Jotkut tankit eivät sisälly tilastoihin.

Mathaios

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.11.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20528014124
Ø Taso5,920,007,367,54
Voitot1048551,08%00,00%750,00%6350,81%
Häviöitä977147,60%00,00%750,00%6048,39%
Tasapelejä2721,33%00,00%00,00%10,81%
Taisteluja selvitty596129,04%00,00%17,14%2822,58%
Vaunuja tuhottu164550,8000,0060,43700,56
Tuhoamissuhde1,130,000,460,73
Vaunuja havaittu266101,3000,00221,571811,46
Vahinkoa aiheutettu653,040,00987,14913,52
Valtauspisteitä605072,9500,00271,933953,19
Puolustuspisteitä174530,8500,0000,00610,49
Kokemus390,780,00465,36444,04
WN71072,650,00878,44941,95
WN81101,100,001053,321065,03
Yhteensä
Taisteluja20528
Ø Taso5,92
Voitot1048551,08%
Häviöitä977147,60%
Tasapelejä2721,33%
Taisteluja selvitty596129,04%
Vaunuja tuhottu164550,80
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu266101,30
Vahinkoa aiheutettu653,04
Valtauspisteitä605072,95
Puolustuspisteitä174530,85
Kokemus390,78
WN71072,65
WN81101,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja14
Ø Taso7,36
Voitot750,00%
Häviöitä750,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty17,14%
Vaunuja tuhottu60,43
Tuhoamissuhde0,46
Vaunuja havaittu221,57
Vahinkoa aiheutettu987,14
Valtauspisteitä271,93
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus465,36
WN7878,44
WN81053,32
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja124
Ø Taso7,54
Voitot6350,81%
Häviöitä6048,39%
Tasapelejä10,81%
Taisteluja selvitty2822,58%
Vaunuja tuhottu700,56
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu1811,46
Vahinkoa aiheutettu913,52
Valtauspisteitä3953,19
Puolustuspisteitä610,49
Kokemus444,04
WN7941,95
WN81065,03
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot746,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä853,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty213,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,380,000,000,00
Vaunuja havaittu120,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.418,200,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0700,0000,0000,00
Kokemus328,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot746,67%
Häviöitä853,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty213,33%
Vaunuja tuhottu50,33
Tuhoamissuhde0,38
Vaunuja havaittu120,80
Vahinkoa aiheutettu1.418,20
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,07
Kokemus328,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu368,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus51,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu368,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus51,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja57000
Voitot2950,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2849,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2035,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu330,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu571,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu548,490,000,000,00
Valtauspisteitä480,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä711,2500,0000,0000,00
Kokemus289,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja57
Voitot2950,88%
Häviöitä2849,12%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2035,09%
Vaunuja tuhottu330,58
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu571,00
Vahinkoa aiheutettu548,49
Valtauspisteitä480,84
Puolustuspisteitä711,25
Kokemus289,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot375,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä125,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu71,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu769,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus759,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot375,00%
Häviöitä125,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu71,75
Vahinkoa aiheutettu769,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus759,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja61000
Voitot2540,98%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3455,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2439,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu330,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu390,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu660,310,000,000,00
Valtauspisteitä1552,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä741,2100,0000,0000,00
Kokemus297,520,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja61
Voitot2540,98%
Häviöitä3455,74%
Tasapelejä23,28%
Taisteluja selvitty2439,34%
Vaunuja tuhottu330,54
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu390,64
Vahinkoa aiheutettu660,31
Valtauspisteitä1552,54
Puolustuspisteitä741,21
Kokemus297,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (107)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M18 Hellcat6737,79381157752,63%1379,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C3182,48318143753,51%877,26
M2 Light2243,58310136758,08%1240,28
T404576,21367120659,12%1898,41
T25/27806,73384111749,69%1154,51
VK 36.01 (H)6932,9554896452,49%1809,04
M446626,5337484548,28%1004,99
AMX 12 t6490,8341181849,39%1323,43
T110E4101343,0142273143,64%797,03
M4A3E8 Sherman6569,5942771354,00%1151,65
59-166351,4734471349,37%910,12
IS-38920,0648464348,99%927,83
T3091360,0544664145,09%1129,88
Lorraine 40 t 8982,1649255847,31%1054,51
Super Hellcat 7721,6842746947,33%970,06
AE Phase I 91143,7753146047,61%943,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5425,2933145051,11%1211,67
KV-15569,1140440057,00%1383,89
VK 30.01 (P)6858,0352737651,06%1588,92
T56 GMC3309,6223933852,07%1139,08
KV-856574,6837830753,75%947,91
T28 Prototype81088,9639829250,68%1159,78
FV215b 101081,3648026444,70%658,04
Object 2579976,4452626252,29%814,23
IS-7101099,8950420141,79%659,65
WZ-1328433,4435317237,79%468,40
FV230 Canopener101235,8958216651,81%723,99
A46 6314,6436516643,98%811,18
M10 Wolverine5388,9724915051,33%807,99
M5 Stuart4102,2622614947,65%92,62
Type T-345318,5026914348,25%816,71
M415955,5332013542,96%1501,81
Pz.Kpfw. II Luchs4266,6427912955,04%1000,46
WZ-1317473,6436512644,44%819,78
M40/M438896,7149812654,76%941,53
Churchill VII6422,8734911747,86%631,27
M7 Priest3423,2822111350,44%1308,44
IS7731,6442611057,27%966,93
T28 Concept 7864,4750911048,18%1113,56
Churchill I5417,3433610955,05%862,49
M75222,2523410250,98%701,27
Leopard 1101036,475189453,19%668,14
T1E6 294,131908062,50%412,24
Char de transition 6730,134467537,33%974,79
Black Prince7476,473937447,30%436,97
Tiger II8723,804237439,19%581,80
STG Guard 8706,144475147,06%626,75
M374228,561565048,00%704,67
M2 Medium Tank3174,532004757,45%618,62
A-205149,132204047,50%342,31
T3 HMC294,081223850,00%239,25
Caernarvon8446,424293342,42%263,36
AMX ELC bis5184,162543253,13%510,05
M5A1 Stuart4185,422733167,74%690,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4278,062873151,61%803,14
T1 Cunningham134,771133056,67%132,66
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6322,793522951,72%668,44
T7 Combat Car 2131,382102958,62%674,89
M3 Stuart3108,792012860,71%381,41
Tiger I7358,612802828,57%163,47
Matilda4180,042482857,14%405,16
T-284180,582382657,69%500,88
BT-7496,421872462,50%279,90
T2 Medium Tank2156,131962356,52%785,65
M127534,763592147,62%534,31
LTP 3183,712532157,14%905,67
T-463188,402052045,00%749,26
Progetto M35 mod. 46 8809,505612040,00%687,34
IS-M8570,134911656,25%566,49
Type 5 Ke-Ho4340,002781553,33%1065,63
ST vz. 394177,171871241,67%325,86
43 M. Toldi III 3119,081701225,00%326,83
Leichttraktor134,201201060,00%170,39
Type 2597 Chi-Ha3260,202481040,00%896,60
LT vz. 383200,11237933,33%624,93
T1 HMC259,1368837,50%57,24
M24E2 Super Chaffee 6124,38363850,00%154,41
StuG IV 5322,00198850,00%629,56
Vickers Medium Mk. III3232,14306757,14%918,22
MKA 2130,003675100,00%473,99
SU-100Y 6346,80227520,00%266,30
BT-22256,00291475,00%1379,03
T-262270,75265450,00%1514,86
KV-5 8830,50538450,00%806,56
Type 95 Ha-Go247,67132333,33%0,00
Type 98 Ke-Ni340,002543100,00%263,96
MS-11121,33178366,67%656,39
Valiant 5637,67709333,33%1131,15
Vickers Medium Mk. I10,004120,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2155,00161250,00%732,30
AMR 35 2106,506120,00%209,89
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4295,00399250,00%657,24
Light Mk. VIC 271,00204250,00%223,39
Fiat 300010,002231100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II253,005510,00%0,00
Renault FT10,001001100,00%261,00
Renault Otsu1114,0017410,00%313,77
Leopard Prototyp A9598,0025110,00%205,48
FV227 Conceiver8703,0010041100,00%688,72
FV229 Contender9672,0029310,00%236,69
M4A3(76)W Sherman 61069,0045110,00%1823,07
T-45 20,004510,00%0,00
Strv S1 80,0014910,00%0,00
Turtle Mk. I 82002,0062710,00%1858,33
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2103,003911100,00%518,62
BT-7 artillery 3222,004331100,00%875,31
ELC EVEN 90 8620,0024810,00%969,14

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.11.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 12.12.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.3.2015
Lähti: 20.1.2018