Thomkiller

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.11.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1355804141
Ø Taso5,900,006,246,24
Voitot677749,99%00,00%2663,41%2663,41%
Häviöitä663048,90%00,00%1434,15%1434,15%
Tasapelejä1511,11%00,00%12,44%12,44%
Taisteluja selvitty422731,18%00,00%1434,15%1434,15%
Vaunuja tuhottu108390,8000,00290,71290,71
Tuhoamissuhde1,160,001,071,07
Vaunuja havaittu111060,8200,00791,93791,93
Vahinkoa aiheutettu638,560,00663,22663,22
Valtauspisteitä78240,5800,00651,59651,59
Puolustuspisteitä118170,8700,0000,0000,00
Kokemus474,780,00713,39713,39
WN7989,240,001146,431146,43
WN81129,800,001378,151378,15
Yhteensä
Taisteluja13558
Ø Taso5,90
Voitot677749,99%
Häviöitä663048,90%
Tasapelejä1511,11%
Taisteluja selvitty422731,18%
Vaunuja tuhottu108390,80
Tuhoamissuhde1,16
Vaunuja havaittu111060,82
Vahinkoa aiheutettu638,56
Valtauspisteitä78240,58
Puolustuspisteitä118170,87
Kokemus474,78
WN7989,24
WN81129,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja41
Ø Taso6,24
Voitot2663,41%
Häviöitä1434,15%
Tasapelejä12,44%
Taisteluja selvitty1434,15%
Vaunuja tuhottu290,71
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu791,93
Vahinkoa aiheutettu663,22
Valtauspisteitä651,59
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus713,39
WN71146,43
WN81378,15
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja41
Ø Taso6,24
Voitot2663,41%
Häviöitä1434,15%
Tasapelejä12,44%
Taisteluja selvitty1434,15%
Vaunuja tuhottu290,71
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu791,93
Vahinkoa aiheutettu663,22
Valtauspisteitä651,59
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus713,39
WN71146,43
WN81378,15
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21000
Voitot1152,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1047,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1047,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,270,000,000,00
Vaunuja havaittu150,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu448,710,000,000,00
Valtauspisteitä40,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1044,9500,0000,0000,00
Kokemus311,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21
Voitot1152,38%
Häviöitä1047,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1047,62%
Vaunuja tuhottu140,67
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu150,71
Vahinkoa aiheutettu448,71
Valtauspisteitä40,19
Puolustuspisteitä1044,95
Kokemus311,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot426,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1173,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty320,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,2000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu70,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu951,870,000,000,00
Valtauspisteitä694,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä251,6700,0000,0000,00
Kokemus353,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot426,67%
Häviöitä1173,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty320,00%
Vaunuja tuhottu30,20
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu70,47
Vahinkoa aiheutettu951,87
Valtauspisteitä694,60
Puolustuspisteitä251,67
Kokemus353,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1579000
Voitot67943,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä84053,20%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä603,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty53233,69%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9000,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu13970,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu545,000,000,000,00
Valtauspisteitä12160,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä22041,4000,0000,0000,00
Kokemus384,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1579
Voitot67943,00%
Häviöitä84053,20%
Tasapelejä603,80%
Taisteluja selvitty53233,69%
Vaunuja tuhottu9000,57
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu13970,88
Vahinkoa aiheutettu545,00
Valtauspisteitä12160,77
Puolustuspisteitä22041,40
Kokemus384,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (258)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX ELC bis5302,3730276744,20%932,36
Cromwell6598,8943356852,11%1231,21
AMX 12 t6477,3541439951,88%1378,38
IS-38879,7150038547,53%891,68
IS7636,6541629344,37%642,74
KV-856465,4835127351,65%663,54
O-I6811,5850925750,97%1380,64
Bat.-Châtillon Bourrasque 81337,6278224149,38%1642,46
Panzer 58 Mutz 8828,1858223250,00%965,53
KV-15327,5832622754,63%570,42
M4A1 Sherman5454,5737621357,28%1242,60
Sherman Firefly6568,6232919942,21%923,99
KV-1S6361,2430417243,60%451,24
Pz.Kpfw. II Luchs4276,5832117045,29%953,82
KV-26382,7829816942,01%405,42
T675390,6528616846,43%764,71
Churchill I5306,9931116150,93%510,08
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3654,6788315072,00%2416,58
O-I Experimental5645,9242214850,00%1253,32
Type 64 6618,9365013958,99%1840,63
T-34-85 Rudy 6840,4960313852,90%1689,06
Comet7784,0753213542,96%1141,55
ELC EVEN 90 8695,2077213257,58%1525,14
Strv S1 8979,4854912944,19%837,09
59-166580,8765012654,76%1889,43
T-50-2 6624,7557212255,74%1962,72
CS-52 LIS 81480,4884312249,18%1856,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5363,6932911750,43%856,06
Sherman III5378,2929310953,21%996,54
Emil II91740,5384410453,85%1600,27
ISU-152K 81418,8375010358,25%1609,38
T297931,9266810143,56%1133,70
S35 CA5476,0928410049,00%965,46
Matilda4252,823059658,33%664,83
M4A3E8 Thunderbolt VII 6770,516799452,13%1477,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4143,671659349,46%193,03
T376509,955689354,84%1531,28
AMX 13 F3 AM6388,663319250,00%437,26
Tiger I7867,585409140,66%981,35
M5A1 Stuart4330,383119151,65%1248,76
Bat.-Châtillon 25 t AP91505,918039051,11%1597,16
Škoda T 2561114,468408956,18%2818,74
Grille5355,102648942,70%547,08
Škoda T 40 6581,306018861,36%1123,33
Emil I81176,037468646,51%1243,92
Challenger71238,617868565,88%1887,15
SU-855358,123128452,38%750,70
StuG III Ausf. G5361,522698348,19%693,75
Lansen C 81428,598778151,85%1938,80
Panhard AMD 178B6809,017338052,50%3082,92
Object 2579955,865308032,50%622,86
AMX 404148,661997941,77%342,49
Pz.Sfl. IVb4233,621767944,30%557,05
M54 Renegade 81597,929157951,90%1798,31
Type 3 Chi-Nu5788,735857848,72%2553,98
T6 Medium4711,645397758,44%2258,29
T-345350,742697639,47%735,44
Tiger II81075,346857647,37%1178,25
T26E4 SuperPershing 8546,224937643,42%439,09
Rheinmetall Skorpion 81456,667627450,00%1529,44
M18 Hellcat6708,535437346,58%1095,56
T-284113,082327147,89%145,33
T-54 first prototype 8950,466147161,97%1293,42
Crusader6259,403387052,86%710,77
Char Futur 4 92041,859286852,94%1892,37
SU-85B4338,192626761,19%900,67
M8A14151,041736738,81%124,16
Bishop5429,703226656,06%894,59
Panhard AML Lynx 6x68869,686206538,46%1525,10
TOG II* 61059,377836546,15%1909,35
Panther mit 8,8 cm L/71 8760,865556536,92%730,25
T-1506657,274376446,88%1058,87
M24 Chaffee5298,794356246,77%975,93
T-34-856841,836066040,00%1479,37
Leo7649,576205855,17%995,80
VK 36.01 (H)6672,706095752,63%1092,20
Kampfpanzer 07 RH 81268,077785749,12%1588,54
M-II-Y71243,668815660,71%1887,57
Škoda T 56 81639,228665549,09%1528,04
LT-432 8847,637975455,56%1829,63
Bat.-Châtillon 12 t8599,756245354,72%1062,67
Cromwell B 6845,087775149,02%1570,95
Marder II3135,741605052,00%261,25
Birch Gun4206,141665042,00%547,35
Object 277101638,427485048,00%1163,12
AMX 13 757628,734124944,90%1347,67
SU-100M171090,407094839,58%1567,96
Type 5 Chi-Ri71108,477924753,19%1786,23
T-127 3343,204454650,00%1289,36
Covenanter5191,022414555,56%540,28
Cruiser Mk. II2265,133434548,89%1289,41
Grant4215,021984452,27%579,72
Caliban 8837,986784348,84%766,54
Lago4209,262254254,76%550,31
Kranvagn101908,717714238,10%1259,42
T78 61231,298344158,54%2174,20
Strv m/425463,185654067,50%1574,95
M3 Lee4205,981984050,00%596,98
WZ-1317581,985274047,50%1126,92
Pz.Kpfw. I Ausf. C3131,642923961,54%605,11
Lorraine 40 t 81727,768883855,26%2217,13
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8863,327063745,95%889,80
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6635,676753666,67%1931,36
M46 Patton KR 8707,034193542,86%673,74
Strv 746633,125633452,94%1164,85
VK 16.02 Leopard5314,353943441,18%874,36
Wespe3136,881283447,06%320,19
Pz.Kpfw. II Ausf. G374,001843441,18%30,43
LT vz. 38382,241463351,52%181,58
Sexton II392,001713348,48%206,59
SU-1006835,586013354,55%1530,34
E 100101746,827613351,52%1316,64
T-109805,315463250,00%577,16
Bisonte C45 81244,537133228,13%1112,63
T-34-85M 6570,346523271,88%955,11
122 TM 81235,567233237,50%1213,02
T56 GMC3108,231573161,29%290,86
Hummel6576,673913040,00%659,60
Type 4 Chi-To6757,075273033,33%1310,93
Pawlack Tank6949,036883053,33%1670,48
Type T-345282,453962955,17%645,25
GSOR 1008 81383,008042857,14%1592,55
Leichttraktor1191,892942737,04%833,91
Marder 38T4317,932622759,26%876,81
VK 168.01 (P) 81499,528322755,56%1751,38
ISU-122S 7768,305732759,26%1057,91
BT-74131,122122653,85%340,50
Sav m/434210,231982642,31%360,18
SU-76M498,121172626,92%4,60
ShPTK-TVP 100 81508,969482669,23%2009,15
Škoda T 245279,884182564,00%802,87
A-20572,881802450,00%111,92
M7 Priest3124,881662462,50%324,81
M4 Improved 5154,502312450,00%214,71
T-29 3365,884682466,67%1570,50
leKpz M 41 90 mm 8602,425652437,50%851,98
ST vz. 394206,912042339,13%433,11
E 7591321,707352343,48%1064,18
AMX 383191,092662250,00%582,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4212,273342250,00%525,35
Progetto M35 mod. 46 81417,417762245,45%1486,92
AE Phase I 91603,688092245,45%1380,15
T2 Medium Tank281,381462133,33%168,69
T-46376,952032050,00%150,67
Type 91 Heavy380,001622060,00%203,66
Renault UE 573212,352202060,00%678,61
Hotchkiss H352349,113351963,16%1751,41
T-262147,742601957,89%741,18
Lorraine 155 mle. 507521,895721968,42%630,94
IS-2 7807,746711957,89%984,82
M2 Light2142,722691838,89%355,62
Ikv 1035216,561791827,78%239,96
Churchill Gun Carrier6699,564781833,33%1076,84
M446596,115331855,56%988,33
T2 Light Tank 272,502091866,67%308,55
M3 Stuart3184,002231741,18%545,87
Strv m/40L3168,761821747,06%394,02
T1 HMC294,351471741,18%300,26
StuG IV 5483,533491741,18%1104,83
T-70373,192451650,00%92,15
M374230,932171553,33%692,11
M2 Medium Tank362,601591560,00%175,79
Cruiser Mk. I1128,931891553,33%559,89
Cruiser Mk. IV4122,401811553,33%237,56
VK 20.01 (D)480,801961553,33%124,11
Ikv 723118,141811457,14%252,16
Type 2597 Chi-Ha378,791371442,86%37,58
MTLS-1G14 3313,143091442,86%1335,24
Matilda Black Prince 5578,645671435,71%1134,31
LTP 398,642661478,57%466,81
Vickers Medium Mk. III3125,152871369,23%476,76
VK 30.01 (H)5921,157021369,23%2809,72
Stuart I-IV3175,082171250,00%575,02
Type 97 Chi-Ha3542,174361241,67%2136,31
M5 Stuart479,503641258,33%169,07
M4-85 5523,675401241,67%980,59
T1 Cunningham160,361051136,36%102,84
WZ-111 8336,363271154,55%241,60
Pz.Kpfw. II2211,453031163,64%1076,97
Vickers Mk. E Type B2145,732921163,64%655,47
Churchill VII6269,912711154,55%327,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E3183,732911145,45%446,34
Somua SAu 404293,362261145,45%628,73
Convert. Medium Tank T3 3587,459011181,82%2287,99
leKpz M 41 90 mm GF 8171,272711136,36%6,72
M22 Locust 3488,647981172,73%2493,62
SU-122-44 7633,824721154,55%771,06
BT-2270,101431060,00%245,30
Bat.-Châtillon 25 t101023,706471040,00%602,38
Loyd Gun Carriage2104,201031040,00%424,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3271,303671070,00%1069,70
Vickers Medium Mk. I1126,78158944,44%566,62
Vickers Medium Mk. II299,00125955,56%361,96
Valentine3234,22257988,89%894,64
T-26G FT2109,67133933,33%127,43
Renault FT AC2134,78147944,44%322,60
T-60261,67198988,89%272,13
KV-1 shielded 5877,33817955,56%1837,53
SU-100Y 6440,33322933,33%409,04
AMX Chasseur de chars 8757,11427944,44%781,54
Panzerjäger I244,75179862,50%185,66
SU-182115,63148862,50%666,51
T3 HMC2100,25218837,50%201,98
Matilda LVT 4796,25765862,50%2050,14
Pz.Kpfw. T 15 3265,50369850,00%1162,10
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8876,75376837,50%697,87
T26E5 81286,00813837,50%1555,61
IS-3A 81041,25562875,00%1214,88
VK 45.03 7532,38451875,00%688,33
Type 95 Heavy4192,29173728,57%398,47
G.Pz. Mk. VI (e)263,4399742,86%156,15
Bofors Tornvagn 8818,14585728,57%586,96
LT vz. 35292,00155666,67%413,43
M22145,83148616,67%459,54
STA-18857,67514616,67%763,05
Type 89 I-Go/Chi-Ro217,17106633,33%0,00
Pz.Kpfw. I2105,003176100,00%468,52
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5172,83215650,00%262,15
Renault FT179,4085520,00%192,95
SU-263140,006950,00%131,17
Renault R352109,00227540,00%268,85
Churchill III 5598,60662520,00%1157,48
Tetrarch 284,2010150,00%151,07
FCM 50 t 8507,60474580,00%550,70
Kolohousenka1134,00171425,00%476,11
4TP1439,0028440,00%2161,13
Renault NC-31159,50219450,00%143,21
Pvlvv fm/42262,25223425,00%0,00
M415414,75480475,00%710,40
SU-5423,7598450,00%135,20
Cruiser Mk. III3178,502854100,00%968,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5888,25679425,00%2587,76
M14/412141,00207333,33%270,84
ASTRON Rex 105 mm 8808,67629333,33%520,83
KV-1SA 5525,33603333,33%760,89
Pz.Kpfw. 35 R 2723,001115366,67%2831,13
M48A2 Räumpanzer 8736,67404333,33%565,09
M56 Scorpion 7255,33256333,33%49,79
M4A1 FL 10 6701,6742930,00%851,72
AMX Canon d'assaut 105 8581,00455333,33%325,33
Fiat 30001183,00179250,00%862,65
MS-1115,5070250,00%78,28
SU-122A5154,5011620,00%62,32
Pz.Kpfw. M 15 3427,0042120,00%1575,03
Pz.Sfl. IC 4311,004352100,00%993,77
VK 168.01 Mauerbrecher 8426,50421250,00%283,22
Strv fm/21152,002181100,00%279,40
Strv m/382194,003831100,00%1011,70
Renault Otsu1107,003251100,00%536,42
Panzerwagen 39 3960,008711100,00%5411,41
Black Prince II 71053,0011541100,00%1261,50
T-116 380,002781100,00%317,35
M24E2 Super Chaffee 6310,0038710,00%577,32
L-60 292,0021810,00%224,14
T1E6 20,005010,00%0,00
FV4202 80,007551100,00%261,00
43 M. Toldi III 386,001931100,00%380,58
WZ-111 Alpine Tiger 80,009310,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.11.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 19.11.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.4.2016
Lähti: 9.4.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 11.4.2016
Lähti: 22.2.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.7.2017
Lähti: 19.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.3.2016
Lähti: 27.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.12.2015
Lähti: 18.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.6.2017
Lähti: 13.7.2017
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 4.11.2015
Lähti: 22.12.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 21.1.2018
Lähti: 1.1.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.3.2016
Lähti: 27.3.2016