Fercat

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17602000
Ø Taso7,190,000,000,00
Voitot862348,99%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä877349,84%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2061,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty556931,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu163280,9300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,360,000,000,00
Vaunuja havaittu148760,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu959,340,000,000,00
Valtauspisteitä335161,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä121490,6900,0000,0000,00
Kokemus474,080,000,000,00
WN71075,620,000,000,00
WN81306,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17602
Ø Taso7,19
Voitot862348,99%
Häviöitä877349,84%
Tasapelejä2061,17%
Taisteluja selvitty556931,64%
Vaunuja tuhottu163280,93
Tuhoamissuhde1,36
Vaunuja havaittu148760,85
Vahinkoa aiheutettu959,34
Valtauspisteitä335161,90
Puolustuspisteitä121490,69
Kokemus474,08
WN71075,62
WN81306,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot654,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä545,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty436,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu121,0900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,710,000,000,00
Vaunuja havaittu60,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.575,360,000,000,00
Valtauspisteitä70,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä14313,0000,0000,0000,00
Kokemus656,360,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot654,55%
Häviöitä545,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty436,36%
Vaunuja tuhottu121,09
Tuhoamissuhde1,71
Vaunuja havaittu60,55
Vahinkoa aiheutettu1.575,36
Valtauspisteitä70,64
Puolustuspisteitä14313,00
Kokemus656,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot120,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä480,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu30,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu455,400,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä377,4000,0000,0000,00
Kokemus126,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä480,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu20,40
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu30,60
Vahinkoa aiheutettu455,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä377,40
Kokemus126,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot433,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä866,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty433,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu80,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu90,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu512,750,000,000,00
Valtauspisteitä80,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,3300,0000,0000,00
Kokemus310,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot433,33%
Häviöitä866,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty433,33%
Vaunuja tuhottu80,67
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu90,75
Vahinkoa aiheutettu512,75
Valtauspisteitä80,67
Puolustuspisteitä40,33
Kokemus310,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja41000
Voitot1536,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2560,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1126,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu280,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,930,000,000,00
Vaunuja havaittu400,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu479,240,000,000,00
Valtauspisteitä1192,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,1200,0000,0000,00
Kokemus241,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja41
Voitot1536,59%
Häviöitä2560,98%
Tasapelejä12,44%
Taisteluja selvitty1126,83%
Vaunuja tuhottu280,68
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu400,98
Vahinkoa aiheutettu479,24
Valtauspisteitä1192,90
Puolustuspisteitä50,12
Kokemus241,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu497,400,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus284,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,20
Vahinkoa aiheutettu497,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus284,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja267000
Voitot13149,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13249,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,50%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12145,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1840,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu2320,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu613,950,000,000,00
Valtauspisteitä15845,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1730,6500,0000,0000,00
Kokemus296,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja267
Voitot13149,06%
Häviöitä13249,44%
Tasapelejä41,50%
Taisteluja selvitty12145,32%
Vaunuja tuhottu1840,69
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu2320,87
Vahinkoa aiheutettu613,95
Valtauspisteitä15845,93
Puolustuspisteitä1730,65
Kokemus296,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot317,65%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1482,35%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty211,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu20,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.421,410,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,1200,0000,0000,00
Kokemus313,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot317,65%
Häviöitä1482,35%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty211,76%
Vaunuja tuhottu90,53
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu20,12
Vahinkoa aiheutettu1.421,41
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä20,12
Kokemus313,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (135)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-4481122,75586126751,78%1717,77
T-34-856733,3149988754,90%1686,48
Jagdtiger91732,3959375448,01%1483,86
T-5491499,9760469549,78%1713,47
KV-856751,2444368953,41%1396,58
IS-3-II91604,8460451548,35%1482,57
IS-38948,5148748346,38%924,02
StuG III Ausf. G5460,4826145148,12%1098,90
Jagdpanther II81202,4650143447,00%1209,75
M75383,0234742750,82%1566,09
T54E191751,3061041945,82%1803,08
Object 70491951,0962841450,72%1718,29
ISU-15281148,2049540947,19%1151,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4313,4722138849,23%745,87
T6981268,4961238848,71%1745,64
G.W. Tiger (P)81097,9543537948,02%1445,42
AMX ELC bis5205,3429037848,68%542,99
Bat.-Châtillon 12 t8609,7058637746,95%1100,69
T71 DA7476,2245035549,58%898,11
SU-1006633,5035034854,60%1180,64
Jagdpanzer E 100101829,6250531748,58%1286,72
Jagdpanther7748,1341631550,79%1023,97
T-1091324,9855930245,70%1215,13
IS-7101804,9652628541,05%1441,41
Jagdpanzer IV6542,7330128447,89%961,77
SU-855406,3025828353,36%966,07
Hummel6572,2534225447,64%780,80
T-437860,7457324347,74%1445,97
Bat.-Châtillon 25 t AP91594,0170623948,95%1766,09
Object 43091663,6574623949,37%1631,75
G.W. Panther7794,9637422045,00%933,33
SU-10181061,7756121549,77%1313,56
IS7694,2240520846,15%802,66
SU-1527579,1234420647,57%673,36
AMX 12 t6489,1247919251,56%1447,27
Object 26391408,8462814648,63%1155,11
T216341,7436214047,14%829,76
Lorraine 155 mle. 507667,3340113845,65%719,53
AMX 13 757660,1051712650,79%1404,16
IS-2-II81114,3970612547,20%1283,52
SU-100M17868,6749210952,29%1269,23
Leo7998,3864810049,00%1499,36
T57 Heavy101701,684859535,79%1040,96
KV-37879,676319458,51%1144,90
IS-M8958,316768758,62%1085,36
Emil I8936,125368641,86%793,94
G.W. Tiger91133,714828644,19%882,56
Bat.-Châtillon 25 t101155,564668239,02%715,18
T-284132,881668043,75%180,89
MT-256312,874507847,44%848,12
BT-7471,041447538,67%1,42
KV-15307,772957346,58%482,55
AMX 13 909512,214867044,29%538,31
T-345307,962656953,62%815,60
T-463127,201456940,58%303,01
ST-II101551,955396434,38%865,11
AMX 13 F3 AM6767,714585949,15%1183,52
Lorraine 155 mle. 518833,806255462,96%1023,82
SU-85B4289,532135349,06%640,43
Sturmpanzer II4170,781914948,98%401,75
StuG IV 5468,083064948,98%1282,39
Ferdinand8694,043664746,81%526,42
Strv 746606,965254551,11%1074,56
A-205111,601724537,78%98,19
Pz.Kpfw. II293,321854151,22%241,82
AMX 404154,151874148,78%428,06
Object 70591463,566384141,46%1161,71
Marder II3143,101574047,50%264,47
T404214,842293745,95%358,02
Ikv 1035289,752753240,63%436,05
SU-182195,091353243,75%1258,03
SU-76M4147,351393135,48%156,46
Object 140101127,684933141,94%657,32
Object 252U Defender 8770,587383167,74%838,89
T-1506433,683902850,00%550,82
Grille5158,891472722,22%48,69
SU-263178,881352657,69%441,53
T7 Combat Car 284,161612560,00%355,18
T1 HMC2232,381442450,00%1322,60
BT-2278,221602360,87%301,77
Leichttraktor1139,432212360,87%671,58
Pz.Kpfw. III Ausf. J4254,133042347,83%560,24
M5 Stuart483,272022259,09%175,11
M3 Stuart3110,742651957,89%372,02
Strv m/425952,894611942,11%3151,13
BZ-75101629,006541827,78%895,36
IS-6 B 81395,005941838,89%1509,47
T-26252,591011752,94%106,96
T1 Cunningham181,441301625,00%243,35
leKpz M 41 90 mm GF 8367,136361566,67%620,33
T28 Concept 7956,405051553,33%1311,04
Sav m/434287,502151241,67%663,58
AMX 38365,751761283,33%261,00
T14 5185,602921060,00%276,15
MS-1194,801661030,00%298,09
Panzerjäger I2244,802021060,00%1165,98
KV-48492,304811040,00%285,41
Sturmpanzer I Bison3105,7898933,33%108,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E3216,89259955,56%634,05
Pz.Kpfw. II Luchs449,11170966,67%247,77
Renault UE 573180,89112922,22%364,51
Renault FT1129,38160850,00%646,85
Hotchkiss H35268,75149862,50%232,41
AMX M4 mle. 457378,00266812,50%185,53
Light Mk. VIC 263,5089837,50%60,19
Ikv 723350,86260742,86%1070,81
SU-54122,00122728,57%8,60
M10 Wolverine5323,14228728,57%467,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 263,57240742,86%58,49
Type 97 Te-Ke 2133,67226666,67%650,79
T56 GMC3191,33211666,67%651,44
M2 Light241,80106540,00%0,24
Vickers Mk. E Type B2237,20265560,00%1098,76
Type 2597 Chi-Ha3121,209950,00%184,29
AT-12168,00140540,00%474,73
Pz.Kpfw. III/IV5210,00318560,00%488,42
M374120,25127450,00%235,47
Renault FT AC256,50145450,00%76,78
43 M. Toldi III 3301,00320450,00%1951,88
Lago4527,67261333,33%1523,92
T3 HMC2341,33464366,67%1991,73
Strv fm/21198,50250250,00%380,27
Chi-Ni2143,503062100,00%820,25
Renault Otsu1163,504092100,00%847,77
Type 95 Ha-Go2198,002762100,00%989,66
LTP 3281,003312100,00%1556,90
BT-7 artillery 3137,5019120,00%265,41
Vickers Medium Mk. I10,00110,00%0,00
Strv m/38287,0023410,00%130,72
Pz.Kpfw. 35 (t)284,005910,00%168,55
Renault NC-31148,001421100,00%261,00
Type 5860,0017410,00%0,00
BZ-587223,005401100,00%261,00
T1E6 20,00741100,00%261,00
Super Hellcat 7742,006831100,00%969,71

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 7.9.2025
Lähti: 10.9.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.2.2015
Lähti: 20.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.11.2014
Lähti: 5.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.8.2015
Lähti: 15.9.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.4.2015
Lähti: 3.8.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.1.2016
Lähti: 9.6.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.2.2015
Lähti: 10.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.6.2018
Lähti: 21.9.2020