Jotkut tankit eivät sisälly tilastoihin.

_Flipped

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19673628189
Ø Taso8,289,179,759,94
Voitot1120756,97%583,33%1967,86%12767,20%
Häviöitä818841,62%116,67%932,14%5730,16%
Tasapelejä2781,41%00,00%00,00%52,65%
Taisteluja selvitty601630,58%233,33%932,14%8042,33%
Vaunuja tuhottu218431,1191,50441,572851,51
Tuhoamissuhde1,602,252,322,61
Vaunuja havaittu260451,3240,67240,862191,16
Vahinkoa aiheutettu1.993,702.541,503.030,433.601,00
Valtauspisteitä118830,6000,0000,00490,26
Puolustuspisteitä83310,4200,00441,572011,06
Kokemus877,921.180,171.085,431.169,54
WN71590,761793,102013,752077,02
WN82385,932513,383239,053858,62
Yhteensä
Taisteluja19673
Ø Taso8,28
Voitot1120756,97%
Häviöitä818841,62%
Tasapelejä2781,41%
Taisteluja selvitty601630,58%
Vaunuja tuhottu218431,11
Tuhoamissuhde1,60
Vaunuja havaittu260451,32
Vahinkoa aiheutettu1.993,70
Valtauspisteitä118830,60
Puolustuspisteitä83310,42
Kokemus877,92
WN71590,76
WN82385,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja6
Ø Taso9,17
Voitot583,33%
Häviöitä116,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu91,50
Tuhoamissuhde2,25
Vaunuja havaittu40,67
Vahinkoa aiheutettu2.541,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.180,17
WN71793,10
WN82513,38
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja28
Ø Taso9,75
Voitot1967,86%
Häviöitä932,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty932,14%
Vaunuja tuhottu441,57
Tuhoamissuhde2,32
Vaunuja havaittu240,86
Vahinkoa aiheutettu3.030,43
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä441,57
Kokemus1.085,43
WN72013,75
WN83239,05
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja189
Ø Taso9,94
Voitot12767,20%
Häviöitä5730,16%
Tasapelejä52,65%
Taisteluja selvitty8042,33%
Vaunuja tuhottu2851,51
Tuhoamissuhde2,61
Vaunuja havaittu2191,16
Vahinkoa aiheutettu3.601,00
Valtauspisteitä490,26
Puolustuspisteitä2011,06
Kokemus1.169,54
WN72077,02
WN83858,62
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot1765,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä934,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu230,8800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,440,000,000,00
Vaunuja havaittu190,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.144,730,000,000,00
Valtauspisteitä883,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.002,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot1765,38%
Häviöitä934,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%
Vaunuja tuhottu230,88
Tuhoamissuhde1,44
Vaunuja havaittu190,73
Vahinkoa aiheutettu2.144,73
Valtauspisteitä883,38
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.002,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28260212
Voitot174661,78%00,00%150,00%866,67%
Häviöitä107538,04%00,00%150,00%433,33%
Tasapelejä50,18%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty143250,67%00,00%150,00%650,00%
Vaunuja tuhottu23280,8200,0021,00141,17
Tuhoamissuhde1,670,002,002,33
Vaunuja havaittu27500,9700,0010,50110,92
Vahinkoa aiheutettu1.778,540,002.844,002.078,67
Valtauspisteitä56432,0000,005025,0015012,50
Puolustuspisteitä119994,2500,0063,00554,58
Kokemus900,130,001.085,501.151,08
Yhteensä
Taisteluja2826
Voitot174661,78%
Häviöitä107538,04%
Tasapelejä50,18%
Taisteluja selvitty143250,67%
Vaunuja tuhottu23280,82
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu27500,97
Vahinkoa aiheutettu1.778,54
Valtauspisteitä56432,00
Puolustuspisteitä119994,25
Kokemus900,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu21,00
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu2.844,00
Valtauspisteitä5025,00
Puolustuspisteitä63,00
Kokemus1.085,50
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja12
Voitot866,67%
Häviöitä433,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty650,00%
Vaunuja tuhottu141,17
Tuhoamissuhde2,33
Vaunuja havaittu110,92
Vahinkoa aiheutettu2.078,67
Valtauspisteitä15012,50
Puolustuspisteitä554,58
Kokemus1.151,08

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7210028
Voitot46965,05%00,00%00,00%2071,43%
Häviöitä24834,40%00,00%00,00%828,57%
Tasapelejä40,55%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty33045,77%00,00%00,00%1760,71%
Vaunuja tuhottu5750,8000,0000,00260,93
Tuhoamissuhde1,470,000,002,36
Vaunuja havaittu5590,7800,0000,00190,68
Vahinkoa aiheutettu2.179,920,000,002.538,71
Valtauspisteitä5530,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4900,6800,0000,00170,61
Kokemus1.021,830,000,001.094,68
Yhteensä
Taisteluja721
Voitot46965,05%
Häviöitä24834,40%
Tasapelejä40,55%
Taisteluja selvitty33045,77%
Vaunuja tuhottu5750,80
Tuhoamissuhde1,47
Vaunuja havaittu5590,78
Vahinkoa aiheutettu2.179,92
Valtauspisteitä5530,77
Puolustuspisteitä4900,68
Kokemus1.021,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja28
Voitot2071,43%
Häviöitä828,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1760,71%
Vaunuja tuhottu260,93
Tuhoamissuhde2,36
Vaunuja havaittu190,68
Vahinkoa aiheutettu2.538,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä170,61
Kokemus1.094,68
Anzeigen

Vaunut (528)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Panzerwagen102161,79103148163,83%3360,53
KV-261011,6863047454,43%1945,30
Object 252U Defender 81436,3986736056,11%1706,22
M53/M5591370,3575835551,27%1384,20
Panhard EBR 105101450,3188533955,46%2144,53
T26E4 SuperPershing 81049,2167631451,27%1352,74
Object 277102518,0088630955,34%2424,41
KV-2 (R) 61792,94115730766,78%4036,10
Bat.-Châtillon 25 t102984,05101128161,57%3146,04
ShPTK-TVP 100 81823,4090324352,67%2362,95
XM57 82446,31114522965,94%2803,84
Ho-Ri 3102882,7587121354,93%2277,03
Bat.-Châtillon Bourrasque 82211,13116121367,14%3485,44
Rheinmetall Skorpion G 81843,0783721162,56%2158,13
Object 70491704,2457920355,17%1378,77
DBV-152 103821,6897319466,49%3084,56
ELC EVEN 90 8631,1776618953,97%1298,49
Škoda T 56 82425,97114018655,38%2793,93
CS-63103267,93112517666,48%3576,61
Object 261101526,4873317653,41%1298,91
T110E3102111,0773517459,77%1633,01
Gryphon 104413,77122917263,95%4434,23
King Tiger (Captured) 7960,0561416548,48%1227,46
ST-II101675,8874616248,77%1252,65
Object 907 103384,92116315967,92%3301,57
Grille 15103715,9195915364,05%3631,65
ISU-15281218,1557415154,30%1170,58
Leopard 1103571,34108514866,22%3984,37
SU-130PM 81963,8389214753,74%2149,95
MBT-B 103410,0296514650,00%2634,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51095,5367414258,45%3841,76
LT-432 81413,66101314257,04%3339,41
M10 RBFM 51110,6281114155,32%2954,88
Turtle Mk. I 82474,30130313966,91%3495,01
Jagdpanzer E 100102797,2087313855,80%2294,56
Object 260 103544,30113713863,77%3723,00
Löwe 81107,2974613461,94%1355,40
TS-54 82227,98119313256,82%3126,88
Object 140103619,41108512855,47%3766,73
IS-7102566,33100812564,80%2704,21
T803115656,78150712568,00%5790,79
IS-381042,8074012356,91%1131,81
Kampfpanzer 07 P(E) 103968,84120012266,39%4620,37
Object 268102057,3864412145,45%1342,39
VK 75.01 (K) 81338,5783512055,00%1616,51
Type 5 Heavy102544,7693711855,93%2077,00
AMBT 82286,26107511860,17%3128,41
O-I6390,9631111248,21%466,57
AMX 50 Foch (155) 102168,8273211254,46%1667,76
Object 25791218,6567511250,00%1024,13
Vz. 55103324,34110410863,89%3220,00
T-1091200,9954810736,45%931,02
114 SP2 102651,4583610758,88%2021,28
Progetto M35 mod. 46 81386,7376610543,81%1677,70
T110E5104271,42126610363,11%5038,01
50TP Tyszkiewicza92145,01101710163,37%2358,28
IS-4102326,3885310147,52%1832,86
Waffenträger auf Pz. IV93268,81101510155,45%3211,53
Object 279 early 103075,06114510164,36%2702,09
Type 5 Ka-Ri 82106,9991510151,49%2176,66
Black Rock 114479,77135110069,00%4088,61
GSOR 1008 82096,5110139960,61%2538,48
Controcarro 3 Minotauro102776,9710339765,98%2382,53
Ho-Ri 192019,719339063,33%2051,69
T-50-2 6469,455078749,43%1282,41
Type 64 61389,6611838766,67%5039,62
Object 752 92484,5811378667,44%2679,96
Somua SM 82289,0812018667,44%3085,56
SFAC 105 82639,9211038668,60%3269,26
AMX 13 57 71373,6510698557,65%3324,35
Caliban 81434,988958353,01%2046,35
Centurion Action X102728,849288259,76%2652,99
AMX 50 B102833,498528149,38%2290,45
Kpz. Erich Konzept I 93070,8111247764,94%3120,95
AMX M4 mle. 54102268,969097663,16%1866,90
Kampfpanzer 07 RH 81272,577687643,42%1658,92
Prototipo 6 82304,7211537568,00%2905,31
Object 703 Version II 81932,8611437463,51%2665,75
K-91102945,039347356,16%2919,60
Type 4 Heavy91535,288157254,17%1408,11
Jagdtiger91985,808667153,52%1798,36
Vickers MBT Mk. 3 102219,107526947,83%1999,71
Super Hellcat 7735,414156942,03%874,86
Type 95 Heavy4213,521936546,15%523,23
FV215b 101541,886126538,46%995,22
AE Phase I 92149,119966462,50%2367,46
O-Ho8983,846016235,48%845,18
M48A5 Patton103575,6910956264,52%3399,07
TS-5 82361,8412686170,49%3302,73
Conqueror91865,229305955,93%1926,97
BZT-70 103657,9310845962,71%2949,27
leKpz Borkenkäfer112227,6611925976,27%2952,51
60TP Lewandowskiego103033,609705853,45%2810,47
T-832 82265,4312865881,03%2900,43
UDES 03 Alt 3 92381,369395850,00%2533,74
Char Mle. 75 91430,258545757,89%2214,28
SDP wz 66 Grom 82210,3910565757,89%2824,72
FV4005 Stage II102127,587275554,55%1723,85
Controcarro 1 Mk. 291765,899045455,56%1617,37
M-VI-Y91513,119225466,67%1498,00
Cobra 92235,659235453,70%2280,82
Chi-To SP71559,139535356,60%2268,90
Object 430U103639,1111525367,92%3837,04
53TP Markowskiego81730,859815257,69%2338,95
FV215b (183) 102136,047135253,85%1666,03
Super Conqueror102922,9410395261,54%2565,76
AAT60 81998,799985265,38%2545,77
VK 72.01 (K) 103478,3810505261,54%2932,18
122 TM 81425,278525255,77%1759,53
Ferdinand81678,318205149,02%1777,32
T92 HMC101287,985945145,10%923,12
ISU-152K 81724,568025050,00%2179,28
AMX 67 Imbattable114689,4212555060,00%4529,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C3295,863724953,06%1588,86
M48A2 Räumpanzer 82303,3312154957,14%3413,42
Ho-Ri 281022,906444839,58%942,54
Waffenträger auf E 100102267,156744841,67%1534,38
T110E4103804,5511014763,83%3709,70
Panhard AMD 178B6269,452734755,32%633,87
T-22 medium 102793,7910054757,45%2637,02
KR-1113890,8312704768,09%3135,62
SMV CC-6781333,967774647,83%1434,51
ASTRON Rex 105 mm 81335,727904652,17%1505,78
Serpente 93456,7811484658,70%3326,58
M-V-Y103092,769794553,33%2999,56
S-517458,644094452,27%422,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4657,184144447,73%1917,54
SU-15271067,254784438,64%1272,04
Centurion Mk. I81538,337904334,88%1929,03
BZ-79114222,9812474362,79%3285,03
T3281507,869034254,76%1759,98
AMX M4 mle. 5192070,298364240,48%1699,26
Leopard Prototyp A91800,077424146,34%1501,29
Challenger71471,388624057,50%2202,24
SU-100Y 6844,505174050,00%1409,14
M4A1 FL 10 61010,507554060,00%1917,45
M3 Stuart34,03843941,03%15,27
T2 Medium Tank2128,281663941,03%429,00
Type 71103634,7711653961,54%3265,08
Charioteer Nomad 82126,909753956,41%2671,78
DZT-159 92370,7210233953,85%2620,52
E 100103061,6310523860,53%2912,51
KV-15523,005113842,11%978,07
AMX 65 t81021,266583847,37%1109,85
Caernarvon81192,437693745,95%1328,40
FV380591463,467593748,65%1341,20
Carro da Combattimento 45 t 103070,329663754,05%3004,29
Object 452K 102624,249073745,95%2230,08
M374296,942383464,71%1132,80
Tetrarch 2521,416333470,59%3454,18
BZ-75102440,098263342,42%1880,98
Vz. 68 Squall 81187,739313366,67%2794,68
T2881331,008393259,38%1526,78
T25 AT7721,505003243,75%810,04
M2 Medium Tank324,00913148,39%73,20
T54E193063,3910763154,84%3099,95
IS-3-II9936,556953158,06%760,48
IS-2-II81186,878823170,97%1490,05
Tiger-Maus 91897,427673138,71%1582,24
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6829,326793161,29%2718,99
M415349,733533056,67%485,65
ST-I91651,279403063,33%1553,19
T-1506680,674503043,33%973,80
M4 Improved 5967,278763056,67%3566,84
Leichter Kpz. 70 (K) 81775,0710583063,33%3696,02
T77 82311,3710783053,33%3114,52
Stinger 103249,9710872962,07%2970,72
Tiger (P)71587,0710222853,57%2747,10
Jagdpanther7906,115742748,15%1029,26
Covenanter5191,072062748,15%432,46
FV230 Canopener102642,5610832774,07%2279,55
Lion 103018,308172740,74%2416,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4993,4410072751,85%3252,75
KV-856447,194192646,15%601,45
T2971475,088772650,00%1826,82
KV-37855,387272657,69%1131,32
T56 GMC3108,811312634,62%115,13
M36 Jackson6828,885522650,00%1479,95
Bisonte C45 82372,0812642665,38%3548,41
T95E6 103511,8110842657,69%3428,77
Manticore101284,817512638,46%1545,48
Tiger I71888,4011212560,00%3265,13
Black Prince7717,606882556,00%855,70
CC-46 Pancernik 92538,3210662564,00%2588,94
M10 Wolverine5530,804342560,00%1190,71
AMX 50 Foch B102713,329252568,00%2078,77
SMV CC-5671187,678292458,33%1772,68
Centurion Mk. 7/192217,7110172462,50%2457,39
Type 6893104,7511102445,83%3136,36
Mars 81891,7110692466,67%2421,05
Cromwell B 61144,549912458,33%2688,33
Hotchkiss H352124,781652339,13%338,81
Leichttraktor1455,354242365,22%2825,30
Coccodrillo 103484,6511292369,57%2941,30
VK 45.02 (P) Ausf. B91631,919982369,57%1826,38
VK 45.02 (P) Ausf. A81976,2612122369,57%3235,09
Object 268 Version 4102800,008532347,83%2139,91
M-III-Y8867,047302347,83%856,14
Kampfpanzer 67102590,839312356,52%2032,33
Jagdpanzer E 90 93186,1712182378,26%3451,52
Churchill III 51164,5212782360,87%2937,42
Saryuda 92934,5710942373,91%2708,67
StuG III Ausf. G5247,912682240,91%315,20
D124,77832254,55%126,00
Object 41682046,3210172268,18%3006,58
E 65 Zwilling 82737,7313062254,55%2730,94
T-116 3388,273812250,00%1969,20
T78 61463,509432254,55%3193,30
AMX 13 57 GF 71262,739232250,00%2628,65
IS7436,525732157,14%490,31
T-463151,001482123,81%418,86
M3 Lee4195,192422152,38%620,08
Spähpanzer SP I C7963,767962142,86%2314,42
T6 Medium4930,906882166,67%3109,49
Forest Spirit 82390,0510102166,67%2886,07
Projet Louis 91342,197692142,86%1941,35
25TP KSUST II51166,758922070,00%4180,29
Pz.Kpfw. II Luchs4347,352852035,00%1125,39
Cruiser Mk. IV4667,455172045,00%2238,20
SDT-58 Vlkodav 92222,109222050,00%2280,71
Vz. 63P113767,0512842075,00%2661,43
WZ-113G FT102705,159412065,00%2132,99
T6751366,358082050,00%4403,05
CS-52 LIS 81071,258702075,00%1364,43
BT-223,21661947,37%61,24
AMX 404152,582891952,63%457,85
O-Ni7998,167601973,68%1377,71
Maus102696,849091947,37%2652,52
T959688,684261921,05%260,41
VK 100.01 (P)81982,3711751968,42%3042,28
BT-42 Jatkosota HS 5935,538841957,89%2770,70
Pz.Kpfw. 35 (t)23,78741844,44%34,18
M2 Light23,06781850,00%89,05
Prototipo Standard B92846,4411051861,11%3067,30
M446427,614171844,44%489,25
Panhard EBR 75 (FL 10) 81116,118221855,56%2044,41
E 75 TS 81534,119661866,67%1901,98
Strv S1 8828,895111850,00%724,38
D230,00771741,18%0,00
Pz.Kpfw. 5583142,2411441729,41%3283,10
Hirschkäfer112164,8210011788,24%1582,04
BT-7 artillery 3521,125061729,41%2053,72
T1 Cunningham1161,881601650,00%815,65
45TP Habicha71339,258251643,75%2025,21
Pz.Kpfw. 38 (t)3104,561211637,50%114,09
Panzerjäger I222,69571625,00%0,00
M7 Priest362,811161662,50%262,61
Semovente M43 Bassotto61060,756901656,25%2110,08
T-54 ltwt.91783,5611051662,50%3955,17
T4992202,567841637,50%3548,17
Object 705A102524,449251662,50%2670,10
Gabler’s Destroyer 51048,818431643,75%3767,06
Kpz. 3 GST Turm 82111,449551643,75%2211,77
K-91-PT 91680,069091662,50%1791,55
ISU-122-2 81452,507351643,75%1511,66
T1 HMC230,47741546,67%75,50
Kranvagn103411,4010931566,67%3012,22
T404357,003621546,67%799,15
M46 Patton93110,6011531560,00%3474,27
T6982859,8012991560,00%4847,67
LTTB81171,009851566,67%2462,48
HWK 128609,337361566,67%1051,74
AltProto AMX 30 82113,9312881573,33%3383,00
Vz. 58 Medvěd 92467,8010891560,00%2636,33
Type 1 Ho-Ni II 4877,876601540,00%2178,78
FV1066 Senlac 8474,803821546,67%613,92
SU-100I 51606,0011811566,67%4092,06
Vickers Mk. E Type B27,00641442,86%17,67
Type 91 Heavy3170,432321457,14%511,74
VK 16.02 Leopard51436,1411171478,57%6954,41
Comet71255,0011091478,57%2514,22
SU-2-122 51215,076551421,43%3523,73
XM66F 81446,648991464,29%1676,79
T7 Combat Car 2146,502021442,86%567,25
Excalibur 61408,148721450,00%2332,64
Gonsalo 81617,079351442,86%1783,43
SU-18251,23781353,85%161,41
M26 Pershing82291,0813241384,62%3921,23
Object 430 Version II92241,089491353,85%2827,33
M-II-Y7940,008791369,23%1282,49
Object 274a 82391,3112351353,85%3862,43
T-29 3549,235161330,77%1939,89
Object 268 Version V 104049,0810071353,85%3782,92
IS-3A Peregrine 82041,8511541369,23%2796,21
T26E5 81753,5410821361,54%2844,30
M661534,589931250,00%2673,29
Sav m/434190,752411275,00%502,69
MS-1195,17901233,33%252,33
AMX 38324,251181241,67%17,02
Type 95 Ji-Ro6669,085061250,00%970,09
Cruiser Mk. III396,331911266,67%425,60
KV-481183,426791233,33%1114,52
FV229 Contender92443,589971250,00%2308,03
H3 92578,928871241,67%2058,96
Bofors Tornvagn 82116,839591250,00%2283,39
Krupp-Steyr Waffenträger 7857,505561266,67%1162,87
Sentinelle 93064,4210661241,67%2853,95
WZ-111 model 1-493058,91148411100,00%4076,19
P.44 Pantera82704,5511951163,64%4565,48
Carro d'assalto P.8871810,5512511181,82%3614,45
NC 70 Błyskawica102425,829671172,73%1761,51
Type 5782466,3611891163,64%3303,49
VK 30.02 (M)61039,276851136,36%1864,61
LTC II 92571,1811631163,64%3777,63
M4A3(76)W Sherman 61239,558631145,45%2293,25
Heavy Tank No. VI 61883,9112441181,82%3956,16
Renault FT11,90551040,00%0,00
Jagdpanzer IV6452,203611040,00%591,99
T1 Heavy51046,607731050,00%2414,85
Ikv 1035728,904541050,00%1996,74
Type 4 Ju-To71669,9010191070,00%2247,26
Ares 90103304,7010281060,00%3010,46
Gorilla113760,7012611080,00%3293,58
Nemesis 81629,6010251060,00%2434,70
10TP3108,33198955,56%317,50
P.43 bis61651,561076966,67%4428,63
IS-272551,781263955,56%3774,31
AMX M4 mle. 4571623,001187988,89%2603,50
Vz. 60S Dravec 103991,221194955,56%3091,90
T-5051313,671044966,67%7496,66
Object 70592065,561071977,78%2039,77
KJPZ TIII Jäger 91620,00721944,44%1415,45
Jagdtiger Prototype 82027,441110977,78%2337,07
M56 Scorpion 71228,33719933,33%1804,37
Valiant 5462,44418933,33%738,17
Object Kust 82124,33916944,44%2623,05
Vickers Medium Mk. II28,25102875,00%261,00
T2072121,881076837,50%3840,25
14TP4214,38261837,50%539,54
T-2620,0056850,00%82,06
AMX 12 t61067,00852875,00%3322,04
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4339,50432875,00%1523,70
VK 28.016861,88901887,50%3391,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81582,75680837,50%1464,46
T376817,50621825,00%2264,90
XM551 Sheridan102132,88933862,50%3381,70
M22 Locust 3724,38848862,50%3735,58
Toro 92510,631184875,00%2793,80
Type 63 81428,00959862,50%1471,06
T95/FV4201 Chieftain 103193,001239875,00%2789,96
T-54 first prototype 8684,13640850,00%721,69
T-34-3 81123,75606837,50%1085,52
Yong Bing 92713,25837825,00%2073,75
P.43 ter71842,141301757,14%4137,32
Pz.Kpfw. II24,7174742,86%22,26
Ikv 723166,71183757,14%429,97
VK 30.01 (P)61795,141086742,86%3671,33
AMX 13 105101838,57939757,14%2279,38
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81752,57843757,14%2568,28
KV-1SA 51005,43959771,43%2858,61
56TP 81675,57993771,43%2272,54
SU-85I 5915,00934785,71%2403,07
FV226 Contradictious 81915,861231785,71%2538,38
leKpz M 41 90 mm 81668,141098785,71%4345,30
Cromwell61548,001151683,33%4038,92
11082702,501345666,67%4744,07
VK 30.02 (D)72081,331253666,67%4844,47
UDES 15/16102914,331059683,33%2353,62
Marder II3214,50187683,33%696,15
AT 25273,67266633,33%386,64
AT 861352,67758633,33%2637,01
AT 771860,331037650,00%3007,33
Chieftain Mk. 6 103112,671194683,33%2538,42
Mäuschen91411,83712633,33%1076,08
Ares 90 C114288,001214666,67%3913,81
T 54D 92027,5012006100,00%2594,84
ARMT 5907,33723633,33%2226,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5845,67692633,33%1955,02
Lätt Stridsfordon 120 92288,00775650,00%1984,99
TOG II* 61089,50672633,33%1669,30
IS-2 7284,17433650,00%162,23
M4A3E8 Thunderbolt VII 61642,331169666,67%4492,32
Char Futur 4 91206,83481616,67%765,82
Chi-Ni211,8075520,00%0,00
Matilda4459,204955100,00%1363,79
VK 36.01 (H)62160,601433580,00%6167,45
M5A1 Stuart41488,401095560,00%8979,38
SU-1006865,60826580,00%1843,85
Tiger II81298,00770560,00%1707,41
SZDV Vz. 50 82829,001368560,00%3713,19
Projekt ION 82848,601492560,00%3655,99
SU-100M171492,80833540,00%2224,61
T25/271400,0046050,00%1592,16
Achilles61170,40728540,00%1988,72
LTG71394,401296580,00%4239,09
Pawlack Tank61044,20716560,00%2021,54
Taschenratte113497,401150560,00%2274,52
Pz.Sfl. IC 4606,2036550,00%1550,69
T-103 82130,0014365100,00%2797,13
Primo Victoria 81189,00750540,00%1419,86
Progetto M40 mod. 65102599,251012475,00%1976,69
Churchill VII6697,50751475,00%1277,27
AMX 13 7571193,75644425,00%3117,48
O-I Experimental5934,25686475,00%2135,05
SU-26345,2555425,00%0,00
SU-122V 93231,7594840,00%3577,55
K-2 81655,501106475,00%2438,65
Obsidian 8920,00928475,00%1033,63
E 77 91662,50741425,00%1253,04
Patton the Tank 91941,251055475,00%2076,34
A-32 41039,25901425,00%2431,03
Matilda Black Prince 51072,50950450,00%3832,28
Husarz 84710,251501450,00%6655,65
BZ-72-1 101797,25988475,00%1561,79
Leox 92468,75869450,00%2501,93
Vickers Medium Mk. I176,33149333,33%156,47
TKS z n.k.m. 20 mm 2481,33583333,33%3639,08
Renault Otsu118,33104366,67%213,83
BT-743,6756333,33%0,00
B14106,33115333,33%17,73
7TP2251,67295366,67%1029,62
Renault G151389,67744366,67%3686,09
Škoda T 1771033,6736530,00%1635,32
AT-120,0036366,67%217,74
Type 89 I-Go/Chi-Ro2255,33393366,67%1257,26
Vz. 71 Tesák102490,331076366,67%2887,14
Renault FT AC20,0059366,67%219,71
SU-10182121,3373030,00%2370,79
AMX ELC bis5353,00443366,67%1419,86
FV217 Badger103392,001123366,67%2406,47
Cavalier5637,33542366,67%1893,76
Pz.Kpfw. VII102109,671071366,67%1468,03
BT-53320,672993100,00%882,49
Kanonenjagdpanzer 2 82084,3311623100,00%2500,50
Object 590 92180,67844333,33%1662,83
AMR 35 2296,67248333,33%1133,75
TBT 92370,671178366,67%2601,94
M46 Patton KR 8801,3311773100,00%1021,23
StuG IV 5981,339103100,00%3167,12
VCS 6x6 TS 90 9691,33754366,67%853,96
Type 62 7890,501091250,00%2451,83
Type 95 Ha-Go20,0051250,00%88,26
50TP prototyp 81087,50728250,00%1129,40
4TP143,00127250,00%78,28
Renault NC-31125,5089250,00%85,14
A-205410,504482100,00%1318,15
T3092522,00871250,00%2417,63
Pvlvv fm/42262,0011420,00%0,00
Sturmpanzer I Bison30,002920,00%0,00
AMX 50 1008310,006732100,00%290,26
121103515,00871250,00%2977,45
Valentine3318,00318250,00%1122,45
Type 586772,0045320,00%1521,05
Semovente M4151593,501068250,00%6600,83
SDP 60 Gonkiewicza9932,50645250,00%552,63
Felice 92510,00880250,00%2855,30
T3 HMC20,0078250,00%82,06
Cruiser Mk. II2137,5010720,00%338,70
60G FT51506,0011082100,00%5932,14
Valentine AT41022,00710250,00%3857,20
Universal Carrier 2-pdr20,001262100,00%261,00
M4A3E2 Sherman Jumbo61474,0012932100,00%5092,28
AMX AC mle. 4671549,0010222100,00%1969,64
T28 Prototype82354,00855250,00%2316,82
ARL V3961028,00670250,00%1762,95
AMX AC mle. 4882550,0013952100,00%4418,79
Indien-Panzer81028,00619250,00%1126,44
G.Pz. Mk. VI (e)292,504720,00%263,00
Chieftain/T95 81227,0010492100,00%1910,72
Panhard AML Lynx 6x681842,501398250,00%5287,87
Ares 7581007,0035220,00%758,45
Tiger II Kuromorimine 71642,50972250,00%2752,47
K-91 Version II 91155,5037920,00%754,00
Pz.Kpfw. Neu113368,50915250,00%2265,72
Char Murat 91021,0039520,00%587,53
T-34 with L-11 4530,50599250,00%1517,43
TL-7 91814,50836250,00%1635,06
ST-62 Version 2 103421,501167250,00%2357,35
SMV CC-64 Vipera 81081,0033320,00%913,69
M24E2 Super Chaffee 6293,50319250,00%575,33
Matilda LVT 4603,00673250,00%1478,13
Valentine II 4512,008182100,00%2043,34
M6A2E1 81885,501125250,00%2459,53
T1E6 2905,501116250,00%6786,37
Predatore 93467,501050250,00%4530,73
Pz.Kpfw. T 15 3701,50827250,00%4453,77
Kame 91251,50614250,00%917,34
AMX ELC 901 6647,008252100,00%1569,59
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61419,0066020,00%2935,46
WZ-111 model 6 81322,0046820,00%915,59
GSOR 1010 FB 8626,507462100,00%662,60
Lorraine 40 t 82654,0013932100,00%4019,85
WZ-120-1G FT 81730,5012322100,00%2451,64
Udarniy 82450,0014942100,00%2412,34
Straussler V–4/40 3978,5011702100,00%5840,40
Vercingétorix 91063,0010122100,00%958,72
Buryan 92497,0012822100,00%2144,08
Strv fm/211223,0020910,00%1210,59
M4A1 Sherman5370,0021010,00%637,87
VK 30.01 (H)51810,0015711100,00%7144,60
Type 5 Ke-Ho4617,0043710,00%2121,88
M40/M4380,0013210,00%0,00
AT 1582562,0015471100,00%2959,34
E 50 Ausf. M105921,0022761100,00%10136,37
Pz.Kpfw. I299,002911100,00%425,00
GSOR the TANK 93544,0062410,00%2779,60
FV225 Collector 93239,0079810,00%3641,84
Triumphant 101842,0010881100,00%1467,43
Windhund 8365,0021910,00%63,27
Versuchspanzer 5792800,0015571100,00%3382,34
MKA 2514,0042910,00%1889,93
VK 168.01 Mauerbrecher 81086,0057510,00%1196,68
Matilda IV 51490,0077910,00%4157,42
T2 Light Tank 21496,0020881100,00%12325,97
Pz.Kpfw. II Ausf. J 31968,0024681100,00%9263,06
MTLS-1G14 31281,0015741100,00%4874,61
M16/43 Sahariano 3894,0013611100,00%3843,17
EMIL 1951 82779,0071110,00%2899,43
Lansen C 82043,0013861100,00%3168,67
KV-5 81539,0011821100,00%2182,67
Stitch 82748,0016881100,00%4238,25
Char de transition 61378,008191100,00%1948,77
IS-3A 80,0025710,00%0,00
T 55A 91616,0045310,00%1077,73
T-44-100 82537,0014071100,00%4011,20
M54 Renegade 8370,0015410,00%65,48
WZ-120G FT 92830,0038110,00%1629,75
AMX Chasseur de chars 83160,0016201100,00%5804,41
Panzer 58 81820,0069610,00%2551,34
FCM 50 t 81560,0056310,00%1382,25
Type 59 First Warrior 81496,0025210,00%1311,41
IMT 82202,0056310,00%1856,12
Lorraine 120 Alby 81350,0013891100,00%1349,39
Chi-Go 72880,0018721100,00%4500,64
SPHT 95048,0018411100,00%4956,11
Fantôme 94060,0015441100,00%5071,87
OCP Peacekeeper 9965,0034710,00%454,97
Durendal 101414,0035910,00%603,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 13.8.2026
Lähti: 20.8.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 26.5.2026
Lähti: 10.8.2026
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 25.4.2026
Lähti: 25.5.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.4.2026
Lähti: 24.4.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.3.2026
Lähti: 15.4.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.11.2025
Lähti: 17.3.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.8.2025
Lähti: 7.11.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.7.2025
Lähti: 5.8.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.4.2025
Lähti: 3.7.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.2.2025
Lähti: 4.4.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.1.2025
Lähti: 23.2.2025
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 30.11.2024
Lähti: 28.1.2025
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 30.11.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.11.2024
Lähti: 28.11.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.11.2024
Lähti: 25.11.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.10.2024
Lähti: 7.11.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.8.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.8.2024
Lähti: 20.10.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.7.2024
Lähti: 26.7.2024
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 12.11.2023
Lähti: 2.7.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 20.8.2023
Lähti: 11.11.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.2.2020
Lähti: 5.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.6.2020
Lähti: 11.11.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 21.5.2020
Lähti: 16.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.4.2020
Lähti: 19.5.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.11.2020
Lähti: 13.12.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.9.2022
Lähti: 18.8.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.12.2020
Lähti: 3.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.12.2019
Lähti: 30.1.2020
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 10.2.2021
Lähti: 6.2.2022
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 7.5.2019
Lähti: 5.10.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.3.2019
Lähti: 4.5.2019