Jotkut tankit eivät sisälly tilastoihin.

BotSnow

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 24.1.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja182090345
Ø Taso7,010,009,009,02
Voitot895449,17%00,00%133,33%2248,89%
Häviöitä902049,54%00,00%266,67%2146,67%
Tasapelejä2351,29%00,00%00,00%24,44%
Taisteluja selvitty443024,33%00,00%00,00%1533,33%
Vaunuja tuhottu130190,7100,0020,67501,11
Tuhoamissuhde0,940,000,671,67
Vaunuja havaittu165530,9100,0020,67501,11
Vahinkoa aiheutettu980,810,002.778,332.020,76
Valtauspisteitä129610,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä66100,3600,0000,001192,64
Kokemus525,290,00979,67943,78
WN7982,670,001080,201523,73
WN81207,400,002492,212158,97
Yhteensä
Taisteluja18209
Ø Taso7,01
Voitot895449,17%
Häviöitä902049,54%
Tasapelejä2351,29%
Taisteluja selvitty443024,33%
Vaunuja tuhottu130190,71
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu165530,91
Vahinkoa aiheutettu980,81
Valtauspisteitä129610,71
Puolustuspisteitä66100,36
Kokemus525,29
WN7982,67
WN81207,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja3
Ø Taso9,00
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu20,67
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu20,67
Vahinkoa aiheutettu2.778,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus979,67
WN71080,20
WN82492,21
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja45
Ø Taso9,02
Voitot2248,89%
Häviöitä2146,67%
Tasapelejä24,44%
Taisteluja selvitty1533,33%
Vaunuja tuhottu501,11
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu501,11
Vahinkoa aiheutettu2.020,76
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1192,64
Kokemus943,78
WN71523,73
WN82158,97
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot758,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä541,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty650,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu131,0800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.303,750,000,000,00
Valtauspisteitä80,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä756,2500,0000,0000,00
Kokemus996,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot758,33%
Häviöitä541,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty650,00%
Vaunuja tuhottu90,75
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu131,08
Vahinkoa aiheutettu2.303,75
Valtauspisteitä80,67
Puolustuspisteitä756,25
Kokemus996,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu95,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus35,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu95,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus35,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30000
Voitot723,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2376,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty826,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu150,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,680,000,000,00
Vaunuja havaittu260,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu478,770,000,000,00
Valtauspisteitä441,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä662,2000,0000,0000,00
Kokemus186,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja30
Voitot723,33%
Häviöitä2376,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty826,67%
Vaunuja tuhottu150,50
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu260,87
Vahinkoa aiheutettu478,77
Valtauspisteitä441,47
Puolustuspisteitä662,20
Kokemus186,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja47000
Voitot1634,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2961,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä24,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1021,28%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,1500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,190,000,000,00
Vaunuja havaittu460,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu81,550,000,000,00
Valtauspisteitä140,3000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä390,8300,0000,0000,00
Kokemus187,430,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja47
Voitot1634,04%
Häviöitä2961,70%
Tasapelejä24,26%
Taisteluja selvitty1021,28%
Vaunuja tuhottu70,15
Tuhoamissuhde0,19
Vaunuja havaittu460,98
Vahinkoa aiheutettu81,55
Valtauspisteitä140,30
Puolustuspisteitä390,83
Kokemus187,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja585000
Voitot23540,17%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä34859,49%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18231,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3240,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu4640,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.578,430,000,000,00
Valtauspisteitä10551,8000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä22053,7700,0000,0000,00
Kokemus602,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja585
Voitot23540,17%
Häviöitä34859,49%
Tasapelejä20,34%
Taisteluja selvitty18231,11%
Vaunuja tuhottu3240,55
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu4640,79
Vahinkoa aiheutettu1.578,43
Valtauspisteitä10551,80
Puolustuspisteitä22053,77
Kokemus602,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9190014
Voitot48752,99%00,00%00,00%428,57%
Häviöitä42546,25%00,00%00,00%1071,43%
Tasapelejä70,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty36239,39%00,00%00,00%321,43%
Vaunuja tuhottu6490,7100,0000,00130,93
Tuhoamissuhde1,170,000,001,18
Vaunuja havaittu4920,5400,0000,0040,29
Vahinkoa aiheutettu2.091,190,000,002.208,29
Valtauspisteitä6820,7400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6800,7400,0000,00161,14
Kokemus895,290,000,00632,79
Yhteensä
Taisteluja919
Voitot48752,99%
Häviöitä42546,25%
Tasapelejä70,76%
Taisteluja selvitty36239,39%
Vaunuja tuhottu6490,71
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu4920,54
Vahinkoa aiheutettu2.091,19
Valtauspisteitä6820,74
Puolustuspisteitä6800,74
Kokemus895,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja14
Voitot428,57%
Häviöitä1071,43%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty321,43%
Vaunuja tuhottu130,93
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu40,29
Vahinkoa aiheutettu2.208,29
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä161,14
Kokemus632,79
Anzeigen

Vaunut (351)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T28 Prototype81118,8347576050,66%1222,79
Rheinmetall Skorpion G 81302,9158171853,90%1480,34
M18 Hellcat6563,9234264947,46%897,89
T25/27689,2836831842,45%855,04
IS7690,2839330046,33%780,04
IS-381020,2851829948,16%1098,38
T110E3101812,6064926353,61%1247,40
Tiger (P)7805,9849325250,00%1007,66
T9591419,7757024951,00%1099,08
Progetto M35 mod. 46 81221,0071124052,92%1500,31
T2881093,2453623651,69%1154,67
SU-10181117,8557622748,02%1191,28
AMX 12 t6363,4933822649,56%904,60
Emil I81300,4463321853,21%1519,13
VK 30.01 (P)6449,9831321644,44%591,01
Pz.Kpfw. I Ausf. C3149,7126720652,43%676,22
Object 26391480,1572619950,25%1296,93
Emil II91710,7955519749,24%1692,65
Ares 90102405,1092818954,50%2048,24
Bat.-Châtillon Bourrasque 81234,6868118751,87%1485,27
M4A1 Sherman5361,6829318645,70%854,57
Strv 103-091609,9771917450,57%1353,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5373,8929416852,38%927,97
KV-26664,1142016450,00%1123,56
T-1091412,8174716451,83%1354,83
AMX 50 12091611,6372116041,88%1379,37
M4A3E2 Sherman Jumbo6463,0635915751,59%811,87
T675231,2422915750,96%361,50
Jagdtiger91453,2572315147,02%1130,12
AMX M4 mle. 5191548,6474415145,03%1168,35
Kranvagn102015,7570115050,00%1632,00
KV-15285,0330314951,68%470,43
SU-855369,8322414740,82%659,39
ARL 446557,9437114752,38%926,57
KV-856447,5934414649,32%637,20
Pz.Sfl. IVc5317,1521114544,83%536,11
Ferdinand8719,3541914444,44%513,37
SU-1006711,5435614047,14%1206,53
AMX M4 mle. 457793,8648113951,08%960,98
AMX ELC bis5146,0626113649,26%314,18
T54E191473,3975112245,08%1252,12
Ares 8591702,9391111952,94%1711,65
Tortoise91555,2481611853,39%1218,19
AMX AC mle. 4881365,4971011146,85%1462,70
BDR G1 B5377,2028011046,36%586,91
T3091447,9361710742,06%1042,28
M5 Stuart4137,6224210548,57%212,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4235,5921110347,57%476,17
T1E6 257,6812810339,81%5,78
Waffenträger auf Pz. IV91692,4672010149,50%1306,57
ISU-15281412,1473710054,00%1529,27
AMX 50 Foch91540,557389650,00%1139,44
Object 70492205,728859355,91%1791,31
Object 277101980,027369250,00%1637,49
M3 Lee4124,461619040,00%190,58
T92 8364,204248742,53%444,33
Matilda4399,503438652,33%1174,34
P.44 Pantera81310,426828536,47%1572,98
Rhm.-Borsig Waffenträger81343,566968550,59%1337,44
AMX 13 F3 AM6535,363398447,62%719,62
M10391680,908298247,56%1542,23
Ares 7581578,059098253,66%2013,69
T-28472,891428146,91%68,41
FV217 Badger102181,358658150,62%1456,72
E 7591790,349088055,00%1738,10
B14173,822057852,56%352,26
AMX 50 10081329,227327842,31%1434,95
Prototipo Standard B91665,998207647,37%1568,41
UDES 0381012,465147646,05%960,29
Object 25791478,669017660,53%1474,12
M8A14138,711827550,67%186,04
Leo7747,145527343,84%991,32
Strv 746604,474287248,61%1032,86
Škoda T 5091803,738007140,85%1613,79
Birch Gun4149,921327133,80%290,43
Controcarro 1 Mk. 291815,309467061,43%1741,82
Ikv 90 Typ B7542,033596950,72%631,73
T3281394,848476847,06%1522,08
SU-100M17832,324736851,47%1109,23
SMV CC-6781209,217556653,03%1245,84
T1 Cunningham1131,482126552,31%734,23
Škoda T 256848,126856552,31%1745,74
M75258,022616552,31%826,78
Alecto4192,032026448,44%378,27
LPT-67 Šelma91031,636626342,86%1332,77
SU-85B4222,631966346,03%392,14
AT 86481,164786357,14%776,89
Churchill I5258,652386243,55%322,12
FV4004 Conway91700,987766051,67%1534,85
Tiger I7693,474685949,15%765,94
Type 5781679,539045850,00%1838,21
Vz. 64 Blesk81063,788935560,00%2051,07
Type 6892062,859225547,27%1770,73
Object 70591821,939385556,36%1901,15
CS-5991643,948735461,11%1538,13
BZ-6892120,789675455,56%2042,45
T6981122,227445451,85%1378,80
Hotchkiss EBR7356,564895446,30%587,86
T297835,216335345,28%875,46
Tiger II81467,728605352,83%1660,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91794,048355339,62%1866,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4163,941915350,94%346,81
M-VI-Y91720,238345347,17%1647,21
T7 Combat Car 2113,651675141,18%362,28
Škoda T 177695,106095042,00%1298,19
Bat.-Châtillon 12 t8859,408285058,00%1813,21
AMX 40486,631684938,78%45,57
Challenger7999,616824959,18%1394,04
T57 Heavy102229,989304858,33%1768,87
M-III-Y81462,208494647,83%1682,20
GSR 3301 Setter7365,525914647,83%675,35
TNH T Vz. 5192146,099624562,22%2046,14
60G FT5410,202404535,56%678,78
AT 77934,536024560,00%1214,02
IS-M81486,718214544,44%1824,97
Semovente M43 Bassotto6790,664944436,36%1054,99
Marder II3111,551364443,18%103,79
Cromwell6734,335694351,16%1476,86
VK 45.02 (P) Ausf. A81641,148484341,86%1857,55
FV230 Canopener102113,358624348,84%1441,87
Strv m/425236,982284250,00%462,68
T207728,906334252,38%993,57
AMX 50 B101872,677904250,00%1326,69
TNH 105/100081608,588734050,00%2192,66
SMV CC-5671041,437834055,00%1584,63
T56 GMC397,931284045,00%112,98
LTP 3146,751874052,50%595,76
BZ-5871261,339013958,97%2057,07
Panhard AMD 178B6185,132663948,72%326,32
S-517493,974553857,89%517,34
Type 5 Heavy102482,038823842,11%1628,44
AMX M4 mle. 54102320,297803831,58%1603,27
P.43 ter71130,009273770,27%2137,34
Progetto M40 mod. 65102148,599513764,86%1945,57
AMX 65 t81116,118093764,86%1304,49
Ikv 723169,831473641,67%287,25
Sav m/434244,502003636,11%484,40
KV-481291,367573644,44%1429,46
Wespe385,171223551,43%167,59
S35 CA5526,772903542,86%994,81
IS-2-II81736,519123554,29%2150,77
Vz. 60S Dravec 102347,539583458,82%1706,32
FV601 Saladin81496,189493464,71%2216,06
VK 16.02 Leopard5382,824823357,58%1424,14
T3 HMC270,421043342,42%60,94
Valentine AT4128,001273336,36%91,36
AT 1581149,666523240,63%953,83
Object 268 Version 4101812,815763234,38%1074,97
M3 Stuart348,711683154,84%141,66
P.43 bis6788,716183154,84%1406,58
M2 Medium Tank380,681493154,84%161,87
Pz.Kpfw. II Luchs4162,652203148,39%458,18
BZ-16681470,978033148,39%1657,20
Marder 38T4304,712613145,16%651,39
Jagdpanzer E 100102213,277023040,00%1346,93
AMX AC mle. 4671127,666802958,62%1564,59
Sturer Emil7882,725032934,48%999,72
TVP VTU Koncept81505,898492857,14%2130,78
Ikv 1035195,862192867,86%457,91
Strv 103B102140,046112832,14%1220,48
CS-447976,937382740,74%1333,33
FV215b (183) 101082,376312744,44%565,46
Pz.Kpfw. 38 (t)366,121132634,62%0,00
M-II-Y71314,819092657,69%1972,58
Konštrukta T-34/1007820,006062544,00%1107,20
Valentine3155,241972552,00%430,87
Type 4 Ju-To7977,526622552,00%1116,89
CS-5381251,006612441,67%1573,53
SU-76M4100,631292450,00%99,53
AT 25207,132492466,67%459,17
Nashorn6700,464242466,67%1174,21
T110E4101952,176532433,33%1125,92
T216242,002832445,83%428,82
Pz.Sfl. IVb4173,921962466,67%566,68
FSV Scheme A71184,2910402458,33%2196,68
Type 3 Chi-Nu5664,525132330,43%1970,95
AMX 13 757996,877792352,17%2200,03
H3 91599,658442365,22%1470,91
Vz. 55102400,959182259,09%1845,97
T-46354,501312250,00%96,29
Sexton II3121,411332231,82%249,56
VK 20.01 (D)4131,591792240,91%144,35
AMX 50 Foch B101419,458252268,18%985,55
Vickers Medium Mk. III3102,141762147,62%195,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.491,761512133,33%36,07
Achilles6746,486442166,67%1571,82
ST vz. 394156,102582035,00%236,41
Lago4224,052062045,00%546,34
Churchill VII61284,958642045,00%2694,51
Somua SAu 404212,001412030,00%314,63
ARL V396812,155972055,00%1741,73
Charioteer82042,9510312070,00%2712,38
M7 Priest372,631071942,11%73,19
Type T-345625,164921947,37%1691,13
Type 586884,167161952,63%1888,16
KV-371690,059961957,89%2477,79
Panhard AML Lynx 6x68373,115861947,37%501,39
E 65 Zwilling 81448,327431936,84%1106,19
T1 HMC252,33931855,56%177,30
VK 30.02 (D)71203,729221866,67%2647,36
M24 Chaffee5133,282131844,44%226,85
T-1506686,944351838,89%958,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3148,441551833,33%266,31
Object 705A102109,788691850,00%1520,50
Matilda IV 5292,443251838,89%529,08
E 100102436,419481752,94%2241,57
ELC EVEN 90 8492,295561729,41%699,30
LT vz. 38346,06941637,50%0,00
DS PZInż5520,194231656,25%1078,80
Type 2597 Chi-Ha3121,441731650,00%264,88
IS-7101596,506271625,00%858,76
Archer5206,812041656,25%333,52
SU-1527999,476051553,33%1286,29
40TP Habicha6445,073841540,00%598,72
T-345319,432811450,00%754,62
M2 Light229,001221442,86%25,61
Lorraine 39L AM399,071471464,29%318,43
Vz. 44-171560,0010861478,57%2556,88
SU-76G FT4173,931271421,43%119,61
BZ-75102014,937851442,86%1208,71
FV3046386,432311435,71%411,25
Object 703 Version II 81016,005441421,43%806,96
Super Hellcat 7636,795121464,29%904,33
Universal Carrier 2-pdr2155,081281346,15%471,14
Bishop5196,541611346,15%208,22
Pz.Kpfw. I237,541071330,77%1,57
Object 268102304,546881330,77%1561,71
Pawlack Tank61067,468141353,85%1774,93
TVP T 50/51101846,336881233,33%1332,39
T-26237,92831233,33%0,00
CS-63101449,257111241,67%946,66
Controcarro 3 Minotauro103404,7510491258,33%2605,52
AMX 38365,251611258,33%165,27
Cruiser Mk. IV459,42881225,00%0,42
Renault FT AC282,001311258,33%207,59
Valentine II 4157,002651241,67%283,23
D2346,821361163,64%191,33
T-34-856491,733341145,45%752,42
T34 8475,733201136,36%242,05
B.U.G.I.61165,369091163,64%2652,02
Type 3 Ju-Nu61042,648251172,73%1683,68
Pz.Kpfw. II Ausf. G3182,912151154,55%590,55
FV4005 Stage II101608,457281163,64%1222,25
Pz.Kpfw. 5581166,736231127,27%761,29
Matilda Black Prince 5175,362511136,36%146,43
M5A1 Stuart4490,503761040,00%1638,73
Loyd Gun Carriage2105,701281020,00%489,91
Pz.Kpfw. II294,67192966,67%381,27
T1 Heavy51544,671080977,78%3937,85
Panzerjäger I264,1196944,44%28,98
Type 95 Heavy4403,44316922,22%1266,91
T2 Medium Tank2122,67116911,11%412,03
Vz. 71 Tesák101271,33808944,44%1345,79
Cruiser Mk. II2104,44168955,56%341,94
T110E5102781,56860933,33%2243,24
Indien-Panzer8950,33758944,44%1095,05
Vickers Mk. E Type B252,13123875,00%261,00
VK 30.01 (H)5762,63649862,50%2133,64
Pz.Kpfw. III Ausf. E3234,00186812,50%611,34
Wz. 64GC Bzyg 102557,63960862,50%2086,29
D1239,43125757,14%148,91
Crusader6393,57457785,71%1401,46
45TP Habicha71172,43838771,43%2009,16
Black Prince71271,14939757,14%1933,31
M3G FT3215,86193757,14%611,36
Cruiser Mk. III345,71106728,57%0,00
ST-I92101,001221785,71%2324,88
GSOR 1006 Scheme 791458,57665728,57%1132,40
Pz.Kpfw. 35 (t)280,83122633,33%168,41
P26/404431,17233650,00%1119,75
14TP4477,50499683,33%2066,12
Leichttraktor112,8381650,00%82,83
Semovente M415351,83425666,67%764,14
DBV-152 101217,33375616,67%524,31
SDP 57 Gowika7759,83666666,67%951,24
T-804247,33431633,33%846,22
Grille 15102820,501001683,33%2095,59
Caernarvon Action X 8844,00536633,33%664,79
King Tiger (Captured) 71094,67831666,67%1689,00
Vickers Medium Mk. II2138,00149540,00%461,95
TKS z n.k.m. 20 mm 2131,60248520,00%520,79
M15/423317,40377560,00%1107,94
StuG III Ausf. G5121,00122520,00%0,00
10TP3183,60313580,00%775,04
Pvlvv fm/422117,80164560,00%484,73
MS-1159,60119560,00%219,92
Type 71102266,401091580,00%1684,11
T376876,60710560,00%2429,55
M-V-Y102225,60862560,00%1560,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2121,80313560,00%491,20
LT vz. 35292,50128425,00%171,49
Renault FT 75 BS231,7563425,00%0,00
Hotchkiss H35276,75171450,00%163,90
Type 4 Chi-To6525,5028440,00%643,14
AT-1280,25146475,00%319,39
Coccodrillo 102217,25634425,00%1443,15
Covenanter525,25120450,00%96,26
BZT-70 102441,501012475,00%1909,86
M446409,50441450,00%515,58
MBT-B 101531,2538140,00%801,72
Ashigaru 102689,251033475,00%2021,21
IS-3A 82019,7514054100,00%2599,55
Char Futur 4 91587,25553425,00%1034,72
Renault NC-3110,0066366,67%231,85
Type 97 Chi-Ha359,3376333,33%0,00
Carro d'assalto P.887924,00571333,33%850,99
Ikv 65 Alt II6634,3320730,00%980,60
Cruiser Mk. I171,00124333,33%92,44
Chi-To SP7834,00498333,33%724,76
SDP 44 Burza61205,6710023100,00%2945,66
Renault UE 57357,00108333,33%2,32
G.Pz. Mk. VI (e)2107,33135333,33%392,05
Škoda T 27 81532,33708366,67%2150,17
STA-2 81332,677723100,00%1922,13
Projet Louis 91775,001132366,67%2614,44
DZT-159 Dragon's Soul 91374,00787333,33%1068,06
Vickers Medium Mk. I113,0095250,00%77,53
Škoda T 245223,00313250,00%407,26
25TP KSUST II579,50311250,00%102,04
Grille571,502572100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,003120,00%0,00
T-70390,001812100,00%326,75
VK 30.02 (M)61306,001029250,00%3770,89
VK 100.01 (P)81843,00939250,00%2451,59
Ares 90 C111825,00816250,00%1154,87
FV227 Conceiver81292,50707250,00%1145,84
AMR 35 2278,0022720,00%1158,24
T-50-2 6221,00260250,00%415,16
M24E2 Super Chaffee 6283,0024320,00%431,44
Vickers MBT Mk. 3 10876,0035920,00%392,12
M46 Patton KR 8871,50432250,00%848,65
T95/FV4201 Chieftain 102650,50919250,00%1521,59
Lorraine 40 t 81875,00877250,00%2070,80
43 M. Toldi III 3206,502962100,00%1044,63
Fiat 30001214,005901100,00%1413,59
Chi-Ni288,0012410,00%175,64
Renault FT193,001201100,00%533,45
M14/412464,009091100,00%2281,01
50TP prototyp 82232,0070810,00%2742,44
Type 97 Te-Ke 210,003410,00%0,00
Type 91 Heavy30,00951100,00%261,00
T-26G FT2104,002041100,00%359,65
VK 45.02 (P) Ausf. B91567,0060010,00%1507,24
WZ-131G FT630,002871100,00%261,00
Jagdpanzer E 90 93485,0013341100,00%4402,61
SMV CC-64 Vipera 81489,009481100,00%1681,77
Strv 81 8511,008701100,00%612,59
Predatore 91955,009441100,00%1410,79
StuG IV 5675,005981100,00%1935,67
AMX M4 mle. 49 82140,0069910,00%1965,56
Yong Bing 91922,0060010,00%1595,66

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 24.1.2026
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 8.10.2025
Lähti: 24.1.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.2.2020
Lähti: 8.10.2025
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 29.2.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.2.2014
Lähti: 13.7.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.4.2018
Lähti: 15.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.1.2020
Lähti: 19.2.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.7.2017
Lähti: 23.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.2.2020
Lähti: 26.2.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.7.2017
Lähti: 18.7.2017