Cpt_Poutine

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja699209179
Ø Taso7,260,009,007,97
Voitot337448,26%00,00%333,33%7743,02%
Häviöitä352050,34%00,00%666,67%9653,63%
Tasapelejä981,40%00,00%00,00%63,35%
Taisteluja selvitty172524,67%00,00%111,11%3821,23%
Vaunuja tuhottu47100,6700,0000,00780,44
Tuhoamissuhde0,890,000,000,55
Vaunuja havaittu59050,8400,00101,111811,01
Vahinkoa aiheutettu826,160,00214,67661,62
Valtauspisteitä83921,2000,00323,56570,32
Puolustuspisteitä25270,3600,0000,00170,09
Kokemus587,390,00473,89547,84
WN7845,860,0038,44530,88
WN8977,650,0020,00517,62
Yhteensä
Taisteluja6992
Ø Taso7,26
Voitot337448,26%
Häviöitä352050,34%
Tasapelejä981,40%
Taisteluja selvitty172524,67%
Vaunuja tuhottu47100,67
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu59050,84
Vahinkoa aiheutettu826,16
Valtauspisteitä83921,20
Puolustuspisteitä25270,36
Kokemus587,39
WN7845,86
WN8977,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja9
Ø Taso9,00
Voitot333,33%
Häviöitä666,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty111,11%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu101,11
Vahinkoa aiheutettu214,67
Valtauspisteitä323,56
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus473,89
WN738,44
WN820,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja179
Ø Taso7,97
Voitot7743,02%
Häviöitä9653,63%
Tasapelejä63,35%
Taisteluja selvitty3821,23%
Vaunuja tuhottu780,44
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu1811,01
Vahinkoa aiheutettu661,62
Valtauspisteitä570,32
Puolustuspisteitä170,09
Kokemus547,84
WN7530,88
WN8517,62
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot325,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä866,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä18,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu80,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.495,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus538,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot325,00%
Häviöitä866,67%
Tasapelejä18,33%
Taisteluja selvitty18,33%
Vaunuja tuhottu90,75
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu80,67
Vahinkoa aiheutettu1.495,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus538,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja704000
Voitot30943,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä37553,27%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä202,84%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22632,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4380,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu5760,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu768,490,000,000,00
Valtauspisteitä8891,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8971,2700,0000,0000,00
Kokemus504,720,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja704
Voitot30943,89%
Häviöitä37553,27%
Tasapelejä202,84%
Taisteluja selvitty22632,10%
Vaunuja tuhottu4380,62
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu5760,82
Vahinkoa aiheutettu768,49
Valtauspisteitä8891,26
Puolustuspisteitä8971,27
Kokemus504,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja434000
Voitot20847,93%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä21750,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä92,07%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15134,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2690,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu3590,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.738,680,000,000,00
Valtauspisteitä5831,3400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2870,6600,0000,0000,00
Kokemus708,090,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja434
Voitot20847,93%
Häviöitä21750,00%
Tasapelejä92,07%
Taisteluja selvitty15134,79%
Vaunuja tuhottu2690,62
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu3590,83
Vahinkoa aiheutettu1.738,68
Valtauspisteitä5831,34
Puolustuspisteitä2870,66
Kokemus708,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (232)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81092,3161721643,52%1067,49
Löwe 8908,6367920847,12%902,01
Dicker Max 6436,2338618946,56%565,54
M46 Patton KR 8704,7559518844,15%698,15
leKpz M 41 90 mm 8503,9958816048,75%787,47
Progetto M35 mod. 46 81181,7075515149,67%1468,20
Somua SM 81210,2279015151,66%1342,36
Prototipo Standard B91292,5168213647,79%1091,74
SU-14-281069,7368212653,17%1215,81
VK 168.01 Mauerbrecher 81018,2768712247,54%1155,03
M56 Scorpion 7522,8951412257,38%655,96
Heavy Tank No. VI 6501,0650011845,76%683,92
KV-2 (R) 6713,7159311352,21%1114,52
E 100101294,7765811044,55%804,22
T-1091194,4666310542,86%980,41
E 7591075,1861410037,00%751,74
Tiger I7854,266148842,05%1005,63
Tiger II8649,045298537,65%449,79
Jagdpanther7809,935408250,00%1039,66
Jagdpanzer E 100101719,856657945,57%1199,27
KV-1S6576,405797757,14%1124,98
MTLS-1G14 3225,703447443,24%849,17
IS-38759,486427347,95%677,76
Lorraine 40 t 81031,597047353,42%1213,91
O-Ni71012,257457152,11%1350,38
IS7843,065927045,71%1115,77
O-I6600,795427048,57%906,80
P.44 Pantera81154,948526963,77%1705,57
AMX 12 t6449,155146850,00%1248,12
Pz.Kpfw. T 25 5290,693646743,28%517,51
FV2078853,066436353,97%889,11
Jagdpanzer IV6678,975416152,46%1226,70
53TP Markowskiego81013,436796149,18%1027,35
M4 Improved 5284,684256053,33%619,54
T-34-85M 6674,076636060,00%1269,45
Jagdtiger91878,666975848,28%1540,83
50TP prototyp 81093,257135750,88%1092,10
SU-86580,045225648,21%746,95
Kanonenjagdpanzer 105 81127,056565646,43%1141,93
O-Ho81210,047905547,27%1427,97
AMX 13 57 7693,286715448,15%1348,11
Type 4 Heavy91597,777835248,08%1359,43
VK 36.01 (H)6403,064885056,00%586,88
AMX 13 757697,566005042,00%1375,68
Object 277101670,167275044,00%1191,84
ELC EVEN 90 8511,505705046,00%843,58
StuG III Ausf. G5235,122964944,90%314,72
Maus101395,398324959,18%976,39
Mäuschen91426,127564951,02%1226,10
Pz.Kpfw. 5581107,207654944,90%834,35
T-103 81263,228544973,47%1585,19
Excelsior 5361,814204843,75%540,50
KV-856606,514914740,43%848,75
Crusader 5.5-in. SP7531,614854643,48%634,06
Progetto M40 mod. 65101373,167294555,56%1149,86
Strv S1 81429,896844447,73%1539,66
Emil I8940,166224341,86%855,14
AMX 40498,952164238,10%98,02
Type 5 Heavy101747,297564146,34%1082,67
Object 261101492,377114151,22%1303,73
Charioteer81186,986814156,10%1362,27
Škoda T 27 8960,987104156,10%1168,45
60TP Lewandowskiego101541,486584042,50%917,11
BDR G1 B5423,784864057,50%787,84
SU-130PM 81192,656694052,50%1125,27
Caernarvon Action X 8747,086554042,50%689,05
P.43 ter7831,086383958,97%1456,77
Crusader6121,612543839,47%72,38
Cromwell6304,814733762,16%556,31
AMX ELC bis5212,083543658,33%672,96
SU-14-17438,414093429,41%323,86
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4192,182663348,48%332,82
LT-432 8511,946013351,52%773,65
Ferdinand81023,236213154,84%985,58
Tiger 131 6513,505143056,67%756,07
Cromwell B 6473,485852958,62%852,75
UDES 14 Alt 581026,365632832,14%973,57
Rhm.-Borsig Waffenträger81000,436432857,14%919,03
SU-5488,522322762,96%261,00
Ho-Ri 28822,745692737,04%624,22
VK 30.01 (H)5191,813262650,00%273,00
ARL 446388,654572646,15%482,02
T92 8457,084802536,00%615,75
Type 64 6470,444582540,00%953,99
Covenanter5124,132492437,50%136,90
FV3046312,002942441,67%294,69
Vz. 68 Squall 8384,965082441,67%420,76
StuG IV 5417,263812352,17%980,21
T-345376,954042240,91%863,04
O-I Experimental5419,274892254,55%757,13
FV380591307,457892259,09%1290,97
Bat.-Châtillon 12 t8719,277242254,55%1422,62
Emil II91347,577312152,38%1050,59
AMX 50 1008692,336592161,90%727,30
212A91332,676412142,86%1122,23
VK 30.02 (M)6531,765212142,86%839,18
Object 252U 81355,819922176,19%1686,72
Pudel 6534,705112045,00%748,92
Comet7373,204212035,00%296,04
IS-M8874,255972030,00%730,92
Versuchspanzer 5791602,2010122080,00%1449,31
FV4004 Conway91224,445491833,33%757,46
E 25 7792,616501855,56%1155,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E3117,712881770,59%376,52
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4161,122521735,29%288,59
SU-122A5146,942081723,53%53,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5304,714151752,94%653,49
VK 100.01 (P)81633,128941758,82%2409,52
TOG II* 6725,246251752,94%1354,66
P26/404282,634301662,50%757,79
P.43592,002471650,00%103,34
T207758,006171650,00%959,62
Valentine3233,693771675,00%897,34
Marder II3134,002021643,75%194,03
FV4005 Stage II10665,384391631,25%174,55
Tiger (P)7702,076011553,33%766,52
Conqueror Gun Carriage101155,206641546,67%806,09
Projet Louis 9534,074671520,00%435,85
Object 252U Defender 81387,938361464,29%1503,71
ISU-130 81159,365391428,57%1037,94
T-34-856396,464961353,85%619,46
VK 30.01 (P)6824,006741369,23%1557,90
ARL V396700,235571361,54%1524,15
Durchbruchswagen 24135,382911361,54%318,74
Valentine II 4355,005211361,54%1459,63
Bat.-Châtillon Bourrasque 8883,316151346,15%863,40
Durendal 10668,695451338,46%191,58
Matilda4229,502901241,67%411,87
Strv m/425401,583411241,67%903,65
Object 703 Version II 81066,756251233,33%968,76
VK 75.01 (K) 81175,836921233,33%1021,06
40TP Habicha6766,916621172,73%1824,28
Type T-345533,824921154,55%1559,74
Sturer Emil7458,554271145,45%434,23
Challenger7869,186071154,55%1076,96
T6981383,739141163,64%1862,22
Ares 758705,735741136,36%506,78
E 75 TS 81213,645471118,18%1113,61
TL-1 LPC 8946,006141127,27%1028,82
Pz.Kpfw. 35 (t)280,902091050,00%242,04
Churchill VII6730,906341050,00%1371,38
Type 586592,304901060,00%1037,43
Nashorn6426,104191050,00%565,86
AMX 50 Foch (155) 101243,204531020,00%590,84
Panhard AML Lynx 6x68450,304251010,00%543,24
SU-122V 9709,505761040,00%327,82
T28 Concept 7870,006971060,00%1369,07
Strv 746754,44616966,67%1612,11
VK 30.02 (D)7760,33646944,44%991,19
AMX M4 mle. 457758,11592944,44%798,41
AMX AC mle. 467666,44432922,22%675,31
Achilles6965,33756977,78%2006,93
Kanonenjagdpanzer 2 8770,78527944,44%557,21
IS-3A 8872,67585922,22%626,64
M-VII-Y 9939,00660955,56%557,24
25TP KSUST II598,00249837,50%0,00
45TP Habicha7829,50563837,50%891,54
50TP Tyszkiewicza91111,75449812,50%795,87
Pz.Kpfw. 38 (t)393,50160812,50%72,42
Panzerjäger I236,8891812,50%0,41
Husarz 8901,13530825,00%646,17
Krupp-Steyr Waffenträger 7785,00520862,50%1042,31
B14125,14253757,14%237,74
Churchill I5419,00438757,14%758,48
SU-855319,33465683,33%741,08
Kranvagn10904,50640650,00%518,43
Cruiser Mk. II2178,00318650,00%799,16
Light Mk. VIC 2170,00363650,00%978,43
Chi-To SP7854,00609540,00%776,61
SU-26347,40195560,00%202,62
Cruiser Mk. III3112,60152520,00%276,08
KV-15335,80623580,00%739,07
FCM 36292,60135520,00%158,46
AE Phase I 91067,60652540,00%640,13
Buryan 91133,20601540,00%531,89
Cruiser Mk. IV4196,75339475,00%649,85
TS-54 8779,25432425,00%546,03
Object 777 Version II 91477,501013475,00%1385,71
HWK 30 8222,25332425,00%69,97
Strv K 91996,001200475,00%1720,23
SFAC 105 8325,50444425,00%3,10
Renault FT136,33168333,33%2,10
T-284445,67457366,67%1535,87
Carro d'assalto P.887526,33332333,33%388,17
MS-1133,33160366,67%221,70
Type 95 Heavy4332,00439366,67%1300,94
Grille5487,33301333,33%712,40
SDP 44 Burza6252,0016130,00%112,29
Pz.Kpfw. I236,336630,00%0,00
AEC Armoured Car5427,33570366,67%994,27
IS-2-II8958,6740730,00%796,32
Škoda T 40 61167,009413100,00%2234,87
SU-122-44 7865,00605366,67%1180,21
Ambassador 9620,6737730,00%164,01
WZ-120G FT 91336,33712366,67%970,48
Chi-Go 7808,3344730,00%710,93
Vickers Medium Mk. I150,007420,00%1,20
Hummel6360,00423250,00%391,85
D1236,50256250,00%85,92
M2 Light234,504320,00%0,00
Vickers Medium Mk. III3293,00346250,00%1164,31
S35 CA5970,507812100,00%2632,62
FV225 Collector 9675,00528250,00%334,49
T-34 shielded 5211,50265250,00%310,46
MKA 2562,50763250,00%2354,15
T2 Light Tank 2234,50510250,00%1051,54
Churchill III 5455,50546250,00%825,30
T26E3 Eagle 7 7977,5054120,00%1343,20
WZ-120-1G FT 8934,00514250,00%742,53
Leox 91234,0046620,00%641,88
D2342,002481100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II2379,006831100,00%2672,51
TKS z n.k.m. 20 mm 2123,0014110,00%458,66
T1 Cunningham128,009310,00%3,10
BT-74343,005641100,00%1484,92
4TP1217,007681100,00%1293,43
Pz.Kpfw. II2125,007261100,00%554,96
105 leFH18B2 5476,005331100,00%921,31
Leichttraktor178,002391100,00%375,43
SU-1006774,0048510,00%1298,49
T-26246,002481100,00%261,00
M5 Stuart40,004210,00%0,00
Black Prince II 7404,006351100,00%474,70
Convert. Medium Tank T3 3383,006961100,00%1350,33
T-29 3187,0017610,00%359,97
M24E2 Super Chaffee 6440,0020710,00%823,86
T-34-85 Rudy 6267,005211100,00%413,05
Pz.Kpfw. II Ausf. J 332,0017910,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4697,0011061100,00%2036,52
Sexton I 3174,003961100,00%572,89
Turtle Mk. I 81435,0048310,00%1417,91
M4A1 FL 10 6567,0025510,00%575,40

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 12.9.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.8.2026
Lähti: 5.9.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.10.2018
Lähti: 7.4.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.4.2018
Lähti: 15.10.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 17.7.2017
Lähti: 12.10.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.3.2018
Lähti: 1.4.2018