ozawiz

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 10.10.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36877000
Ø Taso7,870,000,000,00
Voitot2071056,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1575642,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä4111,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1357636,81%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu504501,3700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,170,000,000,00
Vaunuja havaittu474531,2900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.774,490,000,000,00
Valtauspisteitä163530,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä362220,9800,0000,0000,00
Kokemus705,310,000,000,00
WN71732,560,000,000,00
WN82635,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja36877
Ø Taso7,87
Voitot2071056,16%
Häviöitä1575642,73%
Tasapelejä4111,11%
Taisteluja selvitty1357636,81%
Vaunuja tuhottu504501,37
Tuhoamissuhde2,17
Vaunuja havaittu474531,29
Vahinkoa aiheutettu1.774,49
Valtauspisteitä163530,44
Puolustuspisteitä362220,98
Kokemus705,31
WN71732,56
WN82635,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja346000
Voitot19957,51%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14040,46%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä72,02%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13438,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2900,8400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,370,000,000,00
Vaunuja havaittu2570,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.900,850,000,000,00
Valtauspisteitä3030,8800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2950,8500,0000,0000,00
Kokemus787,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja346
Voitot19957,51%
Häviöitä14040,46%
Tasapelejä72,02%
Taisteluja selvitty13438,73%
Vaunuja tuhottu2900,84
Tuhoamissuhde1,37
Vaunuja havaittu2570,74
Vahinkoa aiheutettu1.900,85
Valtauspisteitä3030,88
Puolustuspisteitä2950,85
Kokemus787,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot436,36%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä763,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty327,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu80,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu161,4500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu923,180,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0900,0000,0000,00
Kokemus336,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot436,36%
Häviöitä763,64%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty327,27%
Vaunuja tuhottu80,73
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu161,45
Vahinkoa aiheutettu923,18
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,09
Kokemus336,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot660,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä440,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty550,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,9000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,800,000,000,00
Vaunuja havaittu20,2000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu767,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä989,8000,0000,0000,00
Kokemus494,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot660,00%
Häviöitä440,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty550,00%
Vaunuja tuhottu90,90
Tuhoamissuhde1,80
Vaunuja havaittu20,20
Vahinkoa aiheutettu767,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä989,80
Kokemus494,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu40,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu154,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus53,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot00,00%
Häviöitä5100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu40,80
Vahinkoa aiheutettu154,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus53,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot538,46%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä861,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty323,08%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu70,5400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.200,460,000,000,00
Valtauspisteitä332,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä302,3100,0000,0000,00
Kokemus357,540,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot538,46%
Häviöitä861,54%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty323,08%
Vaunuja tuhottu100,77
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu70,54
Vahinkoa aiheutettu1.200,46
Valtauspisteitä332,54
Puolustuspisteitä302,31
Kokemus357,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja206000
Voitot11455,34%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8842,72%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9144,17%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1900,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,650,000,000,00
Vaunuja havaittu1710,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.422,280,000,000,00
Valtauspisteitä660,3200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2841,3800,0000,0000,00
Kokemus607,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja206
Voitot11455,34%
Häviöitä8842,72%
Tasapelejä41,94%
Taisteluja selvitty9144,17%
Vaunuja tuhottu1900,92
Tuhoamissuhde1,65
Vaunuja havaittu1710,83
Vahinkoa aiheutettu1.422,28
Valtauspisteitä660,32
Puolustuspisteitä2841,38
Kokemus607,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja101000
Voitot5049,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5150,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2928,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu890,8800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,240,000,000,00
Vaunuja havaittu1451,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.669,490,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä600,5900,0000,0000,00
Kokemus676,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja101
Voitot5049,50%
Häviöitä5150,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2928,71%
Vaunuja tuhottu890,88
Tuhoamissuhde1,24
Vaunuja havaittu1451,44
Vahinkoa aiheutettu1.669,49
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä600,59
Kokemus676,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (256)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 8931,42430119445,23%959,25
T-5491301,31538108448,62%1410,45
IS-7102396,25675107057,20%2508,21
Object 140102453,2571987554,06%2619,84
T34 81606,2067081954,58%2242,04
T-1092119,3372581955,56%2577,01
WZ-111 82070,0896376463,61%3233,09
Object 252U 82449,76108675664,55%3572,26
IS-381533,1565773156,91%2093,76
ISU-15281672,1154870651,42%1998,91
leKpz M 41 90 mm GF 81568,8283165455,66%4018,44
T-54 ltwt.91490,4772764953,78%2869,53
AMX 13 9091487,1270255255,98%2896,74
LTTB8920,1765954355,99%2134,10
T-62A102861,4972053953,62%3138,75
T4991613,3673953857,43%3214,81
T-448656,1337846048,04%766,37
Object 430U103321,5396643856,62%3325,77
M54 Renegade 82448,57117243661,24%3612,74
Bat.-Châtillon 25 t102911,3774540351,36%3009,67
M48A5 Patton103244,4798839458,88%3626,60
E 50 Ausf. M103186,9081439361,32%3757,65
T-505171,5127238951,41%484,01
E 25 71385,8772137061,35%2641,68
T 55A 92839,8995036758,86%3662,54
Leopard Prototyp A93058,3595935858,66%3904,20
A-20582,6718534948,14%130,63
Jagdpanzer E 100102766,8962931956,11%2524,38
Rheinmetall Skorpion G 82279,0489231560,00%3301,55
Object 268102692,8664530956,96%2408,49
E 5092884,8295830766,78%3902,56
E 100103359,9682830658,82%3582,28
Object 70492367,5263330557,38%2279,96
AMX 30 1er prototype92947,0392528259,22%4197,20
E 7592194,1474527964,52%2628,59
Bat.-Châtillon 25 t AP92046,3668227554,18%2559,24
Tiger I71501,4370527462,41%2567,10
KV-261105,5661527261,40%2435,75
T-34-856343,1127526947,96%461,45
KV-15650,8848926559,25%1682,79
Spähpanzer Ru 25191949,5980026159,39%4508,35
SU-1006985,9055825657,81%2353,69
Jagdpanther II82052,7273925056,40%2957,06
WZ-111 model 1-492913,9898724359,67%3751,11
M41 Walker Bulldog81383,3572724255,37%3627,71
SU-100Y 61214,5467223960,67%2693,44
T-345135,0919523449,15%172,37
T57 Heavy Tank103367,9185522856,58%3017,31
SU-1527826,0440122751,10%1196,20
T95E6 103164,5185522355,16%3050,03
T25 Pilot Number 1 81937,6492522357,85%3656,07
IS7737,4537222243,69%904,03
Object 277103399,8193422161,54%3649,07
Emil II93192,75119921864,68%4418,81
S-517951,0551521749,31%1130,50
MT-256308,3637221255,19%884,79
T54E192375,5980720455,88%2724,93
WZ-13281416,8676119957,29%3484,98
T-437485,9333619451,03%650,64
Pz.Kpfw. I Ausf. C3283,0740619456,19%1752,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81650,2159619255,73%1827,86
T675905,8664619162,30%3110,96
Jagdtiger92263,8565919056,32%2102,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5589,9640318749,20%1906,58
Waffenträger auf Pz. IV92286,5468718657,53%2299,15
T28 Concept 71359,2670818658,60%2515,20
Grille 15103075,5264218055,56%2928,95
Sturer Emil7976,6645017948,04%1363,41
BT-22116,7615717644,89%467,01
O-I61148,0559917558,86%2351,29
T376882,2367217557,71%3252,95
Tiger II81693,0364717346,82%2321,08
Object 43093031,68104917364,74%3764,32
Caernarvon82344,42113516568,48%3762,01
Conqueror92752,78103516556,97%3352,89
Object 26392876,57109816264,20%3338,92
Spähpanzer SP I C71312,2189615863,92%3532,72
Super Conqueror104386,19122714870,95%4967,42
IS-2-II82334,50114214757,82%3801,98
AMX ELC bis5687,4663414456,25%3225,93
VK 100.01 (P)81979,7798214367,13%3062,17
M18 Hellcat6956,1058614262,68%2152,15
ST-I92705,7482314159,57%3250,10
StuG III Ausf. G5825,0852113954,68%2753,65
Type 6193276,4492813454,48%4146,81
P.44 Pantera82172,73107013355,64%4013,48
Panther II81574,3367613351,13%2376,02
T110E5102762,5576113350,38%2827,64
T2971948,3291013163,36%3643,15
WZ-111 model 5A104039,35107612464,52%4548,53
BT-7461,1013112152,89%133,33
Object 777 Version II 93184,60121012172,73%4193,22
UDES 1692658,85107212060,00%3401,92
IS-3-II93079,92121711967,23%3890,25
M46 Patton92393,9179711854,24%2927,19
Object 430 Version II92588,99108511755,56%3583,98
AMX 12 t6711,8848911558,26%2219,64
Prototipo Standard B93310,17119911468,42%4337,64
AMX 13 757973,1466411358,41%2251,19
HWK 1281754,0783711359,29%4515,60
VK 30.02 (M)61073,2966111059,09%2709,34
Nashorn6631,6130210941,28%920,91
T3281966,4393810762,62%2810,42
Škoda T 5093416,66124110660,38%4519,16
M10392926,8994310653,77%4170,97
Jagdpanther71238,5952310354,37%1985,79
KV-481554,5271610350,49%1943,06
T25/271627,4688710258,82%3163,03
UDES 14 Alt 582371,05110010160,40%4281,56
Object 25792655,79108210068,00%3476,14
Object 41681828,307009953,54%2600,04
11081658,557189763,92%2302,97
BT-7 artillery 3366,964139658,33%2009,40
VK 36.01 (H)6766,154679554,74%1416,86
Marder II3257,982079048,89%742,50
Leo71579,809388951,69%3222,77
M26 Pershing81679,677108953,93%2682,40
Pz.Kpfw. II Luchs4414,564498950,56%1877,81
T-50-2 61024,348548756,32%4372,97
Pz.Sfl. IVc5337,762728544,71%654,20
Panther71144,515678454,76%2049,89
M24 Chaffee5662,935198454,76%3111,47
T28 Prototype81862,707928354,22%2396,18
T-28464,111388137,04%3,82
Emil I82254,3010267955,70%3100,55
T-34-85M 61637,4311957964,56%4080,12
KV-137435,143507754,55%606,00
SU-100M171520,927977562,67%3121,33
Chimera 82778,6813147572,00%3793,12
SU-855344,553687444,59%656,80
VK 45.03 71572,637097349,32%2358,75
WZ-13171404,978427152,11%4467,22
59-166833,435737060,00%3251,19
T1 HMC2142,691526848,53%775,41
Strv 7461044,115426654,55%2414,85
M127999,536686642,42%1268,76
SU-10181941,299456555,38%2877,75
O-Ni71595,807656457,81%2529,38
Jagdpanzer IV6930,084736350,79%1926,24
IS-271631,479016261,29%2889,33
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4545,185476259,68%1876,99
Marder 38T4474,343416152,46%1336,94
Black Prince71291,517095954,24%2052,92
O-I Experimental5939,785255947,46%2172,84
A-4471649,519265967,80%3592,44
M66982,405605853,45%2014,72
Tiger (P)71601,967845750,88%2624,34
T1 Cunningham178,211655657,14%386,69
Type 64 61521,5111785364,15%6071,09
VK 30.01 (P)6896,676065156,86%2185,22
VK 28.016767,926605156,86%2728,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4457,903925064,00%1549,58
M446854,727055070,00%1626,24
Type 3 Chi-Nu Kai 5476,764245048,00%1328,76
T2071855,289214763,83%4012,14
Object 268 Version 4103506,508234658,70%2975,56
Lorraine 40 t 82129,827494463,64%3222,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4422,654064062,50%1676,01
StuG IV 5491,283394042,50%1316,17
Grille5143,691753956,41%189,32
M8A14399,873333956,41%1278,37
Kranvagn103401,379043855,26%3297,17
SU-14-281360,468343762,16%1723,60
Tetrarch 2258,733673764,86%1755,18
Pz.Kpfw. 35 (t)266,501173644,44%121,04
MS-1145,501063652,78%105,82
T56 GMC3229,561883644,44%639,38
T-26284,141323551,43%274,47
Leichttraktor147,67963339,39%0,00
M3 Lee4454,554003348,48%1873,27
AMX 50 10082450,9411883372,73%3369,36
Type 5861235,888483363,64%3519,25
VK 16.02 Leopard5380,585413363,64%1516,80
AMX M4 mle. 4572389,5812553363,64%4268,18
Churchill I5831,754973250,00%1937,73
Challenger71700,448863250,00%2793,46
M4A3E8 Sherman61147,657913158,06%2912,58
Konštrukta T-34/10071802,1010973161,29%4539,81
P.43 bis61551,0310453060,00%4330,24
STA-181983,7310723063,33%3129,51
T3 HMC2120,691692951,72%407,47
T-46373,671492762,96%266,74
T1 Heavy Tank5818,415682755,56%1995,17
FCM 36 Pak 40 3310,082902673,08%1061,53
VK 30.01 (H)5590,884882650,00%1316,72
KV-371528,738802676,92%2278,16
T-1506219,462392646,15%147,38
Super Hellcat 71535,198302650,00%2793,24
M4A1 Sherman5957,607102568,00%3686,72
Pz.Kpfw. II286,351582356,52%332,75
Type T-345816,576752373,91%3617,67
Leopard 1103281,616312360,87%3041,92
Churchill VII6984,956712277,27%2199,50
Lago4424,954052161,90%1603,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3180,332282147,62%555,92
SU-85I 5532,193262157,14%1268,11
M2 Light Tank2162,742181947,37%726,69
AMX 404112,371811942,11%258,44
VK 45.02 (P) Ausf. A81507,957851947,37%1830,87
TOG II* 6658,683661931,58%1003,74
Škoda T 2561035,898161855,56%2450,88
M41 HMC5503,173391844,44%624,63
M40/M4381454,064891833,33%1446,40
P.43 ter71779,0011421764,71%3908,24
T404274,002281450,00%581,55
ARL 4461774,6910551353,85%3781,36
Sturmpanzer I Bison3153,691341353,85%435,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3212,542101353,85%759,32
Durchbruchswagen 24228,252531241,67%462,59
Object 430102861,756661250,00%2585,51
CS-52 LIS 82566,5011481258,33%3377,59
Matilda4524,915671163,64%2024,19
Renault UE 573162,731571145,45%334,96
D2343,601641050,00%77,16
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61407,605611030,00%3364,77
Strv m/40L3515,33418955,56%2904,16
Matilda IV 5215,11235977,78%533,24
L-60 2172,44329944,44%1053,66
P.435687,25682837,50%2418,35
Panzerjäger I255,0061825,00%0,00
AMX 50 12093152,711278771,43%4245,86
M2 Medium Tank3214,29221742,86%686,10
Renault Otsu179,83230666,67%453,71
T-45 2218,17269650,00%1270,80
T92 81074,67641633,33%1561,40
Sav m/434266,00293520,00%475,75
SU-182101,20154560,00%547,11
Sturmpanzer II457,00155580,00%261,00
M5 Stuart4151,40246560,00%604,64
G.Pz. Mk. VI (e)230,0084560,00%183,60
Progetto M35 mod. 46 82402,2014155100,00%3809,33
LTP 3145,40202580,00%721,69
Type 91 Heavy3292,25359450,00%1050,49
Somua SAu 404217,75298475,00%627,92
T7 Combat Car 294,25138425,00%284,83
Strv fm/211143,67174333,33%712,91
M3 Stuart3256,33261333,33%1098,10
Renault FT147,67151366,67%238,79
Pvlvv fm/422109,00240333,33%171,34
Wespe375,00126366,67%261,00
BDR G1 B51877,3313573100,00%6920,91
Pz.Kpfw. I254,33193366,67%253,46
MTLS-1G14 3388,004613100,00%2172,43
Renault NC-31160,00149250,00%154,35
Pz.Kpfw. 38 (t)319,5095250,00%74,26
Type 89 I-Go/Chi-Ro2111,008720,00%283,23
Renault FT AC2347,502952100,00%1693,49
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2102,0012720,00%276,93
43 M. Toldi III 3131,005612100,00%679,87
Vickers Medium Mk. I1273,005161100,00%2283,66
Strv m/382531,007971100,00%3977,36
M5A1 Stuart4398,0022010,00%1492,84
T2 Medium Tank266,001591100,00%334,64
AMX 383223,0017410,00%952,70
T1E6 290,007510,00%237,86
T-28E with F-30 4842,009111100,00%3194,57

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 10.10.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.6.2020
Lähti: 8.10.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 27.2.2018
Lähti: 23.8.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.1.2017
Lähti: 21.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.9.2015
Lähti: 5.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.1.2015
Lähti: 7.4.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.10.2014
Lähti: 6.12.2014