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot853,33%
Häviöitä746,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty640,00%
Vaunuja tuhottu100,67
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu151,00
Vahinkoa aiheutettu1.105,47
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus514,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu427,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus157,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu427,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus157,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (414)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-34-3 8965,54542122946,95%1153,12
Churchill III 5587,0061174354,78%1362,14
SU-122-44 7970,7245471549,09%1342,48
Progetto M35 mod. 46 8957,3561462046,45%995,72
T2 Light Tank 2175,3428559352,45%800,75
SU-100Y 6785,0241253950,83%1441,42
M18 Hellcat6775,0041645853,06%1535,19
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3334,5736245655,48%974,81
T675447,7532939458,38%1055,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3203,5329538052,63%1012,46
StuG III Ausf. G5466,5129335047,43%977,55
KV-26741,8844533550,15%1261,68
Cruiser Mk. IV4312,2431332348,61%1096,83
Type T-345300,3027128045,00%674,19
KV-37700,0439827848,20%790,99
Grille5434,7424827248,53%834,72
Rhm.-Borsig Waffenträger8960,0642726145,59%818,51
KV-481105,4949725952,12%1281,20
T54E191396,5155625746,69%1226,18
KV-15467,5034725655,08%958,08
T6981248,0553324153,53%1667,11
Strv m/42-57 Alt A.2 6714,1047824144,81%1132,17
Tiger I7821,4642723947,28%998,81
Jagdpanther II81390,7549522948,91%1500,69
105 leFH18B2 5615,6842622552,00%1209,20
T3 HMC2203,5123522551,11%939,13
E 7591166,9455422246,40%939,61
Bishop5485,9033222056,36%1073,60
Indien-Panzer8929,6649522050,45%1141,76
G.W. Panther7856,9435121649,07%1059,91
ISU-15281135,7245121544,19%1010,35
AMX ELC bis5317,8530421142,65%976,65
Tiger II81275,2151521047,62%1464,51
ELC EVEN 90 8506,2344519845,96%744,18
Centurion Mk. I8889,0651419643,88%1058,10
Hummel6620,9226119541,03%773,31
AMX 12 t6527,5847219553,85%1447,02
Leopard Prototyp A91072,7654119150,26%862,94
VK 36.01 (H)6548,9133618848,40%910,16
ARL 446687,2038418851,60%1184,35
IS-271104,2050918854,26%1656,00
Matilda4398,2631318754,01%1142,84
Bat.-Châtillon 25 t AP91013,8753918240,66%840,19
T2971047,4850117857,87%1423,98
Marder II3196,5618517649,43%457,05
T-505114,8222617646,02%176,16
IS-381185,3055917559,43%1503,49
T71 DA7630,5743217549,71%1188,54
Rheinmetall Skorpion 81196,5663217247,09%1128,58
WZ-1317523,4947916955,03%1051,39
SU-1527912,7641416848,81%1278,69
59-166318,4634616845,83%742,52
VK 16.02 Leopard5328,7634716852,38%1026,66
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4314,9625016750,30%809,76
Type 586497,7834616748,50%841,69
T-1506497,4332816646,39%683,97
AMX 13 757582,9241016537,58%1053,51
AMX 13 909677,9847916250,00%877,45
T-34-856582,5936815853,16%1133,76
T34 81161,8866715744,59%1217,31
T1 Heavy5410,4529315251,97%740,43
AMX 50 10081050,0750915044,67%1015,38
Jagdpanther7968,4040714952,35%1349,11
T328999,2350714948,99%1099,35
G.W. Tiger (P)8727,6541614742,86%632,09
Comet7848,1750414250,70%1476,09
M446488,9633014250,00%768,36
SU-85B4369,8227514055,00%1027,69
KV-856687,5141213945,32%1026,80
Spähpanzer Ru 2519687,5744413841,30%833,76
Jagdpanzer IV6449,1527313644,12%618,66
VK 30.02 (D)7783,1346013441,04%1129,83
Škoda T 256516,8245313349,62%955,34
M127670,3034713247,73%737,66
M75212,6123613143,51%604,48
Jagdtiger91325,5254512748,82%1013,96
AT 86564,9437912756,69%1038,69
IS7906,1347412559,20%1292,00
Pz.Kpfw. III/IV5241,2422712550,40%499,38
AMX M4 mle. 457819,8640012243,44%1001,68
Leichttraktor1159,6220512145,45%707,86
M415343,0423512042,50%373,84
Object 43091092,1660612049,17%830,38
M10 RBFM 5628,6247812049,17%1238,95
Bat.-Châtillon 12 t8713,1847611945,38%1245,66
Churchill I5334,1428211755,56%651,50
T25/27873,0543811757,26%1276,60
T216298,5834211752,99%747,59
T-345368,2228811653,45%964,63
T-103 81055,0159011648,28%1031,40
Super Hellcat 7654,8744711646,55%770,44
SU-855447,2828411553,04%1023,67
Waffenträger auf Pz. IV9961,6947511544,35%607,07
Ikv 65 Alt II6594,1839711443,86%932,45
WZ-1328533,3341711449,12%827,44
T-437545,7047811448,25%725,32
Type 3 Chi-Nu5392,4229711345,13%969,59
Emil I81041,2656011050,00%1053,52
T28 Prototype8864,1049510948,62%753,68
Type 5 Chi-Ri7621,6541810742,99%774,54
AT 158877,1751510741,12%673,80
FV3046446,8627510742,06%610,15
Cromwell6607,5742710651,89%1300,82
Type 4 Chi-To6500,1334010547,62%774,42
STA-18600,8444610543,81%562,28
1108998,6350610353,40%1143,34
Pz.Kpfw. III Ausf. J4193,2322310345,63%347,81
T376533,4541110250,98%1405,92
M8A14252,8322510153,47%585,79
M2 Light2176,142599959,60%756,68
Sherman Firefly6647,493929951,52%1183,75
M10 Wolverine5469,773139852,04%1094,11
T-448857,406779752,58%1084,12
Object 4168845,366159747,42%888,08
XM57 81546,158019754,64%1443,42
Pz.Kpfw. II2184,832609657,29%780,07
SU-1006676,473539657,29%1260,83
T-284129,231649548,42%209,87
M41 Walker Bulldog8519,603929542,11%755,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5471,783709556,84%1459,69
A-447642,205419246,74%901,25
T-62A101119,116129246,74%766,77
T-50-2 6269,633199251,09%571,32
VK 30.01 (D)6580,464009056,67%1126,33
Aufklärungspanzer Panther 7461,383999052,22%897,90
Pz.Sfl. IVc5473,192759048,89%986,00
VK 28.016369,113528947,19%965,75
BDR G1 B5412,642798549,41%673,32
M3 Lee4128,001618444,05%241,59
VK 30.02 (M)6594,374168458,33%1146,72
Spähpanzer SP I C7725,954228251,22%1432,52
Strv m/425353,403068150,62%905,26
T6 Medium4481,133118052,50%1186,61
Strv 746598,084017745,45%1030,39
M374343,032417746,75%1274,49
Panther7614,875447655,26%914,82
AT 25509,614027659,21%1480,85
Panhard AMD 178B6240,043187642,11%451,23
Object 25791188,596137642,11%922,99
Mars 81127,437167648,68%1060,81
BT-7 artillery 3214,582797653,95%829,93
T-463118,121697448,65%340,06
Nashorn6777,773797455,41%1376,92
M5A1 Stuart4166,032217143,66%368,15
Sturmpanzer II4279,211687140,85%783,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E3119,371467040,00%128,14
Char Futur 4 91096,815327045,71%744,81
M3 Stuart3156,782316848,53%532,02
Vickers Mk. E Type B2146,371926855,88%568,73
AT 77996,724966850,00%1384,46
Ikv 1035325,523426642,42%583,37
B14166,021866445,31%261,73
Vz. 44-17840,975726459,38%1006,90
Archer5427,412676445,31%868,54
Škoda T 245389,133496339,68%1000,49
Ikv 90 Typ B7631,303546350,79%842,55
T56 GMC3172,111896355,56%491,95
Covenanter5144,761826251,61%325,09
VK 30.01 (P)6539,893556248,39%852,03
T-109927,504526240,32%691,37
BT-22165,702176152,46%797,53
Cruiser Mk. II2174,802006147,54%696,92
T-34-17688,804926048,33%918,94
Vz. 58 Medvěd 91394,677696051,67%1051,66
M2 Medium Tank3130,421775954,24%358,78
Sherman III5400,833545954,24%1006,11
WZ-111 model 6 81219,907795952,54%1166,17
Challenger7771,954675839,66%848,31
Leo7495,003715742,11%529,62
IS-2-II8875,965455749,12%853,79
Crusader6337,432825653,57%994,61
M10391281,686275642,86%985,53
Vz. 68 Squall 8485,214905646,43%693,22
Renault FT 75 BS2142,981465556,36%818,33
P.43 bis6514,804475450,00%865,26
T-549894,366045341,51%665,94
A-436616,174095347,17%1205,72
M66252,582245234,62%100,77
Pz.Kpfw. II Luchs4183,272505150,98%536,93
T-804238,312535154,90%991,03
Patton the Tank 9834,026155149,02%705,30
FV226 Contradictious 81289,656655137,25%1118,68
AMX 105 AM mle. 474268,321655040,00%696,96
BT-SV 3339,944305060,00%1178,39
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5506,124355044,00%991,75
ST vz. 394180,182084951,02%439,20
Semovente M415280,852024843,75%367,53
40TP Habicha6509,362984731,91%798,83
Panzerjäger I2148,171464751,06%443,92
O-I Experimental5606,023814759,57%1178,31
T-602142,552284757,45%598,34
Panther II8625,725624652,17%700,40
25TP KSUST II5309,982854560,00%724,35
T57 Heavy101586,406904560,00%1145,44
GSOR the TANK 9769,826194555,56%633,29
VK 30.01 (H)5563,644534450,00%1447,74
M5 Stuart4149,752274454,55%315,75
Centurion Mk. 7/191009,365814436,36%664,03
Gonsalo 81194,347874456,82%1219,04
T1 Cunningham1165,122524348,84%1077,94
14TP4196,532394341,86%535,55
Durchbruchswagen 24228,122764346,51%481,94
O-I6742,004344250,00%1344,59
SU-76M4154,761654240,48%178,39
M36 Jackson6552,933614261,90%1007,79
Type 95 Ji-Ro6553,983634233,33%674,46
Convert. Medium Tank T3 3356,644654264,29%1247,64
Chi-To SP71090,986534146,34%1187,27
SDP 57 Gowika7769,074744141,46%793,89
SU-182165,151354050,00%900,39
SZDV Vz. 50 81224,956484047,50%1019,97
Cruiser Mk. III3107,451434042,50%265,47
Ares 7581053,586864047,50%1109,12
D1293,311663953,85%307,51
T207488,974673847,37%512,65
Pz.Kpfw. 38 (t)3153,212003842,11%352,04
T2 Medium Tank299,531773865,79%507,89
T404397,613043839,47%908,80
Tortoise9939,976193855,26%623,05
FV224 Chopper71206,007793762,16%1474,47
StuG IV 5232,112653743,24%337,51
TNH 105/10008913,616003636,11%953,27
Valentine3281,784093666,67%1221,83
AT-1279,33963633,33%57,55
45TP Habicha7901,866153554,29%1216,36
AMX 50 12091635,836793531,43%1393,80
S35 CA5406,432263537,14%643,01
KV-1SA 5563,745693452,94%1090,72
AMX 13 57 GF 7699,856893455,88%1316,12
121B 101261,006553447,06%876,92
DZT-159 91354,067253447,06%1087,44
D2370,061063336,36%0,00
Chi-Ni2166,582623360,61%850,01
L-60 2130,632783237,50%531,71
M56 Scorpion 7607,883233250,00%726,21
P.435327,903813145,16%742,28
Type 3 Ho-Ni III5277,712103138,71%303,43
Pz.Kpfw. 35 (t)2161,832183063,33%895,08
SU-54131,231383050,00%171,36
T26E5 8732,575733046,67%706,68
T3091855,285922931,03%1580,29
Sturmpanzer I Bison3159,521282944,83%361,64
GSR 3301 Setter7201,973462955,17%319,06
P26/404327,613492839,29%698,70
Alecto4345,712722853,57%974,28
Birch Gun4185,931612846,43%507,31
SU-122A5217,291932850,00%318,45
E 65 Zwilling 81559,508142842,86%1204,87
MTLS-1G14 3253,713822842,86%969,75
Grant4252,671902729,63%555,09
Ho-Ri 28771,265092737,04%516,80
SU-263141,411272740,74%179,56
Type 97 Chi-Ha3272,542772657,69%1016,79
Ikv 723188,622602665,38%569,55
SDP 58 Kilana81233,626732650,00%1151,30
Valentine AT4144,731782665,38%377,88
Renault UE 573124,541542646,15%198,55
E 100101610,426982646,15%1187,90
Sturer Emil7519,152512638,46%431,67
Hotchkiss H352172,442512560,00%841,93
Emil II91045,846192540,00%593,43
Lorraine 39L AM3218,281612552,00%647,76
BZ-1668943,246502548,00%852,40
Marder 38T4418,763272560,00%1257,38
T7 Combat Car 2202,442772552,00%1092,72
Vickers Medium Mk. II2127,291462450,00%486,66
Renault FT AC2135,421662462,50%481,73
Somua SAu 404185,881942437,50%230,81
Pz.Kpfw. 5581600,087782437,50%1193,46
LTP 3219,672192454,17%1015,26
T78 6964,755992437,50%1235,35
Lago4180,093162352,17%430,10
Stuart I-IV3107,041592339,13%166,49
Type 98 Ke-Ni3228,572272347,83%918,33
Controcarro 1 Mk. 291390,488012360,87%1121,93
Wespe3173,131882334,78%384,22
Universal Carrier 2-pdr279,13802330,43%70,83
KV-5 8971,915062347,83%978,78
Konštrukta T-34/1007691,596032259,09%1153,17
FV215b (183) 101424,645662231,82%788,38
TKS z n.k.m. 20 mm 2174,293342171,43%1029,57
Type 1 Chi-He4427,813162152,38%1393,34
10TP3114,192062138,10%194,09
Škoda T 5091237,906762142,86%924,37
Type 5 Ke-Ho4298,333732147,62%1010,20
Type 2597 Chi-Ha3107,001632147,62%196,24
Mitsu 1085401,953652147,62%512,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4119,431712128,57%140,07
AMX 50 Foch (155) 101577,676992152,38%958,84
Bat.-Châtillon 25 t101403,105542030,00%835,26
BZ-587598,854342030,00%530,04
T-703159,701322020,00%364,01
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6699,606292060,00%1294,69
Valiant 5390,503722035,00%616,70
Vickers Medium Mk. III381,371651957,89%201,46
AMX 404156,162351942,11%384,16
Type 4 Heavy91339,796881942,11%1033,46
T25 AT7755,374661952,63%961,67
Type 95 Ha-Go2180,561971838,89%710,94
T1 HMC258,171021850,00%166,82
Object 430U101489,837381844,44%1051,57
TS-54 81121,226811838,89%925,46
Object 168 German 8880,565331844,44%831,64
Strv m/40L3181,472381752,94%563,76
T-26274,711331770,59%384,77
AMX 38376,941591747,06%67,43
Achilles6288,062301752,94%351,51
SARL 424387,243571758,82%1544,27
M24E2 Super Chaffee 6310,823461752,94%734,39
MS-11125,312071662,50%676,76
Type 91 Heavy3202,691731643,75%521,31
O-Ni71251,078891560,00%1977,09
Leopard 110969,076131566,67%684,22
Pz.Kpfw. 38 (K) 5426,475171566,67%833,74
BT-74125,431571435,71%173,59
Controcarro 3 Minotauro101431,006531450,00%825,28
Somua S353150,644341492,86%461,86
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6339,503661442,86%564,80
43 M. Toldi III 3118,001631435,71%325,45
Type 97 Te-Ke 2164,462091338,46%695,41
TNH T Vz. 5191328,547751353,85%1197,11
Sexton II3121,001511338,46%242,88
M7 Priest3141,081551346,15%234,84
Semovente M43 Bassotto6638,693821338,46%842,04
Type 95 Heavy4439,464011369,23%1931,20
Coccodrillo 101082,15402137,69%446,21
IS-7101976,548401353,85%1598,64
Jagdpanzer E 100101728,778501376,92%1156,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3171,691951346,15%413,14
T-116 3153,312741361,54%620,81
LT vz. 383193,252501225,00%599,42
Object 70491636,257211250,00%1179,43
Pz.Sfl. IVb4174,581621241,67%343,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5620,756621250,00%1725,56
Vickers Medium Mk. I194,911381154,55%403,40
TVP T 50/51101248,274901127,27%614,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4255,092651154,55%751,67
T18 HMC363,00951136,36%0,00
KV-1S6592,643821145,45%936,07
FV227 Conceiver81367,278391154,55%1635,39
T-127 3333,453741145,45%1477,11
Chi-Go 7912,736481145,45%966,92
Fantôme 91105,275021127,27%717,06
50TP prototyp 8682,105331050,00%516,52
Sav m/434200,701611030,00%285,49
O-Ho81066,107601050,00%1102,10
Hotchkiss EBR7295,405691090,00%605,98
FV4202 8818,904861060,00%984,35
AMX M4 mle. 49 8848,404421040,00%783,87
Renault Otsu1116,67183955,56%406,33
Pvlvv fm/422123,00171944,44%336,09
Type 89 I-Go/Chi-Ro2133,22147944,44%322,39
FCM 362107,89237977,78%497,40
53TP Markowskiego8569,13460825,00%314,19
AMX 13 105 AM mle. 505185,88142837,50%119,23
Pz.Kpfw. I2121,25218850,00%395,56
Tiger-Maus 9690,00706862,50%517,11
Strv m/382105,43174771,43%465,54
7TP274,43161742,86%20,03
Renault G15439,43632785,71%1340,39
SDP 40 Zadymka5486,29303742,86%738,73
MKA 2161,86175742,86%384,14
Renault FT163,5087616,67%102,29
Loyd Gun Carriage234,50104650,00%89,30
Pz.Kpfw. II Ausf. G3154,33190666,67%599,37
Black Prince II 71284,83836650,00%1769,26
T-29 3400,83401666,67%1751,39
Ram II 5457,67342650,00%1098,24
Excelsior 5408,67428633,33%566,00
Type 1 Ho-Ni II 4651,33535633,33%1300,55
Lago M38 3479,80376520,00%1025,79
AT 15A 7693,60579560,00%839,61
Light Mk. VIC 256,00110560,00%222,84
T-115 5622,40600560,00%961,46
M2265,5094425,00%44,12
Renault NC-31176,7593425,00%164,04
A-205118,50114425,00%113,60
AMX 13 F3 AM6602,25494450,00%689,69
Panzerwagen 39 3122,7511640,00%243,13
Windhund 81097,50816475,00%1349,33
AMR 35 277,50116425,00%77,42
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4211,75291450,00%383,68
VK 45.03 7697,00705475,00%904,42
SU-100I 5907,75705475,00%1802,89
M14/412142,333713100,00%536,18
G.Pz. Mk. VI (e)20,3384366,67%261,00
StuG III Ausf. B4311,33214366,67%812,35
Gabler’s Destroyer 5270,675493100,00%798,39
Cromwell Applique 5516,33577366,67%1044,17
AMX ELC 901 6613,00285333,33%1352,39
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2224,33456366,67%1064,19
Straussler V–4/40 3321,33265333,33%1185,61
Kolohousenka1124,0015620,00%378,73
Fiat 3000197,5015820,00%245,49
LT vz. 3520,00121250,00%88,26
4TP156,50179250,00%84,63
BT-53140,007220,00%60,32
T3E2 Medium Tank 372,003342100,00%278,88
TOG II* 6484,004712100,00%798,38
M46 Patton KR 8732,50477250,00%689,31
FCM 2C 3224,505092100,00%700,04
T-44-100 81193,00561250,00%1250,83
Panzer 58 Mutz 8359,0015820,00%145,71
Strv fm/211259,003431100,00%2053,10
SMV CC-678347,0040810,00%67,00
Cruiser Mk. I1576,006941100,00%6028,78
Škoda T 15A 41332,0015091100,00%3624,87
T-26G FT2282,002511100,00%1001,92
Renault R352206,0020210,00%672,74
Rheinmetall Begleitwagen 31345,0014961100,00%3691,89
T-34 with L-11 4353,0042110,00%1024,25
T-45 2545,004411100,00%2571,44
Valentine II 4189,0023310,00%343,75
Panther/M10 70,008810,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 20.10.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.9.2025
Lähti: 17.10.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.9.2025
Lähti: 11.9.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.4.2022
Lähti: 23.8.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.4.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.12.2014
Lähti: 28.1.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.2.2015
Lähti: 15.3.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.8.2015
Lähti: 3.1.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.11.2014
Lähti: 19.12.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.1.2017
Lähti: 29.11.2021