xXx_Pro_Gold_Spammer_xXx

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 17.4.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja55862081566
Ø Taso8,120,009,319,25
Voitot3495762,58%00,00%6782,72%41473,14%
Häviöitä2030736,35%00,00%1316,05%14325,27%
Tasapelejä5981,07%00,00%11,23%91,59%
Taisteluja selvitty2494744,66%00,00%5770,37%35362,37%
Vaunuja tuhottu941861,6900,002072,5613342,36
Tuhoamissuhde3,050,008,636,26
Vaunuja havaittu819351,4700,001061,318471,50
Vahinkoa aiheutettu2.343,820,004.372,174.343,96
Valtauspisteitä481680,8600,00660,811740,31
Puolustuspisteitä669731,2000,001111,374920,87
Kokemus962,420,001.370,531.423,92
WN72162,340,003002,182880,26
WN83484,310,005527,144984,05
Yhteensä
Taisteluja55862
Ø Taso8,12
Voitot3495762,58%
Häviöitä2030736,35%
Tasapelejä5981,07%
Taisteluja selvitty2494744,66%
Vaunuja tuhottu941861,69
Tuhoamissuhde3,05
Vaunuja havaittu819351,47
Vahinkoa aiheutettu2.343,82
Valtauspisteitä481680,86
Puolustuspisteitä669731,20
Kokemus962,42
WN72162,34
WN83484,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja81
Ø Taso9,31
Voitot6782,72%
Häviöitä1316,05%
Tasapelejä11,23%
Taisteluja selvitty5770,37%
Vaunuja tuhottu2072,56
Tuhoamissuhde8,63
Vaunuja havaittu1061,31
Vahinkoa aiheutettu4.372,17
Valtauspisteitä660,81
Puolustuspisteitä1111,37
Kokemus1.370,53
WN73002,18
WN85527,14
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja566
Ø Taso9,25
Voitot41473,14%
Häviöitä14325,27%
Tasapelejä91,59%
Taisteluja selvitty35362,37%
Vaunuja tuhottu13342,36
Tuhoamissuhde6,26
Vaunuja havaittu8471,50
Vahinkoa aiheutettu4.343,96
Valtauspisteitä1740,31
Puolustuspisteitä4920,87
Kokemus1.423,92
WN72880,26
WN84984,05
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja694000
Voitot47668,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20429,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä142,02%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty32146,25%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6800,9800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,820,000,000,00
Vaunuja havaittu5580,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.005,310,000,000,00
Valtauspisteitä5800,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3950,5700,0000,0000,00
Kokemus955,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja694
Voitot47668,59%
Häviöitä20429,39%
Tasapelejä142,02%
Taisteluja selvitty32146,25%
Vaunuja tuhottu6800,98
Tuhoamissuhde1,82
Vaunuja havaittu5580,80
Vahinkoa aiheutettu2.005,31
Valtauspisteitä5800,84
Puolustuspisteitä3950,57
Kokemus955,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja99000
Voitot5151,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4444,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä44,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3939,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu650,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu710,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.179,040,000,000,00
Valtauspisteitä440,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1001,0100,0000,0000,00
Kokemus686,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja99
Voitot5151,52%
Häviöitä4444,44%
Tasapelejä44,04%
Taisteluja selvitty3939,39%
Vaunuja tuhottu650,66
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu710,72
Vahinkoa aiheutettu1.179,04
Valtauspisteitä440,44
Puolustuspisteitä1001,01
Kokemus686,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja49000
Voitot2653,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2346,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2040,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu300,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu470,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu680,040,000,000,00
Valtauspisteitä330,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä601,2200,0000,0000,00
Kokemus566,510,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja49
Voitot2653,06%
Häviöitä2346,94%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2040,82%
Vaunuja tuhottu300,61
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu470,96
Vahinkoa aiheutettu680,04
Valtauspisteitä330,67
Puolustuspisteitä601,22
Kokemus566,51
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot110,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä990,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu90,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu584,400,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä202,0000,0000,0000,00
Kokemus148,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot110,00%
Häviöitä990,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu70,70
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu90,90
Vahinkoa aiheutettu584,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä202,00
Kokemus148,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja277000
Voitot14451,99%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12444,77%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä93,25%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12645,49%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1820,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu2420,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.172,790,000,000,00
Valtauspisteitä3471,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5401,9500,0000,0000,00
Kokemus580,810,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja277
Voitot14451,99%
Häviöitä12444,77%
Tasapelejä93,25%
Taisteluja selvitty12645,49%
Vaunuja tuhottu1820,66
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu2420,87
Vahinkoa aiheutettu1.172,79
Valtauspisteitä3471,25
Puolustuspisteitä5401,95
Kokemus580,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1155000
Voitot72562,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä42636,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä40,35%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty62754,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9360,8100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,770,000,000,00
Vaunuja havaittu7890,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.190,880,000,000,00
Valtauspisteitä8390,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11330,9800,0000,0000,00
Kokemus777,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1155
Voitot72562,77%
Häviöitä42636,88%
Tasapelejä40,35%
Taisteluja selvitty62754,29%
Vaunuja tuhottu9360,81
Tuhoamissuhde1,77
Vaunuja havaittu7890,68
Vahinkoa aiheutettu1.190,88
Valtauspisteitä8390,73
Puolustuspisteitä11330,98
Kokemus777,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja199000
Voitot10351,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9447,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,01%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6934,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1450,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu1570,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.843,470,000,000,00
Valtauspisteitä790,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä670,3400,0000,0000,00
Kokemus780,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja199
Voitot10351,76%
Häviöitä9447,24%
Tasapelejä21,01%
Taisteluja selvitty6934,67%
Vaunuja tuhottu1450,73
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu1570,79
Vahinkoa aiheutettu1.843,47
Valtauspisteitä790,40
Puolustuspisteitä670,34
Kokemus780,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (391)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon 25 t103328,221105141366,10%4165,88
Panhard EBR 105102513,221091122868,40%4341,65
T95/FV4201 Chieftain 104431,291317120573,20%4357,49
E 100102600,36733115158,30%2531,50
T34 81160,66546112152,01%1439,27
Super Conqueror104270,151274104771,92%5296,16
T110E5103486,74108592067,83%3967,55
E 5093489,45136085770,83%5217,20
Object 252U Defender 82524,86124882766,75%3767,92
Object 907 103544,85113578966,54%3621,23
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3569,5581773974,42%2898,06
IS-7103064,83100570464,77%3535,23
Panhard EBR 75 (FL 10) 82287,13137565872,04%6617,35
Object 279 early 104498,31132763872,57%3961,79
IS-6 82229,46107861864,40%3566,95
leKpz M 41 90 mm GF 81950,90113159362,90%5502,46
E 50 Ausf. M103427,95108558966,04%3961,15
STB-1103540,51109753964,75%4183,52
Type 64 61497,75118451970,52%6490,58
WZ-12091105,4054251744,87%968,19
Jagdpanzer E 100103128,5186151660,08%2862,17
Centurion Action X102886,9087851357,50%3100,15
Rheinmetall Skorpion G 82701,52116851063,33%4184,61
Progetto M35 mod. 46 82785,58136750866,73%4940,90
VK 72.01 (K) 104397,11120150370,38%4699,96
Object 430U104055,58124949173,73%4977,26
Leopard Prototyp A93935,81137946671,24%5711,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4899,79105545574,51%4044,33
T57 Heavy Tank103162,3488544259,95%3240,12
T26E4 SuperPershing 81769,6988143360,51%2876,58
KV-15837,6258042661,97%2352,65
E 25 71471,8688242657,98%2801,59
113102533,3378942053,10%2622,09
121102016,6764740946,21%1758,33
TVP T 50/51103397,32108940765,11%3886,46
T71 DA7914,4077738759,69%2354,61
T-34-28610,3340438443,49%596,52
E 7592238,4573036456,59%2728,77
Object 140103504,20114036463,74%4364,96
Bat.-Châtillon Bourrasque 83255,86152934673,12%5727,92
Conqueror Gun Carriage102124,2679133660,12%2013,20
T3 HMC2298,8933833359,16%1819,21
T-34-17599,9136932944,07%755,76
KV-261054,4064232957,75%2220,28
T-54 first prototype 81701,1399931262,82%2933,27
T-5492972,73117030962,14%4526,71
AMX 13 9091684,1299330359,08%3276,13
Panther/M10 7942,9561130048,67%1649,84
IS7723,5641729847,65%844,67
M46 Patton KR 82185,16119529465,65%4143,64
Pz.Kpfw. I Ausf. C3252,6836428955,02%1474,09
FCM 50 t 81949,56106028456,34%3285,37
ARL V396460,6926328140,21%659,95
AMX 13 57 71936,44151128176,16%6322,20
AMX AC mle. 467732,5935128046,79%931,31
Type 6192301,0682327764,62%2776,53
M48A5 Patton104195,01124927672,46%5515,68
Type 5 Heavy103706,66121026666,54%4095,24
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82064,74110326365,40%3219,68
Tiger II81296,8250325748,25%1599,86
T2971375,9170425554,90%2093,93
Object 260 104006,47126825376,28%4695,64
Ferdinand81574,9554624951,00%1799,07
Leopard 1103804,17110724966,67%4270,03
KV-220-2 51064,5790724967,47%3232,31
KV-856492,5630424843,55%670,56
FV215b (183) 103526,2998224862,50%3578,25
Kranvagn103635,87110924466,80%3801,46
T-345244,7223924249,59%514,44
WZ-111 model 1-492204,2299024260,74%2587,40
Type 586424,5130123743,46%662,74
AMX 13 105103129,14106323663,56%5140,05
WZ-111 81862,9695823458,12%2787,85
Vz. 55104704,70131123468,38%4592,94
Centurion Mk. I81524,4061523256,03%2445,33
Jagdtiger92412,5774622956,33%2523,28
Matilda4454,7438322760,35%1580,60
T6981559,3270121955,71%2417,69
FV20781371,4161421751,15%1933,75
IS-27953,4143021546,98%1193,28
T-100 LT102317,56106821461,68%4182,12
T-34-3 8895,8747121146,45%1068,23
T3281346,3263319954,27%1618,63
SU-85I 5542,2035719752,28%1342,38
IS-381613,9478819653,06%2151,50
LT-432 81990,89122219469,07%5714,71
60TP Lewandowskiego103774,35110619365,80%4024,73
T54E192300,1380819358,03%2626,69
Carro da Combattimento 45 t 104303,11127319268,75%4047,93
Pz.Kpfw. II Luchs4632,6572919168,06%3881,78
WZ-132-1102470,3398318963,49%3826,80
M60 103947,88118918968,25%4925,12
AMX M4 mle. 49 Liberté 82297,77132718973,02%4205,75
ELC EVEN 90 81510,64121918764,17%4374,56
T-62A103210,07103917962,01%3646,30
SU-15271063,9245717850,56%1565,99
Tiger I71195,4253117752,54%1741,89
Object 277103824,13118916771,26%4321,30
WZ-111 model 5A103904,64119316668,67%4447,50
AMX 50 B103896,98114916671,08%4619,71
Pz.Kpfw. T 25 5340,1336616450,61%792,37
Object 70492825,5598616259,88%2855,01
Type 59 G 82702,99143915970,44%4555,31
KV-481384,8672415856,33%1856,41
IS-5 (Object 730) 82194,02112715766,88%3396,69
SU-122-44 71008,8252115650,00%1412,19
M54 Renegade 83061,09147815675,64%4610,92
M10392181,2297515462,99%2491,13
T-1092517,2795714571,03%3376,30
Cromwell B 61309,44103914564,83%3702,27
Progetto M40 mod. 65103967,58121014472,22%4784,27
Object 703 Version II 82892,82141914267,61%4608,92
IS-4103488,81109514165,96%3766,68
M4A3E8 Fury 61008,7581414160,99%2532,86
STA-181621,3890513854,35%2560,86
SU-100Y 61084,6564713863,04%2253,02
121B 103725,50115013565,93%4581,81
Type 62 71784,34129813469,40%6965,90
Maus103658,24117013469,40%4310,31
UDES 15/16103769,90116013367,67%4378,50
Churchill I5196,0521713244,70%171,66
Centurion Mk. 7/192183,5988013152,67%2537,99
STA-2 82260,39126213166,41%4501,77
Object 430 Version II93350,37134613073,85%5466,83
M4A1 Revalorisé 82223,65120013066,15%3844,98
Cruiser Mk. III3298,0641012962,79%2223,66
Type T-345390,0836012855,47%1062,91
T110E3103780,73109212863,28%4006,37
SU-130PM 82936,98126112864,06%4184,26
WZ-111 Qilin 104323,34126012670,63%5168,80
TOG II* 61444,6790112566,40%3250,02
T-22 medium 103840,02121712457,26%4263,77
Pz.Kpfw. V/IV 51769,78165212379,67%5186,48
Chieftain/T95 82414,20129412256,56%4769,35
T 55A 93208,66129412168,60%4444,97
Bisonte C45 82992,50147611977,31%4675,17
Spähpanzer Ru 25192212,95110611765,81%5014,14
FV217 Badger103853,17110411566,09%4042,98
Bat.-Châtillon 25 t AP92390,73109011463,16%3534,24
T110E4103738,85105111266,96%3618,68
GSOR 1008 82865,38132411270,54%4151,76
AMX 30 B103719,21119711166,67%4868,54
Crusader 5.5-in. SP7902,7352310847,22%1200,64
T-54 ltwt.92289,79117210768,22%4858,55
ST-II103774,56112310759,81%4313,63
Škoda T 56 83700,99168310773,83%5262,40
StuG III Ausf. G5500,1028610642,45%1089,86
ST-I92460,39104010661,32%3082,12
ISU-152K 82856,47116910568,57%3795,16
Strv 103B103796,14104610368,93%4046,06
Rheinmetall Panzerwagen102305,1994910363,11%3634,17
S35 CA5433,4228210151,49%883,32
FV3046754,6344610148,51%1548,20
Conqueror93542,9113079971,72%5039,24
WZ-132A92422,7311459868,37%4964,94
Char Futur 4 93583,8613089867,35%4266,65
Grille 15103859,239459761,86%4049,79
Lansen C 83142,0014909764,95%5793,13
Rhm.-Borsig Waffenträger82759,5410849660,42%3814,76
Mäuschen93038,6012459672,92%4115,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5508,493499550,53%1506,22
Cromwell6819,194939457,45%1932,02
Somua SAu 404151,231669446,81%217,18
Pz.Kpfw. VII104038,3111759365,59%4516,29
ISU-15282150,519849269,57%2732,63
CS-52 LIS 83119,8214009266,30%5227,21
T23E3 72213,3614499174,73%5463,15
M6A2E1 82806,1313659170,33%5118,48
M46 Patton93736,1713769067,78%5757,54
AE Phase I 93831,9814239072,22%5502,62
Pudel 61638,9112558971,91%5364,36
Emil II92999,2112008966,29%3895,60
Panhard EBR 9092119,3412028968,54%4988,69
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61121,308138863,64%2771,74
HWK 1281881,8412128771,26%4886,94
AMX M4 mle. 5193854,7614178667,44%5256,81
Chrysler K 82961,5514348669,77%5522,74
WZ-13281907,7311648570,59%4697,20
FV215b 104108,6911658564,71%4643,08
Emil I82397,1912018465,48%4260,09
Object 274a 83031,6515698470,24%5924,91
AMX 30 1er prototype93238,4112898367,47%4652,27
E 75 TS 83089,5414668373,49%4989,53
M3 Lee4196,161918246,34%524,31
CS-63104289,7812358271,95%4593,92
Škoda T 40 61008,277368256,10%2285,25
IS-3A 83172,8915968275,61%4881,49
FCM 36 Pak 40 3393,054358058,75%1362,02
AMX 50 12093165,2312047975,95%4018,07
Bretagne Panther 61810,0913487970,89%5065,73
M36 Jackson6780,715677855,13%1406,04
VK 45.02 (P) Ausf. B93067,1411867864,10%4409,09
KV-5 82868,3814767870,51%5114,95
FV1066 Senlac 81975,1911557862,82%5729,52
SU-1006884,825577755,84%1752,48
Tiger (P)71664,5811057669,74%3067,72
T-34-85M 6931,816957553,33%1713,37
KV-371126,415607454,05%1471,80
King Tiger (Captured) 72245,0113217468,92%4501,54
T3093852,2212847368,49%4894,31
Panhard AML Lynx 6x682062,4511887361,64%6206,31
AMX 13 757935,138577160,56%2476,98
M66491,435017052,86%762,80
Waffenträger auf Pz. IV93640,4012167077,14%4964,27
VK 100.01 (P)82047,2610957065,71%3222,77
T1 Heavy Tank5391,904376944,93%672,33
M10 Wolverine5544,095036851,47%1374,54
T-34-856193,091806732,84%68,79
Kampfpanzer 50 t 94195,6715816768,66%5813,09
Churchill III 5800,557286753,73%2247,11
T-127 3457,344926752,24%2391,22
Leo71741,9111446663,64%4345,84
Škoda T 5094136,1215166666,67%5914,84
AMX ELC bis5794,458496669,70%3952,08
Concept 1B 94133,1814986666,67%4244,98
AMX 13 57 GF 71899,1116316576,92%6398,90
IS-3-II94096,4715446485,94%5850,61
Caernarvon Action X 82476,0013096459,38%4288,50
Prototipo Standard B93735,1913426365,08%4883,53
Valentine II 4678,297446357,14%3431,77
Leichttraktor135,951006238,71%0,00
Super Hellcat 71955,4711396264,52%4326,86
T1 Cunningham1140,482136145,90%786,96
VK 45.02 (P) Ausf. A82390,2912395868,97%4400,86
T-50-2 61373,2411175858,62%6532,44
VK 30.01 (P)6333,093185644,64%388,17
Panther71243,049195567,27%2521,14
A-20557,931455549,09%88,43
Black Prince71661,0910475560,00%2943,16
M26 Pershing82221,9311515561,82%3898,10
AMX AC mle. 4881005,204715543,64%890,64
VK 30.02 (M)6878,566595459,26%1999,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4536,924525367,92%1894,33
Pz.Kpfw. II2286,405195352,83%1785,68
105 leFH18B2 5900,886325152,94%2039,04
M5A1 Stuart4105,902875149,02%211,75
Caernarvon82182,3012105068,00%3591,33
AT 25577,244474961,22%1750,10
TS-5 82905,2713134957,14%4044,33
UDES 0382324,729954763,83%3277,62
AMX 12 t6889,858344748,94%2825,14
Spähpanzer SP I C71650,1711914763,83%4582,12
T-284263,932574650,00%721,97
Object 41682513,1112314665,22%4640,58
Panzer 58 Mutz 81916,4610754656,52%3751,07
Vickers Medium Mk. III376,49984535,56%34,53
UDES 14 Alt 582522,3311664566,67%3994,12
S-517455,433134450,00%413,32
LTG71507,2710364456,82%4160,25
T2071777,5310984358,14%3788,29
M18 Hellcat61242,098484369,77%2876,54
T26E5 Patriot 82355,8113804372,09%3943,25
AMX 50 10082770,2114104278,57%4583,60
Strv 103-093070,3110964264,29%3583,26
WZ-13171949,4112874173,17%6922,30
BT-7471,501214047,50%134,48
VK 30.01 (H)52080,8813744085,00%7420,63
M24E2 Super Chaffee 61364,1013913984,62%6475,66
Renault UE 573133,081513748,65%262,93
122 TM 83319,0014883764,86%4879,42
Cruiser Mk. II2410,065673652,78%2484,03
T7 Combat Car 2114,282203647,22%468,72
Pz.Kpfw. III Ausf. E354,711123528,57%0,18
UDES 1693224,9413673580,00%4555,55
B1479,501653455,88%147,31
VK 28.016921,388013444,12%3139,53
59-1661014,038423250,00%3814,99
Strv 7461318,4510133158,06%3856,34
Light Mk. VIC 2232,584273158,06%1682,48
M4A1 Sherman5787,376843053,33%2820,76
M2 Medium Tank3221,632593046,67%768,73
T2 Light Tank 2207,973443046,67%1194,93
T28 Concept 71360,508423056,67%2160,03
ISU-122S 71582,578353053,33%2729,24
T404481,214602944,83%1356,65
M24 Chaffee5355,104112955,17%1333,48
LTTB81897,7611412965,52%4709,20
M41 HMC5469,253782857,14%744,45
Bishop5785,825692857,14%2006,78
Churchill VII61200,159652774,07%2781,59
Loyd Gun Carriage2202,152722657,69%1402,87
Tetrarch 2278,274342676,92%1724,47
Vickers Medium Mk. I126,40662548,00%61,23
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.496,241782548,00%140,23
Alecto4215,362162548,00%480,16
M4A3E2 Sherman Jumbo61311,9210882568,00%3734,23
Birch Gun4226,922242548,00%665,60
MT-256941,6310742479,17%4453,15
Panhard AMD 178B61286,6311272470,83%5314,29
SU-855316,172202339,13%494,28
SU-263202,521832356,52%506,03
Hotchkiss EBR71747,9612292378,26%5792,23
Pz.Kpfw. III Ausf. J486,951582259,09%177,10
Großtraktor - Krupp 3395,415412245,45%1833,10
Cruiser Mk. IV450,001042138,10%0,00
Panzerjäger I240,95732035,00%0,00
T-505634,007932060,00%3198,61
T675584,504872055,00%1507,45
Chimera 83232,4015362080,00%4520,57
StuG IV 5684,504382055,00%2429,46
AT-1232,32751952,63%94,46
BT-2272,891871861,11%317,19
Pz.Kpfw. 38 (t)375,891351833,33%8,73
M5 Stuart4135,942491844,44%380,95
Dicker Max 61211,008151861,11%2944,34
M2 Light Tank2424,818291681,25%3321,22
Universal Carrier 2-pdr288,631251656,25%260,73
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3384,695311662,50%1541,88
Somua SM 83100,4415321675,00%5090,85
Škoda T 245811,477941560,00%3337,34
Type 97 Te-Ke 2186,132411546,67%1030,75
M7 Priest3189,402531566,67%508,70
BDR G1 B51218,879821573,33%3732,15
T25/271738,0710631566,67%3756,42
Renault FT 75 BS2162,141731450,00%1012,56
Strv m/425892,368751464,29%3300,55
AMX 404425,076071450,00%2687,53
MS-1187,141301450,00%336,22
M8A14599,076481457,14%2291,46
M22 Locust 3356,364391428,57%1961,92
AC 1 Sentinel 4509,935921442,86%2130,03
Hotchkiss H352189,622071338,46%797,08
AMX M4 mle. 4571065,387671346,15%1488,20
Pz.Kpfw. I262,771871353,85%182,65
Škoda T 27 82437,2312111369,23%4816,28
T25 Pilot Number 1 82215,5412221346,15%4331,89
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2225,624251338,46%1331,15
50TP prototyp 82862,2513011258,33%4424,46
Škoda T 2561375,4210121266,67%3266,11
ARL 4461899,8213471190,91%5247,94
59-Patton 81463,0910761172,73%2115,64
1108399,102631020,00%136,67
M374245,402471060,00%806,32
BT-7 artillery 3295,604511060,00%1342,73
T78 62105,6013411090,00%4302,00
Lorraine 40 t 82044,5010001050,00%3053,97
Vickers Medium Mk. II2114,00119955,56%459,07
Chi-Ni2300,11294955,56%1987,43
Renault Otsu1210,44206933,33%1349,02
Sexton II3111,78196955,56%363,20
Pz.Kpfw. II Ausf. G3392,78461955,56%2345,58
K-91103219,001053966,67%3260,19
T-28E with F-30 4740,56680966,67%2405,59
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5965,11780944,44%3579,22
ST vz. 394597,88522837,50%2825,75
Jagdpanzer IV682,00129812,50%0,00
T-26262,6351825,00%52,88
T2 Medium Tank230,25122825,00%1,20
SU-76M421,5074837,50%0,00
Marder 38T4876,13813850,00%3451,40
D2368,29152757,14%140,37
LT vz. 383395,86587771,43%2354,05
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,57152742,86%444,07
Lago4509,71746785,71%2464,33
Stuart I-IV3478,71528757,14%3027,89
Renault FT AC2151,57114728,57%374,95
Durchbruchswagen 24181,29205728,57%274,82
Object 268104088,431117771,43%3693,76
Pz.Sfl. IVc51534,29968785,71%5995,92
LTP 3138,86175742,86%474,60
T-463110,33138650,00%323,24
Lorraine 39L AM3132,33202666,67%443,20
VK 16.02 Leopard5559,67771666,67%2095,79
G.Pz. Mk. VI (e)289,67102616,67%294,50
Renault FT182,20128540,00%263,20
T1 HMC292,00138560,00%445,96
Covenanter5128,00162540,00%220,25
LT vz. 352203,00362475,00%1145,94
IS-M82156,501195450,00%3214,90
T-34 shielded 51102,751016450,00%4482,74
T-45 2245,505084100,00%1331,60
Renault NC-31114,6747333,33%0,00
Kunze Panzer 92749,6712903100,00%2854,73
Strv m/42-57 Alt A.2 61578,331183366,67%4588,13
Excelsior 51365,001158333,33%4293,74
43 M. Toldi III 3193,3325530,00%795,33
D12151,504342100,00%745,46
Wespe3378,0021820,00%1269,56
Excalibur 62015,501222250,00%4654,33
M22658,008801100,00%5983,75
Type 97 Chi-Ha30,001910,00%0,00
Cruiser Mk. I10,00410,00%0,00
AMX 3830,001411100,00%261,00
Marder II30,00881100,00%261,00
Valentine AT4247,008810,00%623,30
AM 39 Gendron-Somua 2613,0012301100,00%5494,49
MTLS-1G14 3275,0027010,00%806,87
Heavy Tank No. VI 62464,0019561100,00%10026,01
A-32 4385,006811100,00%1300,54
Pz.Kpfw. T 15 3239,006031100,00%1343,44
T95E6 106832,0018961100,00%11637,63

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 17.4.2021
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 4.8.2018
Lähti: 29.8.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.6.2020
Lähti: 17.10.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.7.2019
Lähti: 31.7.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.2.2021
Lähti: 16.4.2021
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.1.2019
Lähti: 4.7.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.9.2018
Lähti: 11.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.7.2018
Lähti: 28.7.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.10.2018
Lähti: 4.1.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.8.2019
Lähti: 22.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.10.2020
Lähti: 29.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.8.2017
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.10.2017
Lähti: 27.10.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.12.2016
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.7.2018
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.12.2016
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.7.2016
Lähti: 27.10.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.5.2017
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.6.2017
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.12.2015
Lähti: 27.10.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.12.2015
Lähti: 27.10.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 12.2.2015
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.12.2014
Lähti: 27.10.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.5.2014
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.7.2014
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.7.2014
Lähti: 27.10.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.6.2014
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.8.2017
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.3.2014
Lähti: 27.10.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.5.2015
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.1.2017
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.8.2016
Lähti: 16.12.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.8.2015
Lähti: 11.12.2015