Jonas_RAS

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.8.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7894000
Ø Taso8,020,000,000,00
Voitot387949,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä388349,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1321,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty276435,01%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu65660,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu54160,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.300,540,000,000,00
Valtauspisteitä147391,8700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä42530,5400,0000,0000,00
Kokemus556,220,000,000,00
WN71056,270,000,000,00
WN81350,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7894
Ø Taso8,02
Voitot387949,14%
Häviöitä388349,19%
Tasapelejä1321,67%
Taisteluja selvitty276435,01%
Vaunuja tuhottu65660,83
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu54160,69
Vahinkoa aiheutettu1.300,54
Valtauspisteitä147391,87
Puolustuspisteitä42530,54
Kokemus556,22
WN71056,27
WN81350,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja111000
Voitot4944,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5751,35%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä54,50%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4439,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu760,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu780,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.880,790,000,000,00
Valtauspisteitä130,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1721,5500,0000,0000,00
Kokemus598,010,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja111
Voitot4944,14%
Häviöitä5751,35%
Tasapelejä54,50%
Taisteluja selvitty4439,64%
Vaunuja tuhottu760,68
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu780,70
Vahinkoa aiheutettu1.880,79
Valtauspisteitä130,12
Puolustuspisteitä1721,55
Kokemus598,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot218,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä981,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty327,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,3600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu60,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu996,360,000,000,00
Valtauspisteitä40,3600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä666,0000,0000,0000,00
Kokemus240,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot218,18%
Häviöitä981,82%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu40,36
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu60,55
Vahinkoa aiheutettu996,36
Valtauspisteitä40,36
Puolustuspisteitä666,00
Kokemus240,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja150000
Voitot4026,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9966,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä117,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5134,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu940,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu710,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.122,610,000,000,00
Valtauspisteitä490,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2191,4600,0000,0000,00
Kokemus355,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja150
Voitot4026,67%
Häviöitä9966,00%
Tasapelejä117,33%
Taisteluja selvitty5134,00%
Vaunuja tuhottu940,63
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu710,47
Vahinkoa aiheutettu1.122,61
Valtauspisteitä490,33
Puolustuspisteitä2191,46
Kokemus355,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja64000
Voitot3453,13%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3046,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2843,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu530,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,470,000,000,00
Vaunuja havaittu310,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.802,670,000,000,00
Valtauspisteitä140,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä500,7800,0000,0000,00
Kokemus604,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja64
Voitot3453,13%
Häviöitä3046,88%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2843,75%
Vaunuja tuhottu530,83
Tuhoamissuhde1,47
Vaunuja havaittu310,48
Vahinkoa aiheutettu1.802,67
Valtauspisteitä140,22
Puolustuspisteitä500,78
Kokemus604,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (55)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Kampfpanzer 07 P(E) 102156,0081690850,00%1766,66
E 100101750,0754379347,67%1322,90
E 7591344,2049865747,79%1103,71
Tiger II8984,1749357248,95%1054,45
Kanonenjagdpanzer 105 81467,4661944850,45%1733,79
Maus101964,2969242253,79%1609,09
Tiger I7823,5843036348,48%944,32
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81423,1265928949,48%1873,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5351,4226924847,98%783,90
Pz.Kpfw. VII101929,1754421547,91%1454,58
Jagdpanther7709,6935920544,88%795,33
Mäuschen91536,5376718548,65%1413,17
VK 100.01 (P)81286,4175616850,60%1593,97
StuG III Ausf. G5515,0629115746,50%1149,85
Jagdpanzer IV6542,7433515550,32%911,56
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4641,7840414852,70%2144,32
Ferdinand81167,2959913048,46%1083,01
VK 36.01 (H)6602,6744712250,82%1035,33
Schwarzpanzer 58 8753,7750311343,36%781,09
Jagdtiger91725,855719955,56%1471,43
Taschenratte113298,5011639858,16%2395,82
Leopard Prototyp A91502,926879550,53%1422,72
Pz.Kpfw. III Ausf. J491,691789340,86%12,75
VK 45.02 (P) Ausf. B91442,277988955,06%1338,04
Sturmpanzer II4256,901968441,67%727,76
Tiger (P)7881,266837261,11%1209,27
Grille5579,664566851,47%1295,63
VK 30.01 (P)6716,864386446,88%1137,86
Pz.Sfl. IVc5280,431976139,34%376,25
Marder 38T4215,752275642,86%344,12
VK 30.02 (D)71025,566655552,73%1644,49
Marder II3182,421735543,64%353,50
E 5091289,496044944,90%989,34
Panther II81234,637744854,17%1627,50
Leopard 1101712,256464858,33%1351,49
Löwe 81342,796454858,33%1686,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3134,511724344,19%230,07
Durchbruchswagen 24231,542404148,78%536,79
Pz.Kpfw. 5581626,838524037,50%1222,85
Leichttraktor1165,182293865,79%865,05
VK 30.02 (M)6605,635483554,29%1079,51
Pz.Kpfw. II2167,682083441,18%589,54
Kampfpanzer 67101907,978302944,83%1367,83
leKpz M 41 90 mm GF 8447,554702944,83%571,67
Sturmpanzer I Bison395,041202646,15%130,50
Panther71001,427492638,46%1478,09
VK 30.01 (H)5484,863212236,36%942,21
Panzerjäger I2181,601482045,00%514,92
Pz.Kpfw. II Ausf. G3358,67295933,33%1360,63
Pz.Sfl. IC 4589,33369650,00%1843,78
Jagdpanzer E 100101778,17485650,00%1210,12
M48A2 Räumpanzer 81052,80892580,00%1238,89
MKA 21248,0016802100,00%9025,55
Pz.Kpfw. II Luchs4514,50518250,00%2287,88
Panther/M10 7427,0035110,00%327,02

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 29.8.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 22.9.2025
Lähti: 7.7.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.6.2024
Lähti: 11.6.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.6.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.8.2023
Lähti: 9.5.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.7.2015
Lähti: 31.7.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.4.2016
Lähti: 13.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.12.2014
Lähti: 6.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.6.2018
Lähti: 8.12.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 10.11.2017
Lähti: 1.2.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 15.12.2018
Lähti: 9.2.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.10.2020
Lähti: 24.4.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.6.2021
Lähti: 14.12.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.5.2019
Lähti: 10.8.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.10.2022
Lähti: 23.12.2022