moimoi12_FIN

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.9.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja300622165582
Ø Taso8,048,008,058,37
Voitot1880262,54%150,00%11167,27%39367,53%
Häviöitä1099736,58%150,00%5432,73%18131,10%
Tasapelejä2630,87%00,00%00,00%81,37%
Taisteluja selvitty1288542,86%00,00%8652,12%31453,95%
Vaunuja tuhottu509751,7042,003542,1512852,21
Tuhoamissuhde2,972,004,484,79
Vaunuja havaittu468071,5610,502741,669371,61
Vahinkoa aiheutettu2.312,632.663,502.729,763.189,07
Valtauspisteitä64570,2100,00290,18520,09
Puolustuspisteitä384741,2800,002891,757931,36
Kokemus991,741.153,001.342,461.420,31
WN72190,102060,152642,852719,46
WN83749,775626,765094,595446,24
Yhteensä
Taisteluja30062
Ø Taso8,04
Voitot1880262,54%
Häviöitä1099736,58%
Tasapelejä2630,87%
Taisteluja selvitty1288542,86%
Vaunuja tuhottu509751,70
Tuhoamissuhde2,97
Vaunuja havaittu468071,56
Vahinkoa aiheutettu2.312,63
Valtauspisteitä64570,21
Puolustuspisteitä384741,28
Kokemus991,74
WN72190,10
WN83749,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja2
Ø Taso8,00
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu42,00
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu10,50
Vahinkoa aiheutettu2.663,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.153,00
WN72060,15
WN85626,76
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja165
Ø Taso8,05
Voitot11167,27%
Häviöitä5432,73%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty8652,12%
Vaunuja tuhottu3542,15
Tuhoamissuhde4,48
Vaunuja havaittu2741,66
Vahinkoa aiheutettu2.729,76
Valtauspisteitä290,18
Puolustuspisteitä2891,75
Kokemus1.342,46
WN72642,85
WN85094,59
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja582
Ø Taso8,37
Voitot39367,53%
Häviöitä18131,10%
Tasapelejä81,37%
Taisteluja selvitty31453,95%
Vaunuja tuhottu12852,21
Tuhoamissuhde4,79
Vaunuja havaittu9371,61
Vahinkoa aiheutettu3.189,07
Valtauspisteitä520,09
Puolustuspisteitä7931,36
Kokemus1.420,31
WN72719,46
WN85446,24
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja153000
Voitot10769,93%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4227,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,61%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7045,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1500,9800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,810,000,000,00
Vaunuja havaittu1010,6600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.633,600,000,000,00
Valtauspisteitä1490,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä370,2400,0000,0000,00
Kokemus899,270,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja153
Voitot10769,93%
Häviöitä4227,45%
Tasapelejä42,61%
Taisteluja selvitty7045,75%
Vaunuja tuhottu1500,98
Tuhoamissuhde1,81
Vaunuja havaittu1010,66
Vahinkoa aiheutettu1.633,60
Valtauspisteitä1490,97
Puolustuspisteitä370,24
Kokemus899,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10002
Voitot10100,00%00,00%00,00%2100,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty880,00%00,00%00,00%2100,00%
Vaunuja tuhottu101,0000,0000,0031,50
Tuhoamissuhde5,000,000,000,00
Vaunuja havaittu40,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.416,800,000,001.612,00
Valtauspisteitä323,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11211,2000,0000,002311,50
Kokemus1.147,700,000,001.013,50
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot10100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty880,00%
Vaunuja tuhottu101,00
Tuhoamissuhde5,00
Vaunuja havaittu40,40
Vahinkoa aiheutettu1.416,80
Valtauspisteitä323,20
Puolustuspisteitä11211,20
Kokemus1.147,70
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja2
Voitot2100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2100,00%
Vaunuja tuhottu31,50
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.612,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä2311,50
Kokemus1.013,50

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu33,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.346,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus160,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu33,00
Vahinkoa aiheutettu1.346,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus160,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot3362,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2037,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3056,60%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,960,000,000,00
Vaunuja havaittu921,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.234,740,000,000,00
Valtauspisteitä1322,4900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3857,2600,0000,0000,00
Kokemus650,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot3362,26%
Häviöitä2037,74%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3056,60%
Vaunuja tuhottu450,85
Tuhoamissuhde1,96
Vaunuja havaittu921,74
Vahinkoa aiheutettu1.234,74
Valtauspisteitä1322,49
Puolustuspisteitä3857,26
Kokemus650,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja167000
Voitot10965,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5231,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä63,59%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8047,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1671,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,920,000,000,00
Vaunuja havaittu1240,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.549,960,000,000,00
Valtauspisteitä1500,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1370,8200,0000,0000,00
Kokemus896,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja167
Voitot10965,27%
Häviöitä5231,14%
Tasapelejä63,59%
Taisteluja selvitty8047,90%
Vaunuja tuhottu1671,00
Tuhoamissuhde1,92
Vaunuja havaittu1240,74
Vahinkoa aiheutettu1.549,96
Valtauspisteitä1500,90
Puolustuspisteitä1370,82
Kokemus896,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja94000
Voitot5659,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3739,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3234,04%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu860,9100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,390,000,000,00
Vaunuja havaittu700,7400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.029,070,000,000,00
Valtauspisteitä170,1800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä760,8100,0000,0000,00
Kokemus886,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja94
Voitot5659,57%
Häviöitä3739,36%
Tasapelejä11,06%
Taisteluja selvitty3234,04%
Vaunuja tuhottu860,91
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu700,74
Vahinkoa aiheutettu2.029,07
Valtauspisteitä170,18
Puolustuspisteitä760,81
Kokemus886,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (227)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
STB-1103216,78975135662,02%3412,28
LTTB81127,80679110456,70%2734,27
T-44-100 82779,641425106369,99%5404,95
Object 140103555,43111597360,02%4194,55
AMX Chasseur de chars 81814,4587886157,84%3366,69
FV4202 82154,47126382967,19%4031,56
Object 260 103768,91118373369,17%4252,17
Strv 103B103538,5497266359,58%3613,01
Bat.-Châtillon Bourrasque 82949,83138463968,39%4532,53
Pz.Kpfw. II Luchs4507,2850262564,96%2618,31
Leopard 1103850,20108462463,94%4316,22
Progetto M35 mod. 46 82696,65129457064,74%4398,99
T-54 ltwt.91766,1394056559,47%3693,90
Object 430U103944,84117056464,18%4565,03
T 55A 93478,75133655767,50%5087,01
LT-432 82053,81122155663,13%5829,73
STA-181346,8558355152,09%2134,26
T92 81628,26113754663,00%4646,80
FV3046665,9838552555,24%1317,35
Object 907 103743,76117950964,64%3864,73
T25 Pilot Number 1 81805,39111850263,55%3197,69
SU-130PM 82577,22110645465,20%3438,33
Super Conqueror103683,51113144566,97%3910,84
Type 6192022,0061743451,15%2324,76
Centurion Action X103492,19105542560,24%4165,61
Spähpanzer Ru 25192165,46104741258,50%4937,18
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82308,01131037568,27%4140,88
AMX 13 105102872,70102033762,91%4444,65
E 25 71894,01118732666,56%3759,36
Strv 103-092464,5170130259,60%2640,17
T-345720,9947628756,79%2786,20
Škoda T 40 61130,3375428161,57%2928,07
CS-52 LIS 82819,34131827866,55%4465,93
AMX 13 9092367,08114223366,09%5525,88
BT-7 artillery 3327,9740523154,98%1463,01
Centurion Mk. 7/192761,9183122860,96%3810,10
Type 64 61476,43109622559,11%6014,89
TVP T 50/51103648,56108619263,02%4133,44
Type 5 Chi-Ri71128,4054818755,08%2150,10
T2 Light Tank 2486,5987318779,68%3955,49
Conqueror93468,62130017770,62%4948,14
M18 Hellcat6959,5244217045,29%1914,91
KV-8561007,0455516753,89%2020,77
M41 HMC5758,2061216663,86%1499,10
Škoda T 5093409,32124516164,60%4751,15
Object 43093021,82121416061,88%3845,58
MT-256468,6337815846,84%1402,13
leKpz M 41 90 mm GF 82124,41121015667,31%5321,91
UDES 0382021,7175915058,67%2955,23
T-5492589,67110615059,33%3793,69
M60 103665,11112014266,90%4125,62
Object 277103768,72113313863,04%4654,43
Panther/M10 71811,39110713664,71%4209,68
T110E5103757,27114012863,28%4342,33
AMX 50 Foch B103355,7197312760,63%3058,30
UDES 15/16103262,80103112661,90%3190,46
Type 59 82789,20148112369,11%5709,73
Cruiser Mk. III3282,8933712360,98%1831,74
Type 4 Chi-To6950,6165912060,00%2438,49
M48A5 Patton103054,8694212052,50%2874,64
Object 279 early 104004,23120611761,54%3281,15
Centurion Mk. I82006,38113411564,35%3793,41
Object 274a 82774,06144111170,27%4819,43
FV4004 Conway92710,10106011071,82%3246,17
T-100 LT102542,0288711056,36%4552,73
Kampfpanzer 07 RH 82725,67135910862,96%4654,70
Bat.-Châtillon 25 t103371,03100810659,43%3550,01
Type 3 Chi-Nu5577,8038910556,19%2066,65
Ikv 90 Typ B71376,285999966,67%2651,71
CS-63103910,3011589964,65%4368,30
T675879,346069949,49%2673,59
T2972158,5412909872,45%4016,54
Panhard EBR 9091917,7311869767,01%4304,42
Panhard EBR 105102334,6010259464,89%3786,13
AMX 13 7571896,3511759161,54%6601,02
KV-15621,734628958,43%1588,42
FV4005 Stage II103367,448948955,06%3298,59
T-4482408,2213378675,58%4894,46
AMX 50 Foch93133,2210778659,30%3506,53
Ikv 65 Alt II61151,865518560,00%2834,30
Caernarvon82430,5011878460,71%3768,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4457,013868355,42%1335,17
TVP VTU Koncept81861,7910488159,26%3274,04
Bat.-Châtillon 12 t81878,9012338166,67%5553,00
Spähpanzer SP I C71584,1011878071,25%4516,20
Bishop5539,443967861,54%1463,41
T-50-2 61231,7010707675,00%4863,35
Matilda4574,704117462,16%2384,36
Comet71388,4110557462,16%3018,30
WZ-111 model 5A104058,0012477071,43%4813,49
Panhard AML Lynx 6x681808,3910106962,32%4772,73
Churchill I5561,244786761,19%1415,46
Rheinmetall Skorpion G 82307,0010546764,18%3042,98
M40/M4381604,638446556,92%1748,76
M1271120,637546352,38%1558,64
T3 HMC2333,823806157,38%2008,10
Black Prince71332,089826068,33%2215,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5604,973736041,67%1748,63
IS-2-II82848,7814305976,27%5156,06
Konštrukta T-34/10071698,7610405862,07%3601,52
T-1093669,9314395777,19%5097,79
Waffenträger auf Pz. IV93260,2311475669,64%3456,04
Type 1 Chi-He4376,403035552,73%1464,89
Indien-Panzer82478,5611145558,18%4451,07
M24E2 Super Chaffee 61555,5612685572,73%6943,73
Škoda T 2561622,3312095466,67%4687,63
Progetto M40 mod. 65103443,8010695466,67%3345,51
Challenger71920,6911655276,92%3763,47
Kunze Panzer 93062,7112465269,23%3639,30
Prototipo Standard B93118,7313035170,59%3990,80
AMX AC mle. 4882375,3710295166,67%3394,79
Charioteer82179,1610045174,51%3125,89
Rhm.-Borsig Waffenträger82876,2411545160,78%4155,63
WZ-111 model 1-493770,1613765078,00%5436,90
E 75 TS 83103,5415514872,92%4972,98
BT-22142,492104757,45%751,63
M26 Pershing82342,3012304763,83%4157,35
Grille 15103350,3810244772,34%2953,88
Dicker Max 61453,159534759,57%3932,99
M4A1 Revalorisé 82244,7611304658,70%3767,16
Pz.Kpfw. II2358,164514465,91%2764,32
Cromwell61080,609684365,12%2932,31
T1 Cunningham1202,953244264,29%1538,72
VK 28.016868,388914252,38%2894,13
E 5093842,6314104170,73%5039,59
AMX ELC bis51006,958494067,50%4767,91
Panhard AMD 178B61277,6910243966,67%5174,51
Kanonenjagdpanzer 105 82127,3810573969,23%2621,77
BT-74201,742623860,53%1112,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4325,502843857,89%1040,64
T-127 3345,274013756,76%1635,45
Ikv 1035789,195893669,44%2889,03
Panzerjäger I2203,612293661,11%873,51
Tiger II82998,1914493680,56%5655,28
T-284380,543823562,86%1565,37
GSOR 1008 82509,5112033562,86%3466,63
T2072318,4114033467,65%5719,37
AMX AC mle. 4671486,038563461,76%2934,60
M46 Patton93664,9713963369,70%5497,78
ARL V3961014,556313348,48%1984,67
M41 Walker Bulldog81224,189783351,52%2914,95
O-I61255,139923164,52%3007,25
Chimera 82412,4011993060,00%3239,10
VK 16.02 Leopard5579,315992965,52%2459,79
Somua SM 82173,5911382955,17%2782,14
A-205214,612572846,43%772,59
Churchill VII61343,579362853,57%2980,78
M5 Stuart4232,072692835,71%867,12
UDES 1693298,5012782875,00%3991,24
AMX 12 t61344,759472860,71%5976,23
Archer5994,828282875,00%3471,31
M2 Light Tank2306,223712737,04%1793,48
Type 97 Chi-Ha3348,742812744,44%1414,98
UDES 14 Alt 582620,1912842777,78%4357,53
Bat.-Châtillon 25 t AP93095,1511872657,69%4827,01
Achilles61263,548102661,54%2911,26
Löwe 81770,9211862676,92%2447,13
T28 Concept 71534,739472657,69%3103,40
E 50 Ausf. M104192,0012362568,00%4363,20
T71 DA71923,0814602479,17%7131,97
Type 3 Chi-Nu Kai 5861,048692475,00%3544,62
Crusader6825,788412378,26%3328,89
Strv 7461676,7311932277,27%5105,99
TNH 105/100082541,5910902245,45%3483,21
Vickers Medium Mk. III3270,482272147,62%1067,39
Pz.Kpfw. III/IV51540,5013152080,00%7118,49
Škoda T 245997,399501872,22%4212,47
Covenanter5566,836801866,67%3196,60
Marder II3243,001801838,89%573,38
BDR G1 B51167,449991883,33%3038,36
CS-5993933,0013801866,67%6006,39
Hotchkiss EBR71593,839601855,56%4605,47
AMX M4 mle. 4571308,537991747,06%1779,64
Panther II82622,6912411675,00%4340,07
Somua SAu 404400,565031662,50%1357,39
T-463217,132641573,33%1095,79
M24 Chaffee5462,363831457,14%1668,24
S35 CA51141,438761464,29%3383,95
T25/272893,0713991450,00%6110,55
M446751,505581442,86%1029,42
VK 100.01 (P)82364,5011151464,29%3472,48
Lago4397,383301353,85%1562,89
T26E4 SuperPershing 82836,8512581330,77%5281,27
M3 Stuart3175,171971241,67%600,90
ARL 4461324,589441258,33%3257,75
ISU-152K 81816,338291241,67%2064,82
VK 30.02 (D)72594,0016421181,82%6801,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3326,912681136,36%1200,00
T82 HMC4358,274981172,73%1478,13
StuG IV 5798,275421145,45%2207,83
Super Hellcat 71370,647651145,45%2026,54
Universal Carrier 2-pdr2176,201921070,00%855,43
STA-2 82569,2013881070,00%5523,00
Cromwell B 61794,50138910100,00%4057,52
M4A1 FL 10 62009,0013381080,00%4360,48
TNH T Vz. 5193324,561200955,56%3206,06
Valentine3906,44867966,67%6427,02
A46 61474,781391977,78%7143,48
T78 61542,561051955,56%3130,67
M8A14558,75677875,00%2148,93
T1 HMC269,86138771,43%384,87
T-262265,14260757,14%1560,58
ASTRON Rex 105 mm 82865,001272742,86%3063,19
T26E3 Eagle 7 71357,14860742,86%2074,33
Vz. 44-172851,3317696100,00%6373,59
Vickers Medium Mk. II2134,40195580,00%718,56
Strv m/40L3407,60420560,00%1885,23
ST vz. 394729,40954580,00%4350,03
Type 5 Ke-Ho4330,40282520,00%1058,84
SU-100Y 62155,001224560,00%4552,02
T-29 3299,504594100,00%1326,80
MTLS-1G14 3505,50665475,00%2884,78
LTP 3361,0023140,00%2029,71
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2177,00438475,00%1115,52
Strv m/382278,33322333,33%1641,19
Sturmpanzer I Bison3157,33105366,67%515,58
Valentine II 4141,67393366,67%491,05
M5A1 Stuart41482,5017692100,00%16561,48
MS-11233,00403250,00%1557,60
Vickers Medium Mk. I1219,002731100,00%1483,44
Chi-Ni2610,0012731100,00%6285,71
Pvlvv fm/422274,004741100,00%1269,83
Ikv 723177,002451100,00%576,95
Leichttraktor1188,0019310,00%1059,85
Type 97 Te-Ke 299,002271100,00%511,74
Sav m/434473,0032310,00%1415,59
Pz.Kpfw. I Ausf. C3396,004741100,00%2960,87

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.9.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 7.9.2018
Lähti: 25.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.11.2018
Lähti: 22.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.6.2020
Lähti: 8.8.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.12.2017
Lähti: 29.4.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 31.7.2014
Lähti: 20.2.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.2.2017
Lähti: 3.5.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 1.5.2018
Lähti: 31.8.2018