mati_not_found

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja478538135676
Ø Taso6,568,005,977,34
Voitot2683656,08%675,00%8764,44%42763,17%
Häviöitä2059043,03%225,00%4835,56%23735,06%
Tasapelejä4270,89%00,00%00,00%121,78%
Taisteluja selvitty1694935,42%450,00%5238,52%27640,83%
Vaunuja tuhottu665941,39121,502491,8412471,84
Tuhoamissuhde2,153,003,003,12
Vaunuja havaittu661451,38101,252051,5210191,51
Vahinkoa aiheutettu1.520,952.815,131.948,932.761,54
Valtauspisteitä649191,3620,251981,476050,89
Puolustuspisteitä431430,90364,502872,136841,01
Kokemus702,381.184,75849,17962,39
WN71838,652402,202619,522573,01
WN82618,634311,8012167,714572,70
Yhteensä
Taisteluja47853
Ø Taso6,56
Voitot2683656,08%
Häviöitä2059043,03%
Tasapelejä4270,89%
Taisteluja selvitty1694935,42%
Vaunuja tuhottu665941,39
Tuhoamissuhde2,15
Vaunuja havaittu661451,38
Vahinkoa aiheutettu1.520,95
Valtauspisteitä649191,36
Puolustuspisteitä431430,90
Kokemus702,38
WN71838,65
WN82618,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso8,00
Voitot675,00%
Häviöitä225,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty450,00%
Vaunuja tuhottu121,50
Tuhoamissuhde3,00
Vaunuja havaittu101,25
Vahinkoa aiheutettu2.815,13
Valtauspisteitä20,25
Puolustuspisteitä364,50
Kokemus1.184,75
WN72402,20
WN84311,80
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja135
Ø Taso5,97
Voitot8764,44%
Häviöitä4835,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5238,52%
Vaunuja tuhottu2491,84
Tuhoamissuhde3,00
Vaunuja havaittu2051,52
Vahinkoa aiheutettu1.948,93
Valtauspisteitä1981,47
Puolustuspisteitä2872,13
Kokemus849,17
WN72619,52
WN812167,71
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja676
Ø Taso7,34
Voitot42763,17%
Häviöitä23735,06%
Tasapelejä121,78%
Taisteluja selvitty27640,83%
Vaunuja tuhottu12471,84
Tuhoamissuhde3,12
Vaunuja havaittu10191,51
Vahinkoa aiheutettu2.761,54
Valtauspisteitä6050,89
Puolustuspisteitä6841,01
Kokemus962,39
WN72573,01
WN84572,70
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21000
Voitot1047,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä942,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä29,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty942,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu150,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,250,000,000,00
Vaunuja havaittu100,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.135,380,000,000,00
Valtauspisteitä20,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus730,810,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21
Voitot1047,62%
Häviöitä942,86%
Tasapelejä29,52%
Taisteluja selvitty942,86%
Vaunuja tuhottu150,71
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu100,48
Vahinkoa aiheutettu2.135,38
Valtauspisteitä20,10
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus730,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu991,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus81,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu991,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus81,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu21,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus8,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu21,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus8,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja166000
Voitot3722,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12877,11%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,60%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3118,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1080,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu1630,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu373,370,000,000,00
Valtauspisteitä800,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä990,6000,0000,0000,00
Kokemus198,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja166
Voitot3722,29%
Häviöitä12877,11%
Tasapelejä10,60%
Taisteluja selvitty3118,67%
Vaunuja tuhottu1080,65
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu1630,98
Vahinkoa aiheutettu373,37
Valtauspisteitä800,48
Puolustuspisteitä990,60
Kokemus198,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja758000
Voitot37950,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä37048,81%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä91,19%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty31241,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6400,8400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,430,000,000,00
Vaunuja havaittu8831,1600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.194,990,000,000,00
Valtauspisteitä18812,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20192,6600,0000,0000,00
Kokemus526,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja758
Voitot37950,00%
Häviöitä37048,81%
Tasapelejä91,19%
Taisteluja selvitty31241,16%
Vaunuja tuhottu6400,84
Tuhoamissuhde1,43
Vaunuja havaittu8831,16
Vahinkoa aiheutettu1.194,99
Valtauspisteitä18812,48
Puolustuspisteitä20192,66
Kokemus526,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja258000
Voitot14756,98%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10942,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,78%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11845,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2360,9100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,690,000,000,00
Vaunuja havaittu1070,4100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.461,140,000,000,00
Valtauspisteitä360,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3931,5200,0000,0000,00
Kokemus814,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja258
Voitot14756,98%
Häviöitä10942,25%
Tasapelejä20,78%
Taisteluja selvitty11845,74%
Vaunuja tuhottu2360,91
Tuhoamissuhde1,69
Vaunuja havaittu1070,41
Vahinkoa aiheutettu1.461,14
Valtauspisteitä360,14
Puolustuspisteitä3931,52
Kokemus814,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja70000
Voitot4564,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2535,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3245,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu490,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,290,000,000,00
Vaunuja havaittu380,5400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.171,690,000,000,00
Valtauspisteitä360,5100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä380,5400,0000,0000,00
Kokemus961,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja70
Voitot4564,29%
Häviöitä2535,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3245,71%
Vaunuja tuhottu490,70
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu380,54
Vahinkoa aiheutettu2.171,69
Valtauspisteitä360,51
Puolustuspisteitä380,54
Kokemus961,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (256)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T34 81722,91794327054,50%2491,56
Object 260 103608,241008311962,04%3996,00
Rheinmetall Skorpion G 82520,861062251759,59%3615,51
M24 Chaffee5406,47486162052,04%1501,07
M2 Light Tank2568,31891149374,55%5745,49
T110E3102669,08656122252,70%2260,79
M48A5 Patton103898,291073118161,13%4370,83
T71 DA7586,89534100051,40%1224,42
T92 HMC101882,6457387049,66%1691,50
T2 Light Tank 2192,5739585052,94%1306,31
T25 AT7680,8251080044,75%799,06
KV-151235,81103580069,38%4507,97
M53/M5591555,7350880050,50%1749,85
M22 Locust 3226,4735980054,00%1173,50
T110E5104025,23113878764,04%4724,03
T1 Cunningham1157,2928977754,70%1101,13
T1E6 2290,8344576060,79%2582,99
T57 Heavy Tank102742,6478372250,00%2575,83
T56 GMC3213,1028672049,44%661,67
Ram II 5524,2350172055,00%1742,22
T7 Combat Car 2223,4438072058,61%1893,55
T9591602,4163960044,17%1231,24
M46 Patton92535,4489760058,83%3148,85
T54E191575,4369857049,82%1566,34
T 55A 92902,63109050065,20%3950,65
T4991610,3486647059,36%3241,17
M18 Hellcat6671,1742146049,35%1219,63
IS-7103875,57107245067,11%4713,77
IS-382531,90114143064,42%3971,51
T14 5619,6660342053,33%1594,12
T25 Pilot Number 1 82278,18120041958,71%4160,98
M36 Jackson6475,0742840047,25%702,51
M40/M4381279,5046340045,75%1564,28
T288874,1853240042,50%736,89
T404296,5133135053,14%734,81
Progetto M35 mod. 46 82873,70129730161,46%4278,45
T297826,7350330049,00%927,82
M127789,8944530048,00%999,36
T-1093205,83118430065,00%4497,95
M4A3E8 Fury 6941,3467130056,67%2393,40
Strv S1 82633,90108328061,43%3548,46
M66495,5045125046,80%722,66
M26 Pershing8927,1947225039,60%1090,92
M10 Wolverine5246,4223325038,00%319,83
T28 Prototype81587,2462025056,40%1968,20
M446733,1149323051,30%1364,19
T3281509,9570721050,48%2049,60
T110E4103947,06101920960,77%3740,67
Object 277104550,84124520168,66%4770,60
ST vz. 394883,6984920064,50%5789,51
M4 Sherman5370,3839120048,00%911,41
T207546,2444320049,50%684,74
M5 Stuart4114,1225720049,50%336,16
O-I61349,6675820059,00%3141,96
T6981022,6349620047,50%1289,95
M41 Walker Bulldog81128,7991620059,50%2803,98
T28 Concept 71626,8284820058,00%3266,75
T-34-85M 61997,16137520074,50%5796,06
Pz.Kpfw. II2498,0487518070,00%4860,61
ARL 446443,2434117046,47%606,17
Type T-345213,3230817046,47%414,82
BDR G1 B5316,9430517044,12%481,41
AMX ELC bis5164,7528117044,71%342,30
Valentine II 4749,1386616067,50%4383,77
IS-4103551,62106215260,53%3422,90
M4A3E8 Sherman6532,8346715050,67%1059,48
T3092978,5788615064,67%3614,30
M3 Lee4295,3137515050,67%1109,88
T1 Heavy Tank5325,5837315040,67%479,80
M7 Priest3354,0929815046,67%1016,65
M41 HMC5655,9140815048,00%1090,52
T3 HMC2135,2721515047,33%458,00
M4A3E2 Sherman Jumbo6475,6144615048,00%795,60
M8A14389,2940315051,33%1204,24
T25/27976,6360315056,00%1563,41
XM551 Sheridan103647,86109913061,54%5691,46
Heavy Tank No. VI 61751,87113813066,15%4455,62
KV-8561444,2899512064,17%3408,44
M3 Stuart368,7915311050,00%136,90
M374206,9223111046,36%577,43
M2 Medium Tank3240,9131711055,45%1124,02
M75140,2521911041,82%237,38
M10392563,94104111061,82%3122,73
T675534,8342811043,64%1173,88
T216337,4133711053,64%871,18
T376681,5062911053,64%2337,69
Object 705A104134,19117810568,57%4194,60
M5A1 Stuart4203,7427710041,00%619,04
O-I Experimental51036,8262410059,00%2716,17
T-50596,9624510041,00%58,88
IS72406,3113429070,00%4737,05
B1499,071819040,00%60,35
Škoda T 2451166,8010069057,78%5158,65
AMX 40465,501879043,33%52,48
Ikv 723613,777239068,89%3636,68
Sav m/434907,928599072,22%4845,53
Ikv 10351120,518719070,00%4262,54
Ikv 65 Alt II61683,3410429062,22%4941,60
Ikv 90 Typ B71925,0410749065,56%4177,79
O-Ho82705,8012679062,22%4200,66
O-Ni72163,9712569066,67%4346,91
KV-372568,9314259078,89%5782,89
KV-261694,0710779074,44%4149,17
ST-I93663,2011759060,00%5278,63
KV-482852,1913639068,89%4808,24
T-15061795,4912349072,22%4739,67
Object 25794064,5215149078,89%5738,93
T71 CMCD71909,3611639071,11%6307,47
IS-M82932,8913389071,11%5304,91
Object 70593582,5113279071,11%4786,69
MTLS-1G14 3704,249859072,22%5162,37
Löwe 82804,8413599066,67%4355,36
Type 586232,423098334,94%178,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4126,892278043,75%285,66
S35 CA5436,232578036,25%785,27
Pz.Kpfw. I Ausf. C3219,664578058,75%1195,50
59-166210,444037741,56%312,68
Vickers Medium Mk. I164,971447045,71%148,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4289,903967058,57%874,41
Caernarvon Action X 82720,2912766858,82%4106,13
BT-22137,622376045,00%624,08
Type 2597 Chi-Ha3160,782996056,67%543,27
Pz.Kpfw. II Luchs4369,125696050,00%1784,12
SU-85B4411,324176063,33%1343,68
Lorraine 155 mle. 5071043,227126055,00%1500,20
Somua SAu 404173,572856060,00%441,22
Cruiser Mk. II3124,961745356,60%441,96
Valentine4116,311665244,23%258,39
Durchbruchswagen 24190,042205145,10%438,77
VK 30.01 (H)5315,662555052,00%531,42
AMX 13 F3 AM6850,625855044,00%1259,45
SU-54266,922445054,00%608,65
AMX 12 t6376,464625050,00%907,51
Marder II3173,241935048,00%374,44
KV-1S5844,307035058,00%2185,25
Churchill III 51382,2814785070,00%5237,58
Renault FT AC287,821244546,67%141,72
Pz.Sfl. IVc5352,402064537,78%538,84
Lorraine 39L AM3318,862804447,73%1138,03
Sturmpanzer II4153,462324148,78%328,99
Kolohousenka1471,236194080,00%5617,11
LT vz. 352429,006744062,50%4122,44
LT vz. 383616,738314075,00%5466,43
Matilda4246,883004057,50%713,21
Type 97 Chi-Ha3292,333154045,00%1165,86
Vickers Medium Mk. III3156,532474062,50%631,86
Type 98 Ke-Ni3285,283244047,50%1523,08
Type 5 Ke-Ho4539,235664062,50%2470,37
T-46394,982364042,50%224,93
Leichttraktor192,052284040,00%288,42
Pz.Kpfw. 38 (t)366,281574055,00%117,66
AMX 13 105 AM mle. 505289,882234050,00%467,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J4142,733264057,50%419,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E3128,452074047,50%411,56
SU-76M3131,002284052,50%293,30
Covenanter474,451734035,00%15,85
SU-263224,452214045,00%514,61
Birch Gun4131,632004047,50%295,20
Marder 38T4227,081554035,00%339,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5169,352704042,50%205,29
LTP 3297,784544055,00%1622,62
FCM 36 Pak 40 3344,564143661,11%1197,89
Type 4 Heavy93134,2611543557,14%3665,33
Fiat 30001335,176633076,67%3188,99
D2363,171283043,33%17,35
Vickers Medium Mk. II291,232073050,00%309,96
L6/402452,237823080,00%4130,40
M14/412481,877413070,00%3884,78
Renault NC-31180,701853056,67%358,60
Type 3 Chi-Nu5504,774463066,67%1783,31
Type 1 Chi-He4176,632283050,00%464,71
A-204222,672533043,33%828,21
T1 HMC2128,201773043,33%603,92
Vickers Mk. E Type B2228,103653060,00%1330,22
Pvlvv fm/422125,332173056,67%544,40
Panzerjäger I237,801013040,00%0,22
Pz.Kpfw. III/IV5113,101843053,33%165,22
Cruiser Mk. III259,501373036,67%27,31
Valentine AT3145,932203043,33%287,38
Renault UE 57378,671513026,67%5,81
StuG IV 5531,803763043,33%1444,22
Grant4459,275372657,69%2171,97
SU-855422,203922070,00%1166,23
Chi-Ni2171,152882060,00%1008,52
TKS z n.k.m. 20 mm 2247,954712070,00%2226,67
Renault FT182,751842050,00%356,70
Renault Otsu1173,302952055,00%1212,61
BT-73135,302562055,00%616,00
Pz.Kpfw. 35 (t)264,151832045,00%110,40
Type 95 Ha-Go2171,302292050,00%938,82
T-284124,752122050,00%232,71
Type 4 Chi-To6778,406002040,00%1467,23
Sturmpanzer I Bison385,101722050,00%118,18
MS-11110,551822055,00%566,50
Sexton II397,301692075,00%439,44
SU-182168,352012055,00%1109,95
Type 91 Heavy3384,304362050,00%1948,12
AT-12108,751702045,00%233,85
Cruiser Mk. I257,351182045,00%43,86
VK 16.02 Leopard594,452292035,00%28,63
Grille5188,102312040,00%132,22
T2 Medium Tank2135,001812025,00%520,59
AMX 38360,951912040,00%29,99
Type 89 I-Go/Chi-Ro2232,353962070,00%1475,54
Alecto4144,952122030,00%149,92
VK 20.01 (D)450,901562045,00%39,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3107,701492060,00%352,87
Type 97 Te-Ke 2163,062861643,75%830,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2230,003691225,00%1340,51
T-345300,502391050,00%665,38
Strv fm/211344,504321070,00%3223,77
M22223,303711030,00%1357,64
Renault FT 75 BS2125,401581040,00%478,14
StuG III Ausf. G5185,802491050,00%251,61
4TP1346,807031060,00%3829,66
Hotchkiss H352222,904651070,00%1451,64
Stuart I-IV3242,605121050,00%1206,04
D12126,102241070,00%775,51
Type 95 Heavy4584,604041050,00%2916,24
T-26287,502051070,00%470,93
Wespe3182,802111060,00%668,79
Cruiser Mk. IV363,402121060,00%173,31
Universal Carrier 2-pdr2100,102201080,00%453,00
IS-6 82053,2010781080,00%2564,29
Loyd Gun Carriage2110,802241080,00%840,60
Pz.Kpfw. I265,802421060,00%282,12
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,803531060,00%282,35
AMX 105 AM mle. 474185,303001070,00%649,92
T-703187,303831070,00%845,03
G.Pz. Mk. VI (e)295,201881060,00%577,64
FCM 362128,801801060,00%681,87
T-602121,702611040,00%482,54
Pz.Sfl. IVb4274,902631050,00%742,45
T-804186,103561070,00%746,19
Renault R352161,702421060,00%812,78
SU-122A5391,202441050,00%851,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4101,701431020,00%45,09
StuG III Ausf. B4234,502401050,00%519,25
T18 HMC3285,202181050,00%1353,08
T82 HMC4408,803151080,00%1739,66
T-29 3455,804731060,00%2494,46
T-45 2223,002491040,00%1280,28
L-60 2257,905031090,00%2333,19
TOG II* 6667,405251060,00%1040,41
Light Mk. VIC 2203,904491060,00%1626,16
Dicker Max 6516,903271060,00%869,11
IS-2 71596,109141060,00%2333,06
T26E3 Eagle 7 72369,2013611070,00%4672,01
Somua SM 82404,1012631080,00%2950,26
M4A1 Revalorisé 81457,409591080,00%1648,40
43 M. Toldi III 3199,503011060,00%1297,50
leKpz M 41 90 mm 82034,609921060,00%4275,69
Strv m/382700,0063310,00%6280,42
Strv m/40L3372,0030810,00%1194,83
Object 252U Defender 82683,0012201100,00%3001,59
IS-3A 83022,0017011100,00%5926,06

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 1.8.2018
Lähti: 11.8.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.7.2018
Lähti: 14.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.8.2017
Lähti: 30.9.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 30.5.2017
Lähti: 2.8.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.7.2015
Lähti: 6.9.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.6.2015
Lähti: 9.7.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.5.2015
Lähti: 29.5.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.2.2015
Lähti: 5.4.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.6.2014
Lähti: 1.1.1970
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje