vitikus

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.1.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16709013667
Ø Taso6,670,009,547,81
Voitot883052,85%00,00%753,85%37956,82%
Häviöitä775746,42%00,00%646,15%28142,13%
Tasapelejä1220,73%00,00%00,00%71,05%
Taisteluja selvitty419625,11%00,00%538,46%18227,29%
Vaunuja tuhottu158220,9500,00151,158221,23
Tuhoamissuhde1,260,001,881,69
Vaunuja havaittu253501,5200,00211,6211261,69
Vahinkoa aiheutettu1.055,380,002.556,541.851,26
Valtauspisteitä69140,4100,0000,0010,00
Puolustuspisteitä122880,7400,0000,005840,88
Kokemus495,310,00585,85716,10
WN71333,670,001542,621757,03
WN81802,100,002176,882671,70
Yhteensä
Taisteluja16709
Ø Taso6,67
Voitot883052,85%
Häviöitä775746,42%
Tasapelejä1220,73%
Taisteluja selvitty419625,11%
Vaunuja tuhottu158220,95
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu253501,52
Vahinkoa aiheutettu1.055,38
Valtauspisteitä69140,41
Puolustuspisteitä122880,74
Kokemus495,31
WN71333,67
WN81802,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja13
Ø Taso9,54
Voitot753,85%
Häviöitä646,15%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty538,46%
Vaunuja tuhottu151,15
Tuhoamissuhde1,88
Vaunuja havaittu211,62
Vahinkoa aiheutettu2.556,54
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus585,85
WN71542,62
WN82176,88
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja667
Ø Taso7,81
Voitot37956,82%
Häviöitä28142,13%
Tasapelejä71,05%
Taisteluja selvitty18227,29%
Vaunuja tuhottu8221,23
Tuhoamissuhde1,69
Vaunuja havaittu11261,69
Vahinkoa aiheutettu1.851,26
Valtauspisteitä10,00
Puolustuspisteitä5840,88
Kokemus716,10
WN71757,03
WN82671,70
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja112000
Voitot6154,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5044,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,89%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3833,93%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu780,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,050,000,000,00
Vaunuja havaittu990,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.033,890,000,000,00
Valtauspisteitä1641,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä390,3500,0000,0000,00
Kokemus598,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja112
Voitot6154,46%
Häviöitä5044,64%
Tasapelejä10,89%
Taisteluja selvitty3833,93%
Vaunuja tuhottu780,70
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu990,88
Vahinkoa aiheutettu2.033,89
Valtauspisteitä1641,46
Puolustuspisteitä390,35
Kokemus598,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja97000
Voitot5758,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3839,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3536,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu710,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu690,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.178,820,000,000,00
Valtauspisteitä1661,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä120,1200,0000,0000,00
Kokemus555,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja97
Voitot5758,76%
Häviöitä3839,18%
Tasapelejä22,06%
Taisteluja selvitty3536,08%
Vaunuja tuhottu710,73
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu690,71
Vahinkoa aiheutettu1.178,82
Valtauspisteitä1661,71
Puolustuspisteitä120,12
Kokemus555,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot444,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä444,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä111,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty333,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu40,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu625,220,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9410,4400,0000,0000,00
Kokemus324,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot444,44%
Häviöitä444,44%
Tasapelejä111,11%
Taisteluja selvitty333,33%
Vaunuja tuhottu30,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu40,44
Vahinkoa aiheutettu625,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä9410,44
Kokemus324,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu21,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu310,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus32,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu21,00
Vahinkoa aiheutettu310,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus32,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3580011
Voitot19654,75%00,00%00,00%872,73%
Häviöitä16245,25%00,00%00,00%327,27%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13938,83%00,00%00,00%436,36%
Vaunuja tuhottu2670,7500,0000,00111,00
Tuhoamissuhde1,220,000,001,57
Vaunuja havaittu4331,2100,0000,00121,09
Vahinkoa aiheutettu1.163,860,000,001.370,64
Valtauspisteitä2730,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä17114,7800,0000,0000,00
Kokemus605,870,000,00739,73
Yhteensä
Taisteluja358
Voitot19654,75%
Häviöitä16245,25%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty13938,83%
Vaunuja tuhottu2670,75
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu4331,21
Vahinkoa aiheutettu1.163,86
Valtauspisteitä2730,76
Puolustuspisteitä17114,78
Kokemus605,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja11
Voitot872,73%
Häviöitä327,27%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty436,36%
Vaunuja tuhottu111,00
Tuhoamissuhde1,57
Vaunuja havaittu121,09
Vahinkoa aiheutettu1.370,64
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus739,73

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18990040
Voitot100352,82%00,00%00,00%2460,00%
Häviöitä87646,13%00,00%00,00%1537,50%
Tasapelejä201,05%00,00%00,00%12,50%
Taisteluja selvitty68135,86%00,00%00,00%2050,00%
Vaunuja tuhottu13460,7100,0000,00250,63
Tuhoamissuhde1,110,000,001,25
Vaunuja havaittu19311,0200,0000,00210,53
Vahinkoa aiheutettu837,850,000,001.196,55
Valtauspisteitä16760,8800,0000,00521,30
Puolustuspisteitä29761,5700,0000,001002,50
Kokemus439,360,000,00537,10
Yhteensä
Taisteluja1899
Voitot100352,82%
Häviöitä87646,13%
Tasapelejä201,05%
Taisteluja selvitty68135,86%
Vaunuja tuhottu13460,71
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu19311,02
Vahinkoa aiheutettu837,85
Valtauspisteitä16760,88
Puolustuspisteitä29761,57
Kokemus439,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja40
Voitot2460,00%
Häviöitä1537,50%
Tasapelejä12,50%
Taisteluja selvitty2050,00%
Vaunuja tuhottu250,63
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu210,53
Vahinkoa aiheutettu1.196,55
Valtauspisteitä521,30
Puolustuspisteitä1002,50
Kokemus537,10

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja145000
Voitot7551,72%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6947,59%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,69%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5437,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1220,8400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,340,000,000,00
Vaunuja havaittu1200,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.847,380,000,000,00
Valtauspisteitä1601,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2451,6900,0000,0000,00
Kokemus600,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja145
Voitot7551,72%
Häviöitä6947,59%
Tasapelejä10,69%
Taisteluja selvitty5437,24%
Vaunuja tuhottu1220,84
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu1200,83
Vahinkoa aiheutettu1.847,38
Valtauspisteitä1601,10
Puolustuspisteitä2451,69
Kokemus600,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (185)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX Chasseur de chars 81275,37590121447,03%1786,97
Cromwell6912,81552112555,91%2367,84
T-5491677,0156360549,92%1914,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C3241,5433755655,94%1370,35
Object 140102144,7456454050,37%1944,28
Spähpanzer Ru 2519912,4448848348,03%1339,51
IS-381627,0463147059,57%2211,99
M41 Walker Bulldog81091,2859042853,50%2362,31
T-448887,0945540751,11%1199,21
T-1092207,7768539353,44%2329,45
Leopard Prototyp A92136,6564631252,24%2371,61
Conqueror92524,0769623957,74%2854,61
T-345502,3237523253,45%1583,38
Valentine II 4411,2140923046,96%1645,90
G.W. Tiger (P)81348,8050022550,22%1537,58
Object 907 102886,8071420954,55%2567,18
G.W. Panther7943,4837019852,02%1078,85
Spähpanzer SP I C7787,9840719037,37%1247,28
T-34-856548,1237718848,94%1008,43
IS7962,5445318445,65%1281,08
T-34-85M 61219,9674818161,88%2685,43
T-1506595,6435817946,37%933,28
FV3046790,2537717349,71%1560,42
Jagdpanther7995,3245417153,80%1389,15
T-437716,4244416753,29%1202,79
Pz.Kpfw. II Luchs4283,5934016457,32%1066,93
Hummel6580,4431515253,95%811,59
KV-37780,4140215246,71%855,38
Type 64 61080,4268315163,58%3860,07
M4 Sherman5670,7949714867,57%2341,35
T25 Pilot Number 1 81505,2685714654,79%2133,96
Cromwell B 61238,9874113860,87%2922,82
T54E192013,7968412956,59%2026,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5445,5733912854,69%1303,22
AMX 13 7571051,6555212356,91%2675,21
T3281734,7868712059,17%2345,55
KV-15459,6834011855,93%953,73
T-54 first prototype 81947,2497711861,86%3306,60
Black Prince71165,5957111753,85%1891,40
Konštrukta T-34/10071432,3461311656,03%2887,00
T2071601,8282311473,68%3185,33
T2971504,9464611457,89%2139,72
Churchill I5307,8525911345,13%448,67
Comet71099,8254511140,54%1973,19
KV-856685,7037910546,67%1034,35
KV-1S5345,0227810244,12%527,83
T376622,974639948,48%1846,29
Jagdpanther II81514,466359857,14%1632,96
M18 Hellcat6553,193599757,73%964,16
Jagdpanzer IV6624,823629455,32%1222,38
M4A3E8 Sherman6657,324638864,77%1424,03
IS-7102619,536388850,00%2382,63
AMX ELC bis5504,863998856,82%1905,92
Panhard AMD 178B6822,575248754,02%2635,47
IS-271501,806218652,33%2336,89
Churchill VII6635,004068455,95%1124,58
T-62A102395,135738246,34%2032,17
AMX 12 t6486,564218156,79%1333,61
StuG III Ausf. G5345,632458043,75%628,93
Object 277103094,417708067,50%2669,47
T-284178,731857946,84%413,24
Škoda T 256774,554927855,13%1555,12
VK 36.01 (H)6504,363507850,00%770,08
VK 16.02 Leopard5192,102417738,96%382,86
T675355,052967652,63%719,64
MT-256634,894897655,26%2107,18
Crusader5318,282847546,67%847,92
Caernarvon81842,008277463,51%2535,15
Matilda4216,072286750,75%506,40
Grille5385,572546752,24%698,75
KV-26839,164596756,72%1545,30
LTTB81193,616016657,58%2561,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4289,892516544,62%675,01
Škoda T 245395,502836440,63%1000,67
Type T-345600,555416471,88%2118,75
M24 Chaffee5288,523186448,44%909,85
Bishop5449,812966459,38%1035,30
WZ-13171235,526766066,67%3228,50
VK 30.01 (P)6831,154795952,54%1582,24
Tiger (P)71255,186445547,27%1943,21
M66819,245045462,96%1521,19
M8A14168,711965145,10%255,05
BDR G1 B5649,884214955,10%1625,77
SU-855453,192774850,00%1040,96
SU-1006770,654634860,42%1537,15
VK 28.016224,132964850,00%448,38
Marder II3143,531494546,67%254,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4219,661944434,09%460,65
Type 586938,027414367,44%2444,25
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2109,492584346,51%447,27
11081272,145684252,38%1531,26
B14363,343204153,66%1426,17
Strv m/425599,714054165,85%2058,59
O-I Experimental5740,764194153,66%1475,46
A-436817,174814148,78%1767,75
T1 Heavy Tank5603,734604070,00%1659,21
Super Conqueror103196,758244052,50%2747,84
T-45 2182,252374062,50%1102,05
Crusader 5.5-in. SP7827,775473956,41%1277,99
Pz.Sfl. IVb4268,232133951,28%810,71
Vickers Medium Mk. III387,221523762,16%284,34
Birch Gun4239,062163655,56%923,03
Strv 746962,375653562,86%1979,95
Covenanter4225,972803557,14%955,02
Wespe3156,711523450,00%452,78
T-505141,562043441,18%230,86
T-463133,942103363,64%618,09
Ikv 1035650,824143342,42%1886,05
T1 Cunningham1126,392423161,29%809,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3161,191603129,03%439,42
Panhard EBR 75 (FL 10) 81545,106383148,39%3176,60
Leo71400,237303056,67%2969,10
Bat.-Châtillon 12 t81292,705103043,33%2274,16
M2 Light Tank2278,794082867,86%1853,69
Sexton II3186,181552846,43%658,79
Lorraine 39L AM3146,811382748,15%337,80
Cruiser Mk. III2162,932252759,26%838,09
Pz.Kpfw. I253,041332740,74%45,06
Pz.Kpfw. II2196,312342646,15%871,11
ST vz. 394268,962782568,00%996,39
ARL 4461060,226132369,57%2225,38
M2 Medium Tank3116,261422330,43%236,82
59-1661092,788012369,57%5206,74
M5 Stuart4108,962212352,17%310,84
BT-7 artillery 3174,652352356,52%828,29
Lago4283,733222268,18%1102,99
Matilda Black Prince 5687,853962040,00%1982,69
T3 HMC2123,221571850,00%382,87
LT vz. 383168,762051741,18%542,02
P26/404490,183631747,06%1624,26
M7 Priest3200,311981656,25%528,27
KV-220-2 5924,816091662,50%2257,57
M3 Stuart3188,132581573,33%1031,36
M3 Lee4191,401751553,33%573,31
Panzerjäger I272,531141546,67%75,45
StuG IV 5414,672771540,00%871,58
AMX 105 AM mle. 474382,001881323,08%1164,06
G.Pz. Mk. VI (e)220,46621338,46%0,18
T-28E with F-30 4775,626101338,46%2368,80
Vickers Medium Mk. I124,08491233,33%0,00
T-26294,581191250,00%305,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E340,671051250,00%78,58
Durchbruchswagen 24328,422641250,00%1070,84
Matilda IV 5831,005731258,33%2489,72
TOG II* 6688,503401233,33%895,19
Vickers Medium Mk. II267,82871127,27%83,35
T56 GMC377,821481163,64%195,22
D23241,402801070,00%1114,29
Grant4231,301421020,00%515,78
Cruiser Mk. IV3235,102491050,00%860,97
T7 Combat Car 245,501471070,00%262,11
Stuart I-IV3200,22281933,33%738,39
M5A1 Stuart4214,67221922,22%571,39
SU-76M399,89113933,33%56,40
KV-48678,33373955,56%640,69
Hotchkiss H352222,75225837,50%1118,65
T1 HMC272,38110825,00%139,06
AMX 383124,50166837,50%364,78
LTP 344,2583837,50%0,00
Loyd Gun Carriage2117,00174785,71%807,82
Renault FT 75 BS2158,50167666,67%1016,20
MS-1126,3360633,33%0,00
AT-12116,00167666,67%476,23
T1E6 237,83105650,00%75,00
10TP3333,003805100,00%1975,43
T-50-2 6679,00394520,00%1865,41
M22102,50217475,00%551,10
Vickers Mk. E Type B2131,25136450,00%496,92
AMX 404131,75209450,00%420,62
D1210,00109366,67%224,81
Leichttraktor131,3330333,33%0,00
SU-18211,3347333,33%0,00
T2 Medium Tank2217,002853100,00%1178,71
T25/27741,33411366,67%1062,10
Kolohousenka1214,00255250,00%1187,08
Renault FT116,0055250,00%75,89
M15/42385,502152100,00%300,68
Sav m/434606,505342100,00%2758,11
MKA 2317,003522100,00%1603,14
L-60 2324,005512100,00%3406,14
T 55A 93253,50919250,00%3430,42
43 M. Toldi III 3173,00259250,00%734,35
Renault NC-3110,001610,00%0,00
Ikv 723501,0033910,00%1661,04
Type 97 Te-Ke 251,003310,00%16,25

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 17.1.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.12.2018
Lähti: 2.1.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.1.2018
Lähti: 3.11.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 7.9.2017
Lähti: 31.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.6.2017
Lähti: 3.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.4.2017
Lähti: 19.6.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 24.2.2017
Lähti: 21.3.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.1.2017
Lähti: 17.2.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.11.2016
Lähti: 4.1.2017
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 3.6.2016
Lähti: 29.8.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.3.2016
Lähti: 27.5.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.2.2016
Lähti: 28.2.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.1.2016
Lähti: 20.2.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 24.6.2015
Lähti: 21.1.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.4.2015
Lähti: 23.6.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.7.2014
Lähti: 14.2.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje