Sagittarius_Scorpio

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14363000
Ø Taso8,860,000,000,00
Voitot909563,32%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä515335,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1150,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty520736,25%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu238601,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,610,000,000,00
Vaunuja havaittu261891,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.992,800,000,000,00
Valtauspisteitä27000,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä138700,9700,0000,0000,00
Kokemus1.057,130,000,000,00
WN72251,650,000,000,00
WN84088,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14363
Ø Taso8,86
Voitot909563,32%
Häviöitä515335,88%
Tasapelejä1150,80%
Taisteluja selvitty520736,25%
Vaunuja tuhottu238601,66
Tuhoamissuhde2,61
Vaunuja havaittu261891,82
Vahinkoa aiheutettu2.992,80
Valtauspisteitä27000,19
Puolustuspisteitä138700,97
Kokemus1.057,13
WN72251,65
WN84088,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja355000
Voitot21861,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12234,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä154,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11331,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3340,9400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,380,000,000,00
Vaunuja havaittu5351,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.357,180,000,000,00
Valtauspisteitä2130,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2460,6900,0000,0000,00
Kokemus940,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja355
Voitot21861,41%
Häviöitä12234,37%
Tasapelejä154,23%
Taisteluja selvitty11331,83%
Vaunuja tuhottu3340,94
Tuhoamissuhde1,38
Vaunuja havaittu5351,51
Vahinkoa aiheutettu2.357,18
Valtauspisteitä2130,60
Puolustuspisteitä2460,69
Kokemus940,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot1184,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä215,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty753,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu131,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,170,000,000,00
Vaunuja havaittu141,0800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.553,230,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.096,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot1184,62%
Häviöitä215,38%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty753,85%
Vaunuja tuhottu131,00
Tuhoamissuhde2,17
Vaunuja havaittu141,08
Vahinkoa aiheutettu1.553,23
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.096,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja56000
Voitot3969,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1730,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2951,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu561,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,070,000,000,00
Vaunuja havaittu781,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.702,890,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3576,3800,0000,0000,00
Kokemus1.103,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja56
Voitot3969,64%
Häviöitä1730,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2951,79%
Vaunuja tuhottu561,00
Tuhoamissuhde2,07
Vaunuja havaittu781,39
Vahinkoa aiheutettu1.702,89
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä3576,38
Kokemus1.103,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3686000
Voitot246166,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä120332,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä220,60%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty138837,66%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu29670,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,290,000,000,00
Vaunuja havaittu50071,3600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.406,880,000,000,00
Valtauspisteitä8930,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä33670,9100,0000,0000,00
Kokemus907,010,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3686
Voitot246166,77%
Häviöitä120332,64%
Tasapelejä220,60%
Taisteluja selvitty138837,66%
Vaunuja tuhottu29670,80
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu50071,36
Vahinkoa aiheutettu1.406,88
Valtauspisteitä8930,24
Puolustuspisteitä33670,91
Kokemus907,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja742000
Voitot41856,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32343,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty19926,82%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5820,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,070,000,000,00
Vaunuja havaittu10601,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.390,760,000,000,00
Valtauspisteitä2260,3000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4740,6400,0000,0000,00
Kokemus844,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja742
Voitot41856,33%
Häviöitä32343,53%
Tasapelejä10,13%
Taisteluja selvitty19926,82%
Vaunuja tuhottu5820,78
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu10601,43
Vahinkoa aiheutettu2.390,76
Valtauspisteitä2260,30
Puolustuspisteitä4740,64
Kokemus844,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (92)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
STB-1103325,54819184461,28%3591,27
STA-2 81863,97896155259,02%3159,31
FV4202 81940,27938122259,08%3122,27
M48A5 Patton104565,111263115670,07%5455,00
Object 907 104166,54128991470,79%4424,01
T-100 LT102399,48104447860,67%3671,50
E 50 Ausf. M104345,95119547563,58%4874,13
T95E6 104372,32118143663,76%4602,74
Type 6192506,2584743656,88%3076,91
WZ-111 model 5A104458,55122034967,91%4618,69
Bat.-Châtillon 25 t103433,59101632157,94%3693,58
STA-181778,2295028758,89%3019,60
Centurion Action X104134,05119023965,69%4694,98
T25 Pilot Number 1 82264,39119220763,77%4003,74
Super Conqueror104672,27125620067,00%5193,80
Object 430U104428,15122820065,00%4630,31
TVP T 50/51104143,20120716872,02%4785,24
Centurion Mk. 7/193085,82120016462,20%4303,28
113103156,0898316357,67%3062,90
T-345858,0350815564,52%3442,53
Progetto M35 mod. 46 82756,13132415269,74%4412,78
Panther II82192,83112713560,74%3505,44
T-54 ltwt.92506,67112812659,52%5566,48
E 5094012,82137012163,64%5114,25
Progetto M40 mod. 65104135,32123511572,17%3892,12
M26 Pershing82295,91114810859,26%3781,96
Centurion Mk. I82331,49126010871,30%4620,21
M46 Patton93796,32141710672,64%5454,11
T-4482785,67129810566,67%5350,35
11082196,56107710262,75%3153,07
MT-256502,513909543,16%1405,56
LTTB81920,1611049058,89%4993,27
Type 5 Chi-Ri71386,079208662,79%2919,98
Comet71767,0711578356,63%3842,48
P.44 Pantera82614,4712108359,04%4511,63
WZ-111 model 1-493841,7013678174,07%5364,74
Bat.-Châtillon 25 t AP93440,9312958065,00%5829,27
Škoda T 5093881,2214027975,95%5110,97
Bat.-Châtillon 12 t82226,3812097865,38%5599,46
Prototipo Standard B93979,0313847770,13%4936,90
Conqueror94023,7813947468,92%5347,71
M18 Hellcat61735,9111166774,63%4570,08
Konštrukta T-34/10072074,1011946768,66%4441,43
Type 3 Chi-Nu5713,676626360,32%2506,99
Caernarvon82654,7613155964,41%4255,50
Object 43093870,4813885865,52%4413,77
Type 4 Chi-To61085,467975752,63%2617,11
Cromwell61269,9610145464,81%3502,97
SU-130PM 82446,719625149,02%2935,16
IS-272273,1812204961,22%4634,05
VK 100.01 (P)82054,109684860,42%2646,41
VK 30.02 (M)61238,259664860,42%3216,66
Panther71772,6211493756,76%3940,07
Škoda T 2561510,3511553767,57%4198,43
AMX 13 7572350,5613973669,44%8771,91
P.43 ter72342,4313613574,29%6461,94
Škoda T 245645,856253369,70%2442,42
T2072830,4516573387,88%6821,08
VK 30.01 (H)5668,846213154,84%1713,30
Black Prince71983,7913002975,86%3714,28
Durchbruchswagen 24450,245112955,17%1634,58
T-4372317,2413042955,17%6123,31
Mäuschen92719,5211092968,97%3245,07
M4A3E8 Sherman61519,8910962766,67%3951,91
Type T-345737,407092560,00%2982,79
Crusader5637,396752360,87%2359,65
Type 1 Chi-He4629,007692075,00%3683,53
AMX 12 t61678,2611931973,68%8180,77
M4 Sherman51228,8910411866,67%4901,72
Covenanter4494,064501844,44%2354,67
Type 5861266,2210201866,67%4180,90
Churchill VII61277,339361872,22%2788,81
T-34-85M 61595,6512051776,47%3900,47
T6751315,9410661668,75%4542,25
P.43 bis61868,7511771656,25%5520,61
T-34-8561601,9311311573,33%4921,54
Type 97 Chi-Ha3387,085761266,67%2082,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E3303,003691145,45%1457,14
T25/271962,7311221163,64%4733,24
TVP VTU Koncept81632,828051136,36%2368,83
LT vz. 383262,67278955,56%1243,10
ST vz. 394445,13564862,50%2100,15
Tetrarch 21122,0018785100,00%16945,67
LT vz. 352231,00207520,00%1178,41
Chi-Ni2763,7514904100,00%8094,88
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3418,00633250,00%1923,79
Leichttraktor1106,003651100,00%627,55
Pz.Kpfw. II2337,006171100,00%2687,21
Rheinmetall Skorpion G 83929,0014161100,00%3415,46
Heavy Tank No. VI 6673,0031410,00%773,50
Renault Otsu1372,008001100,00%3463,04
Kolohousenka1504,005651100,00%4262,54

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.10.2018
Lähti: 2.3.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.10.2018
Lähti: 27.10.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 7.10.2018
Lähti: 25.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.8.2018
Lähti: 26.9.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.7.2018
Lähti: 20.8.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.6.2018
Lähti: 13.7.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 27.5.2018
Lähti: 15.6.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 18.5.2018
Lähti: 25.5.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 30.4.2018
Lähti: 14.5.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.3.2018
Lähti: 28.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.1.2018
Lähti: 22.3.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.1.2018
Lähti: 16.1.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 26.11.2017
Lähti: 4.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.10.2017
Lähti: 24.11.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 26.9.2017
Lähti: 25.10.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 6.9.2017
Lähti: 24.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.8.2017
Lähti: 3.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.8.2017
Lähti: 25.8.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.4.2017
Lähti: 13.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.2.2017
Lähti: 12.4.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.1.2016
Lähti: 9.5.2016
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje