_1tsME

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1302537213470
Ø Taso7,358,008,918,92
Voitot693653,25%2567,57%14065,73%28460,43%
Häviöitä585144,92%1232,43%7233,80%17938,09%
Tasapelejä2381,83%00,00%10,47%71,49%
Taisteluja selvitty431833,15%410,81%5827,23%10021,28%
Vaunuja tuhottu127240,98290,782841,335331,13
Tuhoamissuhde1,460,881,831,44
Vaunuja havaittu131171,01601,624071,918061,71
Vahinkoa aiheutettu1.216,031.896,222.681,182.213,99
Valtauspisteitä96070,741002,701190,561420,30
Puolustuspisteitä114920,8800,001590,751620,34
Kokemus669,631.044,161.137,171.004,09
WN71303,421523,201995,121653,09
WN81717,852204,823411,682603,04
Yhteensä
Taisteluja13025
Ø Taso7,35
Voitot693653,25%
Häviöitä585144,92%
Tasapelejä2381,83%
Taisteluja selvitty431833,15%
Vaunuja tuhottu127240,98
Tuhoamissuhde1,46
Vaunuja havaittu131171,01
Vahinkoa aiheutettu1.216,03
Valtauspisteitä96070,74
Puolustuspisteitä114920,88
Kokemus669,63
WN71303,42
WN81717,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja37
Ø Taso8,00
Voitot2567,57%
Häviöitä1232,43%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty410,81%
Vaunuja tuhottu290,78
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu601,62
Vahinkoa aiheutettu1.896,22
Valtauspisteitä1002,70
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.044,16
WN71523,20
WN82204,82
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja213
Ø Taso8,91
Voitot14065,73%
Häviöitä7233,80%
Tasapelejä10,47%
Taisteluja selvitty5827,23%
Vaunuja tuhottu2841,33
Tuhoamissuhde1,83
Vaunuja havaittu4071,91
Vahinkoa aiheutettu2.681,18
Valtauspisteitä1190,56
Puolustuspisteitä1590,75
Kokemus1.137,17
WN71995,12
WN83411,68
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja470
Ø Taso8,92
Voitot28460,43%
Häviöitä17938,09%
Tasapelejä71,49%
Taisteluja selvitty10021,28%
Vaunuja tuhottu5331,13
Tuhoamissuhde1,44
Vaunuja havaittu8061,71
Vahinkoa aiheutettu2.213,99
Valtauspisteitä1420,30
Puolustuspisteitä1620,34
Kokemus1.004,09
WN71653,09
WN82603,04
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja116000
Voitot6051,72%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5244,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä43,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4034,48%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu650,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu560,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.347,000,000,000,00
Valtauspisteitä1191,0300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä570,4900,0000,0000,00
Kokemus699,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja116
Voitot6051,72%
Häviöitä5244,83%
Tasapelejä43,45%
Taisteluja selvitty4034,48%
Vaunuja tuhottu650,56
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu560,48
Vahinkoa aiheutettu1.347,00
Valtauspisteitä1191,03
Puolustuspisteitä570,49
Kokemus699,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot266,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu605,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus667,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu20,67
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu605,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus667,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja377000
Voitot20654,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15841,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä133,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15039,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2620,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu2250,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.068,350,000,000,00
Valtauspisteitä4301,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2470,6600,0000,0000,00
Kokemus624,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja377
Voitot20654,64%
Häviöitä15841,91%
Tasapelejä133,45%
Taisteluja selvitty15039,79%
Vaunuja tuhottu2620,69
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu2250,60
Vahinkoa aiheutettu1.068,35
Valtauspisteitä4301,14
Puolustuspisteitä2470,66
Kokemus624,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja47000
Voitot1634,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3165,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty817,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu370,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu671,960,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,0600,0000,0000,00
Kokemus332,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja47
Voitot1634,04%
Häviöitä3165,96%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty817,02%
Vaunuja tuhottu260,55
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu370,79
Vahinkoa aiheutettu671,96
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä30,06
Kokemus332,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja53000
Voitot2750,94%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2343,40%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä35,66%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1935,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu400,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,180,000,000,00
Vaunuja havaittu340,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.178,170,000,000,00
Valtauspisteitä440,8300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä951,7900,0000,0000,00
Kokemus681,890,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja53
Voitot2750,94%
Häviöitä2343,40%
Tasapelejä35,66%
Taisteluja selvitty1935,85%
Vaunuja tuhottu400,75
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu340,64
Vahinkoa aiheutettu1.178,17
Valtauspisteitä440,83
Puolustuspisteitä951,79
Kokemus681,89
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot746,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä853,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty320,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,580,000,000,00
Vaunuja havaittu322,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.054,130,000,000,00
Valtauspisteitä674,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus652,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot746,67%
Häviöitä853,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty320,00%
Vaunuja tuhottu70,47
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu322,13
Vahinkoa aiheutettu1.054,13
Valtauspisteitä674,47
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus652,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (189)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 81035,6372467254,02%1480,63
G.W. Tiger91789,9362433449,70%2093,07
IS-381058,3055431442,99%1117,63
KV-15678,1950131457,32%1686,74
AMX 13 909817,7767931050,32%1162,84
CS-52 LIS 81642,2593230757,98%2043,59
MS-11268,3635226465,91%1945,47
T-1091673,7467126244,27%1676,44
M4A2E4 Sherman 5338,7338825047,20%900,27
G.W. Panther71429,3354524045,83%2008,29
SU-130PM 81898,6790023356,65%2103,21
212A91745,7864322054,55%1857,22
T-4481067,6473621753,46%1648,97
S-5171308,8557021649,54%1895,22
Ferdinand81477,2760821146,92%1658,69
Hummel61046,1540220342,86%1801,75
IS71031,5051119354,40%1584,63
Object 43091630,8283218951,85%1379,06
SU-1527893,1850618162,43%1365,42
ISU-15281485,7358517144,44%1701,80
M1271316,3162517156,73%2000,17
Panhard EBR 10510924,0170517049,41%845,78
IS-7101263,7566116651,81%951,41
M40/M4381225,4766116547,88%1321,46
SU-1006807,9041815453,90%1515,18
Lorraine 40 t 81982,5498914959,06%2751,90
T77 81706,7187014752,38%1907,95
E 25 71328,5884914058,57%2146,19
G.W. Tiger (P)81631,6693513667,65%2446,75
Jagdpanther7923,9056513458,96%1385,67
AMX 50 10081267,3664013342,86%1302,79
Object 703 Version II 81771,8899412958,14%2176,36
ELC EVEN 90 8950,7579712653,97%1868,49
E 5092695,64113912461,29%3296,62
T-44-100 81854,48110612066,67%2787,57
AMX 50 12091792,5579711957,14%1672,09
T-5491114,9268511948,74%1001,08
IS-4101626,7279211855,93%1238,15
M41 HMC51057,3153111752,99%1946,58
M53/M5591748,3484911563,48%1818,89
Škoda T 27 81679,8693611460,53%2393,28
Wespe3370,5829511247,32%1659,41
T-437628,1558211258,93%1037,16
Rhm.-Borsig Waffenträger81727,5477311255,36%1850,14
AMX M4 mle. 457947,9360411145,95%1252,48
M54 Renegade 82290,61110610452,88%2895,99
Grille5644,4732310349,51%1613,45
STG 81968,93102410163,37%3154,28
AMX 13 F3 AM6945,704939954,55%1586,95
50TP prototyp 81422,208329553,68%1561,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5596,035009453,19%1694,73
T-34-856585,934819253,26%1098,40
HWK 30 81134,718378956,18%2076,59
Jagdtiger91782,106858647,67%1501,60
Panhard AML Lynx 6x68587,236308451,19%910,03
Somua SM 81777,469598455,95%1885,55
Waffenträger auf Pz. IV92080,708648260,98%1925,14
VK 36.01 (H)6745,556048048,75%1450,00
AMX 13 105 AM mle. 505616,503558042,50%1389,91
T110E5102442,548898051,25%2053,08
Bat.-Châtillon 25 t AP91626,958117552,00%1714,93
T-1506659,445427549,33%1091,06
E 50 Ausf. M103548,0011457467,57%4183,20
M6A2E1 81292,898397258,33%1540,10
Tiger I7905,406777060,00%1196,30
TVP VTU Koncept81308,937297048,57%1694,94
G.W. E 100101706,846237048,57%1509,69
Object 277102172,748856957,97%1770,46
ARL 446732,456166656,06%1296,38
Panhard EBR 909669,116726648,48%787,42
Churchill I5468,884436453,13%930,69
ARL V396866,445516456,25%2025,45
Object 140101895,438466352,38%1637,75
AMX 12 t6368,264406240,32%791,26
M10 Wolverine5660,824526051,67%1832,66
Object 70491640,776176048,33%1171,55
Hotchkiss EBR7422,637046065,00%928,68
AMX 13 757467,786215962,71%965,87
T-50-2 6425,845665650,00%993,49
SU-855450,933765442,59%949,17
E 100102293,468435054,00%1802,13
BDR G1 B5431,024964961,22%860,89
AMX AC mle. 467827,454444946,94%1090,23
StuG III Ausf. G5463,044134757,45%1064,38
Object 430U101631,917324751,06%1119,29
AMX 50 B102160,597954456,82%1683,82
VK 100.01 (P)81535,529714468,18%1920,31
T 55A 92667,1810774456,82%3402,29
S35 CA5700,194944346,51%1809,32
Škoda T 56 82302,0510954052,50%2152,87
M7 Priest3531,974033953,85%1567,00
Super Hellcat 7858,746073953,85%1227,10
Crusader6398,544613748,65%1229,16
AMX 13 57 7956,329403759,46%1969,47
Caernarvon Action X 81317,679023663,89%1798,26
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4283,183683435,29%1018,02
T-345170,362903339,39%191,16
Škoda T 5091594,038013253,13%1345,81
Konštrukta T-34/1007926,276883050,00%1439,80
Covenanter5286,334453050,00%1188,35
E 75 TS 81685,508663046,67%1997,70
Somua SAu 404367,593772944,83%1017,19
Churchill VII6722,305832744,44%1192,71
T404572,674582737,04%1738,51
T26E4 SuperPershing 81778,8510992751,85%2583,60
Matilda4388,004122653,85%1244,32
Panther7789,925442650,00%1059,80
Tiger II81313,008262657,69%1535,84
Heavy Tank No. VI 6850,166902556,00%1526,94
Panther II81692,218802450,00%2261,86
Object 26110998,794622429,17%596,84
Panhard AMD 178B6516,297602483,33%1742,63
A-20584,352162334,78%47,24
AMX 404185,523782360,87%807,26
Cromwell6432,054812250,00%752,73
M24E2 Super Chaffee 6903,338062147,62%2794,34
B14301,854582060,00%1091,78
VK 30.02 (D)7640,256052050,00%836,43
T92 8384,897971973,68%702,10
T56 GMC3283,002781844,44%894,65
Strv S1 81820,507961855,56%1880,17
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81455,289031850,00%1905,41
T-463121,001921758,82%481,16
SU-85B4302,183311741,18%602,00
Lorraine 39L AM3532,504241675,00%2361,16
M36 Jackson61280,697441650,00%2576,20
M18 Hellcat6585,385071668,75%1111,25
Rheinmetall Skorpion G 81009,315561643,75%864,06
VK 168.01 (P) 81460,608331553,33%1803,64
IS-6 81305,549141376,92%1445,24
D23264,753691241,67%1020,08
T3 HMC2197,002031233,33%696,13
AMX 383110,092561145,45%246,53
TS-5 81497,278371145,45%1464,36
Pz.Kpfw. II2241,702641060,00%1446,82
Bat.-Châtillon 25 t101792,307591050,00%1339,18
Tiger (P)71318,809461080,00%2145,77
Cromwell B 6567,306331050,00%895,08
GSR 3301 Setter7226,406441070,00%466,80
Vickers Medium Mk. III3425,33374955,56%1943,20
T78 61256,89841966,67%1934,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3306,13511887,50%1375,39
T-262248,25276862,50%1698,24
M2 Medium Tank3160,88261862,50%576,20
Cruiser Mk. III3262,38383837,50%1363,33
Renault UE 573305,88406862,50%1328,02
KV-26822,63686875,00%1695,32
T-54 first prototype 81039,25769850,00%1365,22
M4A1 Sherman5424,29297728,57%747,24
M26 Pershing81659,86834742,86%2676,00
Jagdpanther II81633,71957785,71%1835,79
M4A1 Revalorisé 81416,14786742,86%1708,29
Type 64 61017,00893771,43%3020,15
T-2840,00223666,67%244,63
Valentine3344,17545666,67%1577,78
Cruiser Mk. IV4248,33438650,00%890,32
AMX ELC bis5396,3326760,00%958,42
TVP T 50/51102646,00922560,00%2180,52
Kanonenjagdpanzer 105 81870,60934560,00%2131,42
Object 260 103588,201244580,00%3309,33
Pz.Kpfw. II Luchs4769,50761450,00%4190,63
Cruiser Mk. II2373,00552475,00%2344,83
Renault FT AC2305,25499475,00%1695,03
Char Futur 4 92767,25973450,00%2474,49
Vickers Medium Mk. II2210,00297366,67%1192,40
Pz.Kpfw. 35 (t)2261,00331333,33%1226,25
T2071115,33794366,67%2170,23
M3 Lee4352,67278366,67%1556,09
KV-371460,67855366,67%2210,08
M3 Light 368,00125366,67%306,96
Renault FT186,503902100,00%531,03
T-116 3171,00276250,00%495,34
FV4202 8921,00542250,00%887,24
Valiant 51383,00105620,00%3599,69
AE Phase I 93202,001075250,00%3744,73
Vickers Medium Mk. I1206,003611100,00%1392,50
Renault Otsu1148,005810,00%643,72
Renault FT 75 BS238,003710,00%0,00
Leichttraktor1190,009810,00%984,79
Pz.Kpfw. III Ausf. E31241,0087610,00%6666,71
Cruiser Mk. I199,002591100,00%475,03
T2 Medium Tank2244,006311100,00%1551,32
SU-76M4130,0014510,00%147,06
T-29 3522,007521100,00%2258,48
T-45 2196,0026010,00%698,01
Löwe 8320,007441100,00%303,63
Tetrarch 2116,003751100,00%607,71
Light Mk. VIC 256,006010,00%42,97
T7 Combat Car 2124,002871100,00%669,97

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 23.7.2021
Lähti: 9.8.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.11.2020
Lähti: 4.11.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.8.2020
Lähti: 16.9.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.8.2020
Lähti: 7.8.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 30.11.2020
Lähti: 12.5.2021