Herr_Karl

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.12.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja312834186835
Ø Taso8,1711,009,219,08
Voitot1538149,17%125,00%10053,76%41249,34%
Häviöitä1548349,49%375,00%7942,47%40248,14%
Tasapelejä4191,34%00,00%73,76%212,51%
Taisteluja selvitty871127,85%00,00%6032,26%23728,38%
Vaunuja tuhottu245290,7810,251580,856950,83
Tuhoamissuhde1,090,251,251,16
Vaunuja havaittu319961,0210,251981,068921,07
Vahinkoa aiheutettu1.346,501.503,751.780,921.696,11
Valtauspisteitä157920,5000,00930,503640,44
Puolustuspisteitä127610,4100,00810,442100,25
Kokemus622,20542,25827,26790,82
WN71064,94237,581200,331095,07
WN81432,05656,221762,191582,08
Yhteensä
Taisteluja31283
Ø Taso8,17
Voitot1538149,17%
Häviöitä1548349,49%
Tasapelejä4191,34%
Taisteluja selvitty871127,85%
Vaunuja tuhottu245290,78
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu319961,02
Vahinkoa aiheutettu1.346,50
Valtauspisteitä157920,50
Puolustuspisteitä127610,41
Kokemus622,20
WN71064,94
WN81432,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja4
Ø Taso11,00
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu1.503,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus542,25
WN7237,58
WN8656,22
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja186
Ø Taso9,21
Voitot10053,76%
Häviöitä7942,47%
Tasapelejä73,76%
Taisteluja selvitty6032,26%
Vaunuja tuhottu1580,85
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu1981,06
Vahinkoa aiheutettu1.780,92
Valtauspisteitä930,50
Puolustuspisteitä810,44
Kokemus827,26
WN71200,33
WN81762,19
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja835
Ø Taso9,08
Voitot41249,34%
Häviöitä40248,14%
Tasapelejä212,51%
Taisteluja selvitty23728,38%
Vaunuja tuhottu6950,83
Tuhoamissuhde1,16
Vaunuja havaittu8921,07
Vahinkoa aiheutettu1.696,11
Valtauspisteitä3640,44
Puolustuspisteitä2100,25
Kokemus790,82
WN71095,07
WN81582,08
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja241000
Voitot10543,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11246,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä249,96%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9037,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1600,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,060,000,000,00
Vaunuja havaittu1300,5400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.836,810,000,000,00
Valtauspisteitä4601,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1430,5900,0000,0000,00
Kokemus731,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja241
Voitot10543,57%
Häviöitä11246,47%
Tasapelejä249,96%
Taisteluja selvitty9037,34%
Vaunuja tuhottu1600,66
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu1300,54
Vahinkoa aiheutettu1.836,81
Valtauspisteitä4601,91
Puolustuspisteitä1430,59
Kokemus731,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu20,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu424,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus100,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu20,67
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu20,67
Vahinkoa aiheutettu424,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus100,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu22,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.298,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus748,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu22,00
Vahinkoa aiheutettu1.298,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus748,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja785000
Voitot36045,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä40952,10%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä162,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty27735,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4710,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,930,000,000,00
Vaunuja havaittu6810,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.499,360,000,000,00
Valtauspisteitä14941,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä32294,1100,0000,0000,00
Kokemus650,630,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja785
Voitot36045,86%
Häviöitä40952,10%
Tasapelejä162,04%
Taisteluja selvitty27735,29%
Vaunuja tuhottu4710,60
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu6810,87
Vahinkoa aiheutettu1.499,36
Valtauspisteitä14941,90
Puolustuspisteitä32294,11
Kokemus650,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja136000
Voitot7152,21%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6447,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4633,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu750,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu790,5800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.691,210,000,000,00
Valtauspisteitä470,3500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä920,6800,0000,0000,00
Kokemus631,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja136
Voitot7152,21%
Häviöitä6447,06%
Tasapelejä10,74%
Taisteluja selvitty4633,82%
Vaunuja tuhottu750,55
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu790,58
Vahinkoa aiheutettu1.691,21
Valtauspisteitä470,35
Puolustuspisteitä920,68
Kokemus631,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (312)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81448,62588154949,00%1676,50
Leopard 1101953,65675109946,22%1534,39
Tiger II81077,4354591750,16%1186,72
VK 30.01 (P)6618,1441991349,07%997,56
ISU-15281507,7758183051,57%1601,24
Strv 103B102162,9763980254,74%1732,97
IS-7102034,3868776849,09%1746,10
Tiger (P)7783,6641872749,11%985,29
E 7591677,5668855050,73%1625,41
ELC EVEN 90 8599,9261953249,25%1111,27
SU-130PM 81700,2078044549,89%1910,09
VK 100.01 (P)81215,7256244449,55%1406,27
Maus101876,7262444247,06%1513,20
Ikv 65 Alt II6575,2532443842,24%878,04
TVP T 50/51101871,9071042745,43%1571,54
Grille 15102143,1966540245,77%1421,44
Object 70491876,3646339845,98%1438,18
Strv 103-091851,0553739050,00%1751,61
Tiger I7841,1745738046,58%984,77
UDES 0381413,2456034650,00%1619,59
Pz.Kpfw. VII101825,0074632047,81%1316,26
Conqueror Gun Carriage101472,3463330148,50%1194,42
M4A1 Revalorisé 81358,1374128847,57%1639,36
T-34-85M 6757,0350228748,78%1288,29
Mäuschen91555,2652928051,43%1519,84
Panhard EBR 10510823,9159628040,00%729,89
IS-381175,1954227748,01%1317,85
Object 26391728,5680325855,43%1586,92
Object 25791643,6577625552,55%1681,79
Bat.-Châtillon Bourrasque 81330,3782025151,00%1600,47
Vz. 68 Squall 8778,0862524848,79%1238,86
KV-261003,8267924555,51%2089,05
XM57 81843,7587022553,78%1852,92
Kanonenjagdpanzer 105 81416,7375021053,81%1469,65
Manticore101325,6981720751,69%1596,93
K-91101997,2777920050,50%1568,94
Carro da Combattimento 45 t 101898,3981119954,27%1439,67
T57 Heavy102004,3782019257,29%1599,08
Object 907 101968,8483319251,56%1598,26
AMX 13 57 7762,6168618948,68%1542,77
Jagdtiger91845,2670318345,36%1397,31
AMX M4 mle. 54102080,2073418340,98%1478,13
FV2078820,3850217446,55%810,06
T95/FV4201 Chieftain 102166,8184717346,24%1442,73
KV-15451,4234417147,95%809,14
STB-1101964,6784016756,89%1694,30
Object 268101792,8758416648,19%1190,68
FV3046536,9828716457,93%956,33
Sexton II3125,7620115957,23%464,99
Ikv 1035229,4719615943,40%324,17
Panhard AML Lynx 6x68408,2159915553,55%589,10
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81109,1482515550,97%1442,96
SU-1527834,2641415052,67%1174,80
Object 140101801,9377614851,35%1515,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5164,6122014842,57%179,30
Crusader 5.5-in. SP7702,0149214748,30%882,58
M48A5 Patton101943,4678014348,95%1582,19
IS71157,2757514247,18%1665,63
Taschenratte112838,3199414048,57%1719,17
Charioteer81587,6475513850,72%1797,24
Ikv 90 Typ B7853,0441713654,41%1212,64
SU-1006649,8046013451,49%1057,20
T-448993,7469113350,38%1308,16
Waffenträger auf Pz. IV91717,5367713148,09%1371,68
FV4005 Stage II101696,9055812844,53%1175,34
FV4004 Conway91648,6061112751,97%1431,17
Type 62 7677,8571912551,20%1529,94
Emil II91777,1677012544,80%1628,42
Sav m/434161,6219212548,00%269,34
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.444,7626112553,60%122,72
Object 430U101590,6777411957,98%1380,03
S-517938,7956411746,15%1047,97
FV380591328,9073711454,39%1321,53
VK 45.02 (P) Ausf. B91845,0476111348,67%1814,60
Škoda T 5091352,5468211144,14%1124,23
T9591833,3380611157,66%1642,91
Type 6191751,9673811041,82%1720,10
SU-100Y 61079,2667510753,27%1967,81
212A91078,8263310544,76%780,19
VK 45.02 (P) Ausf. A81170,1954610552,38%1307,39
Leopard Prototyp A91603,5569710446,15%1415,83
DZT-159 91566,8373610240,20%1256,13
Kranvagn101911,1076610045,00%1416,53
M75262,262959853,06%856,29
KV-856572,094189749,48%838,39
ISU-152K 81389,396169640,63%1460,77
LHMTV8641,487059547,37%1122,93
E 100101887,506299242,39%1394,85
SU-10181061,675838852,27%1110,48
Char Futur 4 91983,879038756,32%1873,76
60TP Lewandowskiego102179,728498654,65%1602,34
Object 277101858,057488646,51%1412,38
TVP VTU Koncept81186,626708448,81%1598,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4246,912328057,50%570,49
Ares 7581428,548178043,75%1705,95
T-5491312,817697846,15%1286,85
Bishop5393,082617843,59%652,73
Škoda T 56 81522,748697857,69%1477,86
GSOR 3301 AVR FS9893,348667761,04%1509,64
Ferdinand81345,997057651,32%1303,16
T110E3102076,677167550,67%1493,77
Rhm.-Borsig Waffenträger81343,095557542,67%1181,53
Object 268 Version 4101953,287757452,70%1470,33
T216355,933957352,05%850,93
Pz.Kpfw. 38 (t)365,491667142,25%15,06
Type 4 Heavy92194,779697152,11%2423,98
STA-181081,196437041,43%1228,48
Object 41681118,236416943,48%1258,57
Lorraine 50 t 91931,459026952,17%2047,20
T-28481,281516835,29%0,00
AMX 50 12091837,467846845,59%1799,00
Object 780 102013,357516838,24%1289,66
Birch Gun4185,502466654,55%583,09
Object 430 Version II91437,427876653,03%1441,33
LTTB8628,986046642,42%921,10
AMX M4 mle. 5191825,988946451,56%1638,57
E 5091599,736896333,33%1361,48
Leichttraktor1129,813056250,00%530,31
UDES 15/16102289,849136258,06%2078,09
T2881404,928006256,45%1590,77
Pz.Kpfw. 5581849,248376251,61%1662,34
Jagdpanzer E 90 91954,107596245,16%1491,85
Type 63 81520,698506145,90%1529,62
VK 75.01 (K) 81353,288336152,46%1522,43
T54E191483,226956043,33%1181,40
Versuchspanzer 5791761,378436050,00%1470,40
Vz. 60S Dravec 102488,2010495959,32%1897,43
M46 Patton91425,937465949,15%1257,69
Object 43091565,908525955,93%1477,11
FV230 Canopener102195,329275949,15%1719,54
AE Phase I 91822,857735938,98%1648,90
UDES 1691489,408365855,17%1484,68
Ho-Ri 281463,937045851,72%1610,57
AMX AC mle. 4881374,476265843,10%1368,32
IS-4102098,899005650,00%1747,27
G.W. Panther7944,687055646,43%1155,81
Char Mle. 75 91143,407505550,91%1571,49
Panhard EBR 909518,577135462,96%717,80
Konštrukta T-34/1007961,946775347,17%1528,73
SU-14-28928,576255341,51%810,11
T3091715,797835251,92%1533,00
M10391313,447255246,15%1076,40
UDES 14 Alt 581371,338245156,86%1940,16
M26 Pershing81072,745885046,00%1206,97
Super Conqueror101834,287175036,00%1111,88
Object 705A101688,806995040,00%1094,81
SU-100M171104,847004957,14%1699,94
T92 8716,437504948,98%1320,70
AMX 50 B102183,336964835,42%1501,24
Type 71101652,657424839,58%947,45
Löwe 81225,178624852,08%1407,29
SU-855325,823064544,44%540,70
AMX 65 t81072,336964548,89%1161,64
Hirschkäfer111872,565944537,78%922,67
TNH T Vz. 5191548,077844443,18%1482,80
T-54 ltwt.9930,767394245,24%1194,59
Super Hellcat 71079,146634252,38%1576,39
Vz. 44-171127,327944160,98%1640,48
Bisonte C45 81513,769344156,10%1726,76
Fantôme 91842,277624156,10%1910,68
M3 Stuart368,201834057,50%164,81
Type 5 Chi-Ri7959,607054047,50%1462,52
Conqueror91929,808404045,00%1679,44
Bofors Tornvagn 81273,737844050,00%1401,31
Vz. 55101681,417063941,03%1054,12
M5 Stuart4153,332483948,72%280,97
ARL 446977,636363850,00%1714,22
T2971166,637593847,37%1378,57
Pz.Kpfw. II Luchs4231,742903852,63%771,50
Ho-Ri 191926,117053844,74%1662,36
TNH 105/100081012,925763732,43%927,28
Chi-To SP71026,975993748,65%1038,95
SU-85B4375,302633756,76%998,21
AMX 50 Foch91671,707883748,65%1422,18
M127649,225183638,89%615,22
AT 1581544,648393647,22%1790,78
ST-I91872,3910473666,67%1937,98
T28 Prototype81430,227663647,22%1640,47
E 50 Ausf. M101674,447973655,56%1377,27
Object 703 Version II 81388,868883655,56%1601,10
Pz.Kpfw. 35 (t)2112,891883551,43%449,26
Panther II81202,836903545,71%1443,81
Pz.Kpfw. I Ausf. C3217,542643545,71%1076,60
T3281282,127863444,12%1329,73
KV-481062,978073458,82%1306,04
FCM 362112,911873438,24%298,68
Kampfpanzer 67101757,767503444,12%1078,82
M6A2E1 81364,598823447,06%1649,34
GSR 3301 Setter7243,125673447,06%327,76
Lago4392,004443345,45%1389,66
M2 Medium Tank3111,912103360,61%354,72
Lorraine 155 mle. 507952,066953348,48%1136,97
Jagdpanzer E 100101844,916853256,25%1247,57
GSOR the TANK 91376,887453262,50%1436,86
Emil I81130,715993122,58%987,42
Ikv 723156,871733148,39%308,06
SMV CC-678967,876453141,94%832,49
O-Ho81950,4810993161,29%2814,37
Tortoise91670,008183148,39%1329,77
Kunze Panzer 91769,777363046,67%1532,08
BT-2288,761192934,48%167,37
AMX 50 10081873,0010082965,52%2419,94
S35 CA5861,555092955,17%1956,96
KV-1S6503,555042944,83%864,41
Type 4 Chi-To6985,718392860,71%2721,18
Caernarvon81232,796532828,57%1228,98
T110E5101609,217672842,86%1054,37
ARL V396845,674172733,33%1347,28
SMV CC-5671047,387932665,38%1742,53
Sturer Emil71031,204952532,00%1386,04
A-4471198,127372540,00%2031,79
T71 DA7666,446342552,00%1436,56
IS-M81045,886642548,00%1080,12
Type 5 Heavy101937,137952445,83%1208,88
FV217 Badger101996,137352441,67%1201,43
Churchill VII6794,006742347,83%1495,62
O-Ni71021,966842343,48%1151,21
Renault UE 573247,831642339,13%606,03
Hotchkiss EBR7398,745652356,52%820,91
SMV CC-64 Vipera 81469,097182347,83%1541,07
VK 72.01 (K) 102413,099482365,22%1628,12
LTG7764,778922259,09%1622,23
Object 70591702,187692245,45%1401,75
STG Guard 81530,188902263,64%2094,09
O-I61103,868812176,19%2264,35
AMX 13 F3 AM6837,755482040,00%1168,77
T-1091373,897151957,89%1313,86
Panther7672,565721855,56%964,85
T-463103,501761850,00%269,46
VK 16.02 Leopard5527,945561866,67%1876,31
SU-76M4153,671961855,56%303,23
Loyd Gun Carriage263,111311838,89%153,21
KPz 3 Projekt 07 HK 91213,895601838,89%812,19
Ares 8591068,395891833,33%682,71
Projet Louis 9883,287431855,56%1139,14
Object 261101139,125351735,29%711,22
BZ-176 81372,007391741,18%1143,78
Leo7992,817221656,25%1754,70
M415451,813481637,50%481,49
AMX M4 mle. 4571108,637361650,00%1433,74
AMX AC mle. 467808,134661637,50%874,61
T 55A 92045,198851643,75%1894,64
M2 Light2121,131771546,67%320,95
M3 Lee4109,602011553,33%240,50
Somua SAu 404129,131321533,33%73,89
L-60 2124,272141533,33%476,29
Cromwell6395,505241457,14%637,44
Challenger71305,216951450,00%1728,40
G.W. Tiger (P)81184,717031450,00%1210,22
M446615,934461442,86%862,69
Panhard AMD 178B6225,793261428,57%366,79
Renault FT AC2116,691411346,15%275,61
GSOR 1010 FB 81197,316601346,15%1147,87
Strv m/40L3297,583091250,00%906,01
Type 95 Ji-Ro6983,005491241,67%1476,91
T26E4 SuperPershing 8834,926391233,33%860,07
Saryuda 91079,677391266,67%878,68
Hummel6690,276561181,82%1052,62
Black Prince7824,187261154,55%974,19
Lorraine 155 mle. 518720,556851154,55%708,18
Pvlvv fm/42278,501131060,00%292,75
VK 30.02 (M)6747,205801050,00%1280,84
Kpz. 3 GST Turm 8979,804681030,00%588,12
T28 Concept 7401,503081020,00%251,43
Škoda T 256743,44674966,67%1593,69
Patton the Tank 91025,00661944,44%855,11
Caliban 81206,22639933,33%1007,19
FV226 Contradictious 81106,89530944,44%914,42
Nashorn6982,13662862,50%1648,62
T110E4101958,75596837,50%1081,30
T2 Medium Tank2171,00168633,33%665,85
MTLS-1G14 3492,83689666,67%2062,74
Rambo 92183,501227666,67%2957,92
Brennos 81588,50929650,00%2193,10
Semovente M43 Bassotto6577,00496560,00%850,89
AT-12227,80211560,00%894,94
Cruiser Mk. III3201,40262580,00%1016,95
Tetrarch 2586,40666580,00%5643,05
Vickers Medium Mk. I130,25120450,00%78,80
Strv fm/211137,75277425,00%569,77
T1 Cunningham1225,504734100,00%1959,63
Škoda T 245444,50505450,00%1163,15
MS-1135,00130475,00%261,00
T-262136,002524100,00%797,03
Pz.Kpfw. I2136,25264475,00%626,66
Object 752 91564,00897450,00%1118,81
T26E3 Eagle 7 71460,00894475,00%2629,72
Black Rock 11841,50585425,00%213,07
Fiat 30001112,00171366,67%582,56
Strv m/425283,67310333,33%492,66
AMX 404295,00405366,67%1112,34
Comet7562,00523333,33%577,24
AMX 383104,67171333,33%83,07
Windhund 81235,339223100,00%1379,69
T3E2 Medium Tank 3167,3316530,00%398,80
M14/41248,005820,00%3,10
ST vz. 394156,0015320,00%233,59
4TP1244,50716250,00%1459,61
Semovente M415505,00505250,00%1080,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5893,0010372100,00%3131,40
K-91-PT 91008,50825250,00%778,05
T-127 3227,003212100,00%987,91
KV-220-2 5409,5038720,00%497,33
FV4202 80,00288250,00%132,33
AMX ELC 901 6562,00495250,00%1206,91
BT-74193,003501100,00%645,47
T34 81262,0028210,00%1008,78
AMX ELC bis5128,004291100,00%386,38
A46 6751,0049710,00%2449,08
Caernarvon Action X 8402,0042310,00%174,50
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61509,0052610,00%2748,91
Chi-Go 71859,0012021100,00%2099,42

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.12.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.12.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.7.2020
Lähti: 31.8.2021
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 11.3.2017
Lähti: 30.9.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.1.2019
Lähti: 28.8.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.11.2019
Lähti: 1.3.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.9.2021
Lähti: 17.12.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.4.2020
Lähti: 28.5.2020