| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KV-1 | 5 | 690,08 | 361 | 437 | 41,65% | 1297,83 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 378,36 | 280 | 323 | 39,01% | 1070,75 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 827,45 | 454 | 291 | 48,80% | 1738,83 | |||||
| M103 | 9 | 880,35 | 561 | 262 | 46,56% | 615,94 | |||||
| IS-2-II | 8 | 635,38 | 434 | 252 | 46,03% | 505,13 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 908,06 | 503 | 248 | 46,77% | 621,52 | |||||
| KV-3 | 7 | 624,58 | 415 | 244 | 53,28% | 649,11 | |||||
| IS-3-II | 9 | 983,94 | 655 | 229 | 48,47% | 714,05 | |||||
| BT-5 | 3 | 354,82 | 257 | 198 | 43,43% | 679,58 | |||||
| T-150 | 6 | 507,89 | 343 | 192 | 50,00% | 665,29 | |||||
| IS-3 | 8 | 904,34 | 603 | 181 | 40,33% | 794,86 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1055,37 | 635 | 179 | 46,93% | 718,10 | |||||
| T32 | 8 | 622,21 | 483 | 177 | 46,89% | 503,60 | |||||
| T30 | 9 | 1110,37 | 650 | 164 | 47,56% | 733,96 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1319,73 | 758 | 162 | 54,32% | 1179,59 | |||||
| T29 | 7 | 682,67 | 455 | 161 | 37,89% | 566,69 | |||||
| BZ-166 | 8 | 833,80 | 572 | 152 | 51,97% | 853,17 | |||||
| KV-4 | 8 | 842,38 | 579 | 150 | 48,00% | 826,38 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 795,24 | 542 | 144 | 44,44% | 675,20 | |||||
| T803 | 11 | 1449,54 | 797 | 139 | 45,32% | 772,59 | |||||
| Type 57 | 8 | 786,72 | 597 | 137 | 50,36% | 681,02 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 346,68 | 234 | 136 | 38,97% | 1201,65 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 831,38 | 659 | 136 | 52,94% | 924,60 | |||||
| Tiger I | 7 | 898,99 | 640 | 132 | 44,70% | 990,26 | |||||
| Charioteer | 8 | 602,73 | 509 | 132 | 52,27% | 511,78 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 779,66 | 644 | 122 | 54,92% | 1235,42 | |||||
| BZ-58 | 7 | 742,30 | 611 | 122 | 50,00% | 783,94 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1693,18 | 694 | 120 | 49,17% | 1192,81 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 534,11 | 478 | 119 | 45,38% | 859,52 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 734,82 | 547 | 118 | 46,61% | 616,76 | |||||
| T20 | 7 | 619,80 | 491 | 114 | 39,47% | 652,92 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1049,77 | 579 | 112 | 36,61% | 588,96 | |||||
| Mäuschen | 9 | 959,57 | 663 | 109 | 45,87% | 664,81 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 837,92 | 590 | 106 | 41,51% | 715,63 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 776,31 | 593 | 104 | 49,04% | 879,44 | |||||
| Emil I | 8 | 861,12 | 631 | 103 | 45,63% | 776,15 | |||||
| Ares 75 | 8 | 968,55 | 681 | 101 | 40,59% | 890,27 | |||||
| Type 58 | 6 | 586,11 | 563 | 99 | 55,56% | 1092,98 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 960,90 | 652 | 98 | 40,82% | 830,28 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 940,21 | 682 | 96 | 50,00% | 679,37 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 239,53 | 269 | 96 | 31,25% | 713,61 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 792,31 | 642 | 94 | 53,19% | 866,56 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 787,25 | 580 | 93 | 52,69% | 944,38 | |||||
| Leo | 7 | 562,67 | 521 | 91 | 45,05% | 678,99 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 906,01 | 660 | 91 | 47,25% | 1006,86 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 657,60 | 588 | 87 | 42,53% | 1105,13 | |||||
| Tiger II | 8 | 1084,29 | 559 | 84 | 46,43% | 1077,12 | |||||
| 14TP | 4 | 356,00 | 312 | 83 | 48,19% | 1243,10 | |||||
| IS | 7 | 845,33 | 551 | 80 | 32,50% | 912,17 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 907,74 | 581 | 80 | 51,25% | 999,72 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 822,99 | 667 | 79 | 51,90% | 1154,97 | |||||
| Object 257 | 9 | 1041,99 | 662 | 79 | 46,84% | 758,59 | |||||
| Challenger | 7 | 600,96 | 506 | 77 | 46,75% | 611,72 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 763,15 | 618 | 75 | 42,67% | 622,99 | |||||
| Maus | 10 | 1293,11 | 748 | 72 | 45,83% | 763,11 | |||||
| M-III-Y | 8 | 953,43 | 606 | 72 | 34,72% | 821,94 | |||||
| M6 | 6 | 579,77 | 458 | 71 | 53,52% | 768,61 | |||||
| S-51 | 7 | 306,28 | 407 | 71 | 46,48% | 176,71 | |||||
| Black Prince | 7 | 618,75 | 556 | 71 | 47,89% | 664,99 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 943,49 | 640 | 71 | 49,30% | 834,33 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 554,62 | 607 | 69 | 50,72% | 704,27 | |||||
| Achilles | 6 | 390,97 | 368 | 67 | 44,78% | 469,81 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 563,55 | 568 | 66 | 50,00% | 854,63 | |||||
| T110E5 | 10 | 1031,02 | 543 | 65 | 41,54% | 527,69 | |||||
| Panther | 7 | 673,46 | 539 | 63 | 42,86% | 867,97 | |||||
| O-Ho | 8 | 895,02 | 639 | 63 | 46,03% | 836,85 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 707,28 | 633 | 61 | 50,82% | 824,74 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 866,90 | 609 | 59 | 42,37% | 723,50 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 754,19 | 504 | 59 | 33,90% | 348,81 | |||||
| 10TP | 3 | 386,76 | 269 | 58 | 53,45% | 1535,29 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 745,97 | 684 | 58 | 62,07% | 1412,03 | |||||
| Churchill VII | 6 | 737,28 | 680 | 57 | 57,89% | 1310,74 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 498,39 | 294 | 57 | 50,88% | 1202,78 | |||||
| P.43 bis | 6 | 633,87 | 573 | 55 | 47,27% | 1043,60 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1150,57 | 719 | 54 | 53,70% | 903,69 | |||||
| M2 Light | 2 | 328,68 | 188 | 53 | 26,42% | 1238,40 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 636,60 | 487 | 52 | 50,00% | 1162,69 | |||||
| T-28 | 4 | 184,17 | 154 | 48 | 45,83% | 357,09 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 783,54 | 598 | 48 | 39,58% | 922,44 | |||||
| SU-122A | 5 | 192,15 | 208 | 48 | 29,17% | 150,37 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 547,85 | 556 | 48 | 50,00% | 1070,59 | |||||
| T-34 | 5 | 547,72 | 404 | 47 | 53,19% | 1501,82 | |||||
| SU-8 | 6 | 209,26 | 298 | 47 | 38,30% | 18,56 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 636,85 | 532 | 46 | 60,87% | 896,51 | |||||
| T-34-85 | 6 | 508,27 | 451 | 44 | 63,64% | 973,74 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1461,25 | 701 | 44 | 47,73% | 999,40 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 491,81 | 445 | 43 | 44,19% | 586,48 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 400,88 | 273 | 43 | 44,19% | 993,96 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 421,19 | 435 | 43 | 46,51% | 1314,75 | |||||
| Nashorn | 6 | 352,63 | 425 | 41 | 58,54% | 499,50 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 319,98 | 399 | 40 | 45,00% | 307,61 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1008,74 | 751 | 39 | 56,41% | 1557,55 | |||||
| ST-II | 10 | 1348,36 | 721 | 39 | 48,72% | 828,21 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 794,05 | 668 | 39 | 53,85% | 869,16 | |||||
| O-Ni | 7 | 900,76 | 614 | 38 | 42,11% | 924,77 | |||||
| Strv 74 | 6 | 646,73 | 531 | 37 | 56,76% | 1191,13 | |||||
| A-43 | 6 | 633,22 | 491 | 36 | 47,22% | 1131,39 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 584,80 | 470 | 35 | 62,86% | 1479,77 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 644,09 | 628 | 35 | 60,00% | 1215,84 | |||||
| SU-130PM | 8 | 875,82 | 590 | 33 | 36,36% | 542,44 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 422,19 | 386 | 32 | 31,25% | 453,52 | |||||
| M-II-Y | 7 | 705,75 | 662 | 32 | 56,25% | 799,35 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1317,47 | 714 | 32 | 50,00% | 1095,31 | |||||
| WZ-114 | 9 | 941,19 | 571 | 32 | 50,00% | 699,95 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 589,70 | 508 | 30 | 50,00% | 454,63 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 391,62 | 316 | 29 | 34,48% | 1001,20 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1202,48 | 648 | 29 | 55,17% | 1025,63 | |||||
| Type T-34 | 5 | 222,31 | 391 | 29 | 48,28% | 438,60 | |||||
| P.43 | 5 | 333,61 | 391 | 28 | 57,14% | 800,02 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 377,07 | 328 | 27 | 44,44% | 575,93 | |||||
| AT 2 | 5 | 277,76 | 349 | 25 | 52,00% | 496,95 | |||||
| Bishop | 5 | 239,20 | 286 | 25 | 60,00% | 424,70 | |||||
| T6 Medium | 4 | 356,92 | 292 | 25 | 60,00% | 822,18 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 283,71 | 398 | 24 | 58,33% | 700,24 | |||||
| AMX 40 | 4 | 435,17 | 322 | 24 | 33,33% | 1575,30 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 465,04 | 425 | 23 | 39,13% | 893,44 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 927,87 | 638 | 23 | 30,43% | 1501,38 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 457,17 | 443 | 23 | 47,83% | 452,59 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 142,82 | 172 | 22 | 31,82% | 301,93 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 508,64 | 598 | 22 | 63,64% | 596,29 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 718,27 | 582 | 22 | 45,45% | 707,56 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 276,86 | 460 | 21 | 61,90% | 697,47 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1370,19 | 777 | 21 | 42,86% | 591,05 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1090,55 | 731 | 20 | 70,00% | 1503,53 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1055,70 | 742 | 20 | 55,00% | 1616,70 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 567,15 | 490 | 20 | 60,00% | 1008,65 | |||||
| KV-1S | 6 | 714,40 | 505 | 20 | 30,00% | 992,42 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 694,68 | 677 | 19 | 63,16% | 1176,52 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 473,21 | 521 | 19 | 52,63% | 307,50 | |||||
| O-I | 6 | 682,83 | 510 | 18 | 44,44% | 975,58 | |||||
| FV304 | 6 | 224,94 | 301 | 18 | 50,00% | 205,75 | |||||
| Valentine AT | 4 | 331,59 | 304 | 17 | 41,18% | 765,08 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 182,76 | 352 | 17 | 35,29% | 186,04 | |||||
| Toro | 9 | 967,88 | 494 | 17 | 23,53% | 540,20 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 342,50 | 335 | 16 | 43,75% | 1016,81 | |||||
| P26/40 | 4 | 379,40 | 351 | 15 | 53,33% | 959,50 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 819,60 | 415 | 15 | 20,00% | 291,93 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 538,00 | 555 | 15 | 46,67% | 738,28 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 267,36 | 327 | 14 | 35,71% | 416,70 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 218,79 | 317 | 14 | 50,00% | 381,42 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 162,79 | 336 | 14 | 64,29% | 454,09 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1255,23 | 789 | 13 | 53,85% | 646,78 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 136,77 | 381 | 13 | 61,54% | 273,10 | |||||
| Lago | 4 | 262,17 | 312 | 12 | 33,33% | 585,10 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 219,33 | 362 | 12 | 58,33% | 751,54 | |||||
| E 75 | 9 | 1071,18 | 575 | 11 | 36,36% | 679,43 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 84,30 | 297 | 10 | 40,00% | 24,51 | |||||
| 112 | 8 | 972,20 | 392 | 10 | 20,00% | 834,89 | |||||
| Valentine | 3 | 412,57 | 318 | 7 | 85,71% | 1679,18 | |||||
| SU-76M | 4 | 424,86 | 349 | 7 | 57,14% | 1069,94 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 827,29 | 566 | 7 | 57,14% | 668,18 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 142,86 | 251 | 7 | 42,86% | 49,33 | |||||
| A7E3 | 3 | 87,57 | 207 | 7 | 42,86% | 118,55 | |||||
| T-46 | 3 | 294,00 | 297 | 6 | 66,67% | 1218,62 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 160,25 | 156 | 4 | 25,00% | 282,76 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 361,75 | 222 | 4 | 25,00% | 1093,05 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 190,00 | 371 | 4 | 75,00% | 441,98 | |||||
| Cobra | 9 | 1499,50 | 530 | 4 | 50,00% | 1338,60 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 193,33 | 399 | 3 | 66,67% | 842,51 | |||||
| AMX 38 | 3 | 283,67 | 180 | 3 | 33,33% | 716,88 | |||||
| FV215b | 10 | 1006,33 | 360 | 3 | 33,33% | 518,31 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 305,50 | 331 | 2 | 50,00% | 1013,36 | |||||
| MS-1 | 1 | 124,00 | 90 | 2 | 50,00% | 487,01 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 121,00 | 160 | 2 | 50,00% | 359,93 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 757,50 | 745 | 2 | 50,00% | 373,22 | |||||
| T25/2 | 7 | 822,00 | 465 | 2 | 50,00% | 1010,14 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 90,00 | 41 | 1 | 0,00% | 280,45 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 471,00 | 552 | 1 | 100,00% | 3137,37 | |||||
| T-70 | 3 | 471,00 | 545 | 1 | 100,00% | 2028,59 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 21,00 | 281 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Windhund | 8 | 0,00 | 539 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| KV-1SA | 5 | 213,00 | 216 | 1 | 0,00% | 127,98 | |||||
| MKA | 2 | 214,00 | 359 | 1 | 100,00% | 787,97 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 225,00 | 231 | 1 | 0,00% | 342,80 | |||||
| FV4202 | 8 | 705,00 | 290 | 1 | 0,00% | 540,51 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 218,00 | 136 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T78 | 6 | 526,00 | 302 | 1 | 0,00% | 486,23 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 399,00 | 518 | 1 | 0,00% | 0,00 |
VALER_ADJ
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 11271 | 0 | 74 | 495 | ||||
| Ø Taso | 7,01 | 0,00 | 7,62 | 6,74 | ||||
| Voitot | 5256 | 46,63% | 0 | 0,00% | 38 | 51,35% | 228 | 46,06% |
| Häviöitä | 5817 | 51,61% | 0 | 0,00% | 35 | 47,30% | 255 | 51,52% |
| Tasapelejä | 198 | 1,76% | 0 | 0,00% | 1 | 1,35% | 12 | 2,42% |
| Taisteluja selvitty | 3091 | 27,42% | 0 | 0,00% | 17 | 22,97% | 91 | 18,38% |
| Vaunuja tuhottu | 6270 | 0,56 | 0 | 0,00 | 45 | 0,61 | 253 | 0,51 |
| Tuhoamissuhde | 0,77 | 0,00 | 0,79 | 0,63 | ||||
| Vaunuja havaittu | 8878 | 0,79 | 0 | 0,00 | 82 | 1,11 | 741 | 1,50 |
| Vahinkoa aiheutettu | 741,00 | 0,00 | 1.017,38 | 787,18 | ||||
| Valtauspisteitä | 13752 | 1,22 | 0 | 0,00 | 34 | 0,46 | 318 | 0,64 |
| Puolustuspisteitä | 1778 | 0,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 518,02 | 0,00 | 515,64 | 497,10 | ||||
| WN7 | 717,47 | 0,00 | 914,13 | 803,86 | ||||
| WN8 | 801,27 | 0,00 | 1086,93 | 923,33 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 11271 | |
| Ø Taso | 7,01 | |
| Voitot | 5256 | 46,63% |
| Häviöitä | 5817 | 51,61% |
| Tasapelejä | 198 | 1,76% |
| Taisteluja selvitty | 3091 | 27,42% |
| Vaunuja tuhottu | 6270 | 0,56 |
| Tuhoamissuhde | 0,77 | |
| Vaunuja havaittu | 8878 | 0,79 |
| Vahinkoa aiheutettu | 741,00 | |
| Valtauspisteitä | 13752 | 1,22 |
| Puolustuspisteitä | 1778 | 0,16 |
| Kokemus | 518,02 | |
| WN7 | 717,47 | |
| WN8 | 801,27 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 74 | |
| Ø Taso | 7,62 | |
| Voitot | 38 | 51,35% |
| Häviöitä | 35 | 47,30% |
| Tasapelejä | 1 | 1,35% |
| Taisteluja selvitty | 17 | 22,97% |
| Vaunuja tuhottu | 45 | 0,61 |
| Tuhoamissuhde | 0,79 | |
| Vaunuja havaittu | 82 | 1,11 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.017,38 | |
| Valtauspisteitä | 34 | 0,46 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 515,64 | |
| WN7 | 914,13 | |
| WN8 | 1086,93 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 495 | |
| Ø Taso | 6,74 | |
| Voitot | 228 | 46,06% |
| Häviöitä | 255 | 51,52% |
| Tasapelejä | 12 | 2,42% |
| Taisteluja selvitty | 91 | 18,38% |
| Vaunuja tuhottu | 253 | 0,51 |
| Tuhoamissuhde | 0,63 | |
| Vaunuja havaittu | 741 | 1,50 |
| Vahinkoa aiheutettu | 787,18 | |
| Valtauspisteitä | 318 | 0,64 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 497,10 | |
| WN7 | 803,86 | |
| WN8 | 923,33 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 21 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 6 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 15 | 71,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 4 | 19,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 8 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 10 | 0,48 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.442,76 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 101 | 4,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 87 | 4,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 524,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 21 | |
| Voitot | 6 | 28,57% |
| Häviöitä | 15 | 71,43% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 4 | 19,05% |
| Vaunuja tuhottu | 8 | 0,38 |
| Tuhoamissuhde | 0,47 | |
| Vaunuja havaittu | 10 | 0,48 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.442,76 | |
| Valtauspisteitä | 101 | 4,81 |
| Puolustuspisteitä | 87 | 4,14 |
| Kokemus | 524,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen