__OmaeWaMouShindeiru__

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 15.1.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36748025212
Ø Taso8,050,009,129,16
Voitot2246061,12%00,00%1976,00%14166,51%
Häviöitä1388337,78%00,00%624,00%6832,08%
Tasapelejä4051,10%00,00%00,00%31,42%
Taisteluja selvitty1574142,83%00,00%936,00%9846,23%
Vaunuja tuhottu623831,7000,00592,364502,12
Tuhoamissuhde2,970,003,693,95
Vaunuja havaittu472091,2800,00552,203641,72
Vahinkoa aiheutettu2.559,670,004.486,284.104,07
Valtauspisteitä226930,6200,0000,00620,29
Puolustuspisteitä490151,3300,0000,002791,32
Kokemus936,930,001.614,921.426,38
WN72243,080,002966,812775,10
WN83760,680,008840,037155,58
Yhteensä
Taisteluja36748
Ø Taso8,05
Voitot2246061,12%
Häviöitä1388337,78%
Tasapelejä4051,10%
Taisteluja selvitty1574142,83%
Vaunuja tuhottu623831,70
Tuhoamissuhde2,97
Vaunuja havaittu472091,28
Vahinkoa aiheutettu2.559,67
Valtauspisteitä226930,62
Puolustuspisteitä490151,33
Kokemus936,93
WN72243,08
WN83760,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja25
Ø Taso9,12
Voitot1976,00%
Häviöitä624,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty936,00%
Vaunuja tuhottu592,36
Tuhoamissuhde3,69
Vaunuja havaittu552,20
Vahinkoa aiheutettu4.486,28
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.614,92
WN72966,81
WN88840,03
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja212
Ø Taso9,16
Voitot14166,51%
Häviöitä6832,08%
Tasapelejä31,42%
Taisteluja selvitty9846,23%
Vaunuja tuhottu4502,12
Tuhoamissuhde3,95
Vaunuja havaittu3641,72
Vahinkoa aiheutettu4.104,07
Valtauspisteitä620,29
Puolustuspisteitä2791,32
Kokemus1.426,38
WN72775,10
WN87155,58
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja87000
Voitot5967,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2629,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3641,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu921,0600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,800,000,000,00
Vaunuja havaittu750,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.019,710,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä370,4300,0000,0000,00
Kokemus920,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja87
Voitot5967,82%
Häviöitä2629,89%
Tasapelejä22,30%
Taisteluja selvitty3641,38%
Vaunuja tuhottu921,06
Tuhoamissuhde1,80
Vaunuja havaittu750,86
Vahinkoa aiheutettu2.019,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä370,43
Kokemus920,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja54000
Voitot2546,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2953,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2037,04%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu410,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu330,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu633,540,000,000,00
Valtauspisteitä661,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,0700,0000,0000,00
Kokemus298,810,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja54
Voitot2546,30%
Häviöitä2953,70%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2037,04%
Vaunuja tuhottu410,76
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu330,61
Vahinkoa aiheutettu633,54
Valtauspisteitä661,22
Puolustuspisteitä40,07
Kokemus298,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja60000
Voitot2440,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3660,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2643,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu601,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,760,000,000,00
Vaunuja havaittu430,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.560,620,000,000,00
Valtauspisteitä1061,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1031,7200,0000,0000,00
Kokemus570,420,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja60
Voitot2440,00%
Häviöitä3660,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2643,33%
Vaunuja tuhottu601,00
Tuhoamissuhde1,76
Vaunuja havaittu430,72
Vahinkoa aiheutettu1.560,62
Valtauspisteitä1061,77
Puolustuspisteitä1031,72
Kokemus570,42
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja32000
Voitot2062,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1237,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2268,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu401,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde4,000,000,000,00
Vaunuja havaittu180,5600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.266,030,000,000,00
Valtauspisteitä541,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä120,3800,0000,0000,00
Kokemus358,940,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja32
Voitot2062,50%
Häviöitä1237,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2268,75%
Vaunuja tuhottu401,25
Tuhoamissuhde4,00
Vaunuja havaittu180,56
Vahinkoa aiheutettu1.266,03
Valtauspisteitä541,69
Puolustuspisteitä120,38
Kokemus358,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (134)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Super Conqueror104055,741181298364,60%4709,84
IS-6 82303,39828226761,09%3454,99
E 5094050,221435214268,30%5958,64
AMX Chasseur de chars 81917,54781209956,74%3474,39
M18 Hellcat61124,58543198157,65%2519,38
KV-261254,71640186961,74%2869,22
Object 430U103750,341091130359,79%4091,18
Strv S1 82549,401093130063,23%3827,27
Rheinmetall Skorpion G 82418,28988122259,66%3636,06
STB-1104045,631183111865,38%4754,35
Waffenträger auf Pz. IV93082,60760108462,82%3579,99
E 25 71908,73819106262,24%3992,24
Leopard Prototyp A94044,491367103267,15%5938,75
T95/FV4201 Chieftain 104376,63122397365,47%4098,82
Object 252U Defender 82413,71116885564,91%3581,23
Object 70492545,2964074455,91%2475,48
Panhard EBR 75 (FL 10) 82046,47112661261,76%4978,89
Rhm.-Borsig Waffenträger82399,1682456661,48%3308,90
M48A5 Patton103304,4298253256,39%3521,18
M46 Patton93198,81122050861,61%4332,99
AMX M4 mle. 49 Liberté 81960,8482747762,05%3050,13
T2971873,5076141064,63%2987,78
Somua SM 82651,62130436765,40%3568,59
SU-1006767,9141235953,48%1481,22
ISU-15281656,6250335253,98%1852,60
Rheinmetall Skorpion 82820,02119934660,40%4418,11
leKpz M 41 90 mm GF 81884,41106731158,52%5320,52
M54 Renegade 83210,69148029373,04%4861,44
Object 268 Version 4104010,20106828661,54%4057,03
T-44-100 82735,20132628569,12%5037,46
T3282224,4787328463,03%3619,53
FCM 50 t 81953,8074726556,23%3059,36
Strv 103B103790,99103924263,64%4080,25
LT-432 81906,92114523964,02%4926,25
KV-15604,8442822552,44%1444,29
KV-8561184,3861522360,09%2601,65
T26E4 SuperPershing 82160,1690921461,68%3910,64
Lorraine 40 t 82365,99108020953,11%3475,22
Kampfpanzer 50 t 93560,36133720862,02%4162,72
T3 HMC2157,8418618641,40%524,94
M10 Wolverine5291,4523818648,39%505,79
SU-855474,2134817355,49%1107,10
AMX 12 t6441,6340216847,02%1080,83
Object 277104610,67126516671,08%5791,31
AMX ELC bis5221,4929516246,91%565,03
T26E5 Patriot 82150,9191414966,44%3460,31
SU-100Y 6989,7351014854,73%1995,41
T34 81839,4468914752,38%2774,71
SU-1527884,1149514348,95%1188,84
Pz.Sfl. IVc5665,8036514356,64%1819,22
Waffenträger auf E 100102890,1658514055,00%2364,36
IS71414,7458312554,40%2242,90
KV-5 82252,2280911664,66%3678,97
Object 703 Version II 82761,68130011561,74%3902,40
TL-1 LPC 82617,66121411462,28%4089,28
AT 25434,7535011060,91%1107,63
IS-2 71775,4584110365,05%3031,77
Lansen C 83017,78146410163,37%4897,55
KV-1S61336,2810529779,38%4965,63
AMX 13 F3 AM6735,303309644,79%972,18
T404161,851869344,09%193,76
leKpz M 41 90 mm 81949,2410278651,16%5424,87
M4A3E2 Sherman Jumbo6906,725108557,65%2020,65
Grille 15102854,656938448,81%2484,97
Caernarvon Action X 82562,0813757365,75%4583,77
Caernarvon83417,0615577266,67%6643,22
Sturer Emil71450,167566152,46%2491,29
KV-2 (R) 61567,8910016150,82%3481,34
GSOR 1008 82907,2712566066,67%3775,78
SU-85B4298,912415750,88%661,55
Alecto4213,122315759,65%554,25
E 7594303,0715025570,91%6926,65
T-1506551,024505552,73%855,11
Nashorn61284,696335552,73%2928,42
Marder 38T4580,593744658,70%1840,84
HWK 30 81862,7810034555,56%3767,23
M4A1 Revalorisé 82338,057914470,45%4075,28
K-91104252,2211674156,10%5058,52
Object 274a 83226,1715754165,85%5712,00
Matilda4278,692433943,59%645,35
SU-76M4103,921343740,54%74,93
Object 43093150,7812403666,67%3647,91
AMX 404129,371743545,71%384,66
Valentine AT4129,941463540,00%184,28
IS-6 B 82697,2411643452,94%3476,04
IS-3A 82750,2413133458,82%4158,04
T-284239,163323167,74%867,20
Vickers Medium Mk. III3146,261263138,71%364,46
Object 25793188,6712642766,67%4843,82
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3404,225872777,78%1941,65
Progetto M35 mod. 46 83457,1913882657,69%5755,83
IS-382411,086902536,00%3967,11
T56 GMC390,921222433,33%45,00
Chrysler K GF 82227,6411002259,09%2976,09
AT-1243,76652128,57%0,38
AMX 383124,101622147,62%363,81
Light Mk. VIC 225,95982147,62%72,84
T77 83168,1113681968,42%4876,62
FV201 (A45) 71391,008621957,89%2181,51
T-463184,832101844,44%798,51
T95E6 104671,0013361872,22%5303,06
T1 Cunningham184,351261741,18%297,03
S-517611,384551656,25%627,64
Marder II3110,601181546,67%128,50
Universal Carrier 2-pdr287,401581573,33%388,98
T25/27613,874081560,00%812,50
UDES 0382655,0711511478,57%4254,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3231,544191361,54%1364,00
Object 41682812,5812181275,00%5264,50
Leopard 1104390,0810781258,33%4654,49
Vickers Medium Mk. I120,45691163,64%197,19
Panzerjäger I2125,501401030,00%274,42
G.Pz. Mk. VI (e)288,401081030,00%315,37
E 75 TS 83558,221536977,78%5711,31
Tortoise93546,891218944,44%3741,46
Pz.Kpfw. I264,00122837,50%75,56
Hotchkiss H352150,43229742,86%603,86
T-26279,40114560,00%332,60
SU-130PM 83776,201471580,00%4695,95
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4529,00492520,00%1388,58
Leichttraktor173,75142425,00%153,07
Type 2597 Chi-Ha3137,75105425,00%261,39
Dicker Max 61271,75682425,00%2740,52
AMX 13 57 72312,2518514100,00%7652,51
Wespe37,00930,00%0,00
Bat.-Châtillon Bourrasque 84148,001649366,67%6421,94
Renault Otsu142,009720,00%0,00
Renault NC-31128,5061250,00%86,77
M5A1 Stuart4260,50233250,00%994,41
Loyd Gun Carriage222,5015250,00%87,32
Vickers Medium Mk. II20,00691100,00%261,00
Renault FT1201,001961100,00%1356,40
MS-119,001651100,00%264,10
T-34-85M 62390,0015331100,00%7822,95

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 15.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.4.2020
Lähti: 13.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.3.2020
Lähti: 13.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.7.2019
Lähti: 17.12.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 11.5.2019
Lähti: 9.6.2019
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 22.2.2019
Lähti: 28.3.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.2.2019
Lähti: 16.2.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.11.2018
Lähti: 1.2.2019
Asema: Komentaja
Liittynyt: 1.3.2018
Lähti: 22.10.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 28.3.2017
Lähti: 29.7.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.12.2015
Lähti: 28.2.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.10.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.8.2014
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 6.4.2014