ALFAPRIME

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.5.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31264028141
Ø Taso7,300,009,579,49
Voitot1570750,24%00,00%1139,29%6848,23%
Häviöitä1519848,61%00,00%1760,71%6948,94%
Tasapelejä3591,15%00,00%00,00%42,84%
Taisteluja selvitty886328,35%00,00%1035,71%5035,46%
Vaunuja tuhottu260580,8300,00240,861230,87
Tuhoamissuhde1,160,001,331,35
Vaunuja havaittu281930,9000,00321,141711,21
Vahinkoa aiheutettu980,810,001.721,321.970,35
Valtauspisteitä294390,9400,00451,61790,56
Puolustuspisteitä195210,6200,00411,462481,76
Kokemus476,570,00462,75643,30
WN71051,830,001041,701295,53
WN81247,690,001343,871708,71
Yhteensä
Taisteluja31264
Ø Taso7,30
Voitot1570750,24%
Häviöitä1519848,61%
Tasapelejä3591,15%
Taisteluja selvitty886328,35%
Vaunuja tuhottu260580,83
Tuhoamissuhde1,16
Vaunuja havaittu281930,90
Vahinkoa aiheutettu980,81
Valtauspisteitä294390,94
Puolustuspisteitä195210,62
Kokemus476,57
WN71051,83
WN81247,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja28
Ø Taso9,57
Voitot1139,29%
Häviöitä1760,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1035,71%
Vaunuja tuhottu240,86
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu321,14
Vahinkoa aiheutettu1.721,32
Valtauspisteitä451,61
Puolustuspisteitä411,46
Kokemus462,75
WN71041,70
WN81343,87
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja141
Ø Taso9,49
Voitot6848,23%
Häviöitä6948,94%
Tasapelejä42,84%
Taisteluja selvitty5035,46%
Vaunuja tuhottu1230,87
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu1711,21
Vahinkoa aiheutettu1.970,35
Valtauspisteitä790,56
Puolustuspisteitä2481,76
Kokemus643,30
WN71295,53
WN81708,71
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot934,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1661,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,85%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty623,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu271,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.363,810,000,000,00
Valtauspisteitä542,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus343,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot934,62%
Häviöitä1661,54%
Tasapelejä13,85%
Taisteluja selvitty623,08%
Vaunuja tuhottu160,62
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu271,04
Vahinkoa aiheutettu1.363,81
Valtauspisteitä542,08
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus343,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä787,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä112,50%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu222,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu819,630,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus129,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot00,00%
Häviöitä787,50%
Tasapelejä112,50%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu40,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu222,75
Vahinkoa aiheutettu819,63
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus129,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot640,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä960,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty640,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,560,000,000,00
Vaunuja havaittu80,5300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu416,270,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus316,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot640,00%
Häviöitä960,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty640,00%
Vaunuja tuhottu50,33
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu80,53
Vahinkoa aiheutettu416,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus316,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot529,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1270,59%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty317,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,930,000,000,00
Vaunuja havaittu100,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu744,820,000,000,00
Valtauspisteitä794,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus282,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot529,41%
Häviöitä1270,59%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty317,65%
Vaunuja tuhottu130,76
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu100,59
Vahinkoa aiheutettu744,82
Valtauspisteitä794,65
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus282,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu22,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.172,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus471,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu22,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.172,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus471,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja389000
Voitot14637,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä23961,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12431,88%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2700,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,020,000,000,00
Vaunuja havaittu3460,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu652,430,000,000,00
Valtauspisteitä8342,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5441,4000,0000,0000,00
Kokemus263,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja389
Voitot14637,53%
Häviöitä23961,44%
Tasapelejä41,03%
Taisteluja selvitty12431,88%
Vaunuja tuhottu2700,69
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu3460,89
Vahinkoa aiheutettu652,43
Valtauspisteitä8342,14
Puolustuspisteitä5441,40
Kokemus263,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7000
Voitot114,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä685,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,140,000,000,00
Vaunuja havaittu20,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.407,710,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus146,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja7
Voitot114,29%
Häviöitä685,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,14
Tuhoamissuhde0,14
Vaunuja havaittu20,29
Vahinkoa aiheutettu1.407,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus146,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (215)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-381377,86554113452,82%1784,72
Bat.-Châtillon Bourrasque 81573,1084597753,53%2024,68
E 25 71004,0551694950,37%1651,09
Grille 15101735,4550686149,25%1301,26
T77 81171,6758784346,38%1172,24
T110E5101900,8662283250,00%1569,97
T-1506829,8152274458,20%1661,49
T297919,0846954553,39%1165,93
Progetto M35 mod. 46 81413,0680154051,48%1789,41
M10391302,4150150747,93%1211,40
T-5491284,0851348947,24%1361,05
Waffenträger auf E 100102112,1046248550,52%1449,10
M18 Hellcat6618,1634944149,66%1008,48
AMX 13 909803,5950243948,75%1155,33
Object 252U Defender 81353,8576443952,85%1553,68
Waffenträger auf Pz. IV91780,6752143249,07%1685,66
Leopard 1101892,0675441656,73%1498,16
M4A1 Sherman5337,0828241251,94%838,38
T698875,4445439547,09%1040,10
KV-856572,0536039151,15%905,44
ST-I91597,2160538354,57%1660,65
IS-4101884,2364338251,05%1582,27
ISU-15281177,9544137245,16%1131,53
Hummel6763,8730536350,69%1227,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81488,0960535151,28%1714,47
KV-481045,0756234653,18%1280,02
AMX 12 t6319,3833633951,03%715,32
T-62A101177,1548133743,62%819,19
T328967,9747233149,55%1116,20
T-437695,2245932353,87%1150,36
T675399,6931931953,29%874,27
T-448885,6751330353,47%1192,97
IS7769,6238329440,82%906,17
T71 DA7353,6135729347,78%566,31
M127781,0737628948,79%1009,05
KV-15460,7834927850,00%918,12
AMX AC mle. 467741,8237327448,91%1017,64
SU-1527668,4137126753,56%846,30
M53/M5591032,4365326650,75%909,80
Object 277101765,4269226251,53%1417,48
M446662,5236925649,61%1102,05
STB-1101572,9168425350,99%1189,14
M4A3E2 Sherman Jumbo6303,5428725043,60%365,13
T376546,7143124548,98%1675,14
M5 Stuart4112,4221823551,06%157,34
Grille5477,1424222451,34%965,91
T92 HMC101235,0852122149,32%1076,59
AMX ELC bis5308,8028022046,82%940,68
Lorraine 155 mle. 507722,5934121344,13%841,74
KV-26743,6142921352,11%1229,10
ARL V396372,7025221041,90%471,87
Sturer Emil7950,9242620944,50%1321,35
M415451,1529620852,88%713,08
M4A3E8 Sherman6618,2547220657,77%1363,78
O-I61148,4558120555,61%2572,50
IS-7101664,1173720049,50%1290,26
SU-1006564,3933419949,25%921,81
AMX 13 F3 AM6590,3429319846,97%851,38
T-34-856504,7335519552,31%955,73
T499688,6947018951,85%867,05
T803112176,6177018945,50%1385,75
M41 Walker Bulldog8690,4448518552,43%1346,81
Object 25791110,0951417946,93%897,68
AMX 13 757402,0240117848,88%696,68
M40/M4381030,9249917748,59%1012,59
Cromwell6588,0243317250,58%1234,57
Dicker Max 6777,5036416746,71%1457,56
Bat.-Châtillon 25 t AP91215,5652716651,81%1233,46
T-345318,9926016552,73%799,49
KV-37837,6544515456,49%1076,96
Nashorn6647,9535415147,68%1119,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C3184,6831915054,67%901,57
SU-855329,7225214852,70%665,06
STA-18737,4245814842,57%776,74
Pz.Sfl. IVc5314,1123014643,15%523,77
T216268,6836314258,45%678,76
G.W. Panther7800,4728213440,30%917,12
Sherman Firefly6759,9644812857,03%1624,75
T2 Medium Tank298,7016612851,56%379,76
Type 619996,5156112638,89%688,44
T54E191309,8052712453,23%1222,42
Lorraine 155 mle. 518984,7042912349,59%1028,97
Bat.-Châtillon 25 t101939,4866512058,33%1770,23
O-Ni71179,0457012054,17%1860,50
T-1091151,4956611754,70%1024,32
T-505111,6321711443,86%152,45
SU-14-28973,4764610848,15%978,98
M8A14143,6217410254,90%237,53
M3 Lee4152,641789949,49%381,38
Comet7759,686139956,57%1363,07
Char Futur 4 91555,188089654,17%1390,32
T-284172,601779546,32%344,77
M24 Chaffee5286,563339335,48%753,63
T-46389,421328944,94%152,82
BDR G1 B5465,773418840,91%782,66
M75287,612618749,43%935,96
S35 CA5382,472628550,59%745,76
S-517663,654628440,48%619,99
212A91132,795068043,75%870,34
Panhard AML Lynx 6x68639,835178047,50%1012,54
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81239,355238052,50%1604,21
T3 HMC2166,321877951,90%684,22
AMX 404155,361997647,37%400,66
Somua SAu 404113,991597651,32%145,32
AMX 13 10510902,175107652,63%914,72
FCM 36 Pak 40 3378,963577564,00%1200,77
Sturmpanzer II4315,621847448,65%1025,66
O-I Experimental5798,535097363,01%1832,08
KR-1112055,227347346,58%1310,42
Vz. 60S Dravec 102111,007237247,22%1319,61
Cruiser Mk. III379,851327243,06%124,72
A-205123,381956949,28%247,22
121B 101525,366226648,48%1103,56
Crusader6311,022926248,39%866,53
Type 4 Heavy91696,666606157,38%1704,37
T56 GMC370,53955930,51%1,27
VK 16.02 Leopard5368,963855750,88%1172,82
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4331,502835457,41%943,58
Pz.Kpfw. II Luchs4270,654415459,26%1099,31
Panther mit 8,8 cm L/71 8942,074025438,89%1055,09
Type 4 Chi-To6868,464904858,33%1866,86
O-Ho8721,744394744,68%592,60
VK 28.016286,723714641,30%594,92
leKpz M 41 90 mm GF 8685,324244450,00%1123,59
BT-7 artillery 3163,582134348,84%503,30
Type 5 Chi-Ri7767,526964257,14%1280,58
Panhard EBR 909797,125314235,71%920,91
FV4202 8880,957494259,52%1159,40
B14330,153604148,78%937,62
M2 Medium Tank385,051484160,98%234,75
Sherman III5379,053103935,90%789,47
MS-11117,971653647,22%482,31
Super Hellcat 7781,315453638,89%1045,47
Cruiser Mk. I172,001193450,00%192,75
T7 Combat Car 2140,821733330,30%507,00
Marder 38T4275,221953231,25%473,16
FCM 50 t 8963,944243231,25%1026,62
StuG III Ausf. G5585,064323148,39%1324,22
T207851,524533158,06%1361,65
Type 97 Te-Ke 292,191703141,94%217,02
Marder II3200,421983154,84%531,13
T-54 first prototype 8979,945673167,74%1318,29
Sturmpanzer I Bison357,521152965,52%230,66
T26E5 8567,176042948,28%496,00
Grant4341,392942857,14%1279,64
Vickers Medium Mk. II265,331052748,15%126,09
T-50-2 6294,003432759,26%777,64
KV-5 81416,895912755,56%1626,37
BT-7472,921472650,00%105,31
WZ-111 81399,315632650,00%1808,91
ARL 446671,274782657,69%1329,23
Covenanter5194,922452657,69%563,96
StuG IV 5497,382992657,69%1393,84
Matilda4351,283032552,00%936,79
KV-1S6569,723432528,00%921,17
ELC EVEN 90 8496,605112540,00%714,40
Panzer 58 Mutz 8793,926652564,00%1103,15
T14 5359,834942441,67%527,87
Type 95 Heavy4214,922182454,17%616,60
Hotchkiss EBR7447,835602450,00%847,24
AMX 383150,872022339,13%276,94
Cruiser Mk. IV488,711302142,86%30,07
Chrysler K 8796,255262065,00%879,09
M3 Stuart3143,632071957,89%522,82
Vickers Medium Mk. III3102,741691963,16%332,71
StuG III Ausf. B4546,473851973,68%1702,21
Pz.Kpfw. I294,002571758,82%352,49
T28 Concept 7935,944751752,94%1304,37
T1 Cunningham193,061271625,00%314,13
M22 Locust 3242,632731650,00%974,99
Vickers Medium Mk. I188,731351560,00%398,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3134,872031546,67%261,78
WZ-120-1G FT 8900,006081435,71%734,16
D23174,422191275,00%725,52
Churchill I5193,172401250,00%205,38
Renault UE 573174,081251225,00%354,28
Pz.Sfl. IVb4297,921671225,00%702,12
M3 Light 3200,002581250,00%980,54
VK 36.01 (H)6637,824331163,64%1217,13
T40454,911051136,36%0,00
L6/402196,11534955,56%712,91
M48A5 Patton101707,33564966,67%1189,09
MT-256366,44513977,78%1219,13
T-262133,75177862,50%641,07
T-602177,00170825,00%668,45
LTP 3175,88173850,00%723,41
AT-12141,57166757,14%485,55
Durchbruchswagen 24148,57217742,86%186,30
Löwe 8817,71558728,57%554,62
T-34-3 8625,00592728,57%455,53
BT-2255,0092616,67%0,10
P26/404319,17182616,67%596,01
Hotchkiss H352100,33152633,33%225,80
Type 3 Chi-Nu5698,83629666,67%2298,05
Renault Otsu174,20138560,00%234,73
Matilda Black Prince 51289,60859580,00%4727,70
SU-100Y 6563,60478560,00%853,43
Pz.Kpfw. 35 (t)2147,50224425,00%646,91
Universal Carrier 2-pdr210,752640,00%0,00
IS-3A 81501,25525450,00%1567,01
Renault NC-31127,6771333,33%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3111,33136333,33%170,42
Light Mk. VIC 258,3394333,33%33,27
Renault FT187,0010120,00%251,03
Pz.Kpfw. II2115,003132100,00%497,09
Vickers Mk. E Type B267,509520,00%27,11
Loyd Gun Carriage237,50101250,00%89,05
T-116 3270,503482100,00%1303,23
M56 Scorpion 71206,50526250,00%2087,23
Pz.Kpfw. II Ausf. D 294,5044220,00%203,90
VK 45.03 7753,0038120,00%824,58
D1238,003411100,00%264,10
M2 Light2133,009810,00%286,67
T1 HMC20,00910,00%0,00
Object 703 Version II 8784,0012810,00%456,82

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 1.5.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.2.2025
Lähti: 24.4.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.5.2021
Lähti: 16.2.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.5.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.8.2015
Lähti: 27.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.11.2015
Lähti: 8.3.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 31.5.2015
Lähti: 17.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.3.2016
Lähti: 22.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.3.2016
Lähti: 15.4.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.8.2019
Lähti: 5.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.5.2016
Lähti: 1.6.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 16.2.2021
Lähti: 19.5.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 14.5.2015
Lähti: 29.5.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.3.2019
Lähti: 5.5.2019
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 31.5.2015
Lähti: 17.8.2015