| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M53/M55 | 9 | 1142,75 | 650 | 736 | 48,78% | 1016,29 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 140,60 | 310 | 630 | 54,13% | 279,61 | |||||
| A-20 | 5 | 110,03 | 284 | 626 | 54,63% | 249,11 | |||||
| KV-1 | 5 | 645,07 | 552 | 563 | 53,82% | 1398,20 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 814,43 | 564 | 442 | 40,50% | 819,36 | |||||
| KV-4 | 8 | 771,79 | 612 | 390 | 46,67% | 701,85 | |||||
| T-50-2 | 6 | 190,69 | 438 | 355 | 49,58% | 324,03 | |||||
| 212A | 9 | 1424,67 | 700 | 331 | 48,04% | 1375,85 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 887,21 | 684 | 312 | 51,28% | 895,84 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1154,09 | 688 | 307 | 52,44% | 1098,18 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 513,98 | 508 | 276 | 50,00% | 775,20 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 120,89 | 264 | 266 | 59,02% | 632,16 | |||||
| Sherman III | 5 | 343,06 | 385 | 252 | 51,98% | 851,85 | |||||
| Marder 38T | 4 | 426,03 | 381 | 248 | 50,40% | 1146,26 | |||||
| T29 | 7 | 803,77 | 619 | 239 | 55,23% | 949,13 | |||||
| T92 | 8 | 270,93 | 558 | 230 | 47,83% | 296,20 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 463,58 | 409 | 227 | 53,74% | 913,73 | |||||
| Valentine II | 4 | 345,19 | 461 | 219 | 52,51% | 1274,53 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 843,72 | 597 | 217 | 51,15% | 1097,30 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 528,60 | 453 | 216 | 50,93% | 788,15 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 496,95 | 473 | 216 | 53,70% | 910,09 | |||||
| Tiger I | 7 | 706,91 | 546 | 207 | 46,86% | 766,86 | |||||
| T78 | 6 | 776,35 | 632 | 198 | 49,49% | 1069,41 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 763,00 | 574 | 195 | 45,13% | 661,64 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 195,72 | 354 | 189 | 51,85% | 623,24 | |||||
| T-34-85 | 6 | 408,61 | 395 | 188 | 52,13% | 659,21 | |||||
| Matilda IV | 5 | 420,36 | 446 | 182 | 51,10% | 1037,25 | |||||
| Birch Gun | 4 | 286,30 | 287 | 178 | 56,18% | 1166,86 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 518,27 | 433 | 174 | 50,00% | 764,71 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 237,46 | 216 | 173 | 41,62% | 427,78 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 693,63 | 542 | 173 | 43,35% | 748,98 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 185,41 | 387 | 170 | 47,65% | 430,21 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 36,67 | 189 | 161 | 47,83% | 70,50 | |||||
| Tiger II | 8 | 778,78 | 656 | 159 | 56,60% | 814,96 | |||||
| T-34 | 5 | 213,08 | 243 | 158 | 46,20% | 368,74 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 969,43 | 666 | 152 | 46,71% | 740,81 | |||||
| Crusader | 6 | 228,93 | 238 | 150 | 44,00% | 487,84 | |||||
| M6 | 6 | 588,41 | 497 | 148 | 57,43% | 872,17 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 933,01 | 561 | 145 | 34,48% | 722,70 | |||||
| T-34-85M | 6 | 532,10 | 514 | 143 | 39,86% | 624,24 | |||||
| HWK 12 | 8 | 260,88 | 521 | 141 | 48,94% | 253,97 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 917,44 | 642 | 134 | 51,49% | 1013,74 | |||||
| S-51 | 7 | 779,44 | 492 | 133 | 47,37% | 912,47 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 252,36 | 256 | 131 | 46,56% | 464,79 | |||||
| E 50 | 9 | 1027,16 | 672 | 131 | 48,85% | 838,63 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 512,14 | 523 | 131 | 53,44% | 902,46 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 101,48 | 225 | 130 | 46,15% | 184,14 | |||||
| FV304 | 6 | 306,72 | 383 | 129 | 44,96% | 340,50 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1071,57 | 612 | 122 | 49,18% | 969,94 | |||||
| Kanonenjagdpanzer | 8 | 550,22 | 536 | 122 | 50,82% | 517,04 | |||||
| Hummel | 6 | 561,36 | 436 | 121 | 52,07% | 780,93 | |||||
| T21 | 6 | 176,58 | 295 | 117 | 47,86% | 284,91 | |||||
| AT 8 | 6 | 517,94 | 396 | 114 | 43,86% | 773,83 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 961,10 | 524 | 114 | 40,35% | 561,10 | |||||
| T49 | 9 | 281,00 | 514 | 114 | 47,37% | 188,93 | |||||
| T28 Concept | 7 | 756,98 | 639 | 114 | 55,26% | 1014,29 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 251,54 | 530 | 112 | 47,32% | 160,04 | |||||
| Object 704 | 9 | 1367,88 | 679 | 111 | 53,15% | 1099,66 | |||||
| Cromwell | 6 | 363,33 | 357 | 110 | 45,45% | 503,49 | |||||
| E 100 | 10 | 1107,67 | 623 | 110 | 44,55% | 625,57 | |||||
| T-150 | 6 | 548,40 | 377 | 110 | 50,00% | 855,77 | |||||
| M12 | 7 | 675,40 | 487 | 107 | 44,86% | 683,02 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 669,77 | 546 | 107 | 49,53% | 693,06 | |||||
| Emil I | 8 | 941,16 | 645 | 103 | 50,49% | 931,41 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 276,69 | 293 | 102 | 43,14% | 538,27 | |||||
| ST-I | 9 | 803,20 | 596 | 101 | 41,58% | 460,25 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 836,18 | 680 | 101 | 53,47% | 750,35 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 107,14 | 200 | 98 | 46,94% | 359,01 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1069,60 | 654 | 97 | 51,55% | 1153,74 | |||||
| T71 DA | 7 | 301,56 | 489 | 95 | 46,32% | 397,53 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 264,97 | 467 | 93 | 37,63% | 166,48 | |||||
| T-43 | 7 | 470,78 | 507 | 91 | 45,05% | 560,09 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1182,47 | 625 | 91 | 43,96% | 792,29 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 797,12 | 484 | 91 | 35,16% | 923,95 | |||||
| T110E5 | 10 | 946,22 | 547 | 90 | 34,44% | 387,05 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 921,94 | 738 | 90 | 57,78% | 1069,27 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 699,79 | 569 | 87 | 54,02% | 810,25 | |||||
| Nashorn | 6 | 503,98 | 427 | 87 | 47,13% | 718,97 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 617,26 | 482 | 86 | 46,51% | 1051,96 | |||||
| E 25 | 7 | 620,07 | 503 | 86 | 40,70% | 646,46 | |||||
| M7 | 5 | 235,08 | 299 | 85 | 48,24% | 726,35 | |||||
| M103 | 9 | 958,94 | 598 | 85 | 43,53% | 644,90 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 476,33 | 330 | 85 | 43,53% | 657,37 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 773,65 | 547 | 84 | 47,62% | 1037,82 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 377,46 | 486 | 84 | 44,05% | 513,92 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 269,46 | 451 | 82 | 39,02% | 163,31 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1095,73 | 643 | 82 | 50,00% | 1259,03 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 156,74 | 316 | 81 | 53,09% | 293,41 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1100,54 | 696 | 80 | 55,00% | 867,54 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1185,13 | 577 | 80 | 42,50% | 857,10 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 959,38 | 604 | 80 | 41,25% | 663,20 | |||||
| T25/2 | 7 | 489,04 | 475 | 80 | 48,75% | 538,90 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 850,58 | 607 | 80 | 50,00% | 827,93 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 609,76 | 590 | 79 | 49,37% | 586,48 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 723,77 | 575 | 78 | 44,87% | 611,73 | |||||
| FV3805 | 9 | 1113,04 | 608 | 78 | 41,03% | 872,08 | |||||
| FV207 | 8 | 917,79 | 625 | 78 | 46,15% | 938,61 | |||||
| Emil II | 9 | 862,09 | 613 | 77 | 48,05% | 565,82 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 695,57 | 607 | 77 | 45,45% | 951,44 | |||||
| UDES 03 | 8 | 925,91 | 593 | 76 | 48,68% | 969,77 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 188,38 | 307 | 76 | 56,58% | 503,81 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1184,53 | 652 | 75 | 45,33% | 653,29 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1327,97 | 692 | 75 | 52,00% | 1363,54 | |||||
| M46 Patton | 9 | 727,30 | 600 | 74 | 48,65% | 496,55 | |||||
| KV-3 | 7 | 599,51 | 470 | 73 | 43,84% | 564,50 | |||||
| Covenanter | 5 | 118,86 | 220 | 73 | 53,42% | 241,34 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 85,01 | 174 | 72 | 48,61% | 215,80 | |||||
| Charioteer | 8 | 790,49 | 574 | 71 | 43,66% | 684,19 | |||||
| BT-7 | 4 | 42,76 | 127 | 70 | 52,86% | 129,76 | |||||
| T-54 | 9 | 774,53 | 595 | 70 | 48,57% | 595,47 | |||||
| Churchill I | 5 | 502,36 | 378 | 69 | 55,07% | 1114,90 | |||||
| M8A1 | 4 | 231,30 | 220 | 69 | 44,93% | 437,06 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1145,51 | 725 | 69 | 55,07% | 992,16 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 403,93 | 335 | 68 | 45,59% | 832,13 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1020,85 | 663 | 68 | 51,47% | 871,12 | |||||
| HWK 30 | 8 | 371,57 | 527 | 68 | 50,00% | 480,97 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 556,16 | 505 | 67 | 53,73% | 643,00 | |||||
| M44 | 6 | 668,66 | 348 | 62 | 50,00% | 1135,83 | |||||
| BT-2 | 2 | 55,05 | 134 | 60 | 48,33% | 71,15 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 100,75 | 164 | 59 | 45,76% | 100,88 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 45,15 | 121 | 59 | 52,54% | 97,90 | |||||
| Black Prince | 7 | 731,22 | 614 | 58 | 44,83% | 818,49 | |||||
| E 75 | 9 | 916,50 | 642 | 58 | 51,72% | 738,82 | |||||
| M3 Lee | 4 | 141,93 | 183 | 57 | 50,88% | 355,08 | |||||
| Sexton I | 3 | 113,40 | 148 | 57 | 47,37% | 175,74 | |||||
| SU-85 | 5 | 384,89 | 264 | 56 | 44,64% | 798,17 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 338,32 | 269 | 56 | 39,29% | 587,22 | |||||
| T32 | 8 | 828,11 | 607 | 56 | 50,00% | 728,85 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 353,31 | 602 | 55 | 49,09% | 327,50 | |||||
| CS-59 | 9 | 769,15 | 525 | 54 | 37,04% | 429,13 | |||||
| Panther II | 8 | 740,36 | 539 | 53 | 41,51% | 679,14 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 110,00 | 276 | 53 | 43,40% | 309,07 | |||||
| StuG IV | 5 | 345,35 | 341 | 52 | 48,08% | 707,23 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 427,92 | 415 | 50 | 46,00% | 601,74 | |||||
| Type 57 | 8 | 755,12 | 575 | 50 | 48,00% | 592,42 | |||||
| T56 GMC | 3 | 40,15 | 116 | 48 | 45,83% | 41,48 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1352,63 | 721 | 48 | 54,17% | 1294,25 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 464,21 | 419 | 47 | 46,81% | 633,70 | |||||
| Churchill VII | 6 | 540,87 | 393 | 45 | 53,33% | 821,55 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 525,09 | 467 | 44 | 45,45% | 529,16 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 287,91 | 208 | 44 | 38,64% | 813,37 | |||||
| M37 | 4 | 211,80 | 187 | 44 | 43,18% | 540,51 | |||||
| Leo | 7 | 471,70 | 524 | 43 | 41,86% | 546,78 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 888,16 | 588 | 43 | 41,86% | 581,34 | |||||
| M41 | 5 | 380,37 | 296 | 43 | 60,47% | 602,43 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 88,07 | 163 | 43 | 46,51% | 59,66 | |||||
| Marder II | 3 | 80,98 | 128 | 43 | 46,51% | 48,73 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 855,93 | 576 | 43 | 44,19% | 565,08 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 174,53 | 444 | 43 | 46,51% | 171,54 | |||||
| Conqueror | 9 | 1231,26 | 709 | 42 | 42,86% | 994,27 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 362,29 | 398 | 41 | 51,22% | 776,74 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 715,07 | 538 | 41 | 41,46% | 784,68 | |||||
| Churchill Gun Carrier | 6 | 352,38 | 333 | 40 | 32,50% | 365,74 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 246,95 | 352 | 39 | 41,03% | 407,39 | |||||
| Strv 74 | 6 | 424,64 | 510 | 39 | 58,97% | 750,35 | |||||
| T20 | 7 | 521,84 | 531 | 38 | 52,63% | 597,44 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1014,55 | 668 | 38 | 47,37% | 736,71 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1125,66 | 782 | 38 | 57,89% | 1342,89 | |||||
| AT 15 | 8 | 929,32 | 678 | 38 | 55,26% | 921,08 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 878,37 | 618 | 38 | 42,11% | 825,37 | |||||
| UDES 16 | 9 | 937,78 | 659 | 37 | 51,35% | 767,06 | |||||
| Ares 75 | 8 | 639,76 | 659 | 37 | 56,76% | 619,37 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 637,41 | 653 | 37 | 51,35% | 586,22 | |||||
| Panther | 7 | 581,50 | 604 | 36 | 52,78% | 806,77 | |||||
| SU-100 | 6 | 567,22 | 386 | 36 | 52,78% | 913,67 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 213,81 | 243 | 36 | 44,44% | 358,19 | |||||
| Tortoise | 9 | 1251,86 | 682 | 36 | 44,44% | 925,24 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1169,94 | 696 | 36 | 47,22% | 863,47 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 258,71 | 346 | 35 | 42,86% | 376,93 | |||||
| T30 | 9 | 1289,09 | 653 | 35 | 45,71% | 932,38 | |||||
| M7 Priest | 3 | 127,14 | 141 | 35 | 54,29% | 268,34 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 633,14 | 531 | 35 | 40,00% | 509,04 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 657,40 | 511 | 35 | 37,14% | 510,48 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 98,74 | 229 | 35 | 54,29% | 349,37 | |||||
| Comet | 7 | 427,18 | 448 | 34 | 50,00% | 490,29 | |||||
| IS-4 | 10 | 1169,09 | 540 | 34 | 29,41% | 562,41 | |||||
| KV-2 | 6 | 438,88 | 330 | 34 | 44,12% | 527,42 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 78,91 | 105 | 33 | 48,48% | 102,20 | |||||
| Grille | 5 | 480,41 | 338 | 32 | 62,50% | 1138,23 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 840,09 | 632 | 32 | 53,13% | 796,50 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1105,03 | 621 | 32 | 46,88% | 1065,14 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 433,66 | 309 | 32 | 50,00% | 916,36 | |||||
| Caliban | 8 | 750,03 | 669 | 32 | 53,13% | 693,75 | |||||
| T95 | 9 | 1357,48 | 785 | 31 | 54,84% | 1063,46 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 765,45 | 634 | 31 | 58,06% | 811,17 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 632,14 | 551 | 29 | 51,72% | 744,80 | |||||
| ISU-152 | 8 | 945,97 | 609 | 29 | 51,72% | 941,98 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 721,36 | 693 | 28 | 64,29% | 861,45 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1474,46 | 586 | 28 | 46,43% | 1198,55 | |||||
| LHMTV | 8 | 245,71 | 485 | 28 | 39,29% | 143,14 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 486,74 | 498 | 27 | 40,74% | 247,48 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 807,07 | 622 | 27 | 40,74% | 814,66 | |||||
| T-44 | 8 | 295,72 | 420 | 25 | 32,00% | 80,15 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 810,64 | 559 | 25 | 48,00% | 792,14 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 817,58 | 566 | 24 | 37,50% | 423,35 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 187,54 | 225 | 24 | 66,67% | 524,69 | |||||
| E 77 | 9 | 972,88 | 653 | 24 | 45,83% | 645,67 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 49,26 | 238 | 23 | 60,87% | 199,37 | |||||
| AT 2 | 5 | 602,13 | 443 | 23 | 78,26% | 1697,09 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 62,14 | 170 | 22 | 50,00% | 96,26 | |||||
| M-III-Y | 8 | 777,95 | 763 | 22 | 63,64% | 852,57 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1076,86 | 534 | 22 | 36,36% | 723,87 | |||||
| Lago | 4 | 219,57 | 409 | 21 | 52,38% | 612,58 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1451,81 | 673 | 21 | 52,38% | 1169,90 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 845,38 | 597 | 21 | 42,86% | 751,31 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 954,05 | 600 | 21 | 38,10% | 740,39 | |||||
| Matilda | 4 | 118,40 | 225 | 20 | 55,00% | 184,02 | |||||
| M2 Light | 2 | 19,55 | 56 | 20 | 25,00% | 0,00 | |||||
| T1 HMC | 2 | 61,40 | 109 | 20 | 70,00% | 338,33 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 829,85 | 530 | 20 | 30,00% | 624,46 | |||||
| T67 | 5 | 334,10 | 323 | 20 | 50,00% | 605,04 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 798,80 | 448 | 20 | 15,00% | 414,09 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 74,50 | 125 | 20 | 40,00% | 128,71 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 203,47 | 338 | 19 | 63,16% | 549,28 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 26,00 | 108 | 19 | 57,89% | 151,07 | |||||
| CS-53 | 8 | 624,37 | 473 | 19 | 31,58% | 571,85 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 132,84 | 305 | 19 | 57,89% | 487,48 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 404,61 | 395 | 18 | 33,33% | 197,15 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 731,00 | 653 | 18 | 55,56% | 759,64 | |||||
| T28 | 8 | 1121,78 | 750 | 18 | 55,56% | 1185,90 | |||||
| AT 7 | 7 | 706,61 | 606 | 18 | 55,56% | 773,31 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 44,65 | 105 | 17 | 52,94% | 112,68 | |||||
| Grant | 4 | 214,06 | 214 | 16 | 50,00% | 573,83 | |||||
| TS-54 | 8 | 749,44 | 539 | 16 | 37,50% | 457,25 | |||||
| E 75 TS | 8 | 873,56 | 567 | 16 | 31,25% | 591,43 | |||||
| T-45 | 2 | 147,69 | 239 | 16 | 31,25% | 493,47 | |||||
| Maus | 10 | 1283,60 | 790 | 15 | 60,00% | 866,74 | |||||
| XM57 | 8 | 512,80 | 537 | 15 | 53,33% | 305,10 | |||||
| Churchill III | 5 | 344,93 | 499 | 15 | 40,00% | 467,19 | |||||
| Toro | 9 | 681,07 | 580 | 15 | 40,00% | 307,55 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1170,43 | 677 | 14 | 50,00% | 1042,93 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 729,00 | 538 | 13 | 38,46% | 636,27 | |||||
| T54E1 | 9 | 555,54 | 434 | 13 | 23,08% | 195,09 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1052,25 | 704 | 12 | 58,33% | 905,66 | |||||
| Sexton II | 3 | 99,36 | 181 | 11 | 63,64% | 367,72 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 932,00 | 492 | 11 | 27,27% | 442,84 | |||||
| T-29 | 3 | 152,40 | 294 | 10 | 50,00% | 389,29 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 632,30 | 609 | 10 | 30,00% | 504,20 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 630,10 | 593 | 10 | 60,00% | 668,02 | |||||
| SU-152 | 7 | 704,89 | 545 | 9 | 33,33% | 732,41 | |||||
| Kranvagn | 10 | 743,11 | 570 | 9 | 44,44% | 311,26 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 988,67 | 494 | 9 | 22,22% | 515,36 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 110,63 | 249 | 8 | 37,50% | 121,86 | |||||
| T3 HMC | 2 | 85,50 | 110 | 8 | 37,50% | 113,91 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1113,88 | 774 | 8 | 75,00% | 739,67 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 409,50 | 409 | 8 | 37,50% | 552,95 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 201,71 | 306 | 7 | 57,14% | 532,98 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 730,14 | 851 | 7 | 100,00% | 1181,99 | |||||
| T77 | 8 | 1089,29 | 654 | 7 | 42,86% | 978,56 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 397,57 | 307 | 7 | 14,29% | 424,54 | |||||
| 14TP | 4 | 167,33 | 369 | 6 | 66,67% | 584,12 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 852,00 | 519 | 6 | 16,67% | 741,71 | |||||
| O-Ho | 8 | 773,33 | 551 | 6 | 33,33% | 498,45 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 500,17 | 485 | 6 | 33,33% | 1160,99 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 31,80 | 82 | 5 | 40,00% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 39,60 | 81 | 5 | 60,00% | 170,39 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 328,60 | 499 | 5 | 80,00% | 595,07 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2171,20 | 672 | 5 | 40,00% | 1400,71 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 229,40 | 204 | 5 | 40,00% | 1103,01 | |||||
| T110E3 | 10 | 1287,00 | 675 | 5 | 40,00% | 678,76 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 312,20 | 339 | 5 | 40,00% | 515,28 | |||||
| L-60 | 2 | 82,60 | 235 | 5 | 40,00% | 192,94 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 0,00 | 52 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| KV-13 | 7 | 1107,75 | 629 | 4 | 25,00% | 2266,24 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1504,50 | 393 | 4 | 0,00% | 808,30 | |||||
| KV-1 shielded | 5 | 508,00 | 442 | 4 | 25,00% | 671,29 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 58,33 | 102 | 3 | 0,00% | 30,42 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 851,67 | 710 | 3 | 66,67% | 810,03 | |||||
| CS-63 | 10 | 662,33 | 241 | 3 | 0,00% | 181,10 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 550,67 | 727 | 3 | 66,67% | 371,94 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 271,00 | 502 | 3 | 66,67% | 362,67 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1178,00 | 633 | 3 | 33,33% | 863,24 | |||||
| LTP | 3 | 66,33 | 197 | 3 | 66,67% | 272,79 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 25,00 | 64 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 0,00 | 33 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 4TP | 1 | 87,50 | 158 | 2 | 0,00% | 190,63 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 221,00 | 359 | 2 | 50,00% | 911,80 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 82,50 | 301 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 935,00 | 761 | 2 | 50,00% | 1136,09 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1538,00 | 1159 | 2 | 100,00% | 2592,61 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1113,50 | 753 | 2 | 50,00% | 1132,15 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 137,00 | 191 | 1 | 0,00% | 478,09 | |||||
| Renault FT | 1 | 31,00 | 118 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 0,00 | 109 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 27 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 28,00 | 108 | 1 | 0,00% | 3,10 | |||||
| MS-1 | 1 | 204,00 | 319 | 1 | 100,00% | 1312,56 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 305,00 | 561 | 1 | 100,00% | 1217,47 | |||||
| Bishop | 5 | 511,00 | 141 | 1 | 0,00% | 948,12 | |||||
| Grille 15 | 10 | 0,00 | 162 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 696,00 | 974 | 1 | 100,00% | 2287,40 | |||||
| T803 | 11 | 410,00 | 909 | 1 | 100,00% | 261,00 |
Rusty_BlueBarrel
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 21891 | 0 | 13 | 75 | ||||
| Ø Taso | 6,56 | 0,00 | 7,46 | 7,88 | ||||
| Voitot | 10667 | 48,73% | 0 | 0,00% | 7 | 53,85% | 37 | 49,33% |
| Häviöitä | 11010 | 50,29% | 0 | 0,00% | 6 | 46,15% | 35 | 46,67% |
| Tasapelejä | 214 | 0,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 4,00% |
| Taisteluja selvitty | 3828 | 17,49% | 0 | 0,00% | 1 | 7,69% | 11 | 14,67% |
| Vaunuja tuhottu | 11010 | 0,50 | 0 | 0,00 | 7 | 0,54 | 30 | 0,40 |
| Tuhoamissuhde | 0,61 | 0,00 | 0,58 | 0,47 | ||||
| Vaunuja havaittu | 33597 | 1,53 | 0 | 0,00 | 14 | 1,08 | 50 | 0,67 |
| Vahinkoa aiheutettu | 593,37 | 0,00 | 937,46 | 876,52 | ||||
| Valtauspisteitä | 38796 | 1,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 41 | 0,55 |
| Puolustuspisteitä | 7731 | 0,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 2 | 0,03 |
| Kokemus | 482,18 | 0,00 | 648,85 | 635,93 | ||||
| WN7 | 797,97 | 0,00 | 895,85 | 654,21 | ||||
| WN8 | 754,62 | 0,00 | 1117,96 | 801,61 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 21891 | |
| Ø Taso | 6,56 | |
| Voitot | 10667 | 48,73% |
| Häviöitä | 11010 | 50,29% |
| Tasapelejä | 214 | 0,98% |
| Taisteluja selvitty | 3828 | 17,49% |
| Vaunuja tuhottu | 11010 | 0,50 |
| Tuhoamissuhde | 0,61 | |
| Vaunuja havaittu | 33597 | 1,53 |
| Vahinkoa aiheutettu | 593,37 | |
| Valtauspisteitä | 38796 | 1,77 |
| Puolustuspisteitä | 7731 | 0,35 |
| Kokemus | 482,18 | |
| WN7 | 797,97 | |
| WN8 | 754,62 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 13 | |
| Ø Taso | 7,46 | |
| Voitot | 7 | 53,85% |
| Häviöitä | 6 | 46,15% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 1 | 7,69% |
| Vaunuja tuhottu | 7 | 0,54 |
| Tuhoamissuhde | 0,58 | |
| Vaunuja havaittu | 14 | 1,08 |
| Vahinkoa aiheutettu | 937,46 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 648,85 | |
| WN7 | 895,85 | |
| WN8 | 1117,96 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 75 | |
| Ø Taso | 7,88 | |
| Voitot | 37 | 49,33% |
| Häviöitä | 35 | 46,67% |
| Tasapelejä | 3 | 4,00% |
| Taisteluja selvitty | 11 | 14,67% |
| Vaunuja tuhottu | 30 | 0,40 |
| Tuhoamissuhde | 0,47 | |
| Vaunuja havaittu | 50 | 0,67 |
| Vahinkoa aiheutettu | 876,52 | |
| Valtauspisteitä | 41 | 0,55 |
| Puolustuspisteitä | 2 | 0,03 |
| Kokemus | 635,93 | |
| WN7 | 654,21 | |
| WN8 | 801,61 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen