MrBubba

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.1.2015

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja190691075175
Ø Taso8,739,9010,0410,31
Voitot973351,04%660,00%3749,33%8146,29%
Häviöitä896947,03%440,00%3749,33%9152,00%
Tasapelejä3671,92%00,00%11,33%31,71%
Taisteluja selvitty525727,57%550,00%2229,33%4224,00%
Vaunuja tuhottu185490,9780,80510,681330,76
Tuhoamissuhde1,341,600,961,00
Vaunuja havaittu277211,4560,601111,482721,55
Vahinkoa aiheutettu1.563,281.663,401.677,531.762,51
Valtauspisteitä290011,52171,70170,23370,21
Puolustuspisteitä87930,4600,0000,00460,26
Kokemus695,99754,10765,89786,15
WN71254,711045,55947,33965,71
WN81673,301369,511397,951447,25
Yhteensä
Taisteluja19069
Ø Taso8,73
Voitot973351,04%
Häviöitä896947,03%
Tasapelejä3671,92%
Taisteluja selvitty525727,57%
Vaunuja tuhottu185490,97
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu277211,45
Vahinkoa aiheutettu1.563,28
Valtauspisteitä290011,52
Puolustuspisteitä87930,46
Kokemus695,99
WN71254,71
WN81673,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja10
Ø Taso9,90
Voitot660,00%
Häviöitä440,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty550,00%
Vaunuja tuhottu80,80
Tuhoamissuhde1,60
Vaunuja havaittu60,60
Vahinkoa aiheutettu1.663,40
Valtauspisteitä171,70
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus754,10
WN71045,55
WN81369,51
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja75
Ø Taso10,04
Voitot3749,33%
Häviöitä3749,33%
Tasapelejä11,33%
Taisteluja selvitty2229,33%
Vaunuja tuhottu510,68
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu1111,48
Vahinkoa aiheutettu1.677,53
Valtauspisteitä170,23
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus765,89
WN7947,33
WN81397,95
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja175
Ø Taso10,31
Voitot8146,29%
Häviöitä9152,00%
Tasapelejä31,71%
Taisteluja selvitty4224,00%
Vaunuja tuhottu1330,76
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu2721,55
Vahinkoa aiheutettu1.762,51
Valtauspisteitä370,21
Puolustuspisteitä460,26
Kokemus786,15
WN7965,71
WN81447,25
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja43000
Voitot2865,12%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1125,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä49,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2353,49%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu230,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu350,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.839,530,000,000,00
Valtauspisteitä801,8600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä240,5600,0000,0000,00
Kokemus815,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja43
Voitot2865,12%
Häviöitä1125,58%
Tasapelejä49,30%
Taisteluja selvitty2353,49%
Vaunuja tuhottu230,53
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu350,81
Vahinkoa aiheutettu1.839,53
Valtauspisteitä801,86
Puolustuspisteitä240,56
Kokemus815,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu51,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu832,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus182,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu51,67
Vahinkoa aiheutettu832,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus182,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot666,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä222,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä111,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty333,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,2200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu20,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu87,110,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus193,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot666,67%
Häviöitä222,22%
Tasapelejä111,11%
Taisteluja selvitty333,33%
Vaunuja tuhottu20,22
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu20,22
Vahinkoa aiheutettu87,11
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus193,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja175000
Voitot11867,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4928,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä84,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8347,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1240,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,350,000,000,00
Vaunuja havaittu1510,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.001,500,000,000,00
Valtauspisteitä1400,8000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1550,8900,0000,0000,00
Kokemus686,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja175
Voitot11867,43%
Häviöitä4928,00%
Tasapelejä84,57%
Taisteluja selvitty8347,43%
Vaunuja tuhottu1240,71
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu1510,86
Vahinkoa aiheutettu1.001,50
Valtauspisteitä1400,80
Puolustuspisteitä1550,89
Kokemus686,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot133,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä266,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus220,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus220,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (214)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 100102233,77778100153,95%2078,93
E 50 Ausf. M102114,6278694151,97%2054,39
G.W. E 100101761,3459393749,73%1807,77
Manticore101026,7473284749,47%1139,44
AMX 50 B102214,1875381149,94%2089,00
Löwe 81209,5272176950,72%1585,89
IS-7102272,6684372056,94%2318,89
E 7591733,7476555452,17%1928,37
VK 36.01 (H)6718,7464949555,56%1400,05
Centurion Mk. 7/191835,8683445155,43%2180,17
Waffenträger auf E 100102651,3277944753,91%2119,10
Ares 90 C111962,1985744550,56%1380,64
T110E4102139,0869942646,71%1535,67
FV4005 Stage II101546,1961538149,08%1111,91
AMX 50 Foch (155) 102734,9982636655,19%2593,17
Ferdinand81621,0768136151,52%2067,63
E 5091708,2680826451,52%1905,59
KV-15664,9860126156,32%1525,17
G.W. Panther71514,8758825046,80%2299,97
AMX 50 10081520,4975924052,92%2186,85
Tiger I7849,9761623947,70%1107,31
T-1092207,5383423453,85%2761,72
Panther II8935,7967522455,80%1332,38
IS-381196,2769221453,74%1561,22
Executor112250,2381321348,83%1572,66
Hirschkäfer111723,5170520748,79%1081,17
G.W. Tiger91428,9053620043,00%1430,09
Tiger II81136,3468019750,76%1426,41
Vz. 71 Tesák10968,7271719347,15%924,52
AMX 50 12092215,4180119050,53%2796,96
Centurion Action X101853,3772918751,34%1585,82
Taschenratte112173,1388117842,13%1222,54
Cromwell6652,1961017255,81%1414,11
Jagdpanzer E 100101834,3962017244,19%1264,14
T71 DA7782,2069617251,74%1825,16
Hummel61058,8251917151,46%1943,23
AMX 50 Foch B101754,3465816746,71%1191,54
leKpz Borkenkäfer111117,8575816646,39%1006,05
IS-4102220,0878016450,00%2039,08
VK 28.016141,1048315949,69%223,04
Strv 103-091582,4765015749,04%1285,23
T1 Heavy5455,1952214651,37%906,51
Strv 103B101775,3763114349,65%1202,38
T3092398,5287813753,28%2547,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81883,7486513760,58%2473,90
M36 Jackson6531,5741512445,16%731,78
Gorilla112153,1481812352,03%1340,78
Jagdpanther7912,2954110250,00%1269,30
AMX AC mle. 4881556,787329546,32%2205,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5318,734209356,99%779,38
UDES 0381013,595559244,57%1063,26
T56 GMC3390,234869063,33%1797,64
AMX 50 Foch91873,497848345,78%1837,49
StuG III Ausf. G5317,793188037,50%498,78
Jagdpanzer IV6487,584387748,05%770,35
Pz.Kpfw. III Ausf. J496,132617545,33%52,14
AMX 67 Imbattable112113,878237546,67%1363,02
LHMTV8610,696896563,08%1107,40
M60 101887,386836342,86%1547,05
UDES 15/16101582,847736258,06%1280,49
Controcarro 3 Minotauro101964,188046058,33%1420,63
VK 16.02 Leopard594,033355848,28%113,31
T-34-856400,304725749,12%632,88
Renault UE 573344,683955662,50%1448,33
VK 30.01 (H)5533,835635349,06%1316,10
ARL 446550,565105052,00%879,31
Grille 15101962,435564753,19%1464,80
Wz. 64GC Bzyg 102089,137984647,83%1367,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3144,134014546,67%580,25
M3 Lee4220,583694353,49%755,69
Object 752 91800,028664250,00%1584,09
Strv 107-12111947,275734124,39%883,71
T25 AT7618,004933655,56%795,26
GSOR 3301 AVR FS9489,816403650,00%546,96
T6981122,118303565,71%1732,95
Nashorn6951,416093447,06%1725,19
Kanonenjagdpanzer 105 81324,447273455,88%1635,64
Pz.Kpfw. Neu111786,857753333,33%844,43
K-2 81287,529123360,61%1664,04
SMV CC-6781121,595923231,25%1086,29
MBT-B 101565,907493154,84%988,02
FV3046918,036013053,33%1886,19
Ares 90102145,038793053,33%1831,45
UDES 1691716,908682962,07%1872,80
Grille5590,144092955,17%1294,92
M18 Hellcat6940,386772951,72%2150,77
T-437473,714462835,71%501,25
BZT-70 101610,467232842,86%835,74
GSR 3301 Setter7496,326472860,71%1159,52
Leichttraktor1123,482542751,85%511,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E3146,002732744,44%280,92
Controcarro 1 Mk. 291710,418122751,85%1390,42
T 54D 91268,747372751,85%1072,27
Kampfpanzer 67102100,308822755,56%1514,16
FV20781430,156232646,15%1709,35
Sherman Firefly6776,846392556,00%1679,80
BT-22179,922862437,50%773,25
Spähpanzer Ru 2519744,386612445,83%1040,87
KR-1111674,757482433,33%810,47
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4192,262562352,17%360,16
SMV CC-5671021,656812347,83%1315,42
T28 Prototype81370,966272334,78%1282,55
T404272,093082254,55%611,50
M2 Medium Tank364,861602123,81%0,51
UDES 14 Alt 581119,957342055,00%1453,18
Wespe3245,952562045,00%878,23
Ares 8591095,608332065,00%1061,38
Panther7736,896151947,37%1010,46
T-345147,223061844,44%163,72
GSOR 1008 81445,117171838,89%1488,74
Type 63 8845,335151833,33%604,46
Durendal 102036,946671827,78%1335,78
Coccodrillo 101142,825541729,41%521,25
AMX 383153,443061637,50%286,88
XM66F 81130,066011637,50%890,70
Ikv 1035414,334011573,33%1134,85
Bat.-Châtillon 25 t101114,875751533,33%599,21
AMX M4 mle. 457510,274711553,33%542,70
Char Mle. 75 9572,275601553,33%596,56
Crusader6144,572891450,00%229,58
Pz.Kpfw. III/IV5272,143751435,71%535,79
SU-54662,695171376,92%1994,88
AMX AC mle. 4671142,386681346,15%2036,92
Panhard AMD 178B6144,383691369,23%365,84
T-127 3262,233871361,54%1026,54
Vickers Mk. E Type B2202,173171233,33%825,09
Marder II3253,423481266,67%883,43
Object 590 9906,004791225,00%526,68
FV4202 8898,755461241,67%1072,23
AT 771041,457701154,55%1251,48
D23187,902511020,00%532,83
Type 2597 Chi-Ha3362,505061050,00%1631,01
M10 Wolverine5283,202861050,00%454,65
Cobra 91880,907871040,00%1756,00
T-284151,56250944,44%256,41
Chieftain Mk. 6 101460,11701944,44%878,69
Jagdtiger Prototype 81389,33658933,33%1189,38
TS-6 91417,33861955,56%1300,95
GSOR 1010 FB 8821,00566944,44%682,68
T1 Cunningham167,00205862,50%320,98
Leo7526,50549850,00%694,08
Pz.Kpfw. II2133,753688100,00%631,40
VK 30.02 (D)7835,13492812,50%1302,64
AMX 13 105 AM mle. 505602,38312825,00%1225,72
VK 168.01 (P) 8967,00532862,50%1109,95
Škoda T 245499,86309728,57%1360,65
T3 HMC2162,86239757,14%628,85
Jagdtiger91705,86757771,43%1756,07
Aufklärungspanzer Panther 7545,00535757,14%1004,55
M2 Light2114,00292633,33%228,67
Cruiser Mk. I1238,17332666,67%1398,06
Renault FT AC2218,17302666,67%939,82
AMX ELC bis5216,50546650,00%620,16
Bisonte C45 81105,67674650,00%987,60
Buryan 9789,67771666,67%563,86
M66384,20589560,00%534,93
KV-856788,80496520,00%1225,45
MS-1171,60155540,00%119,35
FV215b 10909,60680580,00%632,16
Universal Carrier 2-pdr290,60197560,00%291,44
Sturer Emil71181,60794580,00%1985,39
T-1506938,80570540,00%1755,95
T-50-2 6411,40595560,00%1094,79
Patton the Tank 9669,00559540,00%421,32
T1E6 2106,00266540,00%290,35
Hotchkiss H35289,2511540,00%151,60
T1 HMC2155,50177450,00%816,36
Panzerjäger I2259,25332450,00%1024,29
T-26261,509240,00%43,66
Cruiser Mk. III3209,25342475,00%1103,03
LTP 3327,00518450,00%2024,20
Super Hellcat 7759,00458450,00%870,90
WZ-120G FT 91859,75670425,00%1309,86
Vickers Medium Mk. I1295,33365333,33%1627,18
BT-7448,00199366,67%256,62
D1241,67163333,33%0,00
Pvlvv fm/422115,00262366,67%490,08
Ikv 65 Alt II6226,333773100,00%373,13
AT-12109,332313100,00%440,72
T2 Medium Tank285,33215366,67%403,73
Cruiser Mk. IV4111,00275366,67%323,62
SDT-58 Vlkodav 91063,67497333,33%670,61
Valentine AT4232,675113100,00%727,85
FV225 Collector 91079,67621366,67%803,56
Jagdpanzer E 90 92278,6712543100,00%1807,84
KJPZ TIII Jäger 92178,0011453100,00%2008,04
Yong Bing 92055,33792333,33%1419,38
M-VII-Y 91582,67687333,33%785,92
Terrifiant 91877,67971366,67%1428,21
Eclipse 91365,3310823100,00%1325,56
Renault FT1180,50431250,00%1184,06
Ikv 723201,50361250,00%456,79
SU-76M471,50142250,00%93,83
BDR G1 B50,00332250,00%96,26
Loyd Gun Carriage240,50122250,00%89,05
Tiger-Maus 91983,5054320,00%1486,19
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6718,50591250,00%1607,01
Forest Spirit 8990,508292100,00%948,51
M24E2 Super Chaffee 6171,00416250,00%268,89
Vz. 62 Jasan 9753,5038620,00%303,26
Light Mk. VIC 20,002720,00%0,00
T7 Combat Car 273,00211250,00%203,44
Strv fm/211130,003211100,00%771,17
Renault FT 75 BS2132,009410,00%498,86
Renault NC-311129,006821100,00%843,98
P.435423,005731100,00%1040,94
Somua SAu 404244,0010510,00%376,82
M8A14152,0015910,00%114,25
HWK 128244,007611100,00%366,38
TS-54 81295,0010771100,00%1628,19
E 77 90,0038710,00%0,00
Tiger 131 60,004171100,00%261,00
Predatore 91700,0010131100,00%1224,76
Tetrarch 2288,0022910,00%1158,99

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.1.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.1.2015