| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T29 | 7 | 757,83 | 490 | 179 | 43,58% | 786,38 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 812,30 | 605 | 138 | 49,28% | 764,30 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 825,70 | 665 | 73 | 56,16% | 1061,76 | |||||
| KV-1 | 5 | 796,47 | 545 | 60 | 43,33% | 1670,14 | |||||
| IS | 7 | 736,11 | 561 | 54 | 44,44% | 816,72 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 455,75 | 442 | 44 | 54,55% | 826,40 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 499,41 | 327 | 41 | 36,59% | 924,52 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 323,76 | 276 | 41 | 41,46% | 607,91 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 487,05 | 327 | 40 | 35,00% | 1098,70 | |||||
| KV-2 | 6 | 507,00 | 434 | 40 | 47,50% | 713,07 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 414,15 | 248 | 39 | 38,46% | 848,09 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 591,92 | 442 | 36 | 55,56% | 950,01 | |||||
| IS-3 | 8 | 523,42 | 560 | 36 | 55,56% | 448,22 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 553,69 | 362 | 32 | 68,75% | 1412,30 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 634,93 | 481 | 30 | 53,33% | 1579,59 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 441,38 | 427 | 29 | 55,17% | 557,42 | |||||
| AT 2 | 5 | 464,79 | 454 | 29 | 62,07% | 1233,37 | |||||
| Churchill I | 5 | 916,48 | 591 | 29 | 58,62% | 2258,96 | |||||
| KV-1S | 6 | 691,14 | 582 | 29 | 51,72% | 1207,91 | |||||
| Tiger I | 7 | 581,15 | 495 | 27 | 48,15% | 582,77 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 282,44 | 342 | 25 | 48,00% | 859,27 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1336,40 | 959 | 25 | 64,00% | 3845,87 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 492,26 | 324 | 23 | 43,48% | 708,88 | |||||
| AMX 40 | 4 | 313,48 | 271 | 23 | 34,78% | 1175,39 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1091,00 | 565 | 22 | 50,00% | 2284,27 | |||||
| T6 Medium | 4 | 966,42 | 742 | 19 | 84,21% | 3527,69 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 842,25 | 480 | 16 | 56,25% | 2831,08 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 586,67 | 369 | 15 | 33,33% | 916,93 | |||||
| M6 | 6 | 421,00 | 395 | 13 | 53,85% | 547,40 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 482,38 | 357 | 13 | 38,46% | 768,64 | |||||
| P26/40 | 4 | 813,00 | 564 | 12 | 33,33% | 2550,96 | |||||
| Mäuschen | 9 | 498,58 | 538 | 12 | 33,33% | 123,15 | |||||
| AT 8 | 6 | 255,08 | 248 | 12 | 33,33% | 168,33 | |||||
| Matilda | 4 | 505,42 | 420 | 12 | 41,67% | 1363,59 | |||||
| AMX 38 | 3 | 185,64 | 115 | 11 | 0,00% | 391,65 | |||||
| Valentine AT | 4 | 355,55 | 246 | 11 | 18,18% | 750,99 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 437,00 | 218 | 11 | 18,18% | 1229,12 | |||||
| B1 | 4 | 328,73 | 302 | 11 | 36,36% | 686,58 | |||||
| Grille | 5 | 263,90 | 283 | 10 | 70,00% | 541,44 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 562,20 | 457 | 10 | 60,00% | 2124,19 | |||||
| O-I | 6 | 554,80 | 459 | 10 | 60,00% | 801,93 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 349,30 | 239 | 10 | 20,00% | 310,04 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 364,56 | 161 | 9 | 11,11% | 478,55 | |||||
| M15/42 | 3 | 552,22 | 287 | 9 | 33,33% | 1757,27 | |||||
| SU-76M | 4 | 143,63 | 231 | 8 | 75,00% | 392,63 | |||||
| M8A1 | 4 | 905,50 | 483 | 8 | 87,50% | 2948,12 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 771,75 | 716 | 8 | 62,50% | 936,85 | |||||
| BT-5 | 3 | 339,25 | 386 | 8 | 62,50% | 820,69 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 720,63 | 550 | 8 | 37,50% | 567,71 | |||||
| T-28 | 4 | 819,88 | 589 | 8 | 75,00% | 3044,19 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 115,00 | 144 | 8 | 50,00% | 117,76 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 273,00 | 330 | 7 | 28,57% | 1137,70 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 445,14 | 355 | 7 | 28,57% | 126,90 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 309,33 | 208 | 6 | 16,67% | 387,70 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 145,17 | 292 | 6 | 66,67% | 362,33 | |||||
| Löwe | 8 | 220,00 | 341 | 6 | 50,00% | 129,27 | |||||
| ARL 44 | 6 | 289,83 | 389 | 6 | 50,00% | 335,99 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 405,80 | 463 | 5 | 60,00% | 330,93 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 197,20 | 108 | 5 | 20,00% | 269,22 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1005,20 | 690 | 5 | 80,00% | 1116,71 | |||||
| KV-1SA | 5 | 367,40 | 403 | 5 | 20,00% | 519,65 | |||||
| P.43 | 5 | 287,25 | 274 | 4 | 50,00% | 596,38 | |||||
| Somua S35 | 3 | 678,00 | 575 | 4 | 75,00% | 2322,71 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 191,50 | 178 | 4 | 0,00% | 72,20 | |||||
| T-10 | 9 | 277,25 | 514 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| Tiger II | 8 | 798,00 | 610 | 3 | 66,67% | 860,77 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 517,67 | 568 | 3 | 66,67% | 2562,92 | |||||
| Chrysler K | 8 | 308,33 | 393 | 3 | 33,33% | 34,98 | |||||
| FCM 2C | 3 | 457,00 | 351 | 3 | 33,33% | 1458,38 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 432,67 | 363 | 3 | 33,33% | 1021,95 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 370,67 | 509 | 3 | 66,67% | 493,00 | |||||
| TS-5 | 8 | 0,00 | 66 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 149,00 | 297 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 428,50 | 720 | 2 | 100,00% | 353,51 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 348,50 | 187 | 2 | 0,00% | 1047,73 | |||||
| SU-85 | 5 | 494,00 | 339 | 2 | 50,00% | 901,24 | |||||
| T-70 | 3 | 60,50 | 162 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| E 100 | 10 | 253,50 | 595 | 2 | 50,00% | 145,00 | |||||
| 10TP | 3 | 344,50 | 447 | 2 | 50,00% | 1316,37 | |||||
| 14TP | 4 | 124,00 | 319 | 2 | 50,00% | 300,88 | |||||
| M14/41 | 2 | 81,50 | 130 | 2 | 50,00% | 105,09 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 361,50 | 345 | 2 | 100,00% | 2240,07 | |||||
| Valentine | 3 | 538,50 | 500 | 2 | 100,00% | 2540,50 | |||||
| Churchill VII | 6 | 471,00 | 630 | 2 | 100,00% | 755,72 | |||||
| T32 | 8 | 358,00 | 268 | 2 | 0,00% | 88,63 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 0,00 | 30 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 423,00 | 507 | 1 | 100,00% | 1658,40 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 112,00 | 172 | 1 | 100,00% | 426,86 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 151,00 | 104 | 1 | 0,00% | 452,24 | |||||
| Renault FT | 1 | 288,00 | 98 | 1 | 0,00% | 1427,95 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 585,00 | 453 | 1 | 100,00% | 3599,07 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 387,00 | 506 | 1 | 100,00% | 2272,50 | |||||
| 7TP | 2 | 112,00 | 38 | 1 | 0,00% | 153,12 | |||||
| T1 HMC | 2 | 104,00 | 53 | 1 | 0,00% | 309,38 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 113,00 | 51 | 1 | 0,00% | 72,77 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 566,00 | 663 | 1 | 100,00% | 3729,54 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 381,00 | 641 | 1 | 100,00% | 620,94 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1185,00 | 329 | 1 | 0,00% | 643,67 | |||||
| FCM 36 | 2 | 52,00 | 95 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-60 | 2 | 223,00 | 345 | 1 | 100,00% | 1041,06 |
babauth
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 1561 | 1 | 18 | 26 | ||||
| Ø Taso | 5,85 | 6,00 | 5,89 | 5,96 | ||||
| Voitot | 744 | 47,66% | 0 | 0,00% | 4 | 22,22% | 7 | 26,92% |
| Häviöitä | 780 | 49,97% | 1 | 100,00% | 13 | 72,22% | 18 | 69,23% |
| Tasapelejä | 37 | 2,37% | 0 | 0,00% | 1 | 5,56% | 1 | 3,85% |
| Taisteluja selvitty | 445 | 28,51% | 0 | 0,00% | 2 | 11,11% | 4 | 15,38% |
| Vaunuja tuhottu | 1098 | 0,70 | 0 | 0,00 | 5 | 0,28 | 5 | 0,19 |
| Tuhoamissuhde | 0,98 | 0,00 | 0,31 | 0,23 | ||||
| Vaunuja havaittu | 1083 | 0,69 | 0 | 0,00 | 10 | 0,56 | 15 | 0,58 |
| Vahinkoa aiheutettu | 608,13 | 0,00 | 407,11 | 405,92 | ||||
| Valtauspisteitä | 5510 | 3,53 | 0 | 0,00 | 43 | 2,39 | 43 | 1,65 |
| Puolustuspisteitä | 571 | 0,37 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 461,95 | 137,00 | 331,44 | 361,50 | ||||
| WN7 | 825,06 | -224,24 | 230,95 | 202,20 | ||||
| WN8 | 916,51 | 0,00 | 390,97 | 347,80 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1561 | |
| Ø Taso | 5,85 | |
| Voitot | 744 | 47,66% |
| Häviöitä | 780 | 49,97% |
| Tasapelejä | 37 | 2,37% |
| Taisteluja selvitty | 445 | 28,51% |
| Vaunuja tuhottu | 1098 | 0,70 |
| Tuhoamissuhde | 0,98 | |
| Vaunuja havaittu | 1083 | 0,69 |
| Vahinkoa aiheutettu | 608,13 | |
| Valtauspisteitä | 5510 | 3,53 |
| Puolustuspisteitä | 571 | 0,37 |
| Kokemus | 461,95 | |
| WN7 | 825,06 | |
| WN8 | 916,51 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | |
| Ø Taso | 6,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 137,00 | |
| WN7 | -224,24 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 18 | |
| Ø Taso | 5,89 | |
| Voitot | 4 | 22,22% |
| Häviöitä | 13 | 72,22% |
| Tasapelejä | 1 | 5,56% |
| Taisteluja selvitty | 2 | 11,11% |
| Vaunuja tuhottu | 5 | 0,28 |
| Tuhoamissuhde | 0,31 | |
| Vaunuja havaittu | 10 | 0,56 |
| Vahinkoa aiheutettu | 407,11 | |
| Valtauspisteitä | 43 | 2,39 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 331,44 | |
| WN7 | 230,95 | |
| WN8 | 390,97 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 26 | |
| Ø Taso | 5,96 | |
| Voitot | 7 | 26,92% |
| Häviöitä | 18 | 69,23% |
| Tasapelejä | 1 | 3,85% |
| Taisteluja selvitty | 4 | 15,38% |
| Vaunuja tuhottu | 5 | 0,19 |
| Tuhoamissuhde | 0,23 | |
| Vaunuja havaittu | 15 | 0,58 |
| Vahinkoa aiheutettu | 405,92 | |
| Valtauspisteitä | 43 | 1,65 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 361,50 | |
| WN7 | 202,20 | |
| WN8 | 347,80 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 2 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 783,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 155,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 2 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 2 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 1 | 0,50 |
| Tuhoamissuhde | 0,50 | |
| Vaunuja havaittu | 2 | 1,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 783,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 155,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen