_Bouba

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.11.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja693011586533
Ø Taso7,357,137,357,48
Voitot4099059,15%853,33%5361,63%30857,79%
Häviöitä2767439,93%746,67%3237,21%21941,09%
Tasapelejä6370,92%00,00%11,16%61,13%
Taisteluja selvitty3067044,26%746,67%3136,05%19135,83%
Vaunuja tuhottu1188461,71211,401271,487961,49
Tuhoamissuhde3,082,632,312,33
Vaunuja havaittu1126411,63493,272232,5912442,33
Vahinkoa aiheutettu1.733,411.363,801.619,411.692,94
Valtauspisteitä852131,2300,00410,484040,76
Puolustuspisteitä1195461,7300,00590,693520,66
Kokemus756,111.103,331.126,851.093,95
WN72107,871788,481987,301935,33
WN83084,362736,993529,403338,26
Yhteensä
Taisteluja69301
Ø Taso7,35
Voitot4099059,15%
Häviöitä2767439,93%
Tasapelejä6370,92%
Taisteluja selvitty3067044,26%
Vaunuja tuhottu1188461,71
Tuhoamissuhde3,08
Vaunuja havaittu1126411,63
Vahinkoa aiheutettu1.733,41
Valtauspisteitä852131,23
Puolustuspisteitä1195461,73
Kokemus756,11
WN72107,87
WN83084,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja15
Ø Taso7,13
Voitot853,33%
Häviöitä746,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty746,67%
Vaunuja tuhottu211,40
Tuhoamissuhde2,63
Vaunuja havaittu493,27
Vahinkoa aiheutettu1.363,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.103,33
WN71788,48
WN82736,99
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja86
Ø Taso7,35
Voitot5361,63%
Häviöitä3237,21%
Tasapelejä11,16%
Taisteluja selvitty3136,05%
Vaunuja tuhottu1271,48
Tuhoamissuhde2,31
Vaunuja havaittu2232,59
Vahinkoa aiheutettu1.619,41
Valtauspisteitä410,48
Puolustuspisteitä590,69
Kokemus1.126,85
WN71987,30
WN83529,40
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja533
Ø Taso7,48
Voitot30857,79%
Häviöitä21941,09%
Tasapelejä61,13%
Taisteluja selvitty19135,83%
Vaunuja tuhottu7961,49
Tuhoamissuhde2,33
Vaunuja havaittu12442,33
Vahinkoa aiheutettu1.692,94
Valtauspisteitä4040,76
Puolustuspisteitä3520,66
Kokemus1.093,95
WN71935,33
WN83338,26
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja33000
Voitot1751,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1648,48%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1030,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu591,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.348,910,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä331,0000,0000,0000,00
Kokemus728,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja33
Voitot1751,52%
Häviöitä1648,48%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1030,30%
Vaunuja tuhottu160,48
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu591,79
Vahinkoa aiheutettu1.348,91
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä331,00
Kokemus728,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu22,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu732,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus133,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu22,00
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu732,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus133,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu40,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu240,800,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus214,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu20,40
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu40,80
Vahinkoa aiheutettu240,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus214,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja51000
Voitot2854,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2141,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2039,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu460,9000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,480,000,000,00
Vaunuja havaittu440,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.247,100,000,000,00
Valtauspisteitä250,4900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4248,3100,0000,0000,00
Kokemus537,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja51
Voitot2854,90%
Häviöitä2141,18%
Tasapelejä23,92%
Taisteluja selvitty2039,22%
Vaunuja tuhottu460,90
Tuhoamissuhde1,48
Vaunuja havaittu440,86
Vahinkoa aiheutettu1.247,10
Valtauspisteitä250,49
Puolustuspisteitä4248,31
Kokemus537,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja27000
Voitot1244,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1555,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1037,04%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu190,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu281,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu999,850,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1545,7000,0000,0000,00
Kokemus434,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja27
Voitot1244,44%
Häviöitä1555,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1037,04%
Vaunuja tuhottu190,70
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu281,04
Vahinkoa aiheutettu999,85
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1545,70
Kokemus434,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (204)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 25 71826,308831729764,99%4166,63
E 50 Ausf. M102715,47716750054,64%2837,14
BT-22350,40385430462,36%2970,63
G.W. Panther71398,20577420757,64%2285,89
Lansen C 82117,321098339558,70%3270,12
Cromwell61341,84815257565,01%4327,46
IS-7102305,25600230753,32%2262,06
Rheinmetall Skorpion G 82161,91754166758,91%3153,66
T-44-100 82034,141094150961,76%3503,03
Progetto M35 mod. 46 82158,22909146458,95%3032,51
Spähpanzer Ru 25191244,79736121556,54%2313,52
Panhard EBR 75 (FL 10) 81657,00832110156,40%3678,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5652,90441107757,66%2267,63
Jagdpanther II82126,7476784156,96%3110,73
Jagdpanzer E 100102514,9354583151,87%2193,61
Panzer 58 Mutz 81782,2773273156,63%3179,29
G.W. E 100101882,5650168251,32%1853,28
TL-1 LPC 81870,3499458755,54%2903,87
T 55A 92218,1883954258,49%2665,88
KV-856855,2745952853,79%1648,07
T-1091686,3455051550,87%1747,15
FCM 50 t 81782,5666248653,09%2880,37
Panther71248,5565747959,29%2401,00
IS-381463,7354047356,03%1912,08
AMX 13 57 71271,47107745862,01%3087,97
IS71229,5157944656,28%2025,00
M60 102696,8390743057,21%2772,05
Object 252U Defender 81921,21100939061,28%2642,75
AMX 12 t6846,9272338657,77%3355,14
SU-85B4623,2844837556,53%2212,77
Bat.-Châtillon Bourrasque 82114,71103637157,14%2900,25
E 5091920,1574935947,63%1971,81
VK 45.02 (P) Ausf. B91923,7271734455,23%2165,39
Char Futur 4 92498,6598633156,80%2439,56
G.W. Tiger (P)81436,5354332849,09%1871,93
Panther II81281,7955332652,76%1875,70
Škoda T 27 81835,1591731059,68%3033,93
SU-130PM 82135,7691327955,91%2674,92
Lorraine 40 t 81971,4293426252,29%2720,12
AMX Canon d'assaut 105 82013,2495325558,82%2811,24
Strv S1 82000,9683625457,48%2547,70
Cromwell B 61250,6088324860,08%3137,20
BT-74166,8819923254,31%762,77
Type 59 G 81905,26106622758,59%3008,74
leKpz M 41 90 mm GF 81545,3975122657,52%3797,61
LT-432 81503,2899522558,67%3150,91
KV-15574,1837120547,80%1336,27
Tetrarch 2388,0839620064,00%3072,01
AMX ELC bis5595,1355318752,41%2633,96
Object 703 Version II 81787,20103217459,20%2321,36
Chrysler K GF 81821,6999216657,23%2522,35
Super Hellcat 71452,1286416460,98%2665,24
A-205166,9222915352,94%538,46
G.W. Tiger91490,1751614553,79%1633,50
Panhard AML Lynx 6x681360,6485813856,52%2791,17
TVP T 50/51102522,3386313354,89%2292,99
Panhard EBR 9091620,9790812954,26%3122,30
Waffenträger auf Pz. IV92473,7961712858,59%2683,60
Jagdpanther71414,2660212750,39%2345,10
Hotchkiss EBR71224,3398910565,71%3962,18
Rhm.-Borsig Waffenträger82157,2060910450,00%2437,79
Object 260 102298,0677810351,46%2009,03
Panhard EBR 105102060,3388910258,82%2786,50
AE Phase I 92376,369709966,67%2555,63
Grille 15102607,645919652,08%2064,72
T26E5 81706,8010538162,96%2611,50
M1271367,358827954,43%2087,82
Marder II3182,951727356,16%502,55
T-50-2 61046,128957354,79%3931,08
T-54 first prototype 81835,1111287364,38%3544,78
T-345302,962677259,72%798,18
Nashorn61215,105467259,72%2726,22
Progetto M40 mod. 65102519,319226861,76%2217,62
Jagdtiger92285,637986854,41%2119,26
Sturer Emil71266,684436847,06%1924,17
105 leFH18B2 5930,375416765,67%2514,52
Strv m/42-57 Alt A.2 61264,599276659,09%3215,47
Pz.Sfl. IVc5762,173966556,92%2258,79
L6/402333,485356462,50%2152,10
Type 64 61280,979606460,94%4242,00
Maus102190,557026246,77%1672,94
Pz.Kpfw. III/IV5516,223905850,00%1670,37
T-284222,791985745,61%558,95
Renault FT 75 BS2239,612725662,50%1618,36
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81488,637365257,69%2050,14
Hummel6874,553955147,06%1343,81
M4461133,257925152,94%2134,67
M56 Scorpion 71500,559485162,75%2801,36
Grille5428,903754850,00%836,63
M18 Hellcat6937,725314744,68%1788,71
CS-52 LIS 82212,319964551,11%2869,34
BT-7 artillery 3493,025804346,51%2299,13
KV-1S6681,105533951,28%1659,45
Fiat 30001266,004223847,37%1807,51
Panhard AMD 178B6758,438433767,57%3152,73
Concept 1B 92421,819813647,22%1843,79
M40/M438986,175293531,43%729,15
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4441,885153447,06%1188,73
Sturmpanzer II4179,361813348,48%408,52
VK 100.01 (P)81135,816303243,75%1176,89
Sturmpanzer I Bison3104,731113040,00%110,76
SU-861224,678203066,67%2055,61
Marder 38T4758,235033070,00%2762,12
AMX 105 AM mle. 474592,035022962,07%2624,27
122 TM 81584,979342958,62%1818,35
M7 Priest3403,294532864,29%1399,09
Löwe 81519,709072748,15%2006,92
Pz.Kpfw. II Luchs4291,733132646,15%1138,49
VK 75.01 (K) 81604,858742653,85%1919,21
M41 HMC5625,405912564,00%1051,21
Covenanter5426,085792568,00%2260,33
Valiant 51067,129372564,00%3069,02
Tiger II81456,177692458,33%2001,84
Cruiser Mk. III3239,084812470,83%1680,64
Panther/M10 71366,258722454,17%2536,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E3151,431742343,48%349,46
SU-263143,701262339,13%159,87
VK 30.02 (M)6605,703052330,43%916,51
Pz.Kpfw. III Ausf. J4124,641852250,00%234,44
Leichttraktor147,571382161,90%181,25
Panzerjäger I2120,901552152,38%367,51
Pz.Sfl. IVb4193,051352128,57%391,12
Pudel 61274,809062050,00%3190,36
T-60248,401182050,00%71,51
Škoda T 40 61308,259392055,00%3456,78
EMIL 1951 82099,756732050,00%2492,63
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61190,459032070,00%3179,99
StuG IV 5718,603822050,00%2371,16
FCM 36 Pak 40 3658,538651973,68%2962,20
SU-182104,471441963,16%605,71
Heavy Tank No. VI 61238,747881942,11%2719,36
Sherman VC Firefly 61261,1110321973,68%2685,81
T-34-85M 61640,1110791963,16%3729,22
Light Mk. VIC 2153,612281844,44%716,64
Bretagne Panther 61366,6710431872,22%2958,49
Jagdpanzer IV6485,823401741,18%633,20
Aufklärungspanzer Panther 7663,244051741,18%1412,31
Object 277102342,699141656,25%2116,39
Vickers Mk. E Type B294,201291546,67%252,29
AMX 13 F3 AM6876,875571546,67%1244,81
SU-54347,403911566,67%920,30
Wespe3165,671421533,33%345,49
StuG III Ausf. G5568,363581442,86%1292,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109,711931464,29%345,40
M54 Renegade 81942,149861464,29%2196,29
S-5171148,778541369,23%1440,96
T-463263,772181338,46%1282,57
MS-1163,001601346,15%136,21
E 75 TS 81624,547961338,46%1802,17
Type 62 7752,927051241,67%1706,55
Renault NC-311217,672251241,67%1327,53
Spähpanzer SP I C71107,677591241,67%2633,66
Pz.Kpfw. 38 (t)3128,091701163,64%426,15
AMX 13 757429,554981136,36%596,51
M8A14524,554401163,64%1890,70
T675657,005331136,36%1659,09
M14/412368,505691080,00%2148,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4256,00238955,56%647,50
Crusader6603,78626966,67%2351,44
VK 36.01 (H)6551,78225922,22%709,02
Lorraine 39L AM3261,00267944,44%827,52
Cruiser Mk. IV4364,00513966,67%1729,41
Caernarvon Action X 81341,89896955,56%1583,47
121B 102507,56973944,44%2605,41
Pz.Kpfw. 35 (t)263,38131862,50%257,77
Type 2597 Chi-Ha3112,25157862,50%344,61
M374731,00568850,00%3301,42
T-1506505,00369850,00%652,11
T25 Pilot Number 1 81256,63660837,50%1498,96
Pz.Kpfw. II2107,29172728,57%280,81
T-26278,71148771,43%420,34
Object 274a 82134,711268785,71%3579,78
Type 3 Chi-Nu Kai 5736,57445757,14%2758,92
TOG II* 6906,14763771,43%1636,79
Durchbruchswagen 2496,50178666,67%254,19
Super Conqueror102652,00974650,00%2401,32
T28 Concept 71041,83456633,33%1134,53
T-29 3570,20759580,00%3087,24
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2175,20290560,00%930,40
VK 30.01 (H)5542,00247425,00%850,29
FV215b (183) 101788,25533475,00%1292,28
Dicker Max 6714,00430475,00%1241,28
T1 HMC290,00246366,67%493,93
AMX 13 105 AM mle. 505509,67404333,33%892,74
KV-137412,00300366,67%594,74
G.Pz. Mk. VI (e)291,33111333,33%321,47
VK 16.02 Leopard579,50174250,00%109,08
Vickers Medium Mk. I10,00921100,00%261,00
T1 Cunningham10,003710,00%0,00
Renault FT10,00881100,00%261,00
50TP prototyp 82532,0057210,00%2072,78
CS-447724,007131100,00%1097,41
AT-120,002110,00%0,00
Cruiser Mk. I144,006010,00%0,00
T-703214,0015510,00%779,35
MT-256114,009810,00%26,91
Object 430U102198,0053610,00%1169,02
Kampfpanzer 07 RH 81254,009381100,00%1487,65
IS-6 B 81646,007861100,00%1487,67
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3274,004621100,00%875,04
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5736,0031910,00%2083,89
T7 Combat Car 2279,005941100,00%2320,77
LTP 3230,0013210,00%992,47
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81904,007611100,00%2058,80

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.11.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.7.2015
Lähti: 30.10.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.1.2016
Lähti: 28.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.6.2015
Lähti: 28.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.11.2015
Lähti: 5.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.3.2016
Lähti: 24.9.2016