vojak006

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.4.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30028054291
Ø Taso7,420,009,248,25
Voitot1498149,89%00,00%2851,85%14951,20%
Häviöitä1473849,08%00,00%2444,44%13947,77%
Tasapelejä3091,03%00,00%23,70%31,03%
Taisteluja selvitty649721,64%00,00%47,41%4415,12%
Vaunuja tuhottu234320,7800,00240,442290,79
Tuhoamissuhde1,000,000,480,93
Vaunuja havaittu335311,1200,001152,135131,76
Vahinkoa aiheutettu1.086,290,001.191,801.276,00
Valtauspisteitä171460,5700,0000,001560,54
Puolustuspisteitä146130,4900,0000,001320,45
Kokemus496,770,00455,48687,24
WN71068,940,00898,001161,50
WN81352,160,00965,161524,07
Yhteensä
Taisteluja30028
Ø Taso7,42
Voitot1498149,89%
Häviöitä1473849,08%
Tasapelejä3091,03%
Taisteluja selvitty649721,64%
Vaunuja tuhottu234320,78
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu335311,12
Vahinkoa aiheutettu1.086,29
Valtauspisteitä171460,57
Puolustuspisteitä146130,49
Kokemus496,77
WN71068,94
WN81352,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja54
Ø Taso9,24
Voitot2851,85%
Häviöitä2444,44%
Tasapelejä23,70%
Taisteluja selvitty47,41%
Vaunuja tuhottu240,44
Tuhoamissuhde0,48
Vaunuja havaittu1152,13
Vahinkoa aiheutettu1.191,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus455,48
WN7898,00
WN8965,16
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja291
Ø Taso8,25
Voitot14951,20%
Häviöitä13947,77%
Tasapelejä31,03%
Taisteluja selvitty4415,12%
Vaunuja tuhottu2290,79
Tuhoamissuhde0,93
Vaunuja havaittu5131,76
Vahinkoa aiheutettu1.276,00
Valtauspisteitä1560,54
Puolustuspisteitä1320,45
Kokemus687,24
WN71161,50
WN81524,07
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja260000
Voitot10038,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15158,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä93,46%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8432,31%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1320,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu1870,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.528,690,000,000,00
Valtauspisteitä3781,4500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2570,9900,0000,0000,00
Kokemus488,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja260
Voitot10038,46%
Häviöitä15158,08%
Tasapelejä93,46%
Taisteluja selvitty8432,31%
Vaunuja tuhottu1320,51
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu1870,72
Vahinkoa aiheutettu1.528,69
Valtauspisteitä3781,45
Puolustuspisteitä2570,99
Kokemus488,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot18,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä866,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä325,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,450,000,000,00
Vaunuja havaittu171,4200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu611,580,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus231,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot18,33%
Häviöitä866,67%
Tasapelejä325,00%
Taisteluja selvitty18,33%
Vaunuja tuhottu50,42
Tuhoamissuhde0,45
Vaunuja havaittu171,42
Vahinkoa aiheutettu611,58
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus231,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot529,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1270,59%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty529,41%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu50,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu551,180,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä472,7600,0000,0000,00
Kokemus249,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot529,41%
Häviöitä1270,59%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty529,41%
Vaunuja tuhottu130,76
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu50,29
Vahinkoa aiheutettu551,18
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä472,76
Kokemus249,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja38000
Voitot513,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3284,21%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty513,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu120,3200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,360,000,000,00
Vaunuja havaittu290,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu548,160,000,000,00
Valtauspisteitä140,3700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus157,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja38
Voitot513,16%
Häviöitä3284,21%
Tasapelejä12,63%
Taisteluja selvitty513,16%
Vaunuja tuhottu120,32
Tuhoamissuhde0,36
Vaunuja havaittu290,76
Vahinkoa aiheutettu548,16
Valtauspisteitä140,37
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus157,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2374000
Voitot115148,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä117149,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä522,19%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty93039,17%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu17180,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,190,000,000,00
Vaunuja havaittu21270,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.186,380,000,000,00
Valtauspisteitä50252,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä48292,0300,0000,0000,00
Kokemus514,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2374
Voitot115148,48%
Häviöitä117149,33%
Tasapelejä522,19%
Taisteluja selvitty93039,17%
Vaunuja tuhottu17180,72
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu21270,90
Vahinkoa aiheutettu1.186,38
Valtauspisteitä50252,12
Puolustuspisteitä48292,03
Kokemus514,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja175000
Voitot8548,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8749,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,71%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5833,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1110,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,950,000,000,00
Vaunuja havaittu1861,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.169,690,000,000,00
Valtauspisteitä2311,3200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä210,1200,0000,0000,00
Kokemus456,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja175
Voitot8548,57%
Häviöitä8749,71%
Tasapelejä31,71%
Taisteluja selvitty5833,14%
Vaunuja tuhottu1110,63
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu1861,06
Vahinkoa aiheutettu1.169,69
Valtauspisteitä2311,32
Puolustuspisteitä210,12
Kokemus456,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot2649,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2750,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2037,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu440,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu300,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.875,720,000,000,00
Valtauspisteitä320,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä601,1300,0000,0000,00
Kokemus602,940,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot2649,06%
Häviöitä2750,94%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2037,74%
Vaunuja tuhottu440,83
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu300,57
Vahinkoa aiheutettu1.875,72
Valtauspisteitä320,60
Puolustuspisteitä601,13
Kokemus602,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (247)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81415,98698172454,00%1850,51
WZ-111 81375,15763102750,83%1709,04
AMX 13 909883,4949864546,51%1297,34
KV-856646,0835856750,26%1081,18
Bat.-Châtillon 25 t101941,0253955046,55%1649,33
G.W. Tiger (P)8944,3535746446,34%954,89
T-1091333,7851145449,12%1210,97
Conqueror91852,6661141051,95%1846,24
M10391485,0854638550,91%1357,11
Object 70491602,0260236049,72%1261,73
IS7741,7636635044,86%844,73
Caernarvon Action X 81609,1580334457,27%2218,17
T-4481252,6957434154,55%1813,96
Jagdtiger91686,2556134054,41%1470,78
SU-1527560,0529733842,31%548,38
IS-38983,9544633545,37%974,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91211,8054732249,69%1157,76
AMX 50 12091583,8767032052,50%1499,95
Leopard Prototyp A91825,8168731854,09%1957,08
T1 Heavy Tank5752,3350030260,60%2090,09
AMX 30 1er prototype91617,2257328848,26%1553,70
T-437944,1453327652,90%1688,20
T6981141,9351727452,55%1472,03
Tiger I7844,6341327348,72%1025,48
T28 Prototype81331,1859725757,98%1518,45
VK 45.02 (P) Ausf. B91599,5462525554,90%1591,48
T54E191845,5960125552,94%1845,33
FCM 50 t 81168,9578325556,08%1444,37
VK 30.02 (D)7892,7246825448,43%1498,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5217,7620325444,09%374,63
Churchill VII6421,3430325049,20%588,83
Object 252U 81579,9482024955,42%1722,10
Jagdpanther7687,1334824843,55%757,53
T110E5102307,5763824649,19%2029,09
Caernarvon81166,4551124349,38%1296,41
T297938,5548023746,84%1166,14
AMX 50 B101584,6747323645,34%1155,37
Indien-Panzer81328,5254723552,77%1798,88
IS-7101456,8751023146,32%1069,82
Konštrukta T-34/10071083,2654122953,71%1948,42
Churchill I5308,6426422544,89%469,04
AMX 50 10081260,6560522445,54%1330,65
ISU-15281089,6340422248,65%1082,15
StuG III Ausf. G5183,4216521945,66%203,27
Jagdpanzer IV6341,5823421946,58%433,63
AMX 12 t6341,1837321848,17%755,52
SU-1006500,9826621140,76%709,96
E 7591699,8864921055,24%1722,31
Object 430U102245,7666521048,10%1611,99
Object 43092051,9474921053,81%1918,16
11081167,4453720647,09%1372,93
VK 45.02 (P) Ausf. A81211,5951320549,76%1461,01
WZ-111 model 1-491991,1672020257,92%2102,37
ST-I92280,0475520265,35%2565,04
E 100101622,8450719752,28%1243,18
Black Prince7608,2039219445,88%643,19
Škoda T 5091984,2975119050,00%1872,60
VK 36.01 (H)6393,8323919045,79%516,43
KV-26440,6428519047,89%587,40
AT 1581505,4264018752,41%1762,90
Lorraine 155 mle. 507861,6235418544,86%1049,43
Lorraine 155 mle. 5181037,3841718355,19%1186,15
Leopard 1101778,6950518240,66%1262,69
T25/27643,1239517848,31%760,03
M66511,2029117348,55%784,61
Ferdinand81282,4657917350,29%1317,45
Cromwell6330,1127016940,24%413,39
KV-481157,8756116942,60%1241,08
SU-855289,2320616750,90%546,21
G.W. Panther7876,5345716646,39%1041,33
AT 77994,3358116349,69%1259,62
KV-15468,7531516351,53%934,36
T57 Heavy Tank102200,3372315750,32%1756,78
Tortoise92018,8371215554,84%1756,34
T71 DA7536,0044815452,60%1013,74
Super Conqueror102103,6663115449,35%1468,98
Type 586711,5355315350,33%1519,91
IS-271031,4261014648,63%1421,88
KV-137301,8820914653,42%322,55
Sturer Emil7888,6537414645,89%1154,15
T675271,9924114348,25%437,21
M18 Hellcat6561,2837113946,04%831,71
AMX M4 mle. 49 81368,6171513951,80%1649,86
Churchill Gun Carrier6430,1226313738,69%572,39
ARL 446799,4746613454,48%1613,30
Jagdpanzer E 100102097,9447113452,24%1566,87
O-I Experimental5863,0247413157,25%2028,47
TVP VTU Koncept81080,8156812546,40%1437,57
Crusader5162,6018712247,54%271,23
Hummel6457,5830011844,07%517,40
Tiger II8959,2744311741,88%953,48
T-1506614,6734211757,26%1044,06
AMX 13 F3 AM6622,0538311257,14%920,93
Škoda T 256772,9741111144,14%1674,22
O-I6715,0638211043,64%1112,52
AMX 13 757273,7545710652,83%388,04
Hotchkiss EBR7648,0946210445,19%1175,17
VK 30.01 (D)6631,7247510350,49%1293,83
FV217 Badger102355,5064310249,02%1732,89
KV-37892,7044810153,47%1155,89
VK 30.01 (P)6499,2234010050,00%881,39
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.492,1117610051,00%180,69
TOG II* 6789,0743210054,00%1436,12
Type 4 Chi-To6733,493929949,49%1458,37
M75284,882709945,45%915,85
Covenanter493,901369936,36%91,74
FV215b (183) 101868,555049850,00%1322,09
Matilda4130,281629738,14%111,38
T-5491562,156729351,61%1756,36
Comet7843,095659157,14%1358,47
AMX 13 105101330,015729153,85%1360,23
Panhard AMD 178B6631,794949156,04%1920,94
Grille5503,872749051,11%1172,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4164,561558448,81%268,28
Nashorn6646,233348452,38%1062,38
T216390,013198440,48%964,12
Pz.Sfl. IVc5592,563288450,00%1511,72
AMX ELC bis5271,773838245,12%723,68
T3091747,996227956,96%1608,42
BDR G1 B5597,573877950,63%1351,07
WZ-111 model 5A101904,356547440,54%1291,53
Tiger (P)71157,017837454,05%1680,23
T 55A 91533,355587444,59%1409,83
Type 5 Chi-Ri71035,226407345,21%1631,83
T3281019,845387347,95%1060,04
Sturmpanzer II4209,101677145,07%543,07
Pz.Kpfw. III/IV5183,392457136,62%264,76
SU-85B4187,431547040,00%226,47
Type 3 Chi-Nu5298,572636744,78%665,16
FV215b 102045,835366645,45%1652,93
Panhard AML Lynx 6x68689,574896540,00%902,63
Type T-345535,755386043,33%1796,40
T2071164,957245660,71%1965,03
Maus101948,685575642,86%1313,05
T-34-17722,465405453,70%983,73
O-Ni71265,556025362,26%1872,38
T71 CMCD7567,665325356,60%1045,63
IS-4102296,836515253,85%1832,42
T-345437,183195150,98%1153,45
Pz.Kpfw. 38 (t)368,061175143,14%14,71
T2881307,164895143,14%1352,13
AMX 30 B101829,945325152,94%1514,00
M3 Lee4163,531734955,10%475,93
Leo71259,159004765,96%2766,21
Type 5 Ke-Ho4171,742334757,45%537,66
Škoda T 245480,273664447,73%1392,36
Emil I81392,256484454,55%1499,95
M8A14259,592604447,73%606,92
T28 Concept 7906,484334452,27%1258,24
AMX M4 mle. 4571196,956334353,49%1821,19
TVP T 50/51101604,056464151,22%1101,02
Centurion Mk. 7/191510,248264158,54%1590,48
Pz.Kpfw. II Luchs4163,932264143,90%375,84
FV3046395,152954146,34%506,87
Object 268101619,233583930,77%882,24
Pz.Kpfw. III Ausf. J4167,182083844,74%398,05
M4A3E2 Sherman Jumbo6850,476953852,63%1803,31
Vickers Medium Mk. III337,971003743,24%22,41
T1 Cunningham147,721503661,11%199,61
B14343,584373652,78%1389,48
T-46364,971083438,24%24,68
Centurion Mk. I81445,327873447,06%1958,74
T56 GMC3120,471303441,18%157,43
T-45 2222,912763458,82%1456,79
Bishop5429,363303351,52%945,11
Rhm.-Borsig Waffenträger81319,555193357,58%1384,64
T-28473,311413259,38%180,91
SU-76M3150,591353231,25%249,69
Type 95 Heavy4527,423803145,16%2440,03
IS-M81008,974813116,13%907,80
Stuart I-IV3160,072053053,33%589,51
A-204325,333633043,33%1636,30
VK 28.016507,144672934,48%1375,68
Lorraine 40 t 81355,797152937,93%1334,83
VK 16.02 Leopard5316,683332857,14%1077,77
StuG IV 5291,322012842,86%488,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C3170,332352748,15%674,79
Strv 7461015,468492665,38%2219,96
Sturmpanzer I Bison329,42942657,69%146,41
M5 Stuart495,462442638,46%147,24
VK 30.02 (M)6724,154542638,46%1187,82
T7 Combat Car 2117,352162665,38%754,27
Durchbruchswagen 24343,522642536,00%1100,40
Cruiser Mk. III239,791052454,17%119,15
M4 Sherman5524,222772326,09%1136,02
VK 30.01 (H)5814,525742347,83%1952,91
Sav m/434418,594522263,64%1452,56
Renault UE 57397,411522245,45%97,53
Marder 38T4356,453102245,45%825,22
Pz.Kpfw. III Ausf. E3154,671882161,90%663,58
M2 Medium Tank3139,051422142,86%347,87
M26 Pershing81057,626002133,33%1245,23
Birch Gun4369,004002161,90%1611,47
Crusader 5.5-in. SP7645,195832152,38%786,76
Cruiser Mk. IV367,101292055,00%126,53
AT-1281,531101942,11%89,30
MS-1132,82971758,82%157,22
T3 HMC2144,292561758,82%619,61
MTLS-1G14 3380,533751758,82%1972,50
BT-7351,381581643,75%35,58
Sexton II3301,312981662,50%1421,76
Type 91 Heavy3172,751801656,25%564,71
D23128,001721560,00%454,43
Pz.Kpfw. T 25 5469,574311435,71%1181,92
Type 98 Ke-Ni3150,622261353,85%509,79
Cruiser Mk. I248,081171361,54%183,77
BT-7 artillery 3141,852141346,15%576,60
Vickers Medium Mk. II230,67981275,00%261,00
Strv fm/211142,002451163,64%926,46
25TP KSUST II5647,735461163,64%2000,24
M3 Stuart3230,203541050,00%1168,69
Pz.Kpfw. 35 (t)229,901101090,00%261,00
T-26269,20941050,00%168,14
Somua SM 81578,908831070,00%1565,80
AMX 383219,11397966,67%1259,30
Vickers Medium Mk. I160,86140785,71%337,72
Grant4147,71154742,86%249,39
AMX 404120,57247771,43%526,60
T2 Medium Tank2103,43161771,43%593,92
T-50-2 6361,43471785,71%903,74
D1297,83105616,67%277,47
Pz.Kpfw. II2222,17329666,67%1348,92
Somua SAu 40496,67177683,33%266,04
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81340,00862666,67%1582,95
Renault Otsu1129,40207560,00%821,29
BT-2298,80159580,00%530,52
Marder II383,40123560,00%154,08
Type 95 Ha-Go2137,50118425,00%485,93
Leichttraktor154,0064425,00%33,50
Renault FT132,00101333,33%0,00
M2 Light Tank2212,67359333,33%1061,30
Panzerjäger I250,67102333,33%3,10
Renault FT AC2193,33400333,33%664,47
43 M. Toldi III 364,6710130,00%75,42
TKS z n.k.m. 20 mm 2129,50242250,00%693,48
Type 97 Te-Ke 273,00125250,00%229,30
T-29 3116,50185250,00%277,29
Light Mk. VIC 222,006820,00%0,00
Hotchkiss H352280,007381100,00%2071,18
14TP40,002001100,00%261,00
Loyd Gun Carriage20,001041100,00%261,00
Pz.Kpfw. I20,001310,00%0,00
MKA 255,007110,00%0,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8696,007131100,00%668,17
L-60 212,008110,00%0,00
T1E6 260,005310,00%83,16
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2105,003781100,00%579,59

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.4.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.9.2018
Lähti: 2.4.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.1.2018
Lähti: 27.3.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.11.2017
Lähti: 6.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.5.2017
Lähti: 8.8.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.12.2015
Lähti: 16.12.2015
Asema: Komentaja
Liittynyt: 7.2.2015
Lähti: 18.11.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.12.2014
Lähti: 2.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.11.2014
Lähti: 12.12.2014
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 5.10.2014
Lähti: 1.1.1970
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 29.9.2014
Lähti: 1.10.2014
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 8.4.2014
Lähti: 1.1.1970
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje