Mahians

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.8.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36331458226
Ø Taso7,9310,0010,0010,00
Voitot1764648,57%250,00%2339,66%10044,25%
Häviöitä1816450,00%250,00%3560,34%12454,87%
Tasapelejä5211,43%00,00%00,00%20,88%
Taisteluja selvitty1205433,18%00,00%1627,59%8437,17%
Vaunuja tuhottu272710,7530,75340,591130,50
Tuhoamissuhde1,120,750,810,80
Vaunuja havaittu203820,5620,50160,28550,24
Vahinkoa aiheutettu1.092,561.469,751.165,831.066,40
Valtauspisteitä280740,7700,00100,171090,48
Puolustuspisteitä205400,5700,0000,00100,04
Kokemus581,63507,25382,43405,93
WN7925,77820,88486,17485,25
WN81105,521416,94594,48546,49
Yhteensä
Taisteluja36331
Ø Taso7,93
Voitot1764648,57%
Häviöitä1816450,00%
Tasapelejä5211,43%
Taisteluja selvitty1205433,18%
Vaunuja tuhottu272710,75
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu203820,56
Vahinkoa aiheutettu1.092,56
Valtauspisteitä280740,77
Puolustuspisteitä205400,57
Kokemus581,63
WN7925,77
WN81105,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja4
Ø Taso10,00
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu30,75
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu1.469,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus507,25
WN7820,88
WN81416,94
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja58
Ø Taso10,00
Voitot2339,66%
Häviöitä3560,34%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1627,59%
Vaunuja tuhottu340,59
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu160,28
Vahinkoa aiheutettu1.165,83
Valtauspisteitä100,17
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus382,43
WN7486,17
WN8594,48
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja226
Ø Taso10,00
Voitot10044,25%
Häviöitä12454,87%
Tasapelejä20,88%
Taisteluja selvitty8437,17%
Vaunuja tuhottu1130,50
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu550,24
Vahinkoa aiheutettu1.066,40
Valtauspisteitä1090,48
Puolustuspisteitä100,04
Kokemus405,93
WN7485,25
WN8546,49
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot327,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä872,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty327,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,1800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,250,000,000,00
Vaunuja havaittu60,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.336,270,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus417,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot327,27%
Häviöitä872,73%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu20,18
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu60,55
Vahinkoa aiheutettu1.336,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus417,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22000
Voitot627,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1672,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty522,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu80,3600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,470,000,000,00
Vaunuja havaittu130,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu538,050,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä421,9100,0000,0000,00
Kokemus326,550,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22
Voitot627,27%
Häviöitä1672,73%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty522,73%
Vaunuja tuhottu80,36
Tuhoamissuhde0,47
Vaunuja havaittu130,59
Vahinkoa aiheutettu538,05
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä421,91
Kokemus326,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja93000
Voitot2729,03%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6064,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä66,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2021,51%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu670,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu500,5400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu936,720,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä410,4400,0000,0000,00
Kokemus411,630,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja93
Voitot2729,03%
Häviöitä6064,52%
Tasapelejä66,45%
Taisteluja selvitty2021,51%
Vaunuja tuhottu670,72
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu500,54
Vahinkoa aiheutettu936,72
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä410,44
Kokemus411,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja33000
Voitot1236,36%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2060,61%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1236,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,3900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,620,000,000,00
Vaunuja havaittu190,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.301,450,000,000,00
Valtauspisteitä30,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä270,8200,0000,0000,00
Kokemus494,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja33
Voitot1236,36%
Häviöitä2060,61%
Tasapelejä13,03%
Taisteluja selvitty1236,36%
Vaunuja tuhottu130,39
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu190,58
Vahinkoa aiheutettu1.301,45
Valtauspisteitä30,09
Puolustuspisteitä270,82
Kokemus494,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (207)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8881,44485213644,90%879,78
Jagdtiger91729,64706196650,41%1474,20
SU-130PM 81444,52723177050,96%1563,22
WZ-120-1G FT 81456,97774131651,75%1688,42
AMX Canon d'assaut 105 81354,87699130649,16%1448,55
Grille 15101340,3550893142,43%741,46
Ferdinand81133,3862291349,95%1128,58
Jagdpanzer E 100101636,8565682249,88%1147,98
E 7591007,7548481847,92%801,66
Object 268101912,8365879648,87%1320,37
leKpz M 41 90 mm GF 8520,3445470946,26%790,03
Panther mit 8,8 cm L/71 8690,4745168343,48%708,29
T110E3101411,0548568046,18%820,88
Tiger II8819,8044466348,87%794,86
Löwe 8825,5948165843,77%771,73
E 100101353,8554958042,76%867,25
G.W. Panther7844,8953953152,54%1047,83
TS-5 81439,0677550348,51%1483,16
Tortoise91597,5877747452,53%1335,97
Object 268 Version 4101747,4268946849,57%1218,47
Tiger I7736,1845146150,98%878,34
ISU-15281345,6466445250,88%1350,49
Leopard Prototyp A91318,4663245047,33%1135,08
Hummel6576,1134244151,93%843,54
Waffenträger auf Pz. IV91337,2059943345,03%967,02
Turtle Mk. I 81238,0778141254,37%1323,59
Rhm.-Borsig Waffenträger8932,6551738645,08%773,31
Object 70491650,5671638051,32%1293,69
M54 Renegade 81367,6581436956,91%1514,11
T-34-3 8922,1467732246,58%1055,27
Grille5459,6827432149,84%898,62
VK 100.01 (P)81043,5375631055,81%1170,43
T3091726,4579030756,68%1622,70
VK 36.01 (H)6558,5838229651,35%880,81
VK 30.01 (H)5410,6232027050,37%914,15
M26 Pershing8756,8757525841,47%735,58
Lorraine 155 mle. 5181010,5664825647,66%1075,89
M40/M4381305,9871525550,59%1453,26
Leopard 1101335,7452724942,57%870,54
Jagdpanzer IV6647,7241624347,74%1090,97
Indien-Panzer8775,6159623947,28%830,56
Pz.Sfl. IVc5463,9828623451,28%975,08
Jagdpanther7791,2144122852,19%1022,01
VK 168.01 Mauerbrecher 8939,9569722454,02%1049,14
AMX 13 57 GF 7377,4050521653,70%607,31
T92 8493,0859621548,37%756,27
AMX 65 t8886,9262620545,85%930,77
G.W. Tiger (P)81038,0361419848,99%1190,07
AMX M4 mle. 5191299,3068119544,10%951,96
FV4005 Stage II101590,5059519443,30%1049,69
M46 Patton91067,2660019139,27%761,48
SU-1006748,0152017748,59%1214,23
Pz.Kpfw. II Luchs4126,6924117450,57%320,86
AMX M4 mle. 49 8916,3967117451,15%997,61
FV4004 Conway91427,5965616948,52%1136,63
Mäuschen91418,9875816752,69%1262,35
M56 Scorpion 7896,0758116743,11%1087,44
M53/M5591446,0470516445,12%1358,46
Pz.Kpfw. II2143,7526315048,00%504,30
Tiger (P)7753,2061314853,38%988,29
Spähpanzer SP I C7500,5955514748,98%935,06
112 81100,0475914647,26%1245,84
SU-10181305,8268814252,11%1578,95
AMX M4 mle. 457829,8365213954,68%1123,35
VK 16.02 Leopard5152,5726912644,44%276,23
AMX 50 1008951,9461912144,63%847,79
AMX AC mle. 4881317,0469212049,17%1390,48
Pz.Kpfw. VII101543,3970811943,70%1018,52
Sturer Emil7783,5051411852,54%1082,43
Marder 38T4238,7919411743,59%398,29
FV217 Badger101794,2164311743,59%1117,52
StuG III Ausf. B4155,0017811645,69%178,85
T28 Concept 7640,9052011445,61%741,42
Lorraine 155 mle. 507761,4359111346,90%880,62
Progetto M35 mod. 46 81096,8973911353,98%1258,31
Object 26391417,7668111046,36%1113,92
VK 28.016335,0150010658,49%1009,47
T207793,7056710544,76%1028,13
VK 45.02 (P) Ausf. A8651,7364410153,47%658,75
SU-14-17758,9755810047,00%1032,41
SU-86582,645539857,14%755,57
SU-1527855,845699353,76%1170,47
VK 30.01 (P)6565,314748952,81%940,93
M446680,805318942,70%991,19
T2971030,687558754,02%1334,44
T328774,775898740,23%660,73
G.W. Tiger91179,946528755,17%1082,54
Pz.Kpfw. II Ausf. G3140,622268750,57%406,95
Nashorn6641,353268542,35%934,62
M48A5 Patton101375,457278356,63%1097,39
Sav m/434213,622468250,00%443,48
M4A3E2 Sherman Jumbo6514,106078066,25%1130,89
Charioteer81281,796518043,75%1296,26
Caernarvon Action X 8920,116638042,50%928,20
IS-2-II81024,877577857,69%1181,01
T26E5 8888,766737842,31%884,34
Pz.Kpfw. III Ausf. E3152,812147742,86%290,66
Object 252U 8870,825867435,14%659,04
Object 703 Version II 8989,476807338,36%847,57
SU-182168,722217247,22%1039,60
Super Conqueror101367,176787238,89%806,25
AMX M4 mle. 54101373,236776943,48%863,90
AMX 50 Foch91501,977196844,12%1156,30
SU-14-281205,296206541,54%1188,65
CS-52 LIS 81168,546696549,23%1246,50
VK 45.02 (P) Ausf. B91059,926936450,00%882,94
AMX 12 t6523,734726349,21%1495,02
Marder II3126,841386350,79%219,09
Char Futur 4 91472,177236347,62%1117,16
KV-48636,605556240,32%482,47
M1271062,347515853,45%1483,29
AMX 50 1209872,005405735,09%487,41
AMX 13 F3 AM6686,395375738,60%845,91
SU-54238,883035750,88%454,54
StuG III Ausf. G5338,022415646,43%582,23
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4229,072695545,45%359,52
Sturmpanzer II4184,701825345,28%421,32
T2 Medium Tank2134,302075350,94%601,64
SU-855389,183635147,06%743,11
ARL 446644,005685152,94%1133,63
Ikv 1035477,784165141,18%1045,07
VK 30.02 (M)6585,734815147,06%963,27
StuG IV 5300,062515050,00%606,66
AMX ELC bis5456,723364757,45%1888,23
TKS z n.k.m. 20 mm 2207,073874650,00%1186,31
Panzerjäger I2109,421354551,11%262,40
T92 HMC101256,446154548,89%1015,01
Object 277101274,185684531,11%716,54
T57 Heavy101430,645684429,55%783,28
Valiant 5698,206964459,09%1694,83
AMX 50 Foch (155) 101645,196564348,84%1131,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5267,703574334,88%437,56
KV-37717,105624240,48%638,10
43 M. Toldi III 3101,271634143,90%306,88
KV-5 8536,644673961,54%564,26
Chrysler K 81157,037993961,54%1320,93
Bisonte C45 81014,687223847,37%969,36
Ram II 5235,841993842,11%327,61
T7 Combat Car 292,181923836,84%206,30
M4A1 Sherman5458,495283560,00%1237,50
T-1506392,935143060,00%608,37
Durchbruchswagen 24182,252352850,00%365,94
Kanonenjagdpanzer 105 8833,506862867,86%881,04
Super Hellcat 7919,796452857,14%1259,67
SU-100M171246,857812762,96%1901,06
4TP1167,523512564,00%928,89
IS-3-II91085,926412540,00%686,20
Ikv 723163,871702343,48%267,25
BDR G1 B5533,005102180,95%1137,07
KV-26378,904902166,67%626,15
AMX 404313,702832065,00%1377,48
Object 274a 8826,856622055,00%946,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3128,741771936,84%185,47
P26/404305,723231838,89%565,04
SU-122A5322,223611850,00%642,50
KV-15371,124541752,94%687,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4178,182341752,94%415,61
Pawlack Tank6495,123931747,06%646,54
M15/423234,562801637,50%509,49
AE Phase I 91642,138221656,25%1487,55
Panther7359,804571560,00%457,41
T-34 shielded 5444,335131560,00%1068,68
M4A3E8 Thunderbolt VII 6585,135581553,33%925,99
AMX 383156,502511450,00%412,13
D23284,922861346,15%1029,89
T-28E with F-30 4380,854311346,15%803,85
Leichttraktor1124,252901250,00%509,53
Excalibur 6872,756131266,67%1328,29
Lorraine 40 t 81320,006881241,67%1383,36
P.435355,454331163,64%942,96
M415474,274231145,45%665,42
M-II-Y7523,733411136,36%379,87
T-29 3288,183881154,55%969,51
MTLS-1G14 3237,643171136,36%720,46
AC 1 Sentinel 4207,003591163,64%685,58
M10 RBFM 5461,553421136,36%794,26
Panzer 58 Mutz 8616,733831145,45%534,03
M14/412163,802121050,00%428,99
D1250,30891010,00%0,66
FV215b 101128,806711050,00%701,27
M46 Patton KR 81038,204381040,00%1295,21
Type 62 7492,88513850,00%833,36
MKA 2234,13364850,00%794,43
BT-22175,00274742,86%664,85
B14396,43379771,43%1357,62
7TP2163,86211714,29%426,95
Matilda Black Prince 5607,57679771,43%1616,40
King Tiger (Captured) 7726,29500728,57%629,39
Fiat 3000149,334860,00%0,00
SU-263130,00211666,67%363,33
T2 Light Tank 2110,67260650,00%352,25
EMIL 1951 8643,50522633,33%394,99
Pvlvv fm/42298,60159560,00%379,72
Lansen C 81412,8010555100,00%1910,08
Vickers Medium Mk. II2187,50311450,00%908,44
Panzerwagen 39 3316,25231425,00%1001,65
IS-2 shielded 7531,00726475,00%669,34
Strv fm/21176,00246250,00%241,91
P.43 bis6516,006072100,00%964,53
LTP 3117,00146250,00%358,10
Kolohousenka1364,005831100,00%2482,40
Type 97 Te-Ke 283,008010,00%132,64
IS-6 8676,0035110,00%392,76
ASTRON Rex 105 mm 8675,0043810,00%361,06
L-60 2260,005671100,00%1643,96
AT 15A 7144,0023010,00%0,00
Light Mk. VIC 2200,0020010,00%899,52

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.8.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.8.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.7.2016
Lähti: 14.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.7.2016
Lähti: 17.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.11.2016
Lähti: 6.1.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.4.2016
Lähti: 10.7.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.4.2019
Lähti: 24.10.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.10.2015
Lähti: 2.12.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.7.2016
Lähti: 6.11.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.1.2019
Lähti: 5.4.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.12.2020
Lähti: 8.1.2021